Limmer Slager Snel blij met winst slachtstier Voorjaarsbijloge Berging Seehund voor de kust van Egmond Stampvast in Akersloot Activiteiten Limmen STRICUM tapijten gordijnen karpetten 24 opril verschijnt de Jongenshandbaltoernooi Dimtronic Meervogels bei 072 5330175 Bridgeclub Limmen Kaartverkoop zwembad Dampegheest Jongerencentrum Conquista Man gewond na aanrijding Ramkraak Inbraak College van Castricum neemt besluit over trandhokjes Broedvogels in bezoekerscentrum de Hoep Gevonden en verloren voorwerpen Open dag agrarische bedrijven Openbare voordracht burgemeester Castricum Plusactiviteiten Bonhoeffercoilege Brommercertificaat halen bij het Jongeren Informatie punt Drugsdealer aangehouden Galerie Conny van Kasteel Berger Bos wandeling met natuurgids I.V.N. Zeevissen bij DVW Rijksweg 127 Limmen 072 505 1602 «- dinsdag t/m zaterdag geopend vrijdagavond geopend 1 Dick en Dirk van de Bel en slager Snel uit Limmen zijn trots op hun winnende slachtstier tijdens de dikbilkampioenschappen van Schagen. (foto John Oud) SCHAGEN - Tijdens de 109de editie van Schager Paasvee zijn afgelopen zondag Dirk en Dick van de Bel uit Winkel kampioen geworden. De rood bonte slachtstier van Arie 'Klaver moest het in de spannende finale afleg gen tegen de 2-jarige zwart met wit gevlekte stier van het duo Van de Bel, dat voor de tweede maal het hoogste treetje van het ereschavot mocht betre den tijdens de Schager Paasveedag. Omdat de Schager Paasvee tentoon stelling de enige vee-tentoonstelling was die in Nederland doorgang vond, werden Dirk en Dick van de Bel ook direct officieus Nederlands kampioen. Hoewel de Rijksdienst voor Vee en Vlees in samenwerking met de Algemene Inspectie Dienst controles uitvoerden op onregelmatigheden, wer den deze niet aangetroffen. Slager Snel uit Limmen is trots op de winst van.'zijn' slachtstier. Hij kocht de dikbilstier van Dick en Dirk van de Bel en kan tevreden zijn met zijn aankoop. Of de stier inderdaad het predikaat 'uitmuntend' verdiend kunnen de klan ten binnenkort zelf beoordelen bij de slager. U vindt slagerij Snel aan de Kerkweg 18 te Limmen. AKERSLOOT - De Akerslootse hand balvereniging Dimtronic Meervogels zoekt stoere jongens die eens de snelle handbalsport willen ontdekken. Het vierde Dimtronic Meervogels handbal- toernöbl voor jongens tussen dé'8' en 15 jaar uit Akersloot, Limmen, Uitgeest, Heiloo en omgeving gaat gespeeld wor den op 21 april in sporthal De Lelie in Akersloot. Na het grote succes van vorig jaar wordt dit promotietoernooi wederom georganiseerd. In de handbalcompeti tie voor jongens in deze leeftijdscatego rie zijn nieuwe teams welkom om de het competitieverloop nog spannender te maken. De werkgroep jongenshand bal van Dimtronic Meervogel organi seert voor de vierde achtereenvolgende jaar dit handbalevenement. Hiermee investeert de actieve Akerslootse club in de toekomst van de handbalsport voor jongens in de regio. Net zoals vorig jaar doen de deelne mers eerst trainingen om te wennen aan hun team en de stoere handbal sport. De trainingen worden gehouden op 16 en 19 april tussen 17.30 en 19.00 uur in sporthal de Lelie, Akersloot. Alle trainingen worden gegeven door erva ren handbaltrainers. De teams worden door de trainers ingedeeld naar leef tijdscategorie en op gelijkwaardig niveau. Het toernooi zal in twee competities gespeeld worden in de leeftijdscatego rie 8-11 jaar e,n 12-15 jaar. Het is mogelijk om met je vrienden samen te spelen/Deelnemers kunnen een compleet team opgeven. Men kan zich tot uiterlijk 7 april opgeven bij Jan Berkhout, tel 0251-310449 of via e-mail dtm.jongenshandbaltoernooi@tiscali- mail.nl. De club adviseert iedereen zich zo snel mogelijk op te geven om zeker te zijn van deelname. Deelnemers dienen zelf voor een zwart sportbroekje en zaal- sportschoenen te zorgen, voor team shirts en de prijzen wordt gezorgd. Iedere deelnemer van de winnende