„Hoe kreupel ook, niemand is daar vleugellam" Buurtbus Heiloo en omgeving een feit Groep Heiloo voor de 25-ste keer per bus naar Lourdes webwijzer Boewtvtyj E£H VjuWWS Tango Royal 22,95 Een vuurplaats in steen 29,50 DEUTEKOM Kerkdiensten F.A. Poelakker Expositie 'Je t'aime' in kapel GGZ CDS? KE£> üZSSfr Rijbewijs kwijt Jubileummarkt GGZ Aanhoudingen bij vechtpartij Tango Royal door Carel Kraayenhof Een vuurplaats in steen door Jean M. Auel Weer cd-rom uitleg in Bibliotheek Heiloo Rookvrije dagtocht Astma Fonds CD van de week: Winkelhof V Loo 53 Tel5335535 Boek van de week: Expositie kunstwerken personeel en medewerkers MCA Agenda Sporthal Het Vennewater Zwembad Het Baafje i 4 UITKIJKPOST - 1 MEI 2002 - PAGINA 2 Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend tel: 072-5180618. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00 19.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Hei loo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreekuur werkdagen 13.30-14.30 uur, zaterdag 10.00 11.00 uur en volgens afspraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Geert Groteplein 8,1813 BM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzer: Hertog Aalbrechtweg 5,1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Artsenlaboratoriuin Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 9.15 uur en vanaf 2 januari De Smetkliniek (WUlibrord), Kennemer- straatweg 464, maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 9.30 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. W. HARTONG HUISARTS, AFWEZIG 6 t/m 17 mei Dokter WILLEBOORDSE en Dokter KRUIZE zijn AFWEZIG van 6 mei t/m 10 mei. De praktijk van dokter is 6 tot en met 10 mei i.v.m. vakantie GESLOTEN Waarneming: Dr. F. de Haan de Krommert 20 072 5322526 IEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN 0e redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag van 9.00 tot 17.30 uur, dinsdag van 9.00 tot 13.00 uur en donderdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, woensdag is de redactie afwezig. ■H Aangeleverde kopij De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie, Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. ■I Foto's en kopij, Kunnen tot uiterlijk dinsdagochtend 10.00 uur worden verwerkt. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. H In Limmen De kopij uit Limmen kan bezorgd worden bij N. Admiraal, Bloemenhof 5 in Limmen. Kopij ingeleverd voor ma. 12.00 uur kan nog voor de eerstvolgende editie worden verwerkt. Het algemene postadres van de redactie is Postbus 68,1850 AB Heiloo. HEILOO - De Lourdesgroep Heiloo is ontstaan in 1976. Met hulp van de Lourdesgroep Alkmaar ging men in 1977 voor het eerst met de trein naar Lourdes. Jaap Min heeft het Lourdes- werk in Heiloo van de grond gekregen. Nog elk jaar gaat Min gesteund door zijn vrouw Bertha met een groep naar Lourdes. Zo'n 17 jaar deden zij dit met grote zorg. Sinds 1995 heeft Jaap Langedijk deze taak overgenomen. Jean" Haazelager is de penningmeester van de groep. Lourdes is een belevenis. Van zaterdag 25 mei tot en met 2 juni gaat de Heilooër groep weer per trein naar dit bedevaartsoord. Zo'n 48 pelgrims gaan mee, vergezeld van vijftien vrijwillige hulpen. Vanwege de grote belangstel ling verwacht de Lourdesgroep Heiloo begin oktober voor een tweede maal af te reizen. Vrijwilligers erg belangrijk De groep is een onderdeel van de VNB, Nationale Bedevaarten in Den Bosch. Jaap Langedijk onderstreept het belang van de vele vrijwilligers die zich inzet ten voor het Lourdeswerk. ,,Onze groep kan niet zonder vrijwilligers. Zo zijn er dames en heren die ieder jaar de enveloppen met acceptgiro's rondbren gen. Gelukkig hebben we een redelijk vast bestand. We worden gesteund