êwum&ant w, flA DGUI1 fc BoetMo filippa giordaiio rosso am ore Ontbijten in je eentje 13,90 kTiffiJ deutekom II rosso amore CD- en platenbeurs Afsluiting Nederlandse Kinderjury 2002 Dikke vriendjes veranderen in VIP's De Hans wijekers spelen Sneeuwwitje Nieuwe dichtbundel van dichtersduo uit Heiloo en Zutphen Top dj's met luilak in Buk Buk Afslag 9 Wet voorkeursrecht gemeenten 'Zandzoom' onrechtmatig Base Dance bij Tendenz 538 Drive-in show in Club Loco The Best of Buk Buk Organiste Willibrordusparochie neemt afscheid Ontbijten in je eentje door Cri Stellweg Jongens aangehouden na baldadigheid Onder invloed in de auto II rosso amore door Filippa Giordano Boek van de week: CD van de week: /nSo\ Winkelhof V Loo 53 Tel. 5335535 Agenda Sporthal Het Vennewater Zwembad Het Baafje UITKIJKPOST - 15 MEI 2002 - PAGINA 8 THEATER Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend tel: 072-5180618. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00 19.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Hei loo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreekuur werkdagen 13.30-14.30 uur, zaterdag 10.00 11.00 uur en volgens afspraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Geert Groteplein 8,1813 BM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzen Hertog Aalbrechtweg 5,1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 9.15 uur en vanaf 2 januari De Smetkliniek (Willibrord), Kennemer- straatweg 464, maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 9.30 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. HEILOO - Op 25 mei vindt er een ed en platenbeurs plaats in 't Trefpunt. De beurs begint om 10.00 uur en duurt tot 13.30 uur. Tafels zijn te huur voor E 7,- per stuk. De toegang voor de bezoekers is gratis: Voor informatie, tel. 072- 5331297. HEILOO - Woensdag 22 april heeft de bekende kinderboekenschrijver Arend van Dam de afsluiting van de Kinderjury verzorgd in de openbare bibliotheek. Samen met het Kinderjury Promotie Team heeft Arend van Dam de uitslag van de Kinderjury in Heiloo bekend gemaakt. Deze was als volgt: In de categorie voor kinderen van 6 tot 9 jaar: 1. Zilvertand- Paul van Loon, 2. Een schat in het park- Vivian den Hollander, 3. Juf Wijs houdt van Dracula- Terence Blacker. In de categorie voor 10 tot 12 jaar: 1. Tanja's Song- Nanda Roep, 2. Marikes vijfde geheim- Lydia Rood, 3. Zilvertand- Paul van Loon. Meer dan 100 kinderen uit Heiloo heb ben hun stem uitgebracht. Ben je nieuwsgierig of jouw favoriete boek ook landelijk een prijs heeft gewon nen? Kijk dan woensdagavond 15 mei naar Z@ppelin op Nederland 3. Muziek De muziekvoorstellingen in de Beun kunnen niet beter geopend worden dan door Cor Bakker en Louis van Dijk. De pianisten hebben hun sporen in de theater- en muziekwereld ruimschoots verdiend. Diverse klassiekers, maar uiteraard ook nieuwe composities pas seren de revue. Een ware swingestafet te voor twee piano's op dinsdag 26 november. Cor Bakker. foto Patricia) Louis van Dijk. (foto Leo Veger) Mezzo Macho laat in In the Whyland diverse muziekstijlen, tekstgrappen en vocale acrobatiek klinken. Het veelzij dige stemmenwerk van de vier zangers in" combinatie met regie van Albert Hoex staat garant voor een bijzonder spektakel van vocale kleinkunst. Nog zo'n band, die nauwelijks enige vorm van introductie behoeft is de Dutch Swing College Band. Op don derdag 16 januari kan de ware liefheb ber van de goede traditionele jazzmu ziek terecht om te zien en vooral te horen dat de aloude naam DSCB rjog altijd borg staat voor jazzmuziek op wereldniveau. Klaas