ii Ophaaldagen oud papier Fanfare Heiloo BoeHWtv» ES m y L& P rif A i}l cu.lhohv mmmii M M4 Van Tiooburra naar Packsaddle UVJ DEUTEKOAA The Best Of Classic FM UITKIJKPOST - 21 DECEMBER 2001 Victoriaanse markt in Winkelhof 't Loo Kerst bij Tendenz Eindej aarsprogramma Buk Buk bomvol GroenLinks vergadert Cursus Luisteren naar Kamermuziek door bibliotheek Heiloo WH! Mm The Best Of classic FM door diverse artiesten Boek van de week: CD van de week: 52,77 (€23,95) T Loo 53 00 Tel 5335535 Eindejaarsverkoop afgeschreven materialen bibliotheek Heiloo Van Tibooburra naar Packsaddle door August Willemsen en Bert Verhoeff Kerstsamenzang in de Ter Coulsterkerk Activiteiten in de Kapel GGZ Heiloo Agenda Sporthal Het Vennewater Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend tel: 072-5180618 Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan •1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00719.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Hei loo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreekuur werkdagen 13.30-14.30 uur, zaterdag 10.00 11.00 uur en volgens afspraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestfaat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Geert Groteplein 8,1813 BM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzen Hertog Aalbrechtweg 5,1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stations weg 92c, werkdagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1werkdagen van 09.00 tot 9.15 uur en vanaf 2 januari De Smetkliniek (Willibrord), Kennemer- straatweg 464, maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 9.30 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320 345. AFWEZIG H,H. PEN ENGELSEN, huisarts 24 december t/m 1 januari Wij wensen u allen prettige feestdagen. HEILOO - Zaterdag 22 en zondag 23 december herleven oude tijden in Winkelhof 't Loo tijdens de jaarlijkse Victoriaanse markt. Net als vorig jaar wordt de traditionele creativiteitsmarkt geheel in een Victoriaans jasje gesto ken. De marktkooplieden hebben zich in kledij gehuld zoals men er eind acht tiende eeuw in het oude Engeland bij liep. De bezoekers wanen zich in een musical a la Olivier Twist of Scrooge. De sfeer wordt nog eens verhoogd door optredens van The Christmas Carol Singers uit Schagen en het Dickens Kerstensemble Emergo uit Castricum. De ondernemers van Winkelhof 't Loo hopen u op deze manier een warm kerstgevoel mee te geven. Een jaarlijks terugkerende traditie in Winkelhof't Loo is de prach tige Bösendorfer vleugel. Talentvolle bezoekers worden uitgenodigd kerst liederen of andere sfeervolle muziek te komen spelen. De vleugel staat er van vrijdag 21 december tot en met maan dag 31 december. Graag even een afspraak maken bij: Marianne Vollers, tel. 0251-650263. Victoriaanse sferen in 't Loo. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag en dinsdag van 9.00 tot 17.00 uur, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail redactie@uitkijkpost.nl. WÊÊ Aangeleverde kopij wordt éénmaal geplaatst, afhankelijk van nieuwswaarde en exclusiviteit. De redac tie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten, te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, een en ander mede afhankelijk van het advertentie-aanbod. ■I Foto's en kopij, getypt en voorzien van naam en tel.nr. van de afzender, kunnen tot uiterlijk maandag 16.30 uur aangeleverd worden bij het kantoor van de Uitkijkpost, De Hoefsmid 5 in Heiloo. ■1 in Limmen kan de kopij maandag uiterlijk tot 12.00 uur bij N. Admiraal, Bloemenhof 5, bezorgd worden. Het algemene postadres van de redactie is Postbus 68, 1850 AB Heiloo. