WÊË Hii11 1 Weggebruikers let op! De scholen gaan weer beginnen Ring Alkmaar tijdelijk afgesloten De Scholen zijn weer begonnen.' inspreekrecht! HEILOO Ie UITKIJKPOST - 7 AUGUSTUS 2002 - PAGINA 4 Raadhuisplein 1 Pb. l' 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. Volgende week maandag 12 augustus gaan de kinderen weer naar school. Net als ieder jaar na de schoolvakantie betekent dit dat weggebruikers even moeten wennen aan het feit dat veel kinderen op de weg zijn op momenten dat de scholen in- of uitgaan. Ook gaat een groep kinderen voor het eerst naar school en dat is voor de kinderen zelf en de weggebruikers even extra opletten geblazen. msSÊkt Meer informatie aaden raodscommissies Commissie Bestuurlijke Zaken Commissie Openbare Ruimte Commissie Maatschappelijke Zaken ouwen en wonen Nieuw bouwplan via procedure artikel 19, lid 2 Wet R.O. Nieuw bouwplan via procedure artikel 19, lid 3 Wet R.O. Verleende bouwvergunningen en geaccepteerde meldingen bouw voornemen Gemeente start verkoop vol gende zes bouwkavels Oosterbos urgerzaken Burgerlijke stand gemeente Heiloo tot en met 1 augustus 2002 Inwerkingtreding reglementen verwerking persoonsgegevens Lees verder op pagina 6 r i Belangrijke nummers Alarmnummer: 112 Brandweer: 072 5644444 Politie: 0900 8844 Van augustus 2002 tot augustus 2003 zal er op en rond de ring Alkmaar aan de weg worden gewerkt. Weggebruikers en omwonenden zullen daar last van onder vinden. De gemeente Heiloo besteedt al jaren aandacht aan de start van het nieuwe schooljaar. Op verschillende locaties in Heiloo hangt de gemeente dan ook spandoeken op om de weggebruikers te wijzen op het begin van het nieuwe schooljaar en het gegeven dat er dan weer meer kinderen op (de) weg zijn. Daarnaast hangt de gemeente op ver schillende plekken posters op met de boodschap 'De scholen zijn weer begonnen'. Dus weggebruikers opgelet! De scholen zijn weer begonnen en houdt u alstu blieft rekening met onze kinderen in het verkeer. Zo worden van 16 september tot 1 december 2002 iedere nacht tussen 20.00 en 06.00 uur telkens een aantal rij stroken van de ring Alkmaar afgesloten vanaf het Kooimeerplein tot aan de Huiswaarderweg. Er is dus beperkt ver keer mogelijk op het genoemde traject De kruispunten blijven open, zodat u de weg kan oversteken. Het doorgaande verkeer wordt omgeleid via de andere kant van Alkmaar, de zogenaamde ring Oost. In de nachtelijke uren asfalteert Rijkswa terstaat het afgesloten deel van de ring, verlengt ze de linksaf-stroken naar Egmond, Bergen en Alkmaar en verricht ze onderhoudswerkzaamheden. Overdag ondervindt het verkeer geen hinder van de werkzaamheden. Werkverkeer en hulpdiensten worden uiteraard te allen tijde wel toegelaten. Rijkswaterstaat heeft samen met de gemeenten Alkmaar, Heiloo en Bergen, de Provincie Noord-Holland, de Kamer van Koophandel, openbaar vervoerbe drijven en de politie bekeken welke wijze van uitvoering de minste hinder voor het verkeer veroorzaakt. Woensdag 26 juni jl. is door déze partijen besloten de afsluiting van de ring in de nacht te laten plaatsvinden, om hinder overdag zoveel mogelijk te voorkomen. Rijkswaterstaat, de gemeenten Alkmaar en Heiloo en de Provincie Noord-Holland hebben in beeld gebracht welke werk zaamheden er nog meer noodzakelijk zijn van augustus 2002 tot augustus 2003 en stemmen die werkzaamheden op elkaar af. Het verkeer moet in deze periode rekening houden met meerdere tijdelijke afsluitingen. Op drukke momenten, zoals Sinterklaas, kaasmarkt en andere feestdagen en evenementen wordt getracht de overlast minimaal te laten zijn. Ten tijde van de werkzaamheden is actuele informatie te vinden op www.VanAnaarBeter.nl. Ook kunt u tussen 10.00 en 16.00 uur