door de parochianen van Heiloo. Zij krijgen op hun beurt weer een financiële ver antwoording", zo meldt Langedijk. Daarnaast zijn er natuurlijk ook vrijwil ligers, zo'n veertien in getal, die mee gaan. Er moeten bijvoorbeeld veertien rolstoelen geduwd worden. Geen reisbureau De Lourdesgroep Heiloo wil géén reis bureau zijn, maar streeft ernaar een optimale begeleiding van zieken en ouderen te garanderen. En dat van Alkmaar naar Lourdes en vice versa. De koffers worden gedragen en zo nodig wordt er hulp geboden in het hotef. Langedijk: „De sfeer in de groep vinden wij erg belangrijk. We hechten aan een goede voorbereiding middels een kennismakingsbijeenkomst. Tot slot vindt er in Lourdes een evaluatie plaats op de laatste avond." Jaap Langedijk is ook hotelleider en zijn vrouw Patricia assisteert samen met de vrijwilligers. De groep uit Heiloo prijst zich tevens gelukkig met de aanwezigheid van een priester onder de geledingen. Dat geeft, naar de mening van Jaap Langedijk, meer diep gang aan de Lourdes-dagen. Een apar te viering is vaak heel waardevol. HEILOO - De kunstenaar Floris Brinkman exposeert een aantal kleur rijke schilderijen met als thema liefde' in de kapel van GGZ Noord-Holland- Noord, locatie Heiloo (het voormalige psychiatrisch ziekenhuis Willibrord). De expositie met de titel 'Je t'aime' is te bezichtigen van 11 mei tot 3 juni, op zaterdag en zondag van 12.00 tot 18.00 uur (ook tweede pinksterdag), aan de Kennemerstraatweg 464, Heiloo. Brinkman kreeg zijn opleiding aan de Rijksacademie te Amsterdam. Zijn werk is expressionistisch en realistisch. Reeds in 1979 won hij in de Grand Prix International d'Art Contemporain de Monte Carlo, hetgeen een doorbraak voor hem betekende. Sindsdien kreeg hij veel portretopdrachten. Zowel in Nederland als in Frankrijk heeft Brinkman een atelier. In Frankrijk schildert hij vooral bloesems waarin hij zijn hartstocht voor gevoel en kleur kwijt kan. Ook maakt hij portretten waarin hij zijn ware belangstelling voor mensen toont. Hij pelt als het ware laag voor laag een weg naar het innerlijk, het pure van de ziel. Zo draagt hij zijn eigen emoties of die van de geportret teerde over op de beschouwer. De Lourdesgroep Heiloo tijdens hun bedevaartsreis van vorig jaar. De hele week wordt er met elkaar opgetrokken, 48 pelgrims die lief en leed delen. Menigmaal komen er emo ties boven. Vooral 's avonds bij de grot. Waarom dit gebeurt is niet te verkla ren, maar is wel een feit! Zowel Jaap Langedijk., als Jean Haazelager zijn het erover eens: Lourdes geeft mensen een warm gevoel van binnen. Mensen helpen mensen. Dat zie je in Lourdes internationaal. „Ik heb een gehandicapte wel horen zeggen: Ik zou willen dat dit in de hui dige maatschappij ook zo was. Misschien was er dan minder ellende", zo meent Langedijk. Verversing en ervaring Bij de vrijwilligers van de hechte Lourdesgroep uit Heiloo zijn er bij die al zo'n zes jaar meegaan. Jean Haazelager legt uit: „Je moet verver sing hebben, maar ook ervaring om bij voorbeeld een rolstoel te duwen. Je ziet ook dat de nieuwelingen zich vasthou den aan de oudgedienden. En ja, als er om 9.00 uur een plechtigheid is, dan worden om 8.00 uur de rolstoelen al uitgeklapt. Jaap kan 't niet alleen." De leeftijden van deze vrijwilligers variëren van 40 tot 70 jaar. Jean is ooit begonnen als brancardier in '93. De laatste twee jaar is hij coördinator van het restaurant. Grootse organisatie Wie denkt dat de organisatie van het Lourdeswerk zo gepiept is, heeft het mis. Het gehele jaar worden er plannen gesmeed. Volgens Langedijk 'is er geen week in het jaar of Lourdes komt voorbij. De grootse Lourdesorganisatie is nodig wanneer men bedenkt dat er jaarlijks zo'n 1500 Nederlanders met alleen