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost weer ophalen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseeerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. W. HARTONG HUISARTS, AFWEZIG 24 dec. t/m 1 jan. HEILOO - Vrijdagavond 21 december is er een giga-kerstparty in Tendenz. Alle spullen worden uit de kast gehaald om de boel om te toveren tot een ware kerstwereld. Je kunt sterren uit de hemel dansen of gewoon lekker han gen en kletsen. Het begint om 20.00 uur en duurt tot 23.00 uur. Leeftijd vanaf de brugklas tot en met 15 jaar met pas f 1,25 zonder pas f 1,75. Basedance Zaterdag 22 december is er weer Basedance in Tendenz. Ook deze avond zal Tendenz versierd zijn in een fantas tische kerstsfeer. En wie weet komt de kerstman een kijkje nemen? Base dance is voor de groepen 8 in Heiloo. De entree is gratis en het duurt van 19.30 tot 22.00 uur. Kerst vakantieactiviteiten in Tendenz Deze kerstvakantie hoef je je niet te vervelen! Op woensdag 2 januari draait er in Tendenz een film op groot scherm. Waan jezelf in een bioscoop en ga kij ken. De entree is 1 euro en het begint om 15.00 uur (15.10 uur gaat de deur dicht). Donderdagmiddag 3 januari wordt wel heel erg gaaf. Er komt een rodeostier, en wel in de grote zaal. Wie blijft het langst op de stier zitten? Durf de uitda ging aan en probeer de stier te temmen. Het feest duurt van 14.00 tot 17.00 uur en de entree is 2,50 euro. Vrijdagmiddag 4 januari zijn wij open van 14.30 tot 16.30 uur. Het wordt een gezellige open inloopmiddag. Je kunt lekker computeren (met mogelijkheid tot internet) spelletjes doen, tv kijken, muziek luisteren, kletsen, hitkranten lezen en een gratis kopje thee drinken. Gratis entree. Bij de kerstactiviteiten zijn alle tieners welkom vanaf groep 8 tot en met 15 jaar. HEILOO - Op vrijdag 21 december is het weer tijd voor het maandelijkse fenomeen HLT. Deze keer zullen de vaste dj's P Cowley aka Pim Warnars en Bas Bais draaien samen met gast-dj's Morris B (technique) en de live act Vincent de Wit vs Carlos Rios. De zaal gaat open om 21.00 uur en dan barsten de technoklanken los. De entree bedraagt f 20,-. Festival Op zaterdag 22 december vind er in Buk een klein festival plaats. Er zullen op deze avond drie bands spelen. Alle drie de bands vertegenwoordigen een andere muziekstijl. Als eerste band zal optreden Present. Deze band uit Alkmaar wordt door kenners beschreven als een kruising tussen Acda en de Munnick en Boudewijn de Groot. Present, een band die vooral in het theater te vinden is, zal op zaterdag Nederlandse theaterliedjes ten gehore brengen. Als tweede band zal optreden, De Skatjes. Deze band uit Heiloo, die begonnen is bij Buks eigen Live Lokaal, speelt Ska. Beïnvloed door bands als de Satalites en The W's spelen zij ska in zijn zuiverste vorm. De band heeft na veel oefenen een fantastisch repertoire opgebouwd. Als afsluiter van dit festival komen The Shavers naar Buk Buk. Deze Alk- maarse formatie zal het kleine festival afsluiten. Dit doen ze door nummers te spelen van hun nieuwe album Poesie album. The Shavers is een band waar van kenners zeggen dat je de band live meegemaakt moet hebben. De zaal van Buk Buk zal open gaan rond 21 .