l MllMti» J Dialezing Overzomeren op mooi Spitsbergen BoeWntt» Minoes Dé VoorDeel DVD Akersloot, Castricum, Limmen 1Ü3 DEUTEKOM 11,- (€4,99) Medische diensten UITKIJKPOST - 21 NOVEMBER 2001 - PAGINA 2 Aquarellen van Chris Gibbels bij GGZ Noord-Holland-Noord De redactie van de Uitkijkpost is en de volgende uren bereikbaar: maandag en dinsdag van 9.00 tot 17.00 uur, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail redactie@uitkijkpost.nl. ■I Aangeleverde kopij wordt éénmaal geplaatst, afhankelijk van nieuwswaarde en exclusiviteit. De redac tie behoudt zich het recht voor om 'stukken te bewerken, in te korten, te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, een en ander mede afhankelijk van het advertentie-aanbod. Hl Foto's en kopij, getypt en voorzien van naam en tel.nr. van de afzender, kunnen tot uiterlijk maandag 16.30 uur aangeleverd worden bij het kantoor van de Uitkijkpost, De Hoefsmid 5 in Heiloo. WÊÊ In Limmen kan de kopij maandag uiterlijk tot 12.00 uur bij N. Admiraal, Bloemenhof 5, i bezorgd worden. Het algemene postadres van de redactie is Postbus 68, 1850 AB Heiloo. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost weer ophalen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseeerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. Tweedehands boekenmarkt Winnaars de Schrijverij kinderboekenweek Lezing NVVH Lezing schilderkunst in Het Trefpunt Film in Tendenz Ramaker knap vijfde op EK judo Sander Groefsema behaalt tweede plaats op judotoernooi Mi.ioes door Annie M.G. Schmidt Boek van de week: Dé VoorDeel DVD door diverse artiesten CD van de week: Winkel hof 9t Loo 53 Tel. 5335535 Elita nieuw op de markt GroenLinks vergadert PvdA discussieert over volkshuisvesting in Programma Buk Buk I»**!! Theatergroep Schoppenvrouw bij de NBvP Van Os en Unique samen Nieuwe show van Plusfour Voordracht Fusiekrant Meer weten....? Agenda Sporthal Het Vennewater Het Zevenhuizen 48-1852 JC Heiloo - tel 5333152 Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: ds F J. van der Wind, heilig avondmaal. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: ds. H.C. van het Maalpad, feestelijk dienst i.v.m herin- gebruikname van de kerk, m.m.v. Cantate koor. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met Mogojoko, voorganger W. van Schie. Zondag 10.00 uur: woord en communieviering met dameskoor, o.l.v. parochianen. Kapel GGZ Willibrord Zondag 10.00 uur: pastor M. J. van Bolhuis, woord en communiedienst, m.m.v. de Schola. OL Vrouw ter Nood Priesterzaterdagviering, 3 november, programma 11.30 uur biechtgelegen heid/rozenkransgebed, 12.00 uur heili ge mis met preek, 14.00 uur stille aan bidding, 14.30 uur aanbiddingslof. Zondag 10.30 uur hoogmis, 15.00 uur lof met rozenkransgebed in de kleine kapel. Dinsdag en donderdag 09.30 uur eucharistieviering bij de Julianazusters. Woensdag en vrijdag om 08.30 uur eucharistieviering in de kleine kapel. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: woord en commu nieviering met Cantoren, voorgegaan door eigen woord- en communiegroep. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met gemengd koor, voorgan ger pastor J. Oiling. Egmond-Binnen Diensten zaterdag 19.15 uur; zondag 10.30 uur. Egmond aan den Hoef Diensten zaterdag 19.00 uur; zondag 10.30 uur; woensdag 09.30 uur. Egmond aan Zee Diensten zondag 09.00 uur, woensdag 09.30 uur. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking ser vice every Sunday at 5 pm (17.00 uur), familys welcome, Sunday school and crèche facilities. Evangelische Gemeente Egmond Dinsdag 19.30 uur: bijbelstudie in het Dorpshuis, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. HEILOO - Chris Gibbels, amateur kunstenaar, exposeert zijn aquarellen tot 31 januari in het ontmoetingscen trum van GGZ Noord-Holland-Noord, locatie Heiloo. Belangstellenden kun nen deze tentoonstelling dagelijks bezichtigen van 9.30 tot 16.00 uur, Kennemerstraatweg 464 in Heiloo. Chris Gibbels is oud-medewerker. Hij kwam er in 1951 in dienst als coupeur en maakte gedurende 26 jaar de toga's voor de broeders, die het voormalig psychiatrisch ziekenhuis Willibrord hebben opgericht. Daarna heeft hij nog geruime tijd als hoofd linnen- en kle- dingvoorziening gewerkt in Reigers- dael. Chris Gibbels heeft altijd al gete kend, vooral voor zijn werk, maar sinds zijn pensionering is hij zich als amateur gaan toeleggen op de teken- en schil derkunst. Hij werd lid van de HAK, de Heerhugowaardse Amateur Kunste naars en legde zich aanvankelijk toe op schilderen met olieverf en sinds vier jaar maakt hij ook aquarellen. De aquarellen van Gibbels zijn te koop. De prijzen staan op de kunstwerken vermeld. Indien men een kunstwerk wil aankopen, kan contact worden opgeno men met Roel Wijnstra, achterbanfunc tionaris van circuit langdurige zorg De Dijk, via tel. 072-5312312. HEILOO - Op zaterdag 24 november van jl0.00 tot 13.00 uur wordt weer een tweedehands boekenmarkt in het Trefpunt aan de Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo gehouden. Het is de laatste boekenmarkt van dit jaar. De opbrengst is zoals altijd bestemd voor door de Stichting Ouderenwerk geor ganiseerde sociaal culturele activiteiten en goede doelen. Uw boeken en platen kunnen worden opgehaald, bel daar voor met 072-5331297, maar u mag ze uiteraard ook zelf komen brengen. HEILOO - Zaterdag werden de prijzen uitgereikt aan de winnaars van de kleurwedstrijd van de kinderboeken week bij De Schrijverij. De tekening van het boek van Carrie Slee werd door tientallen kinderen omgetoverd tot ware kunstwerken. De mooiste tekening werd gemaakt door Pauline van Delden. Zij won hier mee een skateboard. Een extra prijs, een mooi boek, was er voor Chantal Molenaar. De Schrijverij heeft dit jaar nog heel wat in petto: op zaterdag 1 december komt de tv-kok Lonny, bekent van zijn culinaire reisprogramma De Reistafel, koken en signeren. Ook heeft de Schrijverij een compleet nieuw assorti ment cd-roms in huis, bestaande uit honderden titels. De Schrijverij, Heerenweg 140 in Heiloo. HEILOO - Op donderdag 29 novem ber zal mevrouw Broers uit Utrecht een dialezing houden over Heksen en toverkruiden. Haar dia-lezing omvat het tijdperk van 1450 tot 1750. De krui denvrouwen uit die tijd bezaten enor me kennis over de werking van krui den. De meer onwetende bevolking wantrouwde hen, en zij werden als hek sen uitgescholden en verbrand. In vroe ger tijden dacht men dat heksen kon den vliegen, dat ze drankjes konden maken om te genezen, en ze maakten natuurlijk liefdesdranken. Ze zouden een verbond met de duivel gesloten hebben. Is dat waar? En wat gebruikten zij dan om te kunnen vlie gen, en wat zat er in de heksenzalf? Hoe zijn de volksnamen van de planten ontstaan? Het zal een heksentoer wor den, maar mevrouw Broers zal probe ren op al deze vragen antwoord te geven. Plaats: Open Huis, aanvang 14.00 uur. Ook niet leden zijn van harte welkom. Gratis voor