Hj Nadine Gronert beste voorlezer van Heiloo E GEMEENTERAADSVERKIEZINGEN Kerkagenda ische diensten m Avventura Akersloot, Castricum, Limmen 48,37(€ 21,95) Na de dood van mijn vader 39,90 i€ is.ii) .Ti DÊUTEKOM Woensdag, 14 November a.s. van .8 tot 8 uur in ll-iiloo Opbrengst diabetesfonds *|fl§ Avventura door Erna Hemming CD van de week: Winkel hof t Loo 53 Tel5335535 Na de dood van mijn vader door Peter Sheridan Fietsronde CDA Boek van de week: Nationaal succes bij fietscrossclub De Boscrossers Raad akkoord met de begroting voor volgend jaar Slagerij Brink in de prijzen GroenLinks vergadert Voorspeelavonden Muziek en Dansschool Heiloo m U laat uw stem toch niet vertoren gaan? Piano uitvoering in De Beun Agenda Sporthal Het Vennewater UITKIJKPOST - 7 NOVEMBER 2001 - PAGINA 2 Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend tel: 072-5180618 Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter. Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00 19.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxpütteweg 24, Hei loo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreekuur werkdagen 13.30-14.30 uur, zaterdag 10.00 11.00 uur en volgens afspraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Geert Groteplein 8,1813 BM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzer: Hertog Aalbrechtweg 5,1800 GH Alkmaar, tel 5199214. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stations weg 92c, werkdagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1werkdagen van 09.00 tot 9.15 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320 345. HEILOO - De collecteweek 'Geef voor Diabetes' van het Diabets Fonds is weer achter de rug. Van 28 oktober tot en met 3 november hebben 186 vrijwil ligers weer en wind getrotseerd om het Diabetes Fonds te steunen in het finan cieren van wetenschappelijk onderzoek naar de oorzaken en gevolgen van dia betes en naar middelen om diabetes te voorkomen en genezen. De collecte in Heiloo heeft dit jaar f 17.137,60 opgebracht, f 173,40 meer dan in 2000. Jaarlijks ontstaat diabetes bij 60.000 Nederlanders. Meer dan een half mil joen Nederlanders hebben diabetes. Hoe later diabetes bij iemand wordt ontdekt, hoe groter de kans op (ernsti ge) complicaties aan ogen, nieren, hart en bloedvaten. Voorkomen en genezen is het centrale doel van het Diabetes Fonds. Heeft u de collectant gemist en wilt u het Diabetes Fonds alsnog steunen? U kunt uw gift overmaken op giro 5766, t.n.v. het Diabetes Fonds in Amersfoort. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met tel. 033- 4622055. Nadine Gronert weet het publiek te boeien met haar voorleeskunsten HEILOO - Gistermiddag werd in de centrale bibliotheek in Heiloo de loka le ronde van de nationale voorleeswed- strijd georganiseerd. Uit de Heilooër voorrondes werden acht winnaars gekozen uit de groepen 7 en 8 van de verschillende basisscholen. Zij lazen De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag en dinsdag van 9.00 tot 17.00 uur, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail redactie@uitkijkpost.nl. Aangeleverde kopij wordt éénmaal geplaatst, afhankelijk van nieuwswaarde en exclusiviteit. De redac tie behoudt zich het recht voor om 'stukken te bewerken, in te korten, te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, een en ander mede afhankelijk van het advertentie-aanbod. H Foto's en kopij, getypt en voorzien van naam en tel.nr. van de afzender, kunnen tot uiterlijk maandag 16.30 uur aangeleverd worden bij het kantoor van de Uitkijkpost, De Hoefsmid 5 in Heiloo. In Limmen kan de kopij maandag uiterlijk tot 12.00 uur bij N. Admiraal, Bloemenhof 5, bezorgd worden. Het algemene postadres van de redactie is Postbus 68, 1850 AB Heiloo. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost weer ophalen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseeerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. ieder een fragment van 5 minuten voor uit hun favoriete boek. Jury De jury bestond uit wethouder ten Hacken van de gemeente Heiloo, Piet Stroomer, bestuurslid van de openbare bibliotheek en Marsha Bakker, redac trice van de Uitkijkpost Unaniem kozen zij Nadine Gronert van basis school De Meander tot winnaar. Zij las een fragment voor uit het boek 'Blauwe Plekken' van Anke de Vries. Een treu rig verhaal over een meisje dat door haar moeder wordt mishandeld. Nadine las goed voor, sprak duidelijk en wist het verhaal goed op haar toe hoorders (leerlingen en leerkrachten, broertjes en zusjes en ouders) over te brengen. Winnaars Tijdens het juryberaad werden de jury leden het al snel met elkaar eens: Nadine was gewoon de beste. Onder gejuich van haar klasgenoten en een hartelijk applaus mocht ze de beker van dhr. Stroomer in ontvangst nemen. De jury vermeldde er overigens wel bij dat ook de nummers twee en drie, Maaike Stoops (De Zuidwester) en Patrick Goede (De Duif)heel erg trots mochten zijn op hun prestatie. Maaike las voor uit Gegijzeld van Evert Hartman over een klas die wordt gegijzeld door twee vluchtelingen. Patrick las voor uit Met de poppen gooien van Guus Kuijer. Beide deden duidelijk erg hun best en dat werd door de jury beloond met een mooie prijs.. Landelijke ronde Nadine zal zondag 11 maart Heiloo vertegenwoordigen in de regionale ronde van de voorleeswedstrijd die plaatsvindt in theater De Vorst in Tilburg. Daarna volgt er een provincia le ronde op 24 maart in het Provinciehuis in Den Bosch en een lan delijke ronde tijdens de Nationale Voorleesdag op 16 mei in Muziek centrum Vredenburg in Utrecht. Nationale Voorleesdag De Nationale Voorleeswedstrijd is een onderdeel van de Nationale Voorlees dag (16 mei), een initiatief van Stichting Lezen, waarbij het belang van het ple zier in voorlezen wordt benadrukt. Een andere bekende activiteit op deze dag zijn de voorleesontbijten, waarbij onder andere wordt voorgelezen door bekende Nederlanders, waarvoor dit jaar 'muziekhelden' worden uitgeno digd. c<V ,-5 <t*& «at b<if:V f v. w. r Erna Hemming, onlangs nog te zien in het televisieprogramma Kopspijkers van Jack Spijkerman, volgde haar eer ste zanglessen bij Ans Alink, die haar begeleidde tot aan het begin van haar solo carrière. Aanvankelijk ging Erna's belangstelling voornamelijk uit naar de lichte muziek. Toen eenmaal haar inte resse voor de klassieke muziek gewekt was, ging er een wereld voor haar open. Om haar techniek verder te ontwikke len, nam zij zang- en interpretatielessen bij Kay Jensma. Erna Hemming trad op als soliste in licht-klassieke-, maar ook in opera- en oratoriumuitvoeringen. Een mijlpaal in haar nog jonge carrière was haar deelname aan de Sound- mixshow in 1999, waar zij optrad als Emma Shapplin met het nummer 'Spente le Stelle'. Zij won de finale, waarmee de weg naar verdere succes sen voor haar open lag. Tijdens de pro ductie van haar eerste album, getiteld Avventura, werd zij terzijde gestaan door een uitermate kundig productie team. Erna's passie voor muziek, haar zin voor kwaliteit en perfectie, haar muzi kaliteit en zangintelligentie hebben tot een resultaat geleid, dat een publiek naar het publiek zeker waard is. Geniet van nummers als Vivere, Resta con me, Notturno en natuurlijk het avontuurlij ke Avventura zelf. door Erna Hemming voor O O De onverwachte dood van Peter Sheridans vader - terwijl hij de uitsla gen van de paardenrennen zat door te nemen - betekent een verpletterend verlies voor het hechte gezin, maar