teams mag een prijs naar huis meene men. Het toernooi wordt 21 april gespeeld in sporthal De Lelie tussen 9.30 uur en 12.00 uur. Bezoek voor meer informatie over deze toernooien de website van Dimtronic Meervogels: http://welco- me.to/meervogels en kijk bij 'jongens handbaltoernooi'. LIMMEN - De Bridgeclub Limmen heeft op woensdag 20 maart als volgt gespeeld: A-Lijn: 1. Slob-Zijp 64.29, 2. Keyzer-Keyzer 58.04,3. Stark-de Groot 56.25, B-Lijn: l.Slob-Tuinstra 65.63, 2. Balkenende-Min 54.46, 3. Piersma- v.Splunder 53.57, C-Lijn: 1/2/3. v.d.Molen/Jalsma/Klous-Limmen 57.86. D-Lijn: 1. Goedhart-de Wit 61.79, 2.Wagenaar-Roes 55.00, 3. Engelen- Intema 53.93, E-Lijn: 1. v.d.Horn-Kops 57.14, 2. Tromp-Zijp 56.25, 3. Endel- Wulterkens 51.34. Huisartsen Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend tel:072-5180618. Tandartsen Tijdens het weekeinde en in de avon duren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apothe'ek Limmen Vuurbaak 7a. Geopend van 08.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekeinde en in de avonduren de Regionale Spoed- apotheek, Van Ostadelaan 248. Alkmaar, tel. 5143060. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. RIMA Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening, spreek uur: woensdag van 16.00 tot 17.00 uur in kamer 0.32 in het gemeentehuis (via achteringang). Zonnedauw 4. Tel. 5055363. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten Heiloo. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Zorgcentrum De Cameren. Vredeburglaan 1, dinsdag en vrijdag tussen 08.00 en 08.30 uur. Prikpunt De Smetkliniek (Willibrord). Kennemerstraatweg 464, maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 09.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). LIMMEN - Misschien heeft u het al gehoord, maar zwembad Dampegheest heeft twee nieuwe gezichten aan het roer staan. Jeannette Meegdes en Peter Pronk zijn de nieuwe beheerders van het zwembad. Al is het op dit moment nog een beetje fris, de voorbereidingen zijn in volle gang om het zwembad in de eerste week van mei te kunnen ope nen. Schoonmaak- en onderhouds werkzaamheden zijn opgepakt en str aks loopt het bad vol met helder water. Op dit moment wordt er een, keetunit geplaatst waar ondermeer drie nieuwe kleedruimtes worden gecreëerd en een verkooppunt van onder andere ijs, snoep en frisdrank. Tevens zal er een terras worden aangelegd. Ook zal het zwembad verrijkt worden met een schitterend speeltoestel dat medio juni geplaatst zal worden. Het zwembad beschikt over meerdere kano's, waar mee leuke tochten door de polder gemaakt kunnen worden. De beheer ders hopen samen met u en de kinde ren er een mooi seizoen van te maken. De verkoopkan de abonnementen is weer gestart. Bestellen kan via de bon elders in dit blad. eente Gemeente Limmen Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen, tel. 5051456. Open van 08.30 tot 12.30 uur. Grof vuil Tel. 5413533. Indicatiecommissie Aanvragen voor thuiszorg, verzorgings- en verpleeghuiszorg bij Regiobureau Zorgindicatie, Postbus 9331, Alkmaar. tel. 072 5670050. Ouderenwerk SWOL Secrétaris mw. E. van Wieringen-van Wees, Oranjezon 3, 1906 VC Limmen. tel. 5051670. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur H. Corneliuskerk Pastor J. Oiling, tel. 5051275 en fax 5054503, spreekuur dinsdag 08.30 tot 09.15 uur, donderdag 16.00 tot 17.00 uur in de pastorie. Voor afspraken bel len. Diensten zaterdag 19.00 en zondag 10.00 uur. Secretariaat open vrijdag van 14.00 tot 16.00 uur, tel. en fax 5053793. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad. Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P. Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. Politiebureau Limmen tel. 0900-8844, geopend maandag van 09.