Hofstra en Regina Albrink trach ten tijdens het koffieconcert op zondag 9 maart het geheim van Beethoven te ontrafelen. Zijn woorden en muziek vormen de basis van deze voorstelling, Klaas Hofstra en Regina Albrink in Beethoven's gehoor. die onder meer ingaat op het dagboek van Beethoven, zijn doofheid en een van de mooiste liefdesbrieven ooit geschreven. Voorafgaand aan deze voorstelling vindt de jaarvergadering van Vrienden van de Beun plaats. Kaartverkoop U kunt uw intekenlijst voor 1 augustus deponeren in de brievenbus van de Beun, of opsturen naar Postbus 221, 1850 AE Heiloo. Kaarten besteld op de intekenlijst kunnen vanaf 2 september worden afgehaald. Vanaf die datum kunt u ook terecht voor contante ver koop van alle voorstellingen aan de kassa van de Beun, geopend van maan dag t/m vrijdag van 13.30 tot 17.00 uur en vanaf een uur voor de voorstelling. HEILOO - Morgen, 16 mei, wordt VIP's jeugdmode geopend in Heiloo. VIP's is te vinden in het voormalige pand van Inzet lijstenmakerij bij win kelhof 't Loo aan de Raadhuisweg 10. De winkel in jeugdmode vervangt modezaak Dikke Vriendjes aan de Raadhuisweg 9. De zaak verhuist slechts een deur verder dus, en krijgt daarbij de nieuwe naam VIP's. De gloednieuwe winkel is drie maal zo groot dan het voormalige pand. Wie binnenloopt ontvangt een leuk Espritcadeau. Bovendien ontvangt u op donderdag, vrijdag en zaterdag 10% korting en zijn alle zomerjassen voor de helft van de prijs. HEILOO - Op vrijdag 17 mei vindt de première plaats van de musical Sneeuwwitje en de Zeven dwergen door de jongere groep van de Hanswijckers. Dit bekend sprookje zal door 30 kinderen worden uitgevoerd, maar dan in een versie aangepast aan de hedendaagse tijd. De uitvoeringen zijn op vrijdag 17 mei om 20.00 uur en op zaterdag 18 mei om 15.00 en 20.00 uur in Theater De Beun in Heiloo. De kaarten voor deze voorstelling zijn nu al verkrijgbaar bij de volgende ver koopadressen: Kaas- en Natuurwinkel Lemmink in Egmond aan Zee, Keurslagerij Heddes in Egmond aan den Hoef, Apeldoorn Elektro- technischbedrijf in Egmond-Binnen en bij Boek- en kantoorboekhandel 't Loo in Heiloo. En natuurlijk ook bij theater de Beun in Heiloo. U kunt kaarten bestellen via tel. 072-5064003/5061603. HEILOO/ZUTPHEN - Onlangs is bij uitgeverij 't Gemaal in Zutphen de bundel 'In het voorbijgaan' verschenen van het dichtersduo Cleppus Pampus. Het is de tweede bundel van dit dichtersduo uit Heiloo en Zutphen. In de bundel staan achttien gedichten in vrije versvorm, die de lezer uitdagen tot intensieve lezing. In de gedichten is het op de een of andere wijze onderweg zijn zowel een regelmatig terugkerend thema als een regelmatig terugkerende beeldspraak. In het titelgedicht zoeken de dichters hun weg door de taal. Ze dolen, in het laatste gedicht, rond in een stad van woorden, 'zoekend naar een zin', zwer ven 'door straten van een taal die zich aan regels onttrekt'. De taal is verwar rend en onvolkomen. Juist die onvolko men taal dient als kruk op de tochten. Toch is het niet daardoor dat de poëzie van Cleppus Pampus niet direct en op het eerste gezicht te begrijpen is. Het lijkt erop dat het duo de ruimte binnen een woord juist maximaal heeft uitgebuit, wellicht denkend aan Derrida: „Geen enkel woord heeft een vaste betekenis, een woord is slechts een spoor in het textiel van betekenis sen". Het is nu aan de lezer dat spoor te vinden en betekenis toe te kennen door de tekst van alle kanten te bekijken. De gedichtenbundel in het voorbijgaan is verkrijgbaar bij boekhandel Deutekom in Heiloo en boekhandel Zwaan Ter Burg in