Musical Sneeuwwitje grandioos spektakel Dertig kinderen halen alles uit de kast ngezonaen Kunstgeschiedenis in Heiloo Afsluiting HAF-seizoen Dikke Vriendjes voortaan VIP's Gesprongen waterleiding Voorjaarsconcert Caecilia Herrie maken met je fiets ïl® Art Activiteiten Heilöo Sm Rechtbank roept gemeente Heiloo tot de orde Inleveren pakketten voor Polen Oud-papieracties in Heiloo KELEN IMiARIIKELEMNt Alcoholproblemen •voc. UITKIJKPOST - 22 MEI 2002 - PAGINA 10 HEILOO - Heel, heel ver de wereld 'rond,ligt Karpatië. Karpatië is een heel oud land; het land bestaat vandaag pre cies 5000 jaar. Om dit te vieren heeft de egoïstische Koningin Teutonia alle koningen en koninginnen van Europa uitgenodigd om aan haar hof de viering van het 5000ste bestaan bij te wonen. Zo gaat ook Prins Markus van Lugano naar het feest, maar dit is niet de enige reden dat de prins naar Karpatië reist. In dit land woont een kroonprinses, die 'zo mooi is dat windvlagen stoppen als ze haar zien. Haren zo zwart als roet, huid zo blank als de sneeuw, lippen zo rood als bloed en een hart van goud, •haar naam is... Sneeuwwitje. Zo begint het programmaboekje van ide ruim 25-jarige musicalvereniging De Hanswijckers uit Heiloo. Het jarenou de sprookje is door de Hanswijckers omgetoverd tot een moderne musical met een lach en een traan. Zo'n dertig kinderen, variërend in leeftijd van 8 tot 12 jaar, spelen en zingen de verschillen de rollen. Vanaf oktober vorig jaar heb ben ze onder leiding van regisseuse Marja Schoonheijm keihard gewerkt aan de productie. En met succes! Première De zaal in theater De Beun is voor driekwart gevuld, voornamelijk met familieleden en vrienden, die in span ning afwachten van wat komen gaat. Een duistere stem in de ruimte wijst op de concentratie van de spelers. 'Daarom geen flitsfoto's en mobieltjes. Hier volgt een première!' Vrolijke muziek brengt het publiek in de stem ming, het doek gaat op en in een gewel dig decor staat het keukenpersoneel. Het eerste lied wordt ingezet, waarin jhet personeel onder leiding van kok 'Mikmakker (een komische rol van Richy Mooij) zingen dat 'zij zich gek kokkerellen'. Lof voor decor en kleding Veel lof voor het decor en de kleding van de spelers. Je ziet niet elke dag koksmaatjes en keukenprinsessen met slabestek in hun haar, theedoeken om hun hals en vorken in de vlechten. Prachtige stemmen van Malfilia en de statige en arrogante koningin, rollen van Jessica Fokkinga en Sanne Twisk. Ook de kleding van de kosmeten was goed gevonden en zij zongen hun lied met veel vuur. Malfilio viel op doordat hij dubbelrollen kon spelen. De redactie behoudt zich het recht voor om ingezonden brieven niet te plaatsen. De Uitkijkpost is een neutrale krant en kiest geen partij, dus ook niet voor politieke partijen. De redactie hanteert een richtlijn van 350 woorden per ingezonden brief. De inhoud moet betrekking hebben op een actueel onderwerp in het verspreidingsgebied van deze krant. Anonieme brieven worden niet geplaatst. De jongste groep van de I/answijckers wist dit weekeinde het publiek uitermate te vermaken met hun uitvoering van Sneeuwwitje. Humor en emotie De liedteksten getuigden humor en werden ook zo gebracht. Sneeuwwitje was zeer expressief en lieflijk. Vooral haar lied 'Zo is het gebeurd' bracht zij met veel emotie. Een ontroerende rol van Tara de Wit. Heel bijzonder waren ook de vier kat ten, Vetklep, Mikkel, Tobber en Cardina. Prachtig geschminkt en met evenveel souplesse bewogen zij zich over het toneel. Als je niet beter wist zou je zweren dat het echte katten waren! Eigentijdse dwergen Het publiek werd in het tweede deel enorm verrast met de imitatie van een aantal dieren. Er moet veel geoefend van veel zijn op hoe een aap, olifant, struisvogel, uil, beer en slang zich voortbewegen en gedragen. Net echt! En dan waren er de geestige en