GEZOCHT: SUPPORTERS m Steun uw club en win prachtige prijzen! Kamermuziek met blokfluit in de Slotkapel geborgen Duitse Seehund ook Adressen Limmen webwijzer GE ZOCHT: GE VONDEN: Activiteiten Limme ctiviteiten Egtnond Adressen Limmen SUPPORT ACTIE 800.000 fietsen De beste slotconclusie UITKIJKPOST - 22 MEI 2002 - PAGINA 8 Doe mee met de Support Actie! Voor slechts 11,- per jaar bent u al donateur van uw favoriete vereniging of goede doel. U maakt twee maal per jaar kans om mooie prijzen te winnen, zoals een auto, een exotische vakantie of een geldprijs van 450,- Ee*t uutiatiefa uqk de (jrcte* Cêubac£t£> www.supportactie.nl - tel. 013 - 455 28 25 De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag van 9.00 tot 17.30 uur, dinsdag van 9.00 tot 13.00 uur en donderdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, woensdag is de redactie afwezig. ■I Foto's en kopij, Kunnen tot uiterlijk dinsdagochtend 10.00 uur worden verwerkt. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. ■I In Limmen De kopij uit Limmen kan bezorgd worden bij N. Admiraal, Bloemenhof 5 in Limmen. Kopij ingeleverd voor ma. 12.00 uur kan nog voor de eerstvolgende editie worden verwerkt. Het algemene postadres van de redactie is Postbus 68,1850 AB Heiloo. Lezing over Chili in Bibliotheek Akersloot Diefstal buitenboordmotor Expositie De Spiegeling Oprichting nieuwe businessclub CAL Thema-excursie natuurbouwprojecten Camper uitgebrand Snelheidscontrole Verloren en gevonden Vluchtende bromfietser aangehouden ■I Aangeleverde kopl] De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie, Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. EHBO cursus in Limmen Man overleden na val van balkon Verkeerscontrole ^ïetsersfrond- www.fietsersbond.nl/ fietssloten LIMMEN - Op maandag 13 mei wer den in Limmen tijdens een gezellige bijeenkomst de diploma's uitgereikt aan een groepje kersverse EHBO'ers. Met blije gezichten konden de cursisten het papiertje in ontvangst nemen, waar voor zij in de afgelopen tijd hard had den gewerkt. In 16 lessen van 2,5 uur leerden zij op de juiste manier te han delen bij een ongeval op straat of thuis. Alle cursisten zijn geslaagd en kijken bovendien met veel plezier terug op een leuke, gezellige cursus. Wanneer u denkt:'Ik zou helemaal niet weten wat ik moet doen als voor mijn ogen een ongeluk gebeurt?', dan heeft u volgend najaar weer de kans om hier aan iets ts doen. Het is de bedoeling om dan weer een nieuwe cursus EHBO op te starten in Limmen. Voor meer infor matie kunt u terecht bij mevr. N. Valkering, tel. 072- 5051413. AKERSLOOT - Henk Filippo, freelan ce redacteur, fotograaf, reisleider en bergsportinstructeur geeft op donder dagavond 30 mei 20.00 uur een lezing in de Bibliotheek Akersloot (Rembrandt-singel 1) met als titel: Chili van Atacama tot Vuurland. Henk Filippo studeerde fysische geografie. Hij raakte geboeid door het oorspron kelijke natuurlijke landschap, dat niet door de mens beïnvloed is: de wildernis. Als compensatie voor het geregelde en hectische bestaan in Nederland. Hij reisde naar diverse berggebieden in Europa, maar ook naar Nieuw- Zeeland, Peru, Argentinië en Chili. Reisdoelen zijn natuurbeleving, voet tochten, alpinisme en fotografie. Henk Filippo organiseerde voor SNP- Natuurreizen wandelreizen door Chili en schrééf een reishandboek over het land voor uitgeverij Elmar. In zijn lezing over Chili geeft hij u een beeld van het landschap en de natuur. U krijgt een indruk van tochten door de droogste woestijn op aarde, de surre alistische en desolate landschappen van Noord-Chili's Atacama woestijn. Maar ook Patagonië en Vuurland in het zui den van Chili komen aan bod als de droomgebieden voor avonturiers. U zult beelden zien van trektochten door het regenwoud, van de beklimming van actieve vulkanen en over een héél bij zondere onderneming: een skidoor- steek van de Patagonische IJskap. Kaarten voor de lezing zijn verkrijg baar voor E 3,40 (bibliotheekleden E 2,27) in de bibliotheekvestigingen in Castricum, Akersloot en Limmen. AKERSLOOT - Maandagmiddag 13 mei werd een inbraak ontdekt in een bedrijfspand aan de Geesterweg. Men kwam in het pand door het vernielen van een toegangsdeur. Van een boot die in het gebouw lag opgeslagen, werd een buitenboordmotor weggenomen. Of er nog meer goederen zijn weggenomen kon nog niet worden vastgesteld. Beeldentuin en galerie Akermare Van mei tot en met oktober vindt de kunstroute Noord-Holland plaats, waarbij twaalf galeries, beeldentuinen en ateliers in heel Noord-Holland hun deuren openen voor belangstellenden en liefhebbers. Speciale evenementen: 25 augustus tuinconcert met zigeunerjazz. Aanvang 14.00 uur. Kosten E 5,-. 