Vuurwerk op kermis Limmen i CASTRICUM n en Akersloot, gemeen tapijten gordijnen© karpetten Activiteiten Castricum UITKIJKPOST - 4 SEPTEMBER 2002 - PAGINA 12 Junior Opti Challenge Kosteloos consult voor ouderen Kofferbakkunstmarkt bij Artea is week verschoven! Voordrachten met opening naar gesprek door Anneke Overtoom Oude culturen in een nieuw jasje Inbreker aangehouden Collecte Prinses Beatrix Fonds De Ommezwaai weet wanneer werk weer leuk wordt Afgestudeerd and Zonnebloem Limmen bezoekt Floriade Onder invloed in de auto Keuken uitgebrand Controle vreemdelingendienst De heer Fink nieuwe raadsgriffier gemeente Castricum Erfenis omgezet in DVD collectie Aanrijding met letsel Start lessen bij modevakschool 5053009. Vernieling Jongerencentrum Conquista Rijksweg 127 Limmen dinsdag t/m zaterdag geopend vrijdagavond geopend LIMMEN - Op vrijdagmiddag begint de jaarlijkse kermis in Limmen. De kermis die tot en met zondag duurt biedt weer een keur van attracties voor jong en oud. Op vrijdagavond om plm. 21.45 uur zal op het land van v.d. Steen een vuurwerk afgestoken worden wat u wordt aangeboden door de kermison dernemers. Katerloop Limmen IJsclub Traditiegetrouw houdt de Limmer IJsclub tijdens de jaarlijkse kermis de Katerloop. Op zondagochtend 8 sep tember (kermiszondag) kan een ieder aan een trimloop deelnemen over een afstand die hem of haar het beste past. Voor de jeugd tot en met 15 jaar, of de wat minder geoefende lopers is er een ronde van 5 kilometer. De wat meer geoefenden kunnen deze ronde twee maal afleggen en lopen dus 10 kilome ter. Start en finish zijn bij de sporthal aan de Hogeweg, waar tevens kleed- en douchegelegenheid is. Vanaf 9.30 uur is de inschrijving open. De start is om 10.30 uur. Aangezien er voor de 5 en 10 kilometer ereprijzen zijn vraagt de organisatie inschrijfgeld, voor degene die geen herinnering wenst E 1,50, jeugd tot en met 15 jaar E 2,- en oude ren E 3.-. De organisatie hoopt weer veel deelnemers aan de start te zien, met of zonder kater. Gezellig kermis vieren Ook in de cafés wordt uiteraard kermis gevierd. In café bar de Lantaarn treden op vrijdag 6 september in het café The Mates op, aanvang 21.00 uur. Een dag later, zaterdag 7 september staan Synergy in Vain in de zaal en treden de leden van La Stampa op in de tent. Zondag 8 september wordt het optre den in de zaal verzorgd door Bar-B-Q en staat de band Sesam in de tent (aan vang 18.00 uur). Maandag 9 september staat Bar-B-Q wederom paraat om de zaal op z'n kop te zetten, terwijl in de tent Jukebox het zelfde zal doen, aanvang 10.00 uur. Al bijna 15 jaar lopen de muzikanten van Jukebox in Nederland-Muziekland rond. Jukebox is een band die helemaal anders is dan de al zo vele anderen. Deze viermans formatie onderscheidt zich van de gemiddelde band door hun soepel lopende combinatie van gezel ligheid, perfecte muziekkeuze en een luchtige presentatie. Dit valt al snel te ontdekken tijdens een optreden van deze Noord-Hollands formatie. Jukebox staat garant voor stormachtige avonden, leutfeesten, knalkermissen, niet-te-vergeten bruiloften, relatie- makende bedrijfsfeesten en swingende top 40 avonden! Bij blijven in een modern repertoire is het motto, dus alleen de allerbeste, meest dansbare en meest feest makende nummers golven over de menigte heen. Zelfs de meest principiële niet-dansers staan in de loop van de avond op de vloer mee te stampen, te zingen en te dansen. Door elk optreden in de puntjes te verzorgen behoren deze muzikale entertainers al sinds 1986 tot de absolute top. Maandagavond is het de beurt aan Stout. Deze Amsterdamse partyband werd opgericht in april 1998. Een unie ke combinatie van performance, groove, muzikaliteit zorgt ervoor dat de band live staat als een huis. Actuele en dansbare partymuziek wordt opvallend vermengd met Nederlandstalige pop muziek en steviger materiaal. De band profileert zich graag als moderne party band. Een band die het stoffige