vertederende dwergen. Geen rode puntmutsen dit keer, maar eigentijdse stoere spijkerjasmensjes. Met name Glunder (Jeroen Schuitemaker) en Kleumpie (Janne van Zanten) waren een lachwekkend duo die helemaal gingen voor hun rol! Happy end Tot slot kwam het natuurlijk helemaal goed met Sneeuwwitje en haar Prins Markus (Roy Geldorp) die een prach tig duet ten gehore brachten. Hoewel er af en toe wat haperde, maar dat mag bij een première, was het echt een avondje genieten in De Beun. Reactie op open brief E. Zant in de Uitkijkpost 15-5-2002 HEILOO - Heer Zant (en alle betrok kenen met u), u zult zich nog dikwijls verbazen over hetgeen waartoe de Gemeente Heiloo in staat is, alsmede de wijze waarop zij - tegen alle recht matigheid in - hun beslissingen op dic tatoriale wijze (en daarbij nog onder steund door het bestuursrecht) door drukken. U zult er achter komen, dat de burger in het kader van het bestuursrecht nauwelijks tot geen rechtsbescherming geniet, ook dan niet als u het recht aan uw zijde heeft. De rechtelijke uitspraak is gedateerd 18- 04-2002 en heeft betrekking op de eer ste aanwijzing d.d 02-2000. Met haar besluit d.d 05-04-2002 heeft het College van B&W een nieuwe aanwijzing gedaan en de eerdere beslissing van de Gemeenteraad (overigens geheel vol gens de wet) vervallen verklaard. Vanzelfsprekend bent u (met mij) van mening, dat deze tweede aanwijzing een procesmatige voortzetting is van de eerste, waarvan de rechter het funda ment, zijnde de ten onrechte gebruikte verklaring van geen bezwaar voor de Boekelermeer, heeft vernietigd. Voor deze nieuwe aanwijzing is echter voor alsnog geen verklaring van geen bezwaar van GS nodig, dat is pas het geval voor de besluitvorming van de Gemeenteraad op 5 september aan staande. Zoals onze 'burgervader' bij herhaling heeft gezegd: „Het heeft geen zin om een verklaring van geen bezwaar voor de Zandzoom aan te vra gen. Die krijgen wij toch niet!" Wat zal de Gemeente derhalve naar alle waarschijnlijkheid doen? Gewoon de verklaring van geen bezwaar voor de Boekelermeer gebruiken voor het aanstaande Gemeenteraadsbesluit gebruiken en in beroep gaan tegen het vonnis. Wat dit betekent? Wij (ook ik heb beroep aangetekend) hebben wel iswaar gewonnen, maar hebben een lege dop! De eigenaren die bezwaar hadden gemaakt zijn niet vrij in hun doen en laten! Het eventueel door de Gemeente in beroep gaan tegen het vonnis zou de rechtelijke uitspraak niet opschorten, m.a.w. de betrokken bur gers zouden de vrije hand hebben, ware het niet, dat de recente, tweede aanwij zing wederom onze handen bindt. De notaris zal u attenderen op het bij het kadaster geregistreerde beslag van de Gemjsente! Zo kan de Gemeente doorgaan zolang het haar behaagt, wellicht wachtend op nieuwe wetgeving, welke de burger, in deze, vogelvrij maakt. De Gemeente heeft alle belang bij tijd rekken of win nen. Indien de uitspraak van cfe rechter overeenkomstig de aanvankelijke toe zegging 'binnen 6 weken' was geweest, dan hadden wij echt gewonnen. Met alle respect voor de uitermate grote duidelijkheid van het vonnis, zet ik vraagtekens bij het feit, dat de uit spraak dusdanig vertraagd is, dat de Gemeente de volgende stap kon zetten, waardoor het positieve effect van het vonnis vooralsnog een lege dop is. Vanzelfsprekend is uw oproep om bezwaar tegen het tweede besluit te maken geheel terecht. En als de nieuwe Gemeenteraad, deze keer niet langer onder het dictatoriale voorzitterschap van onze 'burgervader', zich uitspreekt tegen de aanwijzing (hetgeen ik met name met de sterke positie'van HEI LOO 2000 niet uitsluit),... of als de Gemeente het eventuele beroep ver liest... en als de nieuwe wet tegen die tijd nog niet aangenomen is... wie weet, komt het dan toch nog góed. W.H.C. Welling, Limmen ALKMAAR - Er is weer gelegenheid tot het inleveren van pakketten voor