al de mei-reis meegaan. Dat gaat met spe ciale treinen vanuit diverse plaatsen in Nederland, waaronder dus Alkmaar. Verder worden er bussen en zelfs twee vliegtuigen ingezet. Aan alles is gedacht: speciale begeleiding, bestaan de uit artsen, verpleegkundigen, geeste lijken, brancardiers, enzovoort. In Lourdes is het mogelijk in een speciaal zorghotel. een zogenaamd 'accueil' te logeren.. Daar kan men rekenen op continue medische zorg. Men spreekt in geval van de Lourdesgroep Heiloo dan ook van een medisch begeleide reis. Van 26 mei tot en met 2 juni vertrekt de groep weer met 48 pelgrims. Op 6 okto ber wordt het 25-jarig Lourdeswerk gevierd. Vanwege de overgrote belangstelling wil Jaap Langedijk de reis begin okto ber nog een keer organiseren. Er zijn nog kamers over. HEILOO - Tijdens een alcoholcontrole afgelopen donderdag werd het rijbe wijs ingevorderd van een 48-jarige bestuurder uit Heiloo, dit in verband met een veel te hoog alcoholgebruik (585 ug/l.) 5$ m HEILOO - Op zaterdag 25 mei wordt op het terrein van GGZ Willibrord aan de Kennemerstraatweg in Heiloo een jubileummarkt gehouden. Daar kan genoten worden van veel groen, muziek, de draaimolen of een ijsje. En natuurlijk van heel veel creativiteit in de vorm van sieraden, tuinbeelden, houtbewerking, wilgentenen, schilder kunst, poppenkleertjes en bloemen, bloemen en nog eens bloemen. Er wor den ongeveer 50 kramen geplaatst op het grote grasveld direct achter de kapel. Voor voldoende parkeergelegen heid is gezorgd en de toegang is geheel gratis. CASTRICUM - Zondag 28 april omst reeks 02.00 uur ontstond een vechtpar tij tussen twee groepen jongeren op de Dorpsstraat. De aanleiding bleef onduidelijk. Politie ter plaatse consta teerde dat een 16-jarige Beverwijker uithaalde naar een 20-jarige man uit Heiloo. Deze laatste liep hierdoor de nodige klappen op. De 16-jarige ver dachte werd aangehouden. Een andere 19-jarige man die zich tegen de aan houding verzette werd eveneens door de politie aangehouden en overge bracht naar het bureau. Zij konden na verhoor, met een proces-verbaal huis waarts keren. de officiële start van het buurtbuspro ject tussen de Egmonden, Schoorl, Bergen en Heiloo plaats. Vanaf het plein in Bergen vertrok de bus, die vanaf 1 mei officieel zal gaan rijden, voor de allereerste keer onder veel belangstelling naar het voormalig gemeentehuis Bergen 'Elkshove' waar de start van het project feestelijk werd gevierd. Vanaf 1 mei zal de bus van maandag tot en met zaterdag rijden, van Egmond Binnen naar Schoorl via Bergen cn vice versa. Op deze route doet de bus, met lijnnummer 410 a en b tevens vier hal tes in Heiloo aan, namelijk: Winkelcentrum Hoekstuk, Station NS, Winkelhof 't Loo en 't Baafjc. Dit ini tiatief betekent dat inwoners van Heiloo vanaf 1 mei weer met dc bus naar Egmond Binnen, -a/d Hoef, TAMGO ROYAL Ca rel Kraayènhof HEILOO/EGMOND - Zaterdag vond Bergen, Aagtdorp en Schoorl kunnen Argentijnse tangomuziek wordt geken merkt door de klank van de bandone- Jean M. Auels magistrale serie De Aardkinderen vertelt het verhaal over het ontzagwekkende mysterie van het ontstaan van de mensheid en de harde strijd om te overleven in de prehistorie. Haar boeken hebben al miljoenen lezers meegevoerd naar de boeiende prehistorische wereld van Ayla en haar tijdgenoten. Jean M. Auel ontving voor haar werk de Publieksprijs voor het Nederlandse Boek. Een vuurplaats in steen is het vijfde deel van de serie boe ken, waarvan De stam van de holen- beer, De vallei van de paarden, De mammoetjagers en Het dal der belof ten eerder verschenen. Jean M. Auel is geboren in Chicago op 18 februari 1936, als tweede van de vijf kinderen van Martha en Neil Untinen. Jean doorliep de lagere en middelbare