Maria DUVAL, de grootste helderziende ter wereld: "Ik stuur u een edite talisman die uw leven totaal kan veranderen." Veilig Wonen wordt beloond - GRATIS - GRATIS - GRATIS - GRATIS - GRATIS - GRATIS - GRATIS - GRATIS - BELANGRIJK GRATIS S' Talisman-Geschenkbon UITKIJKPOST - 21 NOVEMBER 2001 - PAGINA 12 Ypsalon presenteert helderziende waarnemingen HEILOO - Donderdag 22 november wordt er een helderziende avond gege ven door Greet Vermeulen in De Ypsalon aan de Hucht te Heiloo. Greet werkt met kleurlinten. Door de samen stelling daarvan in combinatie met haar helderziende waarnemingen kan zij u een prachtige boodschap mededelen. Kleuren vertellen meer over een mens dan u denkt en dat zal u op deze avond duidelijk worden. De entree is f 12,50, aanvang 20.00 uur, zaal open vanaf 19.30 uur. Donderdag 6 december is de volgende bijeenkomst die verzorgd zal worden door Sjoerd Hidma, en Gerrie Schaafsma, met als thema magnetise ren. Voor informatie kunt u contact opnemen met mevrouw Schaafsma, tel. 0224-541309. Bridgeclub Sans Atout HEILOO - Bridgeclub Sans Atout heeft 19 november als volgt gespeeld: A-lijn: 1. Dolmans - Schouten 59,6, 2. Fam. Mak 57,9. B-lijn: 1. Daudey - Beerepoot 66,7, 2. Stark - de Groot 61,3. C-lijn: Corken - Herman Boersen 59,2, 2. Fam. v.d. Velden 57,5 D-lijn: 1. Doornbos - V. Es 63,5, 2. Hansen - De Jong 56,3. E-lijn: Jacobs - Sand Kuijl 58,8, 2 De Jager - Roozen 57,5. F-lijn: De Vries - De Vries 56,9,2. Rey - Smit 54,2. Documentaire over Brazilië van Nico Mantel HEILOO - Woensdag 28 november wordt om 14.00 uur de documentaire 'Brazilië' van cineast Nico Mantel ver toond. Brazilië, met een oppervlakte van 207 keer Nederland en ongeveer 171 miljoen inwoners, is het grootste land van Latijns-Amerika. Circa 90% van de bevolking is rooms-katholiek. De documentaire bevat een rondreis naar onder andere de grootste water vallen ter wereld (Iguacu) en de steden Sao Paulo en Rio de Janeiro. De laatste stad staat bekend om haar prachtige stranden, zoals de copacabana en ipa- nema en het Christus de verlosser standbeeld op de corcovadoberg op 710 meter hoogte. Ook indianendorpen met een india- nenschooltje en prachtige natuuropna men met exotische bloemen en vogels zijn te zien in deze documentaire. Entree is f 5,- (inclusief koffie/thee). Heilooër Bridgeclub HEILOO - De uitslagen van de op 13 november gespeelde wedstrijden bij de Heilooër Bridge club zijn: A-lijn: Klerk - Stark 62.50, Fam. Muller 56.70. B-lijn: de Jong - Starink 62.00, Fam. De Rave 61.50. Donderdag 15 november: A-lijn: Fam. Moscou 60.00, Bennink - V.d. Vlies 55.00. B-lijn: Fam. Neefjes 60.40, Dubbeld - Mooy 56.80. C-lijn: V.d. Dool - Neyens 59.70, Spruit - Nieuweboer 58.30. D-lijn: Theune - Dijkstra 62.50, Olgers - Schram 61.10. POLITIE HEILOO HEILOO - Op dinsdag 13 november vond op de kruising van de Kennemerstraatweg met de Ype- steinerlaan een aanrijding tussen twee personenauto's plaats. De aanrijding was het gevolg van het feit dat een 81- jarige automobilist komende vanaf de Ypesteinerlaan op de kruising geen voorrang verleende. Er was alleen materiële schade. Vanaf een bedrijfsterrein aan de Oude Werf werd een zit-grasmaaimachine ontvreemd. Het apparaat stond op een kleine vrachtwagen. Met behulp van rijplaten die hierop lagen was men in staat de oranje maaimachine van het merk Husqvuarna weg te nemen. Het toegangshek van het terrein werd opengebroken. Op woensdag 14 november werd getracht in een woning aan de Ronge in te breken. Waarschijnlijk werd de poging tussen 05.30 en 06.00 uur onder nomen. De bewoners werden tussen die tijdstippen wakker van een vreemd geluid. Er werd door hun niets waarge nomen. 