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Politiebureau Akersloot tel. 0900-8844, geopend maandag van 14.00 tot 17.00 uur en donderdag van 09.00 tot 12.00 uur. Hoe ontmoet ik een boek Aan de Rijksweg 25 te Limmen mini tentoonstelling View Masters, alleen op oneven weken op vrijdag van 18.00 tot 21.00 uur en zaterdag van 11.00 tot 17.00 uur. Te zien t/m 31 mei. Johwin Slaapcomfort Expositie schilderijen van Ria Pijnappel, te bezichtigen t/m eind maart gedurende openingstijden, Rijksweg 127 te Limmen. Bibliotheek Akersloot Expositie 3D schilderijen van Tiny Sombroek, tijdens de openingsuren van de bibliotheek. T/m 3 april exposeert Tineke Hartgers- de Groot met haar aquarellen in de bibliotheek, tijdens openingsuren te bezichtigen. Serre Nella van Os Expositie van onder andere bronzen beelden, keramiek, acryl, olieverfschil derijen en aquarellen, elke zondag van 13.00 tot 18.00 uur, Westerweg 39. LIMMEN - Het programma voor het weekend van 29,30 en 31 maart bij jon gerencentrum Conquista is als volgt: Kinderen 4 t/m 12 jaar Bij Conquista gaan ze deze paasoch- tend met de kinderen een paashaas maken en wie weet komt er wel wat lekkers in. Dus zorg dat je om 10.30 uur bij Conquista bent voor weer een leuke knutselochtend. De sluiting is om 12.00 uur. De entree is E 1,-. Tieners 12 t/m 15 jaar Op zaterdag 30 maart is het weer tijd voor één van de allernieuwste films. Ga lekker onderuitgezakt zitten en geniet mee van het mooie beeld op het groot- scherm. De entree is gratis. De deuren zijn open vanaf 19.00 uur tot 23.00 uur. Zondagmiddag 31 maart is Conquista geopend van 14.00 tot 17.00 uur. Gratis entree. Jongeren vanaf 16 jaar Vrijdag 29 en zaterdag 30 maart is het jongerencafé, voor iedereen boven de 16 jaar, geopend van 20.30 tot 01.00 uur. Behalve uiteraard de bar is er ook een pooltafel, flipperkasten, dartbord etc. LIMMEN - Woensdagavond omstreeks 20.10 uur vond een aanrijding plaats op de Rijksweg tussen de Kerkweg en de V.isweg. De bestuurder van een bestel auto, een 42-jarige man uit Uitgeest reed over de Rijksweg en had te laat in de gaten dat een voor hem rijdende auto afremde. Hierdoor botste hij tegen zijn voorganger. De bestuurder van deze auto, een 45-jarige inwoner van Heiloo raakte hierbij gewond aan zijn nek. Hij is overgebracht naar het zie kenhuis in Alkmaar. LIMMEN - Op vrijdagmorgen omst reeks 04.20 uur werd met behulp van een personenauto de toegangsdeur van een drogisterij aan de Kerkweg te Limmen ingereden. Uit de winkel wer den duurdere soorten parfums ont vreemd. AKERSLOOT In de nacht van don derdag 21 op vrijdag 22 maart werd er ingebroken in een bedrijfspand aan de Boekei te Akersloot. De daders kwa men binnen door een tegel door een raam te gooien, nadat zij tevergeefs hadden gepoogd een raam te forceren. Uit een bureaulade werd geld uit een kistje ontvreemd. De buit bedroeg niet meer dan honderd euro.Tevens werd er ingebroken in een woning aan de Boekei. Hier kwam men binnen door op het dak te klimmen en een raam van de dakkapel te forceren. De bovenver dieping werd doorzocht. Vermoedelijk werd niets weggenomen. CASTRICUM - Het college van Castricum heeft deze week een besluit genomen over de vragen van de stran- dondernemers over de exploitatie van extra strandhokjes en de wensen van de Belangengroep strandhokjes Castri cum. Het college heeft van een van de ondernemers het voorstel ontvangen om binnen zijn exploitatiegebied een aantal plaatsen te creëren voor de Belangengroep. Een aantal van de gevraagde plaatsen zullen nu daadwer kelijk gecreëerd wórden, waarna er na het strandseizoen bekeken wordt of er nog alternatieven zijn. Geaccepteerd bij het Zeebad Bij bad Zeebad van R. de Groot wordt een systeem van 80 'lockers', eenheden van 1.22 bij 1.22 meter geplaatst. Een intensievere bebouwing over een leng te van 70 meter. Voor een periode van 1 seizoen een dubbele rij kleedhokjes, afhankelijk van de instemming van de reeds aan wezige gebruikers. Het college besloot daarentegen geen medewerking te