Voorstelling Eerlijke zwarte pietjes winden er geen doekjes om Gemeente over de Kruiskerkperikelen krant edri eli BORDEN NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN Een gezellige bijlage vol lifestyle (072)5351000 APELLA jJU JDrukkerij uitkijkpost bv 21 NOVEMBER 2001 66e JAARGANG NO. 47 Concert in Kapel GGZ Heiloo Kortingen voor WonenPIus abonnees Heiloo levert grijze rolemmers in Eerste paal Paulus- en Meanderschool SCH0NG SCHILDERWERKEN B.V. 06-53576089/072-5338472 C. HACHMANG Spelregels ingezonden brieven Dierenbescherming Openbare verkoop in de Kruiskerk Ypedisco Tel. 072-515 08 88 www.halmakelaardij.nl Redactieacquisitie en administratie: De Hoefsmid 5-1851 PZ - Heiloo Postadres: Postbus 68 - 1850 AB Heiloo Telefoon: 072 533 01 75 Telefax: 072 533 56 44 e mail redactie: redactie@uitkijkpost.nl e mail advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl Openingstijden kantoon maandag t/m vrijdag: 8.00-17.30 uur Geen Uitkijkpost ontvangen? Bel donderdag tot 15.00 uur: G226 331020 (Nieuw nummer Rodi verspreiding bv) De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 16.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Redactionele kopij en advertentie-opgave moeten uiterlijk maandag om 15.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 87 cent (excl.BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden nFSn <j.aanzienlijk lagere mm-prijzen. verzorgt tevens al uw drukwerk; van briefpapier tot full-color brochures. Vraag offerte! Grote Piet met Kokkiede prins en zijn lijfwacht en natuurlijk de Surinaamse tante. HEILOO - Het stuk Eerlijke zwarte pietjes winden er geen doekjes om, is weer een samenwerking tussen Forento en Pancratius. Van beide verenigingen spelen acht spelers mee. Het stuk speelt zich af in Spanje. De pietjes zijn al druk bezig met brieven en verlanglijstjes en het bij elkaar zoeken van allerlei cadeautjes. Hun kokkie heeft haar arm gebroken. De buurvrouw wordt door grote piet gevraagd om voor Sint en de pietjes te komen koken. Ze kan het echter helemaal niet! Ze laat alles ver branden. De pietjes hebben honger. Dus-als de tante van kokkie zich meldt en zegt dat zij wel wil koken, is iedereen enthou siast. Alleen kokkie zelf niet want zij weet dat haar tante heel vet kookt. Grote piet heeft zo'n honger dat hij de pizza die zij maakt in zijn eentje opeet. De buikpijn die hij daarna heeft is zo hevig dat hij Prins Alex niet kan ont vangen, die op bezoek zou komen. Dit gaan de pietjes nu doen. Prins Alex wil graag dat het sinterklaasfeest ver plaatst wordt naar 2 februari want dan gaat hij trouwen met prinses Minima. Dit wil natuurlijk niemand. 'De pietjes moeten er weer van alles aan doen om de prins op andere gedachten te bren gen, maar het gaat ze lukken! Want het sinterklaasfeest moet op 5 december blijven! Buiten de pietjes komt er dus een prins in het stuk voor, maar ook een lijfwacht die alles verdacht vindt. Kokkie en haar Surinaamse tante zorgen voor een kleurrijke aankleding en ook de buur vrouw komt steeds opnieuw het paleis binnen omdat ze haar spullen terug wil. De voorstellingen vinden plaats op zondag 25 november om 13.30 en 15.00 uur in theater De Beun. Kaarten zijn gratis verkrijgbaar vanaf woensdag 21 november bij de infobalie van Albert Heijn en de Hema en bij boekhandel Braam. HEILOO - Meerdere malen berichtte deze krant over de verwarring die al geruime tijd bestaat rond de toekomst van de Kruiskerk aan het Frederica's Hof. Sinds het vertrek van de Engelse kerk en de Hervormde gemeente, die tegenwoordig samen met de Gereformeerde kerk huist in de Ter Coulsterkerk als de Samen Op Weggemeentes, is het onduidelijk wat er met de Kruiskerk gaat gebeuren. De kans is groot dat er appartementen komen in plaats van de kerk, iets waar de leden