Kleur mee en win toegangskaarten voor pretpark Slagharen QO K- ©o 0S Kids for Animals helpen koeien aan beschutting Oud-papieracties in Heiloo UITKIJKPOST - 3 APRIL 2002 - PAGINA 6 i Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo lliiPJfly$A Vf// vMÊÈ I WmmË mm, d. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis er HEILOO dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-21.00 uur. Ontwerpstructuurplan Zandzoom oentt§f Overwegafsluitingen door werk zaamheden aan het spoor taez m gemeentelijke belastingen. Wij vertellen u onder andere waarom u de aanslagen ontvangt, wat de tarieven zijn en hoe u (gespreid) kunt betalen. Kortom een krant vol informatie die u een ant- gemeente Moo» antwodféaummer 1525,1850 Rectificatie meer informatie Naam Adres: Leeftijd: Activiteiten Heiloo Kleur mee en win Heiloo contact vervolg van pagina 4 bezorgen, meldt dan bij aankoop dat men het oude apparaat gelijk mee terug wil geven. Gemeente Alleen als o geen nieuw apparaat aanschaft, kunt u het afgedankte apparaat inleveren bij de Afvalbrengpiaats aan het Rosendaal 2, alhier. Deze is open van maandag tot en met vrijdag van 8.00 tot 16.00 uur en op zaterdag van 9.00 tot 12.00 uur. Legitimatie is verplicht. Eventueel kunt u de afdeling Beheer Openbare Ruimte bellen, telefoonnummer {072 -) 535 68 88 om grote apparaten van huis op te laten halen. U kunt bellen van maandag tot en met woensdag van 08.00 uur tot 12.00 uur. Vermeld hierbij om tussen beide kernen en de aanleg van een bedrij- om een Rijksmaatregel voor vermindering van Ter inzage Het ontwerp kan worden ingezien bij de publieksbalie Bouwen en Wonen in het gemeen tehuis op werkdagen tussen 8.00 en 1230 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 iMv 1 -/V'- Buiten deze tijden kunt u terecht na afspraak, telefoonnummer (072 -) 535 67 54. Ook kunt u gedurende openingstijden terecht in de openbare bibliotheek aan het Maievoort, indienen van zienswijze Gedurende de termijn van ter inzage legging kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze omtrent het ontwerp kenbaar maken bij de gemeenteraad Meer informatie? De winkel waar u de apparaten koopt heeft informatiemateriaal over de verwijderings-bij- drage. U kunt ook bellen met het gratis informatienummer 0800 - 024 20 02 van de Nederlandse vereniging verwijdering Metal- voor iCT-apparatuur. Ook bij de afdeling VROM krijgt u informatie, telefoonnummer (072 -) 535 67 34. bekend, dat met ingang van vrijdag 5 april 2002 gedurende vier weken voor een ricum ontwikkelde ontwerpstructuurplan Zandzoom ter inzage ligt. Dit ingevolge het bepaalde in artikel 8 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening. Het ontwerp heeft betrekking op de voorge nomen ontwikkeling van het gebied tussen de lige gemeente Limmen, thans gemeente Castricum. Het ontwerp wordt globaal begrensd doonin zuiden van oost naar west door de Laandervaaït, de visweg, het verlengde van de Nieuwelaan en de Zanddijk, in het oosten door de Rijksweg A9 en in het westen door de gemeentegrens. De 2100 woningen (1900 in Heiloo en 200 in Limmen), de realisatie van een groene buffer Strukton Railinfra Randstad gaat werkzaam heden uitvoeren aan het spoor Alkmaar-Uitgeest, Als gevolg van deze werk- de afsluiting en de verkeersmaatregelen die stippen de volgende spoorwegovergangen af&esioten. De overweg Schuine Hondsbosschelaan van 01.00 uur tot 15.00 uur De overweg