school zonder problemen en deed eind examen in 1954. Niet lang daarna, op reizen en andersom. Voor de aankomst en vertrektijden kunt u terecht op de website van connexxion: www.con- nexxion.nl, onder het kopje dienstrege ling. Chauffeurs gezocht De bestuursleden hebben inmiddels een aardige groep mensen bereid gevonden de buurtbus op regelmatige basis te bemannen. Uiteraard zijn zij nog steeds op zoek naar extra chauffeurs/chauffeuses, die in kunnen vallen tijdens vakanties, ziekte en der gelijke. U kunt zich aanmelden bij een van de bestuursleden C. Keijsper, tel. 072-5896518, H. Pieters, tel. 072- 5896528, J. Buishand, tel. 072-5062207, L. Groen, tel. 072-562326, B. Zonneveld, tel. 5066632 en J. Beemsterboer, 072-5092879. on. Deze uitgebreide trekharmonica achttienjarige leeftijd, trouwde ze met symboliseert met zijn melancholieke, Ray Auel. Ze kregen vijt kinderen, felle en heldere klank de emigratie van Daarnaast begon ze voor haar eigen Europeanen naar het Zuid- plezier poëzie te schrijven. Amerikaanse continent. Naast de Het idee om een boek te schrijven was Duitse oorsprong van dit instrument nog nooit bij haar opgekomen. Totdat zijn er veel Europese invloeden in de haar op een avond een idee inviel voor tangomuziek te bespeuren, uiteenlo- een verhaal, een kort verhaal, dacht ze, pend van canzioneta Napolitana en over een jonge vrouw die leeft tussen tango Andaluz, tot Franse- en Duitse mensen die heel anders zijn, minder klassieke- en volksmuziek. Zo is er ontwikkeld. En die mensen zouden dan altijd een nauwe band tussen het denken dat de jonge vrouw juist afwij HEILOO - De tweemaandelijkse cd- rom uitleg in de bibliotheek van Heiloo trekt telkens weer nieuwe belangstel lenden. Voor hen die meer willen weten over bepaalde cd-rom's en hun werking en voor hen die gewoon geïnteresseerd zijn, houdt de Openbare Bibliotheek Heiloo elke eerste dinsdag van de one ven maanden van 15.00 tot 16.00 uur een cd-rom uitleg. De uitleg heeft een open karakter: deelname is gratis en iedereen kan in en uit lopen. Per keer komt in het kort aan de orde wat een cd-rom is en hoe deze wordt geïnstalleerd op de compu ter, daarnaast wordt steeds een aantal in het oog springende cd-rom's behan deld. De eerstvolgende cd-rom uitleg vindt plaats op dinsdag 7 mei. Het thema is deze keer Taalcursussen. De talen die aan bod komen zijn: Spaans, Duits en Italiaans. Deze cd- rom's kunnen na de uitleg ook worden geleend, evenals alle andere 650 cd- rom's van de bibliotheek in Heiloo.De prijzen zijn E 1,40, E 2,80 of E 4,20 met een uitleentermijn van drie weken. REGIO - De afdeling Noord Kenne- merland van het Astma Fonds houdt op dinsdag 7 mei een rookvrije (bus)dag- tocht. De bustocht gaat naar het Nieuw Land Poldermuseum te Lelystad met uitleg en een rondleiding over Het leven en de strijd tegen het water. Vervolgens gaat de tocht naar het bezoekerscen trum van Rijkswaterstaat te Enk huizen, voor een introductie van het aquaduct met sluisdeuren (Naviduct) en het Enkhuizer Almanak Museum waar u een uitleg krijgt over de geschie denis van de oudste nog te verschijnen almanak ter wereld. Tevens is er een tentoonstelling met als VOC thema 'Jacob Mossel', van lichtmatroos tot gouverneur-generaal. Onderweg wordt er koffie gedronken en geluncht, uiter aard is dit alles rookvrij. Vertrektijd 8.15 uur vanaf het parkeer terrein bij het zwembad Hoornse Vaart tegenover station Alkmaar Noord. Eindtijd ongeveer 17.00 uur. Er zijn nog enkele plaatsen beschikbaar. Voor meer informatie en aanmelding, tel. 072-5054251, of tel. 571422.7. Europese continent en de Argentijnse tango geweest. Dat een bandoneonist uit Nederland zich nu een van de belangrijkste internationale ambassa deurs van deze Argentijnse