Garmisch-Partenkirchen: Puntmutsdrama in De Beun 1 11 Idi Aida Heiloose beproeft geluk voor de tweede keer op televisie Voor eiifë urn, en eeuwig 15,95 (35,15) Dierenbescherming Voor altijd en eeuwig mTM DEUTEKOM AFWEZIG H.D. Gransbergen, huisarts 21 t/m 25 januari D66 doet niet mee aan verkiezingen HZV de Witburger Expositie Nivon teken- en schildersgroep in Open Huis SV Oppositie Staatssecretaris van Financiën Wouter Bos naar Heiloo Voor altijd en eeuwig door Justine Picardie Boek van de week: Inbraak woning Rommelmarkt Aïda door diverse artiesten CD van de week: oo Winkelhof 't Loo 53 Tel. 5335535 Activiteiten bibliotheek Vlooienmarkt in Heiloo Nationale eurocollecte Feestelijke heropening Albert Heijn Agenda Sporthal Het Vennewater Activerend werkbezoek bij ouderen UITKIJKPOST - 16 JANUARI 2002 - PAGINA 2 Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden en Castricum). Voor spoed eisende huisartsenhulp buiten kantoor uren en in het weekend tel: 072- 5180618 Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesaokerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00 19.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Hei loo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreekuur werkdagen 13.30-14.30 uur, zaterdag 10.00 11.00 uur en volgens afspraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Geert Groteplein 8,1813 BM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzen Hertog Aalbrechtweg 5,1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Artsenlaboratorium Troinbosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stations weg 92c, werkdagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 9.15 uur en vanaf 2 januari De Smetkliniek (Willibrord), Kennemer- straatweg 464, maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 9.30 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320 345. Helaas stopt Hanneke Marée met haar werk in de praktijk per 29 januari a.s. Wij wensen haar heel veel succes in Arnhem w 6G.E. van Bruggen, huisarts HEILOO - De leden van de D66 afde ling Heiloo hebben in de afdelingsver gadering van 8 januari alsnog besloten af te zien van deelname van de partij aan de gemeenteraadsverkiezingen in maart. Door verhuizingen en het zich terugtrekken van een aantal kandida ten bleven er onvoldoende kandidaten over die zich zodanig vrij konden maken om zich ten volle en met alle energie voor het raadswerk in een klei ne fractie in te zetten. Ook al zal D66 de komende periode niet in de Gemeenteraad van Heiloo vertegenwoordigd zijn, de afdeling van D66 Heiloo zal zich actief opstellen ter voorbereiding van de raadsperiode daarna. Algemene informatie: 072-5332879 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5119998 Honden en katten Akersloot: 0251 - 310079 Asiel: 072-5114861 Dierenambulance Noord- Kennemerland: 072-5150173 (alarm) en 072-5150085 (informatie) Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Vermist Lichtrood cyperse gec. kater, wit cirkel tje om de mond, wit befje en sokjes, wit op de buik, rood halsbandje met tel.nummer, 14 jr. Jan Boltenhof, Heiloo. Zwarte poes, witte kin en befje, voor witte sokjes en achter kousjes, 8 jr. Rondelaan, Heiloo. Cyperse poes, lichtgrijs met zwart, 1 jr. Mooyeveld, Egmond-Binnen. Lapjespoes, veel rood met zwarte vlek ken, witte onderkant, Bosvaren, Heiloo. Gevonden Lapjespoes, rode en zwarte vlekken, wit snoetje, hals, buik en poten, witte staart met wat rood, zwarte vlooien band, Van Weerdenburglaan, Egmond aan den Hoef. Bruine ongec. kater met donkere streep over de rug, Heerenweg/ Kerkelaan, Heiloo. Voor twee mannelijke cavia's van nog geen jaar, gecastreerd, zoekt de Dierenbescherming een liefdevol tehuis op verschillende adressen. Omdat cavia's van gezelschap