(X) en de entree bedraagt f 15,-. En verder Op woensdag 26 december zal Gruppo Sportivo in de Buk Buk optreden. De entree bedraagt f 15,- en de zaal is om 21.00 uur open. Op vrijdag 29 december is er een 70's en 80's party in Buk Buk. Op deze avond zullen er plaatjes gedraaid wor den door dj Riguet Avec Delia Quiffe. Deze onbekende dj weet veel van muziek af en dat is dan ook te horen. Op zaterdag 30 december is het de beurt aan de reggae formatie Beef om de Buk Buk onveilig te maken. De entree bedraagt 15 gulden en de zaal zal om 21.00 uur open gaan. Vervolg van bladzijde 1 Je moet Hem aanpakken „Bij mijn Eerste Gelofte had ik het moeilijk. Ik was jong en de verleiding is overal. Help me toch, riep ik boos naar de Heer. Ja, soms moet je hem gewoon aanpakken. Daarna kreeg ik rust. Drie jaar later bij mijn Eeuwige Gelofte heb ik Hem bedankt voor de moeilijkheden in mijn leven omdat die mij sterk gemaakt hebben. Want weet je, sommi ge dingen gaan toch tegen je natuur in en daar moet je altijd tegen strijden. Ach, denk ik dan maar, daar heb je weer wat golfjes." Zuster Elisa werd opgeleid tot kraam verzorgster, de specialiteit van de Juliaantjes. Later werd ze bijgeschoold tot gezinshulp. Ze woonde afwisselend in Heiloo en in de bijhuizen in Hilversum en Den Haag. Ze was geluk kig. Ze mocht doen wat ze altijd al wilde; kinderen verzorgen gesteund door God. Het was hard werken, flink aanpakken in die grote gezinnen van de jaren vijftig. Elke ochtend om vijf uur uit bed, uitslapen was een luxe en als dat bij uitzondering mocht, betekende dat slechts een uurtje langer doorsla pen. Weinig vrije tijd maar veel voldoe ning. Ze fietste van hot naar her in Den Haag en omstreken en heeft vele fami lies geholpen. De maatschappij veranderde en van lieverlee werden de huishoudens klei ner. De betaalde, geïnstitutionaliseerde gezinshulp komt op en de vraag naar Juliaantjes neemt geleidelijk af. Op 58- jarige leeftijd wordt het Zuster Elisa te zwaar en keert ze definitief terug naar het klooster in Heiloo om daar onder meer huishoudelijk taken te verrichten. Een leven vol liefde Momenteel wonen er nog twintig non nen in Heiloo en de gemiddelde leeftijd is 85 jaar. Alle zusters hebben taken in huis maar Annet en andere lieve ver zorgsters helpen een handje. Na Zuster Elisa's intreding zijn er weinig nieuwe nonnen bij gekomen en na 1959 is geen enkele vrouw meer ingetreden. Zelf wijt ze dit aan hét feit dat hun liefdes werk op een gegeven moment over heidswege betaald moest worden als een echte baan. „Het geld heeft de roe ping verdrongen", zegt ze, en ze weet het zeker. Op de vraag 'U heeft zoveel kinderen verzorgd. Was het niet moeilijk dat u zelf geen kinderen mocht krijgen,' ant woordt Zuster Elisa: „Oh nee, ik heb in mijn leven genoeg gekregen. Onze lieve Heer gaf mij zoveel liefde dat er meer dan genoeg was voor alle kinde ren die ik heb verzorgd. Zo was het goed. Ik deed het uit liefde voor Hem en Hij heeft heel goed voor mij gezorgd. Het was mooi werk." HEILOO - Op donderdag 3 januari vergadert de gemeenteraadsfractie van GroenLinks om 20.00 uur in het gemeentehuis, oude ingang. Belang stellenden zijn welkom om hun mening te laten horen. U kunt ook bellen met Carla Coenders, tel. 072-5320018 of Arend Plezier, 072-5321888 of e-mailen met groenlinksheiloo@hetnet.nl. HEILOO - Deze weken hebben de jeugdleden van de Fanfare Showband Heiloo het ophaalschema