De Watertoren organiseert open dag en zwemvierdaagse Spektakel tijdens Egmond op z'n Kop Hallem bestaat 10 jaar Natte dagen tijdens de kermis in Akersloot UITKIJKPOST - 7 AUGUSTUS 2002 - PAGINA 8 Zoekactie naar kaaiman levert niets op Schilderijen over eten tentoongesteld Vrouw van geld beroofd De Watertoren houdt zaterdag open dag Daar hebben wij een boekje voor. Expositie Het Noord- Hollands Landschap te Groet Duinwandeling met IVN natuurgids Nieuw receptenboekje voor belangrijkste broodmaaltijd Seizoen 2002-2003 de Vest: familie - en jeugd voorstellingen geliefd EGMOND - De zoekactie op dinsdag middag 30 juli naar de vorige week gesignaleerde kaaiman in een sloot langs het Slotpark in Egmond aan een Hoef heeft niets opgeleverd. Op aan wijzing en met medewerking van de StichtingTCN Animal Resque heeft de gemeente Bergen een zoekactie uitge voerd naar het dier. Er waren volgens deze stichting duidelijke aanwijzingen dat in de sloot een kaaiman moest zit ten van ongeveer 50 cm'lengte. Het dier was vorige week voor het eerst gezien door een vakantieganger. Daarna heeft het dier zich volgens ooggetuigen nog tweemaal laten zien. Deze waarnemin gen samen met het advies van de TCN Animal Resque waren voor het gemeentebestuur voldoende aanleiding om ook uit veiligheidsoogpunt tot actie over te gaan. In overleg en met toestemming van de dierenbescherming afdeling Bergen is besloten de sloot gedeeltelijk leeg te pompen. Dit is gebeurd met drie pom pen die werden bediend door de leden van de vrijwillige brandweer van de Unit Egmond van het korps van de gemeente Bergen. Nadat de sloot gro tendeels was leeggepompt hebben leden van de visvereniging Egmond aan den Hoef de grotere vissen met schepnetten uit de sloot verwijderd. Daarna is de zoekactie naar de kaai man van start gegaan. Twee leden van de TCN Animal Resque uit Haarlem hebben tot tweemaal toe de sloot gron dig afgezocht. De kaaiman werd echter niet gevonden. Abdijkaarsen Poolse volkskunst in hout door Eugeniusz Zeglado t/m 31 augustus aan de Vennewatersweg 27 te Egmond- Binnen. Prins Hendrik Stichting Zomerexpositie 'Zicht op zee' van Marga Duin en Henk Hobbeling, t/m 27 oktober tijdens de openingsuren van het museum. Afies1 Nobelhuis Expositie van o.a. keramiek, schilderij en, museum en waskamer, Mooyeveld 4a Egmond Binnen. Museum van Egmond Tentoonstelling over de Oprechte Egmonder Fotokrant. Het museum laat verder het verleden zien van de drie Egmonden. U vindt het museum aan de Zuiderstraat 7 te Egmond aan Zee. Openingstijden: t/m 14 september en van 7 t/m 26 oktober: zondag t/m vrij dag van 14.00 tot 16.00 uur. In juli en augustus ook op dinsdag-, woensdag en donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Galerie Conny van Kasteel Expositie met werk van Mauro Staccioli en Jac Bisschops, t/m 22 sep tember. Noorderstraat 4, Egmond aan Zee. Openingstijden: donderdag t/m zondag tussen 15.00 en 19.00 uur en volgens afspraak, tel: Ö72-5067151. De galerie is gesloten van 8 augustus t/m 8 september. Galerie De Kapberg Zomertenstoonstelling met schilderijen en aquarellen van Frans Groothuizen en bronzen beelden van Saskia Pfaeltzer. T/m 18 augustus te zien aan de Slotweg 17 te Egmond aan den Hoef. Geopend op zaterdag en zondag van 13.30 tot 17.00 uur en na telefoni sche afspraak, tel: 072-5062645. Galerie Om de Noord Tekeningen, aquarellen, olieverfschil derijen en grafiek van Ewoud de Groot en anderen, geopend van donderdag t/m zondag van 12.00 tot 18.00 uur. Prinses Marijkestraat la in Egmond aan Zee. BERGEN ,- Tot en met 29 augustus vindt in woon- en kunstgalerie Villa Galeria in Bergen (NH) een inspireren de schilderijententoonstelling plaats met als thema Eten. De schilderijen, olieverf op doek, zijn van tekenaar illu strator Yules van Rees. Yules van Rees (1942 