„Eén van de mooiste dingen die je na je pensioen kunt doen" JL Kapella Slava Cultura sluit zomeravondconcerten af krant e Kees van Ginkel ruim 15 jaar Graag Gedaan Dé HyöSltheek- winkel edri BORDEN eli NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN IIWll (072)5351000 Huis kopen? J Drukkerij uitkijk post bv 28 AUGUSTUS 2002 67e JAARGANG NO. 35 Activiteiten NVVH Afgestudeerd Afgestudeerd De hobbyfarm gaat weer van start Dinsdag 3 september weer cd-rom uitleg in Bibliotheek Heiloo Officiële opening website gemeente Heiloo Kleedjesmarkt in Ypestein Hypotheek nodig 7 Heiloo (07215320322 Alkmaar (072) 5158050 Dertig jaar vrijwilligers werk bij GGZ Noord Holland-Noord (voor malig Willibrord) Tendenz start nieuwe seizoen met Base Dance en Dance Party Fitness voor vrouwen Tel. 072-515 08 88 www.halmakelaardij.nl Redactieacquisitie en administratiei De Hoefsmid 5-1851 PZ - Heiloo Postadres: Postbus 68 - 1850 AB Heiloo Telefoon: 072 533 01 75 Telefax: 072 533 56 44 e mail redactie: redactie@uitkijkpost.nl e mail advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl Openingstijden kantoor: maandag t/m vrijdag: 8.00-17.30 uur Geen Uitkijkpost ontvangen? Bel donderdag tot 15.00 uur: »2G 331 020 (Rodi verspreiding bv) De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 16.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Redactionele kopij en advertentie-opgave moeten uiterlijk maandag om 15.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 0,41 (91 cent) (excl.BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden J 3 Lj aanzienlijk lagere mm-prijzen. verzorgt tevens al uw drukwerk; van briefpapier tot full-color brochures. Vraag offerte! HEILOO - In k87 werd Graag Gedaan opgericht: een club vrijwilligers die ouderen en mindervaliden helpt bij klussen in en om huis. Ooit gestart als initiatief van de heren Van der Hulst, Maas en Bruin. Kees van Ginkel is daar als technische man bijgekomen. De klussen groeiden de initiatiefnemers al snel boven het hoofd en ze zochten aansluiting bij Stichting Ouderenwerk. Margit Kooter van het ouderenwerk is nu de coördinerende figuur achter het klussenteam, met Van Ginkel als vaste reserve. Graag Gedaan helpt ouderen en min dervaliden die zelf geen klusjes meer kunnen doen. Vaak ook klussen die te klein of te duur zijn om er een vakman voor te laten komen. Het afgelopen jaar zijn zo'n 450 aanvragen gedaan. De klussen worden door 24 vrijwilligers verricht tegen een geringe vergoeding. Ieder heeft zijn specialiteit. Zo zijn er vrijwilligers die honden uitlaten, schil deren, boodschappen doen, tuinonder houd plegen en naaiwerk verrichten. Klussen en sociaal werk Kees raakt niet uitgepraat over zijn werkzaamheden bij Graag Gedaan: „Ik kan zelf moeilijk stil zitten, klussen is dan een uitkomst. Ik ben dan ook ont zettend enthousiast. Het leuke is ook dat mensen bellen voor één klusje, maar het zijn er eigenlijk drie. Als de klussen gedaan zijn is er koffie met allerlei verhalen. Je bent ook met een heel stuk sociaal werk bezig. Het zijn toch vaak alleenstaanden die graag hun verhaal kwijt willen". Voor degenen die een breder pakket aan hulp willen, is er Wonen Plus van de St. Ouderenwerk. Op basis van een abonnement wordt dan medewerking verleend. Graag Gedaan vraagt een eigen bijdrage van E 2,30 per uur. Fooien gaan in de pot en daar krijgen de vrijwilligers aan het eind van het jaar een mooie kerstmand van. Druk baasje Dat Van Ginkel een druk baasje is mag gerust gezegd worden. Naast het vele werk dat hij doet voor Graag Gedaan heeft hij nog vele andere bezigheden. Kees van Ginkel is de stuwende kracht achter Graag Gedaan...