Stoffelijke resten van Marion en Romy van Buuren gevonden MUN MANIER Winnares brengt bezoek aan Slagharen mpè ngezo brieven Brugge GIRO 26000 m Kerkdiensten I Medische diensten Dierenbescherming r De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag var) 9.00 tot 17.30 uur, dinsdag van 9.00 toj tf.OO uur en donderdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, woensdag is de redactie afwezig. Aangeleverde kopij De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te j vérplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie, AÉres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, m. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heilop. H Foto's en kopij, Kinnen tot uiterlijk dinsdagochtend 10.00 uur worden verwerkt. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen helen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseerde en voldoende gefrankeerde eévelop meesturen voor terugzending. ■i In Limmen De kopij uit Limmen kan bezorgd worden bij N. Admiraal, Bloemenhof 5 in Limmen. Kopij ingeleverd voor ma. 12.00 uur kan n|g voor de eerstvolgende editie worden j verwerkt. Het algemene postadres van redactie is Postbus 68,1850 AB Heiloo, Moet de Sammerspolder op de schop? Een verijdelde en geslaagde inbraak Groot aantal treintaxi passagiers in Heiloo Polderlandschap gaat op de schop Streekradio Excellence Programma 50 Plus Het gymseizoen begint weer Activiteiten NVVH Agenda Sporthal Het Vennewater Zwembad Het Baafje A UITKIJKPOST - 7 AUGUSTUS 2002 - PAGINA 2 door Robert van de Bibliotheek Terug van vakantie, de was en strijk weer aan kant, de bibliotheekboeken retour bibliotheek en direct al weer dat knagende gevoel. Kent u dat ook? Het gevoel dat de vakantie mooi was, maar dat de overgang naar het 'gewone leven' zwaar valt? Het vin den van het dagelijkse ritme een probleem blijkt? Dan zoek je naar een tussenoplossing, misschien een klein verlengstuk van de vakantie. Nog even er tussen-uit. De geur van vakantie opnieuw proeven, nog even vasthouden... Gezellige terrasjes Op zo'n moment komt onwillekeurig het woord 'dagtocht' in me op, en bij dat woord denk ik onwillekeurig weer aan Brugge. Wie is er niet geweest? Dé dag tochtbestemming bij onze zuiderbu ren. Brugge heeft dan ook van alles te bieden: historische gevels, kant, prachtige grachten en gezellige terras jes. Een heerlijk stadje waar je nog even kan vluchten voor de opdrin gende werkelijkheid van weer een jaar sleur. Culturele hoofdstad Hoewel, onwillekeurig? Nu ik er over nadenk weet ik het weer. Onbewust heeft de tentoonstelling, die enkele dagen geleden in de bibliotheek ingericht is, zijn sporen in mijn gedachten nagelaten. De aanleiding van de tentoonstelling is het feit dat Brugge dit jaar Culturele Hoofdstad van Europa is. En cultuur speelt bij de bibliotheek een belangrijke rol, eve nals informatie en recreatie, welke bij Brugge ook hand in hand gaan. Een logische keuze dus om aan deze stad en Belgié in zijn geheel, eens extra aandacht te geven. Kant En dan kom je uiteraard weer uit op een heel mooie collectie boeken, die de bibliotheek van Heiloo op dit gebied rijk is. Het gehele jaar onop vallend geplaatst tussen alle andere 60.000 boeken, maar nu eens op de voorgrond (en terecht!). Wat dacht u van het al wat oudere, maar schitterende boek Van Eyck van Elisabeth Dhanens met een overzicht en een analyse van het leven en het werk van de schilders Hubert en Jan van Eyck (waarvan een aantal werken zijn te bewonderen in het Groeningemuseum te Brugge). De relatie tussen Brugge en kant vindt u terug in het zeer volledige werk Brugge kant van Martine Bruggeman, waarin de