Plusactiviteiten heeft weer nieuwe cursussen Poppen- en berenbeurs Akersloot Scouting Limmen zoekt nieuwe leiders Circus Bongo in Castricum gordijnen© karpetten tapijten UITKIJKPOST - 18 SEPTEMBER 2002 - PAGINA 12 dinsdag t/m zaterdag geopend vrijdagavond geopend Rijksweg 127 Limmen Dag voor de ouderen Limmen Afgestudeerd Heggenschouw in alle kernen Jongerencentrum Conquista 5052135. Rommelmarkt voor nieuwe show Music-Train Handbal 1 )imtronic Meervogels Glaasje op Beleefbaar CAL lanceert nieuwe website Floriade Tuinlezing in Limmen Country Nieuws Verkeerscontroles LIMMEN - De SWOL (Stichting Welzijn Ouderen Limmen) zal op dins dag 24 september de jaarlijkse dag voor de ouderen (55+) houden. Om organi satorische redenen kunnen er maxi maal 25 deelnemers inschrijven. Haast is dus geboden. De dag begint om plm. 09.15 uur in het SWOL gebouw Vredeburg met een kopje koffie of thee. Om 09.30 uur is het vertrek gepland per fiets naar Bezoekerscentrum De Hoep van het PWN aan de Zeeweg te Bakkum. Vanaf 10.00 uur tot plm. 12.00 uur een rond leiding en excursie met een boswachter (stevige schoenen!). Om ongeveer 12.30 is men dan per fiets weer terug in Limmen waar een broodjeslunch wordt geserveerd. Na de lunch is er een gezellig samenzijn met mogelijkheden voor spelletjes, kaarten, sjoelen, een goed gesprek, een glaasje en om 17.00 uur sluiting. Telefonische aanmelding (voor 21 sept. s.v.p.) bij Thea Adrichem. tel. 072- 5051404. Er zijn geen kosten aan ver bonden. LIMMEN - Bas Rotteveel is op 30 augustus afgestudeerd aan de HES in Amsterdam, richting Bedrijfseconomie. Zijn afstudeerrichting was Bank- en Verzekeringswezen. CASTRICUM - In de week van 23 tot en met 27 september zullen medewer kers van de gemeente de heggen- en bomenschouw houden. In deze week controleren medewerkers van de gemeentelijke plantsoenendienst of haag- en/of boomtakken niet zo ver overhangen dat passerende weggebrui kers er hinder van ondervinden of gevaarlijke situaties veroorzaken. Dit geldt niet alleen voor de rijwegen, waar het uitzicht geheel of gedeeltelijk kan worden ontnomen, maar zeker ook voor de trottoirs. Overhangende tak ken en steeds breder wordende hagen maken trottoirs smaller. Ook wordt gekeken naar bomen en coniferen die bij lichtmasten staan. Vaak komt het voor dat de lichtbak volledig is omslo ten door bladeren en naalden, waar door het licht niet meer voldoende kan uitstralen. Is er inderdaad sprake van hinder of overlast, dan wordt de bewoner/eige naar in een korte brief verzocht de haag en/of boom te snoeien. Zonodig wordt in een later stadium nog een ver zoek gestuurd namens het college van burgemeester en wethouders. Als aan dat verzoek ook geen gehoor wordt gegeven, zal de gemeente genoodzaakt zijn zelf de haag of boom te (laten) snoeien. In dat geval gebeurt dat op kosten van de bewoner/eigenaar. CASTRICUM - Archeologie: Woens dag 2 oktober start bij de Plusactiviteiten Bonhoeffercollege de cursus archeologie van 19.30 tot 21.30 uur, (2 lessen van 2 uur E 18,-). Aan de hand van vele voorbeelden en voorwerpen van archeologische vond sten uit Castricum, Egmond, Kronenburg en Oer-IJ maakt u kennis met de archeologie, de ongeschreven geschiedenis, van Noord-Holland en in het bijzonder die van Kennemerland. Verder wordt er o.a. behandeld: wat is archeologie, wie mag het doen, monu mentenwet, veldverkenningen, synthe se archeologie en geschiedenis, cultuur eisen woonomgeving enzovoort. Geologie en landschappen van Noord- Holland Op woensdag 6 november start de cur sus Geologie en landschappen van 19.00 tot 20.30 uur, (4 lessen van 1,5 uur E 29,-). Stranden, duinen, kleivlaktcn, kreek: ruggen, oevcrwallcn, venen, stuwwal len, keileëmbuiten, om maar enkele Iandschapsvormen te noemen, ze zijn allemaal te vinden in onze provincie. LIMMEN - Afgelopen zaterdag was er bij Conquista een vossenjacht georga niseerd