(foto UKP) „Ik tennis twee keer per week, doe aan fitness en ben voorzitter van de plaat selijke schietvereniging. Nadat ik 35 jaar bij Unilever heb gewerkt als bedrijfsadviseur, ervaar ik het werk bij Graag Gedaan als pure hobby en geniet er elke dag van. En- ik heb nu eenmaal het geluk dat ik met twee rechterhanden geboren ben", lacht hij. Voorop staat dat de vrijwilligers van Graag Gedaan de klusjes niet willen laten uitgroeien tot professioneel vak werk. Hoewel de klussen soms zwaar zijn, zoals die keer dat er bomen gekapt moesten worden. Ook Van Ginkel bekruipt dan wel eens de gedachte 'waar ben ik nou mee bezig!' Maar zijn enthousiasme neemt altijd weer de overhand. De vrijwilligers vechten om een klusje en de mensen zijn altijd weer blij. Het motto is ook: vandaag gebeld, morgen Graag Gedaan op de stoep. Bij Graag Gedaan hecht men ook veel belang aan veiligheid. Zo weten aanvragers altijd wie er komt en wanneer, en dat ver groot de betrouwbaarheid. Daarnaast zijn de nodige verzekeringen afgeslo ten, mocht er iets fout gaan. Tot slot wijst van Ginkel erop dat het de bedoeling van dit project is om zo de mensen zo lang mogelijk thuis te kun nen laten wonen. De engel van Graag Gedaan Tot alle herinneringen behoort natuur lijk één mooiste klus. Kees herinnert zich nog goed de aanvraag van een invalide mevrouw. „Ik werd gebeld of ik alsjeblieft wilde komen, want mevrouw zat zonder stroom. Dat was al zo sinds de avond ervoor. De wonings tichting kon niemand leveren. Men zei daar: belt u maar naar Graag gedaan. Ik was toen zo nijdig! Uiteindelijk zag ik dat het hem zat in de aansluiting van een lampje. Ik heb dat gerepareerd en het probleem was opgelost. Die mevrouw was zó blij! U bent een engel, zei ze". Inwoners van Heiloo die gebruik wil len maken van de diensten van Graag Gedaankunnen bellen naar tel 072- 5331297 tijdens kantoortijden. Wellicht staat dan binnenkort de sym pathieke en klusgrage Kees van Ginkel op de stoep! HEILOO - Op woensdag 4 september wordt door de NVVH (Ned. Ver. van Huisvrouwen) een excursie met rond leiding gehouden naar het Scheepvaartmuseum in Amsterdam. De rondleiding zal in het teken staan van de tentoonstelling van de V.O.C.en begint om 11.00 uur. Het aquajoggen begint het nieuwe seizoen weer op 3 september in Zwembad Loos vanaf 13.00 uur. Inlichtingen en opgave bij Anneke Kager, tel. 072-5332935 (tussen 19.00 en 20.00 uur). HEILOO - Bram van den Broek is afgestudeerd aan de V.U. Amsterdam, richting natuurkunde. HEILOO - Onze ex-plaatsgenote Liesbeth M. Kager is op 27 augustus afgestudeerd aan de Universiteit van Amsterdam voor de opleiding Medische Biologie. HEILOO - De serie zomeravondcon certen in de sfeervolle Witte Kerk van Heiloo wordt dit keer niet op de vrij dagavond maar op de middag van zon dag 1 september afgesloten met een optreden van de 'Kapella Slava Culfura', een projectkoor bestaande uit 17 zeer geoefende zangers (solisten) van vooral Byzantijnse en/of Kozakkenkoren uit Nederland. De leden komen uit Noord- en Zuid- Holland, Zeeland en Utrecht. Voor de pauze worden Byzantijnse kerkgezan gen ten gehore gebracht. Liederen van -onder meer - de componisten Rachmaninov, Hristov, Tsjesnokov en Bortnjanski. Na de pauze staan hoofdzakelijk Russische volksliederen op het pro gramma. Het koor staat onder leiding van Sergé Latychev, die sinds 1990 in ons land diverse vocale- en instrumen tale ensembles onder zijn hoede heeft. Hij genoot zijn muzikale opleiding aan de Gnessin Muziek Akademie van Moskou en mag dus als kenner bij uit stek van de Russische koormuziek wor den beschouwd. Het concert begint om 16.00 uur. De toegangsprijs bedraagt E 7,- (65+. CJP en kinderen t/m 12 jaar: E 6,-). Kaarten zijn telefonisch tevoren te reserveren via tel. 072-5334804 of 5335852. Ook kan worden geboekt voor het con certdiner (toegangsbewijs voor concert