Jaarrekening 2001 CAL-gemeenten Rozen spelen spel met de zon College en secretaris Castricum brengen werkbezoek aan De Woude Nieuw schoolplein voor Johannesschool t gtmmm UITKIJKPOST - 3 JULI 2002 - PAGINA 8 - Brandweernieuws Castricum Rijden onder invloed van alcohol Groenbeheer heeft fantastische dag op Floriade Alsnog geslaagd Stanghangen Limmer jaarmarkt Opbrengst ANGO- collecte Diefstal uit woning NLP voor senioren Gevonden/verloren voorwerpen CAL Kopstaartbotsing, bestuurder onder invloed Agenda Limmen CASTRICUM - De jaarrekening 2001 voor de drie genoemde voormalige gemeenten is opgesteld en gecontro leerd door de accountants. De reke ningcommissie uit de raad heeft n.a.v. de stukken advies uitgebracht. De rekening werd 27 juni aan de raad voorgelegd ter vaststelling. Ook wordt de (resultaat) bestemming van het rekeningoverschot aan de raad ter definitieve besluitvorming voorgelegd. De jaarrekening is deze keer tekstueel beperkt gehouden. Door de enorme fusiedrukte bij de ambtenaren is de rekening bij uitzondering nu opge maakt zonder uitgebreide uitleg. De cijfers zijn echter nauwkeurig bere kend en laten zien dat het rekeningsre sultaat voor de voormalig gemeente Castricum, een positief saldo van E 1.045.491.- heeft, voor de voormalig gemeente Akersloot een positief saldo van E 286.344,- en voor de voormalig gemeence Limmen negatief saldo van E 133.000,- heeft. Totaal E 1.198.835,- positief. Van dit resultaat wordt voor het wachtgeld van de voormalig wet houders van E 214.408,-, gereserveerd. Het resterende saldo van E 984.427,- wordt aan het vrij besteedbare deel van de algemene reserve toegevoegd. Door de raad is inmiddels al een besluit genomen voor het inzetten van een deel van het vrij besteedbare gedeelte van de algemene reserve. Wethouder Van Gosliga is positief over de finan ciën voor de nieuwe gemeente: „Ondanks de onttrekking van gelden als gevolg van de Voorjaarsnota is de financiële positie van de gemeente nog steeds goed te noemen!" Rozen lenen zich voor de mooiste combinaties. Zo'n stamroos in een mooie sierpot is ook heel decoratief op het balkon of het terras. (Foto R. v.d. Burg/PPH) Rozen schijnen 's middags niet genoeg van de zon te kunnen krijgen. Hoe meer zon, hoe mooier rozen bloeien. Het lijkt erop alsof ze een spel van geven en nemen spelen met die zon. Vooral heldergele en feloranje rozen beantwoorden de warme zonnestralen het uitbundigst. Wanneer de zon het hoogst staat, bepaalt dit enthousiaste samenspel de sfeer in de tuin geheel. Elk moment van de dag heeft wel iets bijzonders. Het is net als met de seizoe nen van het jaar. Elk seizoen heeft zijn bekoring en steeds ziet je naaste omge ving er anders uit. Het is nu hartje zomer. Vele planten in de tuin zijn op hun mooist. Dat geldt helemaal voor de rozen. Die zijn - als het goed is - in het vroege voorjaar flink teruggesnoeid. Het heeft daarom een tijdje geduurd, maar nu zijn ze weer uitgegroeid tot prachtige, gezonde struiken. Ritme van de dag Waar het ritme van het jaar wordt bepaald door de seizoenen, zijn het bij de dag het ochtendlicht, de middagzon en het avondrood die het ritme aange ven. Het ochtendlicht laat een heel andere tuin zien, dan de middagzon. Op zijn beurt ziet de tuin er in het avond rood weer anders uit dan overdag. Dat is het ritme van de dag in je tuin. Want u weet precies waar de zon op de ver schillende tijdstippen van de dag staat. Zet daar, waar de middagzon zich in de tuin uitleeft, planten neer die zich aan die zon laven, zoals rozen. Die lenen zich daar bij uitstek voor. Denkend aan het zonlicht komen vooral heldergele en oranje soorten in aanmerking. Een frisrode roos kan hier overigens net zo goed tot zijn recht komen. Kopen wat je ziet Het heeft geen zin om hier namen te gaan noemen. Het zijn er zoveel. Veel beter is het om eens bij een tuincen trum langs te gaan. Rozen