BoevteMn* Feest bij Willibrordschool n: n De koe mmBttan II Exclusief bij Het Huis: de Leco collectie! Medische diensten 79,50 Celtic Myst 4 Hi!! SJeü tme** DEUTEKOM ïïêêMÊÈ MSjft UITKIJKPOST - 14 NOVEMBER 2001 - PAGINA 2 Zwemdiploma's leerlingen zwembad Loos De redactie van de Uitkijkpost is er» de volgende uren bereikbaar: maandag en dinsdag van 9.00 tot 17.00 uur, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail redactie@uitkijkpost.nl. ■I Aangeleverde kopij wordt éénmaal geplaatst, afhankelijk van nieuwswaarde en exclusiviteit. De redac tie behoudt zich het recht voor om 'stukken te bewerken, in te korten, te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, een en ander mede afhankelijk van het advertentie-aanbod. Foto's en kopij, getypt en voorzien van naam en tel.nr. van de afzender, kunnen tot uiterlijk maandag 16.30 uur aangeleverd worden bij het kantoor van de Uitkijkpost, De Hoefsmid 5 in Heiloo. ■I In Limmen kan de kopij maandag uiterlijk tot 12.00 uur bij N. Admiraal, Bloemenhof 5, bezorgd worden. Het algemene postadres van de redactie is Postbus 68, 1850 AB Heiloo. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost weer ophalen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseeerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. BBK biedt gemeente rapport over herinrich ting van de Kanaalweg Onvrede bij Ouderenbonden over Beleidsplan Wonen De Koe door Marleen Felius en Anno Fokkinga Celtic Myst 4 door diverse artiesten Boek van de week: CD van de week: 48,37 (€21,95) Winkelhof V Loo 53 Tel 5335535 Grote vogelshow Heilooër Bridge dub Bridegedub Sans Atout Multikabel introduceert digitaal tv-pakket in Heiloo Gemeente Heiloo vooruitstrevend met nota en inwoners JllgJ jjg, - fPPP 5**11 i; §9% f f i t, ^4 2iÖL| Mni Yvonne Berndes opent nieuwe praktijk Honderdduizendste bezoeker in Bibliotheek Heiloo Sinterklaas in Ypestein Kerkagenda Koorjubilarissen in 2001 Dansen op zondagmiddag Cadeau van Leco: brillenkoker bij één van zijn monturen! Het Huis Moen Zien mag gezien worden Agenda Sporthal Het Vennewater Het Zevenhuizen 48 -1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners In Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness 1 aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en 8itjartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur (072) 5356681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of tel. 5356682. Op deze telefoonnummers kunt u ook informatie inwinnen over de verhuur voor het seizoen 2001/2002. A Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend tel: 072-5180618 Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00 19.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Hei loo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreekuur werkdagen 13.30-14.30 uur, zaterdag 10.00 11.00 uur en volgens afspraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Geert Groteplein 8,1813 BM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzer: Hertog Aalbrechtweg 5,1800 GH Alkmaar, tel. 51992M. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stations weg 92c, werkdagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1werkdagen van 09.00 tot 9.15 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320 345. HEILOO - De volgende leerlingen behaalden op 30 oktober hun diploma van het zwem ABC: Geslaagd voor A. Naomi de Bruijne, Sanne Duin, Sharona Groentjes, Nelleke van Kiel, Jip de Kort, Nienke Pettinga, Lisette Slikker en Nick Wittebrood. Geslaagd voor B: Jan Abel Bolten, Daniel Deijlen, Nina de Jong, Merel Kloots, Fenna Min, Stef Nannes, Mart