LEKKER(S) UITDELEN.. Afi MO RECLAME East United '82 viert feest CUP Politie wil dialoog i Een pakje KOEK ca. 200 gr. HEILOO 072 - 533 03 09 <2> (^ASTRICUM LAAT ZIEN WAT JE DOET! <S> UITKIJKPOST - 24 JULI 2002 - PAGINA 10 De hele camping komt op de koffie als ze die zalige sprits, kaneelkrakelingen en jodenkoeken zien... nu van 2,50 voor 2m en thuis smaken ze natuurlijk ook verrukkelijk pSfo' iÊÈÈ$Ë!s tjmmm., PS) neem gelijk de ,c\t deelname-enveloppe W, voor de fotowedstrijd mee! v 1 Aanbieding geldt alleen op vrijdag en zaterdag a.s. *?m(e Sector Ruimte Beschikking Wet Milieubeheer Inspraak reconstructie Campin lato Br, eventiebeleidbestaande bouw Gewijzigd telefoonnummer grof Huishoudelijk afval Ophalen grof tulnvull Akersloot en Limmen wekelijks Autovrije zondag 22 september Naamgeving plantsoen Strand tijdelijk verboden voor honden en paarden <3> <2> <3> <S> <3> gevelbelettering bewegwijzering reclameborden lichtreclame autoreclame full color stickers Castricum, 24 juli 2002 HEILOO - De Heilooer kermis is dit jaar opgeschrikt door de komst van de voltallige East United selectie. Het legendarische zaalvoetbalteam uit Heiloo-Oost, dat gedurende de jaren tachtig furore maakte en wekelijks een column in dè Uitkijkpost verzorgde, vierde het feit dat zijn keeper Koos Zijp het 20'-jarige jubileum had aangegrepen om in het huwelijksbootje te stappen. Dit bracht overigens een ware schok teweeg onder de vrouwelijke kermisbezoekers. Getooid in een speciaal ontworpen tenue liet de selectie zich het bier goed smaken en werden weer vele oude koeien uit de sloot gehaald. Verstokt vrijgezel en bal virtuoos Hans Wiedemeijer verkondigde tenslotte aat hij bij het 30-jarig jubileum za! gaan trouwen. Jaaroverzicht biljartclub 't Treffertje Veel overtredingen geconstateerd tijdens milieuvlucht Gevraagd boeken, puzzels en spellen 'W rnmy u mmu y U/] f\J Akersloot, Juhsnaweg 17 l (jjfyiUitgeest, Langebimrt 55, tei 0251 -312342 dame -^oorbuHenre organ1 (alle stukken van de sector Ruimte liggen ter inzage in het gemeentehuis te Limmen) Ontvangen bouw- en sloopaanvragen en bouwmeldingen Burgemeester en wethouders hebben onderstaande verzoeken ontvangen: 100702 Westerweg 7 te Limmen bouw schuur Charlotte de Bourbonstraat 18 te Castricum plaatsen zonnecollectoren Jan Valkeringlaan 22 te Limmen plaatsen en wijzigen dakkapel plaatsen dakkapel en uitbreiden woning plaatsen dakkapel bouw zwembad bouw woning slopen gedeelte van de woning slopen winkelpand 110702 Roemersdijk 13 te Akersloot Elisabeth Boddaertstr. 14 te Castricum 120702 Zwanebloem 11 te Limmen Koningsweg 28b te Akersloot 150702 Van Haerlemlaan 9 te Castricum Burgemeester Mooijstraat 21 te Castricum Burgemeester Mooijstraat 21a, 23 en 23e te Castricum Burgemeester Mooijstraat 25 te Castricum Rooinap 10 te Limmen Eerste Groenelaan 89 te Castricum Pieter Kieftstraat 18b te Castricum Burgemeester Mooijstraat 21 t/m 25 te Castricum slopen winkelpanden slopen woning plaatsen dakkapel en uitbreiden woning plaatsen 2 dakkapellen bouw woning bouw winkels, woningen en appartementen Charlotte de Bourbonstraat 30 te Castricum plaatsen dakopbouw en uitbreiden woning Dorpsstraat 62 te Castricum gevelwijziging bestaan de Rabobank 170702 Overtoom 18 te Castricum uitbreiden en wijzigen garage Bloemgaarde 77 te Castricum plaatsen blokhut 190702 Mient 17 te Castricum uitbreiden dakkapel Deze kennisgeving betekent niet dat medewerking wordt verleend. Aanvragen vrijstellingen Burgemeester en wethouders maken bekend, dat met ingang van vrijdag 26 juli 2002 de volgende aanvragen om vrijstelling van het