Coniferen geven mooie vorm aan de tuin m HOU 'M GOED VAST LIMMEN, LET OP! Iedere vrijdag van Tot 14.00 uur op de Vuurbaak!! gemeente PEPERNOTEN-VLAAI 3,50 SINNIGE'S AARDAPPELEN, GROENTEN EN FRUIT m (PhTr 159 Goudrennetten, 2 kg2,50 Zoete sinaasappels, 1 baal Zoete mandarijnen, 3 pond 4,95 4,50 Verse bospeen 0,95 Zoete meloenen, 2 stuks Het adres noor de beste kwaliteit en de laagste prijzen!! van 72,50 voor j Zó lekker, om je vingers bij af te likken Buurtbus van GroenLinks succes Handbal Dimtronic Meervogels Bridgeclub Limmen Postduivententoonstelling Dat geldt voor uw paraplu, maar ook voor die heerlijke vlaai in het weekend... met bavarois-smaak Jongerencentrum Conquista Damclub De Broeikas SV Yredeburg NMS Fotolab lijst mooie herinneringen in Rijden onder invloed van alcohol Music Gala in Egmond aan Zee Wereldmuziek door vrouwenkoor Yigorosa Rieja van Aart bij DEFA I Aanbieding geldt alleen op vrijdag en zaterdag a.s. I Deze vrijdag (Deze aanbiedingen gelden alléén vrijdag 16 november in Limmen) Verleende bouwvergunningen!-toestemming d.d.: Ontvangen aanvragen bouwvergunning en meldingen bouwvoornemen d.d.: Voorgenomen medewerking Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 072 5051456 Aanvraag monumentenvergunning Politieservice in het Gemeentehuis VVV-service in het gemeentehuis UITKIJKPOST - 14 NOVEMBER 2001 - PAGINA 12 Coniferen in allerlei maten en vormen. Coniferen zijn er in alle vormen en maten. Als ze niet van nature zo groei en zoals wij dat willen, maken we ze zo. Veel coniferen laten zich in elke gewenst model scheren. Als bollen, blokken of zuilen geven deze coniferen vorm aan een tuin. Ze maken de tuin aanleg tot een spannend lijnenspel. De sfeer in de tuin krijgt er bovendien iets sjieks door. De mensheid is op de een of andere manier altijd gefascineerd geweest door coniferen. Al eeuwenlang is hierin veredeld en geselecteerd. Steeds weer komen er nieuwe coniferen op de markt. Zuilen vakantieherinnering Een van de punten waarop kwekers altijd hebben veredeld, is de zuilvorm. Heel smal opgaande coniferen maken in het hele Middellandse Zeegebied een belangrijk deel uit van het land schap. Menig ansichtkaart uit zuidelijke landen wordt gedomineerd door die imposante, ranke cipressen. Voor de particuliere tuin zijn deze bomen veel te groot. Geen probleem, want onder de coniferen zijn talrijke soorten die net zo smal omhoog gaan, maar wat hoogte betreft toch binnen de perken blijven. Eén blik op de conife- renhoek van een tuincentrum, leert onmiddellijk wat de zuilvormen zijn. Zet eens twee gelijke zuilvormige coni feren aan weerskanten van de voor deur. Het is zelfs mogelijk om ze in een grote pot op het terras of op het balkon te zetten. Hetzelfde kan worden gedaan met coniferen die als een bolletje op een stam staan. Ook die zijn in grote getale en in verschillende uitvoeringen bij de tuincentra verkrijgbaar. Om ze in de meest letterlijke zin van het woord goed in vorm te houden, is het wel nodig om ze met enige regelmaat bij te knippen. Gebeurt dat niet, dan gaat na verloop van tijd de bolvorm verloren. Inspiratie uit tuinboeken Andere vormen waarin coniferen zijn gesnoeid, moeten natuurlijk ook wor den bijgehouden. Laat dat geen belem mering zijn om er mee te experimente ren. Wie in de boekhandel of in de bibliotheek een tuinboek openslaat, ziet al gauw hoe bijzonder mooi een tuin met blok- of bolvormige coniferen kan zijn. Vergeet ook de piramides en de kegels niet onder de coniferen. Vooral boeken met oude historische tuinen staan bol van dergelijke voor beelden. Door zelf met deze vormconi- feren aan de slag te gaan, is het moge lijk om een sfeervolle woonomgeving te maken met een duidelijke knipoog naar het rijke tuinverleden. Voor al