Bewoners en gemeente in conflict over mogelijke oplossing Vijfjarig bestaan Amberhof E mmm r-< t I I s Boev\ent\n Eenrichtingsverkeer in Breedelaan volgens bewoners Wilgenlaan oorzaak van toename sluipverkeer 22,50 Medische diensten Kerkagenda ierenbescherming In naam van de vriendschap DEUTEKOM 6,99 4,99 i UITKIJKPOST - 4 SEPTEMBER 2002 - PAGINA 2 De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag var) 9,00 tot 17.30 uur; dinsdag van 9.00 tot I 13.00 uur en donderdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, woensdag is de redactie afwezig. ■i Aangeleverde kopij |e redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie, Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo, m Foto's en kopij, Kunnen tot uiterlijk dinsdagochtend 10.01 uur worden verwerkt. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt U aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. H| In Limmen De kopij uit Limmen kan bezorgd worden bij N. Admiraal, Bloemenhof 5 in Limmen. Kopij ingeleverd voor ma. 12.00 uur kan #0g voor de eerstvolgende editie worden verwerkt. Het algemene postadres van de redactie is Postbus 68,1850 AB Heiloo, 1111 ••Ill Uitmarkt Heiloo: alleen mogelijk door inzet vrijwilligers VERVOLG OP PAGINA 8 Streekradio Excellence Countryline in Heiloo Fietsronde CDA De VVD-Heiloo in Plan Oost In naam van de vriendschap door Marilyn French Boek van de week: CD's van de week: Aangenaam klassiek Klassiek kado Alpha-cursus in Heiloo Klaverjasclub Wij en Zij Aangenaam klassiek en Klassiek Kado door diverse artiesten Winkelhof tloo 53 Tel 5335535 Agenda Sporthal Het Vennewater Zwembad Het Baafje Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend tel: 072-5180618. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00 19.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Hei loo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattcnberg, Westerweg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreekuur werkdagen 13.30-14.30 uur, zaterdag 10.00 11.00 uur en volgens afspraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Frederik Hendriklaan 3, 1814 JM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzen Hertog Aalbrechtweg 5, 1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1. werkdagen van 09.00 tot 9.15 uur en vanaf 2 januari De Smetkliniek (Willibrord), Kennemer- straatweg 464, maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 9.30 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. Uitvaartverzorging Heiloo, tel. 072- 5115238. "SfsCW' A ÏSS! VS\ iawaw: 5 W -y-ïsWtfS NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN Algemene informatie: 072-5332879 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5090234 Honden en katten Akersloot: 0251 - 310079 Asiel: 072-5114861 Dierenambulance Noord-Kennemer- land: 072-5150173 (alarm) en 072- 5150085 (informatie) Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Inspectie: 072-5337280 Vermist Slanke zwarte gec. kater met iets wit onder de kin, 1 jaar, Mariënstein Heiloo. Donkercyperse poes, witte keel, hals en buik, witte achterpoten en voor witte sokjes, 1 jaar.Thalia Limmen. HEILOO - Op 1 februari 2001 werd eenrichtingsverkeer ingevoerd op de Breedelaan. Deze maatregel was voor al bedoeld om het door de bewoners gevreesde sluipverkeer, dat de ver keerslichten op de kruising Kennemerstraatweg-Stationsweg wil ontlopen, tegen te gaan. De eenrich- tingsverkeermaatregel geldt alleen voor het deel tussen de Molenweg en de Wilgenlaan en op de Schoutslaan, om te voorkomen dat uitritten of de gehele weg wordt geblokkeerd. Het leek een prima oplossing. De bewoners van de Breedelaan ondervinden sinds dien veel minder overlast van voorbij- razend sluipverkeer en zijn tevreden. De bewoners van de Wilgenlaan, de