verlenen aan het ver zoek van de Belangengroep om voor dit seizoen op een strook strand ten noorden van het bedrijf Zeebad kleed hokjes te plaatsen en geen mededeling te verlenen aan uitbreiding met kleed hokjes of dagverblijven bij de lotaties Beach Club en Bad Noord. Het college hanteert als uitgangspunt dat er geen nieuwe bebouwing zoals dagverblijven of kleedhokjes op het strand geplaatst worden. Voor het meest zuidelijk gelegen strandvlak is reeds eerder het standpunt ingenomen dat daar al het maximum aan bebou wing is geplaatst en dat bij de meest noordelijk gelegen horecaonderneming geen uitbreiding met dagverblijven plast. Het uitbreiden van de bebouwing stuit op landschappelijke bezwaren. CASTRICUM - In bezoekerscentrum de Hoep, Johannisweg 2 te Castricum is tot half juni de wisselexpositie broed vogels te zien. De expositie bestaat uit een aantal grote vitrines waarin de opgezette vogels staan opgesteld. De verschillende soorten vogels kunnen aangetroffen worden als broedvogel in de omgeving van de Hoep. Het Noordhollands Duinreservaat, of daar buiten. De vogels zijn niet alleen te zien, vele zijn ook te beluisteren. Ook voor de kinderen is er genoeg te doen. Zij kunnen vogels leren kennen met een electrospel of verschillende kleur platen kleuren. Speciaal is de vogelge daanteverwisseling, een skelet zien ver anderen in een specht. Bezoekerscentrum de Hoep is open van dinsdag tot en met zondag van 10.00 tot 17.00 uur en de toegang is gra tis. CAL - De Politie Noord-Holland Noord, District Noord Kennemerland, Afdeling Zuid, groe(? Castricum geeft de volgende voorwerpen óp als gevon den en verloren: Verloren in Castricum: GSM Ericson grijs, GSM Panasonic GD80 donkerblauw, bruine lederen 'tas met inhoud, bruine portemonnee met inhoud, gouden armband, zadeltasje, Titaan dameshorloge, zwarte handtas, bril metalen montuur getint glas, rugak met gymbroek, sportschoenen en hor loge. Gevonden in Castricum: Sleutelbos, GSM Trium Ben, ring zilver, bril goudkleurig montuur, speelkaar ten. Verloren in Limmen: Bruine portemonnee. Gevonden in Limmen: Duits Paspoort. Deze goederen zijn gevonden/verloren tussen 18 en 25 maart. AKERSLOOT - WLTO afdeling Midden-Kennemerland houdt op zon dag 7 april een open dag, tussen 10.00 en 16.00 uur. Tijdens deze dag openen zeven bedrijven in Akersloot hun deu ren voor een ieder die het agrarische bedrijf van dichtbij willen zien. Ook staan zij klaar voor alle vragen over dieren, machines, gebouwen, voeding, bodem, voorbewaring, bemesting oog sten, zaaien, natuur, gezondheid en kwaliteitseisen. Tevens is er de moge lijkheid om te filmen en te fotografe ren. De deelnemende bedrijven zijn te herkennen aan een uitgestoken rood- wit-blauwe vlag. CASTRICUM - In een besloten raads vergadering heeft de vertrouwenscom missie van de gemeente Castricum haar eindrapport gepresenteerd, waarin mevrouw A. Emmens-Knol als nieuwe burgemeester van Castricum is voorge dragen. In principe is de gemeente gehouden, op grond van de instructie van de minister, met een openbare aan beveling van twee kandidaten te komen. De gemeenteraad van Castricum acht zich daar echter niet aan gehouden, omdat geen van de benoembare' kandidaten om redenen van privacy op een openbare tweede plaats wenst te staan. Mevrouw Emmens-Knol (PvdA) is op dit moment burgemeester van Eibergen en was hieraan voorafgaand van 1989 tot 1996 burgemeester in de gemeente Westerbork en van 1986 tot 1989 wethouder in Naaldwijk. Mevrouw Emmens is 55 jaar. Castricum - De Plusactiviteiten Bonhoeffercoilege organiseren cursus sen inline skating die op zaterdag 27 april van 09.00 tot 10.30 uur (cursus 92A) en op woensdag 1 mei van 19.30 tot 21.00 uur (cursus 92B) starten op de parkeerplaats van het Bonhoeffercoilege. In vijf lessen van 11/2 uur leer je op ëen veilige manier plezier te krijgen in deze nieuwe populaire sport. Voor de war- ming-up