door de kinderwerkgrocp. Dit werd een groot succes! Er waren 59 kinderen en maar liefst 14 ouders had den zich opgegeven als begeleiding. Zowel de kinderen als de begeleiders en de medewerkers van Conquista had den een zeer geslaagde ochtend. Programma voor het weekend van 20, 21 en 22 september Kinderen 4 t/m 12 jaar Op zaterdag 21 september zullen er zeer bijzondere schatkistjes gemaakt worden. Kijk of je thuis een kleine schoenendoos (van kinderschoenen) hebt en neem deze mee. Deze kun je prachtig gaan versieren met allerlei mooi plakmateriaal, veertjes, schelpen etc. De ochtend begint om 10.30 uur en duurt tot 12.00 uur. De entree is 1 euro. Tieners 12 t/m 15 jaar Zaterdagavond 21 september is er weer een discoavond voor de tieners. Kom samen met je vrienden en vriendinnen en vraag je favoriete nummer aan. Je kunt al om 19.00 uur terecht, zodat je een lange avond kunt genieten. Om 23.00 sluit de tent en de entree is gratis. Jongeren vanaf 16 jaar Vrijdag 20 en zaterdagavond 21 sep tember is het jongerencafé, voor ieder een boven de 16 jaar, weer geopend van 20.30 tot 01.00 uur. De entree is gratis. Van Texel tot het Gooi vinden we zeer verschillende landschappen, die op zeer verschillende manieren zijn ontstaan. We passeren ze vaak zonder er, letter lijk, bij stil te staan. Geologisch zijn het allemaal zeer jonge landschappen, ten minste als je alleen naar de oppervlak te kijkt: verder naar beneden zit er natuurlijk nog veel meer. In deze cursus bekijkt u de invloeden van de laatste twee ijstijden, de opdrin gende zee, de veenvorming, aardbe- vinkjes en natuurlijk ook de invloed van de mens. Zonder menselijk ingrijpen hadden we hier een gebied dat er totaal anders uit zag. Hoe? Dat komt o.a. in deze cursus Huisartsen Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend tel. 072-5180618. Tandartsen Tijdens het weekeinde en in de avon duren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Vuurbaak 7a. Geopend van 08.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekeinde en in de avonduren de Regionale Spoed- apotheek, Van Ostadelaan 248, Alkmaar, tel. 5143060. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. RIMA Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening, spreek uur: woensdag van 16.00 tot 17.00 uur in kamer 0.32 in het gemeentehuis (via achteringang), Zonnedauw 4. Tel. 5055363. Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten Heiloo. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Zorgcentrum De Cameren, Vredeburglaan 1, dinsdag en vrijdag tussen 08.00 en 08.30 uur. Prikpunt De Smetkliniek (Willibrord), Kennemerstraatweg 464, maandag t/m vrijdag van 09.00 uur tot 09.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Gemeente Limmen Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen, tel. 5051456. Open van 08.30 tot 12.30 uur. Grof vuil Tel. 5413533. Indicatiecommissie Aanvragen voor thuiszorg, verzor- gings- en verpleeghuiszorg bij Regiobureau Zorgindicatie, Postbus 9331, Alkmaar, tel. 072 5670050. Ouderenwerk SWOL Secretaris mw. E. van Wieringen-van Wees, Oranjezon 3, 1906 VC Limmen, tel. 5051670. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur H. Corneliuskerk Pastor J. Oiling, tel. 5051275 en fax 5054503, spreekuur dinsdag 08.30 tot 09.15 uur, donderdag 16.00 tot 17.00 uur in de pastorie. Voor afspraken bel len. Diensten zaterdag 19.00 en zondag 10.00 uur. Secretariaat open vrijdag van 14.00 tot 16.00 uur, tel. en fax 5053793. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P. Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. Politiebureau Limmen tel. 0900-8844, geopend maandag van 09.