Zevenhuizerlaan van 02.00 uur De overweg Zeeweg van 05.00 uur tot 10.00 uur De overweg Stationsweg van 02,00 tot 15.00 uur Van zondag 14 april 01.00 uur tot 15.00 uur wordt het verkeer vanuit Alkmaar en Heiloo-oost leid via de overweg Kerkelaan. Het verkeer vanuit Heiloo-west en Egmond met Verkeer vanuit Ummen met bestemming Heiloo- west en Egmond wordt omgeleid via overweg Vennewatersweg. Verkeer vanuit Heiloo-west en Egmond met bestemming Limmen wordt omgeleid via de Het lokale verkeer en hulpdiensten kunnen tussen: 01.00 en 15.00 uur gebruik maken van de overweg Kerkelaan en Vennewatersweg 01.00 en 05.00 uur gebruik maken van de 05.00 tot 15.00 uur gebruik maken van de overweg Zevenhuizerlaan 10.00 tot 15.00 uur gebruik maken van de overwegzeeweg. gjj Het perron van station Heiloo is vanaf ca 14.00 Schuine Hondsbosschelaan en Zeeweg van 00,30« tot 06.00 uur Gevolgen voor het wegverkeer Voor vragen of meer informatie kunt u contact opnemen met de heer].R.P. Glas van Strukton Eén aanslagbiljet voor onroerende-zaakbelas- voor 2002. De aanslagen grafrechten, toeristen belasting, reinigingsrechten voor 1100-liter containers en correcties worden apart Lokale lastenvermindering In 2002 is de lokale lastenvermindering, ook wei Dit betekent, dat alle huishoudens, die op aanslag vermeld. Bedrijven komen niet voor deze vermindering in aanmerking. Het gaat hier Als u zelfstandig een ruimte bewoont, die wel ais woonruimte is geregistreerd, maar waarvoor geen aparte aanslag wordt opgelegd, (zoals bij verzorgingstehuizen en kamerbewoning) dan kunt u in sommige gevallen ook aanspraak maken op de u 45,38 lastenvermindering. In alle betaling. Als u denkt dat u ook recht heeft op ont- Belastingkrant De gemeente Heiloo geeft een belastingkrant uit Wijt* Automatische incasso tot het betalen via een automatische incasso, dan kunt u de gemeente hiervoor machtigen. Dit kan door bij de gemeente een machtigings kaartje aan te vragen, of u kunt het voorbeeld op nodig, het vervolg twee bedragen van uw bank- of giro- de hal van het gemeentehuis van maandag tot en met vrijdag van 08.00 tot 12.30 uur. Telefonisch kunt u terecht tussen 08.00 en en 535 66 13.; - ::-i. V "t:, s7' I y De Kids for Animals planten een boom voor de koeien in dit weiland. REGIO HEILOO - In de periode van 13 tot met 27 maart hebben de Kids for animals van de afdeling Castricum, Heiloo, Limmen en Akersloot pennen verkocht voor de campagne Bomen voor koeien. Heel veel dieren in de wei hebben geen enkele beschutting meer tegen regen, zon en wind; door ruilverkaveling en schaalvergroting zijn heel veel bomen en heggen verdwenen. Kale vlakten zijn het resultaat, triest voor de dieren en saai om te zien voor de mensen. Ook vogels, vlinders en kleine knaagdieren kunnen in zo'n leeg landschap niet leven. Campagne Bomen voor koeien De campagne Bomen voor koeien wil in elk weiland minstens één boom, liefst meer en het mooist wordt het als er weer hagen langs de weilanden geplant worden. Een mooi doel wat voor heel veel dieren goed is. Oudheidskamer Tentoonstelling van de Vereniging Oud Heiloo over gymnastiekverenigingen DOVES en Klimop.T/m 19 april te zien op dinsdagavond van 19.00 tot 21.00 uur en op zaterdagmiddag van 14.00 tot 17.00 uur in de Oudheidskamer 'De Oude Pastory', Nic. Beetsweg 94. Bibliotheek Thema-avond over snoeien door Hans Smit op 8 april, aanvangstijd 19.30 uur, toegangskaarten verktijgbaar