deze vormconiferen geldt eigenlijk één advies: ga uit van soorten die door de kweker al in een bepaald model zijn gesnoeid. Wie zelf coniferen in een leuk modelletje wil snoeien, moet toch wel over enige vakkennis te beschikken. Niet elke conifeer laat zich naar uw hand zetten. Laag bij de grond Om van het ene extreme in het andere te gaan: coniferen kunnen ook plat op de grond groeien. Zelfs zo plat dat je er min of meer op kunt lopen. Sommige jeneverbessen (Juniperus) doen dat. Door stijl opgaande zuilvormen toe te passen met platgroeiende soorten ont staan spannende combinaties. Het is het zoveelste voorbeeld hoe met coniferen een bijzondere sfeer in de tuin is te creëren. Wie zijn fantasie de vrije loop laat, geeft met al deze bollen, blokken en zuilen vorm aan de tuin. CAL - Afgelopen vrijdag en zaterdag heeft GroenLinks een buurtbus laten rijden tussen Akersloot, Limmen en Castricum. Er werd dankbaar gebruik van gemaakt. Inwoners van Akersloot en Limmen bezochten vrijdag de markt in Castricum, terwijl andersom inwo ners van Castricum een dorpswande ling door Akersloot of Limmen maak ten. Op vrijdag ontving GroenLinks een bijzondere gast voor de Buurtbus. Paul Rosenmoller bezocht 's ochtends de weekmarkt en werd vervolgens naar Limmen en Akersloot gereden, 's Middags werd de voorman van GroenLinks, samen met Catharina Peperkamp, de lijstrekker in de CAL, rondgeleid over het bouwterrein van de nieuwe Sokkerwei. Daar werd die dag het bereiken van het hoogste punt feestelijk gevierd. Het initiatief van een buurtbus werd door veel mensen toegejuicht. Met name vanuit Akersloot kregen de GroenLinksers te horen dat het afbrokkelen van het openbaar vervoer als een grote zorg wordt gezien. Nu al zijn er steeds minder buslijnen en de angst is dat het voor veel inwoners van Akersloot straks moeilijk zal worden om bijvoorbeeld het gemeentehuis in Castricum te bezoeken. Dorpswandelingen Van de dorpswandelingen die GroenLinks door alle drie de dorpen had uitgezet werd gretig gebruik gemaakt. De drie wandelingen boden de deelnemers in korte tijd een goed overzicht Van de geschiedenis van de afzonderlijke dorpen. Het bestuur van GroenLinks was vooraf enigszins ver baasd dat er nog helemaal geen dorps wandelingen bestonden. Waarschijnlijk zullen de wandelingen binnenkort gebundeld en opnieuw uitgebracht worden. Al met al kijkt GroenLinks terug op een geslaagde actie. Het heeft de aan dacht van de inwoners voor eikaars dorpen goed gedaan. En het belang van goed openbaar vervoer is nog eens onderstreept. AKERSLOOT - De dames senioren 1 van Dimtronic Meervogels speelden tegen SEW 2. Een wedstrijd die de volle winst voor Meervogels had moe ten opleveren. In een slecht gespeelde eerste helft werd de wedstrijd eigenlijk verloren. In de derde minuut was er een prima redding van Meervogels keepster Anouk Putter, gevolgd door een break van Annemiek Verduin, 1-0. SEW kwam sterk terug en in de twaalf de minuut keek Meervogels tegen een 1-5 achterstand aan. Paal en lat stonden Meervogels veelvuldig in de weg en ook kreeg'de SEW keepster te makke lijke ballen te verwerken. SEW benutte haar kansen wel en had met het rustsig- naal een voorsprong van zes doelpun ten; 4-10. Na rust een beter gemotiveerd Meervogels dat nu wel de kansen benutte en het balverlies wist te beper ken. SEW besliste in de laatste minuut het duel in haar voordeel. Bij de stand 16-16 werd een schot op het Meervogelsdoel van richting veran derd. Jammer voor de dames die toch zeker een punt verdiend hadden. Heren senioren 1 Dimtronic Meer- vogels-Celeritas 25-19 De wedstrijd begon met drie strafwor- pen die makkelijk werden gegeven, waarvan twee aan Meervogels. Tot de twintigste minuut werd er om en om gescoord waarna Meervogels