bestemmingsplan gedurende 2 weken ter inzage liggen. Vrijstellingsverzoek ex artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke ordening Theebos 20 te Limmen uitbreiden woning Rijksweg 27 te Limmen plaatsen tuinberging Mozartlaan 6 te Castricum uitbreiden woning Burgemeester en wethouders maken bekend, dat met ingang van vrijdag 26 juli 2002 de volgende aanvragen om vrijstelling van het bestemmingsplan gedurende 4 weken ter inzage liggen. Vrijstellingsverzoek ex artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke ordening Prins Frederik Hendrikstraat 2 te Castricum uitbreiden woning Molenweide 39 te Castricum Lindenlaan 30 te Castricum Beverwijkerstraatweg 232 te Castricum Westerweg 66a te Limmen Westerweg 68 te Limmen plaatsen tuinberging uitbreiden woning uitbreiden woning met opslagruimte en kelder bouw berging en carport bouw berging en carport Vrijstellingsverzoek ex artikel 19 lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke ordening Zuster Boel rijkstraat 4 te Castricum bouw woning Neeltje Groentjesstraat 2 te Castricum bouw woning Neeltje Groentjesstraat 4 te Castricum bouw woning Neeltje Groentjesstraat 6 te Castricum bouw woning Zienswijzen Een ieder kan gedurende de termijn van terinzageligging schriftelijk zijn zienswij zen omtrent de hièfvoor genoemde aanvragen om vrijstelling kenbaar maken bij burgemeester en wethouders. Verleende vergunningen en meldingen Burgemeester en wethouders hebben de volgende besluiten genomen: Bouwvergunningen geaccepteerde meldingen 150702 Hoek Burgemeester Lommenstraat De Brink te Castricum 190702 Geelvinckstraat 48 te Castricum 220702 Dr. van Nieveltweg 20 te Castricum Kapvergunningen 190702 Admiraal de Ruyterlaan 93 te Castricum Jan van Galenlaan 31 te Castricum Goudenregenlaan 46 te Castricum Buurtweg 14 te Akersloot tijdelijk plaatsen kapperscabine tot 01-12-2002 uitbreiden woning plaatsen tijdelijk noodlokaal 1 den 2 coniferen 1 den 1 esdoorn onder de voorwaarde dat er 1 berk wordt herplant Bezwaar Een bezwaarschrift tegen de hiervoor genoemde besluiten dient binnen 6 weken na de datum van afgifte van het betreffende besluit te worden ingediend bij bur gemeester en wethouders van de gemeente Castricum. Inlichtingen over de moge lijkheden tot het indienen van een bezwaarschrift zijn verkrijgbaar bij de afdeling VROM in het gemeentehuis te Limmen. Vanaf 26 juli 2002 ligt ter inzage de Beschikking tot ambtshalve wijziging Wet Milieubeheervergunning: - Loonbedrijf gebr. J. Hes B.V., Hoogeweg 2 te Castricum De ambtshalve wijziging is nodig omdat de afdeling Bestuursrechtspraak Raad van State op 5 juni 2002 een uitspraak heeft gedaan. Een beperkt deel van de voor schriften is vernietigd. De ze wijziging omvat het aanpassen van de in de voor schriften 2.1 en 2.2. gestelde geluidgrenswaarden voor de periode tussen 22.00 en 23.00 uur. Beroep Tegen deze beschikking kan beroep worden ingesteld door de vergunninghouder, betrokken adviseurs, degenen die tegen de vergunning van 22 augustus 2000 beroep hebben ingesteld en degenen die bedenkingen hebben tegen de wijzigin gen. Gedurende zes weken kan beroep/voorlopige voorziening worden ingesteld tegen de definitieve beschikking bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 AE Den Haag. Inzage De stukken behorende bij deze beschikking liggen van 26 juli t/m 6 september 2002 ter inzage in het gemeentehuis Raadhuisplein 1 te Castricum, op werkdagen van 8. 