i Bakerstreet wil Maxima Toernooi Bowling Heiloo ï^mm* 15 f m UITKIJKPOST - 14 NOVEMBER 2001 - PAGINA 6 - O HEILOO Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-21.00 uur. Vrijstelling ex artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening urgerzaken Burgerlijke stand gemeente Heiloo tot en met 7 november 2001 eefomgeving Inboet van groen Duurzaam Veilig e uitvoering Schoonmaken grijze rolemmers ededelingen Controle en doorspoelen van brandkranen in Heiloo Werkzaamheden Ewisweg, Stationsweg, Kanaalweg Intocht Sint Nicolaas Informatieavond Platform Heiloo Wereldwijd KVG St. Monica Het Huis Opticiens introduceert de Leco collectie Reumafonds zoekt hulp Extra voorstelling reisfilm Indonesië en Maleisië Laatste vlooienmarkt in Heiloo f vervolg van pagina 4 Burgemeester en wethouders van de gemeente Heiloo hebben besloten om vrijstelling te ver lenen voor een periode van vijf jaar na afgifte van de beschikking voor het aanleggen van een tijdelijke bouwweg ter hoogte van de percelen Hoog en Laag 1 en 2 in Heiloo. Het college staat onder voorwaarden de gevraagde bouwweg toe voor een periode van vijf jaar. De Woningstich ting is namelijk van plan 35 woningen te bouwen op het Oude Trefpuntterrein. Ter inzage Het plan ligt met de daarbij behorende stukken vanaf donderdag 15 november 2001 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 08.00 tot 12.30 uur en iedere maandagavond van 18.00 tot 20.00 uur. Op andere tijden alleen na telefonische afspraak met de heer j.Th. de Haan van de afdeling VROM, telefoonnummer (072 -) 535 67 47. Indienen van bedenkingen Indien irhet rüet eens bent met de verleende vrijstelling, kunt u hiertegen binnen zes weken na de datum van publicatie een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van bur gemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Wij wijzen u erop dat het indienen van een bezwaarschrift de werking van de vrijstelling niet opschort. Indien u hierover een uitspraak wenst, kunt u gelijktijdig met het indienen van een bezwaarschrift een voorlopige voorziening aanvragen bij de president van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251,1800 BG Alk maar. Indien u van de laatstgenoemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. TijmenJ.M., z.v. C.M. Aalberts en G.M.J. Warmenhoven Marjolein, d.v. T.C. Oostinga en M.A.G. Aaij Lot, d.v. P.A.M. Ruiter en S.C.C. Meijer Dominic, d.v. D. Bakker en S.H. Prins Elders geboren Neils V., z.v. W.P.M. Veldt en J. Raadsen jurre O., z.v. P.G. van Tiel en P.C. van der Krans Shooq, d.v. M. Al Badry en B. Al Badry justin R., z.v. E.S. Weening en IJ. van Soest Anna, d.v. R.H. de Boer en E. Schong Huwelijksaangiften/ aangiften geregistreerde partnerschappen B. v. d. Sluijs en A.C. Soto Guljé Huwelijken/ geregistreerde partnerschappen J. Bakker en K.D. Bontje Overleden M.K.J. Vink wv IJssel de Schepper G.J. Möller wv van der Molen H.P. Berbee C. Biersteker Elders overleden j.F A Hofstee E. v.d. Horst wv Tapperwijn H.J. van Keulen P. Slooten W.J. Jansen Het plantseizoen gaat beginnen en dat betekent dat op verschillende plaatsen in ons dorp groen ingeboet gaat worden. Dit houdt in dat de mede werkers van de afdeling Beheer Openbare Ruimte dode bomen vervangen door nieuwe, dat nieuwe heesters geplant worden of dat kleine omvormingen van heesters naar gras en vice versa plaatsvinden. Informatie Voor vragen over inboet kunt u contact opnemen met de heer C. Hartland, werkvoorbe reider van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer (072 -) 535 68 11 Op 19 november a.s. begint Aannemingsbedrijf W. Woestenburg B.V. in opdracht van de gemeente Heiloo met het aanleggen