leden, voor niet- leden f 5,-. HEILOO - Op zaterdag 24 november is de lezing 'Het beeld van de vrouw in de schilderkunst van de middeleeuwen tot 1900' in het Trefpunt. De lezing v.ordt gegeven door de kunsthistoricus Marco van Baaien. De entree is f 12,50. Voor informatie kunt u bellen met Stichting Ouderenwerk Heiloo, tel. 072 5331297. HEILOO - Volgende week woensdag, 28 november, wordt Tendenz weer omgebouwd tot een heuse bioscoop. Er wordt een goeie film gedraaid op een groot scherm. Welke dat is, blijft nog een verrassing. Het begint om 15.00 uur. Kom op tijd, want om 15.10 gaat de deur dicht. De entree is f 2,50. HEILOO/BOEDAPEST - Afgelopen weekeind was het EK judo in Boedapest. Onze plaatsgenote Eline Ramaker was door de Judo Bond Nederland uitgezonden voor dit evene ment. Ramaker deed dit keer voor het eerst mee op een EK. De ploeg vertrok op donderdag richting Boedapest en op vrijdag moest Eline aantreden in de gewichtsklasse tot 78 kilogram. In deze poel zaten 11 judoka's. Ramaker moest in de eerste partij aan treden tegen de Roemeense Mirela Vasilan, de wedstrijd begon slecht voor Ramaker. Ze kwam achter met een waza ari en een straf tegen. Ze herstel de zich echter snel en scoorde vervol gens een ippon door een schitterende tani-o-toshi. De tweede partij moest ze aantreden tegen de Russische Svetlana Fedo- seenko, de latere nummer twee. Ramaker stond sterk te judoën maar verloor uiteindelijk door een houd greep. De derde wedstrijd kwam ze in actie tegen de Spaanse Patricia Miguel. Ook deze partij begon met een straf tegen, maar hierna vervolgde de Heiloose met een verwurging en won ook deze wedstrijd met ippon. De laatste partij voor de derde plaats kwam Ramaker tegenover de Ukraïnse, Anastasiya Matrosova te staan, deze judoka was afgelopen jaar vijfde op het WK, Ramaker had het zwaar en verloor helaas deze wedstrijd, maar het leverde haar een mooie vijfde plaats op. Volgende weekeind zal zij aantreden op het NK senioren in Den Bosch. HEILOO - Op zaterdag 17 november vond er een Internationaal Judotoernooi plaats in Zuidland. Sander Groefsema uit Heiloo, lid van judo vereniging Randers de Geus, behaalde op dit toernooi een tweede plaats. In de finale verloor hij met een klein verschil. Anna Maria Geertruida Schmidt, beter bekend als Annie M.G., werd in 1911 geboren in Kapelle, Zuid-Beveland. Eerst werkte ze in een bibliotheek, daarna schreef ze voor het Parool stuk jes voor volwassenen en versjes voor kinderen. Samen met Fiep Westendorp maakte Schmidt 'Pluk van de Petteflet', 'Abeltje', 'Otje' en 'Minoes'. Deze boe ken zijn inmiddels klassiekers. Voor haar werk kreeg Annie M.G. Schmidt veel waardering: de Constantijn Huygensprijs en de Staatsprijs voor Kinder- en Jeugdliteratuur. Annie stierf op 21 mei 1995, in nacht de nacht na haar 84ste verjaardag. In 2001 is Minoes verfilmd in een regie van Vincent Bal, met ondere anderen Carine van Houten als Minoes, Theo Maassen als Tibbe, Jack Wouterse als burgemeester en Hans Kesting als Harrie de Haringman. De eerste druk van het boek was in 1970, de 22ste druk van Minoes ligt momenteel vers op de planken. Juffrouw Minoes was vroeger een poes. Ze spint, krabt, geeft kopjes en houdt nog steeds van vogeltjes. Als ze op straat een grote hond ziet wil ze nog wel eens snel in een boom klim men. En ook al ziet ze eruit als een gewoon meisje, toch zingt ze af en toe nog de Mauw-mauwsong en spreekt ze nog prima 'kats'. Dat laatste komt haar baas