's Morgens ontdekten zij dat een tuindeur was geforceerd. De bestuurder van een bedrijfsauto verloor op de Hoogeweg om 08.15 uur de controle over zijn voertuig. Hij kwam daarbij in de berm terecht in een aarden perk met lage struikjes. Het 112 0900 88 44 BERICHTEN voertuig kwam vervolgens tegen een hekwerk van een woning aan de Hoogeweg tot stilstand. Voor de tweede keer in korte tijd werd de bewoner van een woning aan de Breedelaan het slachtoffer van een ver nieling. Hij ontdekte om 16,00 uur dat zijn Opel Astra, die op het pad van woning geparkeerd stond, vernield was. Het raam van het portier aan bestuur derszijde werd ingeslagen. Vermoedelijk werd de vernieling dins dagavond 13 november tussen 20.30 en 21.00 uur gepleegd. Zijn echtgenote hoorde tussen die tijdstippen twee harde klappen. Kort daarvoor werd een van de ramen van de woning en de voordeur besmeurd. Op 15 november werd in woningen ingebroken aan de het Vredenoord, De Ronge en de Boekelermeerweg. De inbraak in de woning aan de Ronge is beperkt gebleven tot een poging. De schuifpui van de woning werd gefor ceerd. Waarschijnlijk werd de poging om 02.00 ondernomen. De bewoner werd op dat tijdstip wakker van lawaai. Hij ging polshoogte nemen maar zag niets. Wel brandde in de tuin een sen sorlamp. Waarschijnlijk heeft die de inbraak voorkomen. Workshops Midwinterschikking HEILOO - Magda Bakker organiseert workshops Midwinterschikking met een knipoog naar de Kerst. De works hops (duur ongeveer 2 uur) worden gehouden op 27 en 29 november en 6 december om 13.30 en 19.30 uur bij Van Burgsteden Antiek, Kennemer straatweg 536, 1851 NH Heiloo. De kosten zijn f 65,-, inclusief (exclusieve!) materialen, thee of koffie en een glas wijn. Magda Bakker bestemd de opbrengst van de workshops - na aftrek van de kosten - voor de Stichting Ortho pedische Hulpprojecten, die Neder landse orthopedisch chirurgen in staat stelt kinderen in Kameroen weer op de been te brengen, zodat hun toekomst er wat fleuriger gaat uitzien. Een extra reden om mee te doen aan de works hops. Damclub Heiloo HEILOO - De uitslagen van de onder linge competitie van damclub Heiloo, gespeeld op 1 november zijn: M. Houtenbos - W. Solleveld 2-0, R. Koch - N. Ligthart 1 -1P. Heyne - C. v. Lieshout 1-1, A. Valkering - F. Schouten 2-0, J. Kraakman - M. Out 0-2. De uitslagen van 15 november zijn: P. Heyne - F. Schouten 0-2, C. v. Lieshout - M. Out 1-1, N. Ligthart - J. Kraakman 1-1, M. Houtenbos - A. Valkering afge broken. De uitslag van de wedstrijd Damclub Heiloo - DDD Alkmaar was 18-9. (U hoeft aeen cent te betalen.) Een (gratis aanbod Ongelooflijk, maar waar. Ik heb er genoeg van te zien dat som mige mensen altijd krijgen wat ze wil len in het leven... terwijl anderen elke dag niets dan ongeluk hebben", zegt de beroemde helderziende Maria DUVAL. Daarom heeft ze besloten haar vermaar de talisman gratis te schenken aan de eerste 500 personen die de bon hiernaast binnen 15 dagen terugsturen. Deze ver maarde talisman kan u, zoals u verder zult lezen, voorspoed, geluk en een bui tengewone kracht brengen in het leven. Het origineel van de bestelbon moet bij uw aanvraag gevoegd wor den. Fotokopieën worden niet geaccepteerd. "Deze talisman heeft zijn krachten bewe zen," verklaart Maria DUVAL. "Hij bezit krachten die veel sterker zijn dan som mige van die zogenaamde geluksbren- gers die u misschien reeds vroeger gekregen heeft. Alleen al door deze talis man aan te raken zult u in uw handen zijn straling en zijn magnetische kracht voelen." Hier volgt het bewijs van wat Maria DUVAL kan doen om u b.v. te laten winnen