Bijzondere passiemuziek in Witte Kerk van Heiloo Ten Hacken ruimt de laatste restjes op Sc Weer volop activiteiten in De Watertoren m BOeiMo Niemandsland Kerkagenda Edison Music Awards 7,95 a F w e z i c 17,25 DEUTEKOM xtAoo X\jjg UITKIJKPOST - 27 FEBRUARI 2002 - PAGINA 2 Unieke stukjes Heiloo in beeld gevangen Paddenwerkgroep Heiloo Verkiezingsmarkt in Heiloo Informatieavond verkeerssituatie scholen Breedelaan Niemandsland door Minette Walters Boek van de week: Sans Atout Olü] Edison Music Awards CD van de week: Winkelhof 't Loo 53 Tel. 5335535 Cursus Anneke Hemelrijk Agenda Sporthal Het Vennewater Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend tel: 072-5180618. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en- in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter. Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkie'snummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00 19.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Hei loo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreekuur werkdagen 13.30-14.30 uur, zaterdag 10.00 11.00 uur en volgens afspraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Geert Groteplein 8,1813 BM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzer: Hertog Aalbrechtweg 5,1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stations weg 92c, werkdagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 9.15 uur en vanaf 2 januari De Smetkliniek (Willibrord), Kenne- merstraatweg 464, maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 9.30 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320 345. G.E. van Bruggen, huisarts B.A.E. Kapteyn, huisarts van 1 maart tot en met 10 maart. HEILOO - Voor velen is de Witte Kerk het symbolisch middelpunt van Heiloo met daarnaast de put, die Willibrordus ruim 1306 jaar geleden sloeg. Lijstenatelier Inzet, die sinds jaren tegenover de Witte Kerk gevestigd is heeft in samenwerking met de even eens in Heiloo wonende kunstenares Trudy Keyzer twee litho's ontwikkeld. Deze litho's werden vervaardigd op hoogwaardig papier in een beperkte oplage. Een interessant kunstwerk voor ieder, die zich maar een beetje verwant voelt aan Heiloo. Trudy Keyzer is er in een tweetal teke ningen in geslaagd om de sfeer weer te geven, waarin talloze markante plek ken van Heiloo naar voren komen. Wij treffen daarin onder andere de Witte Kerk, de Willibrordusput, De Katten Berg, Betsy's Hof, het koepeltje van Ter Coulster, de tuinmanswoning bij Nijenburg, de Koepel van de Willibrordusstichting en het poldermo lentje bij het Maalwater als signante herkenningspunten van Heiloo. „Ik wil weergeven wat er te zien is. maar waar het mij in feite om gaat is de sfeer", aldus de kunstenares. Met de gebruikte technieken grafiet en gewas sen Takt is Keyzer daar uitstekend in geslaagd. Deze litho's zijn een gewild object voor inwoners van Heiloo, maar natuurlijk ook als cadeau voor een ieder, die zich maar een beetje verwant voelt aan Heiloo. Inzet vindt u aan de Raadhuisweg 10. (tegenover de Witte Kerk), tel. 072- 5336433. Openingstijden: maandag 13.00-18.00 uur, dinsdag tot en met vrij dag 9.00-18.00 uur, vrijdagavond tot 21.00 uur, zaterdag 9.00-17.00 uur. De litho's zijn ook te verkrijgen bij boek handel Deutekom. HEILOO - In de Uitkijkpost van vori ge week werden vrijwilligers gevraagd voor de paddenwerkgroep Heiloo. Daarbij is helaas het telefoonnummer weggevallen. Voor inlichtingen of aan melden bij de werkgroep kunt u bellen met Els Swart, tel. 072-5330324 of Nel Kuiper 5334803. E-mail elsmar@het- net.nl.. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag van 9100 tot 17.30 uur, dinsdag van 9.00 tot 13.00 uur en donderdag en vrijdag van 9>D0 tot 17.00 uur; woensdag is de redactie afwezig. K) Aangeleverde kopij De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niette plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen* faxen, verzenden of afleveren bij de balie. Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo* tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo> WÊ Foto's en kopij, linnen tot uiterlijk dinsdagochtend 10.00 uur worden verwerkt. De redactie stuurt i geen foto's en floppy's retour Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen h^len. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseerde en voldoende gefrankeerli|| envelop meesturen voor terugzending. In Limmen Dè kopij uit Limmen kan bezorgd worden bij N. Admiraal, Bloemenhof 5 in Limmé|| Kopij ingeleverd voor ma. 12.00 uur kaïf nog voor de eerstvolgende editie worden verwerkt. Het algemene postadres van cfe redactie is Postbus 68,1850 AB Heiloo. HEILOO - Op zaterdag 2 maart zullen de deelnemende partijen aan de gemeenteraadsverkiezingen zich tussen 10.00 uur en 16.00 uur presenteren aan de inwoners van Heiloo. Dat gebeurt op diverse plaatsen, zoals winkelhof 't Loo, in het Hoekstuk en bij de ingang van C1000 in Ypestein. Bij de kramen zijn de kandidaten voor de nieuwe gemeenteraadszetels aanwe zig om een toelichting te geven op de programma's van hun partijen aan allen, die zich betrokken voelen bij het wel en wee van ons dorp. Een mooie gelegenheid ook om met hen in discus sie te gaan. HEILOO - De verkeerssituatie rond om de basisscholen De Springschans en De Radboudschool wordt door vele mensen verre van veilig te genoemd. Rijdende en geparkeerde auto's in combinatie met rijdende en wachtende fietsers ^orgen voor chaotische en gevaarlijke taferelen voor de kinderen van beide scholen. Op verzoek van enkele bezorgde ouders zijn er inmiddels gesprekken geweest met de gemeente Heiloo.' Binnenkort organiseren de scholen een informatie avond voor zowel omwo nenden als ouders van leerlingen om te inventariseren hoe ze gezamenlijk tot een oplossing kunnen komen. De exac te plaats, datum en tijdstip is op dit moment nog niet bekend maar volgt op korte termijn. Marieke Steenhoekéén van de solisten in het Passieconcert in de Witte kerk. Marieke is oud-inwoonster van Heiloo, maar woont thans in Utrecht, (foto Ger Helder) HEILOO - Als je in deze tijd praat over passiemuziek, dan denk je al gauw aan de Matthaus of Johannes Passion van J S Bach. Maar er is nog meer mooie passiemuziek, die echter -ten onrechte- wat in de schaduw van de genoemde werken van Bach komt te staan. Bijvoorbeeld de passiemuziek van Alessandro Scarlatti (1660-1725), de beroemde Napolitaanse opera-com ponist en tijdgenoot van J S Bach. Zijn Johannes Passie, of zoals de officiële titel luidt: 'Passio Domini nostri Jesu Christi secundum Joannem, zal op vrij dag 1 maart (aanvang 20.00 uur) wor den uitgevoerd door het Arion ensem ble in de Witte Kerk van Heiloo (Heerenweg 32). Scarlatti componeerde dit werk (duur ca. 50 minuten) op 20 jarige leeftijd. De solisten in deze passie zijn: Annette HEILOO - Maandagmiddag kwamen vele belangstellenden bijeen op de plek waar binnenkort zal worden begonnen met de bouw van het complex De Egelantier. Wethouder ten hacken klom in een graafmachine en gooide eigenhandig brokken van de laatste restjes sloopafval in de gereedstaande laadwagen. Toespraak In de aansluitende informele bijeen komst in zorgcentrum Overkerck hield ten Hacken een toespraak waarin hij kort inging op het feit dat er de laatste jaren veel te doen geweest om De