30 uur tot 12.30 uur en van 13.30 uur tot 17.00 uur. De stukken kunnen in de inzageperiode ook buiten kantoortijden worden ingezien. Dit is echter slechts mogelijk na telefonische afspraak. Informatie Milieudienst Regio Alkmaar, tel. (072) 548 84 46. N.V. PWN waterleidingbedrijf Noord-Holland heeft een verzoek tot het verlenen van vrijstelling van het geldende bestemmingsplan "Duingebied" ingediend ten behoeve van de realisering van de reconstructie van camping Bakkum. Het reconstructieplan omvat o.a. de verplaatsing van het parkeerterrein, de uitbrei ding van het voorzieningenniveau, de creatie van natuurontwikkelingsgebieden en vergroting van het terrein ten behoeve van toeristische plaatsen. Alvorens te beoordelen of wij bereid zijn om medewerking te verlenen middels een eventuele vrijstelling als bedoeld in artikel 19 1e lid van de Wet op de Ruimtelijke Ordening is het gewenst om belanghebbenden omtrent dit verzoek te informeren en de gelegenheid te geven voor inspraak conform de inspraakverordening. In verband met het bepaalde in artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en de inspraakverordening liggen de plannen vanaf 26 juli 2002 gedurende vier weken ter inzage in het gemeentehuis, sector ruimte, aan de Zonnedauw 4 te Limmen. Gedurende deze termijn kunt u schriftelijke uw reacties indienen bij bur gemeester en wethouders. Burgemeester en wethouders hebben in hun vergadering van 2 juli 2002 het beleid zoals verwoord in 'De handreiking brandpreventiebeleid bestaande bouw' vastge steld. Met de vaststelling van dit beleid is het bouwkundige niveau bepaald waaraan bestaande gebouwen moeten voldoen voordat een gebruiksvergunning kan wor den verstrekt. Deze handreiking kan tijdens kantooruren worden ingezien bij de afdeling VROM, team vergunning en handhaving, Zonnedauw 4 in Limmen. Voor het opgeven van grof huishoudelijk afval kunt u voortaan bellen van 08.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.00 uur naar telefoonnummer (0251) 661337. Voortaan kunnen inwoners van de kernen Akersloot en Limmen hun grof tuinvuil elke week laten ophalen. Onder grof tuinvuil vallen onder andere takken en stron ken, en niet het tuinvuil dat in de groene rolcontainer voor het GFT-afval kan wor den aangeboden. Voor het ophalen van het grof tuinvuil wordt 5 Euro aan voorrij- kosten in rekening gebracht. De ophaaldag voor de kern Akersloot is dinsdag, voor de kern Limmen is dat woensdag. Let op: u moet uw verzoek voor het ophalen van grof tuinvuil vooraf melden via telefoonnummer (0251) 661337. De reguliere ophaaldagen zoals vermeld op de afvalkalender blijven gehandhaafd. Op zondag 22 september vindt het landelijke initiatief plaats voor het houden van een autovrije dag. De gemeente roept inwoners op om voor hun directe omgeving^ autovrije 'straatactiviteiten' te organiseren. De gemeente zal hieraan dan ruimhar tig medewerking verlenen. Het plantsoen in de kern Akersloot dat is gelegen tussen de Kennedylaan en de Strammer gaat 'Vrijheidsplantsoen' heten. Dat heeft de gemeenteraad op 27 juni jl. besloten. Tot 1 oktober 2002 is tussen 9.00 en 19.00 uur het strand verboden gebied voor paarden. Honden zijn niet toegestaan tussen 00.00 en 20.00 uur. Het cliënten platform is bereikbaar op het postadres: Postbus 148, 1900 CC Castricum. Het wekelijkse spreekuur in dorpshuis De Kern komt tijdens de schoolvakanties te vervallen. In verband met verlof/stage is mevrouw Maria Bochove, maatschappelijk werkster voor Akersloot afwezig tot en met 3 september 2002. Voor spoedeisende zaken kunt u gedurende deze periode telefonisch contact opnemen met de stichting Maatschappelijke Dienstverlening Midden-Kennemerland, telefoonnummer (0251) 658787 b.g.g. 257151. gemeente Wegens