worden al een aantal jaren bloeiend in pot aange boden. Ze staat prachtig in bloei op het moment dat je ze koopt. Je kunt precies die kleurnuance uitzoeken, die het best past bij de sfeer van de tuin. Buiten de perken Met de rozen naar uw keuze kunt u vanzelfsprekend een kleurig rozenperk maken, een perk dat elke middag let terlijk in het zonnetje wordt gezet. Maar waarom de meest voor de hand1 liggende oplossing gekozen? Rozen zijn toch ook anders toe te passen. Durf eens de koning der bloemen te combi neren met vaste planten of andere klei ne heesters, bijvoorbeeld als stamroos in een pot met een boeiende onderbe planting van vaste planten. Leuk in de tuin, maar ook uitstekend toe te passen op balkon of terras. Verder geven rozen aan een vaste plan- tenborder of een heesterbeplanting een enorme plus. Bij heldergele en oranje rozen zijn tal van vaste planten en hees ters in dezelfde kleurstelling te beden ken. Zo zijn er ettelijke daglelies (hemerocallis) die hier prachtig bijpas sen. Gele of oranje soorten zijn onder meer hemerocallis Frans Hals, Happy Return, Stella de Oro, Texas Sunlight en Eenie Allegro. Is de ene soort niet voorradig op een tuincentrum, dan is er altijd wel een andere daglelie die bij de rozen kleurt. Andere gele bloeiers zijn hersthooi (hypericum), zonnehoed (rudbeckia), kruiskruid (ligularia), wederik (lysimachia punctata) en teu nisbloem (Oenothera). Een aparte ver melding verdienen de planten die heel zacht geel of zelfs geelgroen bloeien. Die vormen een prachtige achtergrond waartegen met name feloranje bloeien de rozen heel mooi uitkomen. Zo heeft wolfsmelk (euphorbia) een heel duide lijke geelgroene uitstraling. Tip: Floraide 2002 - Feel the art of natu re. De leukste tuin van Nederland heeft ook een prachtige rozentuin. Daar zult u de mooiste rozen vinden gecombi neerd met bollen en vaste planten. Voor meer informatie, tel. 0900-0555 of via internet www.floriade.nl CASTRICUM - Het brandweercorps van Castricum heeft de afgelopen week de volgende acties ondernomen. Afgelopen vrijdag begon voor de basis scholen de grote vakantie. Omdat de vrijwillige brandweer ook tijdens de vakantie 24 uur per dag beschikbaar moet zijn wordt er binnen het korps veel aandacht geschonken aan plannin gen en roosters tijdens de vakantiepe riode. De inzetbaarheid van ons korps blijft hiermee gegarandeerd. Dit neemt niet weg dat de thuisblijvende spuitgas ten ook graag naar een rustige periode uitzien voor wat betreft het aantal uit rukken. De afgelopen week heeft het alarm echter alweer meerdere keren geklonken. Dinsdagavond was er een automatische melding bij Hizy Hair op Geesterduin, deze melding werd veroorzaakt door rookontwikkeling vanuit een droog- trommel in het keukentje van de kap perszaak. De laatste vertrekkende medewerkster bij het verlaten van de winkel had de droogtrommel nog even aangezet. Doordat de filters van de droogtrommel niet goed waren schoon gemaakt kon de droogtrommel de af te voeren lucht niet kwijt. Hierdoor was het wasgoed in brand geraakt. Door de voordeur te forceren wist de brandweer zich toegang te verschaffen tot het pand en de beginnende brand te blus sen. De rookmelder had zijn werk meer dan voortreffelijk gedaan. De brand weer had meer problemen met de slechte bereikbaarheid van de betreffende eigenaar en of de beheer der van het winkelcentrum. Ook de aanwezige beveiligingdienst kon de brandweer niet verder helpen. Binnen de brandweer zal e.e.a. leiden tot het aanscherpen van procedures en het verbeteren van de communicatie met het winkelcentrum. Zowel woensdagmiddag als donder dagochtend zat er iemand vast in de lift in een van de-flats aan De Loet. Beide keren werd de brandweer ter assisten tie gevraagd om de personen te bevrij den. Saillant detail was het feit dat woensdagmiddag de monteur van het liftbedrijf gevangen zat in zijn eigen te onderhouden