Smits, Fleur Wallis en Youri Wolse. Geslaagd voor C: Vita Baars, Sophie Biesheuvel, Daan Bruijns, Lisanne Huig, Thijs Lesterhuis, Marleen Metzelaar, Stella van Mever, Daphne Pieters, Nick Ranzijn, Irene Schokker, Sophie Ursem, Tjeerd van Veen, Eva Veerman en Sanne Wesselink. Ted Amson behaalde zijn B diploma tussen deze C kandiaten. Ook deden enkele leerlingen examen voor de STA brevetten zwaardvis waar bij de techniek van de diverse slagen, zoals vlinderslag, moet worden getoond maar ook vaardigheid in keerpunt en reddingzwemmen. Voor brons slaagden: Danique Rietveld, Anouk Rietveld, Sijmen van den Berg en Jelle Heijke. Voor zilver slaagden Miriam Maan en Leon Duineveld en voor goud Kim Duinmeijer, Keskin Arikan, Michael Kerssens en Alyssa van der Zee. HEILOO - BBK (Buurt Belangen Kanaalweg) heeft een rapport geschre ven waarin voorstellen worden gedaan het uiterlijk van de Kanaalweg ingrij pend te veranderen. De Kanaalweg is een van de drukste wegen binnen de bebouwde kom in Heiloo, maar volgens BBK niet als zodanig ingericht en onderhouden. Met de komst van het industrieterrein Boekelermeer Zuid 3 zal, zo vreest BBK, de verkeersdruk nog meer toe nemen. Rapport Het rapport was 16 oktober onderwerp van gesprek met wethouder Worm- de Moei. De veranderingen worden om verschillende redenen door BBK gewenst en betreffen de verkeersveilig heid en het aanzien. Door het aanbren gen van een gekleurd plateau bij de inrit van Campina, herinrichting van parkeervakken en het aanbrengen van een voetgangers oversteekplaats bij de oude inrit van Campina moet de snel heid van de vele verkeersdeelnemers worden afgeremd. De betonrand aan de noordzijde willen de bewoners duidelijker markeren of vervangen door het aanbrengen van een beplanting zoals bij meerdere wegen in Heiloo is toegepast. Een inhaalverbod, aanpassen van de straat verlichting, beplanting en reconstructie van het voetpad staan ook in het rap port vermeld. Voor de bijzonder onvei lige verkeerssituatie bij kinderverblijf Bommel doet BBK het voorstel om het terrein van GGZ in het plan te betrek ken. De wethouder sprak tijdens het onder houd haar waardering uit over het rap port dat goed is gedocumenteerd en onderbouwd. De voorstellen van BBK zullen door de gemeente worden uitge werkt en daarna met BBK worden besproken. De gemeente heeft voor 2002 een budget gereserveerd om de eerste aanpassingen te realiseren. Ledenvergadering Op 29 oktober hield BBK haar eerste ledenvergadering. De leden waren enthousiast over de activiteiten en resultaten die in het geboortejaar van BBK werden bereikt, onder andere over de herinrichting van het GGZ ter rein, de relatie met Campina en het verkrijgen van een juridische status voor de vereniging. De leden stelden zich positief kritisch op ten aanzien van het met de gemeente gevoerde overleg over de herinrichting van de Kanaalweg. De vrees werd uitgespro ken dat de gemeente andere prioritei ten stelt dan de leden van de verenging Buurt Belangen Kanaalweg. HEILOO - De onvrede van de samen werkende Bonden van Ouderen Heiloo, bestaande uit ANBO en KBO, .over het Beleidsplan Wonen van de gemeente Heiloo is aanzienlijk. Grootste punt van kritiek van de oude renbonden is het feit dat niet wordt vol daan aan de woningbehoefte van de doelgroep, terwijl deze bestaat uit 42 procent van de gehelde bevolking. Het is de taak van beide bonden de belangen te behartigen van alle oude ren in Heiloo en haar leden in het bij zonder. Vanuit die opdracht zijn zij reeds jaren bezig om het bouwbeleid van de gemeente beter te doen aanslui ten bij de behoefte van