I wÊÊHÊUHÊFÊm Tm IÉ 1 i Gemeente start verkoop volgende zes bouwkavels Oosterbos Inloopavond complex De Kring in Ypestein Schoonmaken groene rolemmers gJGPSÖO KORTINGEN VAN mm CT HEILOO ededelingen UITKIJKPOST -19 JUNI 2002 - PAGINA 4 »MBWMI WWppMHSMIMlsp mÊÊtm WiM^MmWM fertl 1 i - II ^MTf Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heitao afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. Het Oosterbos ligt in de zuidoostboete van Heiloo. Haar vormt dit bos een tewallta- ^^plafronding van Heiloo en een overgang tussen bebouwing en landschap. In het Oosterbos is een 'woonbos' met een veertigtal kavels opgenomen. De kavels zijn voorzien van bosaanplant. Om het: begrip 'wonen in het bos' zoveel mogelijk inhoud te geven, is in het 'woonbos' een lage woningdichtheid gehanteerd. De kavelgrootte ligt bij benadering tussen de 11ÜÖ en 1900 m2. Van elke, te verkopen kavel in het 'woonbos' wordt maximaal 400 m2(20x20 meter) vrijgemaakt van bos aanplant voor de bouw van een woning met de bijbehorende bijgebouwen, ter rassen, tuin en parkeerplaats op eigen terrein. De gemeente verwijdert ook bosaanplant voor de aanleg van een ont- sluitingsweg. De overige bosaanplant moet worden behouden en de toekom- jj^aad en (raads)commissies Vergadering Heilooër Monumentencommissie Op woensdag 24 juni a.s. vindt om 15.30 uur de openbare vergadering van de Heilooër Monumentencommissie plaats in de B&W- kamer van het gemeentehuis. Agenda 1. Opening 2. Mededelingen en ingekomen stukken 3. Notulen 3 april 2002 4. Voorlichting 5. Bouwplannen 6. Archeologie: verslag activiteiten Baduhenna 7. Open Monumentendag 8. Rondvraag Meer informatie Voor meer informatie kunt u op donderdag en vrijdag contact opnemen met mevrouw A. van Breugel van de afdeling VROM, telefoonnummer (072 -) 535 67 55. stage eigenaar van de kavel moet de bos aanplant dan ook beheren. Het resterende bos op de kavel mag niet gekapt worden. Op een kavel kan een woonhuis worden gebouwd. Om het boskarakter zo weinig mogelijk aan te tasten en tegelijkertijd de architectonische kwaliteit te waar borgen, dienen woongedeeltes en bijgebouwen in een harmonieus samen hangend bouwvolume te worden geïntegreerd. Daarbij moet het ontwerp voor een bouwplan voldoen aan rede lijke eisen van welstand. Naast de bouw van het woonhuis zijn er zeer beperkte bouwmogelijkheden. De bebouwings voorschriften zijn opgenomen in het bestemmingsplan Zuid - Oost III. tosclmjvmgsprocedure De gemeente Heiloo stelt een ieder tot en met vrijdag 23 augustus 2002 in de gelegenheid een bod te doen op één of meerdere kavels in het plangebied Oos terbos. Ben bod kan gedaan worden op de kavels 11 tot en met 16 uit de derde fase. Voor de verkoop is een verkoopbrochure vervaardigd, waarin informatie over het project is opgenomen, in deze brochure valt ook te lezen waar de kavels precies liggen. De verkoopbrochnre is verkrijg baar bij de gemeente bij de publieks- balie Bouwen en Wonen in de hal in het gemeentehuis, kunt daar terecht tij dens de openingstijden van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 uur en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Bij de verkoopbrochure wordt een inschrijvingsformulier meegeleverd. Hierop staan onder meer de bodem prijzen per kavel aangegeven. Deze variëren van 375.000,- tot 425,000,-. Op het inschrijvingsformulier kan onder andere de hoogte van het bod per kavel worden ingevuld en kan worden aange geven naar welke kavels de voorkeur uit gaat. Voor de verkoop van de kavels is een aantal spelregels vastgesteld. Zo is de wens van het gemeentebestuur dat ten minste drie van de zes kavels worden uitgegeven aan inwoners van Heiloo. Als inwoner van Heiloo worden die per sonen aangemerkt, die tenminste 1 jaar staan ingeschreven in het bevolkingsre gister van de gemeente Heiloo. Meer informatie over de spelregels is te vinden in de brochure. Inschrijvingsformulieren moeten aange tekend worden verzonden of persoonlijk overhandigd worden aan de notaris. Notariskantoor De Bruijn Erkamp, Kennemerstraatweg 17-19 in Alkmaar is aangewezen als notaris voor deze fase van de kavelverkoop in het Oosterbos. Het kantoor is op werkdagen van 08.15 uur tot 17.15 uur geopend. Formulieren die na 23 augustus 2ÖÖ2 binnenkomen, worden terzijde gelegd. Öp maandag 2 september 2002 om 15.00 uur maakt de notaris de biedingen in een openbare bijeenkomst in de raadszaal van het gemeentehuis bekend door het openen van de enveloppen. De notaris legt daarbij niet ondertekende of foutief ingevulde formulieren terzijde. Tijdens deze bijeenkomst doet de gemeente nog geen uitspraken over toe wij zing. De gemeente beraadt zich allereerst op de biedingen en hanteert de eerdergenoemde spelregels om tot toewijzing te komen. De gehele inschrijvings- en toewijzings procedure vindt plaats onder verantwoordelijkheid van het gemeente bestuur. De rol van de notaris beperkt zich tot het in ontvangst nemen van de biedingen en het openen van de enve loppen. Daarnaast zullen zaken als betaling en de eigendomsoverdracht via de notaris verlopen. Meer Informatie Voor meer informatie over de kavels in het Oosterbos kunt u de verkoopbro chure afhalen bij de Publieksbalie Bouwen en Wonen in de hal van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1. Daar naast kunt u contact opnemen met de heer M.P. Stijkel van de afdeling VROM, telefoonnummer (072 -) 535 67 54. IIIIII SB Ingediende bouwaanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde bouwaanvragen zijn ingediend. In dit sta