Goed nieuws voor groot gedeelte van de 65-plussers Vossenjacht bij De Duif Soepel en gezond door Mensendieck training m Kerkagenda BoeuetitV» MedmËhe diensten uwsVekimgimg snieuwsVekemi Heiloo van Nqord naar Zuid Het beste van Edith Piaf 21,95 De stad van de wilde goden 17,90 'Oude dorpsgezichten van Heiloo' ■ft --m Nu verkrijgbaar aan de balie van drukkerij Uitkijkpost en bij Boekhandel Deutekom voor 15.00 DEUTEKOM Jonge jury in bibliotheek Heiloo weer van start Afslanken bij Beheer Slank-Klup Collecte kanker bestrijding: 'Kanker in de familie!?' Collectie van bibliotheek in zorgcentra gedeeltelijk vernieuwd Heilooër bedreigt personeel na diefstal GroenLinks vergader* SNIE Het boek bevat 80 oude afbeeldingen van Heiloo, en zijn voorzien van tekst, verzorqd door de vereniging 'Oud Heiloo'. Het beste van Edith Piaf door Edith Piaf Gereserveerde exemplaren kunnen worden afgehaald aan de balie van Drukkerij Uitkijkpost CD van de week: 't Loo S3 Tel. 5335535 Boek van de week: Dronken automobilist Diefstal bestelauto Inleveren pakketten voor Polen Nieuw in Bibliotheek Heiloo: de Makkelijk- lezen-kast De stad van de wilde goden door Isabel Allende Agenda Sporthal Het Vennewater Zwembad Het Baafje B\V UITKIJKPOST - 28 AUGUSTUS 2002 - PAGINA 2 Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend tel: 072-5180618. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. za 11.00 tot 15.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek ks avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00 19.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Hei loo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreekuur werkdagen 13.30-14.30 uur, zaterdag 10.00 11.00 uur en volgens afspraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21. 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Frederik Hendriklaan 3, 1814 JM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzer: Hertog Aalbrechtweg 5. 1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet. De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 9.15 uur en vanaf 2 januari De Smetkliniek (Willibrord), Kennemer- straatweg 464, maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 9.30 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo. Henny Stoop, tel. 5320345. Uitvaartverzorging Heiloo. tel. 072- 5115238. HEILOO - Lezen is niet alleen lezen voor de lijst. Lezen kan ook heel ont spannend en gewoon leuk zijn. Je kunt de proef op de som nemen door mee te doen met de Jonge jury. Ben je tussen de 12 en 16 jaar en wil je wel eens weten of er in 2001 nog iets knaps is uit gekomen, dan kun je nu aan de slag! Je kunt als lid van de Jonge jury tot 1 februari 2003 steeds weer een nieuwe keus maken uit de mooiste boeken die het afgelopen jaar, juist voor jou zijn verschenen. En natuurlijk is niet ieder boek gelijk. Daarom mag iedere deel nemer aan het eind van de periode stemmen op zijn of haar nummer één. Als je je opgeeft in de bibliotheek van Heiloo (vanaf 1 september), krijg je een SYPRAB-boekje cadeau(Shock Your Parents, Read A Book). NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN In Limmen De kopij uit Limmen kan bezorgd worden bij N. Admiraal, Bloemenhof 5 in Limmen. Kopij ingeleverd voor ma. 12.00 uur kan nog voor de eerstvolgende editie worden verwerkt. Het algemene postadres van de redactie is Postbus 68,1850 AB Heiloo, HEILOO - Woensdag 28 augustus begint Beheer Slank-Klup een nieuwe groep bij Trainings -Centrum Heiloo. Het doel van deze groep is afslanken onder begeleiding door middel van gezond en regelmatig eten. Hiertoe worden iedere week nic uwe menu's aangeboden, waarvan het hele gezin mee kan eten. Men hoeft dus niet meer te piekeren over wat wel en niet gege ten en gekocht moet worden, het lijstje ligt