met de Lotto of met de SporHoto, zoals ze het reeds voor vele anderen gedaan heeft. Lieve Mariamijn beste vriendin. "Ja, Maria, u heeft gelijk. Sinds ik de talisman in mijn bezit heb is alles anders in mijn leven. Al vanaf de eerste dag was dit merkbaar. Maar vooral wat ik heb mogen ontvangen van u: al die kracht. Mijn hartelijke dank Maria. Mijn problemen heb ik overboord gegooid en ik heb mijn eigen ik terug. Maar ik ben geestelijk rijker geworden en daar ben ik gelukkig mee. Een hartelijk bedankt voor alles wat u voor mij hebt gedaan. Heel veel groetjes". Mevr. E.v.R. te N. Geachte mevrouw Duval, Ik heb nu fl. 10.000,gewonnen. Bij deze wil ik u bedanken voor uw hulp aan mij. Alleen had ik dit nooit voor elkaar gekregen, ik ben u hier zeer dankbaar voor. Heel hartelijk dank. Mevr. S. H-H te B. Maria, mijn vriendin en geestelijke gids, "Geld (het gebrek daaraan) was altijd mijn grote probleem. Ik had een minder waardigheidscomplex. Ik wilde een baan vinden. Ik zag het soms niet meer zitten. Sinds ik uw hulp kreeg lieve Maria, heb ik nu een ander leven gekregen. Ik heb een leuke baan! Geld is geen probleem meer. Ik ben gelukkig met mijn man en kinderen. Mensen gaan anders met mij om door respect voor mij te tonen. Ik zeg DANK U WEL! Dankzij u weet ik nu wie ik ben". Mevr. Z.v.G. te V. WIE IS MARIA DUVAL? Maria DUVAL is presidente van het Franse Instituut voor Onderzoek in Parapsychologie, spreekster en lid van verschillende spiritistische en parapsy chologische verenigingen. In de pers wordt ze vaak "de menselijke radar' genoemd. Zij is de consultant van welge stelde industriëlen, kunstenaars, schrij vers en politici. Ze wordt geraadpleegd door één van de grote Franse bankinstel lingen als er managers moeten worden aangenomen en zij nam deel aan het eerste wereldcongres Wetenschappen en Godsdienst aan de Universiteit voor Parapsychologie van het Vaticaan. Le guide des voyants et Astrologues Gids van Helderzienden en Astrologen) Maria Duval, "Ik voel me de laatste tijd anders dan voorheen. Ben niet meer zo bang. Vanaf het begin dat ik uw schrijven kreeg is mijn leven drastisch veranderd". Mevr. M. te G Beste Maria, Wat mij al die jaren niet gelukt is, is nu gebeurd: Ik heb met de lotto een auto gewonnen. Geweldig!! W.B. te O. De voorbeelden die u zojuist gelezen heeft tonen aan wat er u weldra zou kunnen overkomen... als u beslist van daag nog de bon hiernaast terug te stu ren om de talisman gratis te ontvangen. Stelt u zich eens voor: eindelijk geen zor gen, geen problemen meer. Een leven met meer geld, met meer kansen. U bent gelukkig. U bent bevrijd van de beslom meringen en zorgen die u vandaag zo kwetsbaar maken. Door uw nieuwe levensvreugde en uw magnetische per soonlijkheid trekt u mensen aan. Ze wor den graag uw vrienden. Moeilijk te geloven? Zoals veel mensen staat u wellicht scep tisch tegenover de effecten van deze talisman. Maar wanneer u hem ontvangt en u hem enkele dagen draagt, zal uw twijfel veranderen in verbazing. Waarom? Omdat u waarschijnlijk verbaasd zult zijn dat dag na dag heel uw leven veran dert. En u zult waarschijnlijk ook ver baasd zijn als u vaststelt dat uw huidige problemen één voor één "als bij tover slag" kunnen verdwijnen. Stop de talisman in uw handtas of in één van uw zakken. Dat is het enige dat u hoeft te doen. Als u uw pakje met uw talisman ont vangt, doe het dan voorzichtig open (doe het pas open als u alleen bent). Dan neemt u de talisman in de hand. U bekijkt hem gedurende enkele minuten. Stop hem dan in een tas of in de zak van een kledingstuk dat u regelmatig draagt. U kunt de eerste effecten al na 48 uur