contact opnemen met het Centraal Informatiepunt van Rijkswaterstaat, telefoonnummer 023 - 530 14 01. Dinsdag 13 augustus a.s. vergadert de commissie Bestuurlijke Zaken. De vergadering begint om 20.00 uur in de raadzaal van het gemeentehuis, ingang Raadhuisweg, en is voor iedereen toegankelijk. Op de agenda staan onder meer de volgende punten: - Agendavaststelling - Inspreekrecht - Vaststelling notulen en onderwerpenoverzicht - Eventuele mondelinge mededelingen - Opzetten duale begroting - Voorstellen lokaal voorlichtings- en mediabeleid - Wijziging verordening behandeling bezwaarschriften en benoeming leden commissie voor bezwaarschriften - Collegeprogramma en -planning 2002-2006 - Vervanging en aanschaf bedrijfsmiddelen brandweer - Afgevaardigde voor bezoek Swietochlowice - Plan van Aanpak Raadsprogramma 2002-2006 - Nota Aanpak huiselijk geweld van het Mnisterie van Justitie - Brief inzake voorzitterschap KBO Woensdag 14 augustus a.s. vergadert de commissie Openbare Ruimte. De vergadering begint om 20.00 uur in de raadzaal van het gemeentehuis, ingang Raadhuisweg, en is voor iedereen toegankelijk. Op de agenda staan onder meer de volgende punten: - Agendavaststelling - Inspreekrecht - Vaststelling notulen en onderwerpenoverzicht - Eventuele mondelinge mededelingen - Ontwerp-bestemmingsplan Boekelermeer-Zuid 3 - Vestigings- en toewijzingsbeleid Bedrijventerrein Boekelermeer-Zuid 3 - Vestiging Wet voorkeursrecht gemeenten Zandzoom - Ontwerp-structuurplan Zandzoom -inge diende zienswijzen en reactie gemeente - Verzoek juridisch adviesbureau Ruimte lijke Ordening Maat en Ruigrok namens W.J. Nijland om planschade Discussiestuk van Groenlinks: 'Communi catie over bouwplannen e.d.' Op maandag 12 augustus a.s. vergadert de commissie Maatschappelijke Zaken in de raadzaal van het gemeentehuis, ingang Raad huisweg. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor iedereen toegankelijk. Op de agenda staan onder meer de volgende punten: - Agendavaststelling Inspreekrecht Vaststelling notulen en onderwerpenover zicht Eventuele mondelinge mededelingen Woningtoewij zing Programma van eisen OV-taxi Motie huisartsenpost gemeente Baarle-Nassau Jaarlijkse aanpassing Huisvestingsverorde ning 2000 Gemeente Heiloo Verantwoordingsverslag 2001 Abw, IOAW en IOAZ Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voornemens zijn om met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid als omschreven in artikel 19 lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening een bouwvergun ning te verlenen voor het oprichten van een vrijstaande woning na sloop van het bestaande woonhuis op het perceel Kanaalweg 20. Ter inzage Het bouwplan en de daarbij behorende stukken liggen vanaf donderdag 8 augustus 2002 gedurende vier weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieks- balie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur alsmede iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na telefonische afspraak met de heer J.Th. de Haan van de afdeling VROM, telefoonnummer (072-) 535 67 47. Indienen van bedenkingen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voor nemen om voor bovenvermeld bouwplan vrijstelling te verlenen van de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmings plan schriftelijk gemotiveerd zienswijzen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voornemens zijn om met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid als omschreven in artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening een bouw- en sloop vergunning te verlenen voor het vergroten van de vrijstaande woning op het perceel Kennemerstraatweg 275. Ter inzage Het bouwplan en de daarbij behorende stukken liggen vanaf donderdag 8 