7 en 8 September: monumentenweekend Akersloot. Gemaal 1879 Van mei tot en met oktober vindt de kunstroute Noord-Holland plaats, waarbij twaalf galeries, beeldentuinen en ateliers in heel Noord-Holland hun deuren openen voor belangstellenden en liefhebbers. Het poldergemaal aan de Fielkerweg 4 te Akersloot, is van t/m september iedere zondag van 13.30 tot 16.30 uur geopend, en op afspraak. In de exposi tieruimte (voorheen de ketelruimte) worden tentoonstellingen gehouden var. hedendaagse kunst. Heden is dat expositie over de Woude' van Hendrik van Dam. Elke eerste zondag van de maand is het gemaal (onder voorbehoud) in werking te bezichtigen. Hoe ontmoet ik een boek Aan de Rijksweg 25 te Limmen mini tentoonstelling View Masters, alleen op oneven weken op vrijdag van 18.00 tot 21.00 uur en zaterdag van 11.00 tot 17.00 uur. Te zien t/m 31 mei. Bibliotheek Akersloot Expositie van foto's gemaakt door Ronald Naar tijdens zijn Antartica- expeditie 498-'99.Te bezichtigen tijdens de openingsuren van de bibliotheek. Serre Nella van Os Expositie van onder andere bronzen beelden, keramiek, acryl, olieverfschil derijen en aquarellen, elke zondag van 13.00 tot 18.00 uur, Westerweg 39. LIMMEN - De Kunst, centrum voor amateurkunst in Noord-Holland, heeft de Waterlandse Kunstkring (Monnickendam e.o.) uitgenodigd om in het kader van het project 'De Spiegeling' mee te werken aan een expositie. Deze expositie vindt plaats tot 28 juni in het gemeentehuis van Limmen. De Spiegeling staat voor inspiratie. Een kunstwerk is de spiegel van de ziel. De leden van de Waterlandse Kunstkring hebben zich hierdoor laten inspireren en hebben prachtige kunstwerken gemaakt. Dit levert een kleurrijke tentoonstelling op. Als publiek kunt u zich laten inspireren en deze 'spiegels' komen bekijken. Aan de tentoonstelling doen mee: Emmy Buijs, Trudy Dekker, Henny Herfst, John Karanélan, Hilde Koning- Boerma, Suze Kooijman, Malisca Muller en Pleun de Vries Lentsch. U vindt het gemeentehuis van Limmen aan de Zonnedauw 4, openingstijden maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 12.30 uur en 13.30 tot 17.00 uur. LIMMEN Na het oprichten van de Ondernemersfederatie CAL, waarbij de lokale winkelverenigingen en bedrijventerreinen in de nieuwe gemeente Castricum zijn aangesloten, blijkt er behoefte te bestaan aan een vereniging, waarbij die ondernemer zich kunnen aansluiten die noch door een winkelstraatvereniging, noch door een bedrijventerrein zijn vertegen woordigd. Ook zij kunnen zich dan via deze vereniging aansluiten bij de fede ratie, om zo ook vertegenwoordigd te zijn in de gesprekken naar lokale en bovenlokale overheden. Op maandag 27 mei is daartoe een oprichtingsbij eenkomst in De Burgerij Dusseldorperweg 103 te Limmen, aan vang 19.30 uur. De avond wordt ingeleid met een onderwerp over verkoop versterking in de ruimste zin van het woord onder de titel Turbo on sales, verzorgd door Pricewaterhouse Consulting uit Almere. Daarvoor zal eerst het doel van de nieuwe businessclub nader wor den verduidelijkt. Naast het bovenbe schreven doel, het behartigen van belangen zal ook het netwerken een sterk aandachtspunt van de club vor men. Contacten zullen op velerlei manieren gaan worden onderhouden. Niet alleen het sociale aspect is belang rijk, maar juist ook het uitwisselen van informatie, zowel virtueel, als fysiek. Deze avond moet dan ook als model dienen voor de toekomst, met daarin een leerzaam gedeelte en een onder houdend gedeelte. Nadere gegevens kunnen worden vers trekt door Rob van Keulen, tel. 072- 5023770 en Marjan Vollers, ^tel. 