vakantie is het gemeenteloket in de bibliotheek van de kern Akersloot gesloten van tot en met 26 juli. Met vragen kunt u altijd terecht bij het Bureau Communicatie en Voorlichting tel 661230/ 661361. Als u naar het buitenland (ongeacht welk land) reist en ongeacht hoe lang u daar verblijft, hebt u altijd een geldig paspoort of geldig Europese identiteitskaart of Nederlandse identiteitskaart nodig. Het reizen met een document, waarvan de gel digheidsduur verstreken is, is niet toegestaan. Reisdocumenten dienen persoonlijk te worden aangevraagd. Zowel het paspoort als de Europese/Nederlandse identi teitskaart hebben een geldigheidsduur van 5 jaar. Paspoort Hiervoor is voor het kind ,tot de leeftijd van 18 jaar toestemming nodig van beide ouders/gezaghouders. Het paspoort is wereldwijd geldig, maar voor sommige lan den is het tevens nodig dat u otfer een visum beschikt. Informatie hierover kunt u verkrijgen bij het reisbureau waar u de reis boekt of bij de ambassade van het betreffende land. Directe, maar ook latere bijschrijving van kinderen in het pas poort is mogelijk. Kinderen kunnen in het paspoort van beide ouders/gezaghou ders worden bijgeschreven. Hiervoor is wel de schriftelijke toestemming van de andere ouder/gezaghouder noodzakelijk. Deze bijschrijving is geldig tot de leeftijd van 16 jaar (Tsjechië en Slowakije t/m 14 jaar; Verenigde Staten t/m 12 jaar). Voor de directe of latere bijschrijving is het noodzakelijk dat de aanvrager samen met het kind/de kinderen persoonlijk de aanvraag komt doen. De leges voor een pas poort bedragen 33,30 De leges voor de directe bijschrijving bedragen per kind/per paspoort bedragen 6,80. De leges voor de latere bijschrijving bedragen per kind/per paspoort bedragen 15,80. Nederlandse identiteitskaart Hiervoor is voor het kind tot de leeftijd van 12 jaar toestemming nodig van beide ouders/gezaghouders. Kinderen kunnen niet op de Nederlandse Identiteitskaart worden bijgeschreven. De Nederlandse Identiteitskaart is slechts geldig voor een beperkt aantal Europese landen: Andorra, België, Denemarken, Duitsland, Finland, Frankrijk, Griekenland, Groot-Brittannië en Noord-lerland, Italië, Liechtenstein, Luxemburg, Malta, Monaco, Noorwegen, Oostenrijk, Portugal, San Marino, Spanje, Turkije, IJsland, Zweden en Zwitserland. De leges voor een Nederlandse Identiteitskaart bedragen 26,80. Wat moet u bij de aanvraag altijd inleveren? Eén recente, niet gebruikte (kleur of zwart/wit) pasfoto van 3,5 x 4,5 cm, gemaakt met een goede belichting en recht van voren genomen. Automaatfoto's, stickerfoto's, digitale foto's of foto's gemaakt door de schoolfo- tograaf voldoen niet aan deze voorwaarden. De reisdocumenten (paspoort, Europese/Nederlandse Identiteitskaart, Gemeentelijke Identiteitskaart en Toeristenkaart), die u in uw bezit heeft, of waarin u staat bijgeschreven, ook al is de geldigheidsduur verlopen Bij vermis sing van deze documenten dient u aangifte van vermissing bij de politie te doen; het procesverbaal dient dan bij de aanvraag te worden overgelegd; houdt u hierbij ook rekening met extra leges en mogelijk een langere wachttijd. De verschuldigde leges. Aangevraagde documenten liggen na 1 week voor u klaar en dienen persoonlijk te worden afgehaald. Openingstijden afdeling Publiekszaken Afdeling Publiekszaken is dagelijks geopend van 8.30 uur tot 12.30 uur en van 13.30 uur tot 17.00 uur en op donderdag van 19.00 - 20.00 uur. NB Paspoorten en Europese Identiteitskaarten, die zijn afgegeven voor 1 oktober 2001 behouden hun geldigheid tot aan de datum vermeld in/op deze docu