vaststellen. U hoeft niet lang te wachten om veran deringen in uw leven waar te nemen. Al na 48 uur kunt u merken dat uw talis man begint te werken. Hoe merkt u dat? Op verschillende manieren. Bijvoorbeeld: U kunt snel een grote som geld win nen met b.v. de Lotto. U kunt een verloren liefde terugwin nen. U kunt zien hoe één van uw wensen werkelijkheid wordt. U kunt vaststellen dat een belangrijk persoon plotseling heel veel interesse heeft voor u. Eigenlijk kan men nog niet zeggen wat er u zal overkomen. Want voor ieder per soon is dit anders. De resultaten van de talisman lijken zich aan te passen aan de wensen en behoeften van elk individu. Zit u bijvoorbeeld in geldnood, dan zal de talisman u met voorrang helpen bij b.v. loterijen. Als u liefde nodig heeft, zal de talisman zijn invloed gebruiken om de persoon die u zoekt aan te trekken. Als uw man - of uw vrouw - niet meer dezelf de gevoelens voor u heeft als in het begin, dan zal de talisman zijn krachten toespitsen op de geest van uw partner. Belangrijk veer u die de talisman helemaal gratis wenst te ontvangen. De aanvragen zullen verwerkt worden in de volgorde van binnenkomst. De eerste 500 mensen die nevenstaande bon terug sturen zullen de gemagnetiseerde talis man van Maria DUVAL helemaal gratis kunnen ontvangen (Zonder verplichting om daarna iets te kopen.) Wilt u er absoluut zeker van zijn uw talisman te ontvangen, vul dan onder staande bon volledig in en stuur hem vandaag nog op. (Geen fotokopie - slechts één aanvraag per adres.) Gratis extra geschenk Wilt u weten wat er voor u in de toe komst zal veranderen? Als u onderstaan de bon binnen 5 dagen terugstuurt, zal Maria DUVAL u bovendien een voorspel ling van één tot drie pagina's toesturen. Deze voorspelling zal o.a. vragen over uw nabije toekomst beantwoorden. Maar opgelet! U ontvangt de gratis voorspel ling bij uw gratis talisman slechts als u onderstaande bon binnen 5 dagen terug stuurt. Vergeet dan niet uw geboorte plaats en -datum te vermelden en de bon handgeschreven in te vullen. Voor mensen die geen geluk hebben in het leven (Invullen a.u.b.) Als u tof nu toe geen geluk gehad heeft in het leven, beantwoord dan onderstaande vragen zodat ik u kan helpen om uw dromen en wensen waar te maken. Zoals ik het reeds voor honderden mensen zoals u gedaan heb. Mijn grootste wens (één enkele wens): Wat mij op dit ogenblik het meeste bezighoudt: (Beslist invullen s.v.p.) Heeft u dringend geld nodig? JA NEE Welk bedrag heeft u dringend nodig? FL Denkt u dat u geboren bent onder een ongelukkig gesternte? JA NEE Heeft u een baan? JA NEE Bent u gepensioneerd? JA NEE Bent u getrouwd of samenwonend? JA NEE Heeft u problemen in de liefde of uw gezinsleven? JA NEE Voelt u zich eenzaam of niet begrepen? JA NEE Denkt u dat men u heeft kunnen beïnvloeden? JA NEE Deze bon sturen aan: Maria Duval p/a Postbus 101,4715 ZJ Rucphen Uw talisman interesseert mij. Het spreekt vanzelf dat: 1. ik de talisman helemaal gratis ontvang in een gesloten verpakking zonder uiterlijke kenmerken; 2. ik geen enkele koopverplichting heb; 3. de krachten van de talisman alles, dat niet goed gaat voor mij in het leven, kan veranderen I Stuur mij dringend uw vermaarde talisman onder j deze drie voorwaarden. Stuur mij tevens uw gratis voorspelling voor mijn I nabije toekomst. Hier volgen mijn geboorteplaats en datum: (IN BLOKLETTERS INVULLEN A.U.B.) Mevr. Dhr. (Aankruisen a.u.b.)3 Naam: Voornaam: I Adres: Huisnr.:Postcode.: I Plaats: Geboortedatum: INOODZAKfLIJK) Burgemeester den Boon overhandigt het veiligheidscertificaat aan een bewoner van de Kwekerij. HEILOO - Op 15 november werd