De Egmonden 1 Stichting Duinbehoud in beroep tegen windmolens GEEF WAT VRIJE TIJD AAN EPILEPSIE VOOR SNELLE PAASHAZEN d .Tr Wij zoeken enthousiaste collega's t ►Verzorgenden C ►Verzorgenden D Wijkziekenverzorgenden te Peter Zwitser bezocht DEFA Thui, ZORG Adressen Limmen Nationaal Epilepsie Fonds Meer geld voor uw club! O UITKIJKPOST - 13 MAART 2002 - PAGINA 9 Expositie van Egmonders in 30-jarige Galerie De Kapberg Voorstellingen Zinsbegoocheling Tweede expositie Alkmaarse Fijnschilders in Limmen Wasdag en Jukebox in 't Voorom Rabopoldertrimloop Handbalvereniging Dimtronic Meervogels Workshop tuinieren en internet Cursus computergebruik 80% voor de vereniging! Ook uw lotenkopers vatten in de prijzen! Meld u aan! Maak er een lekkere lange Paastijd van en neem bij de koffie of tussendoor 'n sneetje van ons overheerlijke... van 4,85 voor €4,15 **met fondant amandelschaafsel!** én 'n leuk paasdecor! LET OP DE NIEUWE OPENINGSTIJDEN VAN ONZE ZAAK IN LIMMEN 1 Hoeveel Putter-stuivers ziin er ingeleverd? :V Aantal 1 Naam i Adresi 1 Postcode/Plaats1 I i Tel(inl. tot 17 maart a.s.) i ma. t/m do. 8.30-14.00 uur vrijdag 8.30-16.00 uur zaterdag 8.00-16.00 uur 'nt i Limmei Aanbieding geldt alleen op vrijdag en zaterdag a.s. Man gewond na mishandeling Wij zoeken mensen die: in het bezit zijn van een diploma MDGO-VZ lang of -VP, ziekenverzorging of OVDB-verzorgende of een vergelijkbare opleiding hebben gevolgd enthousiast zijn in staat zijn op professionele wijze de benodigde zorg te geven streven naar samenwerking met collega's en daarnaast zelfstandig kunnen werken een flexibele instelling tonen. Wij bieden: een arbeidsovereenkomst voor bepaalde tijd van een jaar, met aansluitend de mogelijkheid tot aanstelling voor onbepaalde tijd (de gemiddelde arbeidsduur per week is bespreekbaar) collegiale onder steuning salaris en arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de CAO Thuiszorg, Verzorgende C: schaal 4, minimaal 1.251,36 en maximaal 1.712,16, Verzorgende D: schaal 5, minimaal 1.310,40 en maximaal 1.804,32, Wijkziekenverzorgende: schaal 6, minimaal 1.347,84 en maximaal 1.895,04 bruto per periode van 4 weken bij een 36-urige werkweek. Informatie over de inhoud van de functie kan worden verkregen bij mevr. P. van Vulpen, verzorgingsmanager, telefoonnummer (072) 5 127 127. Schriftelijke sollicitaties met CV EGMOND - Galerie De Kapberg in Egmond aan den Hoef bestaat dit jaar 30 jaar. Het jaar gaat van start met de tweejaarlijks gehouden Egmonders- tentoonstelling die loopt tot en met 30 maart. Het thema van dit jaar is 'Vroeger en Later'. Aan iedere deelne mer werd gevraagd een vroeg en een recent werk in te zenden, als tijdsbeeld en om de ontwikkeling in het werk te laten zien. Dat leverde veel verrassin gen op. De twee schilderijen van Henk van Dijk vormen een goed voorbeeld. Het vroegste werk, een stilleven dat hij 50 jaar geleden maakte, is traditioneel vakkundig geschilderd, in wat sombere kleuren. Een uitgebloeide zonnebloem, een artisjok, een blauw gestreepte doek. Ernaast hangt een recent schilde rij, een volkomen abstracte compositie waarin dezelfde loodgrijze en blauwe kleuren voorkomen, maar nu doorsne den met felle hardroze verfstreken. Een heel andere invalshoek heeft Anna Ramaker-Sintowska. Zij laat twee por tretten van haar dochter zien. Op het ene portret, in pastel, is zij 7 jaar oud. Het tweede, een pentekening, toont haar op 18-jarige leeftijd. In het kader van het 30-jarig bestaan heeft De Kapberg ook speciale acties. Donateurs (ook nieuwe) kunnen in de galerie kunstwerken die speciaal voor dit jubileumjaar in beperkte oplage zijn gemaakt voor een lage prijs in bezit krijgen. Het gaat om een ingetogen bronzen beeldje van Jet Schepp. 