laan die parallel aan de Breedelaan ligt, hebben er echter sinds de invoering van het eenrichtingsverkeer weer een heel nieuw probleem bij: sluipverkeer dat voor zeer onveilige situaties zorgt in de voorheen zo rustige laan. Oftewel: het probleem is verschoven van dc Breedelaan naar de Wilgenlaan. De Wilgenlaan Het wijkje waar de Molenweg en de Wilgenlaan deel van uit maken, bestaat uit 2-onder-1-kap woningen uit de vijf tigerjaren. De Wilgenlaan is een straat waar redelijk veel kinderen in de leef tijd van 3 tot 10 jaar, door het ontbre ken van een trottoir, op straat spelen. Automobilisten die door de straat rij den pasten altijd hun snelheid aan, want het verkeer bestond voornamelijk uit bestemmingsverkeer. In deze situ atie kwam vorig jaar nogal onverwachts verandering door het besluit van B&W om de Breedelaan onaantrekkelijk te maken voor sluipverkeer. Een medede ling die ze moesten vernemen via de gemeentepagina in deze krant. Enkele bewoners van de Wilgenlaan, die deel uitmaken van een bewonerscommissie dat sinds de invoering van de maatregel actie voert tegen het sluipverkeer, leg gen uit wat dat voor hen, en vooral voor hun kinderen, betekent. „Vanaf 1 februari hebben wij gemerkt dat de hoeveelheid autoverkeer is toe genomen en dat door de auto's te hard wordt gereden. Omdat onze kinderen van jongs af aan gewend zijn dat ze gewoon op straat kunnen fietsen, step pen en spelen, is dit een levensgevaar lijke situatie. We hebben al een keer gezien hoe een jongetje uit de buurt bijna werd aangereden door een bestel bus. Gelukkig reed deze bus niet veel harder dan de verplichte 30 kilometer, waardoor hij nog net kon remmen. Maar je houdt je hart vast." Bezwaarschrift Het bewonerscommissie diende een bezwaarschrift in bij de gemeente, waarop een uitnodiging kwam van toenmalig wethouder verkeerszaken, mevrouw Worm- de Moei, om de bezwaren toe te lichten. Dit overleg resulteerde in de afspraak dat de gemeente twee mogelijkheden om het verkeer uit de Wilgenlaan te weren, nader zou onderzoeken, te weten: de plaatsing van een bord aan het begin van het Slimpad vanaf de Kennemerstraatwegzijde met de bete kenis doodlopende weg (met uitzonde ring van aanwonenden) of hetzelfde inrijverbod dat nu bij de ingang van de Wilgenlaan staat circa 25 meter naar achteren verplaatsen, zodat automobi listen niet in de verleiding komen om hun sluipverkeerweg te vervolgen in de Wilgenlaan. Ook gaf de gemeente aan zich in de parkeerproblemen op de I door Robert van de Bibliotheek HEILOO - Het is alweer vijfjaar gele den dat Amberhof haar deuren opende, de aan De Loet gelegen dependance van stichting Westerhout uit Alkmaar. Amberhof biedt plaats aan twintig psy chogeriatrische bewoners. Dit zijn men sen die aan dementie lijden en perma nente verzorging nodig hebben. Het vijfjarig bestaan van deze afdeling werd gevierd met een bootreisje naar de Zaanse Schans voor zowel bewoners met hun familie, als voor het personeel. Dinsdag 27 augustus was de grote dag, met mooi weer gingen er dertien bewo ners met familie, personeel en vrijwilli gers 's morgens met de bus naar Alkmaar waar vandaan de boot ver trok. Aan boord werd er een lunch aan geboden en tijdens de bootreis speelde een accordeonist (een vrijwilliger) bekende liederen uit grootmoeders tijd. Na twee uur varen kwam het gezel schap bij de Zaanse Schans aan voor een rondleiding tussen de pittoreske huisjes en molens. Voldaan van deze wandeling keerde iedereen weer rich ting boot waar inmiddels een drankje en een hapje klaarstond. Tegen de avond was iedereen terug op de Amberhof waarmee het feest tot zijn einde kwam. De bewoners en familiele den hadden zichtbaar genoten van deze dag. Personeel en vrijwilligers kunnen terugkijken op een geslaagde dag. En zo'n dag is