Zwembad Het Baafje seizoen 2002 1 IP A Iepziekte bestrijden 1 'S piJPI ■msmi cy~ HEILOO R «Pi - i UITKIJKPOST -15 MEI 2002 - PAGINA 4 Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. Zwembad Het Baafje heeft in het seizoen 2002 haar deuren geopend op 4 mei jL. Wethouder Rob Opdam nam tijdens deze gelegenheid, samen met nog 30 enthou siastelingen, een eerste duik in het water. Tot en met zondag 1 september is Het Baafje weer iedere dag geopend. Naast het schoolzwemmen, afstandszwemmen en recreaüezwemmen, worden gedurende het hele seizoen activiteiten georganiseerd. Deze worden altijd ruim van te voren in de Uitkijkpost aangekondigd. Openingstijden Maandag, woensdag en vrijdag van 09.00 tot 19,30 uur. Dinsdag en donderdag van 07.00 tot 19.30 uur. Zaterdag en zondag van 10.00 uur tot 18.30 uur. ^^mÊKlÊÊÊÊÊÊÊÊ^m. iWi3i^llpM K^MI Toegangsprijzen U kunt uiteraard een dagkaartje kopen, maar daarnaast bestaat de mogelijkheid om een meerbadenboekje (10 en 50 baden) aan te schaffen of een gezins- of persoonlijk abonnement. Voor infor matie over de specifieke tarieven kunt u contact opnemen met zwembad Het Baafje, telefoonnummer (072 -) 533 39 09. Voor het bestellen, afhalen en betalen van de abonnementen kunt u tijdens openingsuren terecht bij de kassa van het zwembad. Speelweide en loopmat De ligwelde bij het ondiepe bad is met ingang van dit seizoen aanzienlijk uitge breid, zodat het er beter toeven is en er door ouders beter toezicht gehouden kan worden op de kinderen. Daarnaast is op maandag 13 mei ji. een loopmat in het diepe bad officieel in gebruik genomen door kinderen van basisschool De Meander. Enkele maanden geleden heeft de jeugdgemeenteraad van Heiloo besloten dat voor het hun beschikbaar gestelde budget van 1.500 een loopmat voor zwembad Het Baafje aan geschaft moest worden. Het waren de leerlingen van groep 8 van De Meander die met dit voorstel de meeste stemmen wisten te vergaren. Activiteiten Ook dit jaar staat de zwemvierdaagse weer op het programma. Van maandag 17 tot en met vrijdag 21 juni trekken de deelnemers aan dit evenement iedere dag hun aantal baantjes. Gedurende het seizoen worden er diverse activiteiten, zoals een volleybaltoernooi en spelmid- dagen, georganiseerd. Houd voor de precieze informatie de advertenties van het zwembad in de Uitkijkpost in de gaten! De gemeente Heiloo en haar zwembad medewerkers willen u tot slot veel plezier wensen in zwembad Het Baafje. Wat kunt u zelf doen? Meer informatie aad en (raads) commissies Aanvullend agendapunt commissie Openbare Ruimte ouwen en wonen Ingediende bouwaanvragen Plaatsen tijdelijke huisvesting huisartsenpraktijk Vinkenbaan 2 (art. 17 Wet R.O.) Nieuwe bouwplannen via procedure art. 19 lid 3 Wet R.O. Nieuw bouwplan (vrijstelling bestemmingsplanvoorschriften) Verleende bouwvergunningen en geaccepteerde meldingen bouw voornemen ■hrgerzaken Burgerlijke stand gemeente Heiloo tot en met 6 mei 2002 Gewijzigde stembureau's Stemmen bij volmacht Lees verder op pagina 6 r -i L J Belangrijke nummers Alarmnummer: 112 Brandweer: 072 5644444 Politie: 0900 8844 MOT» S V mmgfflB E ■- v - 'J '--S j ''A Iepziekte is een besmettelijke ziekte, die via de iepenspintkever verspreid wordt. Deze iepenspintkever leeft tussen de schors en de stam van een levende of een dode iep. Om de iep niet te laten uitsterven uit het bomenbe- stand is het van groot belang, dat zodra er een zieke iep geconstateerd wordt, deze wordt verwijderd. Dit geldt voor zowel particuliere als gemeentelijke iepen. Om een ramp zalig uitsterven van de meest Hollandse boom te voorkomen doet het gemeentebestuur een dringend beroep op een iedere burger een zieke iep bij de afdeling Beheer Openbare Ruimte op te geven. Hoe? Hoe gaan we om met een zieke iep? Wanneer het gaat om melding van een zieke iep op particulier terrein, dan krijgt de eigenaar een brief. Van de eige naar wordt verwacht, dat hij/zij de boom binnen twee weken kapt. Ook moet de stam van de schors worden ont daan (geschild), waarna de schors in de groene rolemmer kan worden gedaan. Niet geschilde iepen vormen een ideale broedplaats voor de iepenspintkever. Het schillen is van groot belang, omdat larven op een geschilde iep niet kunnen leven. Om te zorgen dat zo min mogelijk iepen verloren gaan, is uw hulp nodig. Reageer snel en adequaat bij het signa leren van een zieke iep en wanneer u een brief ontvangt, waarin wordt aange geven dat u een zieke iep in uw tuin heeft staan. Binnen twee weken nadat u een brief hebt ontvangen moet de zieke iep verwijderd en geschild zijn. