E m Salsaconcert door popkoorleden Stoppen met roken, nu ook schriftelijk A Day's Work en Zo Groen Als Gras in Buk 25 jarig jubileum Tweede lustrum van Deel Bowlingtoernooi <fi J Veilig naar het nieuwe juut met tips van ie politie Vuurwerkwat mag e$ wgf mag niet ud 'pttpUictieÜ'i') in l1<]ll V "xiA»' mh«k- Spreekuren Rechtswinkel VDat u kunt doen De schade wordt verhaald /ftg, FONDS Ook zo moe? Activiteiten NVVH oÜulH.iHii Warm onthaal in het Kachelmuseum Afgestudeerd UITKIJKPOST - 2 JANUARI 2002 - PAGINA 8 Het Popkoor uit Heiloo zorgde voor een uitverkocht huis in de BukBuk. De reacties op het eerste optreden waren zeer positief, (foto: EWD-fotografie) HEILOO - Donderdag 20 december verzorgden zeventig enthousiaste leden van het Popkoor een spetterend optre den in de BukBuk. Het thema van deze avond was salsa en Latijns- Amerikaans. Het eerste optreden van het Popkoor in de Buk zal zeker niet het laatste zijn want de aanwezigen reageerden uitzinnig tijdens het optre den. De zang, dans en live band bracht de uitverkochte zaal wel aan het swin gen. De reacties na afloop waren dan ook zeer positief en dat was voor het Popkoor een mooie opsteker. Wie ook wel eens wil swingen in de Buk en wil zingen bij een heus Popkoor krijgt opnieuw een kans. In de volgende vijftien lessen gaat het koor nummers instuderen van Sting en The Police. Onder andere Roxanne, Message in a Bottle en Every.Little Thing worden geoefend. Op dinsdag 8 januari is de eerste les van 14.00 tot 15.00 uur en op woensdag 9 januari kun je terecht van 21.15 tot 22.15 uur onder leiding van Jasper Teule. Het Popkoor vraagt zich af of er naast vrouwen in Heiloo en omgeving ook nog mannen zijn die kunnen zingen. Die zien zij namelijk ook graag terug bij de nieuwe cursus. Voor opgave en vragen kun je terecht bij Brigit van Trigt, tel. 072-5337069 of Martine Schouten, tel. 5338576. ALKMAAR - De spreekuren van de Rechtswinkel van Hogeschool Alk maar zijn een groot succes. Sinds sep tember heeft de Rechtswinkel haar spreekuren uitgebreid met twee extra uren in de Openbare Bibliotheek in Alkmaar. Voorheen was slechts de maandagavond beschikbaar. Gebleken is dat de spreekuren op dinsdag en vrij dag inspelen op de behoefte van de cliënten. Het aantal zaken is, in verge lijking met juni 2001, verdubbeld. Opvallend is dat in het algemeen alleen particulieren op de spreekuren ver schijnen. Ook (beginnende) onderne mers kunnen gebruiken maken van de diensten. Daarbij kan gedacht worden aan het screenen en controleren van bestaande overeenkomsten, het opstel len van nieuwe overeenkomsten, juri disch advies, het opstellen van algeme ne voorwaarden et cetera. Deze aspec ten zijn door ondernemers soms min der goed geregeld dan gedacht wordt. Tegen een aantrekkelijk tarief kunnen ondernemers hun zaken goed op orde krijgen, zodat de kans op problemen in de toekomst minder groot is. Ondernemers kunnen altijd bellen voor een oriënterend gesprek over de diensten van de Rechtswinkel. Het gesprek is uiteraard gratis. Openingstijden zijn op maandag van 16.30 tot 19.00 uur in het hogeschoolge bouw aan de Robonsbosweg 3 te Alkmaar, op dinsdag van 13.30 tot 16.00 uur en vrijdag van 11.00 tot 13.30 uur in het gebouw van de Openbare Bibliotheek Alkmaar, Gasthuisstraat 2. Voor afspraken kan gebeld worden naar tel.nr. 072-5183746 of 06- 12682744. Ook deze jaarwisseling zal heel veel vuurwerk de lucht gaan. Gezellig, spectaculair, maar risicovol. Onjuist gebruik en illegaal vuurwerk zijn vaak oorzaak van ongelukken. 