van het oud papier weer huis-aan-huis rondge bracht in de wijken Ypestein, Zuid en West Heiloo. Omdat de vereniging er van uitgaat dat juist de mensen die een JA/NEE-sticker op de brievenbus heb ben, een groot voorstander zijn van hergebruik, is geen enkel adres overge slagen. De lopers vertrouwen op uw begrip hiervoor. Mocht u onverhoopt dit schema toch niet hebben ontvangen, dan kunt u bel len met een van de coördinatoren Steven Gouverneur, tel. 072-5330134 of Ronald Roke, tel. 5339834. De Fanfare Showband haalt de kranten altijd de vierde zaterdag van de maand op, met uitzondering van de vakantie maand juli, en wel 's morgens vanaf 09.00 uur. Zij stelt het dan ook op prijs indien het oud papier vóór deze tijd op HEILOO - Wegens het grote succes van de cursussen Klassieke muziek en Muziek van de twintigste eeuw, die in de afgelopen drie winters werden gehouden, organiseert de Stichting Openbare Bibliotheek Heiloo ook begin 2002 weer een cursus Luisteren naar Kamermuziek. De cursus wordt gegeven in Het Trefpunt in Heiloo door muziekbiblio- thecaris Gert Floor van de Openbare Bibliotheek Heiloo. In de cursus wordt de ontwikkeling van kamermuziek gevolgd vanaf de Barok tot het heden. Onder kamermuziek verstaat men muziek, die wordt gespeeld in een klei ne bezetting, van één tot zo'n tien uit voerenden/instrumenten. Daarin bestaat door de eeuwen heen een heel grote verscheidenheid aan muziek. Om die veelheid iets te beper ken, zal het in de cursus van deze win ter gaan over instrumentale kamermu ziek, met het strijkkwartet (bestaande uit twee violen, een altviool en een cello) als uitgangspunt. Maar er zal ook muziek voor grotere bezettingen (bijvoorbeeld voor vijf of acht instrumenten: kwintetten en octet ten) te beluisteren zijn, net als dat er uitstapjes naar sonates (één of twee ins trumenten) of trio's (drie uitvoeren den) gemaakt zullen worden. De cursus Luisteren naar Kamer muziek staat open voor alle belangstel lenden, ongeacht de leeftijd en wordt gehouden op zes donderdagochtenden van 10.00 tot 12.00 uur, te beginnen op 10 januari 2002. De deelnamekosten bedragen 40 euro voor bibliotheekle den en 42,50 euro voor niet-leden. Voor meer informatie en opgave kunt u zich wenden tot de Openbare Bibli otheek Heiloo* tel 072-5330670. 1 H B 5 i o Ui i s s i Jh .O. aTo: ICO n «tCv.' 3CD i *,.v:< s*v <x\ aj&A V< X Aiugxisi Wtllcmsejieti Btjrt Verheeft VanTih-.Xiburr.: naar IVicksa-idle .««iWXvi* fff. Op veler verzoek is het dit jaar dan ein delijk zover. Classic FM heeft in samen werking met EMI een schitterende 3 cd-box uitgebracht, The Best Of Classic FM, met daarop de allermooiste melo dieën uit de Klassieke Top 100 aller tij den. Meer dan veertig klassieke mees terwerken staan garant voor meer dan 200 minuten luistergenot. De cd's bevatten bekende namen als Nigel Kennedy, Sabine Meyer, Placido Domingo, Maria Callas, Kiri Te Kanawa en Yehudi Menuhin. Verder vindt u delen uit Norma- Casta Diva (Bellini), De Notenkraker (Tsjaikovski), Eine kleine Nachtmusik (Mozart) en het Carnaval der Dieren (Saint-Saëns). Maar natuurlijk ontbre ken ook het Bloemenduet (Delibes), de Walkürenritt (Wagner), de Canon (Pachelbel) en het Concierto d'Aranjuez (Rodrigo) niet. The Best Of Classic FM is een cd-box met daar op licht klassiek voor elk moment. Geschikt voor de kerstdagen, maar ook voor de dagen daarna. Misschien zelfs wel voor alle Vier de Jaargetijden, het