via scho ten uit de tweede lijn en o.a. een break van William Kerssens en Ron Out in de 25ste minuut op 10-5 kwam. Door een fraaie lob van Jelle Putter in de slotfase van de eerste helft stond er 12-7 op het scorebord. Na rust waren er twee schoten van Jacco Kerssens en Jeremy Duin uit de hoek waarmee Meervogels de voor sprong verder uitbouwde, 17-10. Ruud Out scoorde een hattrick, maar na een nonchalante fase aan Meervogels kant werd het 19-15. Nu werd Peter Schagen gevaarlijk en zette de hoekverdediging van Celeritas enige malen op het ver keerde been, 23-16. Het werd een 25-19 overwinning voor een beter spelend Meervogels dat door deze overwinning aansluiting houdt met de top van de tweede divisie. Gescoord werd er door: William Kerssens 6x, Peter Schagen en Ruud Out 4x, Jacco Kerssens, Jelle Putter en Jeremy Duin 3x, Ron Put 2. Klaverjassen bij Dimtronic Meervogels Vrijdag 16 november is er een klaver- jasdrive in de handbalkantine aan de Boschweg te Akersloot. Om 19.30 uur is de kantine open en tot 20.30 uur kunt u zich opgeven voor deelname. Eerder opgeven kan ook bij Tineke Krom, tel. 0251-311355. Om 20.30 uur wordt er gesloot en weet u met wie u die avond kaart. Drive en verloting zijn om onge veer 23.15 uur afgelopen. Iedereen is welkom op deze drive. LIMMEN - De bridgeclub Limmen heeft op 7 november als volgt gespeeld: A-Lijn: 1. V.Roest-Strauss 56.25, 2. Landstra-Tuinstra 58.48, 3. Dolmans- Bollweg 58.48. B-lijn: 1. Alderlieste-De Groot 66.52, 2. Min-Valkering 64.06, 3. Slob-Tuinstra 55.21. C-lijn: Goedhart- de Wit 64.29, 2. Noordenbosch- V.Straaten 57.14, 3. Maas 57.14. D-lijn: 1. De Bloois-Vendel 61.61, 2. Kiebert 57.14, 3. Duykersloot 56.70. E-lijn: 1. Balkenende-Hulsebosch 55.80, 2. Brinkhorst-Tuinstra 54.02, 3. Pilkes- Zwertbroek 53.13. LIMMEN - Zondag 18 november houdt postduivenvereniging De Gouden Wieken haar jaarlijkse ten toonstelling. De duiven zijn vanaf 14.00 uur te bezichtigen. De duiven zullen door H. Widurski worden beoordeeld. Het lokaal is gelegen aan de Dampegheestlaan te Limmen (nabij het voetbalveld). LIMMEN - Het programma voor het weekend van 16,17 en 18 november bij jongerencentrum Conquista is als volgt: Kinderen: 4 t/m 12 jaar Sinterklaas komt weer in ons land en dus gaan jullie iets moois maken voor Sinterklaas. Alle knutselmaterialen mogen uit de kast worden gepakt en jullie kunnen een mooie stoomboot maken. Om 10.30 uur kun je beginnen en het duurt tot 12.00 uur. De entree is f2,25. Tieners: 12 t/m 15 jaar Zaterdag 17 november kun je weer swingen op de muziek van Conquista. De entree is gratis. De disco begint om 19.00 en de tienerruimte sluit om 23.00 uur. Zondagmiddag 18 november geo pend van 14.00 tot 17.00 uur. Jongeren: vanaf 16 jaar Vrijdag 16 en zaterdag 17 november is Conquista voor iedereen boven de 16 jaar geopend van 20.30 tot 01.00 uur. Behalve de bar is er ook een pooltafel, flipperkasten en een dartbord. Kom ook eens langs en maak er samen met de medewerkers van Conquista een gezellige boel van. AKERSLOOT - De standen per 9 november van de interne competitie, gehouden bij damclub De Broeikas zijn: Eerste team: W. Broersen 7-19, C. de Wit 7-17, A. Roemeling 7-15, R. Veenstra 3-9, L. Ridder 7-7, A. Broersen 6-5, R. Boelens 5-4, G.J.Zonneveld 2-3, G. Oud 4-1, E Zonneveld 2-0 en M. Kerssens 5-0. Het tweede team: M.Twaalfhoven 7-21, O. Wever 6-14, J. Broersen 7-12, R. van Bohemen 7-12, B. Pragt 7-10, C. van Diepen 6-9, P. van Diepen 5-7, W. Laan 7-7, B. Boots 8-7, J. van Dijk 3-3, G. Berkhout 4-3 en J. Stam 7-2. De uitslagen voor de beker (Cor Broersen-trofee) eerste ronde zijn: M. Kerssens - L. Ridder 2-0, O. Wever - B. Pragt 0-2, W. Laan - B. de Jong 2-0, R. Veenstra - R, de Jong 2-0, B. Boots - R. Boelens 