houden zoeken zij mensendie al één of meerdere vrouwtjes hebben waar ze bij geplaatst kunnen worden. Ze zijn nog een beetje schuw, maar met veel aandacht komt dit zeker goed. Inl.: 072-5644195. HEILOO - In de eerste competitiewed strijd na de winterstop wist HZV de Witburger een 3-3 gelijkspel af te dwin gen tegen het op de tweede plaats staande Zwaag. HZV kwam in de vijf tiende minuut op een 1-0 voorsprong door een goede individuele actie van Ralf Mulder; vijf minuten later werd de stand gelijk getrokken door Frank Vellinga. Beide ploegen waren aan elkaar gewaagd, waarbij over en weer kansen gecreëerd werden. Jeroen van Giersbergen schoot Zwaag op 1-2, maar Ralf Mulder bracht HZV in een 'overtalsituatie' weer op gelijke hoogte. Na de wissel werd het spel er niet beter op en dat werd mede veroor zaakt door de vele tijdstraffen, die arbi ter Strooper gaf. Tien minuten voor tijd kwamen de Heilooër zaalvoetballers op een 2-3 achterstand door een doel punt van wederom van Giersbergen. Nadat Coach Jan de Reus van Zwaag met een rode kaart de tribune mocht opzoeken, ging HZV op jacht naar de gelijkmaker en het was invaller Niels Haring, die HZV het welverdiende punt bezorgde. Aanstaande vrijdag speelt HZV de Witburger om 20.50 uur in Sporthal 't Vennewater tegen Des '81 uit Spaarndam. HEILOO - De cursisten van de teken en schildersgroep, welke onder leiding van docent Leo Verhagen twee weke lijks bij elkaar komen, houden in de maand januari een expositie van hun werk. Dit werk is gevarieerd in onder werp, echter ook in uitvoering. Te zien zijn prachtige aquarellen, maar ook gewassen pentekeningen. De expositie is te bekijken in de foyer van het Open Huis te Heiloo, opening stijden dagelijks van 09.00 tot 12.00, 13.30 tot 17.00 en 19.30 tot 22.00 uur. Zaterdag en zondag gesloten. HEILOO - Donderdag 17 januari staat om 20.15 uur de voorstelling Garmisch- Partenkirchen op het programma van De Beun. Garmisch-Partenkirchen is een wintervertelling over de allerklein ste mensen met de allergrootste proble men. Op zoek naar warmte en gene genheid in de koudste winter ooit, zien we hoe een gemeenschap van kleine mensen dreigt te bezwijken onder de groei van een onschuldig kabouter meisje. Wanneer dit meisje, Lovisa, haar fami lie en dorpsgenoten letterlijk boven het hoofd dreigt te groeien, brengt ze een grote schok teweeg in het voorheen zo vredige kabouterdorp. De al eeuwen oude en vertrouwde beschaving met al haar waarden en tradities, dreigt ten onder te gaan door thema's als schuld, spijt en desillusie. Oude familiegehei men komen opeens aan het licht en moederliefde lijkt begrensd door schaamte. Betekent dit definitief het einde van het kaboutertijdperk? Donderdag 17 januari in De Beun: Garmisch - Partenkirchen. Garmisch-Partenkirchen is een volwas sen verhaal, vermomd als sprookje met humor en dramatiek. Puntmutsdrama Dit puntmutsdrama van Frank Hout appels bevat behoorlijk serieuze the ma's. Het gaat over groepsprocessen en hun vermogen om af te stoten wat afwijkt van de norm. De zondebok van dit stuk is Lovisa (Carla Mulder), het steeds langer wordende kaboutermeis je, die hierdoor steeds meer achterd ocht wekt bij haar moeder en groot moeder (Elsje de Wijn en Yolanda Entius). Ook haar vriendje Olaf (Joep Onderlinden) laat haar ip de steek als hij na hun eerste zoen ontdekt dat zij anders is dan andere kaboutermeisjes. Door het wantrouwen van de gehele kaboutergemeenschap wil hij uiteinde lijk ook niets meer van haar weten. Lovisa wordt weggestuurd per gans om nooit meer terug te keren. Als ze eenmaal weg is, blijkt echter dat de kinderkabouters die worden gebo ren allemaal zo lang worden als Lovisa, terwijl Olaf, de moeder en grootmoe der steeds kleiner worden. Met andere woorden: als je niet mee gaat in de groei van je omgeving, sterf je uit. Elsje de Wijn: „Er is, kortom, geen verschil tussen mensen en kabou ters. Ik speel ook geen kabouter, ik speel een mens met een puntmuts op." Bijzonder van het stuk is, is .dat de toe schouwer al snel ontdekt dat kabouters eigenlijk heel menselijk zijn; bekrom penheid, overlevingsdrang en de hang naar traditie zijn dingen die de mens heid uiteraard ook niet vreemd zijn. Garmisch-Partenkirchen. 