installatie. Donderdagavond was er nog een loos alarm vanaf de Vomar en tegen mid dernacht van Antonius. Door snel reageren van de aangesloten instanties behoefde de brandweer niet uit te ruk ken. Zaterdagavond is de piketgroep uitge rukt voor een brandgerucht aan de Duinweg. Bij aankomst bleek het te gaan om een aantal vuurkorven c.q. een kampvuurtje bij een feest. Omdat er geen gevaar dreigde en het vuur al nagenoeg uit was heeft de brandweer besloten het feestje van de betrokke- nen niet te verstoren en is terug gegaan naar de kazerne. De brandweer wijst erop dat het maken van open vuur in de gemeente Castricum verboden is en kan worden bestraft met een proces verbaal. Zondagmorgen opnieuw een loos alarm vanaf Antonius, ook nu behoefde er niet te worden uitgerukt. CASTRICUM - Vrijdagnacht werd een 40-jarige bestuurder van een personen auto uit Purmerend aangehouden op de Rijksweg A9. De man reed daar met zijn auto. Een andere weggebruiker zag dat de man slingerend reed en waar schuwde de politie via zijn mobiele telefoon. Ter hoogte van de afslag Beverwijk kon de bestuurder worden staande gehouden. Hij blies 765 ug/1. Dat is ruim driemaal de toegestane hoeveelheid van 220 ug/1. Naast een bekeuring voor het rijden onder invloed van alcohol werd ook het rijbe wijs van de man ingevorderd. CASTRICUM - Donderdag 27 juni hebben het college van burgemeester en wethouders en de secretaris van de nieuwe gemeente Castricum een werk bezoek aan het eiland De Woude gebracht. Dit was het eerste officiële bezoek van het college aan een van de woonkernen van de nieuwe gemeente Castricum. De Woude vormt na de fusie van 01-01-2002 samen met de ker nen Akersloot, Bakkum, Castricum en Limmen de nieuwe gemeente Castricum. De Woude is het enige eiland in de nieuwe gemeente Castricum. Voor de fusie hoorde het eiland bij de toenmalige gemeente Akersloot. Vanwege de aparte status van het stuk land, een daadwerkelijk eiland, de De Woude, (net als Bakkum in de kern Castricum) altijd een vrij zelfstandig opererend deel van de gemeente gebleven. Het college werd ontvangen door De Dorpsraad van De Woude die een aantal van de op het eiland levende onderwerpen besprak. Om 14.00 uur begon het werkbezoek van de collegeleden, Könst, Van Gosliga, Veldt, secretaris mevrouw Witbraad en de kersverse burgemees ter Emmens-Knol. De onderwerpen die werden besproken waren het pont- veer, de veilige oversteek over de Provinciale weg, het onderhoud van de wegen en de formalisering van de Dorpsraad. De Woude heeft een Dorpsraad die de belangen van de eilandbewoners verte genwoordigt. De Dorpsraad is een ver eniging 40 van de 48 adressen die op De Woude te vinden zijn, zijn lid van deze raad. Met stimulering van de toen malige gemeente Akersloot en een groot eigen initiatief is de Dorpsraad in 1999 opgericht. Eens in de twee maan den worden de onder de inwoners levende onderwerpen van het eiland besproken en oplossingen voor eventu ele problemen gezocht. Zo is de reno vatie van het oude kerkje een project geworden. Met sponsorgelden wordt het helemaal gerenoveerd en ingericht. Voor het grootste deel worden de werkzaamheden vrijwillig uitgevoerd door specialisten op De Woude zelf. De Dorpsraad stipte ook nog even het toe risme op het eiland aan. 's Zomers zijn de aantal zo groot dat men niet eens meer een plekje vindt op een van de terrassen. Daarom pleitte de raad voor een terughoudend toeristenbeeld. De overige onderwerpen die op de agenda stonden zijn toegelicht en kort bespro ken. In een later stadium zullen de leden van de Dorpsraad in het gemeen tehuis van Castricum nader met het college overleggen. CASTRICUM - De afdeling Groen beheer van de gemeente Castricum is woensdag 19 juni samen met de nieuwe burgemeester mevrouw Emmens-Knol en wethouder Veldt een dag naar de Floriade geweest in het kader van vor ming en opleiding. De 32 