van de bewonersvereniging het Kruispunt op z'n zachtst gezegd niet blij mee zijn. Zij zijn van mening dat het uiterlijk van hun buurt door de bouw van een appartementencomplex drastisch zal veranderen en daardoor in waarde zal verminderen. Ook houden zij vast aan het feit dat de kerk wette lijk een sociaal-culturele functie heeft en moet behouden, zolang het bestem mingsplan van kracht is. Deze bewoners zijn meerdere keren in deze krant aan het woord geweest, waarin zij hun frustraties uitten over, met name, het feit dat de omwonenden van de Kruiskerk niet of niet genoeg op de hoogte worden gehouden van de ontwikkelingen rondom de kerk. Hierbij werd voor een groot deel de schuld gezocht bij de gemeente, die, volgens de bewonersvereniging, laks was in haar houding ten opzichte van de bewoners waardoor zij zich onbe grepen voelden. De gemeente, in persoon van wethou der M.R. Opdam, bijgestaan door J.R.A. van den Broek, stedenbouwkun dige, wilden in een gesprek met deze krant graag een weerwoord op de eer der geplaatste artikelen geven. Eerst wil hij de uitspraak over het feit dat de gemeente de kerk heeft verkocht aan projectontwikkelaar Stadswerk weer leggen. Aangezien de Kruiskerk eigen dom was van de Hervormde gemeente, die de kerk uiteindelijk heeft verkocht aan Stadswerk, heeft de gemeente niets van doen gehad met de verkoop. Wat volgens hem meteen duidelijk maakt dat er geen sprake is van financiële belangen vanuit de gemeente. Wel heeft de gemeente van het begin af aan aangedrongen op overleg tussen omwonenden en de projectontwikke laar. Duurzaam bouwen Bovenal willen zij duidelijk maken dat de kwestie Kruiskerk absoluut nog geen besliste zaak is, maar dat het pro ces pas begonnen is. Nu wordt eerst het advies van de Heilooër Monumenten Commissie (HMC) opgevolgd, die van mening is dat de Kruiskerk geen monu mentale waarde heeft en dus kan en mag worden gebruikt voor andere doeleinden. Maar dat wil volgens wet houder Opdam absoluut niet meteen zeggen dat er dan ook appartementen op de plaats van de kerk worden gebouwd. Volgens hem moet ten eerste worden onderzocht of de locatie voldoet aan provinciale eisen als: is het steden bouwkundig verantwoord, valt het plan onder de noemer duurzaam bouwen en is het te realiseren gebouw bij voorkeur geschikt voor senioren, waarna het plan langs het college en gemeenteraad gaat en daar toestemming dan wel afkeuring krijgt. Vervolgens kan de gemeente pas een artikel 19-procedure starten waarbij de sociaal-culturele functie van de kerk kan worden opgeheven en kunnen de omwonenden herhaaldelijk bezwaar aantekenen. Volgens van den Broek is het enige belang van de gemeente dat er überhaupt zo snel mogelijk een goede bestemming voor de kerk wordt gevonden, aangezien het anders kans maakt te verloederen. Dus hoe langer de omwonenden blij ven strijden tegen het plan van appar tementen, hoe groter de kans dat de Kruiskerk zal worden gebruikt als zoiets als een tapijtenhal. En dat kan zijns inziens helemaal niet de bedoeling zijn. Conclusie Samengevat: zowel gemeente als omwonenden hebben belang bij een goede nieuwe bestemming van de Kruiskerk. Punt is alleen dat het gesprek tussen beide partijen, alsmede met de projectontwikkelaar te laat op gang is gekomen, waardoor misstanden hebben kunnen ontstaan. Daarom is het belangrijk dat binnen zeer korte termijn alle partijen met elkaar om tafel gaan om het een en ander door te spreken. Wethouder Opdam heeft aan gekondigd spoedig contact op te nemen met de bewonersvereniging. HEILOO - Op zondagmiddag 25 november, kunt u opnieuw genieten van de prachtige akoestiek van de kapel van GGZ Noord-Holland-Noord in Heiloo, waar om 16.00 uur een con cert begint, dat wordt gegeven door Marjan Deiman, harp, en Peter Onnes, hobo. Na het behalen