9 ~c Maar deze kunt u tot een minimum beperken. Koop i goedgekeurd vuurwerk bij officieel erkende verkooppun- ten voor consumeqtenvuurwerk en steek het op een veilige manier aan. Nieuwjaarsdag Bijna een kwart van alle vuurwerkongelukken gebeurt op Nieuwjaarsdag. Jongeren - meestal tussen 10 en 19 jaar - gaan dan 's morgens op zoek naar nog niet geknald vuurwerk en proberen dat af te steken. Vaak knalt het meteen! Door in de oudejaarsnacht of op nieuwjaarsmorgen vuurwerkresten op te ruimen, worden ongelukken voorkomen en daalt het aantal vuurwerk slachtoffers. Veeg daarom met elkaar de straat schoon. Het maken van vreugdevuren is niet toegestaan. Deze vuren veroorzaken namelijk niet alleen ernstige schade aan het wegdek en zorgen voor verkeers opstoppingen, maar bovendien bestaat er het gevaar van verwondingen en/of overslaande brand naar woningen. Natuurlijk wordt er in en rond de jaarwisseling extra gesurveilleerd. Maar omdat het voor de politie onmogelijk is alles zelf in te gaten te houden, ver zoeken wij u in de volgende gevallen in ieder geval het centrale nummer 0900 - 8844 te bellen: - Als u merkt dat hout, autowrakken, autobanden en dergelijke verzameld worden om te worden verbrand. - Als u merkt dat er te vroeg.vuurwerk wordt afgestoken. Vuurwerk mag in ieder geval niet gebruikt worden voor 31 december 10.00 uur 's morgens. - Als u merkt dat illegaal vuurwerk is opgeslagen of wordt verkocht. - Als u een klacht heeft over overlast. Schade wordt altijd verhaald op degene die de schade heeft aangericht. Is dit een minderjarige, dan zijn de ouders daarvoor aansprakelijk. Bij opzet keert de verzekering niet uit..Ouders van kinderen die iets kapot maken, kunnen hier financieel de dupe van worden. 1-1-2 Daar red je tevens mee De slogan zegt het eigenlijk al: dit nummer is voor levensbedreigende situ aties, om snel hulpverleners in te schakelen. Gebruik het nummer 1-1-2 dus alleen als u direct de politie, brandweer of ambulance nodig heeft. Bijvoorbeeld: bij tekenen van brand, bij ernstige verkeersongevallen, bij een schietpartij of in een levensbedreigende situatie. - Legaal vuurwerk heeft altijd een Nederlandse gel§ruiMlia$ivvijzing - Vuurwerk mag alleen afgehaald wordeMoor personal die ouder zijn dan 16 j^r. - Afhalen van WurwerlyjiÉtg vanaf 28 decl|gber. - Afstekövan v%urwe||mag vanaf 31 decelÉber fan 10.00 i&irlot 1 januari 02.^K) ufc afsMfe^^^^^^g^^pnte| levert ifoete van - Verboden vii|rw%k (bij^porbeeld Chijjhese jollen en flowerbeds) ii|ig rè|en i^foii in bezit of r^psl^ (th|ïsof op school en - Buiten de toegekan| njag min op voor publiek toegankelijke plj|t$e|i ge^n vuurwerk in beik helpen. - Het is niet to|gestaan¥beiteIde pakketen' clbor jpstorderbedrijven aan huis te leveren.® V 1 I - Het voorhanderlMebbel^vI|i bijvoorbeeld to|gpOÖtestrijkers levert een boete op van 80 euro, nfeal voor jei^digA kan^deze boete in som mige gevallen worden vervjgigen dqpr eep HALT-afdoening. Dit is een alternatieve straf waarbij ook ouders worden betrokken. www.mefonds.nl Lees hoe het komt en wat je er aan kunt doen. Vraag de gratis brochure aan. Antwoordnummer 3010 3860 VZ Zeewolde Gemeente Heiloo Algemeen: tel. 5356666, fax 5356788. RIMA Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening, Slimpad 16, tel. 5330984. Spreekuren maandag, woens dag en vrijdag van 09,00 tot 10.00 uur. Terminale Thuiszorg Vrijwilligersorganisatie, die belange loos de helpende hand wil bieden. Info: tel. 5334383,5334828 of 5338850. Telefonische Hulpdienst Voor een gesprek van mens tot mens, dag en nacht bereikbaar: tel. 0900-0767. Unie van Vrijwilligers Heiloo Info: I.G. Niessink, de