'Regie: Jenni fer Drab be. Tekst: Frank Houtappels. SpelElsje de Wijn, Joep onderlinden, Carla Mulder en Yolanda Entius. Kaarten kunt u telefonisch reserveren via 072-5333156 of bestellen aan de kassa van De Beun. HEILOO - In de veertiende ronde van de interne competitie werd er met pas sie gespeeld want ,van de elf gespeelde partijen werden er negen beslist. Het bijzondere hierbij was dat de zwartspe- ler wel zeven keer aan het langste eind trok. Kracht speelde (met zwart) tegen Limmen een puike wedstrijd. In een ingewikkelde partij stond hij weliswaar lange tijd een pion achter maar dat woog ruimschoots op tegen het positio nele voordeel waardoor de witte dame vleugel langzaam maar zeker werd ont regeld. De pion werd teruggewonnen en na een opmerkelijke en spannende fase in het middenspel moest Limmen zijn stukken hergroeperen om te voorko men dat een gevaarlijke vrijpion kon doorlopen. Kracht domineerde echter met een ijzersterke toren alle van belang zijnde velden en won verdiend. Jonkheer en Jongerius speelden een fantasierijke partij en hielden elkaar lange tijd in evenwicht. Jonkheer die prachtig over het schaken kan filosofe ren, tastte ondanks de fraaie wendin gen die hij had gezien in een lastige stelling, maar wel in tijdnood, in relatie ve zin mis. Hierdoor kon Jongerius (met zwart) het spel naar zijn hand zet ten om het voordeel dat daardoor ont stond meer dreiging te geven. Toch ver dedigde de witspeler zich met zwier maar moest er uiteindelijk in berusten, dat Jongerius het voordeel meesterlijk vasthield. Munk (zwart) pakte zijn tegenstander direct in een onorthodoxe opening ste vig aan. Kraaijenbrink onderschatte de kracht van de lopers op de lange diago nalen in combinatie met spanning in het centrum. Een moment van onoplet tendheid was voldoende om Munk een thematisch pionnenopstoot te laten uit voeren waarna de witspeler zijn biezen kon pakken. Het eerste achttal mocht het opnemen tegen koploper de Uil waarvan slechts met een hoopgevende nederlaag van 3- 5 werd verloren. Manni combineerde zijn tegenstander in een oogwenk van het bord. De winst van Maas kwam aanmerkelijk later tot stand en niet nadat hij nog alle zeilen moest bijzetten om niet het slachtoffer te worden van het va banque spel van zijn tegenstan der. Folkertsma en Bosma tenslotte scho ven hun partij bekwaam naar remise. Sinds enige weken heeft Oppositie een website met levendige informatie over het wel en wee van de vereniging en haar leden, verzorgd door Kees Jongkind op www.home.zonnet.nl/ jongkind-2 De uitslagen: Limmen - Kracht 0-1, de Jager - V.d. Wal 1/2, Woudstra - De Jong 1-0, Tuinstra - Huffnagel 1/2, Sauer - Hassing 0-1, Jonkheer - Jongerius 0-1, Horninge - Bik 0-1Roodbol - Rump 0- 1, Kraayenbrink - Munk 0-1, Blom - De Lange 1-0, Houtenbos - Miedema 0-1. HEILOO - De PvdA afdeling Heiloo houdt op 28 januari een openbaar debat met de Staatssecretaris van Financiën Wouter Bos over de gevol gen die het nieuwe belastingstelsel voor de verschillende inkomensgroe pen heeft zoals ouderen, minima, uitke ringsgerechtigden (armoedeval) en vermogensbezitters. Een en ander is voor de PvdA afdeling Heiloo een reden om dit debat te organiseren. De PvdA nodigt iedereen die aan dit debat wil deelnemen uit. De bijeen komst wordt gehouden op maandag 28 