familie, vrienden en kennissen in Polen. Het pakket wordt in Polen aan huis afgeleverd. Inleveren van pakketten kan geschieden bij: Monica Verhage, Vennewaard 162 te Alkmaar, tel. 072- 5622576 op woendag 22 mei van 19.00 tot 22.00 uur. De pakketten moeten goed verpakt zijn, bij voorkeur in een stevige kartonnen doos, met plakband dichtgeplakt en met een stevig touw eromheen. De adressen van geadres seerde en afzender dienen duidelijk leesbaar op de doos geschreven te wor den. De pakketten mogen ook brieven, tijdschrfften e.d. bevatten, echter geen geld. Het maximale gewicht van een pakket is 25 kg de kosten zijn 3.40 euro per pakket plus 1.30 euro per kilo. Bij inle veren van het pakket is men verplicht een legitimatiebewijs te tonen. Zaterdag Radboudschool, Slimpad 18. Tussen 09.00 en 12.00 uur. Fanfare Showband Heiloo, huis-aan- huis actie, in plan Ypestein (Noord), ine. de Dompvloetlaan en Groenelaan, plan Zuid en plan West tussen Ewisweg- Het Zevenhuizen- Het Malevoort (ine. de Ronge en Boswijk) en Pastoor van Muijenweg. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verzamelplaatsen langs de weg, vóór 09.00 uur. Maandag Meander/Paulusschool, De Hucht 2, huis-aan-huis' actie plan Ypestein zui delijke gedeelte. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verza melplaatsen langs de weg, vóór 19.00 uur. Ook is brengen mogelijk tussen 18.00 en 19.00 uur naar de parkeer plaats bij school. HEILOO - Op dinsdag 14 mei sloot de Heilooër Amateur Fotografenvere niging (HAF) het seizoen af met de verkiezing van de foto en dia van het jaar. Per clublid mochten maximaal twee foto's en twee dia's worden inge bracht. Uit hun in het afgelopen jaar gemaakte foto's en dia's hadden de HAF-leden de huns inziens meest geslaagde opnamen opgediept', in de hoop dat hun foto of dia door de jury zou worden aangewezen als beste exemplaar. In totaal lagen zo'n 30 keurig in passe partouts van 40 x 50 cm geplaatste foto's en ongeveer 20 dia's ter beoorde ling gereed. Het gaat daarbij niet zozeer om een te winnen prijs maar veel eerder om de eer die daarmee bin nen de fotoclub te behalen is. Bovendien is de kans groot dat de win nende foto's en dia's hoge ogen gaan gooien bii de selectie voor de Bondsfotowedstrijd (afdeling Noord- Holland Noord) die elk jaar opnieuw gehouden wordt. Als deskundige juryleden traden op de in amateur-fótografenkringen welbe kende heren Armando Jongejan en Jan Hoogland, beide lid van de Fotowerkgroep Exposed Noord- Holland Noord. Alle foto's en dia's werden door de jury besproken. Er werd vooral gelet op originaliteit, inhoud, zeggingskracht, details en ten slotte de technische afwerking. Er waren foto's in kleur en in zwari-wit (zowel 'gewoon' als in infrarood). Ook 1 de toepassing van digitale technieken was onmiskenbaar aanwezig. Soms kre gen foto's niet malse kritiek van de jury (bijv. omdat kennelijk geen gebruik gemaakt was van een statief waardoor bewegingsonscherpte) maar over het algemeen waren de beoordelaars zeer lovend over de getoonde prestaties. Uiteindelijk kwamen als fotowinnaars uit de bus Twee vogelnestjes (Carla Admiraal), Profiel van een dame (Yolanda Geldof) en Nachtsfeer (Jaap Los). Bij de dia's wonnen achtereenvolgens Landschap in spiegelbeeld (Jan Fontijn), Twee houten huisjes in De Rijp (Cris Bakker) en Berglandschap in Noorwegen (Cris Bakker). Al met al kan de HAF terug zien op een geslaagd seizoen en een leuke afsluiting daar van. De HAF houdt een zomerpauze van drie maanden. Op zaterdag 7 sep tember presenteren tien leden van de HAF de resultaten van de themafoto grafie (onderwerp Bij mij in de straat) \n de bibliotheek van Heiloo tijdens de Uitmarkt. Hierover volgen t.z.t. nadere mededelingen. Op dinsdag 10 septem ber wordt de jaarvergadering gehou den waarna een nieuw seizoen met veel nieuwe activiteiten van start