Na een ingrijpende verbouwing is vandaag onze nieuwe winkel in Winkelhof 't Loo in Heiloo weer open. Een winkel die u zal verrassen, met meer keus in alles wat lekker is! Eigenlijk is er maar één manier om snel te ontdekken hoe lekker de winkel is geworden: aan tafel! Voor een lekker diner met een mooie fles erbij. De openings aanbiedingen brengen u vast op een idee. Maar zullen we eerst even een rondje door de winkel maken? Cd Luxe abrikozenvlaai 0 23 cm per stuk 7^6" Elstar appels Nü 2 kilo halen, 1 betalen C(1 Rozen 2 bossen a 10 stuks per stuk Jèr.SU Deze aanbiedingenzijn geldig tot en metzaterdag 19 januari 2002 en alleen in onze winkel. Meer keus in vers. Wat u meteen zal opvallen is de veel grotere keus in verse groenten en fruit. Een heleboel is er ook in een panklare variant: gewassen en gesneden, dus klaar om direct mee aan de slag te gaan. En voor dagen dat u helemaal snel klaar wilt zijn is er een heleboel lekkers van uw AH Huistraiteur. Zoals pizza's, verse pasta's en sauzen, pakjes verse soep en complete maaltijden. Een juweel van een winkel bakkerij. Voortaan bakken we nog veel meer broden en broodjes af waar u bij staat. Croissants, har tige broodjes, stokbrood. Zelfs tegen de avond kuht u nog terecht voor vers, warm, knap perig brood. Meer winkelgemak. We hebben ook het nodige nieuws bedacht om uw winkel rondje wat sneller te maken. Groenten en fruit worden voor taan aan de kassa van de juiste prijs voorzien. En we hebben tien moderne kassa's. Bij alle- Naast de gebruikelijke voordeel tjes hebben we er nog wat meer. En verder mag u bij tenminste €22.50 aan boodschappen gratis één' van de AH Eetboeken uitzoe ken. We zien u vast wel deze week. maal kunt u ook uw Chipknip of Chipper gebruiken om snel en gepast te betalen. Volop verse vis. Vis is helemaal thuis in de snelle moderne keuken. De keus in de nieuwe winkel is wel twee keer zo groot geworden. Het meeste is ontdaan van velletjes en graten en klaar voor de pan of de grill. Cd Huistraiteur pizza diverse soorten 575 gram A3& Cd Roomboter 250 gram Een lekker weekje om te beginnen. De opening vandaag is meteen het begin van een week vol extra's die tot en met zaterdag duurt. Elke dag trakteren we op koffie met iets lekkers. Uit eigen bakkerij Cd Luxe cake diverse soorten 560 gram Cd Albert Heijn, Winkelhof 't Loo 61, Heiloo.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 12