'Zittende Vrouw', een uitbundig vrolij ke 'Antiliaanse danseres' van de kera miste Renate Weidner, en een zonnig 'Strand', een 4-kleurenlino van Joanna Quispel. De Galerie De Kapberg. Slotweg, is geopend op zaterdag en zondag van 13.30 tot 17.00 uur en na telefonische afspraak: 072-5062645. EGMOND - Toneelgroep Spiegel uit Egmond-Binnen heeft weer wat bijzon ders ingestudeerd voor de komende voorstellingen in maart.Toch al bekend om het niet alledaagse werk, is nu een werk van Pierre Corneille, onder regie van Frank Wittebrood, van de plank gehaald. Dertien spelers hebben in een half jaar repetitietijd geprobeerd zich de personages eigen te maken. Pierre Corneille (1608-1684) laat zien dat de mens een rol speelt, zowel op het toneel als in het gewone leven. Niets is wat het lijkt. Ondanks de retoriek, blij ken de meningen over liefde en trouw verrassend van onze tijd. In Zinsbegoocheling is de vader Pridamant wanhopig op zoek naar zijn zoon Clindor die hij tien jaar daarvoor het huis heeft uitgejaagd. Al zijn inspanningen blijven zonder resultaat. In uiterste wanhoop bezoekt hij de tovenares Alcandre die met geheime krachten het leven van de zoon weet op te roepen. Clindor heeft de afgelopen jaren een avontuurlijk bestaan geleid en is nu in dienst van de snoevende sol daat Matamore. Met de liefde neemt hij het niet zo nauw. Clindor komt daar door in grote moeilijkheden. De ver warring van de vader is groot. Het ene moment speelt zijn zoon in een kome die, het volgende moment belandt hij in een tragedie en uiteindelijk is niets wat het echt lijkt... De voorstellingen zijn te zien in Dorpshuis de Schulp in Egmond- Binnen, op woensdag 20, donderdag 21. vrijdag 22, zaterdag 23 maart. De aan vang is om 20.15 uur. Entree E 7,- per persoon. Kaarten zijn telefonisch te bestellen bij Engel Stam 072-5062683. EGMOND - De Stichting Duinbehoud is in beroep gegaan bij de Raad van State tegen het besluit van de Tweede Kamer om een groot windmolenpark in zee te bouwen. Voor de kust van Egmond zouden vele tientallen wind molens geplaatst moeten worden op een afstand van 8 tot 18 kilometer uit de kust. De Stichting Duinbehoud heeft bezwaar tegen de plaatsing van wind molens zo vlak voor de kust, omdat dit deel van de Noordzee een belangrijk onderdeel is van de* Ecologische Hoofdstructuur. In de ondiepe kustzo ne moeten natuurwaarden en land schappelijke waarden prioriteit krijgen. Windmolens kunnen verder weg in de open Noordzee worden geplaatst. De Stichting Duinbehoud heeft bezwaar tegen de plaatsing van wind molens zo vlak voor de kust vanwege de negatieve effecten op de ecologie. Met name de te verwachten slacht offers onder zeevogels en trekvogels door de wieken van de windmolens zijn een groot bezwaar tegen het plaatsen van windmolens op 8 tot 18 kilometer uit de kust. Tijdens de aanleg is schade aan de bodemfauna te verwachten. Tevens heeft de stichting bezwaar tegen de plaatsing van windmolens in de kustzone vanwege de landschappelijk aantasting. De windmolens op een afstand van 8 tot 18 kilometer uit de kust zullen een groot deel van het jaar over een grote lengte van de kust nadrukkelijk zichtbaar zijn vanaf het strand en vanaf de boulevard. Dit bete kent een drastische verandering van het kustlandschap en een verstoring van het vrije uitzicht op zee en de vrije horizon. Badgasten zullen de hele dag aankijken tegen een windmolenpark in plaats van te genieten van het vrije uit zicht op zee en de ondergaande zon. Windmolens noodzakelijk