Alkmaar. HEILOO - Aanstaande vrijdag is het weer luilak en als vanouds zal dat weer gevierd worden in de Buk Buk in Heiloo. Ook deze keer zal weer geheel in het teken staan van de Dance met daarbij een line-up bestaande uit bekende dj's als Will, Bas&Ram, dj JP en Spider. Dj Will zal de zaal warm draaien met zijn progressive trance maar ook met club trance en techno. Hierna is de beurt aan dj's Bas Ram, dit duo is onder meer bekend van de Mazzo, maar ook van de grotere festivals als Dance Valley. Zij worden zeer gewaardeerd in zowel binnenland als buitenland met hun progressive style. Daarna zal dj JP zijn intrede doen. Dj JP begon in de begin jaren negentig #ls dj en werd bekend van de Mazzo en de Evlo fees ten. Grote bekendheid heeft hij verkre gen via de welbekende HQ feesten samen met Tom Harding. Onlangs heeft dj JP zijn tweede dubbel-cd uitge bracht. De avond zal worden afgesloten door dj Spider, beter bekend als Spider Willem. Spider is door de jaren heen een zeer gewaardeerde gast geworden in de Buk, tevens is hij bekend van de Hemkade, Dance Valley en Multi Groove, maar ook in het buitenland is hij een graag geziene gast. De avond start om 22.00 uur en zal doorgaan tot 06.00 uur. Kaarten kosten 20 euro en zijn in de voorverkoop ver krijgbaar bij Trance Vision op het Fnidsen in Alkmaar en in Heiloo bij Centerdisc of bij de Buk zelf. Tevens is het mogelijk kaarten te reser veren via www.bukbuk.nl, of stuur een e-mail naar dance@bukbuk.nl met daarin je naam, je telefoonnummer en het aantal kaarten. Reserveringen dienen op de avond zelf afgehaald te worden tussen 22.00 en 23.00 uur. Voor meer info kijk op de flyer of op www.bukbuk.nl. De redactie behoudt zich het recht voor om ingezonden brieven niet te plaatsen. De Uitkijkpost is een neutrale krant en kiest geen partij, dus ook niet voor politieke partijen. De redactie hanteert een richtlijn van 350 woorden per ingezonden brief. De inhoud moet betrekking hebben op een actueel onderwerp in het verspreidingsgebied van deze krant. Anonieme brieven worden niet geplaatst. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag van 9.00 tot 17.30 uur; dinsdag van 9.00 tot 13.00 uur en donderdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, woensdag is de redactie afwezig. ■I Aangeleverde kopij De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie, Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, M 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo, I Foto's en kopij, Kinnen tot uiterlijk dinsdagochtend 10.00 uur worden verwerkt. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt Ui aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. ■Hl In Limmen De kopij uit Limmen kan bezorgd worden bij N. Admiraal, Bloemenhof 5 in Limmen. Kopij ingeleverd voor ma. 12.00 uur kan nog voor de eerstvolgende editie worden verwerkt. Het algemene postadres van de redactie is Postbus 68,1850 AB Heiloo, Milieucontact Heiloo, Het Noord- Hollands Landschap en de Milieufederatie Noord-Holland zijn tegen het aanleggen van een afslag van de A9 bij Heiloo. Als die afslag er dan toch moet komen, dan, wat betreft de drie milieuorganisaties, niet ter hoogte van de Lagelaan, maar bij de Kanaalweg. Daar is volgens hen een directe aan sluiting mogelijk op het bedrijventer rein Boekelermeer. Het kustverkeer kan dan volgens de milieuorganisaties via de bestaande wegen: Kanaalweg en Zeeweg worden afgewikkeld. Zij heb ben dit aan het Gemeentebestuur van Heiloo laten weten. Een prima voorstel toch? De bewoners van de Stationsweg hebben totaal geen last van het toegenomen