Spanrïfig 33 in Heiloo, tel. 5333332. Rode Kruis Heiloo Rode Kruisgebouw: Slimpad 16c, 1851 LB Heiloo, tel. 5333399. Secretariaat: W.G.A. Meijer, Kennemerstraatweg 389,1851 NE Heiloo, tel. 5331122. De Zonnebloem Vereniging tot bevordering van het welzijn der zieken van alle gezindten, voor bezoek thuis, ziekenhuis of ver pleeghuis. Secr. A. Hoedjes, Holleweg 119, Heiloo, tel. 5335268. Rolstoelbus Heiloo Dagelijks beschikbaar, inlichtingen en afspraken: tel. 5333695. O.V. (openbaar vervoer)taxi bjoord- Kennemerland Elke dag beschikbaar van 06.00 tot 24.00 uur. Rijdt in alle gemeenten van Noord-Kennemerland. Iedereen kan van de taxi gebruik maken, in het bij zonder ouderen en gehandicapten. Minimaal een uur van tevoren bestel len, tel. 0900-8878. Stichting Uitkeringsgerechtigden Bergeonstraat 30, tel.- 5339885, open maandag de hele dag, dinsdag tot en met vrijdag 13.30 tot 17.00 uur. Stichting Ouderenwerk Heiloo Activiteiten en voorzieningen voor 55- plussers. Abraham du Bois-hof 2, 1852 EZ Heiloo, tel. 5331297. ANBO Belangenbehartiging en sociaal-cultu rele activiteiten voor 50 plussers. Inlichtingen: secretariaat C.M.W. van Aalst-Ruiters, Vrieswijk 11, 1852 VA Heiloo, tel. 5331451. KBO Belangenbehartiging voor ouderen. Inlichtingen: mw. J. Kleene Verbeek (secr.), Boekenstein 29, 1852 WS Heiloo, tel. 5340097 of 5331458 toestel 13. Woningstichting Heiloo Kennemerstraatweg 380, 1851 BK Heiloo, tel. 5338536. Technische dienst: tel. 5330430. Bereikbaar op werkdagen van 9.00 tot 11.00 uur. Openbare Bibliotheek Heiloo Het Malevoort 13, 1852 KZ te Heiloo, tel. 5330670. Openingstijden: Dinsdag 10.00-12.00 14.00-20.30 uur Woensdag 14.00-16.00 uur Donderdag 10.00-12.00 14.00-20.30 uur Vrijdag 10.00-12.00 14.00-20.30 uur Uitleenpost Ypestein (tot 12 jr) woens dag open van 14.00 tot 16.30 uur, m.u.v. 1 en 8 augustus. Uitleenposten De Loet en Overkerck, ook bestemd voor oude re bewoners uit de omgeving, geopend op dinsdag en vrijdag van 09.30 tot 11.30 uur. Politiebureau Heiloo t Tel. 0900-8844, dagelijks geopend van |09.00 tot 17.00 uur. REGIO - Wie wil stoppen met roken, kan kiezen uit een groot aantal midde len en cursussen. Deze maand komt daar een nieuw hulpmiddel bij: een schriftelijke cursus, waarin de 'stopper' stap voor stap zijn verslaving kan over winnen. Gewoon thuis en binnen zes weken. Elk jaar weer nemen honderdduizen den Nederlanders zich voor om 'nu echt te stoppen met roken'. Met wisse lend succes. Sommigen lukt het inder daad om radicaal te stoppen. Andere missen de gezelligheid van het roken of krijgen last van hevige ontwennings verschijnselen. Ze voelen zich onrustig en nerveus en steken toch maar weer een sigaret op. Velen hebben al van alles geprobeerd: nicotinepleisters of nicotine kauwgom, acupunctuur, middelen van de huisarts, cursussen, maar niets heeft tot nu toe geholpen. Of ze zijn wel een poosje gestopt, maar zijn na verloop van tijd toch weer gezwicht. Voor iedereen die nu echt definitief wil stoppen heeft de redactie van het maandblad Gezond- heidsNieuws met veel zorg een schrifte lijke cursus gemaakt. Hierin worden 'stoppers' gedurende .zes weken stap voor stap begeleid. Het lesmateriaal staat boordevol praktische adviezen, gebaseerd op de kennis en ervaringen van artsen en therapeuten die al velen van het roken hebben afge holpen. Ook mensen die al eerder stopten met roken vertellen hun erva ringen. Die zijn heel herkenbaar en geven een flinke steun in de rug. De schriftelijke cursus 'Stoppen met roken' is opgesplitst in zes weken. De eerste drie weken bouwen optimale motivatie