Volgens de Tweede Kamer is het wind molenpark bij Egmond noodzakelijk om kennis op te doen met windmolens in zee. Met behulp van deze kennis kunnen vervolgens nog veel grote windmolenparken buiten de territoria le wateren worden gebouwd (off shore). De Stichting Duinbehoud is het daar niet mee eens. Zij is van mening, dat kennis voor grootschalige wind energie buiten de territoriale wateren het beste kan worden verkregen door ook buiten de territoriale wateren, in diéper water, proefprojecten op te zet ten. Pas dan wordt de technische kennis verkregen voor het realiseren van grote windmolenparken verder op de Noordzee. Het bouwen van windmolenparken buiten de territoriale wateren behoort ook tot de technische mogelijkheden. Dit blijkt uit het initiatief van E- Connection Project B.V voor de bouw van een off shore windmolenpark voor de kust van Wijk aan. Een vergunning voor het E-Connection project is al op 18 februari 2002 verleend door de staatssecretaris van Verkeer en Water staat. Dit project wordt gerealiseerd op een afstand van meer dan 23 kilometer uit de kust. Op die afstand is de ecolo gische schade minder en ook de land schappelijke aantasting is veel minder. EGMOND - Afgelopen vrijdag be zocht de uit Castricum afkomstige Peter Zwitser Fotoclub DEFA uit Egmond aan Zee. Peter Zwitser is van huis uit bioloog die vanaf 1969 ook de fotografie beoefent. Voorheen een bio loog die fotografeerde, maar langza merhand een fotograaf geworden die ook bioloog is. Hij toonde dia's in overvloeiprojectie van uiteenlopende aard. Zwitser begon met een serie, opgeno men langs de kust van Noord-Holland, van IJmuiden tot de Waddenzee. Vanuit zijn professie waren er natuurlijk veel opnames van strandlopers en andere zeevogels. Maar er was ook een serie van de gestrande Wan Chun, het lucht schip Texel, zeeanemonen bij de pier van IJmuiden, zwanen, stuivende dui nen en zeldzame reigersoorten, waar onder de koereiger. Ook waren er prachtige avondlichtop names op Texel. Verder knappe sand- wichdia's van onder andere parachutis ten, die op het gestrande lichtschip Texel probeerden te landen. Maar ook opnames uit Alaska, aan de rand van.de Beringstraat. Een aangrijpende serie van doodgeknuppelde pelsrobben (het bont gaat naar Japan, terwijl het vlees in kattenvoer verwerkt wordt). De huid wordt er ter plaatse afgestroopt. Per jaar worden er zo'n 50000 doodge knuppeld. De dia's van papegaaiduikers zagen er wat vrolijker uit. Vanuit zijn tent kon hij langstrekkende ijsberen fotografe ren. Aan de zuidkust van Alaska legde hij walvissen vast. Hij nam de bezoe kers ook mee naar de Shetland eilan den, waar hij, met zijn voorliefde voor slecht weer en bewolkte hemels, zeker aan zijn trekken kwam. Ook hier wer den zeekoeten en roodkeelduikers op de gevoelige plaat vastgelegd. Aan het begin van de avond was het tussen Peter en de aanwezige DEFA-leden even aftasten, maar het duurde niet lang of hij voelde zich goed thuis tussen de 'Derpers'. Nadere informatie over DEFA krijgt u via tel. 072-5065950. LIMMEN - Na het grote succes van de expositie vorig jaar en het enthousias me van de deelnemers is besloten een tweede expositie van de Alkmaarse Fijnschilders te organiseren.Te zien zijn circa 40 schilderijen, vervaardigd door 21 amateurkunstschilders uit Alkmaar en omstreken, die zich gespecialiseerd hebben in de fijnschildertechniek, zeg maar de techniek van de oude mees ters. Hierbij wordt een onderschildering gemaakt in één kleur, waarna de kleu ren transparant in lagen op de onder schildering worden aangebracht. Er kan een grote nauwkeurigheid in het nabootsen of