verkeer. Alleen die zij die op de Kanaalweg of Zeeweg wonen zouden er wellicht enige last van kunnen hebben. Niet dan? De werkelijkheid is, de milieuor ganisatie besteden daar geen aandacht aan, dat Limmen vooral gebaat zal zijn met een afslag van de A9 bij de Lagelaan of noordelijker daar ze daar door verlost worden van al het Heiloose verkeer dat nu door hun dorp komt. Moeten we dat echter ruilen voor Limmens verkeer over de Kanaalweg? De gedachte om in het geheel geen afslag van de A9 aan te leggen zal wel licht heel wat Heilooërs aanspreken, maar Limmenaren in het geheel niet. Goed nabuurschap verplicht echter Heiloo ook rekening te houden met de belangen van de buurgemeente. Als dan het idee om een doorgaande route voor het kustverkeer over de Kanaalweg, Stationsweg en Zeeweg, met spoorwegovergang en dientenge volge onvermijdelijke files te creëren, het beste is waar de milieubeweging mee kan komen dan wekken zij de indruk de belang van het behoud van een stukje weide- of bollenland aan zienlijk hoger te stellen dan dat van de bewoners langs de door hen voorge stelde route. Waar met name de Stationsweg, de Zeeweg en de Kanaalweg al reeds tot de aller drukste wegen van Heiloo behoren, is een verder verkeersbelas ting van dat tracé naar mijn mening onacceptabel. Ik stel voor, dat de bewoners van Stationsweg, Zeeweg en Kanaalweg het Gemeentebestuur laten weten dat voor hen dit voorstel van de betreffende milieuorganisaties onaanvaardbaar is. Margot van Gelder-Kop en Hans van Gelder Heiloo Februari 2000 vestigde de gemeente Heiloo het voorkeursrecht op een groot aantal percelen grond. Van circa 550 eigenaren werd daarmee het eigen domsrecht beperkt. Met de maatregel hoopte de gemeente grondspeculatie tegen te gaan. Indien een eigenaar zijn grond wilde verkopen dan moest men dit eerst aan de gemeente te koop aan bieden. Menigeen ging liever bij de dui vel te biecht dan hieraan te willen vol doen. Het regende bezwaarschriften. De gemeenteraad, met toen zes juristen in haar midden, kwam er zelf niet uit, vroeg het advies van juristen van het VROM, vroeg om advies van een op dit terrein gespecialiseerd extern deskundige en vroeg daarnaast om een 'second opinion' bij het gespe cialiseerde advocatenbureau Houthof (het mocht allemaal wel wat kosten... een paar ton meer of minder na de 'dif- tar'-affaire wie zou dat opvallen). Ondanks dat men de gemeente liet weten dat wanneer er eigenaren naar de rechter zouden stappen, dat het dan waarschijnlijk zou zijn dat de gemeente de zaak zou verliezen, zette de gemeen te haar zin door.Ook het advies van een speciaal ingestelde gemeentelijke com missie voor bezwaarschriften die de ingediende bezwaarschriften nota bene gegrond achtte sloeg men in de wind. De rechter vernietigde vorige week het onrechtmatig genomen besluit van de gemeente. De eigenaren die bezwaar hadden gemaakt zijn weer vrij in hun doen en laten. Maar waarom zette de gemeente eigenlijk zo venijnig en tegen beter weten in haar zin door? Waarom mocht het allemaal een paar ton kos ten? Het zou toch niet zo zijn dat de gemeente er op gokte dat een groot aantal eigenaren geen bezwaar zou maken? Het zou toch ook niet zo zijn dat de gemeente er bovendien op gokte dat er maar weinig eigenaren na de ongegrond verklaring van het bezwaar beroep bij de rechtbank zouden instel- len?Want een onrechtmatig genomen besluit door een gemeente (een enkele uitzondering daargelaten) waartegen geen bezwaar wordt gemaakt is immers ook rechtsgeldig. Nee dat kan ik me niet voorstellen van een gemeente als Heiloo... We zullen zien hoe de