0251- 650263. EGMOND - Op dinsdag 28 mei gaat PWN-boswachter Fred van den Bosch om 19.00 uur met belangstellenden op pad in de duinen bij Egmond-Binnen. In de loop van de tijd heeft het duin door allerlei oorzaken heel wat veran deringen ondergaan. De wandeling voert langs een aantal zogenaamde natuurbouwprojecten waar beheerder PWN de oude duinsituatie probeert terug te brengen. Lang geleden, voordat er drinkwater werd gewonnen in de duinen, stonden laaggelegen duinvalleien vaak vol met water: een ideale plaats voor watervo gels als eenden en steltlopers. Ook was er een bijbehorende, rijke flora met planten als de parnassia en orchideeën. Door de waterwinning zakte het grond waterpeil, kwamen de natte duinvallei en droog te liggen en konden gebruikt worden voor de teelt van aardappelen. Anno nu zijn die oude aardappelland jes weer verlaten en heeft ook de drink waterwinning veranderingen onder gaan. Beheerder PWN probeert via een aantal eenmalige, kunstmatige ingre pen de oude situatie te herstellen. De resultaten zijn spectaculair. Uw aanmelding voor deze excursie noteert men graag via tel. 0900- 7966288. De deelnamekosten bedragen 3 euro per volwassenen en 1 euro voor kinderen tot 12 jaar. De wandeling start om 19.00 uur bij de parkeerplaats aan de Middenweg te Egmond-Binnen. LIMMEN - Door nog onbekende oor- zaak brandde zaterdag 18 mei rond 14 00 uur aan de Uitgeesterweg een camper volledig uit. De brandweer heeft het voertuig niet meer kunnen redden. De politie was ter plaatse om de weg af te zetten. AKERSLOOT - Woensdagmiddag tus sen 15.30 en 17.15 uur werd een snel heidscontrole gehouden op de Geesterweg waar de maximumsnelheid ter plaatse 50 km/u per uur bedraagt. Er werden 13 overtredingen geconsta teerd. De hoogst gemeten snelheid bedroeg 75 km/u. Naast deze snelheids overtredingen werden ook bekeurin gen uitgeschreven voor het niet dragen van de autogordel en het negeren van een inhaalverbod. Galerie Conny van Kasteel Van 25 mei (vernissage) t/m 23 juni wordt de tentoonstelling Hommage aan Mondriaan gehouden, met daarin 7 tafels, 2 stoelen en 28 krukken, ontwor pen en gemaakt door 37 kunstenaars. Noorderstraat 4, Egmond aan Zee. Openingstijden: donderdag t/m zondag tussen 15.00 en 19.00 uur en volgens afspraak, tel: 072-5067151. De galerie is gesloten van 6 t/m 9 juni. Abdij kaarsen Landschap- en interieurschilderijen en gouaches door Reinier Kamphuis t/m 15 juni. Te bezichtigen van maandag t/m zaterdag van 10.30 tot 16.30 uur, zondags gesloten. Vennewatersweg 27 Egmond Binnen. Galerie De Kapberg Wisselende exposities aan de Slotweg 17 te Egmond aan den Hoef, geopend op zaterdag en zondag van 13.30 tot 17.00 uur en na telefonische afspraak, tel: 072-5062645. Galerie Om de Noord Tekeningen, aquarellen, olieverfschil derijen en grafiek van Ewoud de Groot en anderen, geopend van donderdag t/m zondag van 12.00 tot 18.00 uur, Prinses Marijkestraat la in Egmond aan Zee. Huisartsen Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend tel:072-5180618. Tandartsen Tijdens het weekeinde en in de avon duren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Vuurbaak 7a. Geopend van 08.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekeinde en in de avonduren de Regionale Spoed- apotheek, Van Ostadelaan 248, Alkmaar, tel. 5143060. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. RIMA Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening, spreek uur: woensdag van 16.00 tot 17.00 uur in kamer 0.32 in het gemeentehuis (via achteringang), Zonnedauw 4. Tel. 5055363. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten Heiloo. EGMOND - Op zondag 26 mei zal blokfluitspeelster Karolina Bater haar try-out concert spelen in de Slotkapel in Egmond aan den Hoef. Het betreft hier een zeer gevarieerd kamermuziek programma, als voorbereiding op haar eindexamen eerste fase op 6 juni aan het Conservatorium van Amsterdam. Karolina Bater (1978) begon op 4-jari- ge leeftijd met blokfluitles en vervolgde naar studie in 1998 aan het Conservatorium van Amsterdam bij Walter van Hauwe. Zij nam al op zeer jeugdige leeftijd deel aan diverse con coursen in Duitsland, waaronder Jugend Musiziert en de Internationale Blokflötentage Engelskirchen, even eens in Duitsland. Vele eerste prijzen werden door Karolina gewonnen en ook de jurykri tieken waren zeer lovend en veelbelo vend. Karolina heeft al vele malen geconcerteerd met diverse ensembles, variërend van duo tot aan kamerorkest. Ook als solist treedt zij veelvuldig op, waaronder een aantal concerten met het Barockorchester Neuss. Sinds 1998 maakt Karolina deel uit van onder andere The Royal Wind Music, een Renaissance-Blokfluitenensemble, onder leiding van Paul Leenhouts en EGMOND - De Duitse duikboot Seehund, die in de Tweede Wereld oorlog vastliep voor de kust van Egmond-Binnen, is geborgen. Werden vorige week maandag en dinsdag de nog op scherp staande torpedo's al uit het wrak verwijderd, woensdag werd de Seehund zelf uit het water gehesen. De boot, die in stukken gebroken was, werd in delen uit het zeewater gehaald. Rond 16.00 uur kon de neus van het vaartuig worden geborgen, een kleine twee uur later werd het achterste deel boven water getakeld. Hoewel de werkkuip nog vol water stond, en de bergers de duikboot haast 'op de tast' naar boven haalden, werd toch haast gemaakt met de bergingsklus. Omdat onder het mangat nog een zelfvernieti gingprojectiel aanwezig was nam de duik- en demonteerploeg van de Koninklijke Marine geen enkel risico. Mede omdat het strand na de verwijde ring van de torpedo's weer opengesteld was voor publiek werden de resten van de duikboot snel opgeruimd. Voor de kustbewoners van Egmond rest inmid dels alleen nog een mooi verhaal en een hoop verwrongen staal als herinne ring. het Blokfiuitenkwartet QNG 138. Onlangs heeft zij met laatstgenoemde ensemble succesvol deelgenomen aan het prestigieuze Deutscher Musikwettbewerb 2002 in Bonn. Zij ontving hier een individueel Stipendium, een aanmoedigingsprijs van de ZONTA-Vereniging Duitsland en opname in de concertserie Junger Klinstler voor het seizoen 2002/2003. Karolina verzorgt regelmatig concerten in binnen- en buitenland, waaronder Oostenrijk, Tsjechië, Joegoslavië, Ierland en Engeland. Dit try-out concert, in de Slotkapel die bekend staat om haar fantastische akoestiek, is een goede gelegenheid om zich als musicus te presenteren en om het examenprogramma aan het publiek te kunnen laten horen. Het programma dat Karolina in de Slotkapel zal spelen bestaat uit werken van de Middeleeuwen tot en met het hedendaagse repertoire. Aan dit con cert zal verdere medewerking worden verleend door Goska Isphording (cla- vecimbel), Mike Schmid (dwarsfluit) en Margreet van Duijsen (harp). Aanvang concert is om 15.00 in de Slotkapel in Egmond aan den Hoef. De toegang is geheel gratis. Karolina Bater speelt haar try -outconcert in de Slotkapel in Egmond aan den Hoef. CAL -De politie Noord-Holland Noord geeft de volgende voorwerpen op als verloren/gevonden: Verloren in Castricum: sleutels diverse, portemonnee dames pasjes rijbewijs, grote zwarte dameshandtas met porte monnee, sleutels e.d., groen damesvest, blauw etui met bril, wollen damesjack rood wit spikkels, rugtas bruin Easy pack inh. agenda map en etui, e.d. Gevonden in Castricum: herenhorloge Castle zwart bandje, herenhorloge met zwart rubber bandje, brandblusser, heren jack zwart, sleutels, bromfiets helm grijs/zwart NOU, boormachine in koffer, portemonnee Tenson bruin, lege gereedschapskoffer PARAT. CASTRICUM - Donderdag 16 mei omstreeks 22.30 uur zagen surveilleren de agenten in Castricum een bromfiet ser rijden zonder verlichting, met een snelheid van 80 km/u en zonder helm. Hij negeerde diverse malen een stopte ken en gaf gas bij het zien van de poli tie. Uiteindelijk kwam hij ten val op de Zeeweg waarna hij kon worden aange houden. Het ging om een 14-jarige jon gen uit Castricum. Zijn bromfiets was onverzekerd. Na verhoor aan het bureau werd hij met een bekeuring en zonder brommer heengezonden. CASTRICUM - Woensdagmorgen omstreeks 09.20 uur is een 44-jarige man uit Castricum door een val vanaf een balkon om het leven gekomen. Door de wind was de deur van de woning van het slachtoffer (derde etage) in het slot gevallen terwijl