van het diploma 'doce rend musicus', studeerde Marjan Deiman uit Heemskerk verder bij Teresia Rieu, aan het Rotterdams con servatorium. Zij behaalde er de diplo ma's 'uitvoerend musicus' en 'kamer muziek'. Naast het spelen in diverse ensembles, waaronder het trio 'Interlude', volgde zij Master-classes bij Susan Macdonald, Tatiana Tauer en Fabrice Pierre. Als freelance harpiste speelt zij in het Noordhollands begelei dingsorkest, het Doelen-ensemble, het Amsterdams begeleidingsensemble, de koninklijke Militaire Kapel en theater groep 'Bewth'. Verder doceert zij aan de muziekscholen in Alkmaar, Castricum en Heiloo. Peter Onnes, weid in 1952 geboren in Haren, bij Groningen. Hij voltooide zijn hobostudie bij Carlo Ravelli aan het Sweelinck Conservatorium in Amsterdam, waar hij in 1977 zijn diplo ma's 'uitvoerend' en 'docerend' musi cus behaalde. Hij speelt als freelance hoboïst bij onder andere het Amsterdams Philharmonisch Orkest, het ASKO-ensemble, het Gewestelijk Orkest, het Haarlems Blazersensemble en het NCRV-blazersensemble. Hij werkte ook als theatermuzikant en componist van theatermuziek. Als docent is hij verbonden aan de muziek scholen in Heiloo en Castricum. De combinatie van hobo en harp, is niet direct voor de hand liggend, vaker hoor je fluit samen met harp. Het samenspel van hobo en harp is meer een twee spraak, en vraag en antwoordspel tus sen twee sterk van karakter verschillen de instrumenten. Op deze zondagmid dag kunt u onder andere luisteren naar werken van Bach, Wagner, Prokofiev, Ravel en Pasculli. De toegangsprijs bedraagt f 12,50 voor volwassenen en f 6,- voor kinderen tot 12 jaar. Kaarten zijn vanaf 15.30 uur in de kapel ver krijgbaar. HEILOO - WonenPIus timmert aardig aan de weg om het zo lang mogelijk zelfstandig thuis wonen van ouderen gemakkelijker en aangenamer te maken. Mensen die juist meer behoefte heeft aan dienstverleningen als huis houdelijke diensten, klussenbedrijf of een kapster aan huis, zijn bij WonenPIus ook aan het juiste adres. Sinds kort genieten de abonnees van WonenPIus Heiloo ook een aantal kor tingen: op de tarieven voor de warme maaltijden van Tafeltje Dekje en op de activiteiten van de Stichting Oude renwerk Heiloo. Ook mensen die over een alarmeringsapparaat beschikken en een maandelijkse eigen bijdrage betalen omdat het niet op medische gronden is aangesloten, krijgen 5% korting op deze maandelijkse eigen bij drage. Maar ook voor de cursus hersen gymnastiek, ontspannen bewegen, de knoppencursus en de gymnastiek gel den voor abonnees kortingen variërend van 10 tot 25 Voor meer informatie, aanmelding of een folder kunt u bellen naar het meld punt, tel. 072-5331297. HEILOO - Inwoners van Heiloo zullen binnenkort hun tweede grijze rolem- mer moeten inleveren, tenminste, als de voorstellen van B en W en het Actiecomité Diftar Nee! worden over genomen door de bevolking. Tijdens het dorpsgesprek, dat plaatsvindt op donderdag 29 november in Klein Varnebroek, wordt bovendien gepleit voor meer glasbakken in Heiloo en dient in de zomermaanden het gft-afval wekelijks te worden opgehaald. In de strijd tegen het afval worden de inwoners van Heiloo gestimuleerd om minder afval te produceren. Daarnaast zullen zij het afval beter moeten schei den. Deze voorstellen zijn de uitkomst van de gesprekken die eerder dit jaar werden gehouden over dit heikele onderwerp. Na protesten van de Heilooër gemeenschap tegen de invoe ring van Diftar (gedifferentieerde tarieven) koos het college er voor om het via deze weg te proberen. Na onderzoek is gebleken dat de inwo ners van Heiloo meer afval produceren dan inwoners in vergelijkbare gemeen ten. Hoewel de inwoners van Heiloo ten opzichte van vorig jaar een verbete ring laten zien ten aanzien van de hoe veelheid afval, wordt het