Noodverordening afgekondigd voor Egmondse duikboot Eerste lustrum Culturele Manifestatie groots opgezet WÉÉ Succesvol Rugbyweekend Jeugd CasRC MKOnmoc\ HYPOTHEEK ADVIESCENTRUM Limmen OTTEVEEL webwijzer PleterPlepere 'Samen uw ideale Parttime DIRECTIECHAUFFEUR gezocht 0P20IK NAAR DE BESTE BIJVERDIENSTE? BEGIN EEN KRANTENWIJK! MB8 ij Administratief Medewerker (m/v) telefoon: 072 505 56 05 (-,yj< bepOlen' UITKIJKPOST - 20 MAART 2002 - PAGINA 1b Historie Vijfde wedstrijdavond bij DEFA Joyriding Speurtochten Golden Earring-zanger naar 'wilde meiden' nog niet voorbij Informatie over de ziekte van Parkinson Leerzame vogeltentoon- stelling bij IVN- Parnassia iiilli lï Handbal Dimtronic Meervogels Dumont Rijkswaterstaat is voorbereidingen aan het treffen voor een herinrichting van het verkeersplein Kooimeerplein, waarbij onder andere ter ontlasting van de verkeers druk op het verkeersplein, een rechtstreekse verbinding wordt aangelegd tussen de rijksweg A9 ter hoogte van de Nijenburgerweg in de gemeente Heiloo en de Ommering N242 in de gemeente Alkmaar. Eén van deze voorbereidende maatregelen is het uitvoeren van een akoestisch onderzoek. Uit het akoestisch onderzoek is gebleken dat er in het onderzoeksgebied nog een aantal sane ringswoningen aanwezig is. Ook is er een aanlal reconstructiewoningen aanwezig. Voorafgaande aan de ingebruikneming van de wijzigingen aan de weg dient voor deze woningen, in het kader van de Wet geluidhinder, een aantal procedures doorlopen te worden. Burgemeester en wet houders van Heiloo dienen de saneringsprocedure te voeren en Rijkswaterstaat de reconstruc tieprocedure. Dit heeft geresulteerd in het voornemen om voor een aantal woningen een hogere gevelwaarde aan te vragen. De ontwerp-aanvragen Ontwerp-Saneringsprogramma namens burgemeester en wethouders van Heiloo, waarin opgenomen het verzoek tot vaststelling van de ten hoogste toelaatbare geluidsbelasting (artikel 90 Wgh), gericht aan de Minister van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer (=saneringsprocedure). Ontwerp-Verzoek van Rijkswaterstaat, directie Noord-Holland, om hogere waarde (artikel 100a Wgh) gericht aan Gedeputeerde Staten van Noord-Holland (=reconstructieprocedure). Terinzagelegging Bovengenoemde ontwerp-verzoeken en het daarop betrekking hebbende akoestisch onderzoek liggen vanaf 20 maart 2002 tot en met 17 april 2002 tijdens kantooruren ter inzage: in de bibliotheek van de directie Noord-Holland van het Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat (gebouw Schonenvaert), Toekanweg 7 te Haarlem, waar desgewenst - na afspraak - een mon delinge toelichting kan worden verkregen; op het gemeentehuis van Heiloo, Raadhuisplein 1, aan de balie van de afdeling VROM, waar desgewenst - na afspraak - een mondelinge toelichting kan worden verkregen. Indienen zienswijzen Belanghebbenden kunnen tot en met de laatste dag van de terinzagelegging hun zienswijze over de ontwerp-aanvragen, over zowel de saneringsprocedure als de reconstructieprocedure, inbren gen: schriftelijk bij de hoofdingenieur-directeur van de Rijkswaterstaat, directie Noord-Holland, Postbus 3119, 2001 DC Haarlem of mondeling (telefonisch of na een afspraak gemaakt te heb ben) tel. 023-5301232) of tijdens de hoorzitting op maandag 15 april 2002, om 19.00 uur in het gemeentehuis van Heiloo, Raadhuisplein 1 te Heiloo. Wij zoeken