Pourworedjo, Indonesië) studeerde af als grafisch ontwerper aan de Rietveldacademie te Amsterdam om vervolgens aan de Jan van Eyk Academie in Maastricht de schilder opleiding te volgen. Ook stu deerde van Rees het vak goud- en zil versmeden. Na enige jaren als sierraad- en bestek ontwerper werkzaam te zijn geweest bij o.a. Kempen en Begeer en Noyons, keerde Yules van Rees terug naar zijn liefde voor tekenen en schilderijen. Van Rees' werk kenmerkt zich als realis tisch met een kleine knipoog naar het surrealisme. Zijn technieken lopen uit een zoals gouaches, aquarelleren maar ook olieverf en acryl, meest op doek. De expositie toont grote- en kleine doeken waarop groente, fruit en scho tels vol vis- en schaaldieren te zien zijn. Yules van Rees deed hiervoor inspira tie op tijdens zijn diverse bezoeken aan plaatselijke groente- en vismarkten op Griekse eilanden, Indonesië en Sicilië. De tentoonstelling in Woon- en Kunstgalerie Villa Galeria, Life Style Breelaan 6 te Bergen. Voor nadere inlichtingen kunt u bellen met Wilco PM. de Jong, tel. 043-4073293 of mobiel 06-55765553. Activiteiten Alkmaar Grote Sint Laurenskerk T/m 1 september is in de Grote Sint Laurenskerk een expositie ingericht met meer dan 300 grafische werken van Marc Chagall. De expositie is toegan kelijk van dinsdag t/m zondag van 10.00 tot 17.00 uur. Nederlands Kachelmtiseum Tot 1 april is de expositie 'Stoken en koken aan boord', met daarin o.a. scheepskachels en -fornuizen uit de periode 1900-1965, te zien. Geopend op zondag van 12.00 tot 16.00 uur, t/m 1 oktober ook op vrijdag van 12.00 tot 16.00 uur. EGMOND - Zwem-, sport- en recre atiecentrum De Watertoren houdt van 12 t/m 16 augustus de zwemvierdaagse. Over een periode van vijf dagen kun nen de deelnemers minimaal vier dagen hun baantjes trekken. Men kan zich nu al opgeven bij De Watertoren. De deelnemers zwemmen op vier dagen elke dag twintig baantjes, wat neerkomt op 500 meter per dag. Deelnemers tot en met 10 jaar en boven de 55 jaar mogen tien baantjes per dag zwemmen (250 meter). Indien men wil, kan men ook alle vijfde dagen zwemmen. De deelnemers moeten minimaal in het bezit zijn van een A - diploma. Er wordt elke avond gezwom men in blokken van 20 minuten. Er zijn negen blokken en het eerste blok start om 18.00 uur. Het laatste blok duurt zodoende van 20.40 tot 21.00 uur. De Watertoren zorgt er voor dat er elke avond voor iedere deelnemer een ver snapering is, zoals een beker limonade of een koek. Iedere deelnemer kan, op vertoon van zijn of haar deelnemerskaart, elke avond van 18.00 tot 22.00 uur vrij- zwemmen in het subtropische zwempa radijs. Voor de jonge zwemfanaten is het mogelijk mee te doen aan de kleur plaatwedstrijd. Elk kind krijgt bij inschrijving een kleurplaat mee, die ze weer in kunnen leveren in de week van de zwemvierdaagse. Alle kleurplaten worden opgehangen in het 25 meter bad. De deelnemers krijgen op hun laatste zwemdag de felbegeerde medaille, met daarop vermeldt het aan tal keren dat zij hebben mee gedaan aan dit jaarlijkse evenement. Op vrij dag 16 augustus wordt de zwemvier-' daagse feestelijk afgesloten met onder andere gezellige feestmuziek en om 20.00 uur de uitreiking van de prijs voor de winnaar van de kleurplaatwed strijd. De Watertoren wil vanaf de komende zwemvierdaagse jaarlijks een goed doel koppelen aan dit evenement. Dit jaar is het goede doel het recreatiecentrum zelf. Deelnemers kunnen zich zodoen de laten sponsoren door familie, vrien- EGMOND - In de nacht van vrijdag op zaterdag, omstreeks 03.00 uur, werd een 60-jarige vrouw uit Egmond aan Zee gedwongen haar geld af te geven aan een drietal jongens. Dit gebeurde op de Voorstraat ter hoogte van het oude postkantoor. Een van de drie jon gens sprak de vrouw aan en eiste van haar geld. Nadat de vrouw haar tas had afgegeven werd er geld