en de cooling-down moet je ook sportschoenen meenemen. Indien het wegdek nat is kan er geen les wor den gegeven. Kosten 31,- euro. Voor informatie en inschrijving kunt u bel len, tel 0251-659119. CASTRICUM - Het Jongeren Informatie Punt in de bibliotheken van Heemskerk en Castricum organiseren in samenwerking met rijschool Klingeier uit Beverwijk, ieder een avond een proefexamen voor het brommercertificaat. Je krijgt informatie over (veilig) brommer rijden, verkeers regels en tot slot natuurlijk een (bijna) echt examen. Kun je alvast een keer oefenen! De avonden vinden plaats op vrijdag 5 april in het JIP in de bibliotheek van Castricum en op donderdag 11 april in het JIP in de bibliotheek Heemskerk en zijn bedoeld voor iedereen van 15 jaar en ouder. Opgave en informatie in de bibliotheek Castricum vanaf 27 maart en in de bibliotheek Heemskerk (G. van Assendelftstraat) vanaf 25 maart. De kosten zijn E 2.- (betalen bij opgave). CASTRICUM - Op zaterdagmorgen 23 maart werd in een café aan de Dorpsstraat te Castricum een 22-jarige man uit Alkmaar aangehouden. De verdachte had in het café cocaïne pro beren te verkopen aan een bezoeker. Deze had het incident echter gemeld aan het personeel, die de man kon aan houden. De verdachte werd overgedra gen aan de politie. Bij het fouilleren bleek de verdachte een zakje wit poe der bij zich te hebben. Onderzocht zal worden of het hier inderdaad om cocaï ne gaat. EGMOND - De opening van de expo sitie van Kees van der Woude en André Evrard bij Galerie Conny van Kasteel is op zaterdag 6 april van 16.30 tot 19.30 uur. De kunstenaars zijn aanwezig deze dag. Tentoonstelling nr 14 duurt van 6 april tot en met 12 mei en is te bezichtigen tijdens de openingstijden van donder dag tot en met zondag tussen 15.00 en 19.00 uur en volgens afspraak. U vindt de Galerie in de Noorderstraat 4 te Egmond aan Zee, tel. 072-5067151. BERGEN - Zondag 7 april is er een wandeling met een I.V.N. natuurgids door»het Berger Bos en door het eiken bosgebied in de duinen. De lente is begonnen,dat is duidelijk te horen aan de vogels,die luidkeels om een vrouw tje roepen. Door hun nestelgedrag heb ben ze geen tijd om op hun omgeving te letten, zodoende kunnen we ze van dichtbij gadeslaan. Door dat de bomen nog gedeeltelijk kaal zijn, kunt u de bomen herkennen aan de stam, de stand van de takken en aan de knop- pen. De wandeling start bij het A.Ronald Holst beeldje achter de Ruïne kerk in Bergen, aanvang 10.00 uur. Er wordt een vrijwillige bijdrage gevraagd van E 1.50 en voor kinderen E 1.,-. Voor informatie tel. 072-5081376. EGMOND - Wijsmuller Salvage heeft de eerste fase van de voorbereidings werkzaamheden van de berging van de Duitse onderzeeër voor de kust van Egmond afgerond. Met behulp van een magnetometer van het bedrijf NeSa is de plaats en positie van de romp van de minionderzeeër bepaald. (Met een magnetometer kan duidelijk worden vastgesteld dat er een metalen voor werp onder het zand aanwezig is op de betreffende locatie). De voor en achtergrens zijn zo nauw keurig mogelijk bepaald en gemar keerd met een spuitlans. De spuitlansen zijn een aantal meters de bodem inges poten om ze op deze manier stevig te verankeren. Werkzaamheden bemoeilijkt Volgens Wijsmuller Salvage worden de werkzaamheden bemoeilijkt doordat de locatie momenteel ook bij laagwater ongeveer 0,3 meter onder water blijft liggen. Om de locatie bereikbaar te maken zijn er draglineschotten neerge legd op de laagwaterlijn. Deze schotten zijn neergelegd om de stroom gedeelte lijk af te buigen en om er zo voor te zorgen dat het zand in de mui blijft lig gen of minder snel gaat verdwijnen. Deze week wordt door Leemans Speciaalwerken een 3-dimensionaal onderzoek uitgevoerd. Doel van dit onderzoek is zich een beeld te vormen van de onderzeeër en de positie van de eventueel nog aanwezige torpedo's. Grootte damwand De Koninklijke Marine