gaat. Paula van Steeg toont trots het interieur van haar nieuwe kinderkledingzaak, (foto MSP HEILOO - Dikke Vriendjes is uit, VIP's is in. Paula van Steeg, eigenares se van voormalige kinderkledingzaak Dikke Vriendjes, heeft na de verhuizing van de Raadhuisweg 9 naar nummer 10 een nieuwe start gemaakt. Een nieuw pand,.een nieuwe naam moet zij heb ben gedacht. Dikke Vriendjes veran derde dus in VIP's, en dat is een prima benaming voor de inmiddels drie keer zo grote kinderkledingzaak van Paula. De kinderen die in de zaak komen, worden door Paula en haar medewer kers allen als Very Important Persons gezien, en dus ook zo behandeld. Donderdag 16 mei was de officiële ope ning van VIP's, waarbij klanten op Profiel van een dame van Yolanda Geldof. Lees het elke week in de Uitkijkpost. Hét gratis weekblad voor Heiloo en omstreken HEILOO - Vanaf deze week is het nieuwe cursusprogramma kunstge schiedenis van de Stichting Vrije Academie voor Kunsthistorisch Onderwijs verkrijgbaar in de openbare bibliotheek. Het programma in Heiloo is geheel vernieuwd. Voor de snelle inschrijvers is er een aantrekkelijke korting. Kunstgeschiedenis De Vrije Academie heeft het afgelopen jaar weer meer cursisten dan ooit ver welkomd bij haar activiteiten. Steeds meer mensen willen zich verdiepen in kunst en cultuur en haar achtergron den. Bij de Vrije Academie gaat het om de beleving van kunst en cultuur. Vanuit deze betrokkenheid heeft de Vrije Academie weer een boeiend nieuw cursusprogramma gemaakt. Musea cursuslocatie Heiloo Naast het lesprogramma zal de Vrije Academie het komend seizoen aan dacht besteden aan een aantal grote exposities in Nederland. In dit najaar Chagall in het Joods Historisch Museum. Het Van Gogh Museum laat u kennismaken met de 19de eeuwse Amerikaanse kunst. En het Rijksmuseum Amsterdam zal dit sei zoen eindigen met een bijzondere ten toonstelling over Hendrick Goltzius, graveur en schilder rond 1600. Door de goede samenwerking met de grote musea kan de Vrije Academie ook bij zondere museumarrangementen aan bieden. In de gratis cursusbrochure vindt u uitgebreide informatie over alle programmaonderdelen. De cursussen worden gegeven in het Open Huis, 't Loo 19. De nieuwe programmaboekjes van de Vrije Academie zijn weer uit. Korting bij inschrijving voor 15 juni. Bij snelle inschrijving geldt een korting van 7,- euro per cursus. De inschrijving dienen dan voor 15 juni 2002 naar de Vrije Academie te worden gestuurd. Het volledige gratis excursie- en cur susaanbod is aan te vragen bij de Vrije Academie, tel. 020-4185050. De bro chure kan men ook af halen bij de openbare bibliotheek. Nieuw is het gra tis abonnement op de e-mail nieuws brief die elke maand verschijnt. Opgave hiervoor kan op: www.kunstge- schiedenis.nl. ALKMAAR - De Brijder, centrum voor verslavingsproblematiek houdt op woensdag 29 mei en donderdag 4 juni in Alkmaar opnieuw een alcohol-infor matiegroep voor familieleden, vrienden van mensen met alcoholproblemen. In gezinnen met alcoholproblemen leven mensen nogal eens met veel onbeant woorde vragen. Familieleden voelen zich soms schuldig aan het alcoholmis bruik van één van hen. Meestal ten onrechte, maar het roept veel spanning op. Informatie over de werking van alcohol en de gevolgen van alcoholmisbruik kan veel duidelijk maken. De juiste houding zoeken t.o.v. de drinker kan veel invloed hebben op beïnvloeding van het drinkgedrag. Onderwerpen die aan bod kunnen komen zijn: welk gren zen kan men stellen? Hoe hanteert men deze grenzen? Hoe te voorkomen dat andere gezinsleden in het gedrang komen? Hoe iemand te motiveren om zo nodig hulp/advies te zoeken. Welke hulpverleningsmogelijkheden zijn er? De avond begint om 20.00 uur en duurt tot 22.00 uur. U vindt de Brijder Stichting aan de Kees Boekestraat 20 te Alkmaar, tel. 072-5272800/803. Bij vol doende