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Beheer Open bare Ruimte, telefoonnummer (072 -) 535 68 68. j: i Op donderdag 16 mei a.s. vergadert de commissie Openbare Ruimte in de raadzaal van het gemeentehuis, ingang Raadhuis weg. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor iedereen toegankelijk. Als extra punt op de agenda is opgenomen: Meeijarenonderhoud Kennemerstraatweg De overige agendapunten zijn onder meer: - Agendavaststelling - Inspreekrecht - Vaststelling notulen en onderwerpenover- zicht - Eventuele mondelinge mededelingen Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde bouwaanvragen zijn ingediend. In dit sta dium is nog niet bekend of aan de verzoeken meegewerkt kan worden. Eventuele bouw vergunningen en voornemens om vrijstelling te verlenen, worden te zijner tijd gepubli ceerd. Daarna bestaat de mogelijkheid de bouwplannen in te zien en eventuele bezwaren in te dienen. Schuine Hondsbosschelaan 32 - vergroten woning Kennemerstraatweg 419 - plaatsen tuinmuur Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voornemens zijn om op grond van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor een instandhou dingstermijn van maximaal 5 jaar vrijstelling te verlenen van de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan "Omge ving 't Loo" in verband met het voornemen een bouwvergunning te verlenen voor het plaatsen van een tijdelijke huisvesting voor een huisartsenpraktijk op het perceel Vinken baan 2. Ter inzage Het voorgenomen plan van de Woningstich ting Heiloo ligt met de daarbij behorende stukken vanaf 16 mei 2002 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na telefonische afspraak met de heer J.Th. de Haan van de afde ling VROM, telefoonnummer (072 -) 535 67 47. Indienen van bedenkingen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voor nemen om voor bovenvermeld bouwplan vrijstelling te verlenen van de ter plaatse gel dende bestemmingsplanvoorschriften, schriftelijk gemotiveerd bedenkingen naar voren brengen bij het college van burge meester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voornemens zijn om met toepassing van de vrijstellingsmogelijk heid, als omschreven in artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, medewer king te verlenen aan de hieronder vermelde bouwplannen: Egelenburg 10 - vergroten woning De Laghe Weijdt 13 - vergroten woning (dak- opbouw) De Laghe Weijdt 42 - vergroten woning (dak- opbouw) De Laghe Weijdt 44 - vergroten woning (dak- opbouw) Ter inzage Bovengenoemde plannen liggen met de daarbij behorende stukken vanaf donderdag 16 mei 2002 gedurende vier weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Opening stijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandag avond tussen 18.00 en 20.00 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak met de heer J.Th. de Haan van de afdeling VROM, telefoonnummer (072 -) 535 67 47. Indienen van bedenkingen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen, kan een ieder tegen het voor nemen om voor bovenvermelde bouwplannen vrijstelling te verlenen van de ter plaatse geldende bestemmingsplanvoor schriften, schriftelijk gemotiveerd zienswijzen naar voren brengen bij het col lege van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voornemens zijn een bouwvergunning te verlenen met toepassing van de in het bestemmingsplan opgenomen vrijstellings mogelijkheid voor het vergroten van de woning op het perceel Westerweg 106. Ter inzage Het bouwplan en de daarbij behorende stukken liggen vanaf donderdag 16 mei 2002 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieks balie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met .vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na telefonische afspraak met de heer J.Th. de Haan van de afdeling VROM, telefoonnummer (072 -) 535 67 47. Indienen van bedenkingen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen, kan een ieder tegen het voor nemen om voor bovenvermeld bouwplan vrijstelling te verlenen van de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmings plan schriftelijk zienswijzen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo Door het college van burgemeester en wet houders zijn de hieronder vermelde bouwvergunningen verleend en meldingen positief bevonden. Van Catsstraat 13 - plaatsen berging Oosterzijweg 35 - vergroten woning Vennewatersweg 21, hs. 27 - vergroten woning (serre) Ter inzage Deze bouwvergunningen/meldingen liggen na telefonische afspraak met de bijbehorende tekeningen en overige stukken ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Opening stijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandag avond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na