van een aantal verkeersremmende maatregelen en het aanbrengen van voorrangsmarkeringen. Het gebied waar de werkzaamheden plaatsvinden is gelegen aan de westkant van de Ewisweg. De werkzaamheden zijn nodig om een maximale snelheid van 30 km/uur in te voeren in de gebieden ten westen van de Ewisweg. De voor rang wordt ingevoerd om het verschil in functie beter aan te geven, dit is des te meer noodzake lijk nu ook aan (brom)fietsers van rechts voorrang dient te worden verleend. Planning van werkzaamheden De planning van de werkzaamheden ziet er globaal als volgt uit; Maandag 19 november a.s. wordt er gestart met het aanbrengen van een punaise op de kruising aan Vrieswijk ter hoogte van huis nummer 163. (Week 47) Maandag 26 november a.s. wordt er gestart met het aanbrengen van een uitritconstructie op de kruising Vrieswijk Ewisweg. (Week 48) Maandag 3 december a.s. wordt er gestart met het aanbrengen van een punaise op.de kruising Mariënstein ter hoogte van de school. (Week 49) Maandag 10 december a.s. wordt er gestart met het aanbrengen van een punaise op de kruising Oudburgerlaan De Dresch. (Week 50) Naast bovengenoemde werkzaamheden wordt de Ewisweg voorrangsweg. Daarvoor worden de Rookamer, Pastoor van Muijenweg én Obriglaan op de aansluiting met de Ewisweg voorzien van voorrangsmarkeringen. Om bovengenoemde werkzaamheden uit te kunnen voeren, wordt ter plaatse de weg afge sloten voor doorgaand verkeer. Daar waar mogelijk en noodzakelijk wordt de doorgang voor bewoners en aanwonenden gegarandeerd. Ten gevolge van het plaatsen van materiaal en keten wordt een aantal parkeerplaatsen in de directe omgeving van de werkzaamheden afgezet. Bovengenoemde werkzaamheden kunnen enige overlast veroorzaken. Wij vragen u hiervoor uw begrip. Meer informatie Heeft u nog vragen over de werkzaamheden dan kunt u op werkdagen tussen 09.00 en 12.00 uur contact opnemen met de toezichthouder van het werk, de heer M. Montauban van het Ingenieurs bureau, telefoonnummer (072 -) 535 67 65 of de heer R van der Meer, telefoonnummer (072 -) 535 67 63. 1 X De grijze rolemmers worden in week 47 schoon gemaakt op maandag 19 tot en met vrijdag 23 november a.s. Wij vragen u de grijze roiemmer na leging wat langer buiten te laten staan. Dit om de schoon makers de gelegenheid te geven hun klus te klaren. Meer informatie Heeft u vragen, dan kunt u contact opnemen met de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer (072 -) 535 68 68. De gemeente is op maandag 5 november jl. gestart met de controle van de brandkranen in Heiloo. Er wordt bekeken of de kranen nog goed functioneren en zonodig wordt er onderhoud aan de kranen gepleegd. Ook wordt bekeken of de kranen nog goed bereikbaar zijn en niet overwoekerd worden door beplanting. Verder worden de kranen doorgespoeld. Donderdag 15 november 2001 a.s. wordt gestart met de controle van de brandkranen aan de westkant van de spoorlijn en vervolgens de brandkranen in Ypestein. Bruin water uit uw kranen en verminderde druk Als uw wijk aan de beurt is voor controle en doorspoelen van de brandkranen kunt u thuis enige overlast ondervinden. Op het moment van doorspoelen kan er namelijk bruin water uit uw kranen komen en ook kan er verminderde druk ontstaan. Wij raden u aan uw kranen na de controlewerk zaamheden enkele minuten met water te laten doorstromen. Dit om de leiding tussen uw per ceel en de hoofdleiding schoon te spoelen. Na 16.00 uur wordt er niet meer doorgespoeld en kunt u zonder problemen water gebruiken. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Beheer Openbare Ruimte, tele foonnummer (072 -) 535 68 68 of met de heer J. Koedijk van de Brandweer Heiloo, telefoon nummer^ -) 535 68 53. Gemeente legt persleiding aan om rioolwater sneller af te voeren Op 5 november jl. zijn de aannemers De Vries Van de Wiel en Ranzijn in opdracht van de gemeente gestart met de aanleg van het reste rende deel van de rioolpersleiding tussen het rioolgemaal aan de Ewisweg/Zeeweg en de Kanaalweg. De aanleg van deze leiding is de laatste fase van een groter project. Deze fase omvat de aanleg van de persleiding langs en onder de Ewisweg, het NS-station en het kruis punt tussen de Kennemerstraatweg en de Kanaalweg. Delen van deze leiding zijn in het verleden al aangebracht en het gemaal is vorig jaar vervangen. Uiteindelijk moeten deze inspan ningen resulteren in een krachtiger gemaal dat via de persleiding het water sneller bij de riool waterzuivering Heiloo aflevert. De aannemer heeft in de week van 5 tot en met 9 november jl. het deel van de leiding langs de Ewisweg aangelegd. Momenteel wordt de lei ding onder de Ewisweg ter hoogte van de Pastoor van Muyenweg doorgeperst. Van 19 november tot en met 21 november a.s gaan de aannemers de leiding onder de kruising tussen de Kennemerstraatweg en de Kanaalweg doorpersen. Hiertoe worden de Stations-weg en de Kanaalweg deels opgebroken met als gevolg dat de Stationsweg en de Kanaalweg vanaf de Kennemerstraatweg gedurende 3 dagen niet toe gankelijk zijn. De gemeente stelt gedurende deze 3 dagen omleidingroutes in met de nummers 7, 8 en 9. Deze routes worden met gele borden dui delijk aangegeven. Het doorgaand verkeer op de Kennemerstraatweg en verkeer vanuit de Kanaalweg en de Stationsweg zal door de werk zaamheden niet gehinderd worden. In de week van 26 november a.s gaan de aanne mers de leiding ter hoogte van het station onder de spoorlijn doorpersen. Deze werkzaamheden zullen ongeveer 4 dagen in beslag nemen. Hiertoe zal aan beide zijden van het spoor de weg deels worden opgebroken. Het station is gedurende deze dagen met de auto bereikbaar via de parkeerplaats aan de Heerenweg. Informatie Voor vragen over de werkzaamheden kunt u tussen 9,00 uur en 12.00 uur contact op nemen met de toezichthouder, de heer M. Montauban van het Ingenieursbureau, bereikbaar op het telefoonnummer (072 j 535 67 65. De intocht van Sint Nicolaas in Heiloo is dit jaar op 24 november a.s. De start van de intocht is om 11.00 uur vanaf de parkeerplaats aan de Westerweg tegenover de Willibrorduskerk. De aankomst van de Sint bij het gemeentehuis is om ca. 12.00 uur, waar de officiële ontvangst door het college zal plaats vinden. HEILOO - Op donderdag 15 novem ber vindt in de vergaderruimte van de Ter Coulsterkerk aan Ter Coulsterlaan (dit is de oude Moeder Godskerk) te Heiloo een informatieavond plaats over het nieuw te steunen project van Platform Heiloo Wereldwijd. Het is alweer het zesde project waarvoor Heiloo Wereldwijd aan het werk gaat. Om nog even de herinnering op te fris sen: allereerst was er het schooltje in Sri Lanka, gevolgd door het ziekenhuis in Polen, de familiebedrijfjes in Nicaragua, de werkplaats in Kameroen en het naaiatelier in Mexico. Dit jaar heeft het Platform gekozen voor de actie van IKV om de bevolking in onder andere Georgië (Zuid- Kaukasus) een nieuw gemeenschaps huis te kunnen laten bouwen waar ze allerlei activiteiten kunnen ontplooien. Een van de activiteiten zal zijn het opsporen van vermiste soldaten. Aan Ebele van de Woude, afgevaardig de voor IKV in Heiloo Wereldwijd, werd gevraagd wat de reden is voor dit project? „Georgië is een van de vele landen die gebroken, vernield en bank roet uit een onderdrukte situatie met vele oorlogen is gekomen. Het land is kapot en de bevolking is verslagen. Dat