ouderen. Het feit ligt er, volgens de ouderenbonden, dat vele ouderen noodgedwongen Heiloo moeten verlaten als de woning die zij bezitten door lichamelijke gebre ken of anderszins tot een iast begint te worden. Onlangs heeft de gemeente raad in Heiloo ingestemd met een voorstel van het College om een groep kapitaalkrachtige ouderen toestem ming te verlenen voor de bouw van een appartementengebouw met twaalf appartementen. Het gebouw, Het Maalwater geheten, komt te staan op een stuk terrein dat van oudsher sport en spelbestemming heeft. Dit terrein grenst aan een natuurge bied. Voor de grond wordt niettemin een prijs gevraagd die is gebaseerd op de grondprijs van 1998. Toch vindt de ouderenbonden dat de gemeente sterk in gebreke blijft wat betreft ouderen huisvesting voor de middengroep, een categorie die daadwerkelijk met huis vestingproblemen te maken heeft en die het geld niet hebben om de nodige aanpassingen in hun huis aan te bren gen. Mondjesmaat worden projecten gere aliseerd. De gemeente zou volgens de ouderenbonden geen grond hebben en geen bouwvolume. Ook beweert de gemeente, de wachtlijsten ten spijt, dat er onvoldoende belangstelling is voor dergelijke woningen. Zo is de woon groep Wonen 50 Plus, dat appartemen ten wil realiseren in de middenklasse, tot nu toe steeds 'nee' verkocht. Voor huurappartementen komt men vervolgens volgens de bonden alleen in zeer bijzondere gevallen in aanmerking en het aanbod van koöpappartementen noemen de samenwerkende ouderen bonden voor de vele bewoners van de middenwoningen in de bereikbare financiële klasse volstrekt onvoldoen de. De ouderenbonden hebben een schrij ven aan de gemeente doen uitgaan waarin zij hun onvrede uitten. Het ant woord daarop van de gemeente was voor de bonden onbevredigend, aange zien er 'zorgvuldig om de echte vragen wordt heen gedraaid en niet wordt gereageerd op ingebrachte punten van de bonden'. De ouderenbonden zullen zich over de ontstane situatie beraden en bezien op welke wijze het bouwbeleid in de gemeente zodanig kan worden omge bogen, zodat deze ouderen alsnog kun nen worden geholpen. Koeien zijn sympathieke, enigszins melancholieke dieren. Iedereen kent ze, iedereen houdt van ze en toch weten de meesten van ons heel weinig van deze beesten. De Koe voorziet in deze leemte en verschaft een schat aan infor matie over dit zo alledaagse, maar beminnelijke dier. Het rund komt in dit boek in beeld zoals nooit eerder gebeurd \s. Meer dan vierhonderd kleurrijke illustraties zijn van overal ter wereld bijeengebracht. Historische wetenswaardigheden gaan samen met uitvoerige informatie over de moderne rundveehouderij. In De Koe verlaat het oerrund de grot- wanden van Lascaux om binnen te tre den in onze samenleving. Het getemde beest wordt huisdier, een creatie van de mens. Runderen worden op vele manieren voor ons karretje gespannen. We vereren ze, we spelen en vechten met ze, we showen ze, we laten ze de aarde bewerken en we laven ons aan 'het witte goud': de op het kalf bevoch ten melk. En hoe goed ze ook zijn, we proberen ze toch genetisch nog te ver beteren. Ten slotte worden ze na bewe zen diensten geofferd voor onze culi naire genoegens. De Koe is kortom het complete boek over het complete rund. Een boek voor kenners en voor liefhebbers. Een koe- boek voor boeren, burgers en buitenlui. Deze cd is het vierde exemplaar in de reeks van de 'zweverige' muziek, of, zoals het ook wel wordt omschreven, 'wereldmuziek' van Celtic Myst. Deel 1 betekende een doorbraak bij het grote publiek voor artiesten als Era, Celtic Spirit en Michael Flatley. De ruim 75 minuten