augustus 2002 gedurende vier weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieks- balie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur alsmede iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na telefonische afspraak met de heer J.Th. de Haan van de afdeling VROM, tele foonnummer (072-) 535 67 47. Indienen van bedenkingen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voor nemen om voor bovenvermeld bouwplan vrijstelling te verlenen van de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmings plan schriftelijk gemotiveerd zienswijzen naar voren brengen bij het college van burge meester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Door het college van burgemeester en wethouders is de hieronder vermelde bouw vergunning verleend. Heerenweg 228 - oprichten berging Ter inzage Deze bouwvergunning ligt na telefonische afspraak met de bijbehorende tekeningen en overige stukken ter inzage bij de publieks- balie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na afspraak met de heer F.H. Goedhart, telefoon nummer (072 -) 535 67 37 of met de heer J.M. Schoorl, telefoonnummer (072 -) 535 67 38 van de afdeling VROM. Procedure Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouwvergunning of het accepteren van een melding, kunt u hiertegen binnen 6 weken na deze publicatie een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Indien u bezwaar maakt, kunt u tevens om een voorlopige voorziening vragen bij de president van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251,1800 BG Alkmaar. Nadere infor matie over de mogelijkheden om bezwaren in te dienen of een voorlopige voorziening te vragen kunt u inwinnen bij bovenstaande telefoonnummers van de afdeling VROM. Het Oosterbos ligt in de zuidoosthoek van Heiloo. Daar vormt dit bos een kwalitatieve afronding van Heiloo en een overgang tussen bebouwing en landschap. In het Oos terbos is een 'woonbos' met een veertigtal kavels opgenomen. De kavels zijn voorzien van bosaanplant. Om het begrip 'wonen in het bos' zoveel mogelijk inhoud te geven, is in het 'woonbos' een lage woningdichtheid gehanteerd. De kavelgrootte ligt bij benadering tussen de 1100 en 1900 m2. Van elke te verkopen kavel in het 'woonbos' wordt maximaal 400 m2 (20x20 meter) vrijgemaakt van bosaanplant voor de bouw van een woning met de bijbe horende bijgebouwen, terrassen, tuin en parkeerplaats op eigen terrein. De gemeente verwijdert ook bosaanplant voor de aanleg van een ontsluitingsweg. De overige bosaan plant moet worden behouden en de toekomstige eigenaar van de kavel moet de bosaanplant dan ook beheren. Het resterende bos op de kavel mag niet gekapt worden. Op een kavel kan een woonhuis worden gebouwd. Om het boskarakter zo weinig mogelijk aan te tasten en tegelijkertijd de architectonische kwaliteit te waarborgen, dienen woongedeeltes en bijgebouwen in een harmonieus samenhangend bouwvolume te worden geïntegreerd. Daarbij moet het ont werp voor een bouwplan voldoen aan redelijke eisen van welstand. Naast de bouw van het woonhuis zijn er zeer beperkte bouw mogelijkheden. De bebouwingsvoorschriften zijn opgenomen in het bestemmingsplan Zuid - Oost m. Inschrijvingsprocedure De gemeente Heiloo stelt een ieder tot en met vrijdag 23 augustus 2002 in de gelegenheid een bod te doen op één of meerdere kavels in het plangebied Oosterbos. Een bod kan gedaan worden op de kavels 11 tot en met 16 uit de derde fase. Voor de verkoop is een verkoopbrochure ver vaardigd, waarin informatie over het project is opgenomen. In deze brochure valt ook te lezen waar de kavels precies liggen. De verkoopbro chure is verkrijgbaar bij de gemeente bij de publieksbalie Bouwen en Wonen in de hal in het gemeentehuis. U kunt