op om naar het stopmoment toe te groeien. In de week vier is het dan zo ver: de laatste sigaret wordt uit gedrukt. Week vijf en zes zorgen voor het volhouden en het omgaan met ont wenningsverschijnselen. Alles kan gewoon thuis worden uitgevoerd, maar cursisten kunnen voor persoonlijke hulp onbeperkt gebruik maken van de speciale 'Stoppen met roken-infolijn' Voor informatie: www.gezondheids- nieuws.nl/smr of tel. 0341-438570. Zaterdag Op 5 januari Radboudschool, Slimpad 18, tussen 09.00 en 12.00 uur. Op 5 januari Paulusschool, papier gebundeld neerzetten in de hoek van het Brunogebouw (Buk Buk), op de hoek van de Pastoor van Muijenweg en De Kloosterhof. Tussen 09.00 en 11.00 uur. Op 5 januari huis-aan-huisactie tussen Pastoor van Muijenweg-Ewisweg-Het Zevenhuizen en de Westerweg. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verzamelplaatsen langs de weg, vóór 09.00 uur. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo, container op parkeerterrein achter de Ter Coulsterkerk, tussen 10.00 en 12.30 uur. Dinsdag Zwem en poloclub De Spetters, huis- aan-huisactie tussen Spoorlijn-Zeeweg- Pastoor van Muijenweg-Het Malevoort (ine. Harrelears en De Rietvink)-De Omloop en Belieslaan. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer- verzamelplaatsen langs de weg vóór 19.00 uur. Maandag t/m vrijdag Stichting Uitkeringsgerechtigden Hei loo, container bij Bergeonstraat 30. De Springschans, Sluijsweijdt 9 en Breedelaan 6, brengen tussen 8.45 en 15.30 uur. De Zuidwester, Boekenstein 43, tijdens schooluren, ook gebruikte kleding. Muziek Dansschool Heiloo, Het Veld 1, tussen 9.30 en 12.00 uur en tus sen 14.00 en 19.30 uur. Benedictusschool, J.P. Hasebroekweg 21, tussen 8.45 en 15.30 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. Dagelijks Willibrordschool, container staat op plek voormalige supermarkt, hoek Westerweg/Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. Foresters, container op sportpark Het Vennewater, Vennnewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container bij clubge bouw De Bolder, hoek Kerkelaan/- Westerweg, tussen 09.00 en 21.00 uur. Base- en softbalclub Double Stars Heiloo, container bij het clubhuis op sportpark Het Vennewater, tijdens trai ningen en wedstrijden. Vogelvereniging Kleurenpracht, con tainer bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater. Halen op verzoek, tel. 5337339. Zwem- en poloclub De Spetters, con tainer op de parkeerplaats bij zwembad Het Baafje. Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13. Tennisvereniging Het Vennewater, con tainer bij de ingang van het tennispark aan Het Zevenhuizen. Hockeyvereniging De Terriërs, kantine op sportpark Het Vennewater. Maandag, dinsdag, donderdag en vrij dag van 17.00 tot 21.30 uur, woensdag van 13.30 tot 18.00 uur, zaterdag en zondag van 10.00 tot 17.00 uur. Hockeyvereniging De Terriërs, contai ner bij de Nic. Greeuwflat in Vrieswijk, tussen 08.00 en 20.00 uur. Bij de kantine van De Terriërs op het sportveldencomplex het Vennewater. Maandag, dinsdag, donderdag en vrij dag van 17.00 tot 21.30 uur, woensdag van 13.30 tot 18.00 uur, zaterdag en zondag van 10.00 tot 17.00 uur. Zo Groen Als Gras in de Buk HEILOO - Op vrijdag 4-januari.zullen de bands A Day's Work en Groen als gras de eerste bands zijn die in het nieuwe jaar het Buk podium zullen betreden. Gróen als Gras is ontstaan in 1999 en is sindsdien uitgegroeid tot een volwas sen band met een scherp geluid. De band componeert eigen werk en onder scheidt zich in een fris geluid met scher pe rap en 'good old fashion' zang en