durende sfeervolle en ont spannende muziek is zeer succesvol en elke cd uit de reeks belandt steevast in de cd top-5(). Het is voor ieder wat wils, met num mers van The Corrs (Forgiven not Forgotten), Clannad (Dealramh Go Deo), Mike Oldfield (The Inner Child) en Simple Minds (Belfast Child), maar ook nummers van ex-Boyzone Ronan Keating (When you say nothing at all). Ook de filmmuziek komt net als bij de vorige Celtic Myst cd's aan bod met deze keer Theme from Braveheart door Celtic Spirit. Een smeltkroes van pop, rock en klas sieke muziek, maar allen met hetzelfde thema: ontspanning. Geen cd voor een feestje, maar muziek voor bij de open haard of als achtergrondmuziek. Prachtig gecomponeerde muziekstuk ken zorgen voor een oase van rust in de woonkamer of houden het hoofd koel in de file. Een aanrader voor de lief hebber van echte en pure muziek. door Marleen Felius en Anno Fokkinga 36,08) Bwwweg $7-69,1851 KL Heiloo naast Winkethof Loo, 072 8331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel ©-mail: Info,0eutoHom@JttM-t8.nl door diverse artiesten voor OO HEILOO - Vogelvereniging Heiloo e.o. houdt in het weekend van 24 en 25 november haar 31ste grote vogelshow in het verenigingsgebouw aan het Zevenhuizen 50 in Heiloo (achter de sporthal 't Vennewater). Ruim 230 vogels in een scala van vele kleuren worden tentoongesteld zoals kanaries, tropische vogels en kleine en grote par kieten. U bent welkom op zaterdag 24 november van 10.00 tot 22.00 uur en zondag 25 november van 10.00 tot 15.30 uur. De toegang is gratis. HEILOO - De uitslagen van de gespeelde wedstrijden bij de Heilooër bridgeclub van donderdag 8 november zijn: A-lijn: Ï.Smit -Tiel 56.30,2. Huting - Huting 60.90. B-lijn: 1.Berkman - V.d. Vlies 62.50, 2. Fam. Boukens 58.90. C- lijn: 1. Fam. de Jong 57.80, 2. Koster - Haan 56.30. D-tijn: 1. Rohn - Zuürbier 62.50.2. Koster - Visser 54.90. HEILOO - De uitslagen van de maan dag gespeelde wedstrijden bij bridge club Sans Atout zijn: A-lijn: 1. Fam. Mak en Glorie - De Groot 62,92. B-lijn: 1. Stark - De Groot 61,25, 2. Tuinstra 59,58. C-lijn: 1. Van Baar - Haan 64,58, 2. Grootjen - Lute 62,92. D-lijn: 1. Fam. Toby 66.1,2. Booijmans - Fagel 60.4. E- lijn: 1. Fam. Jonker 66,67,2. Van Veen - Maas 61,25. F-lijn: 1. Blitzblum - Molenaar en Hoff - De Vries 57,6. Multikabel is per 1 november met de grootschalige introductie van digitale televisie in Heerhugowaard gestart. Alle kabelabonnees krijgen de moge lijkheid om met het Digitaal Pakket een nieuwe manier van televisiekijken te ontdekken. Door de introductie in één keer in de hele gemeente, kunnen inwoners van Heiloo dit pakket tegen een aantrekkelijk tarief afnemen. Het abonnement voor het nieuwe Digitaal Pakket gaat f 29,95 kosten. Abonnees beschikken daarmee over alle nieuwe mogelijkheden die digitale televisie nu en in de toekomst biedt en behouden bovendien de bestaande televisiekana len. In de abonnementsprijs is de huur van een ontvanger inbegrepen. Nabije toekomst Straks zal alle televisie uitsluitend digi tale televisie zijn. Behalve een beter beeld en geluid, biedt digitale televisie ook nieuwe, interactieve mogelijkhe den. Abonnees op het Digitaal Pakket kunnen bijvoorbeeld films bestellen op hun eigen tv, surfen door een elektroni sche programmagids, games spelen en digitale muziekkanalen beluisteren (zonder onderbrekingen door dj's of reclame). In het nieuwe pakket zitten tevens zeven populaire themazenders voor de hele familie. In de nabije toe komst zal ook e-mailen en thuiswinke- len mogelijk zijn met het Digitaal Pakket. Tijdelijk informatiecentrum Om