nummer waarmee Vivaldi het spits afbijt op de eerste van deze drie cd's. door August Willemsen en Bert Verhoeff voor 43,85 19,90) Hmwvwg $749,mi KL Hetfoo WWteltart t Loo, 072 8331483 UBRIS. Uw Complete Boekhandel •-m*m door Diverse artiesten voor de bekende (afval)verzamelplaatsen wordt neergezet. Voor de volledigheid hierbij nog even de desbetreffende data voor het jaar 2002 op een rijtje: 26 januari, 23 februari, 23 maart, 27 april, 25 mei, 22 juni, 24 augustus, 28 septem ber, 26 oktober, 23 november en 28 december. Ook in 2001 hebben de leden weer zo'n 150.000 kg papier opgehaald. De opbrengsten uit dit ophaalsysteem zijn van onschatbare waarde voor deze Heilooër muziekvereniging. Nadat drie jaar geleden de bandleden hiervan in het nieuw zijn gestoken, hebben dit voorjaar de majorettes hun nieuwe uni formen mogen ontvangen. Ook de feest- en pretband De Toffe Toeters, onderdeel uitmakend van de Fanfare Showband Heiloo, heeft kortgeleden een uniforme outfit gekregen. Dat alles werd mede door u, papierverzamelaars, mogelijk gemaakt! HEILOO - Op vrijdag 28 december houdt de bibliotheek in Heiloo weer een verkoop van afgeschreven materia len. De verkoop vindt plaats in de hal van de bibliotheek, van 15.00 tot 17.30 uur en van 18.00 tot 20.30 uur. Zowel 's middags als 's avonds worden jeugd en volwassen boeken, cd's, tijdschriften enzovoorts verkocht. De prijzen zijn voor een jeugdboek f 1,50, volwassenen boek f 3,-, cd-rom f 3,- en cd's f 2,50 en f5,-. De Openbare Bibliotheek Heiloo is, in verband met de verwachte drukte na de beide kerstdagen (tijdens welke de bibliotheek gesloten is), op donderdag 27 december doorlopend geopend van 10.00 tot 20.30 uur. Uitgezonderd dins dag 1 januari 2002 (gesloten) is de bibli otheek de overige dagen tijdens de kerstvakantie normaal geopend. door Robert van de Bibliotheek In het boek Van Tibooburra naar Packsaddle wordt Australië in zeven stukken, 59 foto's en een epiloog ver deeld. In maart en april 2000 maakten August Willemsen en Bert Verhoeff zeven reportages over onderwerpen die zij als typisch Australisch beschouwden en die afweken van geijkte thema"s als de stranden, het surfen, koala's, kangoeroes en Ayers' Rock. In Van Tibooburra naar Packsaddle beschrijven en fotograferen zij de back pakkers die in horden dit land bezoe ken; de eindeloze treinreis door de Nullarborwoestijn naar Perth; de out back, waar dat wat wij beschaving noe men ophoudt; het vreemde spel dat football heet maar geen voetbal is; de Olympische Spelen en de tragische geschiedenis van de aboriginals en de Australische lelijkheid. Op fascinerende wijze onthullen Willemsen en Verhoeff de verborgen uithoeken van een enorm land dat voor velen nog onbekend is. Een land, zo blijkt uit het boek, dat tot het eind aan toe voor verrassingen zal blijven zor gen! Welkom in de bibliotheek! Wij van de bibliotheek vinden het heel belangrijk dat u als inwoner van Heiloo een plaats heeft waar u uw vraag kunt stellen (waar die ook over gaat) en boe ken, cd's en andere media kunt lenen om thuis op uw gemak te lezen, te bekijken of te beluisteren. Daarnaast willen we aan u een gebouw ter be schikking stellen waar u met plezier binnenloopt en niet meteen het gevoel heeft snel weer weg te moeten. In vak taal noemen we dit de verblijfsfunctie. Aantrekkelijk verblijf In het huidige gebouw is met de beschikbare middelen geprobeerd het verblijf in de bibliotheek