menten. Aanvraagformulieren, waarop ouders/gezaghouders hun toestem ming kunnen verlenen zijn verkrijgbaar bij de afdeling Publiekszaken. Voor verdere vragen kunt u terecht bij de afdeling Publiekszaken, tel 661236/661246. Bezoekadres Raadhuisplein 1, 1902 CA Castricum Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen (sector Ruimte) Rembrandtsingel 1, 1921 EK Akersloot (ma.14.00 - 17.00, wo. 10.00-12.00, vr. 14.00-17.00) Postadres Postbus 1301, 1900 BH Castricum Tel.: (0251) 66 11 22 Fax: (0251) 66 12 34 Internet: www.castricum.nl E-mail: voorlichting@castricum.nl of gemeentebestuur@castricum.nl Openingstijden Maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17.00 uur. De afdeling Publiekszaken is voor reisdocumenten en rijbewijzen ook geopend op donderdagavond van 19.00 tot 20.00 uur. De buitendienst van de afdeling Civiel, Grijs en Groen vindt u aan het Schulpstet 17, 1901 JH Castricum. Deze locatie, waar ook het afvalbrengdepot is gevestigd, is geopend op werkdagen van 8.00 tot 11.45 uur en van 13.00 tot 15.45 uur. De afvalstraat op is daarnaast ook op zaterdag geopend van 9.00 tot 13.00 uur. Voor vragen over afval belt u met telefoonnummer (0251) 66 13 37. Tijdens kantooruren Bureau Communicatie Voorlichting, Tel.: (0251) 66 12 30 66 12 40 Buiten kantooruren Vragen, opmerkingen of klachten kunt u inspreken op het antwoordapparaat, telefoon (0251) 66 13 33 of aan ons melden via de fax, (0251) 66 12 34. REGIO - Onlangs verscheen het jaar verslag 2001 van het politiekorps Noord-Holland Noord, een boekwerk vyaarin doelstellingen en resultaten de politic in onze regio uitgebreid worden besproken. Om de dialoog met het publiek te bevorderen heeft de Politie Noord-Holland Noord ook een specia le publieksversie van het jaarverslag uitgebracht. Belangstellenden kunnen kosteloos een exemplaar opvragen bij de poli tie-service lijn (0900-8844). De politie in onze regio stelt in haar beleid zoveel mogelijk het publiek cen traal. Door middel van de zogenoemde •gebiedsgebonden politiezorg' wil de Politie Noord-Holland Noord beter met wijkbewoners en netwerkpartners samenwerken aan de veiligheid en leef baarheid in onze regio. Natuurlijk is het directe contact tussen politiemensen en burgers hierbij de belangrijkste vorm van communicatie. Geen enkel boekje kan dit contact vervangen. De politie wil met deze publieksversie van het jaarverslag de dialoog met het publiek juist op gang brengen. Het boekje bevat een samenvatting van de tekst van het jaarverslag 2001Bij de samen stelling ervan is rekening gehouden met de relevantie en de toegankelijk heid van onderwerpen voor een breed publiek. Door met het publiek van gedachten te wisselen over de aanpak van proble men wil de politie met bewoners van onze regio samenwerken aan het geza menlijk belang: Een veilig en leefbaar Noord-Holland Noord. HEILOO - Van de regionale wedstrij den bij. biljartclub 't Treffertje werden er +afgelopen jaar twee gewonnen en twee verloren. Er werd gespeeld tegen Varnebroek (gewonnen). Overdie (ver loren). de Mare (gewonnen) en Soos 55+ Koedijk (verloren). Hoewel tijdens het ncderlaagtoernooi in Vredeburg te Limmen door 't Treffertje werd gewon nen. ging de wisselbeker toch naar een andere club omdat die vier punten meer had in de eindstand. Intern is het kampioenschap inmiddels gespeeld. De kampioen van de eerste helft, de heer Lam. moest het opnemen tegen de kampioen van de tweede helft, de heer Valkering. De uitslag was 2-0 in het voordeel van Valkering. Op de laatste dag bleek echter dat de tel ling niet correct was. Na enig reken werk bleek dat de heer Van Diepen precies zoveel punten had als de heer Valkering. Een beslissingswedstrijd was dus nodig. Ook hierin bleek de heer Valkering de sterkste te zijn. De uitslag van de grote finale, was als volgt: l. Valkering. 