materi aal laat liggen en dus up-to-date blijft. Stout speelt actuele hits, dance, R&B, classics en Nederlandstalige pop. AKERSLOOT - Op 7 september is het weer zover. De jeugdleden van de zeil verenigingen rond het Alkmaarder- meer, de ARZV, ZO, ZWVU en de ZZV gaan zich weer sportief met elkaar meten. De deelnemers zeilen allemaal in de Optimist, de bekende kleine jeugdzeilboot. Hun ervaring varieert van pas begonnen tot zo'n drie jaar les. De leeftijd varieert tussen de 8 en 14 jaar. De zeilers zijn allemaal in opleiding voor een CWO diploma's. In deze cursussen leren zij zeilen, kruisen, overstag gaan. gijpen, voor de wind, scherp aan de wind varen enz. Maar nog leuker is het om af en toe een wed strijd te zeilen. Om aan het wedstrijdzeilen te kunnen ruiken organiseren de verenigingen de Junior Opti Challenge. De kinderen zeilen in verenigingsboten. Zij hoeven dus nog geen eigen, officiële wedstrijd boot te kopen. Iedereen heeft dus gelij ke kansen. De eerste Junior Opti Challenge van dit jaar vond plaats op 22 juni vanaf het mooie eiland van de Z.O. in het Alkmaardermeer. Het was een groot spektakel. Zo'n 85 kinderen bonden met elkaar de strijd aan, fanatiek maar vooral sportief. Het gaat er immers om dat de kinderen het zeilen vooral leuk vinden. Op 7 september kan iedereen laten zien wat hij of zij in de zomervakantie heeft geleerd, in de eigen boot, op zeil kamp of meevarend met de grote boot van pappa of mamma. De wedstrijden beginnen om 9.00 uur voor de beginners en om 13.30 uur voor de gevorderden. De wedstrijden vinden plaats in de haven van de ARZV in Akersloot. Het wedstrijdparkoers ligt direct voor de haven en is uitstekend vanaf de wal te volgen. Uiteraard is De Roef geopend voor een hapje en een drankje voor alle toeschouwers. Voor inlichtingen: Alkmaarsche Roei en Zeilvereniging (ARZV), Rien Boterman, Boswinde 10 te Heiloo, email: post@boterman.nl of tel. 072-5338187/023-5114891. ALKMAAR - Onlangs berichtte de Uitkijkpost over de kofferbak-kunst markt bij kunstcentrum Artea op de parkeerplaats van kunstcentrum Artea aan de Bergerweg 92, die zou worden gehouden op zaterdag 31 augustus j.l. Helaas werd deze markt op het laatste moment, en te laat om u daarvan op de hoogte te stellen via deze krant, gean nuleerd wegens omstandigheden. Aanstaande zaterdag, 7 september krijgt u echter een herkansing om uw beelden, sieraden, schilderijen of sculp turen te verkopen of om een bijzonde re aankoop te doen. Voor de aanmel ding van kofferbakkunstmarkt is geen sluitingsdatum maar bij veertig koffer bakken is het terrein vol. Kunstenaars en particulieren kunnen zich aanmel den bij Simone Kee, tel. 072-5208315. De deelname kosten bedragen E 10,-, voor bezoekers is de markt gratis. De geplande tweede kofferbakkunstmarkt op 28 september zal gewoon doorgang vinden. REGIO - Het Van Foreest Centrum voor ouderenpsychiatrie - onderdeel van GGZ Noord-Holland-Noord - start op diverse locaties in de regio Noord- Kennemerland op 16 september een spreekuur voor ouderen. Tijdens deze inloopspreekuren kunnen ouderen vanaf 65 jaar kosteloos en vrijblijvend consult vragen over problemen zoals een somber gevoel, angstig zijn, tot niets komen, piekeren, eenzaamheid of geheugenklachten. Ook familieleden of naasten van ouderen kunnen tijdens deze spreekuren advies vragen. Er starten wekelijkse spreekuren in Bergen (Wijksteunpunt), Egmond aan den Hoef (huisartsenpraktijk De Karmel), Egmond aan Zee (huisartsen praktijk Egmond aan Zee), Heerhugowaard (SWH Ouderenwerk), Heiloo (Stichting Ouderenwerk Heiloo, Het Trefpunt) en Schoorl (Wijksteunpunt). Tijdens de spreek uren is een medewerker van het Van Foreest Centrum aanwezig om vragen te beantwoorden. Een afspraak is niet nodig. Voor meer informatie over de spreekuren kan contact worden opge nomen met het Van Foreest Centrum in Alkmaar, tel. 072-5270390. HEILOO - Anneke Overtoom is sinds een half jaar woonachtig in Heiloo. Haar