suggereren van de werke lijkheid worden bereikt. De kunst is om een boeiende voorstelling te creëren, waarbij fantasie en werkelijkheid ver mengd worden. Op die manier krijgen de schilderijen een verhaal te vertellen, waarin de toeschouwer vanzelf wordt meegenomen. Er wordt nieuw werk geëxposeerd, dat is ontstaan na de vorige expositie. De exposanten hebben les bij IBIS ateliers voor beeldende vorming te Alkmaar van de docenten Paul Jaarsma, Herman Smorenburg en Ingeborg van Raay-van Bleisem. De docenten geven veel ruimte aan hun leerlingen om hun eigen beeldtaal te ontwikkelen. De meesten hebben een behoorlijke teken- en schildererva ring opgedaan en zijn al enige jaren hiermee bezig. Voor de één is de fijn schildertechniek een manier om met nog weer een aspect van de schilder kunst kennis te maken, voor de ander betekent het de eindbestemming op een route naar het vinden van de eigen schilderstijl. Er zijn ook enkele natuur talenten bij die zonder enige ervaring direct het beste halen uit deze techniek. U kunt het resultaat van de inspanning van deze mensen komen bewonderen in de publieke ruimtes van het voorma lige gemeentehuis Limmen. Het gemeentehuis is gevestigd op Zonnedauw 4 en geopend op werkda gen van 08.30 tot 17.00 uur. AKERSLOOT - Vrijdag 15 maart hangt 't Voorom vol met waslijnen en droogmolens, dit in het kader van de overbekende voorjaarsschoonmaak. Deze kolder is tot wasdag gedoopt! Heb je wat te wassen, neem het mee, aan het einde van de wasdag kan het gegarandeerd droog mee naar huis. De \yasmasjien draait deze avond op volle toeren en DJD ook! Misschien ontdekt de wasdaginspectie ook bij jou nog iets dat nodig gewassen dient te worden, dan zullen zij dit ter plekke -regelen en wie weet heeft dit nog leuke gevolgen aan het einde van de wasdag! Feestcafé 't Voorom is vanaf 20.00 uur geopend en maakt er met al zijn bezoe kers een toffe wasdag van. Zaterdag 16 maart speelt Jukebox. Dit overbekende orkest met Marco. Vladimir, Alfons en Koos gaat 't Voorom onveilig maken. Zij hebben speciaal de hit van K3 Ik ben een klein geel visje ingestudeerd en vanavond brengen zij dit voor de allereerste keer live ten gehore. Verder speelt Jukbox alle toppers van deze tijd en er mag gedanst worden. Deze avond is feest café 't Voorom vanaf 20.00 uur geopend en zal de crew (bijna) alles doen om ook jou weer een gaaf feest te bezor gen. AKERSLOOT - Zondag 17 maart wordt er weer een Rabopoldertrimloop gehouden door de handbalvereniging Meervogels. Door en om Akersloot lopen de parcouren en alles is uitste kend aangegeven en geregeld. Er wor den drie afstanden gelopen; 4, 8 en 14 kilometer. De inschrijving is vanaf 9.00 uur in de kantine aan de Boschweg in Akersloot, waar om 10.30 uur de start is. Deze lopen gelden voor het trimloop- boekje van de KNAU, deze boekjes zijn tevens verkrijgbaar bij de inschrijving. Kleed- en douchegëlegenheid is aan wezig. Het inschrijfgeld bedraagt voor 15 jaar en ouder euro 2.90. Met aan denken worden de inschrijfgelden met euro 0.50 verhoogd. GASTRICUM - Is tuinieren uw favo riete hobby en heeft internet uw belangstelling? De Openbare Biblio theek Castricum, locatie Castricum, biedt u de mogelijkheid om beide te combineren. De bibliotheek houdt op dinsdag 26 maart van 10.00 tot 11.30 uur een workshop Tuinieren en inter net. Ontdek hoe u internet kunt gebrui ken bij uw hobby Waar vindt u interes sante sites over tuinieren? Welke nieuwsgroepen zijn er voor de tuinlief- hebber? Zijn er uitwisselingsmogelijk heden van stekjes en bloemzaden via het intern-et? Laat u verrassen. Wilt u deelnemen aan de workshop dan kunt