2-0, A. Roemeling - J. Willemse 2-0, W. Broersen - T. Dil 2-0, E Zonneveld - R. van Bohemen 2-0, J. Broersen - C. de Wit 0-2, G.J. Zonneveld - G. Berkhout 2-0, J. van Dijk - A. Broersen 0-2, M.Twaalfhoven - P. van Diepen 1-1, G. Oud - J. Stam 0- 2, C. van Diepen vrij. LIMMEN - Op vrijdag 9 november speelde schaakvereniging Vredeburg ronde acht van de interne competitie. J. Admiraal maakte korte metten met J. Limmen, die dan ook na elf zetten opgaf. Admiraal veroverde hiermee de eerste plaats op de ranglijst. K. Kramer had het moeilijk tegen R. Rommel, maar slaagde erin'om binnen de remi semarges te blijven. R.Termes hield het lang vol tegen R. v.d. Storm maar moest tenslotte buigen voor de opgerukte pionnen. M. Limmen besliste zijn aan val tegen B. Kerkhof met een ijzerster- ke pionzet gebruik makend van een las tige penning. T. Al leek voor de verrassing van de avond te zorgen door 'zonder omwe gen' een briljant stukoffer te plaatsen op de koningsvleugel van de sterke E. Stolp. Stolp zag de gevaren en deinsde terug. Helaas wist Al zijn aanval niet af te ronden en kon Stolp opgelucht naar voordeel afwikkelen. H. Levering veeg de bekwaam J. de Graaf van het bord. G. Hafkamp zwijnde verschrikkelijk tegen de jeugdige N. van Leen toen hij zijn dame verloor, maar gelukkig kan sen kreeg om een koning in te snoeren. Uitslagen. Groep A. J. Limmen-J. Admiraal 0-1, R. Rommel-K. Kramer remise, H. Ebels-K. Aafjes 1-0, M. Welgraven-B. Stolp 0-1, D. Keijzer-D. Aafjes 0-1, R. vd Storm-R. Termes 1-0, B. Kerkhof-M. Limmen 0-1J. Tebbens- J. Levering 0-1, T. Al-E. Stolp 0-1, G. Hafkamp-N. van Leen 1-0, B. Schijf-K. Keijzer 0-1, H. Levering-J. de Graaf 1-0, S. Sofan-M. Kos 0-1, B. Blekemolen-E. Mooij 0-1. Groep B. Martijn van Rees- Thijs Witkamp 0-1, Tim Castelein-Mike Krom 1-0, Vince Kaandorp-Tycho Bismeyer 0-1, Jeroen Levering-Menno Koot 1-0, Alex Zwart-Nutte van Belzen 0-1, Bob Luttikhuizen-Wouter Mijns- bergen 1-0, Micha van Buuren-Djurre Bismeyer 1-0. LIMMEN - De nieuwe collectie fot- olijsten is binnen bij fotolab NMS. Dit betekent dat u uw mooiste herinnerin gen op een bijzondere manier kunt laten inlijsten, met of zonder passe-par- tout. De foto wordt speciaal behandeld, zodat deze nooit meer kan golven in de lijst. U kunt uw foto's ook zelf inlijsten met de kant en klare passe-partouts. Nieuwe is ook de collectie Anne Geddes baby-, kinder- en mini-albums. NMS Fotolab vindt u aan de Vuurbaak 5 te Limmen, tel. 072-5052275. EGMOND - Dondernacht werd een 22-jarige man uit Egmond aan Zee aan gehouden in zijn woonplaats. Hij reed met zijn auto over de Voorstraat. Bij controle bleek dat hij alcohol had gedronken. EGMOND - In navolging van het over weldigende succes van de eerdere uit voering in 1999, presenteert muziekver eniging Lamoraal van Egmont in samenwerking met Hotel Zuiderduin, het nu nog grotere Music Gala in Egmond aan Zee. Deze wervelende muzikale show met in de hoofdrol 'Miss Saigon' Caselyn Francisco, vindt plaats op zaterdag 1 en zondag 2 december. De musicalster zal worden begeleid door orkest Lamoraal van Egmont, diverse vocale solisten, een violist en een koor. Aïda dirigent De muzikale leiding zal tijdens het optreden in handen zijn van dirigent Marcel Visser, in het dagelijks leven momenteel tweede dirigent bij de musi cal Aïda, welke binnenkort in Scheveningen van start gaat. Hij heeft het orkest Lamoraal van Egmont voor deze uitvoeringen versterkt met een professioneel gelegenheidscombo, zodat de juiste sound ontstaat. Verder weet deze dirigent, door zijn jarenlange musicalervaring, als geen ander hoe deze muziek gespeeld moet worden. EGMOND/ALKMAAR Vrouwenkoor Vigorosa brengt binnen kort weer verrassende wereldmuziek. Onder leiding van Saskia Diel zingt men meerstemmige