scheiden van het afval nog altijd niet naar behoren gedaan. Met de maatregelen die het college en het actiecomité voor ogen hebben hopen zij de burgers ertoe te brengen beter met hun huisvuil om te gaan. Het afschaffen van een extra rolemmer is een van de maatregelen. Er moet subsidie worden verleend voor het gebruik van compostvaten en het ver beteren van kringloopactiviteiten staat tevens op de agenda. De gescheiden inzameling van oud papier, textiel, gft- afval, klein chemisch afval en glas moet worden verbeterd. Daar zullen voorzie ningen als extra glasbakken en oud papiercontainers aan moeten bijdra gen. Voor het tuinafval zouden de Heilooërs een groene 'bak' moeten krijgen. Met name in de zomermaan den wordt veel gft-afval in de grijze container gegooid vanwege stankover last. Het gft-afval dient dan ook weke lijks te worden opgehaald. Wie meer wil weten over de te hemen maatregelen kan zich aanmelden voor het dorpsgesprek op donderdag 29 november. De deelnemers aan de eer der gehouden ronde tafelgesprekken, zoals vertegenwoordigers van ouderen bonden, de Woningstichting, wijkver- enigingen, milieuorganisaties en enkele zeer betrokken inwoners van Heiloo zijn persoonlijk uitgenodigd voor dit dorpsgesprek, maar iedere inwoner van Heiloo is welkom. Vanaf 19.45 uur zullen de voorstellen gepresenteerd worden.aan De Omloop 22, onder leiding van Mary Franken. Het concept Plan van aanpak Gescheiden Inzameling Huishoudelijk Afval in Heiloo, dat als basis dient voor het dorpsgesprek, ligt ter inzage in het informatiecentrum in het gemeente huis, in de bibliotheek en in het Trefpunt. Belangstellenden kunnen zich aanmelden bij de gemeente Heiloo, tel. 072-5356666. HEILOO - Donderdag wordt om 15.30 uur de eerste paal geslagen van het nieuwe onderkomen van de leerlingen van de Paulus- en de Meanderschool. Wethouder van Onderwijs van de gemeente Heiloo, Ernest ten Hacken, zal het officiële gedeelte voor zijn reke ning nemen, in aanwezigheid van de beide schoolbesturen en van de scho len, de architect, leden van de wek- groep Ypestein, vertegenwoordigers van de medezeggenschapsraden en uiteraard van de nadere gebruikers van het gebouw: het bestuur van Ypsalon en de Stichting Peuterspeelzalen Heiloo. Ceremoniemeester van het geheel is George Presburg. De uitbreiding en aanpassing van de scholen is noodzake lijk in verband met de toename van het aantal leerlingen. Reeds gestart is men met voorbereidende werkzaamheden, zoals het bouwrijp maken en het aan leggen van een tijdelijke weg voor bouwverkeer. Aansluitend begint de aannemer in opdracht van de gemeen te met de uitbreiding en de inpandige aanpassingen van de scholen. De werkzaamheden zullen gaan plaats vinden aan de noordzijde van het gebouw. Tijdens de werkzaamheden blijven aan de zuidzijde van het gebouw voor de onderbouw acht loka len in gebruik. De overige groepen zijn elders in de wijk Ypestein onderge bracht in tijdelijke huisvesting. De gemeente wil het werk rond de bouwvak in 2002 afgerond hebben, zodat de leerlingen van zowel de Meander als de Paulus met ingang van het schooljaar 2002-2003 weer in de aangepaste en uitgebreide school gehuisvest zijn. Vanaf 15.00 uur mogen 60 leerlingen van beide scholen de heipalen bekleu- ren met stoepkrijt, zodat de fundering van hun nieuw te bouwen school een persoonlijk tintje meekrijgt. Belangstellenden zijn vanaf 15.00 uur welkom aan de Hucht 2 in de wijk Ypestein. B Toen in Winkelhof 't Loo tijdens zofn 6,5 jaar geleden ruimte kwam voor een restaurant, twijfelde chef-kok Hans Kok geen moment. Samen met zijn vriendin Ingrid Katee startten ze het restaurant De Loocatie aan 't Loo nummer 20 met een duidelijk doel voor ogen: gezelligheid met een uitgebreide kaart voor een redelijke prijs, maar wel van hoge kwaliteit. De