volksmu ziek mag noemen, is dan ook minder vreemd dan het lijkt. Carel Kraayenhof is zeer gefascineerd door het idioom van de tango dat haaks staat op zijn eigen cultuur en vlakke geboorteland. Hij laat met zijn cd zien hoe contrastrijk deze muziek in tempo en dynamiek is, en hoe grillig en ont roerend de melodieën zijn. Tango Royal bevat onder andere Aconcagua kend was - een interessante wending. Dit idee was de oorsprong van wat uit zou groeien tot het wereldberoemde verhaal over Ayla, de vrouw uit de Ijstijd. Jean putte nog meer inspiratie uit haar research. In haar stoutste dro men had ze niet durven denken dat dit verhaal tot de verbeelding van zo veel mensen zou spreken. In 1980 verscheen het eerste boek in de romanserie De Aardkinderen: De stam van de holenbeer, dat een enorm succes werd. Het boek stond achttien weken op de Amerikaanse bestsellerlijst en werd in dertig talen vertaald. Na ver- Astor Piazella's concert voor bandone- schijning van deel 2 (De vallei van de on, strijkers, harp en percussie uit 1979. paarden, 1982), deel drie (De mam- Van Milonga del angel heeft Piazzola moetjagers, 1985) en deel 4 (Het dal ook een versie voor bandoneon en der beloften, 1990) had Jean M. Auel strijkorkest gemaakt. Toch wist hij met een wereldwijde schare liefhebbers van zijn muziek het grote publiek niet te haar werk, goed voor meer dan 34 mil bereiken, iets wat Kraayenhof en het Nederlands Kamerkoor wel lukte tij dens hét huwelijk van prinses Maxima en kroonprins Willem-Alexander. Uiteraard ontbreekt het gevoelige Adios Nonino dan ook niet op deze cd. Maar ook de overige nummers op deze cd zijn het luisteren meer dan waard! door Carel Kraayenhof Dankzij de buurtbus meer mogelijkheden, (foto MSP) OO door Jean M. Auel ALKMAAR - In de maanden mei en juni exposeren personeel en medewer kers van het MCA door hen gemaakte kunstwerken. Zij laten hierbij een andere kant van zichzelf zien, vandaar de titel van deze expositie, 'De Andere Kant'. Men heeft zich creatief geuit in schilderijen (diverse technieken), foto's, beelden (keramiek, steen, brons) en andere kunstvormen. De tentoon stelling wordt gehouden op verschillen de locaties in" het ziekenhuis en het Familiehuis. Een speciale wandelroute leidt bezoekers langs de kunstwerken, de brochure is verkrijgbaar bij de por tiers. De officiële opening vindt plaats op maandag 6 mei om 17.00 uur in de Pieter van Foreestzaal in het MCA (huisnummer 015). Ook zal de Kunstcommissie van het MCA daar haar eigen website presenteren. Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zaterdag 19.00 uur: dodenherdenking, voorganger ds M. Braamse. Zondag 10.00 uur, voorganger ds H.C. van het Maalpad (12 t/m 15 jaar). Willibrorduskerk Zondag 10.00 uur, voorganger pastor P. Jacobs. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur, voorganger ds. M. Kalkman uit Haarlem. Rooms-katholieke kerkdiensten GGZ Willibrorduskapel Zaterdag 18.45 uur: eucharistieviering met cantores, voorganger H. Helsloot. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met herenkoor, voorganger ds. H.Helsloot. Na afloop koffie drinken. OL Vrouw ter Nood Woensdag 08.30 uur: eucharistievie ring. Donderdag 11.00: Bedevaart Vredeskerk Amsterdam. Vrijdag 08.30 uur: eucharistieviering. Zaterdag 12.00 uur: Eerstezaterdagbedevaart. Kapel: Nationale Bedevaart, priester- zaterdagviering. Programma: 11.30: biechtgelegenheid/rozenkransgebed, 12.00 uur: H.mis, Celebrant Mgr. dr. J.M. Punt, bisschop van Haarlem, 15.00 uur: Lof met processie naar de Put. Inlichtingen, tel. 072-5053101 Zondag 08.30: Bedevaart Assendelft, 10.30 uur: eucharistieviering. Dinsdag 14.00 uur: Bedevaart H. Agnes Beverwijk. Iedere zondagmiddag om 15.00 uur aanbiddingslof met rozenkransgebed. H. Corneliuskerk Limmen Vrijdag 09.30: woord- en communievie ring, voorgegaan door pastor J. Oiling. Daarna koffiedrinken in de Pius. Zaterdag 18.30 uur: dodenherdenking, de viering van 19.00 uur vervalt. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met gemengd koor, voorgan ger pastor J. Oiling. Egmond-Binnen Diensten zaterdag 19.15 uur; zondag 10.30 uur. Egmond aan de Hoef Diensten zaterdag 19.00 uur; zondag 10.30 uur; woensdag 09.30 uur. Egmond aan Zee Zaterdag geen viering i.v.m. dodenher denking. Diensten zondag 10.30 uur: eucharistieviering m.m.v. herenkoor, woensdag 09.30 uur. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking ser vice every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. O.V. (openbaar vervoer) taxi Noord- Kennemerland Elke dag beschikbaar van 06.00 tot 24.00 uur. Rijdt in alle gemeenten van Noord-Kennemerland. Iedereen kan van de taxi gebruik maken, in het bij zonder ouderen en gehandicapten. Minimaal een uur van tevoren bestel len, tel. 0900-8878. Stichting Uitkeringsgerechtigden Bergeonstraat 30, tel. 5339885, open maandag de hele dag, dinsdag tot en met vrijdag 13.30 tot 17.00 uur. ANBO Belangenbehartiging en sociaal-cultu rele activiteiten voor 50 plussers, alnlichtingen: secretariaat C.M.W. van Aalst-Ruiters, Vrieswijk 11, 1852 VA Heiloo, tel. 5331451. joen verkocht exemplaren. Na Het dal der beloften werd het een tijdlang stil rond Jean M. Auel. De trou we fans moesten lang wachten, maar worden in mei eindelijk beloond met het een na laatste deel in de romanserie De Aardkinderen: Een vuurplaats in steen. Heorenwog 67-69.1631 KL Heiloo naast Wmkelhot 't too, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: *nfo.<teutekom@liforls.nl Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners In Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of tel. 5356682. Op deze telefoonnummers kunt u ook informatie Inwinnen over de verhuur voor het seizoen 2002/2003. Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag 01-05-2002 02-05-2002 03-05-2002 04-05-2002 05-05-2002 06-05-2002 07-05-2002 08-05-2002 09-05-2002 10-05-2002 11-05-2002 12-05-2002 13-05-2002 14-05-2002 15-05-2002 16-05-2002 17-05-2002 18-05-2002 19-05-2002 20-05-2002 21-05-2002 22-05-2002 23-05-2002 24-05-2002 25-05-2002 26-05-2002 27-05-2002 28-05-2002 19.00-22.45 16.30-17.30 19.00-22.45 Gesloten 08.45-15.30 08.30-15.30 19.00-22.45 11.00-18.00 11.00-18.00 09.00-13.00 08.45-15.30 08.30-15.30 19.00-22.45 14.00-15.30 08.30-12.15 09.00-13.00 gesloten gesloten 08.30-15.30 19.00-22.45 14.00-15.30 i 08.30-12.15 09.00-13.00 08.45-15.30 08.30-15.30 zaalvoetbal zaalvoetbal zaalvoetbal 19.00-22.45 zaalvoetbal Bevrijdingsdag schoolgym 17.00-22.30 volleybal schoolgym zaalvoetbal basketball basketball basketball schoolgym 17.00-21.00 volleybal schoolgym zaalvoetbal sportinstuif 19.00-22.45 zaalvoetbal schoolgym 19.00-22.45 zaalvoetbal basketball 1 e Pinksterdag 2e Pinksterdag schoolgym zaalvoetbal sportinstuif schoolgym basketball schoolgym schoolgym 16.30-17.30 19.00-22.45 19.00-22.45 zaalvoetbal zaalvoetbal zaalvoetbal De Omloop 11 - 1852 RJ Heiloo - tel 072 5333909 Zwembad Het Baafje gaat open op zaterdag 4 mei om 10.00 uur De voorverkoop van de abonnementen is geëindigd, vanaf nu is het alleen nog mogetijk uw abonnement tegen het normale tarief te bestellen aan de kassa van het zwembad De zwemvierdaagse zal worden gehouden van maandag 17 juni tot en met vrijdag 21 juni 2002 De ligweide bij het ondiepe bad is aanzienlijk uitgebreid De abonnementen die in de voorverkoop zijn besteld kunnen bij het zwembad worden afge haald op maandag 29 april en woensdag 1 mei tussen 14.00 uur en 17.00 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 2