liederen uit ver schillende landen. Dit gebeurt op zon dagmiddag 18 november in de Slotkapel in Egmond aan den Hoef om 15.00 uur. De entree is f 20,- (inclusief koffie/thee en koek). Reserveren tel. 072-5062387 of 072-5062033. en op zaterdagavond 24 november in de Remonstrantse kerk in Alkmaar, Fnidsen 30 te Alkmaar, om 20.15 uur. De entree is f 15,- (tot en mét 12 jaar f 10,-). Voorverkoop Muziekhandel Spanjaard, Koorstraat, Alkmaar. Algemene informatie: tel. 072-5156434. Internet: http://www.vigorosa.homeste- ad.com. EGMOND - Rieja van Aart, hoofdre dactrice van twee tijdschriften en oud hoofdbestuurslid van de landelijke fotobond en daarnaast een enthousiast amateur-fotografe, was afgelopen vrij dagavond op bezoek bij De Egmondse Foto Amateur. Voor een goed gevulde zaal gaf ze een exposé van haar foto werk in de afgelopen 25 jaar. Rieja van Aart heeft een geheel eigen kijk op de mogelijkheden van de fotografie. Er was dan ook grote belangstelling voor haar verhaal. Haar aandacht ging in het begin uit naar stillevens. Ze maakte zwart-wit foto's van concrete onderwerpen met veel contrast en speelse elementen bin nen de compositie. Later ging haar voorkeur uit naar een meer abstract lij nen- en kleurenspel. Het publiek genoot van fraaie composities, samen- Gedurende de spectaculaire show wordt het publiek getrakteerd op muzi kale hoogtepunten uit musicals en film muziek, zoals: Elisabeth, Miss Saigon, Oliver, Titanic, Chicago, Aïda, Rent, The Riverdance, Schindlers List, Chess e.a. Dit alles als voorbereiding op de spec taculaire uitsmijter Saturday Night Fever. De aanvang op 1 december is 20.15 uur en de show van 2 december begint om 14.15 uur. Het Music Gala vindt plaats in de chique en sfeervolle Zuider- duinzaal in Hotel Zuiderduin. U wordt aangeraden tijdig te reserve ren. De kaarten zijn f 50,- per stuk en te verkrijgen bij de volgende voorver koopadressen: Egmond aan Zee: Hotel Zuiderduin, Zeeweg 52, Natuur- en rijdende winkel Joop en Tiny Lemmink, Noorderstraat 12. Egmond aan den Hoef: Drukkerij Belleman, Egmonderstraatweg 5. Heiloo: Disc 't Loo, Winkelhof 't Loo 53. Alkmaar: A&P hypermarkt bloe- menshop, Wendelaarstraat 1. Castri cum: Gravemaker schoenreparatie, winkelcentrum Geesterduin 4. Voor meer informatie kunt u contact opne men met Hotel Zuiderduin, tel. 072- 5065000. De groep staat in het programma Gula Gula garant voor een sfeervol concert, waarin als nieuw element een groot aantal Scandinavische liederen in is opgenomen. Naast een aantal Zweedse en Noorse liederen zullen er twee lie deren van het Finse vrouwenkwartet Varttina worden gezongen. Daarnaast zullen er een aantal nieuwe Bulgaarse liederen worden gezongen, afgewisseld met een aantal liederen uit het bestaan de Vigorosa-repertoire. Enkele stukken zullen begeleid worden door Martijn Komen op de accordeon en percussie door Inge Siezenga. Al dertien jaar zingt het vrouwenkoor met groot enthousiasme. In de eerste jaren zong Vigorosa vooral veel muziek uit de Balkan. Later zijn daar Jiddische en Sefardische liederen bijgekomen, als ook verschillende swingende^ liederen uit Afrika en Zuid-Amerika. Enkele vrouwen bespelen zelfs de djembé. gesteld uit wat verfstreken, foto-ele menten, verfrommeld gekleurd satijn papier, textiel, veren of andere materia len. Stillevens door middel van gemengde technieken zijn tot nu toe altijd haar hoofdthema gebleven. Volgens haar zijn gemengde technie ken echter geen doel op zich, maar een middel om emoties los te maken bij de toeschouwer. Diverse foto's bleken 'multi-interpreta- bel' en dat is waarschijnlijk ook haar diepere bedoeling: iedereen kan er iets anders in zien, het hangt er maar van af wat in je eigen bewustzijn of onderbe wustzijn aanwezig is. Na 1998 