om 14.30 uur het vijfhonderdste Politiekeurmerk Veilig Wonen uitge reikt aan de bewoner van De Kwekerij nr. 2 in Heiloo. Zo'n honderd woningen van Woningstichting Heiloo komen per jaar in aanmerking voor het Politiekeurmerk Veilig Wonen. Donderdag 15 november werd het 500ste exemplaar uitgereikt. In totaal vierentwintig woningen aan De Kwekerij in Heiloo kregen die dag zo'n keurmerk. Dankzij een goede samenwerking tus sen gemeente, woningstichting, bewo ners en aannemers kon deze uitreiking gerealiseerd worden. Tijdens de uitrei king waren zo'n twintig belangstellen den aanwezig. Daarnaast was uiteraard de woningstichting zelf en de politie vertegenwoordigd. Na een inleidend woordje door Piet van Dam van de woningstichting benadrukte burge meester Den Boon hoe groot het belang is van een veilige woning en een veilige buurt. Burgemeester Den Boon noemde de buurt een voorbeeld voor de rest van Heiloo. Afname inbraken Onderzoek heeft aangetoond dat het aantal inbraken in wijken met een Politiekeurmerk met maar liefst 80% is afgenomen. Het is dus geen overbodige luxe om als bewoner te kijken of de woning wel voldoende beveiligd is; ten slotte beloont een veilige woning zich zelf! Informatie over het Politie keurmerk Veilig Wonen en de eisen waaraan een woning moet voldoen vindt u in de folder, die u kunt halen bij het politiebureau bij u in de buurt. In deze brochure staan alle eisen op een rijtje en u kunt er precies in lezen welke sloten, verlichting en beveiligingsappa raten u het beste aan kunt schaffen. SV Oppositie HEILOO - In de negentiende ronde van interne competitie van SV Oppositie werd in een aantal partijen zomaar de dame weggegeven. Al vroeg in de avond lette Munk niet op zijn dame toen hij nauwelijks een paar zet ten had gedaan. De koffie van tegen stander Langereis was nog warm toen deze zuchtte, dat op deze manier win nen niet lekker voelt. De Lange kon ook dankzij een dergelijke blunder van Houtenbos winnen, maar had daarvoor al veel energie in de partij gestopt. Ook Hassing die zich eerst onnodig in de nesten werkte, maar desalniettemin nog uitzicht had op remise, liet zomaar in een onbezonnen moment zijn dame slaan door Van der Brink. Voor elke schaker een nachtmerrie; voor Hassing een slapeloze nacht. Van de Wal pakte Bosma hard aan in een partij van slechts 18 zetten! Bosma kon geen antwoord vinden op de rake en krachtige zetten van zijn tegenstan der, en gaf dan ook in een weggeveeg de stelling de partij op. Hij zal zich nadien ongetwijfeld hebben afgevraagd of hij zijn avond niet had, dan wel dat Veelbelovend zag het middenspel van Van de Wal in topvorm niet te kloppen is. De Jager er uit tegen Rump. Met een stuk voor tegen twee pionnen liet hij zich verleiden om op enige complica ties in te gaan die zijn tegenstander hem voorschotelde. Dat pakte niet goed voor Harrie, want Rump, die de laatste weken blijft verrassen, nam het stuk weer terug en kon daarna eenvou dig met zijn pionnen doorlopen en de partij uitmaken. Jongerius en Tuinstra speelden in een rijstebrij van pionnen nog een tijdje door op zoek naar een gaatje. Het vlecht- en netwerk van alle pionnen bleef intact, zodat remise het juiste resultaat was. Van Etten wist met suc ces het gortdroge spel van Woudstra aan te pakken, en Blom tenslotte mocht na een merkwaardige partij tegen Miedema, de winst ook mee naar huis nemen. De uitslagen: Van de Wal - Bosma 1-0, Langereis - Munk 1-0, Woudstra - VAn Etten 0-1, Van de Brink - Hassing 1-0, De Jager - Rump 0-1, Jonkheer - Huffnagel 1-0, Jongerius - Tuinstra remise, Bik - Sauer remise, Miedema - Blom 0-1, Horninge - Ebregt 0-1, Niehaus - Roodbol 1-0, Houtenbos - De Lange 0-1. Gastgezinnen gezocht voor buitenlandse studenten REGIO - Het is een langgekoesterde droom van de vijftienjarige Sabrina Brandani uit Brazilië om in Nederland te wonen en te studeren. „Ik wil graag naar Nederland komen omdat ik de Nederlandse cultuur wil leren kennen en veel mensen wil ontmoeten", aldus Sabrina. Samen met tientallen andere buitenlandse studenten komt zij in januari met de hulp van uitwisselings- organisastie Travel Active naar Nederland om hier tijdelijk naar school te gaan. Naast Brazilië komen de stu denten onder andere uit Australië, Amerika en België. Om deze buiten landse studenten de kans te geven Nederland te ontdekken, is Travel Active hard op zoek naar gastvrije gezinnen in de provincie Noord- Holland die deze jongeren tijdelijk een plekje in hun huis en in hun hart willen geven. Sabrina Brandani woont momenteel met haar familie in Ribreirao Preto, een stad ten noorden van Sao Paulo. Sabrina: „Ik ben benieuwd hoe het zal zijn om vijf maanden in Nederland te wonen. Ik wil mijn gastfamilie veel ver tellen over de Braziliaanse cultuur en ik hoop dat zij mij ook alles over Nederland willen vertellen". In Nederland zal zij volledig meedraaien met het dagelijks leven van het gastge zin waar zij tijdelijk mag gaan wonen. Overdag gaat zij naar de middelbare school en leert zij spelenderwijs de Nederlandse taal. Sabrina houdt van voetballen en piano spelen, ze luistert graag naar muziek en gaat regelmatig met vriendinnen naar de film of het theater. Een andere cultuur over de vloer krij gen, is een bijzondere ervaring. Niet alleen leren gastgezinnen van heel dichtbij meer over de gebruiken en gewoontes van een ander land, ze leren tegelijkertijd ook veel over de Nederlandse cultuur. Door een jongere in huis te hebben die zich kan verwon deren over onze typische gewoontes, wordt de kijk op de Nederlandse cul tuur voorgoed veranderd. Vanzelf sprekend staan de gezinnen er niet alleen voor en krijgen ze steun van Travel Active. Van het begin tot het einde van de uit wisseling hebben de gezinnen en de buitenlandse studenten een persoonlij ke begeleider die voor hen klaar staat bij vragen en problemen. Daarnaast organiseert de uitwisselingsorganisatie diverse leuke excursies. Ook stelt Travel Active voor iedere student een fiets ter beschikking, zodat hij of zij zich kan verplaatsen op een oer-Hollandse manier. Het is tenslotte de bedoeling dat de buitenlandse jongeren zoveel mogelijk leven als hun Nederlandse leeftijdgenoten. Travel Active is Nederlands grootste uitwisselingsorganisatie met internatio nale werk-, studie- en Au Pair program ma's. Travel Active wil zoveel mogelijk jongeren in staat stellen een internatio nale ervaring op te doen om daarmee begrip te kweken tussen de verschillen de culturen in de wereld. De organisa tie bestaat al meer dan twaalf jaar en heeft in die tijd al zo'n 25.000 jongeren geholpen bij hun buitenlandse avon tuur. Gezinnen die geheel meer informatie willen ontvangen, kunnen contact opnemen met regio coördinators Marjo Kunst, tel. 072-5123459 of Jamy Goewie tel. 020-6442304. Geen foto of geld sturen s.v.p. U hoeft niets te betalen. Dumont -1Ö Maak een afspraak voor een bezoek aan onze Showroom STC Alkmaar Sanitair Tegel Centrum Alkmaar Scheldestraat 8 Alkmaar 072 5201065 Internet: www.tegelzetbedrijfdumont.nl %Jf Noord-Holland Noord :T; Tegelzetbedrijf Aannemers van alle soorten tegelwerk WM. Abt'' Y3 Y 'tM Vs v mmmfcê Cruyscamplaan 24 1851 XB Heiloo Tel.072 533 95 36 Fax0725332248 Autotel. 06 5321 2966

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 12