4 punten uitkomend op maandag, 2. Heijnis. 2 punten uitko mend op dinsdag.3. Buler.O punten uit komend op donderdag. De lieer Valkering is dus algemeen kampioen 2002. REGIO - Woensdagmorgen tussen 10.30 en 12.00 uur werd een milieu- vlucht gehouden boven het kustgebied tussen Bakkum en Petten. Tijdens deze vlucht werden vijftien overtredingen geconstateerd. Al deze overtredingen hebben betrekking op het illegaal opslaan van afval/mest. Veelal betreft het een opslag van meer dan 1000 m3. De eigenaren van de bedrijven waar de overtredingen werden geconstateerd zullen in de aankomende week van het een en ander in kennis worden gesteld. Zij lopen de kans een boete te krijgen van minimaal 1000 euro. HEILO-O - De stichting belangen behartiging uitkeringsgerechtigden houdt op 21 september een gezellige open dag en een boeken-, puzzel- en spellenmarkt. Heeft u een van deze artikelen over dan houdt de organisatie zich aanbevolen. Boeken kunnen even tueel gehaald worden. Belt u dan met tel. 072-5339885 of 5334629. Ook kunt'u uw spullen elke maandagmorgen bren gen bij de Bergeon, Bergeonstraat 30. De markt wordt gehouden van 13.00 tot 16.00 uur. Galerie Van Lubeck Expositie vaiV'Ton Vranken uit Elsloo. t/m 18 aug.. Kanaalweg 6, open vrij/za/zo'van 12.00 tot 17.00 uur. Brasserie Wildschut In Brasserie Wildschut staan beelden opgesteld van Marijke in den Bosch en hangen een aantal bijzondere zeef drukken van Herman Brood. Openingstijden: dinsdag t/m zondag van 11,00 tot 24.00 uur. Dierenkliniek Schaap en de Jong Expositie en verkoop van aquarellen van Haiiny van de Berg en Riet Poelman. De hele maand juli aan de Commandeurslaan 1. Horizon College Expositie Patricia Walter, tot en met 29 augustus in het Centraal Bureau Horizon College. Rechte H o n d s b o s s c h e 1 a a n 24a te Heiloo. Openingstijden op werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur. Theo Boots Het werk van kunstschilder Theo Boots is op afspraak te bezichtigen, tel. 5331120 en tijdens de kunstmarkt in Bergen, elke donderdagavond vanaf 26 juni. Sylvia en Jos van Onna Schilderijen en beeldende kunst te zien in huii atelier aan huis. Rector Federiklaan 25. tel.5153766/ 06- 44180439, Daarnaast exposeert Jos van Onna tot en met 6 september zijn beel den in galerie The Art of De co. Ritsevobr-t 21 te Alkmaar. Ah van Wijhe Het werk van beeldhouwer Ab van Wijhe is op afspraak te bezichtigen, tel. 06-5149141 TMaandag t/m donderdag is hij van 10.00 tol 16.00 uur in zijn ate lier in de Kapellaan. Lucia Admiraal Objecten van klei) en glas. elke eerste zaterdagmiddag van de maand vrij te bezichtigen aan de Pastoor van Muijenweg 98 of op afspraak, tel. 5339490. Casa Design Expositie van Rina Snel. Winkelhof 't Loo 45. Noordergeestkerk Expositie van werken van Wim Diepenveen en Peter Hu ijzer, van 10.00 tot 18.00 uur. Silhouet Expositie Elly Nijdam. geopend op dinsdag t/m vrijdag van c).00 tot 18.00 uur, vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur en zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur. Te zien tot eind augustus. Atelier TP Atelier Tine Poelsma. Termijen 189, is vanaf 4 september van 10.00 tot 16.00 uur geopend. Beeldentuin Ditta Engel Expositie beeldende kunst, bronzen en gietstenen beelden. Te bezichtigen na tel. afspraak op 072-5336266 aan de Westerweg 182.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 10