bij de klantenservice in de bibliotheek. De gehele maand april in de kleuterafde ling Het voorjaar komt...Over lamme tjes in de wei en werk op de boerderij. Vanaf 25 maart tot 22 april in de afde ling voor volwassenen tentoonstelling Beeldhouwen met mergelsteen en speksteen en Knipwerk met kalligrafie, verzorgd door het NIVON. U kunt zich opgeven voor een cursus internet voor beginners en gevorderden in april/mei. Casa Design Fleurige expositie van schilderijen van Vrouwtje Spaans, Winkelhof't Loo 45. Noordergeestkerk Expositie van .werken van Wim Diepenveen en Peter Huijzer,van 10.00 tot 18.00 uur. Silhouet Expositie schilderijen van de overleden Kees den Tex, dinsdag t/m vrijdag van 9.00 tot 18.00 uur, vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur en zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur. De schilderijen zijn tevens te koop. SLAGHAREN - Attractiepark Slagharen opende op Goede Vrijdag weer zijn poorten voor het publiek. Daarom houdt de Uitkijkpost samen met Slagharen een kleurwedstrijd voor kinderen tot en met twaalf jaar. Hoofdprijs is een schitterend western kostuum en een gezinstoegangskaart voor het park. De nummers twee tot en met tien van deze wedstrijd krijgen ook deze speciale entreekaarten. De prijs winnaars kunnen hiermee samen met drie familieleden, een dag gratis gebruik maken van de attracties en het overdekte zwembad. Je inzending moet binnen twee weken bij de krant zijn ingeleverd. Misschien win jij dan de hoofdprijs of ga je een dag naar Slagharen. Dan kun je een nieuwe publiekstrekker, die je vast al op de tekening hebt ontdekt, in het park begroeten. Dit jaar is het klop pend hart van Attractiepark Slagharen namelijk compleet veranderd. Veranderd De hoofdstraat met zijn winkels en res taurants, is omgetoverd tot een winkel promenade uit het Wilde Westen. Eetgelegenheden, gezellige shops en verrassende boetieks bieden onder de naam Mainstreet voor elk wat wils. Slagharen heeft overigens veel meer attracties in westernstijl. Bijvoorbeeld Westernvillage, dat naast het overdekte speelparadijs voor kinderen (Kids Country) ligt. De echte avonturiers vin den daar naast draaimolens een kleine uitvoering van de schommelboot en in het midden van het complex is een klim- en klautertoestel gebouwd voor de actievelingen. 1 Maar... nu eerst aan de slag met de kleurplaat. De prijswinnaars krijgen zo spoedig mogelijk bericht wanneer zij hun prijs kunnen ophalen. Wat moet je doen om één van de prij zen te winnen? Bekijk de afbeelding eerst goed, pak daarna je doos met kleurpotloden en maak van de zwart/wit tekening een kleurrijk geheel. Wil je liever kleurkrijt of water verf gebruiken? Dat mag ook. Misschien heb je zelfs wel een beter idee waardoor de tekening extra mooi wordt. Doe in elk geval je best, want de mooiste kleurplaten worden beloond. Ga snel aan de slag en stuur je tekening (voorzien van naam, adres en leeftijd) naar het kantoor van deze krant. De Kids hebben hun uiterste best gedaan, vijf jeugdleden hadden elk meer dan 25 pennen verkocht en zij hebben een Kids for Animals Oorkonde ontvangen. In totaal hebben de Kids 701 pennen verkocht en daar mee dus 701 euro verdiend. Het Bestuur van de afdeling Castricum, Heiloo, Limmen en Akersloot heeft het bedrag aangevuld tot 1000 euro. Op woensdag 27 maart om 14.30 uur hebben de Kids de eerste bomen geplant bij de boerderij van familie Broersen in Schermerhorn