gemeente met de nieuwe situatie zal omgaan. Het is in mijn ogen niet meer dan normaal, dat een gekozen orgaan zelf een einde zal maken aan de onrechtmatige gevolgen van een onrechtmatig genomen besluit, ook dus bij diegenen die om welke reden dan ook geen bezwaar c.q. beroep hebben ingesteld. Overigens kunnen belanghebbende tot 21 mei nog bezwaar maken tegen het nieuwe besluit van de gemeente van 5 april jl. waarin men de Wvg tracht te continueren. Maak er gebruik van, u heeft het recht aan uw zijde. E. Zant Heiloo HEILOO - Op zaterdag 18 mei kun je weer helemaal uit je dak gaan bij Base Dance. Base Dance is de coolste disco voor de groepen 8 in Heiloo. Goeie dj's, gave muziek, mooie lichteffecten en een leuke dansvloer. Van 19.30 tot 22.00 uur staan de deuren voor je open. De entree is gratis. Op woensdagmiddag van 14.00 tot 17.00 uur en donderdagmiddag van 15.00 tot 17.00 uur is Tendenz ook open. Tijdens deze gezellige middagen kun je internetten, tafelvoetballen, darten, tv kijken, Hitkranten lezen, spelletjes doen, etcetera. Gratis entree. Tendenz is te vinden aan de Pastoor van Muijenweg 12, tel. 072-5321069. Tendenz is alcoholvrij en in de zaal mag niet worden gerookt. Pastoor van Mijenweg 12.1852 EH Heiloo. tel 5321048 HEILOO - Vrijdag 14 juni zal de bekendste dj van Radio 538, Jeroen Nieuwenhuizen, met zijn drive-in show de zaal van Club Loco op zijn kop komen zetten. Jeroen Nieuwenhuizen is bekend van zijn radioprogramma's Greatest Hits, The Morning J.E.M. en Jeroen Afternoon. Tegenwoordig is Jeroen elke maandag tot en met donderdag van 14.00 tot 16.00 uur te horen op Radio 538. Wil je dit feest meevieren, dan kun je vanaf 21 mei voorverkoopkaarten kopen (7 euro) bij Centerdisc Heiloo, Slimpad 36. Op de avond zelf kosten de kaarten 8 euro. Als je zeker wilt weten dat je niet naast de kaarten grijpt, kun je op zaterdag 11 mei kaarten reserve ren bij de entree van Club Loco, Pastoor van Muijenweg 12 in Heiloo. En vergeet niet, de toegang is vanaf 16 jaar en legitimatie is verplicht! Op zaterdag 18 mei komt er veel zang talent naar de bühne van de Buk Buk. Deze avond worden amateur-zangers en -zangeressen begeleid door een pro fessionele band. De deelnemers moe ten een aantal nummers ten gehore brengen waarvan ze er een van zichzelf zingen en een van de best of lijst. De Pilgrims zullen deze avond begeleiden en een extra swing geven. Aanvang: 21.00 uur, kosten E 5,-. HEILOO - Ruim 17 jaar was Anke Buzing-Dijkgraaf de organiste van de Rooms Katholieke Willibrordus parochie in Heiloo. Gedurende al die jaren heeft zij naast de reguliere week endvieringen, ook de bijzondere vierin gen door de week, muzikaal begeleid. Thans heeft zij besloten om het wat rus tiger aan te gaan doen en meer tijd te besteden aan andere dingen. Om die reden heeft zij het parochiebestuur meegedeeld dat zij vanaf 1 augustus 2002 alleen nog in bijzondere situaties als organiste beschikbaar zal zijn. Het parochiebestuur hoopt binnenkort een opvolgster voor mevrouw Buzing te kunnen aanstellen.Tijdens de viering op eerste pinksterdag (19 mei, 10.00 uur) zal de parochie officieel afscheid nemen van mevrouw Buzing-Dijkgraaf. Cri Stellweg (Den Haag 1922) was columniste bij de Arnhemse Courant en schreef meer dan 25 jaar als Saartje Burgerhart voor de Volkskrant. Zij publiceerde verschillende bestsellers, waaronder Deze aarde verlaten ('95), Een graf van letters ('96) en Iedereen is tegenwoordig jonger dan ik ('98). In" haar laatste boek Ontbijten in je eentje wordt met nietsontziende eer lijkheid en een flinke dosis zelfironie een dag uit het leven van de auteur beschreven, afgewisseld met langere verhalen over vroeger en nu. Het ontbijt in je eentje, hoogstens met de krant, de nachtelijke beroving in het steegje om de hoek door een jongen die haar kleinzoon kan zijn, de illegaal die ongevraagd zijn intrek in het schuurtje heeft genomen en daar met veel poli- tiegeweld op een stille zondagmorgen uit wordt gehaald: het wordt allemaal openhartig beschreven. 