en aansluitend driegangen menu in res taurant 'de Loocatie', tegenover de Witte Kerk). Opgave hiervoor uitslui tend via tel. 072-5334804. HEILOO - De stichting Hobbyfarm gaat weer van start met zijn activitei ten. De jeugdgroepen beginnen op woensdag 4 september van 13.30 tot 15.00 uur en 15.00 tot 16.30 uur, vrijdag 6 september van 19.00 tot 20.30 uur en zaterdag 7 september van 9.30 tot 11.00 uur. Voor de zaterdag zoeken zij nog enthousiaste vrijwilligers, met name voor handenarbeid. De groepen voor volwassenen zoals beeldhouwen (don derdagochtend), schilderclub ABC (dinsdag- en woensdagochtend en vrij dagmiddag), schilderclub Samen Doorgaan (vrijdagavond), houtbewer king (maandagmiddag) en Gered Gereedschap (maandagavond) en Inzet met diverse cursussen, zullen vanaf september weer beginnen. Mocht u interesse hebben of wilt u meer informatie, dan kunt u contact opnemen met Antoinette Bontje, tel. 072-5338968 of Nanette Bijkerk, tel. 072-5320266. U kunt tevens vrijblijvend langs komen bij het gebouw de Hofdijk, Mariënstein 178A in Heiloo. - J Kapella Slava Cultura is vrijdagmiddag al te zien tijdens het laatste zomeravondconcert in de Witte Kerk. NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN HEILOO - De tweemaandelijkse cd- rom uitleg in de bibliotheek van Heiloo trekt elke keer weer nieuwe belangstel lenden. Voor hen die meer willen weten over bepaalde cd-rom's en hun werking en voor hen die geïnteresseerd zijn houdt de Openbare Bibliotheek Heiloo iedere eerste dinsdag van de oneven maanden van 15.00 tot 16.00 uur een cd-rom uitleg. De uitleg heeft een open karakter: deelname is gratis en iedereen kan in en uit lopen. Telkens komt in het kort aan de orde wat een cd-rom is en hoe deze wordt geïnstalleerd op de compu ter, daarnaast wordt steeds een aantal in het oog springende cd-rom's behan deld. De eerstvolgende cd-rom uitleg vindt plaats op dinsdag 3 september 2002. Het thema is deze keer Kunst. De cd- rom's kunnen na de uitleg ook worden geleend, evenals alle andere 650 cd- rom's van de bibliotheek in Heiloo. De prijzen zijn: E 1,40, E 2,80 of E 4,20 met een uitleentermijn van drie weken. HEILOO - Op 12 september neemt burgemeester A.H. den Boon de websi te van de gemeente Heiloo: www.hei- loo.nl officieel in gebruik. De officiële start van de website vindt plaats om 19.30 uur in de bibliotheek van Heiloo aan het Malevoort 13. De site bevat een schat aan informatie en zorgt ervoor dat de inwoners van Heiloo, vanuit hun eigen huis, makkelijk en snel informatie over de gemeente en haar producten en diensten kunnen verkrijgen. Kortom een uitbreiding van de gemeentelijke dienstverlening aan de inwoners van Heiloo. In het menu-item Heiloo is informatie over de gemeente zelf te vinden. Een korte karakterisering van het dorp in woord, beeld en in cijfers. In de gemeentegids staan de adressen van verenigingen, organisaties en instanties in Heiloo, zoals deze ook in de gedruk te gemeentegids zijn opgenomen. Uitgever De Kleine Media uit Schagen verzorgt deze gegevens. Het is mogelijk om mutaties voor beide versies van de gemeentegids via de website aan te geven. Nieuwe woningbouwprojecten, de controle van de riolering, politieke discussies, verleende bouwvergunnin gen, openstaande vacatures of activitei ten die plaatsvinden: in het menu Actueel is alle informatie te vinden over wat er op dit moment speelt in Heiloo. In 1999 is de Publieksbalie in het gemeentehuis ingericht om vraagge richt te kunnen werken. Ook op de site moet het mogelijk zijn voor de inwo ners van Heiloo om thuis via een loket op de eenvoudige wijze informatië te verkrijgen over de belangrijkste pro ducten van de gemeente. In het menu item Publiekszaken biedt de gemeente Heiloo een deel van haar producten