temidden van het rouwproces komt er een pijnlijke situatie aan het licht: meer dan 47 jaar heeft Peters vader een rela tie onderhouden met een andere vrouw, Doris. Zij heeft hem in de jaren veertig op een treinperron leren ken nen en heeft met grote vastberaden heid vijf decennia lang brieven geschre ven in de hoop dat Peters vader uitein delijk alsnog de hare zou.worden. Nu moet Doris ingelicht worden over de dood van haar oude vriend en dat is een behoorlijke opgave voor de familie Sheridan. Peter Sheridan heeft een ontroerend verhaal geschreven over de relatie van zijn ouders en de netelige situatie rond om de geheime liefde Doris, een schim mige partner in het huwelijk en een doorn in het oog van zijn moeder. Na de dood van mi^t vader is een boeiend gedenkschrift over eeuwig durende liefde en familietrots en is een indruk wekkend vervolg op Sheridans gepre zen Dankzij Dublin. Peter Sheridan (1952) studeerde Engels en filosofie aan University College in Dublin. Hij is als acteur en regisseur actief geweest in Ierland, Engeland en Amerika en onlangs vol tooide hij de film Borstal Boy. In 1999 verscheen zijn debuutroman Dankzij Dublin. Voor het schrijven van Ter her innering aan de dood van mijn vader gebruikte Sheridan herinneringen gepaard met fictie. Veel personages, scènes en dialogen zijn aan zijn fantasie ontsproten, maar maken zijn boek er alleen maar leuker op. HEILOO - Zaterdag 10 november fiet sen de CDA-fractic en het bestuur weer door Heiloo. Ditmaal staan het oosten en zuid-oosten van Heiloo en de Kennemerstraatweg in de aandacht. Wilt u dat bepaalde plaatsen worden bekeken, dan kunt u dat melden bij Martin Groot, Heerenweg 12, tel. 072- 5335573, e-mail martin-groot@wxs.nl of bij George Borst, tel. 072-5112487, e- mail g.borst@hccnet.nl. Ook houdt de CDA-fractie weer het maandelijkse infospreekuur in het gemeentehuis, oude ingang. Aanvang 19.30 uur. door Peter Sheridan voor Heerenweg 67-69,1861 KL Hettoo naast Winkelhof t Loo. 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: lnfo.deutekom@llbrla.nl HEILOO - Fietscrossclub De Bos crossers heeft het fietscross seizoen fantastisch afgesloten. Alle wedstrijden zijn verreden en de leden hebben weer een prachtig seizoen achter de rug. Dit jaar is er weer een nationaal kampioen binnen de club te huldigen. Het spande er wel om tijdens de laatste grote wed strijd, maar het lukte Boscrossers Sharon van der Kolk de voorsprong te behouden op haar naaste concurrente. Ook het Boscrossers Clubteam behaal de een mooie derde plaats in deze nationale competitie. Binnen de afdeling West waren de eer ste plaatsen voor Sharon v.d. Kolk, Claudia v.d. Kolk, Robin v.d. Kolk en Stanley Herf. Het clubtearh werd twee de binnen de afdeling. Tijdens de com petitie om het kampioenschap van Noord-Holland wisten de Boscrossers goed te presteren. Daar wisten Sharon, Claudia en Robin v.d. Kolk ook beslag te leggen op de eerste plaatsen. Ook Dailey van Galen werd hier eerste. Tweede werden daar Deanston Derks, Dave Admiraal, Marvin en Stanley Herf, Tim en Cris Talens. Derde werd Paulo Kuyper, vierde werd Hugo Sijm, vijfde werd Desmond van Galen. Het clubteam werd eerste. In januari beginnen de trainingen weer. Het is nu al bekend dat er vanaf april 2002 niet meer op de woensdagmidda gen op de crossbaan gefietst kan wor den door de jeugd van Heiloo. Voor verdere informatie over deze sport of de club kunt u bellen met het secretari aat, tel. 072-5334661. HEILOO - In een lange vergadering (de overige agendapunten zijn doorge schoven naar de volgende dag) is de raad maandag in meerderheid akkoord gegaan met de begroting voor volgend jaar. De collegepartijen VVD en CDA hadden weinig commentaar. VVD-er Gimbrère