'Het is stil, heel erg stil, kamerbrede stilte vult de ruim te tot in de kieren, de stopcontacten, de plinten, het sleutelgat van de kamer deur. Nergens geluid, zelfs de appara ten houden de adem in, koelkast, klok, telefoon, muisstil. Het lijkt of het zou zo kunnen blijven tot in eeuwigheid. Is het erg? Of is het goed zo?' Het meest ontroerend zijn de passages over haar scheiding. Ingeruild voor een jonger exemplaar, zoals zo vele vrou wen overkomt, weet Stellweg haar nieuwe leven zonder zelfbeklag weer op te bouwen. Want wie geen verleden heeft, heeft ook geen toekomst. HEILOO - Woensdag 8 mei werden aan het begin van de nacfit drie jongens van 16 en 17 jaar aangehouden op het Slimpad. De jongens hadden kort daar voor een beeld in een tuin van een woning aldaar omver gegooid. Hierdoor waren een aantal planten ver nield. Een buurtbewoner wist een van de knapen aan te houden, waarna de andere twee zich vrijwillig meldden. Eén van hen verklaarde het beeld uit balorigheid omgegooid te hebben. Hij kreeg een bekeuring. Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur, voorganger ds. R.J. Blaauw (12 t/m 15 jaar). Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur, voorganger ds. F.J. van der Wind. Rooms-katholieke kerkdiensten GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur, voorganger ds. M.J. van Bolhuis. Willibrorduskerk Donderdag 09.30 uur: eucharistievie ring in Huize Overkerck. Vrijdag 19.00 uur: eucharistieviering in de Moeder Godskapel. Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering en toediening van het Sacrament van het Vormsel, m.m.v. Mogojoko, voor gangers mgr. G. Geukers, W. van Schie en H. Helsloot. Zondag 10.00 uur: woord- en commu- nievieviering met dames- en heren koor, voorganger W. van Schie. Maandag 10.00 uur: eucharistieviering met cantores, voorganger H. Helsloot. OL Vrouw ter Nood Donderdag 10.00 uur: 50-jarig bestaan KBO Noord- Holland, 19.30 uur: Katholiek Vrouwengilde. Maandag 12.00 uur: Poolse Bedevaart. Iedere zondagmiddag om 15.00 uur aanbiddingslof met rozenkransgebed. Op de doordeweekse dagen in mei wordt elke avond om 19.00 uur de rozenkrans gebeden. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 17.00 uur: pinksterviering in de Cameren, voorganger pastor J. Oiling, 19.00 uur: pinksterviering met liturgisch koor, voorganger B. van Schie. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met gemengd koor, voorgangers pasto res J. Oiling en S.Tol (Toekomst). Maandag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met gemengd koor, voorgan ger pastor J. Oiling. Egmond-Binnen Diensten zaterdag 19.15 uur; zondag 10.30 uur. Egmond aan de Hoef Diensten zaterdag 19.00 uur; zondag 10.30 uur; woensdag 09.30 uur. Egmond aan Zee Woensdag: geen viering. Donderdag 10.30: Hemelvaart; woord gebed en communieviering m.m.v. het gemengd koor.Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met samenzang. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering m.m.v. herenkoor. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking ser vice every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. HEILOO - Op zaterdag 11 mei om ongeveer 1.35 uur is een 27-jarige inwo ner van Limmen gecontroleerd op het gebruik van alcohol in het verkeer. De controle vond plaats op de Sandecamplaan in Heiloo. De man blies 560 ug/1, terwijl 220 ug/1 het wette lijk toegestane maximum is. De man heeft een proces-verbaal gekregen. Met haar aparte stemgeluid combi neert de Italiaanse zangeres Filippa Giordano opera, traditionele Italiaanse muziek met moderne pop- en soulmu ziek. Op haar eerste albums liet ze al horen dat klassieke operastukken, zoals Casta Diva uit Bellini's Norma en Vissi d'Arte uit Tosca van Puccini, uitstekend kunnen worden gecombi neerd met hedendaagse pop. De nummers zijn gezongen in zowel Italiaans, Engels als Frans onder leiding van twee van de beste internationale producenten: Celso Valli (die ook voor Eros Ramazzotti en Vasco Rossi heeft gewerkt), en Marco Sabiu (de producer achter het meest succesvolle album van Take That en de laatste cd van Tanita Tikararri). Ook Francesco Sartori (com ponist van het wereldberoemde Con te partirö, beter bekend als Time to say goodbye) heeft op dit nieuwe album drie nummers speciaal voor Filippa gecomponeerd: You are the one, Dissonanze (Mondo trash) en het prachtige Maria (by the sea): een eer betoon aan Maria Callas. Het album is opgenomen in Bologna en Londen, onder begeleiding van het London ses sion orchestra, waarin de beste Londense muzikanten zijn vertegen woordigd. Voor mensen die van de stijl van Emma Shapplin, Allessandro Safina en Andrea Bocelli houden is deze cd een absolute aanrader. door Cri Stellweg Beeranweg 67-69.1861 KL HbBoo M naast Winkathot 't Loo. 072 5331483 door Filippa Giordano van 21,95, voor 14*95 LIBRIS. Uw Complete Boeikhandel e-mail: info.deutekom@librls.nl Het Zevenhuizen 48 -1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of tel. 5356682. Op deze telefoonnummers kunt u ook informatie inwinnen over de verhuur voor het seizoen 2002/2003. Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag 15-05-2002 16-05-2002 17-05-2002 18-05-2002 19-05-2002 20-05-2002 21-05-2002 22-05-2002 23-05-2002 24-05-2002 25-05-2002 26-05-2002 27-05-2002 28-05-2002 29-05-2002 30-05-2002 31-05-2002 01-06-2002 02-06-2002 03-06-2002 04-06-2002 05-06-2002 06-06-2002 07-06-2002 08-06-2002 09-06-2002 10-06-2002 11-06-2002 12-06-2002 13-06-2002 14-06-2002 15-06-2002 16-06-2002 19.00-22.45 zaalvoetbal 14.00-15.30 sportinstuif 08.30-12.15 scboolgym 09.00-13.00 basketball gesloten 1e Pinksterdag gesloten 2e Pinksterdag 08.30-15.30 schoolgym 14.00-15.30 sportinstuif 08.30-12.15 schoolgym 09.00-13.00 basketball 08.45-15.30 schoolgym 08.30-15.30 schoolgym 14.00-15.30 sportinstuif 08.30-12.15 schoolgym' 10.00-16.00 basketball 08.45-15.30 schoolgym 08.30-15.30 schoolgym 14.00-15.30 sportinstuif 08.30-12.15 schoolgym 08.45-15.30 schoolgym 08.30-15.30 schoolgym 14.00-15.30 sportinstuif 08.30-12.15 schoolgym 16.30-17.30 zaalvoetbal 18.00-23.00 18.00-19.30 zaalvoetbal zaalvoetbal De Omloop 11 - 1852 RJ Heiloo - tel 072 5333909 Zwembad Het Baafje gaat open op zaterdag 4 mei om 10.00 uur De voorverkoop van de abonnementen is geëindigd, vanaf nu is het alleen nog mogelijk uw abonnement tegen het normale tarief te bestellen aan de kassa van het zwembad De zwemvierdaagse zal worden gehouden van maandag 17 juni tot en met vrijdag 21 juni 2002 De ligweide bij het ondiepe bad is aanzienlijk uitgebreid De abonnementen die in de voorverkoop zijn besteld kunnen bij het zwembad worden afge haald op maandag 29 april en woensdag 1 mei tussen 14.00 uur en 17.00 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 8