een parttime chauffeur, die op afroepbasis beschikbaar is om onze directie naar verschillende locaties in Nederland te brengen. Onze voorkeur gaat uit naar een flexibel wat oudere persoon die in de omgeving van Alkmaar woont. Plaats van vertrek is Limmen. Heeft u interesse? Bel met ons hoofdkantoor (Reym) in Amersfoort en vraag naar A. van der Horst. Telefoonnummer: 033 - 4558890. *ÜPi Mank een afspraak voor een bezoek aan onze Showroom STC Alkmaar Sanitair Tegel Centrum Alkmaar Scheldestraat 8 Alkmaar 072 5201065 Internet: www.tegelzetbedrijfdumont.nl Word bezorger van NRC Handelsblad en het Parool. Dat is de snelste bijverdienste voor alle leeftijden. Minder dan een uurtje werk. En het betaalt prima. Plus een gratis regenpak, elke dag een gratis krant en regelmatig een extra bonus. Ben je 15 jaar of ouder dan kun je aan de slag in HEILOO. Pp. verdienste is ra 110, per 4 weken. Belangstelling? Surf naar www.koplopers.com of bel gratis 0800 0230 35 't Komt in de bus met Koplopers! Ko Hartog Elektrotechniek B.V. Ko Hartog Elektrotechniek BV is een bedrijf dat gespecialiseerd is in de aanleg en onderhoud van openbare- en terreinverlichting, verkeersregel installaties en parkeer- en detectiesystemen. Op de Administratie is een vacature ontstaan voor een: Wij vragen: Niveau MAVO/MEAO (BE/BA) Ervaring met Windows (Word/Excel) Enige werkervaring in een soortgelijke functie Wij bieden u een afwisselende functie met goede secundaire arbeidsvoorwaarden binnen een groei end bedrijf met een prettige werksfeer. Voor uw sollicitatie kunt u schrijven naar: Ko Hartog Elektrotechniek BV, Postbus 31, 1850 AA Heiloo. Telefonische informatie is te verkrijgen bij mevrouw T. van den Berg of de heer R Schavemaker tel. 072 535 35 55 •- Hypotheek adviseur SSURANTIEKANTOOR Hogeweg 43, 1906 CB Limmen telefoon 072 505 30 61 fax 072 505 36 66 E-mailadres: info@rotfeveel.org Homepage: www.rotfeveel.org .1 EGMOND - Burgemeester P.H. de Winter van de gemeente Bergen heeft op 13 maart een noodverordening afge kondigd omdat een Duitse minionder- zeeër, die in 1945 strandde voor de kust van Egmond-Binnen en daar nog steeds onder het zand ligt, explosiege vaar kan opleveren. Aan boord van de onderzeeër bevinden zich nog torpe do's. De onderzeeër wordt zo snel mogelijk opgeruimd. Het college van b&w heeft woensdag avond deze noodverordening voorge steld aan de Bergense gemeenteraad, die akkoord ging. De Burgemeester van de gemeente Bergen nam dit besluit omdat, mede op advies van de marine, de explosieve lading in de duik boot voor de kust van de kern Egmond, op zeer korte termijn onschadelijk moet worden gemaakt. Het gaat hierbij om explosief materiaal waaraan recent, na hernieuwd onderzoek, het predikaat 'zeer gevaarlijk' is verleend door de marine. Deze lading is door de tijd instabiel geraakt en de recente aardbe vingen in onze regio hebben de risico's vergroot. Voor de kust van de gemeente Bergen, ongeveer 60 meter uit de kustlijn tussen Egmond aan Zee en Egmond Binnen, ligt een Duitse tweemansduikboot van het type 'Seehund'. Deze duikboten werden aan het einde van de tweede wereldoorlog ingezet om vrachtsche pen tot zinken te brengen. De duikboot die voor de kust van Bergen ligt ver trok op 21 februari 1945, bewapend met twee torpedo's vanuit IJmuiden voor een missie tegen geallieerde trans portschepen in de haven van