u zich aanmelden bij het informa tiebureau in één van de drie vestigin gen van de bibliotheek. De toegangs prijs bedraagt E 11,35 voor biblio theekleden E 9,10). Bent u nog niet zo thuis met internet dan bestaat in april weer de mogelijk heid om deel te nemen aan de kennis makingsbijeenkomsten internet, ook hiervoor kunt u zich aanmelden. Huisartsen Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend tel:072-5180618. Tandartsen Tijdens het weekeinde en in de avon duren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Vuurbaak 7a. Geopend van 08.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekeinde en in de avonduren de Regionale Spoedapotheek, Van Ostadelaan 248. Alkmaar, tel. 5143060. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. RIMA Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening, spreek uur: donder dag van 09.00 tot 10.00 uur in kamer 0.30 in het gemeentehuis (via achterin gang), Zonnedauw 4. Tel. 5055363. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten Heiloo. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Zorgcentrum De Cameren, Vredeburglaan 1, dinsdag en vrijdag tussen 08.00 en 08.30 uur. Prikpunt De Smetkliniek (Willibrord). Kennemerstraatweg 464, maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 09.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Gemeente Limmen Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen, tel. 5051456. Open van 08.30 tot 12.30 uur. Grof vuil Tel. 5413533. Indicatiecommissie Aanvragen voor thuiszorg, verzorgings- en verpleeghuiszorg bij Regiobureau Zorgindicatie, Postbus 9331, Alkmaar. tel. 072 5670050. Ouderenwerk SWOL Secretaris mw. E. van Wieringen-van Wees, Oranjezon 3, 1906 VC Limmen. tel. 5051670. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur H. Corneliuskerk Pastor J. Oiling, tel. 5051275 en fax 5054503, spreekuur dinsdag 08.30 tot 09.15 uur, donderdag 16.00 tot 17.00 uur in de pastorie. Voor afspraken bel len. Diensten zaterdag 19.00 en zondag 10.00 uur. Secretariaat open vrijdag van 14.00 tot 16.00 uur, tel. en fax 5053793. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad. Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. Politiebureau Limmen tel. 0900-8844, geopend maandag van 09.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Politiebureau Akersloot tel. 0900-8844, geopend maandag van 14.00 tot 17.00 uur en donderdag van 09.00 tot 12.00 uur. CASTRICUM - Zaterdag 23 maart start een oriëntatiecursus Computer gebruik. In deze praktische cursus wor den de werking, de terminologie rond om en de toepassingsmogelijkheden van de computer behandeld. Naast het besturingssysteem Windows komen internet, e-mail, tekstverwerking en Excel aan bod. Deze cursus is een goede opstap voor verdiepingscursus sen. Kosten euro 72,-. De cursus bestaat uit zes lessen van 09.00 tot 10.30 uur, en wordt gehouden op het Bonhoeffercollege, Pieter Kieftstraat 20 te Castrcium. Voor infor matie en/of inschrijving kunt u bellen met tel. 0241-659119. Het Nationaal Epilepsie Fonds zoekt vrijwilligers voor de jaarlijkse nationale collecte (3 t/m 8 juni). Al is 't maar een paar uur op één avond. Bel: Henny van Mourik, tel. (030) 6344063. Postbus 270,3990 GB Houten Telefoon (030) 6344063 Fax(030)6344060 info@epilepsiefonds.nl www.epilepsie.nl De Grote Clubactie zorgt al 29 jaar dat clubs en verenigingen elk najaar extra geld in kas krijgen. Het is een succesformule. Waarbij maar liefst 80% van de opbrengst van de ioten- verkoop in de dubkas terecht komt. Methode: voor 1,20 koopt u een lot en voor 6,- verkoopt u het. Dat is 4,80 pure winst voor uw