scholing omvat onder meer: onderwijsbevoegdheid, cursussen intuï tieve ontwikkeling, cursus rouwverwer king, werken met 'gehandicapten' en mensen met psychische problemen, sociaal/maatschappelijk werk in zie kenhuizen met de nadruk op gesprek ken met patiënten, en optredens als zangeres en voordrachtkunstenares voor grote gezelschappen. Zij schrijft en spreekt over de mens in zijn ont moeting met zichzelf, met zijn spiritu aliteit, in zijn contact met de ander en de natuur. Reeds vijf gedichtenbundels zijn in eigen beheer uitgegeven. U kunt haar uitnodigen voor een voor dracht of lezing met eventueel een ope ning naar een gesprek - een thema kan in overleg vastgesteld worden - ten behoeve van een groot gezelschap, een kleine kring of voor een individuele ontmoeting. De laatste twee opties bie den mogelijkheden tot verwerken en eventueel creatief vormgeven in woor den. Voor vragen en inlichtingen, tel. 072-5339388 of e-mail: annekeover- toom 11 @hotmail-com. NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN LIMMEN - De Stichting Culturele Raad Limrnen organiseert dit keer een expositie van kunstschilderes Joke Trim uit Monnickendam in het gemeente huis te Limmen. Te zien zijn schilderij en, meest in olieverf, in een breed scala van stijlen. Joke bestudeerde (oude) meesters, van Da Vinei tot Miro en schilderde werk van hen na. Na een jaar of twee onder leiding van een beel dend kunstenaar op zijn atelier te heb ben gewerkt werkt zij nu al weer jaren zelfstandig. Haar fascinaties zijn o.a. schoonheid, het verstrijken van de tijd, oude culturen, mythologieën, kleuren, verhoudingen en perspectief. De expositie vindt plaats in de publieke ruimtes van het gemeentehuis Limmen tot en met 6 november. Het gemeente huis is gevestigd op Zonnedauw 4 en geopend op werkdagen van 08.30 tot 12.30 en 13.30 tot 17.00 uur. HEILOO - In de nacht van donderdag op vrijdag werd ingebroken in het win kelgedeelte van een benzinestation aan de Westerweg. Omwonenden werden wakker van lawaai en waarschuwden de politie. Bij onderzoek bleek dat een grote hoeveelheid rookwaar was gesto len uit de winkel. Na een zoekactie, waarbij een politiehond het spoor van de mogelijke verdachte volgde, werd een man aangetroffen op de Zeeweg die voldeed aan het signalement dat door verschillende getuigen was opge geven. Het betrof een 30-jarige man uit Amsterdam. Hij had zich verstopt onder een daar geparkeerde auto. Hij had een tas bij zich met verschillende sloffen sigaretten en shag. De verdach te is overgebracht naar het politiebu reau en daar voor verder onderzoek ingesloten. REGIO - Van 8 tot en met 14 septem ber houdt het Prinses Beatrix Fonds zijn jaarlijkse landelijke collecte. Het Prinses Beatrix Fonds is het Nationaal Fonds voor de bestrijding van spier ziekten, polio, de ziekte van Parkinson, de ziekte van Huntington, multiple sclerose en spasticiteit. Het Fonds zet zich sinds 1956 in voor mensen die aan deze ziekten lijden en voor hun naaste familieleden. De opbrengsten van de landelijke collecte zijn daarbij onmis baar. Dat met deze inkomsten/giften zorgvuldig wordt omgegaan, is gega randeerd doordat het Prinses Beatrix Fonds houder is van het keurmerk voor Goede Doelen van het Centraal Bureau Fondsenwerving. De activiteiten strekken zich over ver scheidene terreinen uit. Het Fonds ondersteunt en stimuleert wetenschap pelijk onderzoek naar de verschillende ziekten. Diverse patiëntenbelangenver enigingen worden door het Fonds financieel ondersteund. De kwaliteit van leven van patiënten krijgt veel aan dacht, dat gebeurt onder meer door individuele hulp en door het aanbod van de dertien aangepaste vakantiehui zen van het Fonds. Het werk van het Fonds moet worden voortgezet en uitgebreid in het belang van vele duizenden patiënten. Dat kan mede door het Fonds tijdens de collec te te steunen. Het is ook mogelijk een geldbedrag te storten op giro 969, ten name van het Prinses