wekelijks klaar. En omdat niet iedereen hetzelfde is, zijn er bijvoor beeld aanvullingen voor vegetariërs, aanstaande moeders, heren en tieners. Elke week wordt men gewogen en wor den er tips en adviezen gegeven tenein de het lijnen uitdagend te houden. Het grote voordeel van deze manier van afvallen is dat er structureel een veran dering in het eetpatroon wordt gebracht, zodat als men eenmaal het streefgewicht heeft bereikt, men dit ook eenvoudig kan behouden. Ter ondersteuning kan men daarna bij voorbeeld nog eenmaal per maand naar de Slank-Klup komen. Als aanvulling op het Slank-Klup pro gramma wordt door Trainings Centrum Heiloo de mogelijkheid geboden (bij voldoende animo) deel te nemen aan cardio fitness. Volgens een individueel samengesteld programma wordt op speciale cardio fitness apparatuur getraind. Hiermee bereikt men op ver antwoorde en gecontroleerde wijze een verbetering van de algehele conditie, wat heel gunstig is voor een goede gewichtsbeheersing. Inlichtingen over de Slank-Klup kunt u krijgen bij Ria Jansen, tel. 072-5332067. REGIO - Dezer dagen kunnen vele 65- plussers een envelop van de belasting dienst verwachten met een zgn.T. biljet, een toelichting hierop en een aangifte diskette. Op herhaaldelijk aandringen van de gezamenlijke ouderenbonden wordt deze groep door de belasting dienst actief geattendeerd op de moge lijkheid om teruggaaf van loonheffing over 2001 te ontvangen. Gebleken is namelijk, dat de ouderen vaak niet wisten dat zij, ook al ontvin gen zij geen aangiftebiljet voor de inkomstenbelasting, toch voor terug gaaf van loonheffing in aanmerking kunnen komen. Het betreft die oude ren, die normaal geen aangifte hoeven te doen, omdat zij alleen AOW of slechts een gering aanvullend pensioen ontvangen. De ouderen maken overigens wel aan spraak op de aftrekpost buitengewone uitgaven wegens ziekte, ouderdom en overlijden, mede door een vaste aftrek van E 708,- voor een alleenstaande of E 1416,- als men met een andere 65- plusser samenwoont en hierdoor komt men al gauw boven de drempel uit om voor teruggaaf in aanmerking te komen. Een dergelijke teruggaaf kan al gauw zo'n.E 80,- per persoon bedragen, of E 150,- als er van een samenwoning sprake is. Heeft men bovendien nog extra uitga ven gehad, zoals aanschaf van een bril, niet-vergoede kosten voor een gehoor apparaat of andere hulpmiddelen en heeft men bovendien vervoerskosten gemaakt voor bezoeken aan specialist HEILOO - Afgelopen donderdag 22 augustus opende basisschool De Duif op ludieke wijze het nieuwe schooljaar met een vossenjacht. Om 19.00 uur verzamelden ouders en kinderen zich bij de school. Gewapend met een kaart ging iedereen op pad. Vossen houden zich meestal op in de duinen, maar de vossen van De Duif bleken zich voor namelijk op te houden aan de overkant van de Pastoor van Muijenweg, nl. in de Oudburgerlaan, De Kandelaar, De Dresch, De Vlei en de Obriglaan. Vermomd als heks, musicus, basketbal ler, zwerver, piloot, chique dame of bruid, in allerlei gedaantes en op de gekste plaatsen kon je de vossen aan treffen. Alle vossen hadden een letterkaart bij zich. Wanneer de vos beleefd gevraagd werd naar die kaart, liet hij of zij de let ter zien. Alle 16 letters bij elkaarJever- den uiteindelijk de leuze: 'Een goed jaar met elkaar' op. Ter afsluiting kon op het schoolplein onder het genot van een glas limonade of een kopje koffie heerlijk in de zon nog even bijgepraat worden. De kinderen vermaakten zich intussen op het nieuwe klimtoestel geplaatst door de stichting Tabijn. De Duif is sinds kort aangesloten bij deze stichting, een onderwijsorganisatie met 27 basisscholen in acht verschillende gemeenten in Midden- en Noord- Kennemerland. of ziekenhuis, die onder het eigen risico vallen dan is het nog meer de moeite