Oostende, België. Nog voordat de aanval kon worden ingezet werd de duikboot aangevallen. De als gevolg daarvan opgelopen scha de noopte de commandant tot een terugkeer naar Nederland. De boot strandde voor de kust van Egmond. Rol bestuur De afdeling Duik- en Demonteerzaken van de Koninklijke Marine is in 1998 door het toenmalige college van burge meester en wethouders van de voorma lige gemeente Egmond gevraagd een advies uit te brengen omtrent de moge lijke gevaren en risico's van de explo sieven. De afdeling Duik- en Demon teerzaken adviseerde in 1999 om de torpedo's onschadelijk te maken. Er was geen noodzaak om het snel te doen en er hoefde tot nader order geen pre ventieve maatregelen genomen te wor den. Het toenmalige college heeft ber gingsbedrijf Wijsmuller gevraagd een offerte uit te brengen. Inmiddels was de Historische Vere niging Egmond actief aan gang gegaan om de duikboot als cultuurmonument een plekje in het Egmondse te geven en is zelf op onderzoek uitgegaan. De nieuwe gemeente Bergen heeft de ber ging opnieuw ter hand genomen. Met de diverse partijen is overleg geweest en alle beschikbare informatie is geac tualiseerd. Op 5 maart is aan de burgemeester een rapport van de Koninklijke Marine, afdeling Duik- en Demonteerzaken uitgebracht. Het advies van het rapport luidt dat gezien de lange tijd dat de tor pedo's onder slechte omstandigheden onder het zand hebben gelegen is het instabiel worden van de in de warhead (kop van de torpedo) aanwezige springstof niet uit te sluiten. Als gevolg van de vermoedelijke toe stand van de ontstekingsinrichting en de grote explosieve inhoud (600 kg), alsmede de vrij toegankelijke locatie waar de onderzeeër zich bevindt en de recentelijk in de gemeente Bergen voorgekomen aardbevingen is de situ atie als zeer gevaarlijk te bestempelen. Het advies van de afdeling Duik- en Demonteerzaken luidt dan ook om op korte termijn over te gaan tot het ber gen van de bij de minionderzeeër aan wezige explosieven. De firma Wijsmuller kan hier per direct aan beginnen. Genomen maatregelen De inhoud van het rapport was zodanig dat de burgemeester de volgende acties heeft ondernomen: In eerste instantie het college, de Commissaris van de Koningin en kabinet provincie, de poli tie, het Openbaar Ministerie geïnfor meerd heeft en daarnaast een kleine rampenstaf bijeengeroepen. Woensdagmorgen 13 maart is een gesprek geweest met alle verantwoor delijke instanties. Na deze bijeenkomst besloot De Winter op grond van de informatie over de veiligheidsrisico's tot het instellen van een noodverorde ning. Dit houdt mede in dat het gebied in een straal van 1800 meter rond de locatie van het object wordt afgezet en dat er een extra telefoonnummer voor burgers is gereserveerd. EGMOND - Op vrijdag, 22 maart, houdt fotoclub DEFA haar vijfde wed strijdavond van het seizoen. Het belooft een ongemeen spannende avond te worden. Zowel in de foto- als de diacompetitie staan de nummers 1,2 en 3 vlak bij elkaar. Het is de laatste wedstrijd. Na afloop van de avond wordt bekend wie de clubkampioenen zijn geworden in het achtste lustrum jaar van de fotoclub. Wilt u eens kennis maken met DEFA, dan bent u a.s. vrijdag welkom in het R.K.