uit haar porte monnee gehaald. De drie jongens ren den weg. Tijdens het wegrennen gooi den zij de tas en portemonnee van de vrouw weg. Alle jongens zijn tussen de 19 en 21 jaar oud. De jongen die om het geld vroeg heeft een blank uiterlijk en is tussen de 1.70 en 1.75 meter lang. Hij heeft een smal postuur en blond haar. Deze jongen droeg lichte zomerkle ding. Van de andere daders is verder geen signalement bekend. Gratis naar zwembad De Watertoren. Zaterdag is de mogelijkheid daar. den en kennissen. Het centrum kan nog steeds alle financiële steun gebruiken in het behoud van deze belangrijke maatschappelijke voorziening. Inschrijven De kosten voor dit sportieve en gezelli ge evenement bedragen E 9,50 per per soon (dit is dus inclusief vijf keer vrij- zwemmen in het subtropische zwempa radijs van 18.00 tot 22.00 uur in de periode van de zwemvierdaagse). Men kan zich nu al inschrijven voor de zwemvierdaagse. De deelnemer kan bij de receptie van De Watertoren aange ven in welk blok hij of zij terecht wil komen (indien deze nog niet vol is). Hij of zij dient op te geven voor de hoe veelste keer men mee doet. Men kan zich ook telefonisch opgeven via 072- 5062196. EGMOND - Aanstaande zaterdag 10 augustus houdt De Watertoren een open dag. Dit is een gezellige, sportieve maar vooral goedkope dag waarbij De Watertoren uitpakt. Alle bezoekers hebben die dag gratis toegang tot het subtropische zwemparadijs en de sauna. Zowel het zwemparadijs als de sauna zijn deze dag geopend van 10.00 tot 17.00 uur. De gehele dag wordt er gezellige feestmuziek gedraaid. Van 14.00 tot 15.00 uur wordt er een spette rende demonstratie gegeven van de aquasporten die De Watertoren in huis heeft. De aquasporten (zoals aquajog- gen, aquavaria en aquarobic) zijn spor tieve bewegingsvormen in het water. De spieren worden hierbij minder zwaar belast dan bij andere sporten, terwijl het effect voor uw conditie min stens net zo groot is. De demonstratie wordt gegeven in het 25 meter bad en iedereen wordt natuurlijk uitgenodigd mee te doen. 's Avonds van 18.00 tot 22.00 uur is er zoals gebruikelijk de sauna/zwemin- stuif voor naturisten. Ook hier is de toegang gratis. Indien u meer informa tie wilt over deze open dag kunt u bel len met De Watertoren, tel. 072- 5062196. Kijkt u graag naar de vogels in onze natuur? Met het boekje 'Vogels Kijken' wordt dat nog leuker. Als u de bon ingevuld opstuurt, krijgt u het gratis thuisgestuurd. Stuur mij gratis het boekje Vogels Kijken en informatie over hoe ik Vogel-bescher- v^-»* ming Nederland kan steunen. Postcode: Woonplaats: E-mail: Telefoon: Stuur deze bon (postzegel mag wel, hoef: niet) naar; Vogelbescherming Nederland, Antwoordnummer 1974, 3700 we zeist. Vogelbescherming www.vogelbescherming.nl - v GROET - Het oudste schilderij dateert van rond 1910, het meeste recente schilderij is gemaakt op een mooie juni dag van dit jaar. Deze twee werken, tentoongesteld in het Witte Kerkje van Groet, hebben beide Hargen als onder werp. J.M Graadt van Roggen (1867-1959) maakte het oudste schilderij. Hij vestig de zich al in Bergen voordat de kunste naars van de Bergense School daar neerstreken. Aan het begin van de twintigste eeuw zette hij zijn ezel neer in De Putten ten noorden van Camperduin en vanuit dat gezichtspunt schilderde hij Gezicht op de Hargerduinen. De titel schreef hij zelf op de achterkant. Peter Smit (geb. 1957) maakte zijn Hargen op het strand. Het is een impressionistisch strandgezicht in de traditie van de 'strandjes' van Harrie Kuijten. In vluchtige streken zijn de badgasten neergezet, op de achter grond zijn de contouren van het strand paviljoen van Hargen zichtbaar. De zomertentoonstelliug in het kerkje van Groet wordt een traditie. Groet geschilderd was twee jaar geleden de eerste expositie, vorig jaar werd het oeuvre