ontwikkeling van de kantindustrie in deze kantstad uitvoerig wordt beschreven. Ter voorbereiding op de prachtige architectuur van deze stad moet u het boekje Architectuur in Brugge en Gent eens inzien. U weet dan precies wat u graag wilt zien en leert van alles over de geschiedenis van de vele bouwwerken in deze steden. De tentoonstelling wordt compleet gemaakt met allerhande actuele informatie over Brugge en over de activiteiten en tentoonstellingen, die juist nu van deze stad een echte aan rader maken om te bezoeken. De Heilooër bibliotheek: dé plaats met ideeën en informatie voor het vasthouden van dat heerlijke vakan tiegevoel. Welkom Robert de Graaf EGMOND/BERGEN - De recherche' van de politie Noord-Holland Noord heeft op aanwijzing van de ouders van Marion van Buren vrijdag de stoffelijke resten van een volwassene en een kind opgegraven in het duingebied tussen Egrnond en Bergen. Het ging hierbij om de stoffelijke overschotten van Marion en Romy van Buuren uit Bergen. Zij werden sinds 8 juni 1997 vermist. Vorige week dinsdag meldde zich bij de familie van Buuren een jongere broer van Okan O., de vroegere partner vap Marion van Buuren. Hij zei te weten waar zich het graf van Romy en Marion bevond en heeft vervolgens het gebied aangewezen waar het graf zou zijn. Vervolgens is de politie diezelfde avond door de familie van Buuren in kennis gesteld. Er is direct met een uit gebreide zoekactie in het aangewezen gebied gestart. Het duingebied besloeg een oppervlakte van circa 1000 m2. De zoekactie leidde donderdag 1 augustus naar de exacte locatie van het graf waarna dit vervolgens werd blootge legd. Rechercheurs troffen hier de res tanten aan van een volwassene en een kind. Laboratoriumonderzoek stelde defini tief vast dat het inderdaad om Marion en Romy van Buuren gaat. De stoffelij ke resten werden hiertoe overgebracht naar het Nederlands Forensisch Instituut in Rijswijk. Marion en Romy van Buuren werden sinds 8 juni 1997 vermist. In een opspo ringsonderzoek dat volgde, werden ruim 1200 tips verwerkt, maar geen van allen hadden betrekking op de nu aan gewezen locatie. De overleden Okan O., die door de politie als verdachte in deze zaak is aangehouden geweest, heeft tegenover de recherche nooit iets losgelaten over de verdwijning of over het mogelijke graf van Marion en Romy. Volgens de verklaring van de tipgever heeft zijn oudere broer Okan hem kort na de vermissing verteld waar Romy en Marion lagen. Pas nu heeft hij de poli tie verwittigd. De jongere broer van Okan O. kon kennelijk niet meer leven met deze wetenschap en heeft dit grote geheim dinsdagavond aan de ouders van Marion verteld. De overweging om het te melden weet alleen de jongere broer, die het als volgt verwoordde: „Als jonge jongen kreeg ik een groot geheim van mijn oudere broer te horen. Tot nu toe heb ik daar niet over durven praten. Ik ben nu ouder en denk nu anders, ik kan dit geheim niet voor mij houden." Vervolgens zijn beide ouders en de broer van Okan dinsdagavond naar de aangewezen locatie gegaan, het duinge bied tussen Egrnond en Bergen. In het duingebied vertelde de tipgever een dag later aan enkele rechercheurs waar volgens hem het graf moest zijn, ver volgens is er een zoekactie gehouden. Recherchèurs en collega's van de tech nische recherche zochten met verschil lende middelen in het gebied. Er werd gebruikt gemaakt van speurhonden en er werd met stokken geprikt, dit laatste is een beproefde methode en leidde nu ook tot resultaat. Vervolgens is hand matig het graf blootgelegd. Politie en justitie vermoeden dat Marion en Romy kort na hun verdwijning zijn omgebracht en dat de stoifclijke resten altijd op genoemde plek hebben gele-' gen. Het onderzoek dat nu volgt zal zich richten op de mogelijke doodsoor zaak. Welke stappen dan nog kunnen volgen is afhankelijk van de uitslag van dit onderzoek. Een overzicht van de gebeurtenissen rondom de verdwijning van Marion en Romy van Buuren 11-6-97 Bij de politie in Bergen wordt aangifte gedaan van de verdwijning van Marion en Romy. Zij zijn op zondag 8 juni 1997 voor het laatst gezien in Bergen. 