deelnemers hadden een stralen de dag uitgekozen. Van 's morgens vroeg tot 17.00 uur hebben de (voorna melijk) heren ideeën opgedaan. Groenbeheer is nog steeds mannen werk blijkt, er waren slechts drie dames mee, de secretaresse en de burgemees ter. In wisselende groepen zijn de man nen en vrouwen uitgezwermd over het terrein. Burgemeester Emmens-Knol en wethouder Veldt mengden zich spontaan in de verschillende gezel schappen. De heer Markowski heeft samen met zijn mensen uit de kernen Akersloot, Castrium en Limmen volop ideeën voor de toekomst opgedaan. De mannen zijn enthousiast en zitten vol plannen. De wens van de nieuwe burgemeester om het groene gebied van de drie kernen te beschermen en te onderhouden is in elk geval bij Groenbeheer al doorgedrongen en vol enthousiasme opgepakt. CASTRICUM - Alsnog geslaagd aan het Jac.P. Thijsse college in het tweede tijdvak zijn: Afdeling mavo Akersloot: Teunis Uilenburg. Castricum: Marije van de Ven, Eva Wagtmans. Egmond-Binnen: Menno Smoor. Heiloo: Myrna Meijaard, Amanda Meijer, Niki Nelissen, Josefien Schinkel. Limmen: Wendy Smit. Uitgeest: Petra Hoogma, Emmelie Kochx. Afdeling havo Castricum: Mojtaba Amini, Dorien Atsma,Thijs Avezaat, Nancy Breetveld, Erica Bruggeling, Carly Castricum, Shireen Hommes, Dion van der Kamp, Maarten van Rhee, Else Stapersma. Egmond-Binnen: Danny Bakkum. Egmond a/d Hoef: Debbie Beukers. Heiloo: Nancy Houtenbos, Lara Smit. Limmen: Joep Bloedjes, Evelien Post. Uitgeest: Michiel Boerée, Ditty Mollema, Michelle Rijnsburger. Afdeling vwo Castricum: Wieger van Bruggen. Akersloot: Winny Pepping. Heemskerk: Marjolein de Vos. Heiloo: Sanne Smit. LIMMEN - Tijdens de jaarmarkt van afgelopen week kon de Limmer jeugd weer zijn kracht en uithoudingsvermo gen testen: onder auspiciën van de Limmer IJsclub kon een ieder laten zien, onder aanmoediging van enthou siaste omstanders, hoe lang hij of zij aan een gladde stang kon blijven han gen. De prestatie van met name Annemiek Welboren was opvallend: zij hield het bijna twee minuten vol. De winnaars van de 150 deelnemers kun nen hun prijzen ophalen bij mevrouw G. Meijer-Koot, Dusseldorperweg 65, Limmen. Jongens tot en met 9 jaar: 1. Joost Nussink 1.53.2,2. David Davtian 1.45.0, 3. Daan Schermer 1.12.0. Jongens 10-12 jaar: 1. Robin Freriks 1.21.5, 2. Pascal Bakker 1.04.1, 3. Dirk van der Steen 38.5. Jongens 13 jaar en ouder* 1 Roy Bakker 1.12.4, 2. Patrick Groot 1.04.0, 3. Kees Welboren 55.9. Meisjes tot en met 9 jaar: 1Annemiek Welboren 1.59.0, 2. Melanie van Diepen 1.32.8, 3. Maud Burgering 1.27.1. Meisjes 10-12 jaar: 1. Rosemarijn Pronk 1.44.2, 2. Cindy Groot 1.18.4, 3. Cornie Henselmans 1.03.6. Meisjes 13 jaar en ouder: 1. Sophie Ooievaar 53.4,2. Lisette Kruyff 32.8,3. Sanne Admiraal 30.3 LIMMEN - ANGO (Algemene Nederlandse Gehandicapten Organi satie) hield in de week van 10 tot en met 15 juni haar nationale collecte voor mensen met een handicap. De opbrengst van de collecte in Limmen was in totaal E 2357,48. In Nederland zijn er bijna twee miljoen mensen met een functiebeperking. Door hulpmid delen en dankzij diverse regelingen, wordt een deel van de belemmeringen die deze mensen in het dagelijks leven ondervinden, weggenomen. Helaas blijkt dit echter lang niet altijd vol doende. Mensen vallen dan net buiten een regeling, of komen voor kosten te staan die nergens vergoed worden. De opbrengst van de ANGO-collecte is bedoeld voor deze mensen. Mensen die ook gebruik willen maken van deze financiële steun, kunnen con tact opnemen met het ANGO-kantoor in Amersfoort, tel. 033-4654343. Voor frieer informatie kuntu ook terecht op www.ango.nl LIMMEN - Op 29 juni tussen 23.30 en 02.45 uur heeft een insluiper kans gezien om uit een woning aan de Bogerdlaan een gouden halsketting met een hangertje met daarop een dia mantje en een Nokia 8310 telefoon weg te nemen. Hij kon binnenkomen omdat de