gitaarwerk. Groen Als gras laat zich niet leiden door een bepaalde stijl maar maakt muziek die ze goed vind. .A Day's Work is een alternatieve Alkmaarse band, bestaande uit vijf leden, die eigen nummers speelt, en regelmatig optreedt in de regio Alkmaar. De stijl kan omschreven wor den als harde melodieuze rock. De nummers variëren van breekbare bal lads tot het hardere werk. In april 2001 won A Day's Work de Wraak om Wognum en twee voorron des van Noord-Hollands Glorie in Heerhugowaard. Op 13 mei stonden ze in de finale van Noord-Hollands Glorie in het Patronaat, waar zij eerste worden van de 11 deelnemende bands. Enkele maanden later, op 8 september, wint A Day's Work Popmania, een wedstrijd met 32 deelnemende bands die gehou den wordt in de Schakel te Heerhugowaard. Op 5 oktober staat A Day's Work in de regiofinale 'West' van de Grote Prijs van Nederland die gehouden wordt in Altantis, Alkmaar. A Day's Work verte genwoordigt daar Noord-Holland. Kortom, dit is een band die je niet mag missen-. De Buk is geopend om 21.00 uur en de entree bedraagt f 10,- HEILOO - Op donderdag 3 januari houdt de NVVH (Nederlandse Vere niging van Huisvrouwen) haar nieuw- jaarsinstuif met dialezing over Oud- Heiloo door J.N. van Tiel. Plaats: Open Huis, aanvang: 13.45 uur. Dinsdag 15 januari zal A.M. Teunen uit Oostzaan een dialezing houden met als titel: Een wandeling door Florence. De lezing vindt ook plaats in het Open Huis, aan vang 14.00 uur. De lezingen zijn ook toegankelijk voor geïnteresseerden. Toegang leden: 3 euro, niet leden beta len 4 euro, inclusief consumptie. Onze medewerkster Marry Rison is vandaag precies vijfentwintig jaar in dienst van Drukkerij De Uitkijkpost. Op 2 januari 1977, toen de computer als tekstverwer ker nog uitgevonden moest worden, werd Marry aange nomen als typiste voor zowel het weekblad De Uitkijkpost als het dekenaat Sursum Corda. In die tijd betekende dat uren achtereen typen op een typemachine voor een stukje krant. Zonder de huidige gemakken van bijvoorbeeld de delete- toets- een foutje in de tekst betekende dat de hele pagina gewoon weer overnieuw moest. Gelukkig is ook Marry met de tijd meegegaan en typt ze alle kopij tegenwoordig op haar eigen computer. Marry heeft alle veran deringen, nieuwe tech nologieën, verhuizingen, jubilea, geboortes, huwe lijken en verjaardagen op de Uitkijkpost mee gemaakt. Tijdens de goede, maar ook de minder goede tij den bewees Marry zich als een loyale mede werkster. Alhoewel de redactie tegenwoordig veel tekst per e-mail ontvangt, is Marry daar door nog steeds onmisbaar voor De Uitkijkpost. Door haar enthousiasme, vrolijkheid, haar betrokkenheid bij al haar collega's en haar immer positieve instelling is ze al jaren het zonnetje in huis bij De Uitkijkpost. Marry, bedankt voor je gezelligheid en je inzet en wat ons betreft blijf je nog heel lang onze 'tiepmiep'. ALKMAAR - Het Nederlands Kachelmuseum, Bierkade 10 in Alkmaar zet op zondag 6 januari de deur weer open voor het traditionele 'warm onthaal'. Iedereen is welkom op deze gezellige middag, die wordt opge luisterd door muziek van het Alkmaarse duo '2in 1 voud' met Neder landstalige liedjes. '2inl voud' bestaat uit Ron van Riet en Jörgen Boots, die eigen tekst en muziek ten gehore bren gen. Het duo treedt sinds een paar jaar met veel succes op en heeft recent de cd De Hemel begint bij jou' uitge bracht. Er zijn twee optredens, om 14.00 uur en om 15.00 uur. Het museum is geopend van 12.00 tot 16.00 uur. De toegangsprijs (inclusief het optreden) is euro 1,50 (f 3,50). Op vertoon van het entreebewijs