januari in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 te Heiloo en begint om 20.00 uur. Voor nadere informatie kunt u terecht bij Gré Ris, tel. 072-5332429. Kijk ook eens op de website www.heiloo.pvda.nl voor actuele informatie. fustme Ficardk In augustus 1997 overlijdt Ruth Picardie op 33-jarige leeftijd aan borst kanker. Haar zus Justine blijft versla gen achter. En die verslagenheid wordt steeds groter wanneer blijkt dat datge ne waaraa^ ze zich had vastgeklampt - de gedachte dat Ruth ergens, in een hiernamaals, verder zou leven - zich op geen enkele wijze aan haar openbaart. Ze realiseert zich dat ze Ruth voorgoed kwijt is. Ze weigert zich echter hier bij neer te leggen. In een tijd waarin gezond ver stand en scepsis belangrijker worden gevonden dan geloof, hoop en liefde, besluit ze alle conventies opzij te zet ten. Ze zoekt hulp bij mensen die beweren in contact te staan met het hiernamaals. Het boek Voor altijd en eeuwig gaat over een leegte die achterblijft als iemand overlijdt, en hoe die leegte weer gevuld kan wordeh. Picardie heeft een ontroerend verhaal geschreven over leven na de dood: haar zoektocht naar het hiernamaals, maar ook haar eigen leven na de dood van Ruth. Met een lach en een traan doet zij op moe dige, maar vooral op nuchtere wijze verslag van haar ervaringen in de wereld van paranormaal begaafden, spiritisten en mediums. Justine Picardie is journaliste. Ze schreef onder andere voor Vogue en the Observer. Voor altijd en eeuwig is een opzienbarend boek van een bijzon dere schrijfster. door Justine Picardie Hwr«ftvwsemiW1KLHeB60 naast WtakèJhof t Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mall: lnfo.d©utekom@Hbri®.nl voor HEILOO - Vorige week woensdag was in Heiloo het dievengilde weer actief. In deze nacht werd ingebroken in een woning aan Het Zandstuk. Men kwam in het huis door het vernielen van een deur. De bewoner kon nog niet aange ven of en zo ja wat er uit de woning is verdwenen. HEILOO - Zaterdag 26 januari van 10.00 tot 15.00 uur is er weer een rom melmarkt in Zorgcentrum de Loet. Er is een Rad van Fortuin met leuke prijs jes. U kunt uw overbodige spulletjes tot 25 januari komen brengen. De opbrengst komt ten goede aan de bewoners voor leuke extra dingen. 011 Elton Johns en Tim Rice's Aïda ging op 23 maart 2000 op Broadway in premiè re. De musical werd meteen een gigan tisch succes. Aïda speelt nog steeds voor uitverkochte zalen en behoort tot de Top 3 van best bezochte lopende musicals op Broadway. Ook in Nederland is de musical te bezichtigen, Joop van den Ende theaterproducties presenteert de musi cal in samenwerking met Disney Theatrical Productions in het Fortis Circustheater in Scheveningen. De hoofdrollen worden onder andere ver tolkt door Chaira Borderslee, Bastiaan Ragas, Frans van Deursen, Ben Ramakers en Ben Cramer. Enkele maanden na de première werd Aïda bij de uitreiking van de Tony Awards beloond met maar liefst vier Tony's voor Beste Muziek, Beste Vrouwelijke Hoofdrol, Beste Decor ontwerp en Beste Lichtontwerp. In februari 2001 werd het Broadway album van Aïda bekroond met de toon aangevende Grammy Award voor Beste Musical Album. De muziek van Aïda bleek eerder al een succes toen Elton John, exact een jaar voor de Broadwaypremière, een cd uitbracht met songs uit de musical die werden uitgevoerd door wereldbe roemde sterren als Tina Turner, The Spice Girls, Sting, LeAnn Rimes, Janet Jackson en Lenny Kravitz. De single 'Written in the Stars' van Elton John en LeAnn Rimes stond hoog in de hitlijs ten. Misschien iets minder bekend, maar daarom zeker niet minder mooi, zijn de Nederlandse uitvoeringen van de 'Aïda-songs'. De nummers 'Het gaat altijd over liefde', 'Moed wordt altijd beloond', 'Vroeger is een verre ster', 