waard om het toegezonden aangiftebil jet in te vullen. De ouderenbonden ANBO en KBO zijn voor hun leden gaarne bereid bij de invulling hiervan behulpzaam te zijn. Ook niet-leden kunnen van deze hulp gebruik maken. De leden van de KBO kunnen in Castricum terecht bij C. Schoordijk, tel. 0251-651416,in Akersloot bij T. van der Eng, tel. 0251-313513 en in Limmen bij J. Snepvangers, tel. 072-5054832). Leden van de ANBO kunnen zich in verbinding stellen met K. van Meer, tel. 0251-657122. Om het aangiftebiljet of de aangiftedis kette in te vullen heeft men de volgen de gegevens nodig: - jaaropgaaf van de AOW en eventueel pensioen - de hoogte van de ziekenfondspremie en eventueel aanvullende premie, die men zelf aan het ziekenfonds heeft betaald - ziektekosten die niet (of niet geheel) vergoed werden door het ziekenfonds - kosten begrafenisfonds - aantoonbare giften REGIO - In de week van 2 - 7 septem ber gaan de collectanten van de Nederlandse Kankerbestrijding/Konin gin Wilhelmina Fonds (KWF) ook hier weer met hun collectebus de deuren langs. Iedereen krijgt tevoren de folder 'Mijn manier van kankerbestrijding' in de bus. Hierin staat een overzicht van de activiteiten in de KWF-thema- maand september: 'Kanker in de fami lie!?' Ook vertellen onderzoekers en voorlichters over hun manier van kan kerbestrijding. Uw manier is geven. Het KWF besteedt de ontvangen gelden aan onderzoek, opleiding, voorlichting en begeleiding van patiënten en hun naasten. Uw steun is onmisbaar. Het KWF krijgt geen overheidssubsidie. Wie de collectant mist, kan een gift overmaken op giro 26000. Iedere col lectant kan zich legitimeren. Het KWF is te herkennen aan de Rode Krab en aan het Keurmerk van het Centraal Bureau Fondsenwerving. Wie vragen heeft over kanker en kan kerbestrijding of'kanker in de familie', kan bellen met de Hulp- en Informatielijn van het KWF (gratis): HEILOO - Zowel in Zorgcentrum Overkerck als in Zorgcentrum De Loet is reeds vele jaren een uitleenpost van de Openbare Bibliotheek Heiloo gehuisvest. In deze uitleenposten zijn romans (in gewone en grote letters), informatieve boeken en (sinds twee jaar) tijdschriften te leen. De collectie in de uitleenposten wordt twee maal per jaar gedeeltelijk vernieuwd. De vrijwilligsters van de bibliotheek, die op de dinsdag- en vrijdagmorgen de uitlening in de Zorgcentra verzorgen, maken dan een keus uit de collectie van de bibliotheek aan het Malevoort. Zij laten zich hierbij voor een groot gedeelte leiden door de wensen van de gebruikers van de uitleenposten. Woensdag 28 augustus worden de uit leenposten van in totaal 458 nieuwe boeken voorzien. ALKMAAR - Woensdagavond werd een 27-jarige man uit Heiloo aangehou den in een winkel aan de Lodewijk van Velthemstraat. De man was door win kelpersoneel betrapt op het stelen van goederen uit die winkel. Hierop werd hij aangehouden. Tijdens het wachten op de politie probeerde de man weg te vluchten wat door enkele personeelsle den voorkomen kon worden. Hierop bedreigde de verdachte het personeel onder anderen met het feit dat hij aids zou hebben. Kort daarop is de man aangehouden Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur, voorganger ds. H.C. van het Maalpad. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur, voorganger ds. F.J. van der Wind (H.A.). Rooms-katholieke kerkdiensten GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur, voorganger pastor M.J. van Bolhuis. Willibrorduskerk Geen opgave ontvangen. OL Vrouw ter Nood Woensdag 8.30 uur eucharistieviering, Vrijdag 08.30 uur eucharistieviering. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met gemengd koor, voor ganger pastor J. Oiling. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met Cantoren, voorganger pastor J. Oiling. H. Adelbertus Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur: w.g.c. viering met samenzang. Zondag 09.00 uur: w.g.c. viering met samenzang. H. Marg. Maria Alacoque Egmond aan den Hoef Zaterdag 19.00 uur: w.g.c. viering met samenzang. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering m.m.v. Cunerakoor. OLV Onbevl. Ontvangen Egmond aan Zee Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering, stille viering. Zondag 10.30 uur: w.g.c. viering, m.m.v. koor. HEILOO - Wilt u gezond ouder wor den? Gelukkig leven we tegenwoordig allemaal wat langer, maar met het stij gen der jaren wordt het dagelijks bewe gen zoals zitten, staan, lopen, bukken en tillen, langzamerhand minder van zelfsprekend. Spieren nemen in kracht af en de lichaamshouding verandert. Dit is een normaal proces, maar u kunt zelf veel doen om uw algehele lichame lijke conditie zo goed mogelijk te hou den. Hier helpt Mensendieck-conditie- training. >g-; ÖuSTgW'A FD1TH PI AF HEILOO - Op dinsdag 3 septenL.fr vergadert de gemeenteraadsfractie v-n GroenLinks om 20.00 uur ,n het gemeentehuis, oude ingang. Belangstellenden zijn welkom om hun mening te laten horen. U kunt ook bel len met Carla Coenders, tel. 072- 5320018 of e-mailen met heiloo@groenlinks.nl. Meer informatie vindt u op www.geocities.com/groen- linksheiloo of www.groenlinks.nl Lees het elke week in de Uitkijkpost. Hét gratis weekblad voor Heiloo en omstreken .fp m De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag van 9.00 tot 17.30 uur, dinsdag van 9.00 tot 13.00 uur en donderdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, woensdag is de redactie afwezig. ■I Aangeleverde kopij De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. ■I Foto's en kopij, Kunnen tot uiterlijk dinsdagochtend 10.00 uur worden verwerkt. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. Edith Piaf werd op 19 december 1915 als Edith Giovanna Gassion geboren in Parijs. Verlaten door haar moeder werd zij door haar vader, die circusartiest was, naar het bordeel van diens zus Zaza in Normandië gebracht. Daar bracht zij een deel van haar jeugd door. Op 15-jarige leeftijd vertrok Edith naar Parijs waar zij dik bevriend raakte met haar alter ego Simone 'Momone' Berteaut.De twee vriendinnen verdien den de kost als straatzangeressen. Op een dag werd Edith aangesproken door een keurig uitziende heer. Het was revue-exploitant Louis Leplée, die haar vroeg nog diezelfde avond op te treden in zijn club. Edith hapte toe, waarna zij van Leplée de naam piaf (straatmus) kreeg. Binnen de kortste keren was Edith Piaf één van de grootste sterren van het Parijse nachtleven. In 1936 maakte zij naast Maurice Chevalier, Mistinguett en Fernandel een sensationeel debuut in het Cirque Médrano. Ook buiten Frankrijk was haar ster rijzende. Liedjes als L'accordéoniste, La vie en rose en het 'samengaan met es Compagnons de la Chanson - een bont gezelschap met wie zij ook door Amerika toerde - opgenomen Les trois Cloches werden grote hits in vrijwel heel Europa. In 1961 scoorde Piaf haar laatste en wellicht bekendste hit met het door Charles Dumont op, haar lijf geschre ven Non, Je ne regrette rien. Op 11 oktober 1963 stierf zij na een bevlogen leven vol minnaars, drugs en snelle auto's arm en berooid in haar buiten huisje in Zuid-Frankrijk. Bijna veertig jaar na haar dood bewijst dit prachtige album dat wij Edith Piaf nog lang niet vergeten kunnen... door Edith Piaf voor O O door Isabel Allende voor HeeronwBg 67-69,1861 KL Heiloo naast Wtakeftof t Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: Info.doutekom^tlbrts.nl U krijgt oefeningen om het lichaam zo soepel en sterk mogelijk te houden. Er wordt aandacht besteed aan dagelijkse bewegingen waardoor u handelingen zoals opstaan, iets