Tibbe, die in de krant schrijft, goed van pas. Iedere nacht komen de katten uit de stad samen en bespreken alle nieuwtjes. Zo komt Tibbe via Minoes heel wat verborgen en geheime zaken te weten. Dat geeft weliswaar grote moeilijkheden, maar dankzij Minoes en haaf vele kattenvrienden loopt alles goed af. door Annie M.G. Schmidt 25,- (€11,34) voor Heef an weg 67-69.1851 KL HeBoo naast Wlntatfhof 't loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-roall: Jnfo.doutekom@llbrls.nt Geen cd Van de week dit keer, maar een dvd. In maart 1997 zag de dvd het eerste levenslicht. Een schijfje met het uiterlijk van een cd, maar met een opmerkelijk hogere opslagcapaciteit. De superieure beeld- en geluidskwali teit hebben ertoe bijgedragen dat de dvd de afgelopen jaren een snelle groei heeft doorgemaakt. Hoewel het produ ceren van dvd's behoorlijk duurder is dan een video, hebben alle video- en platenmaatschappijen de dvd geadop teerd. Het aantal muziek-dvd's neemt daarbij hand over hand toe, zodat het assortiment omvangrijk te noemen is. De dvd van deze week is gemaakt in het kader van een collectieve dvd-cam- pagne. Afgelopen vrijdag startte de dvd 20-daagse. Dé VoorDeel DVD bestaat uit 50 minuten muziek, 50 minuten series, 15 minuten cabaret en trailers van nieuwe dvd's. Bovendien bevat Dé VoorDeel DVD 32 voordeelcheques met een totale kortingswaarde van f 322,50. Op Dé VoorDeel DVD vindt u onder andere muziekregistraties van Björk (Army of me), Sarah Brightman (A whiter shade of paie), Cypress Hill (Superstar live), Candy Dulfer/Dave Stewart (Lily was here), Kane (With or without you), Bon Jovi (It's my life), Cher (The power), De Dijk (We begin nen pas), K3 (Alle kleuren) en Metallica (Enter sandman). Verder vindt u compilaties van 'Friends', 'Absolutely Fabolous' en 'Debiteuren, Crediteuren'. De dvd 20-daagse duurt nog tot en met 8 december. door diverse artiesten voor OO HEILOO - Sinds kort heeft de markt in Heiloo er een nieuwe kraam bij. Bij Elita vindt u producten als Griekse olij ven, oliën en diverse huisgemaakte tapenades. Ook kunnen de liefhebbers van tzaziki, pesto, tapanade van olijven en de Griekse salade er uitstekend terecht. In verband met de komende feestdagen vindt u er bovendien diver se cadeauartikelen als olijvenschaaltjes, ovenschalen van Portugees aardewerk, kookboekjes, oliën met knoflook, peper en kruiden, balsamico azijn en heerlijke Griekse olie extra vierge, geschikt voor dressings en bakken en braden. Bovendien kunt u van tevoren proeven of de producten in de smaak vallen. Eigenaresse Alice Verbeek zal u graag verder helpen met het maken van uw keuze. HEILOO - Op maandag 26 november vergadert de gemeenteraadsfractie van GroenLinks om 20.00 uur in het gemeentehuis, oude ingang. Belangstellenden zijn welkom om hun mening te laten horen. U kunt ook bel len met Carla Coenders, tel. 072- 5320018 of Arend Plezier, 072-5321888 of e-mailen met groenlinksheiloo@het- net.nl. HEILOO - De Partij van de Arbeid, afdeling Heiloo houdt maandagavond 26 november een algemene ledenver gadering. Gastspreker voor de pauze is die avond Cor van Vliet, PvdA wethou der in Alkmaar. Het onderwerp is: Woningbouw in de regio en de rol van Heiloo hierin. Geïnteresseerden zijn welkom in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo, aanvang 20.00 uur. Nader inlichtingen bij Grée Ris, tel. 072-5332429. HEILOO - Op vrijdag 23 november treedt Dollybird op in de Buk. Dit vro lijke kwartet uit