dium is nog niet bekend of aan de verzoeken meegewerkt kan worden. Eventuele bouw vergunningen en voornemens om vrijstelling te verlenen, worden te zijner tijd gepubliceerd. Daarna bestaat de mogelijkheid de bouwplannen in te zien en eventuele bezwaren in te dienen. Bestevaerslaan 23 - vergroten woning De Vlei 3 - vergroten woonhuis De Vlei 5 - vergroten woonhuis Nieuw bouwplan (vrijstelling bestemmingsplanvoorschriften) Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voornemens zijn een bouwvergunning te verlenen met toepassing van de in het bestemmingsplan opgenomen vrijstellings mogelijkheid voor het vergroten van de woning op het perceel Holleweg 143. Ter inzage Het bouwplan en de daarbij behorende stukken liggen vanaf donderdag 20 juni 2002 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieks balie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na telefonische afspraak met de heer L. Bas van de afdeling VROM, telefoonnummer (072 -) 535 67 46. Indienen van bedenkingen Gedurende de rermijn dat de stukken ter inzage liggen, kan een ieder tegen het voor nemen om voor bovenvermeld bouwplan vrijstelling te verlenen van de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmings plan schriftelijk zienswijzen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Oefenbaan golfsport aan de zuid zijde van de Lagelaan Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voornemens zijn om op grond van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning vrijstelling te verlenen voor de inrichting van een gedeelte thans nog agrari sche grond aan de zuidzijde van de Lagelaan als oefenbaan en de plaatsing van een over dekte afslagplaats ter hoogte van deze weg ten behoeve van de uitoefening van de golf sport en dit terrein gedurende een periode van 5 jaren te gebruiken voor dit doel. Ter inzage Het verzoek ligt met de daarbij behorende stukken vanaf donderdag 20 juni 2002 gedu rende twee weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 8.00 én 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na telefonische afspraak biet de heer L. Bas van de afdeling VROM, telefoonnummer (072 -) 535 67 46. Gedurende de termijn van ter inzage legging kan een ieder tegen dit voornemen om tijde lijk vrijstelling te verlenen schriftelijk zienswijzen naar voren brengen bij het col lege van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Verleende bouwvergunningen en geaccepteerde meldingen bouw voornemen. Door het college van burgemeester en wet houders zijn de hieronder vermelde bouwvergunningen verleend en meldingen positief bevonden. E.J. Potgieterweg 46 - plaatsen serre aan de Voning Tulpencroftlaan 25 - vergroten woning (serre) Omwonenden, ouders en andere belang stellenden kunnen op woensdag 26 juni 2002 tijdens een informele inloopavond van 19.30 tot 20.30 uur kennisnemen van de, door de gemeente voorgestelde aanpassingen van de verkeerssituatie aan de zuidzijde van gebouw de Kring. De inloopavond wordt gehouden in wijkgebouw De Ypsalon aan De Hucht. De gemeente geeft informatie over de voortgang van de nieuwbouw van de Meander en de Paulusschool en de ver huizing vanuit de tijdelijke huisvesting van beide scholen naar het hoofdge bouw. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G. Presburg van de afdeling Welzijn, telefoonnummer (072 -) 535 66 81. De groene rolemmers worden in week 26 voor de tweede keer dit jaar schoon gemaakt op maandag 24, dinsdag 25, woensdag 26, donderdag 27 en vrijdag 28 juni aanstaande. Wij vragen u de groene rolemmer na het legen wat langer buiten te laten staan. Dit om de schoonmakers de gelegenheid te geven hun klus te klaren. Meer informatie Heeft u vragen, dan kunt u contact opnemen met afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer (072 -) 535 68 68. Ter inzage Deze bouwvergunningen/meldingen liggen na telefonische afspraak met de bijbehorende tekeningen en overige stukken ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openings tijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandag avond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na afspraak met de heer F.H. Goedhart, telefoonnummer (072 -) 535 67 37 of met de heer J.M. Schoorl, telefoonnummer (072 -) 535 67 38 van de afdeling VROM. Procedure Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouwvergunning of het accepteren van een melding, kunt u hiertegen binnen 6 weken na deze publicatie een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Indien u bezwaar maakt, kunt u tevens om een voorlopige voorziening vragen bij de pre sident van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251,1800 BG Alkmaar. Nadere informatie over de mogelijkheden om bezwaren in te dienen of een voorlopige voorziening te vragen kunt u inwinnen bij bovenstaande telefoonnummers van de afdeling VROM. Verleende collectevergunningen Door burgemeester en wethouders is aan de volgende instellingen vergunning verleend voor het houden van een collecte in de vol gende periode. - Maag Lever Darm Stichting voor de periode van 16 tot en met 22 juni a.s. - Nederlandse Rode Kruis voor de periode van 23 tot en met 29 juni a.s. De collectanten horen een legitimatiebewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. Belangrijke nummers L J Alarmnummer: 112 Brandweer: 072 5644444 Politie: 0900 8844 (2,8 eurocent) Heerenweg 151,1851-KN Heiloo Tel. 072 - 533 12 75 www.zonneveldoptiek.nl OPRUIMING monturen Contactlensspecialist (RVO)

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 4