12-6-97 De vermissing van Marion en Romy wordt middels de telex landelijk bekend gemaakt aan de andere politie korpsen. Voorts wordt er op die dag gestart met een uitgebreid buurtonder zoek. Vanaf dat moment komen veel tips binnen waarmee de recherche aan het werk gaat. Na verschillende perspu blicaties wordt de stroom met tips steeds groter. Gaandeweg het onderzoek komt de vriend van Marion en vader van Romy Okan O. steeds meer in beeld als de persoon die mogelijk meer weet over de verdwijning van Marion en haar dochtertje. In deze periode wordt hij verschillende keren gehoord door de politie. November 97 Medio november 1997 wordt Okan O. voor het eerst gehoord als verdachte. Al in een vroeg stadium van het onder zoek wordt, naar aanleiding van tips, onderzoek ingesteld op verschillende plaatsen in Nederland. Zo worden dui kers ingezet om te zoeken in het water van het Noordhollandskanaal en in het IJsselmeer en Waddenzee. Deze onder zoeken leveren niets op. Nog later wordt, in samenwerking met de politie in Turkije, een onderzoek ingesteld in de geboortestreek van de vriend van Marion. Ook dit levert geen informatie op die leidt in de richting van een mogelijke verblijfplaats van Marion en Romy. 18-5-98 Okan O, die een gevangenisstraf uitzit i.v.m. een ander misdrijf, overlijdt aan kanker, in het gevangenishospitaal in Scheveningen op 18 mei 1998. Gedurende het gehele onderzoek wor den een groot aantal getuigen en tipge vers gehoord. Ook worden een aantal personen gehoord die in andere onder zoeken werden aangehouden. Wanneer er maar kleine aanwijzingen waren dat zij iets zouden kunnen weten over de verdwijning dan werden zij gehoord. In de loop van de tijd verminderde het aantal tips. Echter na elke publicatie in de media nam het aantal tips weer toe en waren minimaal twee rechercheurs bezig déze tips na te trekken. Veel tips waren onder meer afkomstig van para gnosten. Ook deze informatie werd in het onderzoek betrokken. Media Gedurende het hele onderzoek is het contact tussen de politie en de media goed geweest. Er werd via kranten en andere media veel aandacht aan het onderzoek gegeven. Verschillende opsporingsprogramma's hebben op hun eigen wijze geprobeerd om duide lijkheid te krijgen in de verdwijning van Marion en Romy. Het tot nu toe laatste offensief werd enkele weken geleden ingezet. De omgeving van Okan O. is opnieuw benaderd met vragen over Marion en Romy. Dit leidde niet tot direct resul taat. Tot de afgelopen dagen dan, waar in tevens de identiteit van Marion van Buuren definitief kon worden vastge steld. Na een laboratoriumonderzoek en een gebitsidentificatie is definitief vastgesteld dat de stoffelijke resten die donderdag 1 augustus 2002 zijn aange troffen in de het duingebied tussen Egrnond en Bergen, toebehoren aan Marion van Buuren en haar dochtertje Romy. Na overleg met justitie zijn de stoffelijke resten ter beschikking gesteld aan de familie. Aanstaande vrij dag worden Marion en Romy van Buuren in Bergen begraven. Vanaf 13.00 uur vindt de kerkdienst plaats in de Petrus en Pauluskerk, waarna aan sluitend de begrafenis plaats zal vin den. GEVEN! VAN KANKERBESTRIJDING Sj. jr Geverslijn: 0900 - 20 200 