en diensten aan via de gemeentelijke site. U vindt bijvoorbeeld informatie over het aanvragen van een paspoort, de voorzieningen in het kader van de Wet voorzieningen gehandicapten en het aanvragen van een uitritvergunning. Bij elk product of dienst staat beschre ven wat het product in houdt, wanneer iemand er voor iri aarifherking komt, wat het kost en wat de procedure is. In sommige gevallen kan door middel van een formulier een product aangevraagd worden. Op wat langere termijn is het voor sommigen producten zelfs niet meer nodig om naar het gemeentehuis te komen, wanneer ook de betaling van een product via internet kan plaatsvin den. In het menu-item Bestuur organisa tie staat informatie over de samenstel ling en functie van de raad, commissies en college van b&w. Ook kunnen de inwoners van Heiloo de agenda's en besluiten van de gemeenteraad en het college online raadplegen. Wanneer wordt er door wie vergaderd en waar over zal er tijdens die vergadering gesproken worden? Op die manier kunnen de inwoners van Heiloo thuis volgens waar de politiek over spreekt. Tenslotte kunnen er in het menu-item Visie in beleid allerlei beleidsstukken ingezien worden. Deze beleidsstukken vormen de basis waarop het gemeente lijk bestuur beslissingen neemt en zijn dus erg belangrijk voor iedere inwoner. Nabije toekomst De site zal in de toekomst ingezet gaan worden als een middel bij interactieve beleidsvorming. Dit houdt bijvoorbeeld in dat de inwoners van Heiloo kunnen meebeslissen over hét beleid wat de gemeente moet voeren. Ze kunnen dan over toekomstig beleid meepraten tij dens een dorpsgesprek of mening geven via een schriftelijk en interactie ve enquête. De Heilooënaren kunnen het proces van idee tot beleid dan via de website op de voet gaan volgen. Afgelegde weg In de raadsvergadering van 4 december 2000 is een krediet beschikbaar gesteld voor het opstellen van een visiedocu ment 'Heiloo digitaal' het bouwen van - een website voor de gemeente Heiloo. Hiermee werd het startsein gegeven voor de ontwikkeling van een gemeen telijke site. Vanaf oktober 2001 zijn de randvoorwaarden vastgelegd, waaraan de website volgens de gemeente dient te voldoen. Tenslotte is op 8 april 2002 de opdracht verleend aan Segment Interactieve Media uit Rotterdam voor het bouwen van de site. v. ÜH -slSS8i®^8$$$S8§i NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN HEILOO - Op zondag 8 september wordt er een kleedjesmarkt op de Waard in de woonwijk Ypestein te Heiloo gehouden. Vanaf 10.30 tot 13.30 uur verkopen kinderen uit Ypestein overtollige spulletjes op hun kleedjes. Natuurlijk vindt u er,veel speelgoed, maar ook allerlei andere 'rommel' van de zolder zal een mooi plekje krijgen op de kleedjes. De bezoekers kunnen luisteren naar enkele optredens en de kinderen kunnen worden geschminkt. www.deflnanclelewereld.il Makelaar sinds 1 933 VAN DER www.vanderborden.nl HEILOO - Dit jaar bestaat het vrijwil ligerswerk binnen GGZ Noord- Holland-Noord dertig jaar. AI sinds 1972 zetten mensen zich vrijwillig in voor de hulp van cliënten van GGZ (tot 1997 Psychiatrisch Centrum Willibrord in Heiloo). In die periode is het totaal aantal vrijwilligers gegroeid tot ongeveer 120. Cliënten van GGZ NHN zijn mensen met een psychiatri sche achtergrond. Het contact vrijwilli- ger-cliënt vindt plaats op basis van gelijkwaardigheid. Vrijwilligers stellen cliënten in staat contact met de buiten wereld te houden. Vrijwilligers zijn actief binnen de hele instelling en hebben verschillende taken. Zo komen er vrijwilligers voor één cliënt, als bezoekvrijwilliger (of maatje), maar ook voor een hele groep, als afdelingsvrijwilliger. Daarnaast zijn er vrijwilligers ingeschakeld bij ver schillende activiteiten zoals de soos, de