vervoer: Verwijderen noodlokalen buurtbus Heiloo zoekt vrijwilligers Paulusschool en Meander geeft het TIS weg 6 dagen per week Wilt u ook een voordelig advies? BEL NU! DeOFinanciële Wereld Kennemerstraatweg 125 Heiloo Tel. 072 - 532 03 22 www.definancielewereld.nl Remco Steijlen O*" HEILOO Overige vestigingen: Alkmaar - Haarlem - Heerhugowaard - Hoorn - Noord-Scharwoude - Purmerend - Santpoort-Noord Uw hypotheekadviseur is u graag van dienst. UITKIJKPOST - 24 JULI 2002 - PAGINA 4 ililm .J Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. In Heiloo zijn er de nodige vormen van openbaar vervoer voor mensen die willen reizen. Naast de bus- en treinverbindingen zijn er aanvullende vormen van vervoer mogelijk. Zo kan iedereen gebruik maken van de OV-taxi Noord-Holland, rijdt er een belbus en speciaal voor senioren rijdt het, door de ouderenbonden ANBO en KBO georganiseerde, vrijwillïgersvervoer lokaal en interlokaal. Enkel voor gehandi capten en hun begeleiders is er de Rolstoelbus Heiloo e.o. en voor treinreizigers is er ook nog de treintaxi. In Bergen rijdt vanaf 1 mei jL een buurtbus die ook Heiloo aandoet Ter vervanging van de door Connexxion gesloten buslijn wordt er nu, op initiatief van eerdergenoemde ouderenbonden, een Vereniging Buurtbus Heiloo opgericht. De bedoeling van de Vereniging Buurtbus Heiloo is om de opge heven buslijn weer te openen en mogelijk een uitbreiding daarop te bereiken. Indien mogelijk worden ook wijken als Ypestein, ouwen en wonen Ingediende bouwaanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde bouwaanvragen zijn ingediend. In dit sta dium is nog niet bekend of aan de verzoeken meegewerkt kan worden. Eventuele bouw vergunningen en voornemens om vrijstelling te verlenen, worden te zijner tijd gepubli ceerd. Daarna bestaat de mogelijkheid de bouwplannen in te zien en eventuele bezwaren in te dienen. Rectificatie: Kennemerstraatweg 630 (i.p.v. 634) - vergroten garage Geestakker 31 - vergroten woning Het Zevenhuizen 8 - plaatsen dakkapel De Rookamer 11 - verplaatsen vernieuwen garage Het Vierkant 20 - vergroten woning Het Vierkant 8 - plaatsen dakkapel De Stuifbergen 15 - vergroten woning Vijverlaan 39 - plaatsen berging Bestevaerslaan 27 - vergroten woning Holleweg 103 - vernieuwen berging Holleweg 151 - oprichten tuinhuis Molenweg 12 - vergroten woning Sandecamplaan 15 - plaatsen dakopbouw Nieuw bouwplan via procedure art. 19, lid 3 Wet R.O. Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voornemens zijn om met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid als omschreven in artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bouwvergunning te verlenen voor het vergroten van de woning en het verplaatsen van de garage op het per ceel Westerweg 175. Ter inzage Het bouwplan en de daarbij behorende stukken liggen vanaf donderdag 25 juli 2002 gedurende vijf weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieks- balie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na telefonische afspraak met de heer J.Th. de Haan van de afdeling VROM, telefoonnummer (072 -) 535 67 47. Indienen van bedenkingen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen, kan een ieder tegen het voor nemen om voor bovenvermeld bouwplan vrijstelling te verlenen van de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmings plan schriftelijk gemotiveerd zienswijzen naar voren brengen bij het college van burge meester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Verleende bouwvergunningen en geaccepteerde meldingen bouw voornemen Door het college van burgemeester en wet houders zijnde hieronder vermelde bouwvergunningen verleend en meldingen positief bevonden. Slimpad 18 - uitbreiden van de St. Radboudschool Vennewatersweg 15 - vergroten bedrijfsruimte Zevenhuizerlaan 31 - vergroten woning Bestevaerslaan 23 - vergroten woning 't Loo 30 - plaatsen dakraam Slimpad 36 - vergroten woning (kap) Heerenweg 112 - plaatsen dakkapel Het Zevenhuizen 8 - plaatsen dakkapel De Rookamer 11 - plaatsen van een garage/bijkeuken Ter inzage Deze bouwvergunningen/meldingen liggen na telefonische afspraak met de bijbehorende Plan Oost, het Baafje en het Bollendorp beter bereikbaar gemaakt De vereniging (in oprichting) is op zoek naar enthousiaste vrijwilligers om de bus te besturen* De provincie, Con nexxion en de gemeente Heiloo verlenen medewerking en hebben financiële steun toegezegd Heeft u tijd over,., en zin in het besturen van een busje voor acht personen? Bent u in het bezit van een gewoon rijbewijs en jonger dan zeventig jaar? Neem dan voor meer informatie contact op met de coördi nator Vereniging Buurtbus Heiloo, de heer Jan Haan, telefoonnummer (072-) 533 36 tekeningen en overige stukken ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openings tijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandag avond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na afspraak met de heer F.H. Goedhart, telefoonnummer (072 -) 535 67 37 of met de heer J.M. Schoorl, telefoonnummer (072 -) 535 67 38 van de afdeling VROM. Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouwvergunning of het accepteren van een melding, kunt u hiertegen binnen 6 weken na deze publicatie een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Indien u bezwaar maakt, kunt u tevens om een voorlopige voorziening vragen bij de pre sident van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251,1800 BG Alkmaar. Nadere informatie over de mogelijkheden om bezwaren in te dienen of een voorlopige voorziening te vragen kunt u inwinnen bij bovenstaande telefoonnummers van de afdeling VROM. Verleende sloopvergunningen Door het college van burgemeester en wethouders zijn de hieronder vermelde sloop vergunningen verleend. Heerenweg 183 - slopen schuur Ter inzage Deze sloopvergunningen liggen na telefoni sche afspraak met de bijbehorende tekeningen en overige stukken ter inzage bij de Publieksbalie Bouwen en Wonen. Openings tijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandag avond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na afspraak met de heer F.H. Goedhart, telefoonnummer (072 -) 535 67 37 In de eerste week van augustus worden de noodlokalen gelegen aan De Hoefsmid en Laan Eindeloos verwij derd. Deze lokalen hebben een jaar dienst gedaan als tijdelijke huisvesting voor leerlingen van de Paulusschool en Meander. De locatie van de noodlokalen is ver deeld over twee terreinen. Het terrein aan de Laan Eindeloos wordt hersteld en zal wederom als groenvoorziening fun geren. Het terrein aan De Hoefsmid krijgt haar bestemming als bedrijventer rein terug. Het plaatsen van de noodlokalen was of met de heer J.M. Schoorl, telefoonnummer (072 -) 535 67 38 van de afdeling VROM. Indienen van bezwaar Zie voor de procedure voor het eventueel indienen van bezwaren de tekst bij het artikel "verleende bouwvergunningen/meldingen" op deze informatiepagina. Voorbereidingsbesluit De burgemeester van Heiloo maakt bekend, ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, dat de gemeenteraad heeft besloten te verklaren, dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor het gebied van de stationsomgeving Oost en West, dat valt in het in voorbereiding genomen voorontwerp-bestemmingsplan "Stationsomgeving 2001". Het besluit ligt met de daarbij behorende tekening voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot het gevolg van het besluit van het gemeentebestuur om het complex De Kring in de wijk Ypestein uit te breiden. Aanleiding hiervoor is de grote groei van het aantal leerlingen van de beide basisscholen de Meander en de Paulus school. Beide scholen zijn gehuisvest in dit complex. Ook zijn meer lokalen nodig als gevolg van de maatregelen van de minister van onderwijs om het gemiddeld aantal leerlingen per klas te verlagen. Aan de noordzijde is het gebouw uitge breid met 1.050 m2. In totaal krijgen de scholen dan de beschikking over 24 leslokalen en twee speellokalen. Voor de en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na telefonische afspraak met de heer J.Th. de Haan van de afdeling VROM, telefoonnummer (072 -) 535 67 47. Het besluit zal in werking treden op donderdag 25 juli 2002. Tegen bovengenoemde beschikking kunnen belanghebbenden op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na bekendmaking van dit besluit schriftelijk en gemotiveerd bezwaar maken bij de gemeen teraad van Heiloo, Postbus 1 1850 AA Heiloo. Abelen aan het Kleijn Barlaken gesnoeid Door het uitwaaien van diverse takken kunnen bij storm onveilige situaties ontstaan. Om de veiligheid rond de bomen te verbe teren worden de abelen aan het Kleijn Barlaken gesnoeid. De snoeiactie is gericht op het verkleinen en compacter maken van de kronen. De gemeente schakelt een extern bedrijf in om de bomen te snoeien. ededelingen Vergunning voor het jeugdfestijn Timmerdorp 2002 De burgemeester van Heiloo verleent toestemming voor het organiseren van het jeugdfestijn Timmerdorp. Dit op grond van artikel 2.2.2 van de Algemene Plaatselijke Verordening 2000. I Timmerdorp vindt plaats op het voorste veld langere termijn is dit voldoende. Voor de korte termijn zal voorlopig het noodlo kalen aan de zuidzijde blijven staan. Met ingang van het nieuwe schooljaar 2002-2003 kunnen alle leerlingen weer gebruik maken van het verbouwde scho lencomplex. Het gebouw wordt op 20 september a.s. officieel geopend. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G. Presburg van de afdeling Welzijn, telefoonnummer (072 -) 535 66 81. van het evenemententerrein Noordemeg in de week van vrijdag 2 tot en met vrijdag 9 augustus 2002. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G.J.N.A. Tervoort van de afdeling Organisatieondersteuning, telefoonnummer (072 -) 535 66 45. Vergunning voor voetbalwedstrijden De burgemeester van Heiloo verleent toe stemming voor het organiseren van twee oefenwedstrijden tussen profvoetbalclubs. E op grond van artikel 2.1.4.1 van de Algemen Plaatselijk Verordening 2002. De wedstrijden die gespeeld gaan worden, zijn: AZ - RBC Roosendaal op vrijdag 26 juli a.s. om 19.30 uur en AZ - Dordrecht '90 op zondag 28 juli a.s. om 17.00 uur. Beide wedstrijden worden gespeeld op het sportpark van HSV aan de Bayershoffweg. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G.J.N.A. Tervoort van de afdeling Organisatieondersteuning, telefoonnummer (072 -) 535 66 45. Belangrijke nummers Alarmnummer: 112 Brandweer: 072 5644444 Politie: 0900 8844 (2,8 eurocent/min) ZATERDAG GEOPEND VAN 10-15 UUR. QsbUcrdcei Procedure Dé Hyp©theekwinkel H YPOADV33-10-2001 -zw

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 4