club. Natuurlijk kopen mensen in de eer ste plaats een lot om uw vereni ging te steunen. Maar dat is niet alles: ze maken ook kans op de hoofdprijs van 200.000 gulden be lastingvrij, mooie reizen of één van de veie geldprijzen met een totale waafde van 1,8 miljoen gulden, leder lot geeft ook nog recht op leuke kortin gen bij een aan tal bedrijven. De Grote Qubactie brengt voor het Nederlandse verenigingsleven jaar lijks zo'n 15 miljoen gulden op. Daarom doet uw club toch zeker ook mee? Vraag de informatie, GROTE CLUBACTIE Postbus 90100, 5000 IA Tilburg tel. 013 - 455 28 25 e-mail: grote@clubactie.nl www.clubactie.nl PAASBR00D i i i t Ir Jmmen Hoge weg 159 072-5051562 Akersloot, Juliana weg 17 Uitgeest, Langebuurt 55, teL 0251-312342 EGMOND - Maandagmiddag 4 maart werd een 55-jarige man uit Egmond aan den Hoef door een 20-jarige dorps genoot mishandeld. Dit gebeurde nadat er een woordenwisseling tussen beide personen had plaats gevonden over het muilkorven van de hond van het slacht offer. Na een aantal opmerkingen pakte de 20-jarige een plank en ging daarmee de andere persoon te lijf. Deze raakte hiérbij gewond aan zijn hoofd. Het slachtoffer is met een ambu lance overgebracht naar het ziekenhuis en daar ter observatie opgenomen. De verdachte is aangehouden en voor onderzoek overgebracht naar het poli tiebureau. Galerie Conny van Kasteel Tentoonstelling werken van Jean Mauboulès en Marry Teeuwen, geo pend van donderdag t/m zondag tussen 15.00 en 19.00 uur, of op afspraak, tel. 072-5067151. Aan de Noorderstraat 4 te Egmond aan Zee. Huisartsenpraktijk Egmond Tot 1 mei expositie aquarellen van Gonny van Dongen, Adm. De Ruyterweg 1 te Egmond aan Zee. Dagelijks van 8.00 tot 17.00 uur of na telefonische afspraak. Informatie 072- 5334033. Regionale Thuiszorg biedt vele vormen van thuiszorg in 19 gemeenten van de provincie Noord-Holland. Zij heeft 3000 medewerkers die zich inzetten om een antwoord op de zorgvraag van de klant te geven. Regionale Thuiszorg streeft er naar hèt centrum voor thuiszorg te zijn en op een klantgerichte en efficiënte manier zorg te verlenen. Om de zorgverlening op een goede kwalitatieve manier te kunnen blijven verlenenzoeken wij met ingang van zo spoedig mogelijk enthousiaste medewerkers voor zowel dag- als de avond/weekenddienstvoor de gebieden BergenEgmondSchoorlHeilooSchermer en Graft-De Rijp. De functie van verzorgende Cis een afwisselende functie met zowel verzorgende als enige huishoudelijke taken. De verzorgende C verricht persoonsgerichte lichamelijke verzorging, zoals aan- en uitkleden, het wassen en douchen van de klant, haarverzorging, aantrekken van steunkousen en helpen bij het eten. De verzorgende D verricht in hoofdzaak persoonsgerichte lichamelijke verzorging, ziekenverzorging en verricht eenvoudig verpleegkundige taken, eventueel in samenwerking met anderen. Bij de functie wijkziekenverzorgende ligt de nadruk op de zorgverlening aan (chronisch) zieken en gehandicapten in de thuissituatie. Voor alle functies geldt dat er periodiek contact is met collega's en met de verzorgingsmanager tijdens de werkbespreking en de bespreking van complexe hulpverleningssituaties. In het team is een grote mate van zelf standigheid en collegialiteit aanwezig. kunt u voor 30 maart a.s. zenden aan: Regionale Thuiszorg joyce Ooteman, personeelsconsulent Postbus 67., 1800 AB Alkmaar Regionale Thuiszorg streeft er naar meer allochtonen in dienst te nemen. Wij nodigen hen dan ook uitdrukkelijk uit te solliciteren. De missie van Regionale Thuiszorg: Uw zorg, Uw omgeving, Ons vak!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 9