van de Schoorlse schilder Thijs Sterk (1913-1982) getoond. Nu heeft Kunsthandel Jan Louter gekozen voor schilderijen onder de noemer het Noord-Hollands landschap. De meeste kunstenaars hebben zich laten inspireren door de omgeving van Bergen en Schoorl. Behalve Wim Vaarzon Morel, die in de jaren zestig het loven en bieden op de Veemarkt van Purmerend schilderde en een Gezicht op Ransdorp van Willem Klijn, gedateerd 1943, zijn alle schilderijen in de Kop van Noord-Holland gemaakt. Zo schilderden Jaap Min en Henk van den Idsert de Voert bij Bergen en Jac. J. Koeman een typisch Noord-Hollands landschap met koeien. Zeventig jaar na Koeman levert Ruud Spil (geb.1961) zijn bijdrage aan de Nederlandse tradi tie van het vee schilderen die al bestaat sinds de Stier van Paulus Potter. Verrassend is het grote Landschap met stolpboerderij van Martin Uitenbosch. De Bergense verzamelaar en maecenas Piet Boendermaker had twaalf oliever ven van Uitenbosch in zijn enorme col lectie Bergense School schilderijen. De schilder is daarna in de vergetelheid geraakt. Zelfs geboorte- en sterfdatum waren niet te achterhalen. Door een toevallige ontmoeting met zijn nog levende zoon weten we nu meer over leven en werk van deze Alkmaarse schilder Het Noord-Hollands Landschap in het Kerkje aan de Kerkbrink an Groet an 1 juli t/m 26 augustus, geopend zondag dn 13.00 tot 17.00 uur, maandag an 18.00 tot 21.00 uur. EGMOND - Voor de 28ste keer bood Egmond-Binnen in het laatste week end van de bouwvakvakantie veel ver tier, vermaak en vooral gezelligheid. Egmond Binnen bruiste dit weekend op z'n hevigst. Alle activiteiten vonden plaats in en rond het centrum. Traditioneel werd gestart met de oerge zellige grijze markt, waar op meer dan 175 marktkramen werkelijk van alles te koop was. Na deze markt, waar de marktlieden flinke mazzel hadden met het weer, vond 's avonds de spannende Knock-Out show plaats, een afvalrace waarbij het gehele publiek voor allerlei vragen en keuzes wordt gesteld. De eindwinnaars gingen met mooie prijzen naar huis. Zaterdag konden de kinderen laten zien dat zij een talentvol kunstenaar en mod,el waren. De middag voor de jeugd ging van start met een T-shirt schilder wedstrijd in de Abdijlaan. Vervolgens mochten alle 175 kinderen als ware modellen hun eigen shirt op de catwalk showen aan het publiek. Vervolgens gingen de beentjes van de vloer bij het optreden van entertainer Wally Preyll, die wegens het slechte weer zijn optre den in het Wapen van Egmond gaf. Het buikschuiven is een pure topsport in Nadenken en goed je best doen tijdens de knock-out show. (foto MSP) Op je buik en glijden maar (foto MSP) Egmond. Een zeer bijzondere race waarbij durf en souplesse zorgen voor hilariteit en gegil in het centrum van het Binder-dorp. Wie de grootste afstand op zijn buik aflegde op de wed- strijdbaan van 25 meter werd de buik schuifkampioen van 2002. 's Avonds was er vanaf 19.00 uur plezier in het Holland House. De gezelligheid van het Holland House tijdens een oranje evenement werd hierbij ruimschoots geëvenaard. De Fluttetutters zorgden voor een prima sfeer in de het gezellige centrum. Zondag 4 augustus stond de dorpspick nick op het programma. In plaats van het sompige weiland nabij de Abdij werd uitgeweken naar het Kerkplein, waar de bezoekers hun voeten tenmin ste droog konden houden. De gezellig heid was er echter niet minder om. Ruim 900 mensen genoten van de grote dorpspicknick met op het hoofd de Egmond-op-z'n-Kop-zonnepet als entreebewijs. Het koffieconcert door de Egmonder Muzikanten droeg bij aan de gemoedelijke sfeer. Na de dorpspicknick kon men een spel spelen en kans maken op hele mooie prijzen. De Postcodeloterijshow bood in Egmond-Binnen vanaf een groot podium een waar spektakel. Deelnemers maakten kans op fantasti sche prijzen. Daarmee kwam