afspraak met de heer F.H. Goedhart, telefoonnummer (072 -) 535 67 37 of met de heer J.M. Schoorl, telefoonnummer (072 -) 535 67 38 van de afdeling VROM. Procedure Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouwvergunning of het accepteren van een melding, kunt u hiertegen binnen 6 weken na deze publicatie een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Indien u bezwaar maakt, kunt u tevens om een voorlopige voorziening vragen bij de pre sident van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251,1800 BG Alkmaar. Nadere informatie over de mogelijkheden om bezwaren in te dienen of een voorlopige voorziening te vragen kimt u inwinnen bij bovenstaande telefoonnummers van de afdeling VROM. Geboorten Koen, z.v. F.N.H.M. van Haaren en M. Zwaan SilV., JAC. Liefting en A.O.A. Beentjes Teun W.P., z.v. B.A.S. Borst en J.J. van Schagen Thibault O.H., z.v. S.J.A. Giesbertz Melle, z.v. M.J.M. Schouten en M. Janssen Bas M., z.v. R.J.C. van der Zwet en M.C.M.J. Kramer Maurits J.J., z.v. J.H.P. v.d. Bent en M. Langman Kim, d.v. C.J. Wesseling en M.M.J. Zomer Luke, z.v. A.M. van Dijk en H.A.M. de Jong Floor, d.v. R. Beenhakker en L.M. Glebbeek Laurens R., z.v. R. Brouwer en P.E.A. Ligthart Elders geboren Sky, d.v. R.J. Backer en J.G. de Groot Esmee, d.v. F. Bruin en A.A. de By Camy C., d.v. B. van der Laan en S. Stroet Sanne, d.v. E.W. de Ruiter en R.E. Koopen Rick M., z.v. M. Bakker en J.C. Evers Vasko, z.v. N.F.J. Mul en L. Gervasio Fem, d.v. J.T. van Diepen en A.G. Heijne Milan L., z.v. B. Molenaar en P.M.C. Koppes Bodefaas C., z.v. E.J. Hoetjes en A.M.C. Belleman Johannes C., z.v. E.J. Hoetjes en A.M.C. Belleman Marco, z.v. S. Velinovi_ en S. Nadj Melissa M., d.v. R.C. Gorter en A.M. Boelhouwer Jonas, z.v. J.W. Dijkstra en M.J. Pronk Tamar, d.v. P. Suurmond en M.J. Eilander Maria A., d.v. P.J. Mokveld en P.J. Langereis Ian, z.v. J. Beelen en I.C.N. Dijkhuizen Myrthe E.C., d.v. J. van der SchaafF en S.E.D. Zuidema Jamy, z.v. R.F. van Dijk en J. Jacobs Huwelijksaangiften/aangiften geregistreerde partnerschappen G.R. Schenk en M.L. Olbers A.M. Alonso Bayon en E.E. Corts M.A.C. van Twuijver en C.B. ter Linden M.J. Stoop en D.M.J.M. Kramer Huwelijken J.C.T. Hollenberg en M. van Klink L.J.G. Bakkum en M.D. Kreule F. Haafkens en M.F. Martino Avila M. Verboom en E.W.M. de Graaft R.P. Roke en A.E.C. Bruins S. Toegimin en A.J. de Jong Overleden K.K.F. Harig M. Groot wv Leeuw M. Kieft wv Kuijper J. Verver wv Snel M. Bood M.C. Koper wv Bijwaard W.P. Leenen J.C. Gaarthuis W.A. Vendel R. Eugster E.P. Kollau Elders overleden P.H. Morsch N.J. Oud D.P. van Soest J. Brijder wv Tromp' Voor het uitbrengen van uw stem op 15 mei voor de leden van de Tweede Kamer wijzen I wij u op het stembureau waarvoor u bent opgeroepen. Dit kan gewijzigd zijn. De Gere formeerde Kerk is geworden Ter Coulsterkerk aan de Holleweg. Het stembureau in het gezondheidscentrum in Ypestein is verplaatst naar het gebouw van het Werkvoorzienings schap, Industrieterrein Oosterzij 8. Neemt u de goede oproepkaarten mee naar het stembureau. Als u op 6 maart niet gestemd hebt en u hebt de oproepkaarten nog wel dan kunt u die het beste vernietigen om te voorkomen dat u uw stem niet uit kunt brengen omdat u de verkeerde oproepkaart hebt meegenomen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact .opnemen met de afdeling Burgerzaken, tele foonnummer (072-) 535 67 20. De burgemeester van de gemeente Heiloo maakt bekend, dat het bij de aanstaande ver kiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal op 15 mei 2002 een kiezer is toestaan bij volmacht te mogen stemmen. Daarbij geldt de volgende bepaling. Machtiging door overdracht van de oproepingskaart 1De kiezer kan ook, in plaats van een ver zoekschrift in te dienen na ontvangst van de oproepingskaart, tot en met de dag van de stemming zelf een andere kiezer mach tigen voor hem/haar te stemmen. Dit geschiedt door de oproepingskaart aan die kiezer over te dragen. 2. Een op deze wijze aangewezen gemach tigde moet in hetzelfde stemdistrict als kiezer zijn geregistreerd als degene die de volmacht geeft. 3. De aldus gemachtigde kan de volmacht- stem uitsluitend tegelijk met zijn/haar eigen stem, in het stemdistrict waar hij/zij staat ingeschreven, uitbrengen. Een kiezer mag niet meer dan 2 (twee) vol machten aannemen. Een volmachtgever is niet bevoegd de volmacht in te trekken of zelf aan de stemming deel te nemen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling burgerzaken, tele foonnummer (072 -) 535 67 20. (30 ct./0,14 euro/min)

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 4