zo aantrekke lijk mogelijk te maken. U kunt in de knusse tijdschriftenhoek een tijdschrift inkijken, een krant of naslagwerk door bladeren in de naslagafdeling of zelfs een flinke studie maken met alle facili teiten, zoals boeken, internet en de bibliothecaris, bij de hand. Aangeraden wordt wel om deze studie niet op dinsdag- öf woensdagmiddag op te pakken, omdat dan het gebouw toch wel wat rumoerig is door het grote aantal bezoekers. Maar ook door het bijwonen van een lezing of een cursus kunt een mooie tijd hebben in de bibli otheek. Doordat de bibliotheek zoveel bezoe kers heeft (zo'n 115.000 per jaar wat neer komt op gemiddeld 75 per uur) is het ook heel wel mogelijk dat u 'toeval lig' een bekende tegen het lijf loopt. En waar is dan een aardiger ambiance voor een spontaan gesprek dan in de biblio theek? Harry Potter Deze decembermaand is de biblio theek extra gezellig door de vele kerst decoraties van de vereniging Groei en Bloei. Tegelijkertijd toont het PCC een aantal figuren en illustraties uit de boe ken van Harry Potter die het bekijken meer dan waard zijn. Hiermee wordt een dubbel doel bereikt: de bibliotheek is sfeervol en een bezoek zeker waard (ook als u even geen boeken wilt lenen) en aan instellingen uit Heiloo wordt de gelegenheid gegeven zich in de biblio theek te manifesteren (zo ook bijvoor beeld het NIVON, dat jaarlijks mede werking verleent aan de tentoonstel- ling). Nieuwbouw U weet het vast al: de bibliotheek is bezig met nieuwbouw. Op korte ter mijn worden de eerste bouwactiviteiten verwacht, welke eind 2003 in een nieuw bibliotheekgebouw moeten resulteren. Bij de voorbereidingen voor de inrich ting van het nieuwe gebouw wordt - uiteraard - ruim aandacht gegeven aan de 'verblijfsfunctie'. Getracht wordt - nog meer dan in het huidige gebouw - u het gevoel te geven dat de bibliotheek geen 'uitleenfabriek' is, maar dat rond snuffelen, een kopje koffie nemen en er eens rustig de tijd voor nemen als van zelfsprekend worden ervaren. Voor de bibliotheek van nu en in de toekomst staat kwaliteit voorop, want daar heeft Heiloo recht op. Daarnaast moét de bibliotheek een plaats van rust, gezelligheid en ontmoeting zijn en blijven. Ook dat hoort bij het karakter van Heiloo. Zo vormt de bibliotheek een welkome afwisseling voor de snel heid en het individualisme (en de daar mee samenhangende vereenzaming) van de huidige tijd. Een mooie kerstgedachte dacht ik zo. Robert de Graaf Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: ds. F.J. van der Wind. Maandag 24 december 22.00 uur ds H. C. van het Maalpad. Dinsdag 25 decem ber 10.00 uur ds F.J. van der Wind. Zondag 30 december 10.00 uur ds Blaauw. Maandag 31 december 19.30 uur ds H. C. van het Maalpad. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: ds. H.C. van het Maalpad. Maandag 24 december ds. R.G. Timmers, kerstnachtdienst. Dinsdag 25 december ds. H.C. van het Maalpad, eerste kerstdagviering. Zondag 30 december ds R.G. Timmers, Castricum. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met Cantores, voorganger M. Strack van Schijndel. Zondag 10.00 uur: woord- en communieviering met herenkoor, voorganger J. Oiling. Maandag 19.00 uur gezinsviering met kinderkoor, voorganger W. van Schie, 21.15 uur eucharistieviering met dames- en herenkoor, voorgangers H. Helsloot en W. van Schie (toegangs kaarten!), 24.00 uur eucharistieviering met Mogojoko, voorganger H. Helsloot (toegangskaarten Huize Overkerck 15.30 uur eucharistie viering met Cantores, voorganger H. Helsloot. Dinsdag 25 december: 10.00 uur eucha ristieviering met dames- en herenkoor, voorganger H. Helsloot, 15.00 uur kind je wiegen met kinderkoor. Woensdag 26 december: 10.00 uur eucharistievie ring met herenkoor, voorganger H. Helsloot. Weekend van 29 en 30 december: zater dag 19.00 uur woord- en communievie ring met herenkoor, voorganger M. Strack van Schijndel. Zondag 10.00 uur eucharistieviering met Cantores, voor ganger H. Helsloot. Maandag 31 december: 19.00 uur gebeds- en meditatiedienst met Die Schaeckelsinghers en kinderkoor, voor gangers H. Helsloot en W. van Schie. Dinsdag 1 januari: eucharistieviering met dames- en herenkoor, voorgangers H. Helsloot en W. van Schie. Kapel GGZ Willibrord Zondag 10.00 uur: Voorganger M.J. van Bolhuis, dienst van schrift en tafel, m.m.v. de Schola. Maandag 24 decem ber 20.00 uur kerstviering m.m.v. de Schola, voorgangers pastor M.J. van Bolhuis èn P. Jacobs. Dinsdag 25 december 10.00 uur woord- en commu niedienst m.m.v. de Schola, voorganger pastor M.J. van Bolhuis. Zondag 30 december 10.00 uur dienst van schrift en tafel, m.m.v. de Schola, voorganger ds. M. Braamse. OL Vrouw ter Nood Zondag 10.30 uur hoogmis, 15.00 uur lof met rozenkransgebed in de kleine kapel. Dinsdag en donderdag 09.30 uur eucharistieviering bij de Julianazusters. Woensdag en vrijdag om 08.30 uur eucharistieviering in de kleine kapel. Maandag 24 december 21.30 kerst nachtviering. Dinsdag 25 december kerstmis, 10.30 eucharistieviering. Woensdag 26 december 10.30 uur eucharistieviering. Vrijdag 28, zondag 30 december vieringen volgens schema. Maandag 31 december 19.00 uur dank en communiedienst. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met liturgisch koor, voorgan ger J. Oiling. Zondag 10.00 uur: eucha ristieviering met gemengd koor, voor ganger pastor H. Helsloot.Maandag 24 december om 17.Q0 uur kerstviering voor ouderen in De Cameren, voorgan ger pastor J. Oiling, muzikale begelei ding door J. en N. Mooy, 18.00 uur kerstmusical met kinderkoor, voor kleuters en groepen 1,2 en 3 van de basisschool, 19.15 uur Kerst gezinsvie ring met kinderkoor, voorgangers pas tor J. Oiling en leden van werkgroep Musical, 21.30 uur woord- en commu nieviering, voorganger pastor J. Oiling, 23.30 uur woord- en communieviering, voorganger pastor J. Oiling. Dinsdag 25 december 10.30 uur eucha ristieviering met gemengd koor, voor gangers S.Tol en J. Oiling. Woensdag 26 december 10.30 uur woord- en commu nieviering met harmonie Excelsior Limmen, voorganger pastor J. Oiling, kerk is tevens open van 13.00 tot 16.00 uur om de kerststal te bekijken. Zaterdag 29 december om 19.00 uur eucharistieviering met gemengd koor, voorganger pastor H. Helsloot. Zondag 30 december om 10.00 uur woord- en communieviering met Cantoren, voor ganger J. Oiling. Maandag 31 december 19.00 uur gebedsviering voor iedereen m.m.v. liturgisch koor, voorganger pastor J. Oiling. Dinsdag 1 januari nieuwjaars viering in De Cameren, voorganger pastor J. Oiling. 10.30 uur: woord- en communieviering met gemengd koor, voorganger pastor J. Oiling. Egmond-Binnen Diensten zaterdag 19.15 uur; zondag 10.30 uur. Egmond aan den Hoef Diensten zaterdag 19.00 uur; zondag 10.30 uur; woensdag 09.30 uur. Egmond aan Zee Diensten zondag 09.00 uur, woensdag 09.30 uur. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking ser vice every Sunday at 5 pm (17.00 uur), familys welcome, Sunday school and crèche facilities. Evangelische Gemeente Egmond Dinsdag 19.30 uur: bijbelstudie in het Dorpshuis, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. HEILOO - De jaarlijkse kerstsamen zang zal dit jaar plaatsvinden op zon dagavond 23 december om 19.00 uur in de Ter Coulsterkerk, Holleweg 111, te Heiloo. Medewerking zal worden ver leend door One More Voice, onder lei ding van dirigent Paul van Venrooy, met muzikale begeleiding van pianiste Corinne Moerbeek en de Cantory onder leiding van dirigent, cantor-orga nist Gerard Leegwater. Na afloop wordt er warme chocolademelk met koek geserveerd. Dit feestelijk samen zijn wordt georganiseerd door Fia Brouwer de Koning. HEILOO - De kerststallenexpositie, die in de kapel van GGZ Kennemer- straatweg, wordt gehouden is een enorm succes. Daarom zullen de groe pen nog te zien zijn op woensdag 19, zondag 23, donderdag 27 en zondag 30 december van 13.00 tot 16.00 uur, don-, derdag 27 december van 19.00 tot 20.30 uur en op zaterdag 22 en 29 december van 11.00 tot 16.30 uur. De expositie is gesloten op 20, 24, 25 en 26 december. Voor telefonische informatie betreffen de de tentoonstelling kunt u contact opnemen met Theo Hoogelander, tel. 075-6424932. Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 19.00-22.45 zaalvoetbal 14.00-15.30 sportinstuif 19.00-22.45 zaalvoetbal 08.30-12.00 schoolgym 17.00-18.30 basketball 19.00-22.45 zaalvoetbal 15.00-18.30 basketball 08.45-15.30 schoolgym 17.00-22.30 volleybal 08.30-15.30 schoolgym 19.00-23.00 volleybal 19.00-22.45 zaalvoetbal 08.30-14.00 sportdag 14.00-15.30 sportinstuif 16.30-17.30 zaalvoetbal 19.00-22.45 zaalvoetbal 08.30-12.00 schoolgym 17.00-18.30 basketball Telefoonnummers van de partners In Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van Heiloo, tel. 5356681 of tel. 5356682. Op deze telefoonnummers kunt u ook informatie Inwinnen over de verhuur voor het seizoen 2001/2002. Woensdag 12-12-2001 Donderdag 13-12-2001 Vrijdag 14-12-2001 Zaterdag 15-12-2001 Zondag 16-12-2001 Maandag 17-12-2001 Dinsdag 18-12-2001 Woensdag 19-12-2001 Donderdag 20-12-2001 Vrijdag 21-12-2001 Zaterdag 22-12-2001 Zondag 23-12-2001 Maandag 24-12-2001 Dinsdag 25-12-2001 Woensdag 26-12-2001 Donderdag 27-12-2001 Vrijdag 28-12-2001 Zaterdag 29-12-2001 Zondag 30-12-2001 Maandag 31-01-2001 Dinsdag 01-01-2002 Woensdag 02-01-2002 Donderdag 03-01-2002 Vrijdag 04-01-2002 Zaterdag 05-01-2002 Zondag 06-01-2002 Maandag 07-01-2002 Dinsdag 08-01-2002 Woensdag 09-01-2002 Donderdag 10-01-2002 Vrijdag 11-01-2002 Zaterdag 12-01-2002 Zondag 13-01-2002 Maandag 14-01-2002 Dinsdag 15-01-2002 gesloten 11.00-16.00 08.30-16.00 08.30-16.00 09.00-16.00 gesloten gesloten 19.00-22.00 19.00-22.45 15.30-20.30 20.30-21.30 08.45-15.30 08.30-15.30 13.30-16.30 14.00-15.30 08.30-12.00 19.00-22.45 1e Kerstdag zaalvoetbaltoernooi zaalvoetbaltoernooi zaalvoetbaltoernooi pannenkoekentoernooi Oudejaarsdag Nieuwjaarsdag zaalhandbal zaalvoetbal basketball zaalvoetbal schoolgym schoolgym zaalvoetbal sportinstuif schoolgym zaalvoetbal 17.00-18.30 basketball 16.30-17.30 zaalvoetbal 17.00-22.30 19.00-23.00 19.00-22.45 19.00-22.45 17.00-18.30 volleybal volleybal zaalvoetbal zaalvoetbal basketball 10.00-15.00 handbal 08.45-15.30 schoolgym 08.30-15.30 schoolgym 17.00-22.30 volleybal

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 2