kaart van de Loocatie is gebaseerd op de Franse keuken. Hans: „Mensen denken bij de Franse keuken dat je een doperwt en een druppel saus op je bord krijgt, maar niets is minder waar. De Franse keuken komt neer op een eerlijke basis voor een redelijke prijs. Maar het betekent vooral dat alles vers en in eigen keuken wordt bereid. Behalve het stokbrood en de bon bons, want die kunnen we zelf simpel weg niet lekkerder maken dan onze bakker." Klassieke Franse gerechten die u bij de Loocatie op de kaart aantreft zijn Canard a la Orange en Kalfswang. Ook bereidingswijzen als vlees in ganzenvet of olie op zeer lage temperatuur laten garen zodat het supermals wordt, worden bij de Loocatie nog steeds gebruikt. Carpaccio met mayo Alhoewel de Loocatie dus een klassiek restaurant is, houdt men wel wel degelijk rekening met de laatste ontwikkelingen op kookgebied. „Kok zijn betekent ook continue op de hoogte moeten en willen blijven van de laatste trends. Vooral nu wisselen de trends zich snel af. De ene dag is iedereen aan het Motignaccen en de andere dag wil iedereen Sushi. Veel van die populaire gerechten verdwij nen echter net zo snel weer in de ver getelheid. Of het is, zoals carpaccio, opeens overal verkrijgbaar. Haal je bij de snackbar straks een portie carpac cio met mayo. Ik laat me ook niet zo snel verleiden tot de bereiding van gerechten die 'in' zijn. Wel hebben we bijvoorbeeld een uitgebreide In deze rubriek wordt wekelijks gratis een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. Voor aanmelding: Hoefsmid 5, 1851 PZ Postbus 68, 1850 AB Heiloo. Of e-mail: redactie@uitkijkpost.nl In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. vegetarische kaart. Dat kun je ook geen trend meer noemen, maar een leefwijze. Dan vind ik het ook een uitdaging om lekkere vegetarische gerechten te bereiden, zonder stan daard te zijn. Ik maak daarbij vooral veel gebruik van de Italiaanse keuken." Krokodillenbillen Hans zal zich ook niet snel laten ver leiden tot het bereiden van insecten en krokodillen. „Dat vind ik echt te ver gaan en ik kan me werkelijk niet voorstellen dat mensen daar op zitten te wachten. De limit vind ik toch wel de kikkerbil. Dat heb ik wel omdat het gewoon erg lekker is, maar eigen lijk is het niet van deze tijd. Inktvis vind ik wel een fantastisch product, maar dat komt omdat ik erg van vis hou en dan maakt het eigenlijk niet uit wat voor vis. Wensen In de toekomst zouden Hans en Ingrid wel een groter pand willen kopen, wat meer uitstraling heeft dan het huidige pand. „In principe zitten we hier wel mooi in het centrum, maar onze klandizie bestaat niet uit winkelend publiek. We serveren wel lunch, maar dat zijn zakenlunches die op afspraak plaatsvinden. Alhoewel we onlangs het interieur helemaal hebben vernieuwd, met nieuwe gordijnen, meubelen en bijzondere kunst aan de muur, straalt dit pand niet echt gezel ligheid uit. Terwijl we juist een intiem en sfeervol restaurant willen zijn, waar ook mensen die geen zin hebben om te koken, maar nog minder in uitgebreid en opgedoft tafelen, uitstekend terecht kunnen." De Loocatie, tel. 072-5333352, is geopend van dinsdag t/m zondag vanaf 17.45 uur, lunch is op deze dagen mogelijk tussen 12.00 en 14.00 uur. Het restaurant is gesloten tijdens de kerstdagen. Ook voor catering kunt u bij De Loocatie terecht. Gastheer is Kees Kooiman. Hans Kok en Ingrid Katee van restaurant De Loocatie Erkend schilder- wandafwerkingsbedrijf. Bel voor vrijblijvend offerte INSTALLATIEBEDRIJF - Badkamerinstallatie - Centrale verwarming - Dakbedekking - Loodgieterswerk Droonecampstraat 13 1851 TH Heiloo Telefoon 072-533 50 85 Werkplaats: Holleweg 19 De Uitkijkpost staat vol met artikelen en verhalen, de een is leuk, de ander wat minder. Iedereen heeft het recht om te