41 (€0.01 p.min.). www.kankerbestrjding.nl SLAGHAREN - Anouk Meijs uit Heiloo heeft onlangs een bezoek aan Attractiepark Slagharen gebracht Zij won eerder dit jaar de kleurwedstrijd die werd gehouden door de Uitkijkpost en Attractiepark Slagharen. De wed strijd leverde- talloze inzendingen op. Uiteindelijk werden tien ingekleurde tekeningen beloond met een toegangs kaart voor vier personen. De inzending van Anouk Meijs was volgens de jury duidelijk de beste. Daarom kwam zij onlangs naar Slagharen om de hoofd prijs, een westernkostuum, in ontvangst te nemen en de nieuwe attracties te zien. Dit jaar is het kloppend hart van Attractiepark Slagharen compleet ver anderd. De hoofdstraat met haar win kels en restaurants, is omgetoverd tot een winkelpromenade uit het wilde westen. Eetgelegenheden, gezellige shops, verrassende boetieks en amuse mentscentra bieden onder de naam Mainstreet voor elk wat wils. De redactie behoudt zich het recht voor om inge zonden brieven niet te plaatsen. De Uitkijkpost is een neutrale krant en kiest geen partij, dus ook niet voor politieke partijen. De redactie hanteert een richtlijn van 350 woorden per ingezonden brief. De- inhoud moet betrekking hebben op een actueel onderwerp in het verspreidingsgebied van deze krant. Anonieme brieven worden niet geplaatst. De Landinrichtingscommissie Bergen/- Egmond/Schoorl heeft in besloten overleg met het Stivas vastgesteld dat de kromme sloten in de Sammers polder recht moeten en de percelen vergroot. Ook het Waterschap Het Lange Rond is akkoord gegaan met het plan. De Sammerspolder ligt tussen het fietspad het Maalwater en de Vennewatersweg, dus aan weerszijden van de Heilooër Zeeweg. Dit is 'het' fietsgebied van Heiloo en de Egmonden, waar nu nog betrekkelijke rust heerst. Het verkavelen van een his torisch ontstaan gebied is een achter haalde zaak. Er wordt juist nu door de provinciale overheden flink gefinan cierd om de in het verleden gedane ingrepen in het landschap weer onge daan te maken. Oude waterlopen wor den gereconstrueerd en terreinen krij gen weer de accenten die er vroeger waren. De strandvlakte tussen Egrnond en Heiloo is al voor een groot deel in gebruik bij bollenbedrijven. Dat bete kent grote bakken van loodsen midden in het land en na de oogst van de bollen zandwoestijnen. De weidevogelstand in onze omgeving is al schrikbarend teruggelopen de laatste jaren. De stuk jes grasland die nu nog in dit gebied aanwezig zijn zullen spoedig worden opgeofferd aan de bollenteelt. Vooral de grutto en de tureluur zullen moeten wijken. Milieu Contact Heiloo wil dit gebied samen met het Groen Platform, dat twintig natuur-, cultuur- en milieuorga nisaties in de nieuwe gemeente Bergen vertegenwoordigt, trachten in de huidi ge staat te behouden. Wij hebben al veel reacties gehad van verontruste bewoners uit onze omgeving. Om aan te tonen dat er geen maatschappelijk draagvlak voor de verkaveling van de Sammerspolder bestaat, start Milieu Contact Heiloo een handtekeningenac tie. De verzamelde reacties (zie hier voor de advertentie met invulstrook elders in dit blad) zullen worden over handigd aan de verantwoordelijke overheden, zoals de gemeente Bergen, het Waterschap en de Provincie. HEILOO - Omdat een bewoonster van een woonhuis aan de Bosrank vrijdag rond 05.00 uur wakker werd van het geluid van een elektrische schroeven draaier, heeft zij drie daders kunnen betrappen op een poging tot inbraak in de woning. Bij het slaken van een gil schrokken de drie daders en maakten zich vervolgens uit de voeten. Bij nade re inspectie bleek dat bij het keuken raam reeds twee gaatjes waren geboord en raamboogjes waren