toch het beste bewijs dat verpleeghuiszorg niet alleen treurig is. Wilt u dit ook eens meemaken als vrij williger? Ga dan langs bij de Amberhof. Zij kunnen altijd hulp gebruiken. Door het volgens de bewoners van de Wilgenlaan toegenomen sluipverkeer is het wachten op ongelukken, (foto UKP) De Uitmarkt Heiloo staat weer voor dc deur (komende zaterdag). Dit jaar al weer voor dc achtste keer! Gezien het zeer acceptabele aantal deelne mers en de ieder jaar weer grote aan tallen bezoekers, kan ik toch wel vast stellen dat de Uitmarkt Heiloo als evenement een duidelijk eigen plaats heeft gekregen in Heiloo. Dé mogelijkheid De Uitmarkt Heiloo vormt voor veel verenigingen en organisaties dé mogelijkheid zich aan het grote pub liek te presenteren. Waar op de gebruikelijke open dag soms slechts een handjevol geïnteresseerden mag worden verwelkomd kan met een aantrekkelijke informatiestand op de Uitmarkt Heiloo een groot deel van de eventuele doelgroep op een heel doeltreffende wijze bereikt worden. En daarnaast bestaat ook nog de mogelijkheid om de kunsten al of niet op een podium aan den volke te ver tonen. Feest Een betere en bredere promotie is er niet. En dat blijkt ieder jaar weer uit de - in het algemeen - zeer positieve reacties van zowel deelnemende organisaties als de bezoekers, met een gerespecteerd aantal inschrijvingen tot gevolg. Het is toch heerlijk om dit Molenweg te zullen verdiepen. Na twee weken kregen de bewoners telefonisch, bij monde van de heer Van de Meer van de gemeente Heiloo, de positieve mededeling dat verplaatsing van het inrijverbod juridisch haalbaar was bevonden en dus kon worden uit gevoerd. „Maar dat betekende niet dat het probleem was opgelost. We kregen namelijk daarna een brief van de gemeente, waarin men aangaf dat de oplossing niet haalbaar was, omdat enkele bewoners van de Breedelaan het niet eens waren met de oplossing. Volgens deze bewoners zouden zij door onze oplossing op weg naar het sta tionscentrum gebruik moeten maken van de Kennemerstraatweg in plaats van de Wilgenlaan, wat men toch wel erg tijdrovend vond! Kennelijk vond de wethouder dit argument sterker dan dat van ons..." Wordt vervolgd Anderhalf jaar later is er nog steeds niets veranderd aan de situatie. Omdat gesprekken met gemeente en bezwaar- hebbenden van de Breedelaan voorals nog niets hebben opgeleverd, heeft de bewonerscommissie Wilgenlaan de afwijzing van hun bezwaarschrift voor gelegd aan de Rechtbank te Alkmaar. Met als beoogd resultaat dat hun bezwaarschrift, dat door de commissie Bezwaarschriften (naar aanleiding van de gemeentelijke tellingen in hun wijk) ongegrond is verklaard, alsnog gegrond wordt verklaard. Zodat er maatregelen moeten worden genomen door de gemeente die alle bewoners, van zowel de Breedelaan als die van de Wilgenlaan en dê Molenweg, tevreden zullen stellen. „Natuurlijk willen we helemaal niet dat het tot een rechtszaak komt. Maar voor ons gevoel hebben we op dit moment geen andere keuze. Omdat ons 'bezwaarschrift door de commissie is verworpen, is het hoofdstuk voor de gemeente afgesloten. Maar wij zitten nog steeds met een onveilige straat waar sommige auto's echt doorheen racen. Wij hebben wel andere sugges ties voor oplossingen, naast het plaat sen van de eerder genoemde verkeers borden, zoals het plaatsen van goede verkeersdrempels, of de Wilgenlaan, feest voor heel Heiloo als bibliotheek te mogen en te kunnen organiseren? Voorbereiding en uitvoering Te kunnen: inderdaad! Want, zoals bij ieder evenement, is de organisatie en de uitvoering geen sinecure. Vanaf fe bruari is een commissie (met een aan tal vrijwilligers) reeds in touw om de nodige voorbereidingen te treffen. Eventuele deelnemers worden aan geschreven, sponsors worden gewor ven, materialen, zoals de