aan drie dagen Egmond op z'n Kop een einde, hoewel de bezoekers er in de cafés daar tot in de late uurtjes anders over dach ten... De leden van Hallem, met vlnr Erik Baart, Huug Zentveld en Jos Apeldoorn (foto Gerda Volkering) EGMOND - Het Egmondse schilders genootschap Hallem, bestaande uit Huug Zentveld, Jos Apeldoorn en Erik Baart bestaat 10 jaar. Vanwege dit feit stellen de leden hun ateliers open voor publiek en wel van vrijdag 9 tot en met zondag 11 augustus van 10.00 tot 18.00 uur. Hallem werd in januari 1992 opgericht als een samenwerkingsverbond van de drie geboren Egmond-Binners, die al jaren individueel bezig waren met de schilderkunst. De Hallem-leden bunde len hun krachten als het gaat om expo seren maar het schilderen gebeurt in de eigen ateliers. Karakteristieken var hun werk zijn: vrolijk (Apeldoorn) stemmig (Zentveld) en stil (Baart). Hei werk van Hallem is in diverse plaatser te zien geweest, zoals Alkmaar, Bergen Egmond, Texel, Zottegem (België), er zal in het najaar weer te bezichtigen zijn tijdens de KunstlOdaagse van Bergen en in 2003 te Schagen en Burg- Haamstede (Zlnd). Hallem nodigt u vast uit om een kijkje te nemen in het atelier aan de Peperstraat 32 (Huug Zentveld), aan de Visweg 12 (Jos Apeldoorn) en aan de Noordvelderweg 2 (Erik Baart). In de rij voor de broodjes tijdens de dorpspicknick van Egmond op z n Kop. (foto MSP) NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN O AASTREKEN BERGEN - Zondag 11 augustus wordt er onder leiding van een I.V.N. natuur gids de Zandhagedis wandeling gelo pen, door de duinen op de kalkgrensge- bied van Bergen aan Zee. Dit gebied is uniek vanwege de overgang van kalk- arme zandgrond ten noorden van Bergen aan Zee naar de kalkrijke zand grond naar het zuiden. Het Verbrandde Pan, wat een vochtig natuurgebiedje is, heeft weer zijn eigen sfeer en flora. De wandeling voert langs Eikenhak- houtbossen en een nieuw natuurgebied de Meeuwenlekken. De Meeuwenlekken is een voorbeeld van nieuw natuur beheer, waarin de natuur ruimte krijgt om zich te herstel len. Zo kunt u meerdere vormen van natuurbeheer ontdekken: zoals het maaien en afvoeren van de grassen, die door de stikstofrijke regen zeer over heersen in de duinen en daarmee de oorspronkelijke duinbegroeiing bedrei gen- De wandeling start om 10.00 uur bij het Parnassia gebouw in Bergen aan Zee.Er wordt een bijdrage gevraagd van E 1.50 en voor kinderen E 1.-. Een duinkaart is verplicht, die kunt u bij de gids aanschaffen. Voor informatie tel.072-5813763. Een nieuw boekje met recepten en belegtips uit andere eetculturen gaat onze belangrijkste broodmaaltijd in een nieuw daglicht plaatsen. Het Voorlichtingsbureau Brood komt met een nieuw receptenboekje voor de lunch om de enorme opmars van bij zondere, van oorsprong vaak buiten landse broodsoorten, onder de aan dacht te brengen. Het twintig pagina's tellende boekje heeft als titel 'Werelds lunchen met brood*. Luxe lunch Van de drie traditionele eetmomenten blijkt de middagmaaltijd het grootste aandeel in onze dagelijkse broodcon sumptie te leveren. Zestig procent van ons dagelijks brood consumeren wij rond twaalven. Wie tussen de middag in de plaatselijke brasseriën, eetcafés en restaurants kijkt, weet dat 'gewoon brood met gewoon beleg' daar een zeldzaamheid is. Het 'twaalfuurtje' van toen is vervangen door fraaie grote borden met luxe broodsoorten, rijkelijk opgetast met Mediterrande kruiden, groenten- en slasoorten en trendy broodjes uit warme landen. Waarom zouden we dat thuis niet zo smakelijk aanpakken als de lunch ons belangrijk ste broodmoment is? Zeventien recepten 'Werelds lunchen met brood' bevat zeventien recepten met luxe brood of van oorsprong buitenlands brood als basis. Verwonderlijk is het niet dat deze laatste groep is gekozen om onze lunch extra kleur te