verbogen. Het raam stond al open. Door er op tijd bij te zijn hebben de inbrekers geen kans gehad de woning binnen te komen. Het betreft drie stevige, blanke mannen tus sen 20 en 30 jaar. In een ander woonhuis aan de Schuine Hondsbosschelaan is het wel gelukt om in te breken. Door middel van gaatjes te boren in een raam aan de achterkant van het huis heeft de inbreker zich toe gang tot de woning verschaft. Daarbij is wat geld weggenomen. Dit moet gebeurd zijn tussen 00.30 en 06.45 uur. HEILOO - Het aantal passagiers dat de Treintaxi neemt in Heiloo is het afgelopen jaar flink gestegen. Dit komt mede doordat buslijn 166 in de regio een jaar geleden werd opgeheven. Op jaarbasis maken nu ongeveer 20.000 personen gebruik van de Treintaxi in Heiloo. Treintaxi dat wordt uitgevoerd door Taxi Zwart BV, rijdt naar de plaat sen Egrnond aan den Hoef, Egrnond aan Zee, Egmond-Binnen en Heiloo. Volgens bedrijfsleider Kleine van Taxi Zwart BV is de voornaamste oorzaak van de vervoersstijging het feit dat de buslijn een jaar geleden werd opgehe ven. „Treintaxi biedt deze mensen een goed alternatief. Ook al is de bus er niet meer, ze kunnen nu toch op de plek van bestemming komen". Daar komt bij dat het aantal toeristen ook gestegen is. Kleine: „We vervoeren bijvoorbeeld ook veel mensen uit Duitsland die naar het strand of de camping willen met de treintaxi. En veel treintaxi gebruikers reizen ook naar hotels hier in de buurt." Treintaxi: voor- en natransport van de trein In 1990 heeft de NS de Treintaxi lande lijk geïntroduceerd als aanvulling op het openbaar vervoer en als een middel om het treinreizen extra aantrekkelijk te maken.Treintaxi rijdt op 114 stations in Nederland. Treintaxi bedient momenteel ruim 60 procent van alle Nederlandse huisadressen; landelijk worden circa 2,9 miljoen passagiers per jaar vervoerd. De belangrijkste ken merken van het uniforme systeem dat in 1990 is ontwikkeld als voor- en natransport voor de trein. Treintaxi is een deeltaxi, passagiers die in dezelfde richting reizen delen de Treintaxi, Treintaxi rijdt iedere dag van de eerste tot en met de laatste trein, Treintaxi rijdt van station naar deur en vice Anouk Meijs bezocht onlangs het attractiepark van Slagharen. Eerder dit jaar versa, de prijs per rit is vast en bedraagt was zij de hoofdprijswinnaar van de kleuractie die het park in samenwerking E 3,50. Een biljet is te koop bij de NS- met de Uitkijkpost hield. kaartautomaat of aan het loket. Namens Milieu Contact Heiloo en Weidevogelbescherming Heiloo H.J. Elzinga HEILOO - Onder deze kop vermeldt de Uitkijkpost de te verwachten veran deringen in het polderlandschap tussen Egrnond en Heiloo. Tja..„let u goed op. Enige jaren geleden wenste ik uitbrei ding van mijn woning aan Het Maalwater te Heiloo. Vijf jaar heb ik met de gemeente moeten redetwisten om dit voor elkaar te krijgen. Onmogelijk! Termen als 'Landelijk gebied', 'Bescherming van de agra riërs', 'Passend in het landschap', 'Het Hek van de dam', 'Vogeltjesgebied' en wat dies meer zij werden gebezigd. Walging is natuurlijk het enige wat bij de burger in zo'n geval bovenkomt. En dan nu: het hele Polderlandschap op de schop. Te verwachten zou zijn dat de hele Heiloöer gemeenteraad op zijn achterste benen zou staan, want een uitbreidinkje van een woning, a la, maar het HELE gebied...! Niets, men zwijgt in alle talen! Het hele tegenhouden van een woninguitbrei ding blijkt dus niets anders geweest te zijn dan het 'burgertje pesten'. Want waar is nu bijvoorbeeld een van de des tijds betrokken wefhouders? (zie Stad en Streek 7 juli 1989). Voor hem is zelfs nog een bankje met gouden inslag gerealiseerd