Haarlem maakt west- coastpop vermengt met meeslepende rock en venijnige vierkwartsmaat-ener gie. Dennis, Maarten, Ivo en Jim tim meren nu al zo'n zeven jaar aan de weg en niet zonder resultaat. Meisjes, muziek en vriendschap zijn de rode draad waar de mannen mee werken. Deuren gaan open om 21.00. Undeclinable De zaterdag daarna wordt de Undeclinable verwacht. De pretpunk band, bestaande uit Jorg op de drum, Skanne op de bas, Jasper op gitaar en zang en Helmer op gitaar begon jaren geleden, na in aanraking te zijn geko men met een plaat van NOFX haar karakter te ontwikkelen. Meteen in de finale bij 'de wraak van Brabant', en een andere gitarist erbij. Twee albums later stond Undeclinable in het voor programma van The Offspring in Den Bosch en werd het derde album op de markt gebracht. In eerste instantie kwam het album niet van de grond totdat Epitaph het opnieuw uitbracht. Their Greatest Adventures was een succes wat de band nog twee albums opleverde. Gespeeld werd er op Pinkpop, Dynamo, Lowlands en een aantal festi vals in België en Duitsland. De eerste en beste punkrock band van Nederland is in Heiloo en komt knallen. Aanvang 21.00 uur, entree is f 15,-. Lounge Wederom kan er zondag weer gere- laxed worden in het Buk-café. Comfortabele banken en rustige klan ken verzorgen de vermoeide geest om maandag weer fris op school of werk te zijn. De entree is gratis en het café is open om 19.00 uur. De voorverkoopadressen van Buk Buk zijn Popeye in Alkmaar en Center Disc in Heiloo Op 30 november vindt de dertigste Loco Loco Discoshow plaats, op zater dag 1 december komt de ska-band Jammahtammah optreden en de zon dag daarna is er jamsessie. Dit jaar heeft de Buk ook weer een knallend Oud en Nieuw-feest op het programma staan. In de nacht van 31 december op 1 januari luiden ze bij de Buk vanaf 1.00 uur het nieuwe jaar in met veel muziek en nog meer gezelligheid. De kosten bedragen f 20,-, voorverkoop start op 21 november bij Center Disc Heiloo. HEILOO - Zaterdagavond 24 novem ber verzorgt Dick Dekker, bioloog en jarenlang werkzaam bij Artis in Amsterdam, voor het Nivon-Heiloo een dialezing over zijn verblijf op Spitsbergen. De eilandengroep Spitsbergen ligt in de arctische wateren waar de lucht nog ongekend helder is. Een afwisselend berglandschap wordt doorsneden door schitterende gletsjers en natte toendra's. Hier vinden we een grote rijkdom aan arctische bloemen en planten, vaak verwant aan hoogalpiene flora, maar hier op zeeniveau. Bomen en struiken ontbreken. De zomerzon gaat er niet onder en vogels zijn 24 uur per etmaal actief. Walrussen rusten op het strand in de zon, op een lage berghelling zwerft nog een enkele ijsbeer rond. Aan de hand van zijn dia's zal Dekker proberen een antwoord te geven op de vraag waarom dit gebied met zijn extreme klimaatomstandighe den toch zo rijk is aan dieren- en plan tenleven. De Openbare Bibliotheek verzorgt wederom een kleine collectie boeken. Plaats: Open Huis Heiloo (grote zaal); aanvang 20.00 uur. Kosten: Nivonleden f 5,-, anderen f 8,-, jeugd (tot 18 jaar) f 3,50. Opgeven bij de familie Mulder, tel. 072-5333127 of Joop Koorn, tel. 072- 5334001. Overzomeren op Spitsbergen HEILOO - Op maandagavond 26 november zal in Heiloo de Theater groep 'Schoppenvrouw' optreden. Deze groep is al jarenlang bezig met forumtheater, een theatervorm waarbij ook het publiek een grote rol speelt. Deze avond wordt georganiseerd door de NBvP, Vrouwen van Nu. Het theaterstuk gaat