'Mijn pakkie an' en 'Verwarrend bestaan' zijn stuk voor stuk juweeltjes. De Nederlandse cast, het ensemble en het voortreffelijke orkest brengen de muziek tot.grote hoogte. In het bijbehorende cd-boekje staan bovendien alle songteksten vermeld, evenals de beschrijving van de eerste en tweede akte van de musical. Tevens staan er diverse fraaie kleurenfoto's van de hoofdrolspelers afgedrukt. Kortom: Het Nederlandse album Aïda laat de bezoeker de musical opnieuw beleven! door diverse artiesten voor 22,95 Luus de Boer proost op haar succesvolle deelname aan het televisieprogramma 'Eén tegen honderd1 van de Tros. HEILOO - Na eind oktober vorig jaar de finale van het spelprogramma Lingo te hebben bereikt, kregen Luus de Boer en vriendin Marga Legdeur, beide een uitnodiging voor het spelprogram ma 'Een tegen 100' van de Tros, gepre senteerd door Caroline Tensen. Maandag 7 januari togen de dames onbevangen en ontspannen heen en genoten van de show. Tot Luus de Boer werd uitgekozen om in de stoel plaats te nemen en 100 mensen weg te spelen, door middel van algemene kennisvra gen. Afgelopen zondag heeft u deel een al kunnen zien, waarin Luus al 83 mensen wegspeelde. Of Luus alle honderd tegenspelers uiteindelijk weet weg te spelen kunt u zien tijdens de uitzending van aanstaande zondag om 22.00 uur op Nederland 2. HEILOO - Tot 4 februari heeft de openbare bibliotheek in de afdeling voor volwassenen de expositie 'Huis van Oranje/Ja, ik wil'. Deze expositie gaat over de huwelijken van het Nederlandse koningshuis door de jaren heen. Voor de kinderen is er op de kleuterafdeling gedurende de hele maand januari de tentoonstelling 'Er was eens... Verhalen en sprookjes over prinsen, prinsessen, ridders en draken'. Kinderjury Vanaf 1 februari, 16.00 uur gaat in de Openbare Bibliotheek Heiloo de Kinderjury 2002 van start. Er kunnen circa 200 kinderen in de leeftijd van 6 tot 12 jaar aan deelnemen. De Kinderjury kiest de mooiste, leukste of beste boeken uit het jaar 2001. Daarnaast komen ook alle andere ooit verschenen kinderboeken voor kinde ren van 6 tot 12 jaar in aanmerking voor verkiezing. De in 2001 uitgeko men boeken worden speciaal gereser veerd voor de leden van de Kinderjury en kunnen tijdens de juryperiode (1 februari tot 13 april) alleen door hen worden geleend. Ieder jurylid mag zoveel boeken lezen als hij/zij wil, maar het moeten er wel minstens vijf zijn. Bij ieder gelezen boek wordt thuis een beoordelingsfor mulier ingevuld, waarop ook het totaal cijfer voor het boek wordt vermeld. Op dinsdag-, woensdag- donderdag- en vrijdagmiddag zullen leden van het 'Kinderjurypromotieteam' (leerlingen uit de groepen 7 en 8) de beoordelings formulieren innemen en eventuele vra gen beantwoorden. In april komt de bekende kinderboe kenschrijver Arend van Dam de uitslag van de Kinderjury 2002 Heiloo in de bibliotheek van Heiloo bekend maken. Deze besloten bijeenkomst is uitslui tend toegankelijk voor de deelnemers aan de Kinderjury 2002. Alle kinderen, die dit voorjaar het neusje van de zalm op kinderboeken gebied willen lezen, kunnen zich vanaf 15 januari opgeven voor de Kinderjury 2002 bij de bibliotheek aan Het Malevoort en bij de uitleenpost Ypestein (De Hucht 4). Maar wees er snel bij! Er kunnen maxi maal 200 kinderen deelnemen. HEILOO - Zondag 20 januari wordt een grote vlooienmarkt gehouden in sporthal Het Vennewater aan Het Zevenhuizen 48 te Heiloo. Bijna een halve kilometer aan tweedehands goe deren is hier deze dag te vinden. Niet alleen voor kleding, speelgoed, huis houdelijke artikelen en dergelijke, maar ook voor antiek, curiosa, geluids apparatuur, keramiek en glaswerk kan men hier terecht. De markt duurt van 10.00 tot 16.00 uur. HEILOO - Het collectecomité van Heiloo deelt mee, dat er helaas