inwoners van Heiloo kennis te laten maken met digitale televisie heeft Multikabel een tijdelijk informatiecen trum geopend in de winkel van Radio Bakker aan de Kennemerstraatweg 255 in Heiloo. Hier kunnen abonnees vra gen stellen, demonstraties krijgen, zich abonneren op het Digitaal Pakket en de decoder meteen mee naar huis nemen om aan te sluiten. Ook is het mogelijk om de installatie van de deco der uit te laten voeren door een Multikabel monteur. Heiloo is na de succesvolle introductie in Heerhugo waard de tweede gemeente in Noord- Holland Noord waar digitale televisie grootschalig wordt geïntroduceerd. HEILOO - De gemeente Heiloo loopt in Nederland vooraan samen met Zaanstad, Oostzaan en Castricum met de ontwikkeling van een welstandsno ta. Een voorlopige uitwerking van de welstandsnota is op dit moment klaar. Het college hecht veel waarde aan de mening van de inwoners van Heiloo en wil graag reacties op deze nota ontvan gen. Daarom vindt er op woensdag 28 november van 19.00 tot 21.00 uur een inloopavond plaats in de raadzaal van het gemeentehuis Heiloo. Tijdens deze avond kunnen bezoekers de voorlopige nota inzien en van gedachten wisselen met medewerkers van de gemeente Heiloo en de Stichting Welstandszorg Noord- Holland. Tijdens de avond is er de mogelijkheid opmerkingen of sugges ties op een formulier in te vullen. De voorlopige nota ligt tevens bij het infor matiecentrum vanaf 22 november tot 20 december ter inzage, waar ook for mulieren ingevuld kunnen worden. Na het inventariseren van alle wensen wordt een concept van de welstandsno ta opgesteld. Deze is vervolgens nog maals in te zien in het informatiecen trum van het gemeentehuis. Tenslotte zal de conceptnota worden afgerond en kan de definitieve welstandsnota 'Heiloo, een plaatje in het groen' gepre senteerd worden. 'Heiloo, een plaatje in het groen' Tijdens de inloopavond wordt continue een cd-rom presentatie vertoond op een groot scherm over welstand in Heiloo en de op te stellen nota. De pre sentatie met als titel 'Heiloo, een plaat je in het groen', toont diverse beelden van de gemeente Heiloo en legt uit wat de rol van welstand is. Daarbij komen diverse aspecten aan de orde om het doel van de nota helder toe te lichten. De cd-rom is tijdens de inloopavond en nadien in het informatiecentrum tegen en kostprijs van f 5,- te verkrijgen. Naast de cd-rom ligt de informatieve folder 'Heiloo, een plaatje in het groen' klaar over dit onderwerp. HEILOO -Op 7 november in het jaar 792 overleed Willibrord, diegene die het katholicisme in Heiloo en zijn omgeving bracht. De kinderen van de Willibrordschool herdachten Willi brord met een hele gezellige dag op school. Bij aankomst op school zagen de kinderen de vlag hoog in de vlag genmast hangen. De aula was omgeto verd tot een heuse bioscoop waar twee filmvoorstellingen waren met echte popcorn in de oauze. In alle klaslokalen werden veel ver schillende spelletjes gespeeld, onder begeleiding van enthousiaste ouders en leerkrachten. Het was een leuke dag met een sportieve vorm van competitie. Niet het winnen van de spelletjes was het belangrijkste maar met elkaar een gezellige dag doorbrengen in een ont spannen sfeer. Dat dat gelukt was kon iedereen aan het einde van de dag beamen. mi W MM? Sr ■x' V- Ouder John Molenaar en leerling Moran Roelffs doen samen een spelletje. HEILÓO - Gediplomeerd chiropodiste en sportmasseuse Yvonne Berndes heeft sinds 1 november een praktijk aan de Stationsweg 76 in Heiloo. U kunt bij haar terecht voor voetverzor ging, waarbij ze adviseert bij steunzo len, bij verbetering van de voetstand en