is een hele moeilijke situatie om daar weer uit te komen. Het IKV houdt zich sinds jaar en dag met dit soort gebieden bezig. Vanwege de huidige situatie in de wereld, leek het mij zinnig om juist nu dit project in te brengen." Wat gaat er precies gebeuren? „IKV gaat samen met een plaatselijk comité een oud huis verbouwen tot gemeenschapshuis. Door mensen een plek te geven waar ze samen kunnen komen, kunnen praten en samen din gen kunnen doen, is men van mening dat men samen de moeilijkheden het hoofd kan bieden, aan de opbouw kan worden gewerkt en trauma's kunnen worden verwerkt. Het spreekt voor zich dat het land zelf geen financiëlq mogelijkheden heeft om dit zelf op touw te zetten. Vandaar dat hef plat form Heiloo Wereldwijd hen daarbij wilt helpem" Wat is de boodschap aan onze samenle ving? „Wij proberen duidelijk te maken met de voorlichting rond dit project dat machteloosheid een naar gevoel is waar je wat aan kunt doen. Wij voelen ons machteloos als we al die nare beel den over Afghanistan zien of andere oorlogsellende. Mensen die uit de oor log komen voelen zich ook machteloos, al is het om een andere reden. Het is onze gemeenschappelijke deler. We willen de machteloosheid doorbreken door perspectieven te bieden. Het zou beter zijn als oorlogen worden voorko men, maar zolang dat nog niet aan de orde is willen we in elk geval bijdragen aan de wederopbouw. Hoe moeilijk die ook is." De informatieavond in de Ter Coulsterkerk wordt gehouden van 20.00 tot 22.00 uur (zaal open om 19.30 uur). Gastspreker is Lidewij Disbergen van IKV, de toegang is gratis. Lidewij Disbergen is van 24 oktober tot 6 november naar het gebied geweest en zal dus met hele recente informatie komen. HEILOO - Woensdag 21 november is er weer een bijeenkomst van het KVG, met dit keer een creatieve avond. Onder leiding van W. de Man (docent aan het Nivon ;n Heiloo) wordt gewerkt met stro. Na een korte inlei ding wordt een kerstversiering ge maakt. Er wordt gewerkt met tarwestro dat in de eigen provincie is geoogst. De avond begint om 20.00 uur in het Willibrordushuis, Westerweg 265-267 te Heiloo. Niet-leden zijn welkom. Zij betalen f 7,50 inclusief kopje koffie/thee. Informatie tel. 072-5336137 of 5334234. HEILOO - Ook voor brillen geldt: je bent wat je draagt. Een bril is gezichts- bepaler en modeaccessoire bij uitstek. Het Huis Opticiens introduceert daar om de Leco collectie. Samen met topvi- sagist en -stylist Leco van Zadelhoff werd een collectie met twaalf unieke monturen geselecteerd. Brillen waar mee Nederland, man én vrouw, een hele nieuv/f; kijk op modieuze brillen geboden wordt. Bovendien krijgt u hierbij een exclusieve Leco brillenko- ker cadeau. Vanaf 14 november vindt u het modi euze gevoel van Het Huis Opticiens en de Leco collectie in de vestigingen. Het Huis Opticiens is een landelijke formu le met 150 opticienzaken die garant staan voor kwaliteit in oogzorg. Maar ze hebben nog iets extra's. Een hele professionele kijk op de bril als essen tieel onderdeel van een look. In de eer ste plaats met een collectie topmerken en de Leco collectie, maar ook met een heel persoonlijk advies over welk bril, of misschien wel (kleur)contactlens, het beste bij de klant past. Zien mag name lijk gezien wordt bij Het Huis Opticiens, Geesterduin 37 te Castricum of Winkelhof 't Loo 49 te Heiloo. REGIO - Hoewel zo'n anderhalf mil joen Nederlanders reuma hebben, is reuma voor veel mensen een nog onbe kende ziekte. Vaak moeten mensen met reuma als gevolg van hun beperkingen met pijn in hun hart afstand doen van hun hobby, sport of baan. Voor velen weegt deze pijn minstens even zwaar als de fysieke pijn. De collecte