aanmeldingen biedt de Brijder een trainingsavond aan waarop veel concreter ingegaan wordt op proble men die zich kunnen voordoen. Daarbij oefent u concrete manieren om iemand te motiveren tot ander gedrag. Opgave graag bij het CAD Alkmaar van de Brijder. tel. 072-5155414, in ver band met de beschikbare ruimte. Contactpersoon: Louis van Bucren. Medisch Centrum Alkmaar Expositie 'De Andere Kant' met zelf gemaakte kunstwerken van personeel en medewerkers van het fylCA. Te zien in mei en juni, op verschillende locaties in het ziekenhuis en het Familiehuis. Galerie 1719 Expositie schilderijen van Chris Duinmeyer en Andrez, Verdronkenoord 29, openingstijden donderdag, vrijdag en zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur. Nederlands Kachelmuseum Wisselende exposities en tentoonstel lingen. geopend op zondag van 12.00 tot 16.00 uur, t/m 1 oktober ook op vrij dag van 12.00 tot 16.00 uur. NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN leuke kortingen, cadeautjes en andere acties Icondén rekenen. De nieuwe en veel ruimere zaak loont zich prima voor de presentatie van de vrolijke kin derkleding. Oudere kinderen hebben een eigen afdeling en ook hun eigen paskamers. Achter in de zaak vinden jonge moeders een fraaie collectie babykleding, alles tegen schappelijke prijzen. Dat ook voor de kleintjes al merkge- richt ingekocht kan worden, bewijzen de modemerken Schiesser, Esprit en Mexx. Van rompertjes tot stoer spijker pak, van kuitbroek tot strakke leggings, u vindt het voortaan allemaal bij VIP's! HEILOO - Zondag, begin van de middag, sprong een waterleiding aan de Heereweg 128 in Heiloo. De PWN moest er vervolgens aan te pas komen om de wateroverlast in te dammen. De hele voortuin en een gedeelte van de rijbaan stonden blank van het water, (foto MSP) Piet Veen Heilooër Piet Veen exposeert op 19,20 en 21 mei zijn gouaches in het Zwarte kerkje in Zuid-Schermer, Zuidefvaart 20-22. Galerie van Lubeck Expositie olieverfschilderijen van Marianne Brons- Winter en bronzen beelden van Johan Steenhoek, t/m 30 juni. Kanaalweg 6, geopend op vrijdag, zaterdagen zondag van 12.(X) tot 17.00 uur. GGZ Noord-Holland-Noord Expositie 'Je t'aime' t/m 3 juni van de kunstenaar Floris Brinkman in de kapel. Openingstijden: op zaterdag en zondag van 12.00 uur tot 18.00 uur (ook tweede pinksterdag). Kennemerstraatweg 464. Bibliotheek U kunt zich opgeven voor de cursussen, workshops en demonstraties internet voor beginners en gevorderden in mei en juni. De gehele maand mei is op de kleuter afdeling de tentoonstelling 'Water voor iedereen' te zien. Tot 27 mei is op de volwassenenafdeling de tentoonstelling Casa Design Fleurige expositie van schilderijen van Vrouwtje Spaans, Winkelhof't Loo 45. Noordergeestkerk Expositie van werken van Wim Diepenveen en Peter Huijzer, van 10.00 tot 18.00 uur. Silhouet Expositie schilderijen van Rina Snel, dinsdag t/m vrijdag van 9.00 tot 18.00 uur, vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur en zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur. Atelier TP Atelier Tine Poelsma, Tcrmijen 189, is wegens omstandigheden tot 4 septem ber gesloten! Beeldentuin Ditta Engel Van mei tot en met oktober vindt de kunstroute Noord-Holland plaats, waarbij twaalf galeries, beeldentuinen en ateliers in heel Noord-Holland hun deuren openen voor belangstellenden en liefhebbers. Expositie beeldende kunst, bronzen en gietstenen beelden. Te bezichtigen na tel. afspraak op 072-5336266 aan de Westerweg 182. HEILOO - Traditiegetrouw verzorgt het Heilooër Harmonieorkest Caecilia jaarlijks een voorjaarsconcert. Een prima gelegenheid voor de Heiloose bevolking om weer eens nader kennis te maken met dit orkest. Want dat is de opzet van het voorjaarsconcert: genie ten van de verschillende groeperingen die binnen Caecilia actief zijn. Jeugdorkest Zo is er