over verschillende fasen en ervaringen in het leven, waar bij diverse maatschappelijke proble men benaderd worden. In hun pro gramma 'Een kwestie van tijd' zullen de Schoppenvrouwen een laagdrempe lige benadering van deze problemen brengen, die uitdaagt tot discussie, en aanzet tot het actief zoeken naar oplos singen. Het publiek wordt uitdrukkelijk uitge nodigd tot meedenken en meedoen naar deze voorstelling, hetgeen een zeer bijzondere avond zal opleveren. Het is niet allemaal kommer en kwel, er mag ook gelachen worden! Het optreden vindt plaats in het Trefpunt te Heiloo, aanvang 20.00 uur. De toegang voor leden is gratis, voor niet-leden bedraagt deze f5,-. HEILOO - Unique, de damesmode zaak van Heijboer, die jarenlang suc cesvol aan de Herenweg gevestigd was, zit sinds kort op de bovenverdieping van Van Os. Naast de inkoop voor haar eigen zaak, is Heijboer nu ook verant woordelijk voor de inkoop van de damesafdeling van Van Os. Dat bete kent dat er nu een frisse wind waait door de damesafdeling en de collectie een jonge uitstraling heeft gekregen. Om dit feit te vieren, geeft Unique nu forse kortingen op de gehele collectie. In het voorjaar van 2002 zal de fusie tussen Van Os en Unique officieel wor den beklonken. Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend tel: 072-5180618 Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00 19.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Hei loo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo, tel. 5340550* Spreekuur werkdagen 13.30-14.30 uur, zaterdag 10.00 11.00 uur en volgens afspraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Geert Groteplein 8,1813 BM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzer: Hertog Aalbrechtweg 5,1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stations weg 92c, werkdagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 9.15 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320 345. G.E. VAN BRUGGEN, huisarts W.J. MARÉE-WIBBELINK, huisarts AFWEZIG 26 november t/m 2 december 2001 HEILOO/EGMOND - Omdat theater zaal de Clinghe van Duin en Bosch wordt gerenoveerd besloot het show combo Plusfour eens buiten de grenzen van Castricum de vleugels uit te slaan richting Egmond aan de Hoef en Heiloo. Vrijdag 30 november wordt de nieuwe show Take 2 opgevoerd in het gezellige dorpshuis Hanswijk in Egmond aan de Hoef en begint om 20.15 uur. Zaterdag 1 december wordt de show gebracht in Theater de Beun, aanvang eveneens 20.15 uur. De twee vaste solistes Christel Spaargaren en Angelique Zonneveld vormen de creatieve rode draad door het programma heen. Voor de chore ografie is Karlijn Schipper verantwoor delijk. De muziek varieert van swing tot luistermuziek en van groeps- tot solonummers. Het orkest bestaat uit drums: Tom Min, bas: Cor Martini, gitaar: Han Heevel, dwarsfluit: Lydia Boomsma en toetsen: Leo Prinz (tevens algemeen leider van de groep) U kunt voor beide avonden reserveren via tel. 072-5333156,0251-658352,0251- 671121 of aan de zaal. In de voorver koop kunt u terecht bij boekhandel Libris, Burg. Mooijstraat in Castricum. Kaarten kosten respectievelijk f 12,50 en f 15.