geen huis aan huis geen collectezakjes ver spreid zijn in Heiloo om uw laatste Nederlandse en buitenlandse munten in te doen. Heeft u nog munten, wilt u deze dan - bij voorkeur apart in twee zakjes - klaar leggen voor de collectant die bij u aan de deur komt? De collec tanten komen de munten dan thuis bij u ophalen. HEILOO - Vandaag opende de ver bouwde Albert Heijn-winkel aan het Winkelhof 't Loo in Heiloo de deuren voor de klant. De supermarkt was tien dagen gesloten voor een flinke renova tie. Supermarktmanager Cees Stengs: „We hebben de ingang verbreed en de winkel opnieuw ingericht. Bovendien is het versaanbod fors uitgebreid." Tot en met zaterdag 19 januari organiseert Albert Heijn Heiloo verschillende fees telijke activiteiten; vooral de kinderen zullen zich prima vermaken. Ook zijn er verschillende spectaculaire aanbie dingen. Daarnaast krijgen de klanten, zolang de voorraad strekt, bij besteding van euro 22,50 een bijzonder kookboek ter waarde van euro 9,05 geheel gratis. Tot en met zaterdag 19 januari zijn er diverse festiviteiten. Op de openings dag kunnen kinderen en hun ouders in de Oudhollandse snoepkraam kenni smaken met lekkernijen uit de jaren '30. Op donderdag zijn er poffertjes, op vrijdag een suikerspin. Op zaterdag worden ballonnen in diverse vormen gemodelleerd die de kinderen mee naar huis mogen nemen. Er zijn specia le aanbiedingen en uiteraard staat de koffie klaar. Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tei 5333152 Telefoonnummers van de partners In Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Öiljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 535668T of tel. 5356682. Op deze telefoonnummers kunt u ook informatie inwinnen over de verhuur voor het seizoen 2001/2002. Woensdag 16-01-2002 Donderdag 17-01-2002 Vrijdag 18-01-2002 Zaterdag 19-01-2002 Zondag 20-01-2002 Maandag 21-01-2002 Dinsdag 22-01-2002 Woensdag 23-01-2002 Donderdag 24-01-2002 Vrijdag 25-01-2002 Zaterdag 26-01-2002 Zondag 27-01-2002 Maandag 28-01-2002 Dinsdag 29-01-2002 Woensdag 30-01-2002 Donderdag 31-01-2002 Vrijdag 01-02-2002 Zaterdag 02-02-2002 Zondag 03-02-2002 Maandag 04-02-2002 Dinsdag 05-02-2002 Woensdag 06-02-2002 Donderdag 07-02-2002 Vrijdag 08-02-2002 Zaterdag 09-02-2002 Zondag 10-2-2002 Maandag 11 -2-2002 Dinsdag 12-02-2002 13.30-16.30 14.00-15.30 08.30-12.00 19.00-22.45 12.00-13.00 16.30-20.00 10.00-16.00 08.45-15.30 08.30-15.30 13.30-16.30 14.00-15.30 08.30-12.00 19.00-22.45 08.45-12.15 13.00-18.00 08.45-15.30 08.30-15.30 13.30-16.30 14.00-15.30 08.30-12.00 19.00-22.45 12.00-15.00 10.00-15.00 08.45-15.30 08.30-15.30 13.30-16.30 14.00-15.30 08.30-12.00 19.00-22.45 zaalvoetbal sportinstuif schoolgym zaalvoetbal handbal basketball vlooienmarkt schoolgym schoolgym zaalvoetbal sportinstuif schoolgym zaalvoetbal volleybal recreatievolleybal schoolgym schoolgym zaalvoetbal sportinstuif schoolgym zaalvoetbal zaalvoetbal handbal schoolgym schoolgym zaalvoetbal sportinstuif schoolgym zaalvoetbal 19.00-22.45 zaalvoetbal 19.00-22.45 zaalvoetbal 17.00-18.30 basketball 13.00-16.00 20.30-21.30 17.00-22.30 19.00-23.00 19.00-22-45 19.00-22.45 17.00-18.30 zaalvoetbal zaalvoetbal volleybal volleybal zaalvoetbal zaalvoetbal basketball 17.00-22.30 volleybal 19.00-23.00 volleybal 19.00-22.45 zaalvoetbal 19.00-22.45 zaalvoetbal 17.00-18.30 basketball 15.30-20.30 basketball 17.00-22.30 volleybal 19.00-23.00 volleybal 19.00-22.45 zaalvoetbal 19.00-22.45 zaalvoetbal 17.00-18.30 basketball 08.45-15.30 schoolgym 08.30-15.30 schoolgym 17.00-22.30 19.00-23.00 volleybal volleybal Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: ds. R.J. Blaauw Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: Ds. J. Bouma. Rooms-katholieke kerkdiensten Kapel GGZ Willibrord Zondag 10.00 uur: ds. M. Braamse, m.m.v. de Schola. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met Die Schaekelsinghers, voorganger T. Walstra. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met dameskoor, voorganger H. Helsloot. OL Vrouw ter Nood Zondag 10.30 uur hoogmis, 15.00 uur lof met rozenkransgebed in de kleine kapel. Dinsdag en donderdag 09.30 uur eucharistieviering bij de Julianazusters. Woensdag en vrijdag om 08.30 uur eucharistieviering in de kleine kapel. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: oecumenische gebedsdienst met liturgisch koor, voor ganger pastor ds H. van het Maalpad en pastor J. Oiling. Zondag 10.00 uur: woord- en communieviering met gemengd koor, voorganger pastor J. Oiling. Egmond-Binnen In verband met week van gebed: vie ring in de R.K. kerk; zondag 10.00 uur, voorganger pastoor H. Münch. Egmond aan den Hoef In verband met week van gebed: R.K. kerk gesloten. Viering is in de slotka pel, zondag 10.00 uur, voorgander pas toor N. Knol. Egmond aan Zee In verband met week van gebed: R.K. kerk gesloten. Viering is in dë Oud- katholieke kerk, zondag 10.00 uur, voorganger ds C. Veenhuizen. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking ser vice every Sunday at 5 pm (17.00 uur), familys welcome, Sunday school and crèche facilities. Evangelische Gemeente Egmond Dinsdag 19.30 uur: bijbelstudie in het Dorpshuis, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. HEILOO - Soms zijn er perioden in een mensenleven dat men bij zichzelf denkt: 'Ik zie het niet meer zitten'. Het lijkt alsof de wilskracht is gebroken waardoor er een behoefte aan een steuntje in de rug ontstaat. Het verlies van een partner, achteruitgang van de gezondheid, een steeds kleiner worden de vrienden- en kennissenkring, kin derloosheid en de zorg voor een ziek of dementerend familielid zijn belangrijke oorzaken. Activerend huisbezoek is dan een steuntje in de rug. Een speciaal geschoolde vrijwilliger komt voor een beperkte periode bij u op bezoek. Door gesprekken of door bepaalde dingen samen te doen biedt de vrijwilliger u de helpende hand. Deze kan u stimuleren en helpen bij het uitbreiden van uw sociale contacten of deelname aan acti viteiten. Maar hij of zij kan u ook door verwijzen of wegwijs maken in de vele regelingen en voorzieningen binnen de gemeente. Mocht u behoefte hebben aan deze ondersteuning en spreekt deze werk wijze u aan dan kunt u contact opne men met de ouderenadviseur Margit Kooter. Zij zal dan een eerste gesprek met u hebben en vaststellen of active rend huisbezoek iets voor u is. Aansluitend brengt zij u in contact met een vrijwilliger. Voor informatie of aanmelding kunt u bellen met de ouderenadviseur Margit Kooter, Stichting Ouderenwerk Heiloo, tel. 072-5331297. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag en dinsdag van 9.00 tot 17.00 uur, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail redactie@uitkijkpost.nl. Aangeleverde kopij wordt éénmaal geplaatst, afhankelijk van nieuwswaarde en exclusiviteit. De redac tie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten, te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, een en ander mede afhankelijk van het advertentie-aanbod. ■I Foto's en kopij, getypt en voorzien van naam en tel.nr. van de afzender, kunnen tot uiterlijk maandag 16.30 uur aangeleverd worden bij het kantoor van de Uitkijkpost, De Hoefsmid 5 in Heiloo. ■I In Limmen kan de kopij maandag uiterlijk tot 12.00 uur bij N. Admiraal, Bloemenhof 5, bezorgd worden. Het algemene postadres van de redactie is Postbus 68, 1850 AB Heiloo. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost weer ophalen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseeerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 2