oprapen, fietsen, stofzuigen, tuinieren et cetera, makke lijker kunt blijven doen. U wordt zich ervan bewust hoe u beweegt en u leert uw eigen mogelijkheden optimaal te benutten. Deze vorm van conditietrai ning is voor iedereen. Ook voor diege ne, waarvoor de reguliere conditietrai ning te belastend is voor bijvoorbeeld de rug, schouder, nek en/of de knie. Ook voormensen, die een behandeling bij een therapeut hebben afgerond, is het een goede manier om op gezellige wijze de conditie op peil te houden. De aanvang van de cursus is op maan dag 2 september van 9.00 tot 10.00 uur, donderdag 5 september 9.00 tot 10.00 uur, te houden in de dansstudio van de Muziekschool, Mariënstein 178 te Heiloo. Informatie via Yuh-Ing van Leeuwen, sport-oefentherapeut, tel. 072-5818812 of e-mail: yivanleewen- @hotmail.com HEILOO - Maandag omstreeks 03.00 uur betrapte de politie op de Rijksweg A9 een 23-jarige automobilist uit Haarlem op het rijden met drank op. De man viel op omdat hij behoorlijk slingerde. Aan het bureau blies hij 770 ug/1. Zijn rijbewijs werd ingevorderd. HEILOO - Vanaf de Vijverlaan is maandagnacht een bestelbus weggeno men van het merk Mitsubishi, type L 300, kleur wit en voorzien van het ken teken VD-XF-09. In de auto stonden acht hondenbenches. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking ser vice every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. ALKMAAR - Er is weer gelegenheid tot het inleveren van pakketten voor familievrienden en kennissen in Polen. Het pakket wordt in Polen aan huis afgeleverd. Inleveren van pakketten kan geschieden bij Annette Veldhuis, Rhynvis Feithlaan 94 te Alkmaar, op woensdag 4 september van 16.00 tot 19.30 uur. Voor informatie kunt u bel len met tel. 072-5400467. De pakketten moeten goed verpakt zijn, bij voorkeur in een stevige karton nen doos, met plakband dichtgeplakt en met een stevig touw eromheen. De adressen van geadresseerde en afzen der dienen duidelijk leesbaar op de doos geschreven te worden. De pakket ten mogen brieven, tijdschriften e.d. bevatten, echter géén geld. Het maxi male gewicht van een pakket is 25 kg, de kosten zijn 3.40 euro per pakket plus 1.30 euro per kilo. Bij inleveren van het pakket is men verplicht een legitimatie bewijs te tonen. HEILOO - Er zijn voldoende oorzaken te bedenken voor leesproblemen van kinderen, bijvoorbeeld woordblind heid, of een niet-Nederlandstalige ach tergrond. En kinderen die moeite heb ben met lezen, vinden het vaak ook niet de leukste tijdsbesteding! Omdat het toch heel belangrijk is dat kinderen goed kunnen lezen, is er in de biblio theek een kast ingericht met allerlei materialen die het lezen makkelijker of leuker kunnen maken: de Makkelijk- lezen-kast. Deze kast is te vinden vlak bij het inlichtingenbureau van de jeugdafdeling. Maar wat staat er dan zoal in deze kast? Onder andere veel boeken met een cas settebandje, waarop het boek in een rustig tempo wordt voorgelezen. De luisteraar kan dan meelezen met de voorlezer. Er zijn ook speciale 'makke lijk lezen'- series zónder bandje, bij voorbeeld de series Klipper, Zoeklicht of Ik ben niet bom! Dikke boeken Voor moeilijke lezers zijn dikke boe ken echt een straf. De bibliotheek biedt in deze kast een alternatief voor kinde ren die toch willen weten waar die boe ken over gaan. Zo staan er video's van verfilmde titels, (bijvoorbeeld Matilda van Roald Dahl, of Otje van Annie M.G. Schmidt) en een aantal cd-boe- ken. Dit zijn boeken, die op cd zijn ver schenen. Harry Potter bestaat uit wel acht cd's, waarop het hele boek wordt voorgelezen! Tenslotte staan er in deze speciale kast ook cd-rom's, die over een bepaald boek gaan, bijvoorbeeld Ronja de Roversdochter van Astrid Lindgren, en cd-rom's die kunnen helpen bij het lezen. De Makkelijk-lezen-kast heeft iedere