kramen en de podia worden besteld, pr-materiaal wordt voorbereid, de plaats van de kramen en de optredens op de podia worden ingedeeld, en zo kan ik nog wel even doorgaan. Een hele voor bereiding altijd weer. Maar dat is het halve werk. De uitvoering moet ook 'gesmeerd' lopen om van een ge slaagde dag te kunnen spreken. Voor deze uitvoering zijn een groot aantal vrijwilligers nodig. Zonder hun belan geloze inzet is het heel eefivoudig: dan is er geen Uitmarkt Heiloo. Zij verzorgen o.a. de opbouw van de kra men, de koffie voor de deelnemers, de verkoop van de afgeschreven boeken van de Bibliotheek Heiloo en de pre sentatie van de beide podia. En natuurlijk zijn vrijwilligers hard nodig voor afbouw van de kramen, op het moment dat iedereen weer moe maar voldaan naar huis gaat. Voor de opbouw helpt Scouting Victorie met een grote groep jongeren. Om 16.00 uur zijn zij echter uitgevaren... Daarom vanaf deze plaats de oproep aan alle (sterke) mannen en vrouwen uit Heiloo, die graag hun bijdrage willen leveren aan de Uitmarkt Heiloo: meldt u bij ondergetekende aan als 'kraamafbouwer' (tel. 5330670)! Uitmarkt-vrijwilligers: bedankt! En voor iedereen: een heet goede en plezierige Uitmarkt Heiloo gewenst! Robert de Graaf die nu uit een geasfalteerde laag bestaat, auto-onvriendelijker te maken. We hebben nu onze hoop gevestigd op het nieuwe college, zo hebben we al ervaren dat mevrouw Ris van de PvdA wel naar ons luistert. Zij heeft oprecht begrip getoond voor de situatie. Ook heeft zij de moeite genomen om vragen te stellen aan de vervanger van mevrouw Worm- de Moei, wethouder Opdam, die vervol gens via via te kennen heeft gegeven dat hij wel met ons wil praten. We hopen echt dat hij dat binnenkort doet. Misschien dat hij wel begrip heeft voor ons standpunt en komen we er met hem wel uit. Hij is ten slotte zelfvader van kleine kinderen..." Reactie gemeente Heiloo Rienk van de Meer, ingenieur van de gemeente Heiloo: „Ten eerste wil ik verduidelijken dat de gemeente wel degelijk begrip heeft voor de situatie van deze bewoners en dat wij ons natuurlijk hebben gebogen over een mogelijke oplossing. Destijds heeft de Bewoners en personeel van de Amberhof genoten van een dagje Zaanse Schans. HEILOO - Streekradio Excellence, met programma's voor 50-plus, is op de kabel 96.5 op de FM band 106.3 te beluisteren. Op 10 september van 20.00-21.00 uur wordt De pioniersjaren van de Nederlandse Omroepvere nigingen (eerste deel), een documentai re uitgezonden. Samenstelling: Henk Betzema, presentatie: Connie v.d. Zwaag. xUïP-wr duwtntSKMfi ï>t*y<4>r*<v va KfócMX»? Itafeb LV-K' HEILOO - In de Ter Coulsterkerk aan de Holleweg begint dinsdag 10 septem ber een cursus van 14 lessen in Country-line dansen. Van 13.30 tot 15.00 uur kunnen beginners hun dans passen oefenen. Speciale kleding is niet nodig. Voor meer informatie kan men bellen met de Stichting Ouderenwerk Heiloo, tel. 072-5331237 of met Marianne Knip, tel. 0226 345677. HEILOO - Op 7 september houdt CDA-Heiloo weer de traditionele fiets ronde. Wanneer u de partijleden bij u wilt laten stoppen omdat u iets heeft waarop u hen wilt attenderen graag even een telefoontje naar 072-5338208 of een e-mail aan ellybeens@quick- net.nl. HEILOO - De VVD-Heiloo wil graag regelmatig met de bewoners van Heiloo spreken over de actuele zaken die in ons dorp spelen. Dat kan zijn de veiligheid op straat, de bouwplannen, de verkeerssituatie, maar ook het milieu of het onderwijs. Met het oog daarop zal de VVD- Heiloo de komende tijd op verschillen de locaties in Heiloo vergaderingen houden. De eerste plek waar dat zal plaatsvinden is Plan Oost en wel op donderdag 5 september 'in Het Oosthonk. Vanaf 20.00 uur zijn de leden van de gemeenteraadsfractie aanwezig en staat de koffie klaar. Het