ontspanningsbibliotheek, tennissen, bil jarten, ziekenhuisbegeleiding, kerkbe- geleiding, de huisradio, computeron dersteuning, zwembegeleiding, rijden op de bus, koffieschenken na de kerk dienst. Het jubileum is tevens de afsluiting van een periode waarin veel cliënten ver bleven binnen de muren van de psy chiatrische instelling. De vrijwilligers waren ook voor het grootste deel bin nen de instelling werkzaam. Nu veel zelfstandig (zijn) gaan wonen en de locatie Heiloo zijn centrale functie loslaat, gaat ook het vrijwilligerswerk zich meer naar buiten richten. Hierdoor komt de nadruk meer te lig gen op het één-op-één contact (maat jes) en minder op het instellingsgebon den vrijwilligerswerk. Dit betekent ech ter wel dat er nog meer vrijwilligers nodig zijn. Wilt u meer weten over vrijwilligers werk dan kunt u contact opnemen met Mea Boereboom, coördinator vrijwilli gerswerk circuit langdurige zorg De Dijk, tel. 072-5312312. HEILOO - Op vrijdagavond 30 augys- tus begint het nieuwe seizoen van Tendenz. De deuren gaan open om 20.00 uur voor een spetterend gave Dance Party. Met de beste hits en de coplste lichteffecten is de Dance Party van Tendenz elke vrijdagavond weer The Place To Be. De entree is E 0,80 en de leeftijd vanaf de brugklas tot en met 15 jaar. Om 23.00 uur sluiten de deuren. Speciaal voor de groepen 8 uit Heiloo organiseert Tendenz Base Dance. Deze supervette disco vindt eens in de drie weken op zaterdagavond plaats. De eerste keer van dit seizoen zal zijn op zaterdag 31 augustus. Van 19.30 tot 22.00 uur kun je uit je dak gaan op de dansvloer. De entree is gratis, 's Middags is Tendenz ook open voor beide bovenstaande groepen, Op woensdag van 14.00 tot 17.00 uur en donderdag van 15.00 tot 17.00 uur. Je kunt dan tafelvoetballen, internetten, (computer)spelletjes doen, hitkranten lezen, t.v. kijken, muziek luisteren, dar ten, en eens per maand draait er een film. Het zijn altijd heel gezellige mid dagen. Nieuwsgierig? Ga gewoon eens een kijkje nemen. Tendenz is alcohol vrij en in de zaal mag niet gerookt wor den. HEILOO - Denkt u er ook al een tijd je aan om eens wat aan sport te doen? Misschien is fitness dan iets voor u. Bij de fitness worden geen toestellen gebruikt en het wordt elke woensdag van 14.00 tot 15.00 uur in het gymlokaal aan het Slimpad/Breedelaan in Heiloo gehouden. De kosten zijn 54,50 euro voor een heel seizoen. Voor aanmel ding en informatie kunt u bellen met Stichting Ouderenwerk Heiloo, tel. 072-5331297. 'i-C -r-£_ >r B HEILOO - Waar de gemeente Heiloo al niet verantwoordelijk voor is. In 1976 wilde de gemeente de Vennewatersweg doortrekken naar de Kennemerstraatweg en bij deze ge beurtenis (dus 26 jaar geleden) leerden Gerard Haack en Ger Helder elkaar kennen. Dat dit de eerste aanzet was naar een lange vriendschap en het oprichten van Wijnkoperij Haack en Helderkonden beide heren toen echter nog niet bevroeden. „Ik was altijd al geïnteresseerd in wijn", laat Ger Helder weten. „Gerard was d'at eveneens en hij wist tot mijn genoegen veel over wijn te vertellen. Door dit wederzijds enthou siasme zijn we samen naar Frankrijk gereisd om diverse wijnen te proeven. Wat later moesten we de eerste doos jes voor vrienden en kennissen mee nemen. In 1984 besloten we om een officieel importbedrijf te beginnen. We kregen namelijk steeds meer van dergelijke verzoeken...". Zijn zaken partner vult hem aan: „Het is een klein bedrijf, dat puur uit hobbyisme is ontstaan. Doordat wij de wijn door gaans zelf importeren, kunnen wij ons prijsbewust richten op kwalitatief goede wijnen. We doen hoofdzakelijk zaken met particuliere (dus zelfstan dige) wijnboeren, die wij stuk voor stuk goed kennen. Enkele malen per jaar gaan wij naar Frankrijk, om een kijkje te nemen