daar terecht tijdens de openingstijden van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 uur en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Bij de verkoopbrochure wordt een inschrij vingsformulier meegeleverd. Hierop staan onder meer de bodemprijzen per kavel aange geven. Deze variëren van 375.000,- tot 425.000,-. Op het inschrijvingsformulier kan onder andere de hoogte van het bod per kavel worden ingevuld en kan worden aange geven naar welke kavels de voorkeur uit gaat. Voor de verkoop van de kavels is een aantal spelregels vastgesteld. Zo is de wens van het gemeentebestuur dat tenminste drie van de zes kavels worden uitgegeven aan inwoners van Heiloo. Als inwoner van Heiloo worden die personen aangemerkt, die tenminste 1 jaar staan ingeschreven in het bevolkingsre gister van de gemeente Heiloo. Meer informatie over de spelregels is te vinden in de brochure. Inschrijvingsformulieren moeten aangete kend worden verzonden of persoonlijk overhandigd worden aan de notaris. Notariskantoor De Bruijn Erkamp, Kennemerstraatweg 17-19 in Alkmaar is aan gewezen als notaris voor deze fase van de kavelverkoop in het Oosterbos. Het kantoor is op werkdagen van 08.15 uur tot 17.15 uur geopend. Formulieren die na 23 augustus 2002 binnenkomen, worden terzijde gelegd. Op maandag 2 september 2002 om 15.00 uur maakt de notaris de biedingen in een open bare bijeenkomst in de raadzaal van het gemeentehuis bekend door het openen van de enveloppen. De notaris legt daarbij niet onder tekende of foutief ingevulde formulieren terzijde. Tijdens deze bijeenkomst doet de gemeente nog geen uitspraken over toewij zing. De gemeente beraadt zich allereerst op de biedingen en hanteert de eerdergenoemde spelregels om tot toewijzing te komen. De gehele inschrijvings- en toewijzingsproce dure vindt plaats onder verantwoordelijkheid van het gemeentebestuur. De rol van de notaris beperkt zich tot het in ontvangst nemen van de biedingen en het openen van de enveloppen. Daarnaast zullen zaken als betaling en de eigendomsoverdracht via de notaris verlopen. Meer Informatie Voor meer informatie over de kavels in het Oosterbos kunt u de verkoopbrochure afhalen bij de Publieksbalie Bouwen en Wonen in de hal van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1. Daarnaast kunt u contact opnemen met de heer M.P. Stijkel van de afdeling VROM, tele foonnummer (072 -) 535 67 54. Miro z.v. S. Houtman en L.M. Claesen Vivian J. d.v. J.P. Witting en C.G.A. Kroon Marit A. d.v. G.J. van Dam en M.C. Pot Elders geboren Alec L. z.v. F. van de Graaf en D.E. Speckamp Sem z.v. IX Papatfoine en D. van der Zee Beau N.L. d.v. P.T.C. te Buck en J.G.A. Klaver Emma d.v. R. Kaandorp en D.S. IJzerman SvenJ. z.v. L.H. Bierman en P.M.M. Meijland Max W. z.v. A.C. Warmenhoven en E.A. Brakenhoff Romyanti S. d.v. R. Sadjid en A.L. Best Julia H.S. d.v. E.W. Schelhaas en W.T.A. Hooijmans Jeroen F. z.v. H.R. Hillebrand Robin H. z.v. M.R. Strang en B.E.M. Verhoeven Jonne d.v. M.A. Buur en M.M.E. Tervoort Charlotte d.v. P.P. Minnesma en N.P. Splinter Shannon P.A. d.v. B.A. Wittebrood en B.W.M. Admiraal Stein z.v. D. Liefhebber en E.M. Weel Huwelijksaangiften aangiften geregistreerd partnerschap S.C. Roszbach en M. Reuver S.G. Kalverdijk en P.B. van der Veldt J. Leijen en A.C. Bakker L. Breddels en P.A. Budde Huwelijken J. de Vries en Y. van Dijk R. de Jongh en M.M. Vasbinder Overleden A. Stam wv Stoop M.M. Stoop wv Hink F.H. van Linden wv Honen Elders overleden C. Zijlstra wv Kampman I.H. Morsch wv Kaandorp Burgemeester en wethouders maken bekend dat ter uitvoering van de Wet gemeentelijke basisadministratie persoonsgegevens (GBA) (2,8 eurocent/min)

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 4