geven. Inmiddels is het Nederlandse broodassortiment verrijkt met zoveel nieuwe, luxere broodsoor ten, waarvoor bakkers vaak ideeën opdeden in het buitenland of zich lieten inspireren door migranten in ons land. Het boekje bevat belegsuggesties voor al die heerlijke broodsoorten die in de schappen pronken. Sandwiches van sneden Turks brood. Of het inmiddels beroemde platte Italiaanse slofje, de ciabatta en het fris se Duitse zuurdesem roggebrood. Zelfs stokbrood komt aan bod. Dit brood is inmiddels zo ingeburgerd dat je bijna zou vergeten dat het oorspronkelijk geen product van Nederlandse bodem is. Mediterrane mix Er is zorgvuldig gekeken naar het beleggen en garneren van de broodjes. Veel ingrediënten hebben een relatie met de desbetreffende landen. Dus geen Turks brood met jam maar met to maat, yoghurt, knoflook en munt. Soms zijn ook bijzondere Nederlandse broodsoorten gezocht bij speciaal beleg. De smakelijke Spaanse tomaten salade met olijven, ansjovis en olijfolie krijgt bijvoorbeeld ondersteuning van een snede wildgebakken vloerbrood, die kort wordt geroosterd. Dit brood doet recht aan het oorspronkelijke Mediterrane gerecht. Het boekj schuwt overigens ook geen mix va twee culturen, getuigde de focacci (een plat Italiaans brood met grof zee zout en rozemarijn) met Australisch fusion salade. Fusion betekent zowel i de muziek als in de keuken het menge van stijlen en culturen. Aangezie Australië een smeltkroes is va Europeanen en Oosterlingen zal nie mand zich over de combinatie me paprika, courgette, sambal, sojasaus e limoen verbazen. Zo passeren du achtereenvolgens lunchheerlijkhede uit Turkije, Italië. Tailand, Duitslanc Amerika. Frankrijk. Spanje, Engelanc Australië, Israël, Nederland, Mexicc Denemarken en India de revue. Hollands Glorie Maar hoe zit het nou met ons eigen, tra ditionele lunchgerecht? In 'Vijftien mil joen mensen' zongen Fluitsma e Fontyn al treffend over ons land: 'Waa een lunch een broodje kaas is'. Oo aan hen is gedacht. Een Hollands meei zadenbroodje belegd met jong belege kaas. Wel mosterdkaas. En wie durfi volgt het recept en besmeert het voort met abrikozenjam en Zaanse mosterd Al wordt de lunch gebracht als een exo tisch feest vol geuren, kleuren en sma ken. nergens wordt ingewikkeh gedaan. Grappig genoeg relativeert he boekje zichzelf tot slot letterlijk met. een uitsmijter. 'Werelds lunchen met brood' is grati verkrijgbaar bij de bakker. Ligt he daar niet, dan stuurt he Voorlichtingsbureau Brood op verzoel een exemplaar toe (te bestellen O] www.brood.net). ALKMAAR - Op dit moment zijr 5300 van de ruim 8400 bestelformulie ren voor het nieuwe theaterseizoer verwerkt. Zo'n 60 voorstellingen zijr inmiddels uitverkocht; zoals elk seizoer zijn dit met name de cabaretvoorstel lingen en de grote musicals. Er is opvallend veel belangstelling vooi een aantal familie- en jeugdvoorstellin gen; zo zijn er nu al geen kaarten meei verkrijgbaar voor 'De Band krijgt kin derend 'Vos en Haas op reis', Poppentje on Tour' en 'De feestelijke ondergang van de familie Pesto' Gelukkig zijn voor veel andere familie en jeugdvoorstellingen nog wel vol doende kaarten beschikbaar. Dit geldt niet alleen voor de groten musicals 'Doornroosje' (1, 2 en 1 november) en Alladin (21 april), maa bijvoorbeeld ook voor het jeugd theaterstuk 'Dochters van Lear'. In di stuk speelt Marco Bakker de hoofdro van de oude koning Lear. Samen me Xynix Opera brengt hij het verhaal var Shakespeare's King Lear, voor kinde ren vanaf 7 jaar. AKERSLOOT - Dolle pret in de botsauto s tijdens de kermis afgelopen weekena in Akersloot. Hoewel het weer niet echt wilde meewerken, en de bezoekers regelmatig op fikse buien werden getrakteerd, was de pret er bij deze meiden zo te zien niet minder om... (foto MSP)

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 8