Egelantier, waardoor het project een aanzienlijke voorbereidingstijd nodig had. Drie jaar om precies te zijn. En volgens de wethouder duurt het nog minimaal anderhalf jaar voor zowel de Rabobank, de bibliotheek, de aan staande bewoners van de 21 apparte menten, als de inwoners van Heiloo gebruik kunnen maken van de voorzie ningen in De Egelantier. Maar mooi wordt het, zoals de maquet te die stond opgesteld in de ruimte, liet zien. Ook enkele medewerkers van de bibliotheek waren aanwezig. Ten Hacken haalde ook een passage aan uit de column van bibliotheekmedewerker Robert de Graaf uit de Uitkijkpost van vorige week, waarin hij duidelijk maak te dat u in de bibliotheek op bijna elke vraag een antwoord kunt vinden. Ten Hacken noemde dit op, om aan te geven wat het belang is van een uitge breid informatiecentrum in Heiloo. Op de huidige locatie aan het Malevoort komt de bibliotheek niet tot haar recht. Niet alleen de locatie is verre van ide aal, ook de kwaliteit van het pand is zeer slecht. Jaren geleden al protesteer den de medewerkers tegen de lekkages in het pand. Door de bouw van het nieuwe onder komen in De Egelantier, met een oppervlakte van 1500 m2, krijgt de bibliotheek eindelijk de ruimte om naast de rekken met boeken ook een studieruimte, een expositieruimte, een gedeelte voor computerfaciliteiten en een leestafel in te richten. Sluiting gasvulpunt BP Door de bouw van De Egelantier moest er ook iets worden verzonnen voor het BP-tankstation op de hoek Zeeweg-Westerweg, onder andere om te voldoen aan de voorwaarden die de provincie Noord-Holland stelde aan De Egelantier. Het college van burge meester en wethouders is daarom ver heugd met de vorige week overeenge komen mondelinge overeenkomst tus sen de BP Heiloo en de gemeente, waarin de sluiting van het gasvulpunt vóór de oplevering van de appartemen ten is afgesproken, uiterlijk medio 2003. Ook zijn beide partijen overeengeko men dat het bedrijf uiterlijk voor 2007 verplaatst zal worden, gekeken wordt naar mogelijkheden om de BP in de omgeving van de Lagelaan te vestigen. Stallinga -alt (evangelist), Marieke Steenhoek - sopraan, Richard Kits - alt (Pilatus), Frits Klostermann - tenor en Erk Jan Dekker - bas (Christus). Na de pauze zal het Stabat Mater (bestaande uit 18 delen) van dezelfde componist worden uitgevoerd. Dit werk componeerde hij 40 jaar later, dus op 60-jarige leeftijd. Solisten zijn Marieke Steenhoek - sopraan en Richard Kils alt. De musici zijn leden van het Arion ensemble. Organist is David Jansen. De algehele leiding is in handen van Chris Pouw, dirigent van het Arion ensemble. De toegangsprijs bedraagt E 9,- (65+.CJP en 13- E 8,-). Kaarten kunnen tevoren worden gereserveerd via de telefoonnummers 072-5334804 of 5335852. Een niemandsland is het, de verpauper de wijk die bevolkt wordt door alleen staande moeders en hun vaderloze kin deren. Waar opstandige, losgeslagen jongeren de bewoners in hun macht houden. In dit geteisterde gebied dienst Sophie Morrison zich aan. Ze is een jonge arts en gaat er op bezoek bij een patiënt. Ze weet dan nog niet dat ze het huis betreedt van iemand die bekend staat als een pedofiel...en dat het gerucht gaat dat er een klein meisje, Amy, is verdwenen. De buurtbewoners zijn uit op wraak. Wanneer het huis wordt belegerd zit Sophie gevangen, in gezelschap van een man die ze verafschuwt. De menigte buiten is uitzinnig van woede. Als excuus voor de vreselijke dingen die zullen volgen wordt 'Amy beschermen' gebruikt. En als dat tot moord leidt, dan moet dat maar. De grote vraag is echter; wordt Amy wel echt vermist? Minette Walters ontving reeds diverse prijzen voor haar boeken, waaronder de Golden Dagger Award. Diverse van haar boeken, zoals Het ijshuis en De beeldhouwster, zijn succesvol verfilmd voor televisie. Wethouder ten Hacken gooit symbolisch de laatste brokstukken van het sloopafval in de laadwagen. De bouw van De Egelantier kan officieel beginnen, (foto: UKP) door Minette Walters voor HMWttWfl 1«$1 KLH*80O naast WnkeJhOf t Loo. 072 5331483 LIBRIS, Uw Complete Boekhandel e-melt: lnf<?.doutekQm<g>8bri».nl Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: ds. H.C. van het Maalpad. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: ds. F.J. van der Wind. Witte Kerk Woensdag 19.30 uuj: Oecumenische Meditatiedienst. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Vastenactie. Zaterdag 19.00 uur: woord- en communieviering met herenkoor, voorganger J. Oiling. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met dameskoor, voorganger W. van Schie. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: ds M. Braamse. OL Vrouw ter Nood Vrijdag 08.30 uur: eucharistieviering, 15.00 uur kruisweg. Zaterdag priesterzaterdagviering. Programma: 11.30 uur biechtgelegen heid/rozenkransgebed, 12.00 uur H.mis met preek, 14.00 uur kruiswegoefening. Zondag 10.30 uur eucharistieviering, 15.00 uur vastenmeditatie. Dinsdag en donderdag 09.30 uur eucharistieviering bij de Julianazusters. Woensdag en vrijdag om 08.30 uur eucharistieviering in de kleine kapel. H. Corneliuskerk Limmen Eerste vrijdag van de maand: 09.30 uur: woord- en communieviering, voorgan ger pastor J. Oiling. Daarna koffiedrin ken in de Pius. Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met liturgisch koor, voorganger pastor Sj. Minnema. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met gemengd koor in De Burgerij, voorganger pastor J. Oiling. Egmond-Binnen Diensten zaterdag 19.15 uur; zondag 10.30 uur. Egmond aan den Hoef Diensten zaterdag 19.00 uur;\zondag 10.30 uur; woensdag 09.30 uur. Egmond aan Zee Diensten zondag 09.00 uur, woensdag 09.30 uur. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking ser vice every Sunday at 5 pm (17.00 uur), familys welcome, Sunday school and crèche facilities. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. HEILOO - De uitslagen van de maan dag gespeelde wedstrijden bij bridge club Sans Atout zijn: A-lijn: 1. fam. v. Diepen 62,1,2. Glorie - Morsch 58,8. B- lijn: 1. H G Schipper 60,4,2. Nuijens - v. Zomeren 58,3. C-lijn: 1. Nap - v. Steeg 58,3,2. fam. Witting 57,9. D-lijn: 1. Kat - Smid 57,9,2. fam. Schreiber 56,3. E-lijn: 1. Grootjen - Lute 62,5, 2. fam. Krul 58,3. F-lijn: 1. Hoff - de Vries 62,5, 2. Reij - Brink 54,2. fwïS'ti >4Y- S. fel fefe V i$«SE Ai*3* fC?Y$ De Edison is de prijs van de muziekin dustrie voor een album van bijzondere kwaliteit. Deze 'Nederlandse Grammy' wordt dit jaar voor de 42ste keer uitge reikt en is daarmee niet alleen de meest prestigieuze maar ook de oudste muziekprijs in Nederland. In december 2001 heeft een jury van 500 personen afkomstig uit de muziek- pers, poppodia, muziekwinkels en radiomakers haar stem uitgebracht wat de beste albums van het afgelopen jaar zijn. Uit deze stemming zijn nominaties gekomen. Wie vervolgens de winnaars zijn, wordt op 27 februari bekend gemaakt in de Heineken Music Hall in Amsterdam. Op de cd Edison Music Awards vindt u van de genomineerde cd's een track. Er zijn maar weinig cd's met zoveel goede nummers van zoveel verschillende soorten muziek. Genomineerd zijn onder andere Anouk met Lost Tracks, Birget met Few like me en Mathilde Santing met New Amsterdam, Alicia Keys met Songs in a minor, Anastacia met Freak of Nature en Kylie