hij geen sleutels bij zich had. Om toch in zijn huis te komen besloot hij om via een balustrade en het balkon van zijn buren naar zijn eigen balkon te klim men. Ter hoogte van het balkon van de buren verloor hij zijn evenwicht en viel naar beneden. Hierdoor raakte de man zo ernstig gewond dat hij ter plaatse overleed. De resten van de Seehund worden definitief geborgen, (foto Frits Kaijer EF) CASTRICUM/HEILOO - Op 14 mei werden dinsdagmorgen en -middag op de Kennemerstraatweg in Heiloo en de Soomerwegh in Castricum verkeers controles gehouden. Tijdens deze con troles werden 18 taxi's gecontroleerd. Er werden met betrekking tot deze voertuigen negen bekeuring uitge schreven voor vier verschillende over tredingen. Daarnaast werden elf bekeuringen uitgeschreven voor ande re weggebruikers voor diverse overtre dingen Koploper hierbij was het niet dragen van de autogordel (7 maal). Huisartsen Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren- en in het weekend tel:072-5180618. Tandartsen Tijdens het weekeinde en in de avon duren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Vuurbaak 7a. Geopend van 08.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekeinde en in de avonduren de Regionale Spoed- apotheek, Van Ostadelaan 248, Alkmaar, tel. 5143060. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. RIMA Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening, spreek uur: woensdag van 16.00 tot 17.00 uur in kamer 0.32 in het gemeentehuis (via achteringang), Zonnedauw 4. Tel. 5055363. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten Heiloo. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Zorgcentrum De Cameren, Vredeburglaan 1, dinsdag en vrijdag tussen 08.00 en 08.30 uur. Prikpunt De Smetkliniek (Willibrord), Kennemerstraatweg 464, maandag t/m vrijdag van 09.00 uur tot 09.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Gemeente Limmen Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen, tel. 5051456. Open van 08.30 tot 12.30 uur. Grof vuil Tel. 5413533. Indicatiecommissie Aanvragen voor thuiszorg, verzorgings- en verpleeghuiszorg bij Regiobureau Zorgindicatie, Postbus 9331, Alkmaar, tel. 072 5670050. Ouderenwerk SWOL Secretaris mw. E. van Wieringen-van Wees, Oranjezon 3, 1906 VC Limmen, tel. 5051670. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Zorgcentrum De Cameren, Vredeburglaan 1, dinsdag en vrijdag tussen 08.00 en 08.30 uur. Prikpunt De Smetkliniek (Willibrord), Kennemerstraatweg 464, maandag t/m vrijdag van 09.00 uur tot 09.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Gemeente Limmen Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen, tel. 5051456. Open van 08.30 tot 12.30 uur. Grof vuil Tel. 5413533. Indicatiecommissie Aanvragen voor thuiszorg, verzorgings- en verpleeghuiszorg bij Regiobureau Zorgindicatie, Postbus 9331, Alkmaar, tel. 072 5670050. Ouderenwerk SWOL Secretaris mw. E. van Wieringen-van Wees, Oranjezon 3, 1906 VC Limmen, tel. 5051670. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur H. Corneliuskerk Pastor J. Oiling, tel. 5051275 en fax 5054503, spreekuur dinsdag 08.30 tot 09.15 uur, donderdag 16.00 tot 17.00 uur in de pastorie. Voor afspraken bel len. Diensten zaterdag 19.00 en zondag 10.00 uur. Secretariaat open vrijdag van 14.00 tot 16.00 uur, tel. en fax 5053793. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P. Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. Politiebureau Limmen tel. 0900-8844, geopend maandag van 09.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Politiebureau Akersloot tel. 0900-8844, geopend maandag van 14.00 tot 17.00 uur en donderdag van 09.00 tot 12.00 uur. Uw fiets gestolen? leder jaar overkomt dat 800.000 mede fietsers. En iedere keer weer is dat een (kleine) ramp. Een goed slot helpt, zeker als u uw fiets aan de vaste wereld vast ketent. De beste sloten vindt u op: www. fietsersbondnl/fietssloten Daar vindt u ook informatie over andere mogelijkheden om fietsendieven het leven zuur te maken. Op pad voor üw fietsplezier Postbus 2828,3500 CV Utrecht, info@fietsersbond.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 8