-parochiegebouw aan de Wilhel- minastraat te Egmond aan Zee. De aanvang is om 20.00 uur. Nadere infor matie over DEFA: tel. 072-5065950. EGMOND - Een bewoner van de Herenweg in Egmond aan den Hoef werd zondagochtend onaangenaam verrast met de mededeling dat zijn per sonenauto van het merk Opel en type Kadett, in het zeewater stond bij de strandopgang in Egmond aan Zee. De auto was in de nacht weggenomen en de bedrading was doorverbonden. De auto raakte flink beschadigd. CASTRICUM - Het eerste lustrum van de tweejaarlijkse Culturele Mani festatie in Castricum, die dit jaar voor de vijfde keer wordt georganiseerd, belooft een spectaculair en gevarieerd cultureel feest te worden met honder den deelnemers. Onder de titel Castricum. uit de kunst zullen verschillende kunstzinnige disci plines vertegenwoordigd zijn zoals muziek (vocaal en instrumentaal), dans, toneel en poëzie. Tevens zal een boeiende expositie worden ingericht met werkstukken van de Afdeling Beeldende Vorming Toonbeeld, Per spectief en de Fotoclub. Bovendien wordt een Open Podium georganiseerd en ook voor kinderen zijn er activitei ten met als thema Circus. De toegang is gratis en alle activiteiten vinden plaats op zaterdag 16 maart en zondag 17 maart in het J.P.Thijsse College in Castricum (tegenover Sporthal De Bloemen). Voor de eerste keer zullen ook ensem bles uit Limmen en Akersloot aanwe zig zijn aangezien deze plaatsen sinds januari 2002 tot Castricum als CAL gemeente behoren. De opening wordt verricht door burge meester Wim Kozijn zaterdag om 15.00 uur en de activiteiten duren tot 23.00 uur. Zondag start de manifestatie om 10.30 en het einde is gepland om 17.30 uur. Muziek Een groot aantal koren en kleine voca le ensembles zal optreden in zowel de aula als het speciale muziekcafé, dat wordt ingericht in het Studiehuis van het J.P.Thijsse College. Verschillende instrumentale ensembles zullen concer teren, variërend van fanfareorkest tot jazzcombo en van Klezmer tot pop. Vrijwel alle koren en kleinere vocale ensembles uit Castricum (en enkele uit Limmen en Akersloot) zullen voor het voetlicht treden. Een speciaal voor deze manifestatie gevormd orkest, bestaande uit leden van Muziekverenigingen Emergó en de Windjammers) zullen tijdens een infor mele afterparty zaterdag vanaf 23.15 uur swingende en lichtvoetige muziek ten gehore brengen. Het repertoire van de koren en ensembles is uiteenlopend: van klassiek, operamuziek, volksmu ziek close-harmony tot jazz. Toneel en dans De drie toneelverenigingen uit Castricum (Forento, Pancratius en Expressie) zullen het publiek verrassen met fragmenten uit een toneelstuk of eenakters. Het dansante element is ver tegenwoordigd via een jazzgroep van Dos, de Volksdansvereniging Igram en de Tangogroep Danzarin. Activiteiten voor kinderen Voor de leerlingen van de groepen 7/8 van de basisscholen is voorafgaande aan de manifestatie op zaterdag 16 maart een wedstrijd rondom het thema Circus. Alles vindt plaats in Winkel centrum Geesterduin van 12.30 tot 14.00 uur en een deskundige jury beoordeelt de prestaties van de jeugdi ge leeuwentemmers, clowns en alles wat in een circus aanwezig is. De keuze is helemaal vrij mits het over het circus gaat. Drie prijzen zijn te verdienen en de winnaars worden bekendgemaakt bij de opening door de burgmeester in het J.P.TTiijsse College. De jury bestaat uit wethouder Peter Konst, Marjolein Eijkman (journaliste Dagblad Kennemerland) en Jan Veltkamp (voorheen verantwoordelijk voor het voormalige Toneelcentrum De Plaats). Zondag 