- (f 10,-/ f 12,50 voor 65+, CJP, en kinderen tot en met 10 jaar). Woensdag 14 november jl. heeft de kiezer gesproken en dat betekent dat de samenstelling van de gemeenteraad nu bekend is. Gemeente- en DorpsBelang is de grootste fractie geworden met 8 zetels, VVD en CDA krijgen beide 4 zetels, GroenLinks en de Partij van de Arbeid krijgen beide 3 zetels en D66 heeft na 1 januari a.s. 1 zetel in de gemeenteraad. Naar verwachting zal de lijsttrekker van Gemeente- en DorpsBelang een dezer dagen het initiatief nemen met betrek king tot de college-onderhandelingen. Krijgt de nieuwe gemeente drie of vier wethouders, wie zullen er voorgedragen worden als wethouder en welke partijen zullen het nieuwe col lege ondersteunen. We zullen het binnen enkele weken weten. Onlangs is mevrouw H.C. Witbraad-Wiltink door de Stuurgroep benoemd tot projectleider van het fusieproces. De Stuurgroep heeft haar nu ook voorgedragen bij het provinciaal bestuur voor de functie van tijdelijk gemeentesecretaris. Het College van Gedeputeerde Staten neemt voor 1 december a.s. daarover een besluit en de benoeming gaat dan op 1 januari 2002 in. Binnen enkele weken zal een fusiekrant bij u door de brievenbus op de mat vallen. In deze fusiekrant staat allerlei informatie over praktische zaken: van openingstijden van het gemeente huis tot het aanvragen van vergunningen, van het ophalen van het afval tot het aanvragen van subsidie. Als u meer informatie wilt hebben over de komende samenvoe ging van de gemeenten Akersloot, Castricum en Limmen, neemt u dan contact op met het bureau Voorlichting van de gemeente Castricum, telefoon 661240 of 661230. Fusie-informatie staat ook op internet: www.castricum.nl button Laatste Nieuws CAL. Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biijartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of tel. 5356682. Op deze telefoonnummers kunt u ook informatie inwin nen over de verhuur voor het seizoen 2001/2002. Woensdag 21-11-2001 13,00-17.00 schoolbasketballtoernooi 19.00-22.45 zaalvoetbal Donderdag 22-11-2001 14.00-15.30 sportinstuif 19.00-22.45 zaalvoetbal Vrijdag 23-11-2001 08.30-12.00 schoolgym 17.00-18.30 basketbal! 19.00-22.45 zaalvoetbal Zaterdag 24-11-2001 13.00-16.00 zaalvoetbal 16.30-20.00 basketball Zondag 25-11-2001 10.00-16.00 handbal Maandag 26-11-2001 08.45-15.30 schoolgym 17.00-22.30 volleybal Dinsdag 27-11-2001 08.30-15.30 schoolgym 19.00-23.00 volleybal Woensdag 28-11-2001 19.00-22.45 zaalvoetbal Donderdag 29-11-2001 14.00-15.30 sportinstuif 16.30-17.30 zaalvoetbal 19.00-22.45 zaalvoetbal Vrijdag 30-11-2001 08.30-12.00 schoolgym 17.00-18.30 basketball 19.00-22.45 zaalvoetbal Zaterdag 01-12-2001 16.30-19.45 basketball Zondag 02-12-2001 10.00-12.00 Maandag 03-12-2001 08.45-15.30 schoolgym 17.00-22.30 volleybal Dinsdag 04-12-2001 08.30-15.30 schoolgym 19.00-23.00 volleybal Woensdag 05-12-2001 gesloten Sinterklaas Donderdag 06-12-2001 14.00-15.30 sportinstuif 19.00-22.45 zaalvoetbal Vrijdag 07-12-2001 08.30-12.00 schoolgym 17.00-18.30 basketball 19.00-22.45 zaalvoetbal Zaterdag 08-12-2001 13.00-16.00 zaalvoetbal 16.30-20.00 basketball Zondag 09-12-2001 10.00-12.30 handbal Maandag 10-12-2001 08.45-15.30 schoolgym 17.00-22.30 volleybal Dinsdag 11-12-2001 08.30-15.30 schoolgym 19.00-23.00 volleybal Woensdag 12-12-2001 19.00-22.45 zaalvoetbal Donderdag 13-12-2001 14.00-15.30 sportinstuif 19.00-22.45 zaalvoetbal Vrijdag 14-12-2001 08.30-12.00 schoolgym 17.00-18.30 basketball 19.00-22.45 zaalvoetbal Zaterdag 15-12-2001 13.30-18.30 basketball Zondag 16-12-2001 Maandag 17-12-2001 08.45-15.30 schoolgym 17.00-22.30 volleybal Dinsdag 18-12-2001 08.30-15.30 schoolgym 19.00-23.00 volleybal Woensdag 19-12-2001 19.00-22.45 zaalvoetbal

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 2