achterdeur niet afgesloten was. De bewoonster werd wakker en kon de jonge man nog net zien wegvluchten. Hij had een lichtgetinte huidskleur en droeg een rode hoofddoek. - Ook in een woning aan de Rijksweg heeft tussen 04.45 en 05.00 uur iemand geprobeerd om een woning binnen te komen. Dit bleek mogelijk via de regenpijp en een slaapkamerraam dat op een kier stond. Juist toen hij een beeld pakte dat op de vensterbank stond werden de bewoners wakker. Zij keken de man recht in het gezicht. Hij maakte zich onmiddellijk uit de voeten. Het signalement van de man is: ca. 25 jaar oud, getinte huidskleur en kort geknipt haar. Hij droeg een donkere broek en trui. - Eveneens aan de Rijksweg probeerde iemand omstreeks 04.30 uur een woning binnen te komen. De bewoon ster werd wakker en zag dat een man de schuifpui, die in de kiepstand stond, had weten open te krijgen. De vrouw wist de pui weer dicht te krijgen, waar op de indringer wegrende. REGIO - Het Nederlands Trainings instituut voor NLP (Neuro Linguistisch Programmeren) uit Limmen organi seert nu ook NLP-trainingen voor seni oren. Veel zonen, dochters, vaders, moeders, opa's en oma's zijn zo enthou siast over de NLP communicatieme thodiek dat er nu speciaal voor de seni oren een zesdaagse training wordt gegeven. De trainingslocatie is het NLP-trainingscentrum in Limmen. De data van deze zes-daagse training zijn 5 en 6 september, 18 en 19 september en 2 en 3 oktober 2002. Uit de vele reacties van ouderen die deze training al hebben gevolgd blijkt dat NLP vooral in de persoonlijke leef omgeving goed werkt. Veel mensen lopen nog met vragen als 'Hoe commu niceer ik met mijzelf en anderen?', 'Hoe leg ik die contacten die ik wil en op een manier die voor mij goed voelt', 'Hoe train ik mijn flexibiliteit in com municatie', 'Hoe kijk ik terug op de dingen die ik heb gedaan', 'Hoe trots ben ik op mijzelf en... mocht ik daar nog niet tevreden over zijn: 'Hoe kan ik dat veranderen'. NLP helpt daarop een antwoord te geven en biedt handvatten voor veran dering. En daarbij komt dat veel senio ren gelukkig nog lang niet zijn uitge leerd en open blijven staan voor ver nieuwingen. Leeftijd is voor deze trai ning niet zo van belang. Sommige men sen kunnen zich op 45-jarige leeftijd al senior voelen en anderen voelen zich bij 70 nog junior. Misschien past het begrip 'oudere jongeren' nog wel beter bij de doelgroep. Veel belangrijker is dat de deelnemer bereid is om met de tijd mee te gaan. Voor informatie belt u met het NTI-NLP, tel. 072-5053501 of via internet: www.ntinlp.nl CAL - De politie Noord-Holland Noord afdeling Castricum/Limmen- /Akersloot meldt de volgende gevon den en verloren voorwerpen. Verloren in Castricum: zwart lederen tas met inhoud, bos sleutels in blauw hoesje, fijn gouden armbandje, rood driehoekig model damestasje met inhoud, bril met goudkl. montuur in zwarte koker, bosje sleutels, bijzondere sleutel, Skoda sleutel, zwarte damestas met brillenkoker en hulpstukken van een gehoorapp., goudkl. horloge Jacob Jensen, gsm Nokia 8210 wit. Gevonden in Castricum: 2 sleutelbosjes en 3 losse sleutels, gsm Siemens in hoesje, pl. tasje met witte turnschoen- tjes en blauw gymbroekje. AKERSLOOT - Op 29 juni om 03.30 uur ontstond op de A9 een botsing tus sen een twee auto's, doordat een 26- jarige man uit Alkmaar achter het stuur in slaap was gevallen. Hij reed hierdoor tegen de voor hem rijdende 46-jarige man uit Den Helder en kwam vervol gens tegen de vangrail tot stilstand. De Alkmaarder bleek onder invloed van alcohol en drugs te zijn. Hij klaagde over pijn aan de borst en is naar het zie kenhuis vervoerd. Zijn beschadigde auto is afgevoerd. Ook de auto van de man uit Den Helder raakte beschadigd, maar deze kon desondanks zijn weg vervolgen. Tineke's Atelier Wisselende kunstexposities van aqua rellen, olieverf en etsen. Elke zondag geopend tussen 13.00 en 17.00 