behandel zwaar ingegroeide teennagels en schimmelnagels, waarbij haar behandelingswijze is gebaseerd op de homeopathie. Last van spierpijn? Stijf? Te lang in dezelfde houding doorgewerkt? Berndes is ook gediplomeerd sport masseuse. Zij masseert en verzorgt een oefenprogramma voor thuis om u zo snel mogelijk van de klachten af te hel pen. U kunt Berndes bereiken op 06- 19832799 of privé: 0251-317005. HEILOO - Vanaf 1 januari 2001 telt de Stichting Openbare Bibliotheek Heiloo het aantal bezoekers van de biblio theek aan Het Malevoort. Op dinsdag 6 november werd de 100.000 overschre den. Dit betekent dat gedurende de periode 1 januari tot 6 november 2001 omgerekend iedere inwoner van Heiloo gemiddeld bijna vijf keer de bibliotheek heeft bezocht. Mensen, die boeken en andere materia len komen lenen of weer terugbrengen vormen - uiteraard - het grootste deel van het aantal bezoekers. Daarnaast wordt de bibliotheek door velen bezocht voor het vergaren van informa tie, het lezen van een tijdschrift of een krant, het raadplegen van internet en voor het bijwonen van een lezing, cur sus of andere activiteit. HEILOO - Na de algemene intocht in Heiloo, zal Sinterklaas op 24 november ook een bezoek brengen aan Ypestein. Om 14.00 uur kunnen kinderen al in de Ypsalon terecht, om samen met het kinderkoor De Ypetypes sinterklaas liedjes in te studeren. Als Sinterklaas dan om 14.45 uur zal komen, kan hem een oorverdovend concert gegeven worden. Sinterklaas zal ongeveer een half uurtje blijven. De volgende dag heeft Sinterklaas iets meer tijd en dan komt hij nog een keer tje naar de Ypsalon. Alleen kinderen die lid zijn van de wijkvereniging Ypestein en zich hebben opgegeven zijn welkom. Naast Sinterklaas zal ook het Zoldertheater een poppenvoorstel- ling komen spelen, die erg boeiend belooft te worden. De groep is opgedeeld in tweeën: Van 3 tot èn met 5 jaar: 11.00 tot 11.45 uur: voorstelling, 11.45 tot 12.30 uur:Sinterklaas Van 5 jaar tot en met groep 4:12.30 tot 13.15 uur: voorstelling, 13.15 tot 13.45 uur: Sinterklaas. Je kunt je nog opgeven tot en met vrij dag 16 november, inschrijfformulier inleveren op de Kuilenaar 71 of het Zandstuk 124. Voor overige informatie, tel. 072-5330469. Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: ds F J. van der Wind, heilig avondmaal. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: ds. J.D. Kila, heilig avondmaal. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering, voorganger M. Strack van Schijndel. Zondag 10.00 uur: woord- en communieviering met dames- en herenkoor, voorganger W. van Schie. Kapel GGZ Willibrord Zondag 10.00 uur: pastor T. Walstra, woord en communiedienst, m.m.v. oecumenisch zanggroepje. OL Vrouw ter Nood Priesterzaterdagviering, 3 november, programma 11.30 uur biechtgelegen heid/rozenkransgebed, 12.00 uur heili ge mis met preek, 14.00 uur stille aan bidding, 14.30 uur aanbiddingslof. Zondag 10.30 uur hoogmis, 15.00 uur lof met rozenkransgebed in de kleine kapel. Dinsdag en donderdag 09.30 uur eucharistieviering bij de Julianazusters. Woensdag en vrijdag om 08.30 uur eucharistieviering in de kleine kapel. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: woord en commu nieviering met gemengd koor, voorgan ger pastor B. van Schie. Zondag 10.00 uur: woord- en communieviering met lithurgisch koor, voorganger pastor J. Oiling. Egmond-Binnen Diensten zaterdag 19.15 uur; zondag 10.30 uur. Egmond aan den Hoef Diensten zaterdag 19.00 uur; zondag 10.30 uur; woensdag 09.30 uur. Egmond aan Zee Diensten zondag 09.00 uur, woensdag 09.30 uur. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking ser vice every Sunday at 5 pm (17.00 uur), familys welcome, Sunday school and crèche facilities. Evangelische Gemeente Egmond Dinsdag 19.30 uur: bijbelstudie in het Dorpshuis, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. HEILOO - Op zondag 18 november zal tijdens de viering van 10.00 uur in de Willibrorduskerk, waaraan zowel het dames- als het herenkoor met zang zul len deelnemen, bijzondere aandacht aan de navolgende koorjubilarissen worden geschonken: Gré Bakker-Dcnneman, die 40 jaar aan een kerkkoor verbonden is geweest. Zij begon in de St. Josephkerk te Alkmaar (circa 17 jaar) en de overige jaren (23) maakte zij zich verdienstelijk in onze eigen parochiekerk(en). Jan van Diepen, ook 40 jaar koorzan ger, grotendeels in de Moedergodskerk en een aantal jaren in de Willibror duskerk door het samengaan van beide koren en het opheffen van de Moedergodskerk. Als bijzonderheid kunnen wij van Jan van Diepen mel den, dat hij een reeks van jaren secreta ris-penningmeester van het Moeder- godskoor (Mater Dei) is geweest. Harry Reimert heeft 25 koorjaren ach ter zich liggen, waarvan de meeste in de Moedergodskerk. Ook deze jubilaris heeft een aantal jaren de functie van secretaris van het Moedergodskoor bekleed. Na afloop van de betreffende viering is er volop gelegenheid de fees telingen te feliciteren. HEILOO - Zondag 18 november is er van 14.00 tot 17.00 uur weer dansen in het Open Huis.* De muziek wordt ver zorgd door het Interned Kwartet o.l.v. Jaap de Haas. Toegang f 5,-. Een collectie van 12 uiteenlopende topmodellen, voor man én vrouw, geselecteerd door visagist/ stylist Leco van Zadelhoff. Nu exclusief bij Het Huis Opticiens. IIMII* CASTRICUM GEESTERDUIN 37 TEL. (0251) 65 66 95, HEILOO WINKELHOF 'T LOO 49 TEL. (072) 533 25 95 Woensdag 14-11-2001 19.00-22.45 zaalvoetbal Donderdag 15-11-2001 14.00-15.30 sportinstuif 19.00-22.45 zaalvoetbal Vrijdag 16-11-2001 08.30-12.00 schoolgym 17.00-18.30 basketball 19.00-22.45 zaalvoetbal Zaterdag 17-11-2001 16.30-19.45 basketball Zondag 18-11-2001 10.00-16.00 vlooienmarkt Maandag 19-11-2001 08.45-15.30 schoolgym 17.00-22.30 volleybal Dinsdag 20-11-2001 08.30-15.30 schoolgym 19.00-23.00 volleybal Woensdag 21-11-2001 19.00-22.45 zaalvoetbal Donderdag 22-11-2001 14.00-15.30 sportinstuif 19.00-22.45 zaalvoetbal Vrijdag 23-11-2001 08.30-12.00 schoolgym 17.00-18.30 basketball 19.00-22.45 zaalvoetbal Zaterdag 24-11-2001 13.00-16.00 zaalvoetbal 16.30-20.00 basketball Zondag 25-11-2001 10.00-16.00 handbal Maandag 26-11-2001 08.45-15.30 schoolgym 17.00-22.30 volleybal Dinsdag 27-11-2001 08.30-15.30 schoolgym 19.00-23.00 volleybal Woensdag 28-11-2001 19.00-22.45 zaalvoetbal Donderdag 29-11 -2001 14.00-15.30 sportinstuif 16.30-17.30 zaalvoetbal 19.00-22.45 zaalvoetbal Vrijdag 30-11-2001 08.30-12.00 schoolgym 17.00-18.30 basketball 19.00-22.45 zaalvoetbal Zaterdag 01-12-2001 16.30-19.45 basketball Zondag 02-12-2001 10.00-12.00 Maandag 03-12-2001 08.45-15.30 schoolgym 17.00-22.30 volleybal Dinsdag 04-12-2001 08.30-15.30 schoolgym 19.00-23.00 volleybal Woensdag 05-12-20Q1 gesloten Sinterklaas Donderdag 06-12-2001 14.00-15.30 sportinstuif 19.00-22.45 zaalvoetbal Vrijdag 07-12-2001 08.30-12.00 schoolgym 17.00-18.30 basketball 19.00-22.45 zaalvoetbal Zaterdag 08-12-2001 13.00-16.00 zaalvoetbal 16.30-20.00 basketball Zondag 09-12-2001 10.00-12.30 handbal Maandag 10-12-2001 08.45-15.30 schoolgym 17.00-22.30 volleybal Dinsdag 11-12-2001 08.30-15.30 schoolgym- 19.00-23.00 volleybal Woensdag 12-12-2001 19.00-22.45 zaalvoetbal i

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 2