17 maart kunnen kinderen vanaf 6 jaar diverse toneelacts instude ren - eveneens rondom het thema Circus - onder leiding van dramadocen te Rieneke Oosting. Dit vindt plaats in een speciale ruimte in het J.P.Thijsse College. Aanvang 14.00 uur en tijdens het slot van de maniestatie om 17.00 uur zullen de kinderen hun acts aan het publiek vertonen. Open podium In het muziekcafé vindt op zondag tus sen 10.30 en 13.00 uur een open podi um plaats, waar individueel of als klein ensemble kan worden opgetreden. Voor de eerste keer of opnieuw kunnen amateur-muzikanten hun kunnen demonstreren. In samenwerking met Toonbeeld Literair en de Openbare Bibliotheek Castricum vindt in een sfeervolle ruim te op zondag 17 maart van 14.30 tot 17.00 uur een literaire ontmoeting plaats met de Nederlandse schrijver Oscar van den Boogaard. De bekende Castricumse schrijver Willem (Pirn) Adriaansz en dichter Jelle van de Meulen zijn eveneens op zondag in het Muzikaal Café te beluisteren. Een uitvoerig programma is verkrijg baar bij de informatiebalie in de hal van het J.P.Thijsse College gedurende de twee dagen van de Manifestatie. Een professioneel catering team zal een eetcafé inrichten in de hal waar zowel lichte snacks als drankjes ver krijgbaar zijn. De eerste 100 bezoekers ontvangen zaterdag gratis een lichtal- coholische versnapering en de kinde ren limonade. Ruim 1000 medewerkenden en het bestuur van de Stichting Culturele Manifestaties - die gedurende een jaar actief is geweest met de voorbereidin gen - rekenen wederom op honderden enthousiaste bezoekers. Galerie Conny van Kasteel Tentoonstelling werken van Jean Mauboulès en Marry Teeuwen, geo pend van donderdag t/m zondag tussen 15.00 en 19.00 uur, of op afspraak, tel. 072-5067151Aan de Noorderstraat 4 te Egmond aan Zee. Huisartsenpraktijk Egmond Tot 1 mei expositie aquarellen van Gonny van Dongen, Adm. De Ruyterweg 1 te Egmond aan Zee. Dagelijks van 8.00 tot 17.00 uur of na telefonische afspraak. Informatie 072- 5334033. Galerie De Kapberg Wisselende exposities aan de Slotweg 17 te Egmond aan den Hoef, geopend op zaterdag en zondag van 13.30 tot 17.00 uur en na telefonische afspraak, tel. 072^5062645. Galerie Om de Noord Tekeningen, aquarellen, olieverfschil derijen en grafiek van Ewoud de Groot en anderen, geopend van donderdag tot en met zondag van 12.00 tot 18.00 uur, Prinses Marijkestraat la in Egmond aan Zee. REGIO - Honderden aanmeldingen kwamen er binnen, toen in november van het vorige jaar de eerste posters op straat en de eerste publicaties in de kranten verschenen. 'Barry Hay zoekt wilde meiden' adverteerde de Golden Earring-zanger. Samen met een managementbureau was hij op zoek naar vier jonge vrouwen tussen de 17 en 21 jaar om te spelen in zijn all chick rockband. Alhoewel hij al een paar talenten heeft gevonden, zoekt hij verder want „ik wil gewoon alles zien wat er in Nederland aan rocktalent rondloopt. Zodat ik mezelf later niets kan verwijten als er plotseling een nieuwe Anouk opstaat die nooit aan onze audities heeft mee gedaan!" Voor wie zich nog wil aanmelden: op www.hisama.nl vind je een inschrijffor mulier... Op 11 april is het Wereldparkinsondag. Op deze dag vragen mensen met de ziekte van Parkinson een ogenblik de aandacht van hun omgeving. Parkinson is nog steeds een ziekte die door veel raadsels is omgeven. De oorzaak is niet