uur, Rijksweg 176 Limmen. Gemaal 1879 Het poldergemaal aan de Fielkerweg 4 te Akersloot. In de expositieruimte (voorheen de ketelruimte) worden ten toonstellingen gehouden van heden daagse kunst. Heden is dat de expositie van Hendrik van Dam over de Woude. Elke zondag geopend van 13.30 tot 16.30 uur. Elke eerste zondag van de maand is het gemaal (onder voorbehoud) in werking te bezichtigen. Bibliotheek Akersloot Expositie Elisabeth Apeldoorn- Rozenbroek. Te bezichtigen tijdens de openingsuren van de bibliotheek, Rembrandtsingel 1 Serre Nella van Os Expositie van Nella met haar drie dochters 'Kwartet van Os', onder ande re bronzen beelden, keramiek, acryl, olieverfschilderijen en aquarellen. Tot oktober elke zondag van 13.00 tot 18.00 uur, Westerweg 39. Huisartsen Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend tel:072-5180618. Tandartsen Tijdens het weekeinde en in de avon duren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Vuurbaak 7a. Geopend van 08.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekeinde en in de avonduren de Regionale Spoed- apotheek, Van Ostadelaan 248, Alkmaar, tel. 5143060. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. RIMA Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening, spreek uur: woensdag van 16.00 tot 17.00 uur in kamer 0.32 in het gemeentehuis (via achteringang), Zonnedauw 4. Tel. 5055363. Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten Heiloo. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Zorgcentrum De Cameren, Vredeburglaan 1, dinsdag en vrijdag tussen 08.00 en 08.30 uur. Prikpunt De Smetkliniek (Willibrord), Kennemerstraatweg 464, maandag t/m vrijdag van 09.00 uur tot 09.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Gemeente Limmen Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen, tel. 5051456. Open van 08.30 tot 12.30 uur. Grof vuil Tel. 5413533. Indicatiecommissie Aanvragen voor thuiszorg, verzorgings- en verpleeghuiszorg bij Regiobureau Zorgindicatie, Postbus 9331, Alkmaar, tel. 072 5670050. Ouderenwerk SWOL Secretaris mw. E. van Wieringen-van Wees, Oranjezon 3, 1906 VC Limmen, tel. 5051670. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur H. Corneliuskerk Pastor J. Oiling, tel. 5051275 en fax 5054503, spreekuur dinsdag 08.30 tot 09.15 uur, donderdag 16.00 tot 17.00 uur in de pastorie. Voor afspraken bel len. Diensten zaterdag 19.00 en zondag 10.00 uur. Secretariaat open vrijdag van 14.00 tot 16.00 uur, tel. en fax 5053793. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P. Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. Politiebureau Limmen tel. 0900-8844, geopend maandag van 09.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Politiebureau Akersloot tel. 0900-8844, geopend maandag van 14.00 tot 17.00 uur en donderdag van 09.00 tot 12.00 uur. AKERSLOOT - Op vrijdagmorgen 21 juni werd de vernieuwde speelplaats van de Johannesschool met een feeste lijk openingslied officieel in gebruik genomen. Het speciaal voor deze gele genheid gecomponeerde lied werd door alle leerlingen, leerkrachten en aanwezige ouders ten gehore gebracht. Op het midden van het plein werd door een groepje leerlingen met vertegen woordigers uit alle groepen vuurwerk ontstoken. Er staan nu mooie toestellen die met geld uit allerlei acties, zoals onder andere de fancyfair en met de giften van diverse sponsors konden worden aangeschaft. Daarnaast heeft een aan tal creatieve ouders het plein opgesierd met fris gekleurde spelsuggesties zoals hinkelbanen en haasje-over. De gehele vrijdag zijn vervolgens alle leerlingen uit alle groepen in diverse programmaonderdelen uitgedaagd de nieuwe speeltoestellen uit te proberen. Op het midden van het vernieuwde schoolplein werd door een groepje leerlingen met vertegenwoordigers uit alle groepen vuurwerk ontstoken.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 10