is niet nodig dat u zich tevoren aanmeldt. De nieuwe roman van Marilyn French, In de naam van de vriendschap, vertelt het verhaal van vier vriendinnen. Maddy, Emily, Alicia en Jenny hebben elkaar bij toeval leren kennen in Steventon, een Amerikaans provincie stadje, waar Maddy en Emily hun hele leven al wonen en waar de veel jongere Jenny en Alicia na hun vlucht uit het hectische New Yorkse bestaan zijn terechtgekomen. Op het oog hebben ze niets gemeen, de makelaarster die een tweede start maakt, de 'oude vrijster' die haar leven aan muziek gewijd heeft, de schrijfster, en de jongste van alle maal, dc succesvolle kunstenares. Het leven slaat toe, en Marilyn French weeft er op haar eigen onovertroffen wijze dc draden uit heden en verleden van haar hoofdpersonen dooreen, waarbij ze de lezer ongemerkt mee voert in hun bewustwordingsprocessen. Overspel, dood, ontgoocheling, maar ook liefde, hoop en trouw spelen zich af tegen de achtergrond van de onver woestbare vriendschap van vier vrien dinnen, die nooit teleurgesteld in elkaar raken. Marilyn French werd wereldberoemd met romans als Ruimte voor vrouwen, Het bloedend hart. Haar moeders dochters en Onze vader. door Marilyn French voor HeerenwBQ 67450, IflSt KLHdloc naast Winkel of t Loo, 072 53314S3 L1BRIS. Uw Complete Boekhandel door diverse artiesten door diverse artiesten voor Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur, voorganger ds. R.J. Blaauw. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur, voorganger ds. C. van de Berg. Rooms-katholieke kerkdiensten GGZ Willibrorduskapel Geen opgave ontvangen. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: wword- en commu nieviering met herenkoor, voorganger W. van Schie. Zondag 10.00 uur: woord en communieviering met Cantores, voorganger W. van Schie. Kinderwoorddienst. OL Vrouw ter Nood Woensdag 8.30 uur eucharistieviering. Vrijdag 08.30 uur eucharistieviering. Zaterdag 12.00 uur eerste zaterdag bedevaart. Zondag 10.30 eucharistie viering, bedevaart WLTO. Om 15.00 uur aanbiddingslof. Woensdag 8.30 uur eucharistieviering, 10.30 uur bedevaart WLTO. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met lithurgisch koor, voorganger pas tor Sj. Minnema. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met Cantoren, voorganger pastor J. Oiling. H. Adelbertus Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur: w.g.c. viering. Zondag 09.00 uur: eucharistieviering. H. Marg. Maria Alacoque Egmond aan den Hoef Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering 50 jaar priester pater Antoon Pepping. OLV Onbevl. Ontvangen Egmond aan Zee Zaterdag 19.00 uur: w.g.c. viering. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking ser vice every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. HEILOO - In Heiloo gaat 11 septem ber weer een Alpha-cursus van start. De cursus is een kennismaking met het christelijk geloof voor mensen van van daag: als u altijd al wat meer over de bijbel had willen weten of vragen heeft over geloven is deze cursus net wat voor u. Er zijn tien cursusavonden en elke avond begint om 19.00 uur met een gezellig maaltijd waarna er een theoretisch deel en een vragen deel in de avonden is opgenomen. En: geen enkele vraag is gek of onbelangrijk! Bent u geïnteresseerd of wilt u meer informatie, neem dan contact op via tel. 072-5641750 of 5619690. HEILOO - Op maandag 9 september opent klaverjasclub Wij en Zij haar kaartseizoen. De club komt om de veertien dagen bijeen. De opbrengst zal besteed worden aan het werk in ont wikkelingslanden en voornamelijk voor de armsten onder de Chileense bevolking, waar plaatsgenoot pater Theo Borst werkzaam is. Wie een avond gezellig wil kaarten, gaat naar het Trefpunt aan de Abraham du Bois- hof. Men hoeft geen lid te