bekend, van deze chronische, complexe aandoening die veel invloed heeft op het dagelijks leven van de patiënt. De Parkinson Patiënten Vereniging houdt spreekbeurten voor onder meer verpleegkundigen, verzorgenden, man- telzorgers, thuiszorgmedewerkers, stu denten medicijnen en anderen, over de ziekte, de symptomen en de zorg die mensen met Parkinson nodig hebben. Door middel van deze spreekbeurten wordt een bijdrage geleverd aan meer begrip voor de patiënt, hetgeen de zorg ten goede komt. Aanvragen voor spreekbeurten kunt u richten aan het landelijk bureau van de Parkinson Patiënten Vereniging, Postbus 46, 3980 CA Bunnik, tel. 030-6561369. Fax: 030- 6571306. E-mailadres: info@parkinson- vereniging.nl BERGEN - Bij het IVN in Parnassia in Bergen kunt u tot 15 april met uw kin deren een leerzame vogeltentoonstel ling bezoeken. Elke zondag van 12.00 uur tot 16.00 uur kunt u gratis terecht in het Natuur Educatief Centrum van het IVN in het Parnassiapark aan de Paulineweg in Bergen aan Zee. Op dit moment is in het Parnas- siagebouw een vogeltentoonstelling te bezichtigen. Uw kinderen kunnen eco logische opdrachten uitvoeren over vogeltrek, vogelbescherming,vogelbio topen en de rode lijst van vogels. Er kan een prachtige gratis vogelbutton worden gemaakt of naar vogelgeluiden worden geluisterd op cd-roms. Heeft uw kind speciale belangstelling voor uilen, dan kunnen er ook braak- ballen worden uitgeplozen: een span nend karwei waarmee heel wat te ont dekken valt. Kleine ontdekkers kunnen door talloze microscopen loeren naar verschillende veren. Voor de knutse laars zijn er vogelcollages te maken en voor de kleintjes diverse vogelpuzzels, vogel-kleurplaten en een vogelspeur tocht rondom het Parnassiagebouw. U en uw kinderen hebben gratis toe gang en gratis gebruik van alle materia len op zondag van 12.00 tot 16.00 uur. Ervaren IVN-natuurgidsen helpen u en uw kind bij de tentoonstelling. Ook schoolgroepen kunnen tegen een klein tarief (E 34,- voor een hele ochtend of middag) door de week gebruik maken van de tentoonstelling, alle werkmoge- lijkheden én de begeleiding van een IVN-natuurgids. Voor een afspraak met klas of groep belt u met 072-5813570 (Parnassia) of met 072-58914134 (A. van Straaten). Uiteraard zijn er voor groepen nog meer mogelijkheden zoals vogel-wandelexcursies of fietsexcursies. U kunt het IVN in het Parnas siagebouw bereiken via de Zeeweg naar Bergen aan Zee. In Bergen aan Zee neemt u de eerste weg links: de Paulineweg. Aan het einde van de Paulineweg vindt u het Parnassiapark en volgt u de bordjes: IVN - Parnassia. CASTRICUM - Zowel zaterdag als zondag heeft de jeugd van de Castricumse rugby club laten zien dat zij op zowel nationaal als internationaal niveau goed scoren. Bovendien reisde afgelopen vrijdag drie Castricumse jeugdspelers af naar Wales, voor een aantal oefenwedstrijden met het Nederlands jeugdteam. Op een zonnig Sportpark Wouterland kreeg CasRC bezoek van teams uit o.a. Amersfoort, Utrecht en Nieuwegein. De mini's van Cas (12/13 jaar) moesten het opnemen tegen een combinatie van Amersfoort en Utrecht. In het begin van de wedstrijd bleek al snel dat beide teams aan elkaar gewaagd waren. Dat daardoor de gemoederen nog wef eens opliepen, bleek wel in de negende minuut van de wedstrijd. Na een stevige tackle en de schermut seling die daardoor ontstond moest een spelers van