vond het OZB-tarief in Heiloo nog steeds relatief laag en had daarom weinig moeite met de belas ting- en tariefvoorstellen. Wel had hij een kritische noot (ook anderen reageerden nagenoeg hetzelf de op dit onderwerp) over de 'Euro wisselgeld-afrondingen' bij de tarieven voor het zwembad. De gemeente heeft hierin een voorbeeldfunctie vond Gimbrère. PvdA, GroenLinks en D66 hadden meer moeite met de begroting. Vooral het grote tekort (dat zich ook in de volgende jaren nog zal voortzetten) van 4 miljoen gulden, aan te vullen uit de reserves, lag deze fracties zwaar op de maag, reden om uiteindelijk tegen de begroting te stemmen. Volgens deze partijen moet er meer gedaan worden om (op termijn) tot een sluitende begroting te komen. Heiloo 2000 had eveneens moeite met het tekort, maar ging desondanks akkoord. HEILOO - Tijdens de Nationale Vakwedstrijden hebben Arnold en Hans van Ambachtelijke Topslagerij Brink prijzen in de wacht gesleept. Hun metworst is beloond met goud met ster en het zilver werd gewonnen met hun paardenworst en leverworst. De wedstrijden werden gehouden tij dens de Nationale slagersvakbeurs op 5 en 6 november in Amsterdam, waar ambachtelijke slagers uit het hele land met elkaar streden om de titels. De jury, waarin naast deskundigen uit het sla gersvakonderwijs ook consumenten zit ting hadden, beoordeelde de zelfge maakte ambachtelijke producten op een groot aantal criteria als vorm, kleur, smaak, samenstelling en vaktechniek. Brink maakt al vele jaren zijn eigen worst en vleeswaren, volgens zijn eigen (geheime) receptuur en methodes. In de komende tijd kunt u de prijswin nende producten proeven, Iet op de aanbiedingen elders in deze krant. HEILOO - De op 8 november geplan de fractievergadering van GroenLinks zal worden verplaatst naar zaterdag 10 november om 15.00 uur op de Stationsweg 56. Belangstellenden zijn welkom om hun mening te laten horen. U kunt ook bellen met Carla Coenders, tel. 072-5320018 of Arend Plezier, 072- 5321888 of e-mailen met groenlinkshei- loo@hetnet.nl. HEILOO - Vandaag, woensdag 7 november, gaan de deuren open voor de serie van voorspeelavonden die de muziekschool organiseert voor haar leerlingen. Tijdens deze voorspeeluren worden de leerlingen in de gelegenheid gesteld om hun ingestudeerde werken ten gehore te brengen aan ouders, fami lie en belangstellenden. Evenals vorig jaar zullen deze voorspeelavonden een mix zijn van verschillende docenten, ins trumenten en uiteenlopende muziek stijlen. Vanavond kunt u kijken en luisteren naar harpleerlingen van Marjan Deiman, hoboleerlingen van Peter Onnes en dwarsfluitleerlingen van Martin Rozema. Zij zullen zowel indi vidueel als in combinaties musiceren. Woensdag 14 november zijn het viool leerlingen van Roel Steeman, gitaar leerlingen van Peter Broersen en Edwin Ligteringen en piano- en key boardleerlingen van Fred Lodder die uiteenlopende muziekstijlen ten geho re zullen brengen van klassiek- tot en met pop/rockmuziek. Donderdag 15 november zijn het pianoleerlingen van Doroté Crijns, key boardleerlingen van Marja Kraakman, accordeonleerlingen van Thea Welbergen en dwarsfluitleerlingen Anke Buringa die hun ingestudeerde muziekstukken willen laten horen aan belangstellenden. Tijdens deze geva rieerde avond zullen zowel individuele als kleine ensembles muziek maken. Alle voorspeelavonden vangen aan om 19.30 uur en zijn gratis toegankelijk. Voor meer informatie kunt u bellen met tel. 072-5332460. Als u meer informatie wilt hebben over de komende samen- gemeente Castricum, telefoon 661240 of 661230. Fusie-infor- voeging van de gemeenten Akersloot, Castricum en Limmen, matie staat ook op internet: www.castricum.nl button Laatste neemt u dan contact op met het bureau Voorlichting van de Nieuws CAL. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: woord en gebeds gezinsviering met kinderkoor, voorgan ger pastor J. Oiling. Zondag 10.00 uur: woord- en communieviering met gemengd koor, voorganger pastor J. Oiling. Egmond-Binnen Diensten zaterdag 19.15 uur; zondag 10.30 uur. Egmond aan den Hoef Diensten zaterdag 19.00 uur; zondag 10.30 uur; woensdag 09.30 uur. Egmond aan Zee Diensten zondag 09.00 uur, woensdag 09.30 uur. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking ser vice every Sunday at 5 pm (17.00 uur), familys welcome, Sunday school and crèche facilities. Evangelische Gemeente Egmond Dinsdag 19.30 uur: bijbelstudie in het Dorpshuis, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: ds. R. Oranje. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: ds. J. Bouma. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met Cantores, voorganger mgr. G. Geukers. Zondag 10.00 uur: gezinsvie ring met kinderkoor, voorganger T. Walstra. Kapel GGZ Willibrord Zondag 10.00 uur: pastor M. J. van Bolhuis, woord en communiedienst, m.m.v. De Schola. OL Vrouw ter Nood Priesterzaterdagviering, 3 november, programma 11.30 uur biechtgelegen heid/rozenkransgebed, 12.00 uur heili ge mis met preek, 14.00 uur stille aan bidding, 14.30 uur aanbiddingslof. Zondag 10.30 uur hoogmis, 15.00 uur lof met rozenkransgebed in de kleine kapel. Dinsdag en donderdag 09.30 uur eucharistieviering bij de Julianazusters. Woensdag en vrijdag om 08.30 uur eucharistieviering in de kleine kapel. Maandag t/m vrijdag Stichting Uitkeringsgerechtigden Heiloo, container bij Bergeonstraat 30. De Springschans, Sluijsweijdt 9 en Breedelaan 6, brengen tussen 8.45 en 15.30 uur. De Zuidwester, Boekenstein 43, tijdens schooluren, ook gebruikte kleding. Muziek Dansschool Heiloo, Het Veld 1, tussen 9.30 en 12.00 uur en tus sen 14.00 en 19.30 uur. Benedictusschool, J.P Hasebroekweg 21, tussen 8.45 en 15.30 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. Dinsdag Zwem- en poloclub De Spetters huis- aan-huis-actie tussen Spoorlijn, Zeeweg, Pastoor van Muijenweg, Het malevoort (incl. Harrelaars en De Rietvink), De Omloop en Belieslaan. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer verzamelplaatsen voor 19.00 uur. Zaterdag Radboudschool, Slimpad 18 tussen 09.00 en 12.00 uur. Muziekvereniging Eensgezindheid, huis-aan-huis-actie in het Blockhovepark en plan Oost. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer verzamelplaatsen, voor 09.00 uur. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo, container op parkeerterrein achter de Ter Coulsterkerk, tussen 10.00 en 12.30 uur. Dagelijks Willibrordschool, container staat op plek voormalige supermarkt, hoek Westerweg/Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. Foresters, container op sportpark Het Vennewater, Vennnewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container bij clubge bouw De Bolder, hoek Kerkelaan/ Westerweg, tussen 09.00 en 21.00 uur. Base- en softbalclub Double Stars Heiloo, container bij het clubhuis op sportpark Het Vennewater, tijdens trai ningen en wedstrijden. Vogelvereniging Kleurenpracht, con tainer bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater. Halen op verzoek, tel. 5337339. Zwem- en poloclub De Spetters, con tainer op de parkeerplaats bij zwembad Het Baafje. Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13. Tennisvereniging Het Vennewater, con tainer bij de ingang van het tennispark aan Het Zevenhuizen. Hockeyvereniging De Terriërs, kantine op sportpark Het Vennewater. Maandag, dinsdag, donderdag en vrij dag van 17.00 tot 21.30 uur, woensdag van 13.30 tot 18.00 uur, zaterdag en zondag van 10.00 tot 17.00 uur. Hockeyvereniging De Terriërs, contai ner bij de Nic. Greeuwflat in Vrieswijk, tussen 08.00 en 20.00 uur. Bij de kantine van De Terriërs op het sportveldencomplex het Vennewater. Maandag, dinsdag, donderdag en vrij dag van 17.00 tot 21.30 uur, woensdag van 13.30 tot 18.00 uur, zaterdag en zondag van 10.00 tot 17.00 uur. HEILOO - Op woensdag 14 november geeft Regina Albrink een soloconcert in theater De Beun. Zij zal op de grote Steinway-vleugel een uitgebalanceerd programma brengen van diverse grote componisten. De toegangsprijs be draagt f 25,- en de aanvang van het con cert is om 20,15 uur. Regina Albrink studeerde bij Danièle Dechenne in Amsterdam en aan de Franz Liszt Academie in Budapest bij Pal Kadosa en Ferenc Rados. Zij heeft inmiddels vele concerten gegeven in zowel Nederland als daarbuiten. Zo speelde zij het eerste pianoconcert van Chopin in de 'Alte Oper' in Frankfurt en in het Amsterdamse Concert gebouw, en is zij een regelmatige gast in de 'Huber'-concerten in de Portugese Algarve. Zij heeft als pianiste meege werkt aan vele voorstellingen van de legendarische ballerina Alexandra Radius. In 1990 maakte zij een concertreis door Indonesië. Haar debuut in 1991 in het Deense Helsingor Festival werd door verscheidene optredens in Dene marken gevolgd. Regina Albrink heeft in 1993 in Duitsland het zelden gespeel de eerste pianoconcert van Eugen d'Albert gespeeld, hetwelk leidde tot een reeks nieuwe uitnodigingen. De afgelopen jaren heeft zij onder grote belangstelling kerstrecitals in de kleine zaal van het Concertgebouw in Amsterdam gegeven. Regina Albrink staat bekend als een Chopinvertolkster bij uitstek, maar in haar concert staan ook Mozart Beet hoven, Mendelssohn en Gottschalk op het programma. Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biijartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur (072) 5356681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of tel. 5356682. Op deze telefoonnummers kunt u ook informatie inwinnen over de verhuur voor het seizoen 2001/2002. Woensdag Donderdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag 7-11-2001 19.00-22.45 zaalvoetbal 8-11-2001 14.00-15.30 sportinstuif 16.30-17.30 zaalvoetbal 19.00-22.45 zaalvoetbal 9-11-2001 08.30-12.00 schoolgym 17.00-18.30 basketball 19.00-22.45 zaalvoetbal 10-11-2001 08.45-12.15 volleybal 13.00-16.00 zaalvoetbal 16.30-20.00 basketball 11-11-2001 10.00-15.00 handbal 12-11-2001 08.45-15.30 schoolgym 17.00-22.30 volleybal 13-11-2001 08.30-15.30 schoolgym 19.00-23.00 volleybal 14-11-2001 19.00-22.45 zaalvoetbal 15-11-2001 14.00-15.30 sportinstuif 19.00-22.45. zaalvoetbal 16-11-2001 08.30-12.00- schoolgym 17.00-18.30 basketball 19.00-22.45 zaalvoetbal 17-11-2001 16.30-19.45 basketball 18-11-2001 10.00-16.00 vlooienmarkt 19-11-2001 08.45-15.30 schoolgym 17,0,0-22.30 volleybal 20-11-2001 08.30-15.30 schoolgym 19.00-23.00 volleybal 21-11-2001 19.00-22.45 zaalvoetbal 22-11-2001 14.00-15.30 sportinstuif 19.00-22.45 zaalvoetbal 23-11-2001 08.30-12.00 schoolgym 17,00-18.30 basketball 19.00-22.45 zaalvoetbal 24-11-2001 13.00-16.00 zaalvoetbal 16.30-20.00 basketball 25-11-2001 10.00-16.00 handbal 26-11-2001 08,45-15.30 schoolgym 17.00-22.30 volleybal 27-11-2001 08.30-15.30 schoolgym 19.00-23.00 volleybal 28-11-2001 19.00-22.45 zaalvoetbal 29-11-2001 14.00-15.30 sportinstuif 16.30-17.30 zaalvoetbal 19,00-22.45 zaalvoetbal 30-11-2001 08.30-12.00 schoolgym 17.00-18.30 basketball 19.00-22.45 zaalvoetbal 01-12-2001 16.30-19.45 basketball 02-12-2001 10.00-12.00 03-12-2001 08.45-15.30 schoolgym 17,00-22.30 volleybal 04-12-2001 08.30-15.30 schoolgym 19.00-23.00 volleybal 05-12-2001 gesloten Sinterklaas

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 2