aan Het Maalwater. Maar als ik de boeren beluister heeft hij helemaal niets gedaan voor hen...! Jammer: door de mand gevallen! E.Fasbender Het Maalwater Heiloo. (De naam van de betrokken wethouder is door de redactie weggelaten. Ingezonden brieven mogen geen op een persoon gerichte verwijten/aanvallen bevatten Algemene informatie: 072-5332879 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5119998 Honden en katten Akersloot: 0251 - 310079 Asiel: 072-5114861 Dierenambulance Noord- Kennemerland: 072-5150173 (alarm) en 072-5150085 (informatie) Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Inspectie: 072-5337280 Vermist Perzische poes, wildkleur bruin, tat.nr. AX 113,4 jr. Kloosterhof, Heiloo. Gevonden Rode gec. kater, witte buik, voor 1 wit sokje, achter kniekousen, Kanaalweg, Heiloo. Rode kater, wit snuitje, witte voetjes en wit onder de buik, Haesackerlaan, Heiloo. Roodcypers ongec. katertje, witte snuit, kin, keel, bef, borst, buik en sokjes, Westerweg, grens Heiloo/Limmen. Bruin, grijs zwarte gec. cyperse kater, witte neus, doorlopend naar bef en borst, witte achterpoten, voor witte voetjes, Hoeverweg, Egrnond aan den Hoef. Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur, voorganger ds. H.C. van het Maalpad. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur, voorganger ds. J.D. Kila. Rooms-katholieke kerkdiensten GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur, voorganger pastor M.J. van Bolhuis. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met spontaan koor, voorgan ger W. van Schie. Zondag 10.00 uur: woord- en communieviering met Cantores, voorganger J. Oiling. OL Vrouw ter Nood Woensdag 8.30 uur eucharistieviering, vrijdag 8.30 uur eucharistieviering, zon dag 10.30 uur eucharistieviering en om 15.00 uur aanbiddingslof met rozen kransgebed. Informatie tel. 072- 5053101. II. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering zonder koor voorgegaan door pastor J. Oiling. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met spontaan vakantiekoor, voorganger pastor B. van Schie. H. Adelbertus Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur: w.g.c.viering met samenzang. Zondag 09.00 uur: w.g.c.viering met samenzang. H. Marg. Maria Alacoque Egrnond aan den Hoef Zaterdag 19.00 uur: w.g.c. viering met samenzang. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering m.m.v. Soli Deo Gloria.. OLV Onbevl. Ontvangen Egrnond aan Zee Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering, stille viering. Zondag 10.30 uur: w.g.c. viering m.m.v. koor. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking ser vice every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Geest en Kracht Volle Evangelic Gemeente. Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. HEILOO - Het uitzendschema voor de maand augustus van Streekradio Excellence is: Dinsdag 13 augustus van 20.00-21.00 uur: thema een bekende Heilooër. Een gesprek met de heer Klaas Koomen, bekend als muzikant,, conferencier, parodist en andere eigenschappen. Ook door hem gekozen muziek evergreens zullen tijdens de uitzending ten gehore gebracht. Dinsdag 20 augustus van 20.00-21.00 uur: thema een van ons. Een gesprek met mw. Margot van Gelder-Kops over haar jeugd in het voormalige Ned. Indië en haar opvang in het naoorlogse Nederland. Haar belevenissen in Heiloo en in de plaatselijke politiek als gemeenteraadslid voor Heiloo 2000 komen eveneens ter sprake. Dinsdag 27 augustus van 20.00-21.00 uur. Een muziekprogramma gewijd aan de legendarische vooroorlogse zangers, Willy Derby, Lou Bandy en Kees Pruis. Vele ouderen zullen deze bekende coryfeeën zjch nog kunnen herinneren. De uitzendingen zijn te beluisteren via de FM band op 106.3 m. en op de kabel op 96.5 m. Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend tel: 072-5180618. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00 19.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Hei loo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreekuur werkdagen 13.30-14.30 uur, zaterdag 10.00 11.00 uur en volgens afspraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Frederik Hendriklaan 3. 1814 JM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzer: Hertog Aalbrechtweg 5, 1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 9.15 uur en vanaf 2 januari De Smetkliniek (Willibrord), Kennemer- straatweg 464, maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 9.30 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. Uitvaartverzorging Heiloo. tel. 072- 5115238. HEILOO - Volgende week gewone leven weer beginnen. gaat het De scho en ook len gaan weèr van start Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo GTH gaat weer sportief beginnen. Voor meer informatie of het lesrooster voor het seizoen 2002-2003 kunt u bellen naar J. Janse, tel. 072-5538408. HEILOO - Het aquajoggen,-door de NVVH (Ned. Ver.van Huisvrouwen) georganiseerd in Zwembad Loos, gaat weer van start op dinsdag 3 september en dus niet zoals abusievelijk in het eigen maandblad vermeld staat op 2 september! Inlichtingen en opgave bij Anneke Kager, tel. 072-5332935 (tussen 19.00 en 20.00 uur). Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 Sporthal in Sportcentrum Het Vennewater, tel. (072) 5333152 Het Zevenhuizen 48,1852 JC Heiloo Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 •Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of tel. 5356682. Op deze telefoonnummers kunt u ook informatie inwin nen over de verhuur voor het seizoen 2002/2003. De sporthal is gesloten tot en met zondag 11 augustus 2002 Maandag 12-08-2002 Maandag 12-08-2002 Dinsdag 13-08-2002 Woensdag 14-08-2002 Donderdag 15-08-2002 Vrijdag 16-08-2002 Zaterdag 17-08-2002 Zondag 18-08-2002 Maandag 19-08-2002 Dinsdag 20-08-2002 Woensdag 21-08-2002 Donderdag 22-08-2002 Vrijdag 23-08-2002 Zaterdag 24-08-2002 Zondag 25-08-2002 Maandag 26-08-2002 Dinsdag 27-08-2002 Woensdag 28-08-2002 08.45-15.30 08.45-15.30 08.30-15.30 08.30-12.15 08.45-15.30 08.30-15.30 08.30-12.15 16.00-17.30 optie 15.00-17.00 08.45-15.30 08.30-15.30 Schoolgym Schoolgym Schoolgym Schoolgym Schoolgym Schoolgym Schoolgym Basketball Zaalvoetbal Schoolgym Schoolgym 19.30-22.30 18.00-21.00 Zaalvoetbal 17.00-22.30 Volleybal De Omloop 11 -1852 RJ Heiloo - tel 072 5333909 •Woensdag 31 juli 2002 van 13.45 tot 16.00 uur is er spelmiddag voor de jeugd (onder voor behoud) •Indien u een abonnement wilt bestellen, is dit mogelijk aan de kassa van het zwembad •De ligweide bij het ondiepe bad is aanzienlijk uitgebreid •Kom ook eens de nieuwe loopmat uitproberen •Op zondag 28 juli 2002 van 12.00 tot 17.00 uur is er een volleybaltoernooi op de speelweide Bezoekersaantallen. Net als vorige jaren zullen we u wekelijks informeren over onze bezoekers. Met als uiteindelijke doel om de magische grenzen van 50.000 en zelfs 60.000 te overschrijden. 2002 2001 2000 1999 Tot en'met zondag 30 juni 18.217 21.579 27.159 18.455 Tot en met zondag 7 juli 18.872 28.294 28.422 23.886 Tot en met zondag 14 juli 21.142 30.399 30.807 31.295 Tot en met zondag 21 juli 24.189 32.015 31.661 34.172 Tot en met zondag 28 juli 28.097 38.402 33.590 42.112 Tot en met zondag 4 aug. 42.579 37.042 48.631 Gehele seizoen 55.238 46.913 56.605 f

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 2