Beatrix Fonds. LIMMEN - De Ommezwaai Training en Coaching uit Limmen heeft een opmerkelijk initiatief genomen. Zij biedt dit najaar voor particulieren een betaalbare driedaagse variant aan van haar reguliere loopbaantraining. Iris Depassé, eigenaar van trainingsbu reau De Ommezwaai (www.omme- zwaai.nl) uit Limmen, verzorgt al jaren trainingen en individuele loopbaantra jecten voor diverse bedrijven, waaron der Randstad, ABN-Amro en KPN. Zij wordt geregeld benaderd door mensen die zich graag willen bezinnen op een passende vervolgstap in hun loopbaan, zonder dat zij daarbij direct hun werk gever willen betrekken. De redenen waarom mensen hiervoor niet willen aankloppen bij de werkge ver lopen uiteen. Bijvoorbeeld omdat er ontslagrondes aan zitten te komen, omdat hun probleem in hun huidige werk samenhangt met privé-omstan- digheden of omdat er sprake is van een verslechterde arbeidsrelatie. In derge lijke situaties willen mensen graag eerst zelf de balans opmaken, zicht krijgen op hun mogelijkheden en hun positie bepalen, voordat zij met hun werkgever rond de tafel gaan zitten. In een loopbaantraining wordt een pas op de plaats gemaakt. Mensen gaan op zoek naar hun (verborgen) kwaliteiten, hun drijfveren en hun wensen. Wat maakt je enthousiast? Wat geeft je energie? Waar ligt je hart? Op basis van die nieuwe inzichten kunnen zij gericht sturing geven aan hun loopbaan. Het resultaat van de training is een per soonlijk antwoord op de vraag: wan neer wordt werk weer leuk? Iedere deelnemer krijgt na de training nog drie keer gratis e-mail ondersteuning voor vragen die samenhangen met hun loopbaan. Dergelijke loopbaantrainingen of -tra jecten zijn normaal gesproken voor particulieren vrijwel onbetaalbaar. Bedragen tussen de vijfhonderd tot tweeduizend euro zijn eerder regel dan uitzondering. De Ommezwaai organiseert dit najaar ccn driedaagse loopbaantraining voor particulieren voor E 175,- per persoon. De training vindt plaats in Heiloo op drie zaterdagen of op zes doordeweek se avonden. Voor meer informatie over data en aanmelding: www.omme- zwaai.nl of bel De Ommezwaai: 072- 5020345. HEILOO - Plaatsgenoot Erik Couzijn is op 30 augustus aan de VU te Amsterdam cum laude geslaagd voor zijn doctoraal examen Scheikunde, met als afstudeerscriptie Rotaxanes Catenanes as Molecular Switches. LIMMEN - Op 21 augustus was het weer zover voor een aantal oudere inwoners van Limmen: het jaarlijkse uitstapje, georganiseerd door de Zonnebloem Limmen. Rond 9.00 uur vertrok een bus met dertig ouderen en dertig begeleiders naar de Floriade. Daar aangekomen kreeg een ieder kof fie met gebak en konden de deelne mers daarna, begeleid door een man of vrouw, de prachtige bloemen en tuinen van de Floriade bewonderen. De weer goden waren de Limmenaren goed gezind, want tijdens de lunch brak er een grote regenbui los, terwijl deze ophield toen de lunch voorbij was. In de middag maakten allen een ronde langs het prachtige meer. Langs het meer staan huisjes uit allerlei, meest Aziatische landen, waarin men een indruk kan krijgen hoe er in het desbe treffende land gewoond wordt. De mensen waren in de gelegenheid om allerlei spulletjes voor de kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen te kopen en daar werd volop gebruik van gemaakt. Toen de bus rond 16.30 uur vertrok, hoorden de begeleiders niets anders dan positieve reacties van de deelne mers. Allen vonden het een heerlijke dag en hopen dat zij de volgende Floriade wederom kunnen bezoeken. Deze inwoners van Limmen g( georganiseerd door de Zonnebloem Limmen. uitstapje naar de Floriade AKERSLOOT - Maandagochtend even 'voor 3.00 uur is een 26-jarige inwoner van Haarlem gecontroleerd op het gebruik van alcohol in het verkeer. De locatie was de Geesterweg in Akersloot. De man blies 365 ug/l, ter wijl 220 ug/l het wettelijk toegestane maximum is. De man heeft een proces verbaal gekregen. Castricum - Op vrijdagmiddag omst reeks 