zijn van deze club, iedereen is welkom met of zonder kaartpartner. Het Trefpunt is rookvrij, aanvang 20.00 uur. Twee cd's dit keer in de rubriek muziektip. De drie zilveren schijfjes (Aangenaam Klassiek bevat een dub- bel-cd) zijn echter nauw met elkaar verbonden. Beide cd's bevatten een kortingsboekje, waarmee voor vele euro's kan worden bespaard op de aan koop van overige cd's.Tot ver in januari krijgt u leuke kortingen aangeboden. Op de cd Aangenaam Klassiek is een subjectieve keuze van een toegewijde commissie uit de platenindustrie en detailhandel te beluisteren. Daar waar Aangenaam Klassiek meer voor de 'echte klassiekers' als Bach, Vivaldi, Tschjaikowsky en Mozart kiest, is Klassiek Kado een stapje verder gegaan in haar 'klassieke beleving'. De grenzen van klassiek worden steeds meer opgerekt zodat u ook niet direct verwachte muziek zult aantreffen op deze verzamelaar. Klassiek Kado laat u genieten van een selectie uit het brede klassieke muziek aanbod uit de Deutsche Grammophon, Decca, Philips en Warner Music catalo gi. Wibi Soerjadi, Libera, Sting, José Carreras, Luciano Pavarotti en Secret Garden zijn de sterren die op deze cd hun klassieke kwaliteiten laten blijken. In de bijbehorende bonboekjes vindt u een groot aantal coupons voor, deels, gloednieuwe cd's. De tientallen muziekfragmenten op de cd's zullen u vast warm maken voor de aanschaf van nog meer klassiek genot... OO Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 Sporthal in Sportcentrum Het Vennewater, tel. (072) 5333152 Het Zevenhuizen 48,1852 JC Heiloo Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 •Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of tel. 5356682. Op deze telefoonnummers kunt u ook informatie inwin nen over de verhuur voor het seizoen 2002/2003. Woensdag 04-09-2002 Donderdag 05-09-2002 Vrijdag 06-09-2002 Zaterdag 07-09-2002 Zondag 08-09-2002 Maandag 09-09-2002 Dinsdag 10-09-2002 Woensdag 11-09-2002 Donderdag 12-09-2002 Vrijdag 13-09-2002 Zaterdag 14-09-2002 Zondag 15-09-2002 Maandag 16-09-2002 Dinsdag 17-09-2002 Woensdag 18-09-2002 Donderdag 19-09-2002 Vrijdag 20-09-2002 Zaterdag 21-09-2002 Zondag 22-09-2002 Maandag 23-09-2002 Dinsdag 24-09-2002 Woensdag 25-09-2002 De Omloop 11 - 1852 RJ Heiloo - tel 072 5333909 Het zwembad sluit haar deuren op zondag 1 september 2002. Bezoekersaantallen. Net als vorige jaren zullen we u wekelijks informeren over onze bezoekers. Met als uiteindelijke doel om de magische grenzen van 50.000 en zelfs 60.000 te overschrij den. Tot en met zondag 28 juli Tot en met zondag 04 aug. Tot en met zondag 11 aug. Tot en met zondag 18 aug. Tot en met zondag 25 aug. Tot en met zondag 01 sep. Gehele seizoen 19.15-23.00 Zaalvoetbal 14.00-15.30 Sportinstuif 19.15-23.00 Zaalvoetbal 08.30-12.15 Schoolgym 17.00-18.30 Basketball 19.15-23.00 Zaalvoetbal 14.30-16.30 optie Basketball 17.00-22.00 Zaalvoetbal Geen verhuur 08.45-15.30 Schoolgym 17.00-22.30 Volleybal 08.30-15.30 Schoolgym 19.15-23.00 Zaalvoetbal 14.00-15.30 Sportinstuif 19.15-23.00 Zaalvoetbal 08.30-12.15 Schoolgym 17.00-18.30 Basketball 19.15-23.00 Zaalvoetbal 13.00-16.00 Zaalvoetbal Geen verhuur 08.45-15.30 Schoolgym 17.00-22.30 Volleybal 08.30-15.30 Schoolgym 19.15-23.00 Zaalvoetbal 14.00-15.30 Sportinstuif 19.15-23.00 Zaalvoetbal 08.30-12.15 Schoolgym 17.00-18.30 Basketball 19.15-23.00 Zaalvoetbal Geen verhuur Geen verhuur 08.45-15.30 Schoolgym 17.00-22.30 Volleybal 08.30-15.30 Schoolgym 19.00-23.00 Volleybal 10.00-17.00 Vaccinatie GGD 19.15-23.00 Zaalvoetbal 2002 2001 2000 1999 28.097 38.402 33.590 42.112 34.477 42.579 37.042 48.631 35.821 43.544 40.532 49.638 45.632 47.623 42.938 50.435 47.217 54.100 45.719 52.946 55.238 46.913 56.605 55.238 46.913 56.605

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 2