moeilijke lezer iets te bieden! Isabel Allende werd in 1942 uit Chileense ouders geboren in de Peruaanse hoofdstad Lima. In Chili werkte zij onder meer voor een radi caal vrouwenblad, ze publiceerde talrij ke artikelen, kinderboeken en toneel stukken en verzorgde verschillende televisieprogramma's. Na de militaire staatsgreep in 1973, waarbij haar oom, president Salvador Allende de dood vond, vestigde zij zich met haar gezin in VenezuelarMomenteel woont en werkt zij als schrijfster en journaliste in San Francisco (USA). Haar wereldwijde succes als schrijfster begon met de roman Het huis met de geesten, gevolgd door Liefde en schaduw, Eva Luna, Het goud van Tomas Vargas, Het oneindige plan, Paula, Afrodite, Fortuna's dochter en Portret in sepia. De stad van de wilde goden vertelt het verhaal over Kate Cold, kinderboeken schrijfster. Kate sluit zich met haar kleinzoon Alex aan bij een expeditie, die bestaat uit een bonte verzameling mensen. Onder hen is een aantrekkelij ke vrouwenarts, een arrogante antropo loog, een fotograaf, enkele soldaten en een Braziliaanse gids met zijn 12-jarige dochter Nadia. Iedere deelnemer heeft zo zijn eigen reden om de jungle in te trekken - eerzame en minder eerzame. Na een gevaarlijke reis raakt de expe ditie in de dodelijke greep van de 'bees ten'. Alex en Nadia worden door een indianenstam ontvoerd naar de stad van de wilde goden, een mythische wereld die in niets lijkt op wat zij ken nen. Zo begint een adembenemend avontuur zoals alleen Isabel Allende dat vertellen kan. Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 Sporthal in Sportcentrum Het Vennewater, tel. (072) 5333152 Het Zevenhuizen 48,1852 JC Heiloo Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 •Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of tel. 5356682. Op deze telefoonnummers kunt u ook informatie inwin nen over de verhuur voor het seizoen 2002/2003. Woensdag 28-08-2002 Donderdag 29-08-2002 Vrijdag 30-08-2002 Zaterdag 31-08-2002 Zondag 01-09-2002 Maandag 02-09-2002 Dinsdag 03-09-2002 Woensdag 04-09-2002 Donderdag 05-09-2002 Vrijdag 06-09-2002 Zaterdag 07-09-2002 Zondag 08-09-2002 Maandag 09-09-2002 Dinsdag 10-09-2002 Woensdag 11-09-2002 Donderdag 12-09-2002 Vrijdag 13-09-2002 Zaterdag 14-09-2002 Zondag 15-09-2002 Maandag 16-09-2002 Dinsdag 17-09-2002 Woensdag 18-09-2002 19.00-22.00 08.30-12.15 16.00-17.30 13.00-17.00 08.45-15.30 08.30-15.30 19.15-23.00 14.00-15.30 08.30-12.15 19.15-23.00 17.00-22.00 Geen verhuur 08.45-15.30 08.30-15.30 19.15-23.00 14.00-15.30 08.30-12.15 19.15-23.00 13.00-16.00 Geen verhuur 08.45-15.30 08.30-15.30 19.15-23.00 Zaalvoetbal Schoolgym Basketball Zaalvoetbal Schoolgym Schoolgym Zaalvoetbal Sportinstuif Schoolgym Zaalvoetbal Zaalvoetbal Schoolgym Schoolgym Zaalvoetbal Sportinstuif Schoolgym Zaalvoetbal Zaalvoetbal Schoolgym Schoolgym Zaalvoetbal 17.00-22.30 Volleybal 19.15-23.00 17.00-18.30 Zaalvoetbal Basketball 17.00-22.30 Volleybal 19.15-23.00 17.00-18.30 Zaalvoetbal Basketball 17.00-22,30 Volleybal De Omloop 11 - 1852 RJ Heiloo - tel 072 5333909 De ligweide bij het ondiepe bad is aanzienlijk uitgebreid. Kom ook eens de nieuwe loopmat uitproberen. Het zwembad sluit op zondag 1 september 2002. Bezoekersaantallen. Net als vorige jaren zullen we u wekelijks informeren over onze bezoekers. Met als uiteindelijke doel om de magische grenzen van 50.000 en zelfs 60.000 te overschrijden. Tot en met zondag 28 juli Tot en mèt zondag 4 aug. Tot en met zondag 11 aug. Tot en met zondag 18 aug. Tot en met zondag 25 aug. Gehele seizoen 2002 2001 2000 1999 28.097 38.402 33.590 42.112 34.477 42.579 37.042 48.631 35.821 43.544 40.532 49.638 45.632 47.623 42.938 50.435 54.100 45.719 52.946 55.238 46.913 56.605

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 2