afdeling afde ling Duik- en Demonteerzaken geeft vervolgens aan het eind van deze week advies over de grootte van de te plaat sen damwand. Deze damwand is nood zakelijk om de onderzeeër droog te leg gen. De afdeling Duik- en Demonteerzaken van de Koninklijke Marine kan pas met de ontmanteling van de torpedo's beginnen als de damwand geplaatst is en de onderzeeër droog ligt. Aanvoer materieel Inmiddels is ook gestart met de aan voer van materieel voor het plaatsen van de damwand. Via de hoofd strand- afgang van Egmond aan Zee wordt het materieel naar de plaats waar de onder zeeër ligt - ter hoogte van Egmond- Binnen - gebracht. De aanvoer van materieel is omvang rijk en indrukwekkend. Damwanden, kranen etc. worden naar de plaats van de berging gebracht. De globale planning van het werk Het werk ligt op schema. Op dit moment is nog niet aan te geven hoe groot de damwand gaat worden. Dat hangt af van het advies van de Koninklijke Marine. In het vervolgbe- richt rond de berging op woensdag 3 april wordt, zo mogelijk, aangegeven hoeveel tijd het plaatsen van de dam wand in beslag neemt en op welk moment de ontmanteling van de torpe do's gaat gebeuren Deze hele planning is sterk afhankelijk van weers- en andere omstandigheden en kan dus wekelijks bijgesteld worden. Noodverordening blijft van kracht De noodverordening die op 13 maart 2002 van kracht is geworden blijft gehandhaafd. Dat betekent dat in een straal van 1800 meter rond de onder- zeeër het gebied gesloten is verklaard en niet voor'publiek toegankelijk is. NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN EGMOND - De zeevissers van DVW hebben de tweede wedstrijd van dit sei zoen gevist op het strand van Egmond aan Zee. Deze wedstrijd werden er door 18 heren op zaterdagochtend 35 visjes gevangen, op een zeebaarsje en een gulletje na alles bot en de meeste zwemmen weer. Rene Blok wist net als Luuk van Raalte en John Buijs vijf vis jes te vangen en het gewicht heeft bepaald dat de prijzen in dezelfde volg orde zijn verdeeld. Er zijn dit seizoen twee wedstrijden vervallen en deze worden herhaald op 16 november en 14 december 2002. Op zaterdag 27 april gaat de club de Rival de Waddenzee op en op 11 mei gaan ze weer vanaf de kant vissen. Voor opgave of verdere informatie kunt u bellen met E. Wijckelsma, tel. 072-5337330 of e- mail:wijckelsma@hetnet.nl en via www.hsvalkmaar.nl of R. Blok, tel. 072- 5336108. Galerie Conny van Kasteel Tentoonstelling werken van Jean Mauboulès en Marry Teeuwen, geo pend van donderdag t/m zondag tussen 15.00 en 19.00 uur, of op afspraak, tel. 072-5067151. Aan de Noorderstraat 4 te Egmond aan Zee. Huisartsenpraktijk Egmond Tot 1 mei expositie aquarellen van Gonny van Dongen, Adm. De Ruyterweg 1 te Egmond aan'Zee. Dagelijks van 8.00 tot 17.00 uur of na telefonische afspraak. Informatie 072- 5334033. Galerie De Kapberg Wisselende exposities aan de Slotweg 17 te Egmond aan den Hoef, geopend op zaterdag en zondag van 13.30 tot 17.00 uur en na telefonische afspraak, tel. 072-5062645.' Galerie Om de Noord Tekeningen, aquarellen, olieverfschil derijen en grafiek van Ewoud de Groot en anderen, geopend van donderdag tot en met zondag van 12.00 tot 18.00 uur, Prinses Marijkestraat la in Egmond aan Zee. AKERSLOOT -Noord-Hollands beste live formatie Stampvast of La Stampa staat eerste paasdag op het podium in De Vriendschap in Akersloot. De,pop ulaire Volendamse formatie heeft op dit moment een ijzersterke bezetting en aan de vooravond van het kermis sei zoen heeft La Stampa een fantastisch repertoire neergezet. Bijna alle nummers die momenteel hoog genoteerd staan in de Top 100 worden op een perfecte manier geco verd en ook de oude klassieke num mers van Bon Jovi, Golden Earing, U2, Rolling Stones en vele andere worden tot in de perfectie na gespeeld. Aanvang van deze avond is om 21.00 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 12