campag ne van het Nationaal Reumafonds laat de afbeeldingen van een serie voorwer pen zien, voorzien van de tekst: 'Te koop wegens reuma'. Hiermee wil zij niet alleen de ziekte, maar vooral ook de gevolgen van reuma op het leven van de patiënt onder de aandacht bren gen. De collecte vormt een belangrijke bron van inkomsten voor het fonds. Van de opbrengst financiert het Nationaal Reumafonds wetenschappelijk onder zoek en steunt zij de ruim honderd patiëntenverenigingen. Bovendien is het fonds actief op het gebied van indi viduele financiële hulp, voorlichting en aangepaste vakantie voor mensen met reuma. Wie wil helpen om deze collecte in maart tot een succes te maken? U kunt dit doen door zich op te geven als coördinator of collectant. Voor informatie en aanmelding kunt u con tact opnemen met: Gera'Rodi, tel. 0226-313745 of 06-10678983. Het duo Bakerstreet begrijpt niets van alle commotie, (foto: EWD Fotografie) HEILOO - Het uit Heiloo afkomstige muzikale duo Bakerstreet had speciaal voor Maxima een liedje geschreven. Al spoedig kregen Barend en van Dorp (van het bekende RTL4 programma) hier lucht van. Zij vonden het liedje zo leuk, dat Hans en Stef van Bakerstreet werden uitgenodigd het liedje live in het programma ten gehore te brengen. Dit leverde een stroom van leuke reac ties op. Zo ontstond er via via contact met iemand van het Koninklijk huis, die op" haar beurt het liedje via internet bij Maxima bezorgde. Helaas is er (nog) geen reactie van haarzelf bekend. Verboden Vervolgens werd er met de Gemeente Alkmaar overlegd om bij het bezoek van Maxima aan Alkmaar het lied live aan haar te laten horen. Het podium, de geluidsinstallatie, de benodigde pasjes, de tijden, alles was in kannen en krui ken, tot de RVD ertussen kwam, die het duo verbood het liedje tijdens Maxima's aanwezigheid ten gehore te brengen. Waarom? Door een artikel in het Alkmaars Dagblad leek het alsof het liedje schunnige of kwetsende teksten zou bevatten, maar dit werd later door de krant gerectificeerd. Maar dat neemt niet weg dat Bakerstreet nog steeds lichtelijk teleurgesteld is over het feit dat zij onze aanstaande konin gin niet hebben mogen toezingen in Alkmaar. Daarom drukken wij bij deze nogmaals de tekst van Hello Maxima af, wie weet wordt de Uitkijkpost wel door Maxima gelezen... Hallo Maxima met heel mijn hart/ oh Maxima ik hou alleen van jou/ Ik weet Maxima 't was een trage start/ maar Maxima ooit wordt jij echt mijn vrouw/ M'n pa en moe zijn ook zo blij met zijn vieren zij aan zij/ m 'n allerlief ste meisje dat ben jij/ Heel Nederland die houdt van jou/ dus twijfel niet en wordt mijn vrouw/ Schenk mij je hart en liefste trouw met mij/ Hallo Maxima met heel mijn hart/ oh Maxima ik hou alleen van jou/ Ik weet Maxima was een trage start/ maar Maxima ooit word jij echt mijn vrouw/ In Nederland daar is het fijn/ je zult hier altijd bij me zijn/ vanaf die dag tot in de eeuwigheid/ Het was een dag van sneeuw en ijs ik bracht je hartje van de wijs/ dus twij fel niet en liefste trouw met mij/ Oh mn liefste Maxima ik blijf je trouw oh m 'n liefste Maxima ik hou van jou. HEILOO - Onlangs berichten wij in de Uitkijkpost over de verkoop van kaar ten voor de reisvoorstelling over Indonesië en Maleisië. De toegangs kaarten voor de reisfilm voorstelling op vrijdagavond 16 november en zater dagmiddag 17 november waren echter binnen de korstmogelijke tijd uitver kocht. Als alternatief worden er nu nog twee laatste voorstellingen gehouden op vrijdagavond 25 januari, aanvang 20.00 uur en zaterdagmiddag 26 janu ari, aanvang 13.30 uur. De toegangskaarten voor deze voor stellingen liggen inmiddels klaar in de voorverkoop