15.55 uur bleek een keuken in brand te staan in een woning aan de Leeuwerik te Castricum. Oorzaak van de brand lag in oververhitting van een frituurpan op het gasstel. De keuken brandde geheel uit, terwijl de rest van het pand ernstige rookschade opliep. De brandweer kon de brand blussen. Er deden zich geen persoonlijke onge vallen voor. AKERSLOOT - Woensdag heeft de vreemdelingendienst van de politie een bedrijf aan de Molenlei in Akersloot gecontroleerd. Vier personeelsleden bleken illegaal aan het werk te zijn. Twee mannen verbleven illegaal in Nederland en twee mannen waren asielzoekers zonder tewerkstellingsver gunning. De mannen zijn aangehouden en in bewaring gesteld. CASTRICUM - Met ingang van 1 december 2002 is drs. B.J. (Bert) Fink benoemd tot raadsgriffier in de gemeente Castricum. De heer Fink stu deerde Bestuurskunde aan de Universiteit Twente en werkt momen teel als Beleidscoördinator Grote- stedenbeleid in de gemeente Hengelo. mmm e rn Johwin Slaapcomfort Expositie olieverfschilderijen en kleu renetsen van Tineke Kramer. Tot eind december te zien gedurende de ope ningstijden van Johwin Slaapcomfort aan de Rijksweg 127 te Limmen. Bibliotheek Akersloot Fototentoonstelling tot en met 30 sep tember van Cees Beentjes, aan de Rembrandtsingel 1. Beeldentuin galerie Akermare Collectie kunst van Ewerdt Hilgemann, Marry en Roel Teeuwen, Marijke de Vre, Alieke Hartog, Geny Titus, Peter Schelvis, Frederiek Walrecht, Reina Ramakers, Frits Bangert, Jan en Greetje Grijpma, Andre Vranken, Guusje Hamelynck, Koos de Wit, Greetje Roelofszen, Henk van den Idsert,Ton Kalle, Ramas Gojati e.a.Tot eind september aan de Uiterdijk 2 te Akersloot. Tineke's Atelier Wisselende kunstexposities van aqua rellen, olieverf en etsen. Elke zondag geopend tussen 13.00 en 17.00 uur, Rijksweg 176 Limmen. Gemaal 1879 Het poldergemaal aan de Fielkerweg 4 te Akersloot. In de expositieruimte (voorheen de ketelruimte) worden ten toonstellingen gehouden van heden daagse kunst. Heden is dat de expositie van Trudy Keijzer en Henny Mazurel, expositie over water, zand en zee. Elke zondag geopend van 13.30 tot 16.30 uur. Elke eerste zondag van de maand is het gemaal (onder voorbehoud) in werking te bezichtigen. Serre Nella van Os Expositie van Nella met haar drie dochters 'Kwartet van Os'; onder ande re bronzen beelden, keramiek, acryl, olieverfschilderijen en aquarellen. Tot oktober elke zondag van 13.00 tot 18.00 uur te bezichtigen aan de Westerweg 39 te Limmen, CASTRICUM - De Bibliotheek Castricum erfde dit voorjaar een collec tie van 300 oude boeken. Na taxatie organiseerde de bibliotheek een ver koop voor het publiek waar heel veel enthousiaste kopers op af kwamen. Veel mensen vroegen zich af wat de bibliotheek met de opbrengst van de verkoop ging doen. De bibliotheek was al langere tijd van plan om een collectie DVD-video's aan te schaffen voor de uitleen en heeft het geld inmiddels geïnvesteerd in een startcollectie van zo'n 75 banden. Klassieke films als Out of Africa en Rosemary's baby, de best seller Lord of the Rings, kinderfilms als Sneeuwwitje en de Shrek, documentai res en muzikale hoogtepunten als Woodstock. Vanaf maandag 1 september staat de collectie klaar voor het publiek. De DVD-video is de opvolger van de hui dige videofilm. De beeldkwaliteit van de films is prachtig, tweemaal zo goed als van een VHS-band en ook het geluid is van ongekende kwaliteit. De bibliotheek hanteert voor het lenen van DVD de volgende tarieven: E 2,25 per band per week of twee strippen van een multimediakaart. CASTRICUM - Op zaterdagmorgen omstreeks 11.30 uur vond er op de Soomerwegh te Castricum een kop- staartbotsing plaats. Een 19-jarige vrouw uit IJmuiden reed in een perso nenauto en had te laat in de gaten dat een personenauto voor haar (bestuurd door een 31-jarige vrouw uit Heemskerk) afremde voor een voet gangersoversteekplaats. Er ontstond een kop-staartbotsing waar beide bestuurders, alsmede