Minoque met Fever, Manu Chao met proxima Estacion, Nick Cave met No more shall we part en Robbie Williams met Swing when you are winning. Met de bonnen die in het cd-boekje te vinden zijn, kunt u de genomineerde en winnende albums tot en met eind maart met korting kopen. De korting loopt van 2,'50 tot 5,- euro. Niet gek wanneer je bedenkt dat voor de cd slechts 7,95 euro betaald moet worden. door diverse artiesten voor voor EGMOND - Vorige maand liet de Gemeente Bergen weten dat Zwem-, sport- en recreatiecentrum De Water toren open moet blijven. Dat betekent dat er de komende tijd weer tal van gezellige activiteiten, leuke zwemlessen en aantrekkelijke binnensporten te doen zijn in dit multifunctionele sport centrum te Egmond aan Zee. De Watertoren organiseert in de maand maart twee activiteiten, namelijk een zweminstuif en discozwemmen. Ook kunt u zich opgeven voor het komende tennisseizoen. Activiteiten in maart Op woensdag 6 maart wordt er, zoals altijd op de eerste woensdag van de maand, een zweminstuif georganiseerd. Er liggen weer diverse spellen in het water en de deelnemers worden getrak teerd op gratis snoep en limonade. Dit maal de volgende spelletjes: Spijker broekhangen, waarbij de kinderen moeten kijken hoe lang ze kunnen blij ven hangen, voordat ze in het water vallen. Penalty gooien, waarbij het de uitdaging is de bal in het doel van de badmeester te gooien. Als laatste het elastiekspringen, waarbij de kinderen moeten proberen vanaf de duikplank zo hoog mogelijk over een elastiek te springen. Op vrijdag 22 maart houdt De Watertoren discozwemmen. Elke derde vrijdag van de maand is het zwembad gehuld in discosferen. Gezellige ver lichting, knalgoede muziek en een leuke sfeer zorgen voor een spetteren de discoavond. Met Pasen kunnen de kinderen weer paaseieren zoeken in het centrum. Meer informatie hierover volgt nog. Tennis Dubbel competitie U kunt zich alvast aanmelden voor het komende Tennis Dubbel seizoen. Dit is een leuke en spannende competitie voor spelers van diverse niveaus. Deze tenniscompetitie, toegankelijk voor zowel heren als dames, loopt van half oktober tot eind maart. Er zijn drie poules van verschillende sterkte. Iedere speler wordt ingedeeld in de poule waarin hij of zij het beste past. In poule A spelen de zeer ervaren ten nissers, dames en heren die al jaren met veel plezier meedoen aan deze compe titie. Poule B is voor de wat minder ervaren spelers, die regelmatig tennis spelen, maar niet op hoog niveau. Voor de beginnende tennissers is er poule C. In deze poule kan men wat ervaring op doen in het spelen van wedstrijden en proberen het tennisspel beter onder de knie te krijgen. Gezelligheid staat in deze poule voorop! De dubbels roule ren per wedstrijd en de spelers krijgen individueel punten. Na afloop kan er gezellig wat gedronken worden. Personen die zich voor willen bereiden op het zomerseizoen of die gewoon van sportieve en gezellige indoortennis houden kunnen zich nu al opgeven. Ook kunt u bij De Watertoren op diverse dagen en uren een tennisbaan huren en ontspannen een balletje slaan. Dit kan zowel voor een los uur als op contractbasis (minimaal 20 uur). Meer informatie of inschrijven Indien u een tennisbaan wil huren, meer informatie wenst over bepaalde activiteiten of als u zich wilt opgeven voor de Tennis Dubbel Competitie kunt u bellen met De Watertoren, tel. 072-5062196. Voor meer informatie: zie de advertentie van De Watertoren op pagina 3. In tegenstelling tot wat velen in deze regio denken is het multifunctionele centrum De Watertoren in Egmond aan Zee gewoon open en zijn er tal van activiteiten, leuke zwemlessen