CasRC het veld verlaten. Met een man minder en een tegenstan der die er alles aan deed om Cas nierte laten scoren, duurde het ruim 15 minu ten voordat Romario Waterval zijn eer ste try kon scoren. Maar na deze try begon Romario warm te draaien, mede geholpen door het halfmaart zonnetje, en drukte in de volgende zes minuten nog eens twee tries. Vanuit een gewon nen scrum was het scrumhalf Sjoerd Bos die de bal afspeelde naar Luuk de Geest. Deze wist op zijn beurt een aan tal tegenstander door snelle bewegin gen op het verkeerde been te zetten en scoorde hierna de vierde try voor CasRC. Met een 20-0 voorsprong ging Cas de rust in. Direct na rust werd de eerste tegentry gedrukt. CasRC was met een hoeras- temming de rust in gegaan en was na het startsignaal van de tweede helft duidelijk nog in hogere sferen. Door deze bliksemactie werden de Castricummers echter wel weer wakker geschud. Het was weer Romario die na een fout van de tegenstander de bal oppakte en richting trylijn ging. In dit geval kreeg 'hij voldoende support van Hessel van der Wielen die de vijfde try mocht drukken. CasRC was nu in de veronderstelling dat de winst niet meer uit handen kon worden geven. De teu gels werden wat gevierd en in het spel van Cas vielen wat gaten. Het combinatieteam van Amers foort/Utrecht kon hierdoor de stand terugbrengen tot 25-10. Na deze tegent ry waren er nog wel een aantal goede individuele acties aan de zijde van Cas, maar dat kon niet voorkomen dat de tegenstanders nog twee tries op rij kon den scoren. Auke de Geest kon in de laatste minuut de score voor Cas nog verhogen maar werd vlak voor de try lijn getackeld. Bij een stand van 25-20 was het de goed leidende referee Wiet van Duin die wedstrijd beëindigde. AKERSLOOT - De dames senioren 1 van Dimtronic Meervogels speelden tegen Oriento, de laatste wedstrijd in de zaalcompetitie. De wedstrijd was er een om snel te vergeten. In de beginfa se kon Meervogels in de buurt van de tegenstander blijven.Tot halyerwege de eerste helft (na de gelijkmaker van Yvonne Krom 4-4), werd er vooral vanaf de cirkel door Oriento gescoord en Oriento kon de voorsprong tot een 6-10 ruststand vergroten. Na rust eenzelfde beeld. Waar Meervogels de kansen miste was Oriento gelukkiger met het afmaken van de kansen. De Meervogels bleven er voor gaan maar konden niet verhin deren dat Oriento terecht won. Bol tijdens potactie Meervogels Lange tijd was het traditie dat de jeugd van de handbalvereniging Meervogels omstreeks kerstmis bij u langs kwam met chrysanten. Sinds vorig jaar is deze actie verplaatst naar de paasweek, en werden bloeiende narcissen aangebo den. De kwaliteit vorig jaar was echter verre van goed. Dit jaar heeft de ver eniging narcissen en anemonen van Akersloter grond geteeld door George Veldt en deze naam staat borg voor kwaliteit. De prijs voor een pot narcis sen of anemonen is 1,50 euro. De opbrengst is bestemd om sportbeoefe ning door de jeugd te vervorderen. Woensdag 27 maart komen de leden in de vroege avonduren bij u langs. Vrijdag 22 maart is er een klaverjasdri- ve in de kantine van de handbalvereni ging Meervogels, aanvang drive 20.00 uur. Tegelzetbedrijf Aannemers van alle soorten tegelwerk Cruyscamplaan 24 1851 XB Heiloo Tel.072 533 95 36 Fax 072 5332248 Autotel. 06 5321 2966 VERZEKER OP ZEKER

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 16