een 21-jarige uit IJmuiden afkomstige inzittende gewond raakten. Zij klaagden over nek- en borstpijn. Allen zijn voor onderzoek overgebracht naar het zie kenhuis. LIMMEN - Net als in vorige jaren start modevakschool Ria Mooij-Hooge- boom te Limmen half september weer met haar lessen. Tijdens de lessen wordt iedere cursist op haar eigen niveau begeleidt. De cursisten mogen zelf bepalen wat ze willen maken, b.v. kinder-, dames- of herenkleding; zelfs het maken van woningaccessoires is mogelijk. Beginners wordt aangeraden om met iets simpels te beginnen en zich de machine eigen te maken. Daarna wordt er zo mogelijk telkens iets toege voegd aan de naaitechnieken. De les sen worden 's avonds gegeven van 19.30 tot 21.30 uur en bij voldoende animo 's middags tijdens schooltijd. Benodigdheden voor de les zijn het te gebruiken materiaal en naaigerei; naai machines staan in het leslokaal. Bent u nieuwsgierig geworden en wilt u meer info, bel dan 072-5053174 of kom langs aan de Molenweg 45 te Limmen. Huisartsen Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend tel. 072-5180618. Tandartsen Tijdens het weekeinde en in de avon duren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Vuurbaak 7a. Geopend van 08.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekeinde en in de avonduren de Regionale Spoed- apotheek, Van Ostadelaan 248, Alkmaar, tel. 5143060. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. RIMA Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening, spreek uur: woensdag van 16.00 tot 17.00 uur in kamer 0.32 in het gemeentehuis (via achteringang), Zonnedauw 4. Tel. 5055363. Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten Heiloo. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Zorgcentrum De Cameren, Vredeburglaan 1, dinsdag en vrijdag tussen 08.00 en 08.30 uur. Prikpunt De Smetkliniek (Willibrord), Kennemerstraatweg 464, maandag t/m vrijdag van 09.00 uur tot 09.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Gemeente Limmen Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen, tel. 5051456. Open van 08.30 tot 12.30 uur. Grof vuil Tel. 5413533. Indicatiecommissie Aanvragen voor thuiszorg, verzorgings- en verpleeghuiszorg bij Regiobureau Zorgindicatie, Postbus 9331, Alkmaar, tel. 072 5670050. Ouderenwerk SWOL Secretaris mw. E. van Wieringen-van Wees, Oranjezon 3, 1906 VC Limmen, tel. 5051670. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur H. Corneliuskerk Pastor J. Oiling, tel. 5051275 en fax 5054503, spreekuur dinsdag 08.30 tot 09.15 uur, donderdag 16.00 tot 17.00 uur in de pastorie. Voor afspraken bel len. Diensten zaterdag 19.00 en zondag 10.00 uur. Secretariaat open vrijdag van 14.00 tot 16.00 uur, tel. en fax 5053793. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P. Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. Politiebureau Limmen tel. 0900-8844, geopend maandag van 09.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Politiebureau Akersloot tel. 0900-8844, geopend maandag van 14.00 tot 17.00 uur en donderdag van 09.00 tot 12.00 uur. CASTRICUM - Op vrijdagavond omstreeks 23.00 uur werd een ruit inge gooid van de toegangsdeur van een winkel aan de Torenstraat te Castricum. Getuigen hadden gezien dat dit werd gedaan door twee mannen. Een politieman uit Beverwijk, die in burger toevallig in de buurt was, kon een verdachte aanhouden. De andere verdachte werd door de ter plaatse gekomen politie, op aanwijzing van omstanders, aangehouden. Beide man nen, 19 jaar oud en afkomstig uit Castricum en Egmond-Binnen, zijn voor verhoor overgebracht naar het politiebureau Zij hebben de vernieling mogelijk gépleegd onder invloed van alcohol. LIMMEN - In verband met de kermis is Conquista het hele weekend geslo ten. De medewerkers van Conquista wensen iedereen veel kermisplezier en hopen iedereen het volgende weekend weer te mogen begroeten.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 12