legde de spreekster zich ook toe op buitenopna mes. Maar ook hier was sprake van een ontwikkeling van concrete opnamen van brandend struikgewas naar gesti leerde abstracties waar men een bran dend bos in zou kunnen herkenneji. Nadere info over DEFA bij Cor Oorthuijsen, tel. 072-5065950. Foto van Rieja van Aart. 1^/1' Liromeo l JO «72-5051562 t\rxï\l Akersloot,Jufianaweg 17 J: Uitgeest, Langebuurt 55, tel. 0251-312342 1 1 r t s men 6.11.2001 - Roelat 17 oprichten/plaatsen tuinberging Tegen bovengenoemde beschikking(en) kunnen belanghebbenden op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na de datüm van verzending schriftelijk en gemotiveerd bezwaar maken bij het college van burgemeester en wethouders. Nadere inlichtingen kunt u krijgen bij de sec tor Algemene Zaken. 06.11.01 - Molenweg 97 - Vaartkant 44 De aanvragen oprichten/plaatsen serre oprichten/plaatsen unit en meldingen kunt u inzien in het gemeentehuis bij de afdeling Bouw- en Woningtoezicht. Deze publicatie houdt niet in dat bouwvergunning en/of bouwtoestemming wordt verleend. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid, als omschreven in artikel 19 lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, medewerking te verlenen aan: - het wijzigen van de zuid- en westgevel van de woning op het perceel Helmar 13 Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Medewerking kan worden verleend met toepassing van de hierboven genoemde vrijstellingsprocedure. Het verzoek ligt vanaf 15 november 2001 gedurende vier weken voor een ieder in het gemeentehuis (afdeling Ruimtelijke Ordening) ter inzage. Tijdens deze inzageperiode kan een ieder zijn zienswijze over het bouwplan naar voren brengen sbij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Limmen, Zonnedauw 4, 1906 HA te Limmen. Op 6 november 2001 is er een aanvraag binnengekomen voor het realiseren van een tochtdeur in de toren van de Nederlands Hervormde kerk gelegen op het perceel Zuidkerkenlaan 25 te Limmen. Ingevolge artikel 12, lid 2 van de Monumentenwet zal de aanvraag met de daarbij behorende stukken vanaf donderdag 15 november 2001 gedurende twee weken voor een ieder in het gemeentehuis (afdeling Bouw- en Woningtoezicht) ter inzage liggen, Tijdens deze inzageperiode kan een ieder zijn/haar schriftelijke zienswijze over de aanvraag naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Limmen, Zonnedauw 4, 1906 HA te Limmen. Op de tijden dat de politiepost gesloten is, kunt u voor een aantal politiezaken terecht bij de receptie van het gemeentehuis. Bijvoorbeeld voor het aangifte doen van verloren en gevonden voorwerpen, of van diefstal van uw fiets. Bij de receptie kunt u ook terecht voor vermissing van bankpasjes, rijbe wijzen, ov-jaarkaarten, 65+ pas, bromfietscertificaat enz. Echter bij vermissing van paspoort of identiteitskaart dient u aangifte te doen bij de politie in Heiloo of op maandagochtend van 9.00 tot 12.00 uur en op donderdagmiddag van 14.00 tot 17.00 uur bij de politie in het gemeentehuis te Limmen. De receptie van het gemeentehuis is dagelijks geopend van 8.30 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17.00 uur en op woensdagmiddag tot 17.30. Op vrijdagmiddag is het gemeentehuis gesloten. Bij de receptie van het gemeentehuis zijn verkrijgbaar: - gedetailleerde kaart van de kop van Noord-Holland; - fietsroutes: "De Pontjes route"; Ook voorVW-geschenkbonnen kunt u bij de receptie terecht. De WV-geschenkbonnen zijn er vanaf: 10,-, 15,-, 20,- en 25,-. De receptie van het gemeentehuis is dagelijks geopend van: 8.30 uur tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17.00 uur (woensdag tot 17.30 uur).Vrijdag's middags is de receptie gesloten.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 12