en dat was zwaar werk, spitten in die vette klei. Het geld is daar symbolisch overhan digd aan Landschapsbeheer Noord holland en wordt overgemaakt aan de St.wAarde te Ubbergen. Al met al heb ben de Kids van deze afdeling zich weer geweldig ingezet voor de dieren. Voor inlichtingen: jeugdbegeleidster Hinke Geutskens, tel. 072-5336180. Beeldentuin Ditta Engel Expositie beeldende kunst, bronzen en gietstenen beelden. Te bezichtigen na tel. afspraak op 072- 5336266 aan de Westerweg 182. Sociëtiet Alleenstaanden Heiloo 15 april: Wil Brals praat over de WVG (wet voor aanpassingen voor gehandi capte en zieken, sociale voorzienin- gen). Donderdag De Duif, Mariënstein 180, tussen 08.30 en 16.30 uur. Zaterdag Paulusschool, papier gebundeld neer zetten bij het Brunogebouw (Buk Buk), op de hoek Pastoor van Muijenweg en De Kloosterhof, tussen 09.00 en 11.00 uur. Tevens huis-aan-huisactie tussen Pastoor van Muijenweg-Ewisweg-Het Zevenhuizen en de Westerweg. Dozen en/of bundels gereedzetten op de rolemmer-verzamelplaatsen langs de weg, vóór 09.00 uur. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo, container op parkeerterrein achter de Ter Coulsterkerk, tussen 10.00 en 12.30 uur. Dinsdag Zwem- en poloclub De Spetters, huis-aan- huisactie, plan Ypestein, zuidelijke gedeel te. Dozen en/of bundels gereedzetten op de rolemmerverzamelplaatsen langs de weg, vóór 19.00 uur. Brengen is moge lijk tussen 18.00 en 19.00 uur naar de parkeerplaats van de school. Maandag t/m vrijdag Stichting Uitkeringsgerechtigden Heiloo, container bij Bergeonstraat 30 of bij de Westerzij. De Springschans, Sluijsweijdt 9 en Breedelaan 6, brengen tussen 8.45 en 15.30 uur. De Zuidwester, Boekenstein 43, tijdens schooluren, ook gebruikte kleding. Muziek Dansschool Heiloo, Het Veld 1, tussen 9.30 en 12.00 uur en tus sen 14.00 en 19.30 uur. Benedictusschool, J.P Hasebroekweg 21, tussen 8.30 en 16.00 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. Dagelijks Willibrordschool, container staat naast de C 1000-supermarkt, hoek Wester- weg/Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. Foresters, container op sportpark Het Vennewater, Vennnewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container bij clubge bouw De Bolder, hoek Kerkelaan- /Westerweg. Ook: container op de parkeerplaats bij zwembad 't Baafje. Base- en softbalclub Double Stars Heiloo, container bij het clubhuis op sportpark Het Vennewater, tijdens trai ningen en wedstrijden. Vogelvereniging Kleurenpracht, con tainer bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater. Halen op verzoek, tel. 5337339. Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13. Tennisvereniging Het Vennewater, con tainer bij de ingang van het tennispark aan Het Zevenhuizen. Hockeyvereniging De Terriërs, kantine op sportpark Het Vennewater. Maan dag, dinsdag, donderdag en vrijdag van 17.00 tot 21.30 uur, woensdag van 13.30 tot 18.00 uur, zaterdag en zondag van 10.00 tot 17.00 uur. Ook: container bij de Nic. Greeuwflat in Vrieswijk, tussen 08.00 en 20.00 uur. Bij de kantine van De Terriërs op het sportveldencomplex het Vennewater. Maandag, dinsdag, donderdag en vrij dag van 17.00 tot 21.30 uur, woensdag van 13.30 tot 18.00 uur, zaterdag en zondag van 10.00 tot 17.00 uur. Tennisvereniging Het Vennewater, con tainer bij de ingang van het tennispark aan Het Zevenhuizen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 6