in hun kelders. Doordat wij weten dat er bij de vinifi- catie geen kunstgrepen worden toege past zijn wij gegarandeerd van gezon de wijnen, waarmee niet geknoeid is. Vergelijk overigens een particuliere wijnboer maar enigszins met een ambachtelijke bakker. Van het ver bouwen van druiven op eigen grond tot aan het bottelen in de flessen doet hij alles zelf. En dat proefje!" Besmet met wijnbacil „Wijn is als een bacil, word je er een maal mee besmet dan raak je het nooit meer kwijt", lacht Gerard Haack. Zijn collega vervolgt: „We kennen een boer die zo begaan is met zijn product dat hij soms naast de vaten slaapt om goed te kunnen con troleren of de wijn wel op de juiste temperatuur blijft! Bij een wijncoöpe ratie zie je dat 'zorggevoel' veel min der. De medewerkers werken daar in loondienst. Zij zijn veel minder In deze rubriek wordt wekelijks gratis een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. Voor aanmelding: Hoefsmid 5, 1851 PZ Postbus 681850 AB Heiloo. Ofe-mail: redactie@uitkijkpost.nl. Inde aanmelding graag duidelijk uw gegevens ver melden. begaan met het product. Die wijn kan overigens ook wel goed zijn, er wordt alleen anders mee omgegaan." Een goede wijn... Wat een wijn goed of slecht maakt hangt volgens beide eigenaars af van persoonlijke smaak en uiteraard de kwaliteit van de wijn. „Smaak is altijd subjectief, wat ik lekker vind, hoeft dat voor een ander niet altijd te zijn. Daarom is zelf proeven de beste manier om wijn voor jezelf uit te zoe ken. Maar vóór je zover bent, kunnen de wijnetiketten je ook al het nodige vertellen. Zo staat er op de etiketten bijvoorbeeld te lezen of de wijn uit een streek met de toekenning van een appellation controlé komt, uit een VDQS-gebied komt of een Vin de Pays is. In deze volgorde van klasse ring zijn de eisen aan de wijnvoorbe reiding stringenter en dat zou een indicatie kunnen zijn aangaande de kwaliteit (dus van goed naar minder goed), al kun je ook bij een Vin de Pays een uitstekende wijn uit de streek aantreffen. Etiketten zeggen wat dat betreft niet alles. De naam van de producent (voor ons een zelfstan dige Wijnboer) is wat dat betreft het beste kwaliteitscriterium", aldus Gerard Haack. Doordat Haack en Helder meestal trouw blijven aan dezelfde producen ten, weten zij wat voor wijn zij in huis halen. „Al kan de smaak natuurlijk per jaar verschillen", waarschuwt Haack, „want de weersinvloeden bepalen mede de smaak en kwaliteit van de wijn." Wie meer wil weten over de activitei ten van Wijnkoperij Haack en Helder kan bellen met Gerard Haack, tel. 072-5331268, e-mail ghaack@hetnet.nl, of bellen naar Ger Helder, tel. 5334804, e-mail ger.hel- der@hetnet.nl. U kunt zich daar tevens opgeven (naast periodiek vrij blijvende toezending van schriftelijke informatie) voor de najaars-wijnproe- verij (in gebouw Ypsalon in Ypestein), die de heren binnenkort weer organiseren. „We praten met plezier over de wijn en laten graag iets proeven, maar kopen 'omdat het moet', dat doen wij onze klanten absoluut niet aan", laten de twee tot slot nog graag en nadrukkelijk weten. Foto-onderschrift: Ger Helder en Gerard Haack van Wijnkoperij Haack en Helder genieten van een heerlijke Bordeaux, (foto UKP) Regio Noord- Kennemerfand Als bijlage in dit Nieuwsblad de Woningkrant Regio Noord-Kennemerland. Deze Woningkrant komt twee keer per maand uit en wordt huis-aan-huis verspreid met het Heerhugowaards Nieuwsblad, Aikmaars Nieuwsblad, De Uitkijkpost en Langedijker Nieuwsblad. In de Woningkrant publiceren de woningcorporaties de leeggekomen én de toegewezen huurwoningen in de hele regio Noord-Kennemerland. In deze krant is ook alles te lezen over de nieuwe aanpak van woningtoewijzing.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 1