en aantrekkelijke binnensporten te doen. HEILOO - Er zijn nog enkele plaatsen vrij voor de cursus intuïtieve teken- en schildercursus van Anneke Hemelrijk. Er wordt groepsmatig aandacht geschonken aan hoe iets na getekend of geschilderd kan worden. De cursisten wordt ook geleerd om goed naar de dingen om zich heen te kijken en hoe kleuren gemengd kunnen worden. Vervolgens wordt, onder begeleiding, de individuele manier van werken gestimuleerd. Er wordt gewerkt naar voorbeelden (ook van eigen keuze) en via verschillende schilderijen van oude schilders worden verschillende stijlen van werken bekeken. Ook is er de mogelijkheid om ruimte lijk te werken in klei of speksteen. Technieken en materiaal: potlood, houtskool, aquarel, acryl, pastel krijt, olieverf, en een combinatie hiervan: gemengde technieken. Als u al eigen materiaal hebt is het handig dit mee te nemen. De cursus vindt plaats op donderdag middag van 13.15 tot 15.45 uur en don derdagavond van 19.00 tot 22.00 uur. Kosten voor de middaggroep: 61,26 euro en voor de avondgroep: 63,53 euro. De cursus wordt gegeven in de lokalen van de Hobbyfarm, Mariënstein 178a, Heiloo. Informatie en/of opgave voor beide cursussen: Anneke Hemelrijk, tel. 072-5094308 of 06-15023543. Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of tel. 5356682. Op deze telefoonnummers kunt u ook informatie inwinnen over de verhuur voor het seizoen 2001/2002. Woensdag 27-02-2002 Donderdag 28-02-2002 Vrijdag 01-03-2002 Zaterdag 02-03-2002 Zondag 03-03-2002 Maandag 04-03-2002 Dinsdag 05-03-2002 Woensdag 06-03-2002 Donderdag 07-03-2002 Vrijdag 08-03-2002 Zaterdag 09-03-2002 Zondag 10-03-2002 Maandag 11 -03-2002 Dinsdag 12-03-2002 Woensdag 13-03-2002 Donderdag 14-03-2002 Vrijdag 15-03-2002 Zaterdag 16-03-2002 Zondag 17-03-2002 Maandag 18-03-2002 Dinsdag 19-03-2002 Woensdag 20-03-2002 Donderdag 21-03-2002 Vrijdag 22-03-2002 Zaterdag 23-03-2002 Zondag 24-03-2002 Maandag 25-03-2002 Dinsdag 26-03-2002 Woensdag 27-03-2002 Donderdag 28-03-2002 Vrijdag 29-03-2002 Zaterdag 30-03-2002 Zondag 31-03-2002 Maandag 01-04-2002 Dinsdag 02-04-2002 15.00-18.00 14.00-15.30 08.30-12.00 19.00-22.45 12.00-13.00 16.30-19.30 10.00-15.00 08.45-15.30 08.30-15.30 15.00-17.00 14.00-15.30 08.30-12.00 19.00-22.45 16.30-20.00 10.00-16.00 08.45-15.30 08.30-15.30 13.00-18.00 14.00-15.30 08.30-14.00 19.00-22.45 09.00-12.00 16.30-19.45 11.00-12.30 08.45-15.30 08.30-15.30 19.00-22.45 14.00-15.30 08.30-12.00 19.00-22.45 09.00-12.00 15.00-18.30 08.45-15.30 08.30-15.30 19.00-22.45 14.00-15.30 gesloten gesloten gesloten 08.30-15.30 scholenvolleytoernooi sportinstuif schoolgym zaalvoetbal zaalhandbal basketball handbal schoolgym schoolgym scholenvolleytoernooi sportinstuif schoolgym zaalvoetbal basketball vlooienmarkt schoolgym schoolgym scholenvolleytoernooi sportinstuif sportdag zaalvoetbal basketball basketball basketball schoolgym schoolgym zaalvoetbal sportinstuif schoolgym zaalvoetbal basketball basketball schoolgym schoolgym zaalvoetbal sportinstuif Goede Vrijdag 1e Paasdag 2e Paasdag schoolgym 19.00-22.45 19.00-22.45 17.00-18.30 13.00-16.00 20.00-21.30 17.00-22.30 19.00-23.00 19.00-22.45 19.00-22.45 17.00-18.30 17.00-22.30 19.00-23.00 19.00-22.45 19.00-22.45 17.00-18.30 zaalvoetbal zaalvoetbal basketball zaalvoetbal zaalhandbal volleybal volleybal zaalvoetbal zaalvoetbal basketball volleybal volleybal zaalvoetbal zaalvoetbal basketball 13.00-16.00 zaalvoetbal 17.00-22.30 volleybal 19.00-22.45 17.00-18.30 17.00-22.30 19.00-23.00 zaalvoetbal basketball volleybal volleybal 19.00-22.45 zaalvoetbal 19.00-23.00 volleybal

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 2