het Jeugdorkest. Een enthou siaste groep jongeren tussen 6 en 16 jaar die leuke muziek maakt. Voor beginnende muzikanten, die net een of twee jaar een instrument bespelen, is het Jeugdorkest een uitstekende gele genheid om te leren samenspelen. Na verloop van tijd gaan de jeugorkestle- den over naar het grote A-orkest. De muziek die het Jeugdorkest speelt is zeer afwisselend. Op dit moment speelt het orkest onder andere filmmuziek van Lord of the Rings. Ook staan er naast wat meer klassiek getinte muziek swingnummers op het programma zoals Just a gigolo/I ain't got nobody. Naast de wekelijkse repetitie en de concerten, worden er ook muzikale uit stapjes georganiseerd zoals een optre den in de Efteling, Artis en een repeti tieweekend. Voor meer informatie kunt u bellen naar Marijke van Dijk- Purmer, tel. 072-5336707. Dirigent Wim Klaver is heel enthou siast over de jeugdige leden. Op het concert zult u zelf wel ervaren waarom. Op dinsdag 28 mei houdt het Jeugdorkest Caecilia uit Heiloo een instuifrepetitie. Iedereen die het leuk lijkt om samen muziek te maken, kan komen kijken en luisteren. Muzikanten die minimaal 1 jaar les hebben gehad op een instrument mogen ook de hele repetitie komen meespelen. Het Jeugdorkest repeteert van 18.30 uur tot 19.45 uur in het Bruno-gebouw (Buk Buk) aan de Pastoor van Muyenweg te Heiloo. Caecilia is een harmonieorkest. Dit betekent dat de volgende instru menten in het orkest kunnen worden bespeeld: fluit, hobo, klarinet, fagot, sax, hoorn, trombone, trompet, tuba, bariton, bas en slagwerk. In het Jeugdorkest kunnen vooral de koper instrumenten en klarinetten enige ver sterking goed gebruiken. Andere ins trumenten thuishorend in een harmo nieorkest zijn ook welkom. Grote A-orkest Het grote A-orkest, ook onder leiding van Wim Klaver, heeft hard gewerkt om een afwisselend programma te kun nen brengen. Het eerste gedeelte bestaat uit klassieke werken voor har monieorkest. Aansluitend wordt er een overgang gemaakt naar meer jazz en licht getint repertoire om te eindigen met muziek uit Chicken Run, de bekende animatiefilm. Elke week, op dinsdagavond, wordt er hard gereperteerd op klank, dynamiek, techniek en samenspel. De ruim 60 muzikanten zijn dan ook in staat om, mede dankzij de vakkundige dirigent, u een aantrekkelijk programma voor te schotelen. Wilt u verdere inlichtingen over het orkest, dan kunt u contact opnemen met Thom Westerhuis, tel. 072-5111508. Streetband Voorafgaand aan het concert kunt u kennis maken met een geheel andere kant, van Caecilia, en wel de Streetband. Een vijftiental muzikanten die lekker in het gehoor liggende muziek spelen. Het repertoire is een mix van mars, wals, dans, jazz, dixy, en ballad. De Streetband Caecilia biedt zich vooral aan voor de muzikale omlijsting van diverse evenementen in en rond Heiloo. Ook kan de Streetband voor u een serenade verzorgen. Verdere informatie kan de coordinator Jaap Zonneveld, tel. 072-5335965, u verstrekken. Dit alles kunt u gaan zien en horen op zaterdag 25 mei in theater De Beun. Om 19.30 gaat de zaal open en om 20.00 uur begint het concert. Toegangsprijs bedraagt 5 euro, Vrienden van Caecilia betalen 3,50 euro. Programmaboekjes, tevens toe gangsbewijs, zijn te verkrijgen aan de kassa 'van het theater. Na afloop van het concert is er gelegenheid om gezel lig na te praten in de foyer. HEILOO - Afgelopen zaterdag werd aan de luilakkenonder ons slecht, een korte nachtrust gegund. Vroeg in de ochtend reden enkele herriemakers met blikjes achter de fiets, klepperende ratels tussen de ■spaken en zelfs toeterende auto's rond om slapend Heiloo wakker te krijgen. Het lukte in elk geval om onze fotograaf wakker te krijgen gezien het vroege tijdstip dat hij met zijn camera dit jongetje in het vizier kreeg, (foto MSP)

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 10