bij muziekwinkel Disc in het winkelcentrum 't Loo te Heiloo a f 3,50, (euro 1.59). Wederom aan de zaal in het Open Huis geen kaartverkoop. HEILOO - De laatste vlooienmarkt van dit jaar in sporthal Het Vennewater aan het Zevenhuizen 48 te Heiloo vindt plaats op zondag 18 november. De laat ste kans ook om het nieuwe jaar met een opgeruimde zolder te beginnen. Een vlooienmarkt trekt elke keer weer vele honderden gegadigden die op zoek zijn naar allerlei zaken. Of het nu gaat om een single van ^ZN of Maastrichts aardewerk: het kan hiex allemaal te vinden zijn. De markt duurt van 10.00 tot 16.00 uur en de toegang bedraagt f 3,50 p.p. (kin deren tot en met 11 jaar en onder bege leiding gratis). Voor overige informatie kunt u (dagelijks, behalve woensdag, van 9.00 tot 19-00 uur en in het week end tot 17.00 uur) contact opnemen met: organisatiebureau Mikki, tel. 022^- 244739 (of kijk op internet: www.mikki.nl). HEILOO - Voor het negentiende jaar organiseerde Bowlingvereniging Hei loo een toernooi in thuishaven Bowling- en Partycenter Heiloo aan de Kennemerstraatweg i,n Heiloo. Dit als Active Single Scratch Week Heiloo internationaal bekendstaand toernooi maakt onderdeel uit van de Dutch Bowling Toer (een reeks van toernooi en), waarvan de resultaten van de spe lers in de Masterklasse meetellen voor het master-final-klassement. De lande lijke finale wordt gespeeld in septem ber 2002, in het zojuist gereed gekomen Bowlingcenter van de Nederlandse Bowling Federatie in Schiedam. Voorrondeseries De afgelopen week hadden 240 spelers de krachten al gemeten. Omdat er op de laatste dag van het toernooi zondag nog drie voorrondese ries moesten worden afgewerkt, start ten de finales om 17.00 uur met de halve finale (4 games) van de zestien heren met de hoogste pinfall uit de voorronde. Bij dit gebeuren werd de show gestolen door Maarten Krull uit Lelystad, die met een gemiddelde van 241 (258,246,211,249) in één klap zijn acht ste plaats uit de voorronde (1265) inruilde voor een eerste finaleplaats. Hij eindigde met honderd pins voor sprong op zijn naaste concurrent Theo Panneman uit Veendam, die tot het einde van de voorronde nog met een score van 1294 vast op de eerste plaats had gestaan. Het was Theo die hem sportief als eerste feliciteerde met zijn behaalde kampioenschap. Zijn hoogste gemiddelde aan pinfall (213,4) van dit toernooi bleek tevens nog net goed voor de Wisselbeker heren. Masterklasse Bij de 6 games finale dames in de Masterklasse werd Bowlingvereniging Heiloó in de finale vertegenwoordigd door drie van haar leden. Petra v.d. Worp-Hoetjes, Yvonne v.d. Kommer en Sandra Bakker-Poppenk. Zij gingen als derde, vijfde en zevende de finale in. Ondanks de 208 game van Yvonne konden de dames hun prestaties uit de voorronde echter niet herhalen en zat een podiumplaats er helaas niet in. De Deense Bettina Lund was onver slaanbaar en stak met kop en schouders boven alle dames uit. Met een gemid delde van 206 over 12 games scratch werd zij verdiend Kampioen van de Active Single Scratch Week Heiloo en mocht zij eveneens de wisselbeker in ontvangst nemen. Tweede werd Bea den Hartog-Hubers uit Almere Stad met 2412 en derde Nanette Beerman uit Schiedam met 2388. Finaliste In de zaterdag gehouden finale dames en heren eerste klasse was Trudy Pos uit Heiloo de enige finaliste. Hier werd Dennis de Jong uit Maarssen eerste met een pinfall van 2124. Zijn gemid delde over 10 games 212,4 bleek één pin te kort voor het binnenhalen van de wisselbeker die nu naar Maarten Krull ging met 213,4 gemiddeld. De gelukkige prijswinnaars van bowlingtoernooi Heiloo.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 6