gratis een glas champagne of een kopje koffie/thee. HEILOO - Linda de Groot is op 21 december afgestudeerd in Medische Informatiekunde aan de faculteit Geneeskunde van de Universiteit van Amsterdam. t V Stedelijk Museum Tot en met 6 januari De wereld van Anna Mul, beelden, tekeningen en strips, op zondag van 14.00 tot 15.00 is zij zelf aanwezig, overige tijden dinsdag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur en zaterdag en zondag van 13.00 tot 17.00 uur. Entree f 7,50, kinderen t/m 12 jaar f 3,75. Nederlands Kachelmuseum Collectie «-kachels uit 1850 en onder andere de Tweede Wereldoorlog, aan Bierkade 10, vrijdag en zondag van 12.00 tot 17.00 uur. HEILOO - Ondanks een lijst van nieu we leden, die wachten tot er een plaats vrij komt in de huisleague, gaat het Bowlingvereniging Heiloo voor de wind. Begin december behaalden veer tien bowlers van BVH nog een top prestatie met het binnenhalen van het kampioenschap Stedenontmoeting Noord-Holland, waardoor BVH zich rechtstreeks heeft weten te plaatsen voor de landelijke finale in Rijswijk op 13 januari. Half december was het weer tijd vopr het veel geroemde De Deel Kerst toernooi. Het in kerstsfeer aangeklede Bowling- en Partycenter Heiloo aan de Kennemerstraatweg was op de avon den van 17,18,19 en 20 december weer 'de stal' van Bowlingvereniging Heiloo. Hier speelden bijna tweehonderd bow lers de voorronde van het tiende De Deel delicatessen Kersttoernooi. Het op handicapbasis gespeelde toer nooi vond zijn hoogtepunt op donder dagavond. In drie finaleronden van twee games werd er bepaald wie de prijzen, verdeeld over twee klassen dames en heren, mee naar huis moch ten nemen. In de hoogste finaleklasse AB Heren werd Eelko Pel uit Heemskerk in de laatste game verslagen met vijf pins verschil door Cor Buis uit Egmond aan Zee die in de laatste game 278 scratch scoorde (11 strikes). Zijn totaal van 1116 bleek niet voldoende voor de hoogste score van het toernooi. Dit jaar werd de wisseltrofee gewonnen in de klasse CD Heren door "Kees Schuitmaker uit Bergen aan Zee die als eerste eindigde met een totaal van 1188 voor Jan v.d.Grijspaarde uit Bergen. Bij de finale dames CD klasse waren er weer de opvallende prestaties van de familie Groot uit Alkmaar. Moeder Yvonne werd derde nadat ze haar dochter Evelien (13 jaar) was gepas seerd en dochter Patricia (14 jaar) met een tweede plaats had voor moet laten gaan. Overtuigend winnares werd hier de zestienjarige Anna Pepping uit Limmen, die met twee prachtige finale games 182 en 198 een totaalscore plaatste van 1068, hetgeen achteraf de hoogste damesscore van het toernooi bleek te zijn. Zij verdiende het om de wisseltrofee voor een jaar mee naar huis nemen. Johanna van Riesen uit Schagen pres teerde het in de AB klasse dames om haar twaalfde finaleplaats in twee games (scratch 191 en 225) om te zetten in een derde podiumplaats. De laatste game bracht de beslissing in deze klas se. Met een score van 213 scratch ver sloeg Sylvia IJven-Rong uit Heemskerk (1036) met vier pins Ilonka Pluymers uit Alkmaar. Bibliotheek Akersloot Expositie 3D schilderijen van Tiny Sombroek, tijdens de openingsuren van de bibliotheek. Galerie Amber Donderdag t/m zaterdag van 14.00 tot 17.00 uur en op afspraak, tel. 5051491. Te vinden aan de Dusseldorperweg 18. Serre Nella van Os Expositie van onder andere bronzen beelden, keramiek, acryl, olieverfschil derijen en aquarellen, elke zondag van 13.00 tot 18.00 uur, Westerweg 39. De winnaars van het toernooi van Bowlingvereniging Heiloo.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 8