reageren op een artikel wat in de Uitkijkpost verschijnt. U kunt u (on)genoegen kenbaar maken middels een ingezonden brief. Er zijn echter wel een aantal spelregels verbonden aan het insturen van een ingezonden brief. Zo moet de inhoud betrekking hebben op een actueel onderwerp in het ver spreidingsgebied van deze krant en moet het een reactie zijn op een artikel dat in de Uitkijkpost is verschenen. De brief mag niet gaan over landelijke politiek en geen reactie zijn op artike len in andere media. Er volgt geen publicatie zonder de naam van de afzender. De brief mag maximaal 350 woorden bevatten en geen items die niet controleerbaar zijn. In de brief mogen geen scheldpartijen voorkomen en absoluut geen op een persoon gerichte aanvallen. Politieke partijen mogen hun discussies in de raad niet voortzetten via de Uitkijk post. De Uitkijkpost is een neutrale krant en kiest geen partij. De brieven mogen bovendien niet eerder al in andere media zijn geplaatst. Nog altijd ontvangt de redactie van de Uitkijkpost ingezonden brieven die niet aan deze voorwaarden voldoen. De redactie behoudt zich het recht dan ook voor om deze brieven niet te plaat sen. Algemene informatie: 072-5332879 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5119998 Honden en katten Akersloot: 0251- 310079 Asiel: 072-5114861 Dierenambulance Noord-Kennemer- land: 072-5150173 (alarm) en 072- 5150085 (informatie) Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Vermist Witte ongec. kater, 2 zwarte strepen op de kop, 1 jaar, Westerweg, Akersloot. Bij deze editie van de Uitkijkpost hoort de sfeervolle speciale feestmaandhijlage 2001 van de Uitkijkpost, met daarin actuele nieuwtjes, trends en Wetens waardigheden op het gebied van lifestyle* In deze bijlage wordt uitgebreid aandacht besteed aan interieur, kléding, huid en haan Aan gezelligheid in de vorm van lekker eten en drinken, muziek en spelletjes. Aan vakantie, de tuin en hobby's. En natuurlek aan uitge breid shoppen voor geschenken die u en uw gezin aan elkaar geven in de decembermaand; In deze feestmaandbyiage vindt u allerlei tips voor deze gezellige maanden die u ongetwijfeld zullen inspireren tot het creëren van de ultieme wintersfeer* Wy wensen u veel leesplezier! VAN DER Makelaar sinds 1933 www.vanderborden.nl Uitvaartverzorging Heiloo e.o. Henny Stoop Tel: 072 - 532 03 45 HEILOO - Op zaterdag 24 november zal in de Kruiskerk, aan de Frederica's Hof een openbare verkoop worden gehouden van allerlei spullen afkom stig van de Gereformeerde Kerk en de Kruiskerk. Zoals bekend maken de Hervormde Gemeente en de Gere formeerde Kerk nu samen gebruik van de Ter Coulsterkerk. Tussen 10.00 en 16.00 uur kunt u in de Kruiskerk terecht om zaken als stoelen, tafels, lampen, kachels en dergelijke tegen zeer voordelige prijzen te kopen. Er is zelfs een sjoelbak en speelgoed te koop. Om 11.00 uur en om 15.00 uur worden er aparte veilingen gehouden. De opbrengst zal worden gebruikt voor de verdere inrichting van de Ter Coulsterkerk. HEILOO - Zaterdag 24 november is er weer Ypedisco in de Ypsalon aan de Hucht. Alle kinderen van de basis school zijn welkom Itussen 19.00 en 20.30 uur. De entree en de consumptie bedragen f 1,-. Voor verdere informatie Paola van Dijk, tel. 072-5338297. Regio Noord- Als bijlage in dit Nieuwsblad de Woningkrant Regio Noord-Kennemerland. Deze Woningkrant komt twee keer per maand uit en wordt huis-aan-huis verspreid met het Heerhugowaards Nieuwsblad, Aikmaars Nieuwsblad, De Uitkijkpost en Langedijker Nieuwsblad. In de Woningkrant publiceren de woningcorporaties de leeggekomen én de toegewezen huurwoningen in de hele regio Noord-Kennemerland. In deze krant is ook alles te lezen over de nieuwe aanpak van woningtoewijzing.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 1