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Politiebureau Akersloot tel. 0900-8844, geopend maandag van 14.00 tot 17.00 uur en donderdag van 09.00 tot 12.00 uur. aan bod. Bij voldoende belangstelling kan er aan het eind van de cursus een excursie (fiets, bus(je)), georganiseerd worden. Cursusprijs is inclusief sylla bus. Voor informatie en inschrijving: 0251-659119 (werkdagen) of www.plus- activiteitcn.nl. NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN AKERSLOOT - Op zondag 22 septem ber wordt in het Hotel Akersloot in Akersloot weer een poppen- en beren- beurs gehouden. Er is veel te zien en te koop, zoals babypoppen, meisjespop pen. fantasiefiguren, antieke poppen en teddyberen. Prachtige stands zijn er te zien met de mooiste babypoppen, gemaakt door mevrouw Wielart, Mapjoke Otto en Leida Pieters, in luier- pakjes of in mooie jurkjes. Sprookjesfiguren met liefde en veel fantasie gemaakt ziet men bij Trudi Meijerathken en Hèlcne Stapper. De laatste paar jaar is het verzamelen van hedendaagse 'Kunstenaars-beren', ont worpen en gemaakt door talentvolle mensen zoals bijvoorbeeld Désiréee Andreas uit Hoorn sterk in opkomst. De Teddybeer viert 100-jarig bestaan Er is ook een grote stand met Steiff beren aanwezig, die 100 jaar bestaat. In 1902 werd de eerste beweegbare teddy beer ontworpen. Betaalbaar zijn de replica's die op de beurs te koop zijn. Poppendokter en berendokter De poppendokter en de berendokter zijn de gehele dag aan het repareren, van plastic tot antieke poppen. Bij de beren gaat dat precies hetzelfde. Taxateur De taxateur heeft altijd de drukste stand, iedereen is nieuwsgierig wat de pop of beer waard is die men mee neemt. Hij schat alleen oude poppen en beren en doet er altijd een schriftelijk taxatierapport bij. Deze poppen- en berenbeurs wordt georganiseerd door Niesje Wolters van Bemmel in Hotel Akersloot, Geesterweg la. Akersloot. Geopend van 10.30 tot 16.30 uur. Entree volwassenen E 3,-/65+ E 2,50/kinderen tot 12 jaar E 0,50. Inlichtingen, tel. 0578-620502, fax 0578- 621477, internet: www.niesjewolters.nl. Deze leden van Scouting Limmen hebben duidelijk plezier in hun werk Door het aanhoudende grote aantal leden is de club dringend op zoek naar begeleiders, die de activiteiten in goede banen kunnen leiden. LIMMEN - Nu de nieuwe indelingen voor de verschillende speltakken weer zijn ingevuld blijken er nog enkele plaatsen vrij te zijn bij de Bevers, Kabouters, Gidsen en Verkenners van Scouting Limmen. Bevers zijn jongens en meisjes van groep 2-3, die bij elkaar komen op zaterdagochtend van 9.30 tot 11.00 uur. Kabouters zijn meisjes van groep 4-5. Zij hebben opkomst op de maandagavond van 18.30 tot 20.00 uur. Bij de scouting doen zij aan knutselen, spelletjes, buitengebeuren, kampvuur en kamp. Lijkt je dat wel leuk ga dan ook eens kijken bij Scouting Limmen of bel T. Hoogeboom, tel. 072-5052830. Alhoewel het aantal leden steeds ver der groeit en de huidige leiding alles op alles zet om de vereniging goed draai ende te houden, is er helaas nog een groot te kort aan leiding. Heel veel jon geren uit Limmen zijn op een of ande re wijze al in aanraking gekomen met scouting Limmen. Voor velen is scou ting Limmen een vereniging die staat voor veel plezier en saamhorigheid en vooral een manier om lekker met je leeftijdgenoten van alles te beleven op het gebied van avontuur, survival, uit gaan en het groepsgebeuren. Maar naast al die leuke zaken staat scouting natuurlijk ook voor andere dingen als sociaal gedrag en belangstelling voor elkaar en de omgeving. Nu 'duidelijk blijkt dat veel jongeren deze zaken belangrijk genoeg vinden om zich voor de scouting op te geven is het aantal lei dinggevenden aan de krappe kant. En een groep leuk draaiende houden, dat kan alleen maar met voldoende gemo tiveerde leiding. Dus: wat houd je tegen? Wordt leider bij een groep scouts die om je zitten te springen. Bi de speltakken van de Bevers, ongeveei 6/7 jaar en de Kabouters en de Weiper 7/11 jaar zijn er nog vacatures vrij voo: een leidinggevende vanaf 17 jaar er ouder. Mocht je interesse hebben be naar Trudy Hoogeboom. Deze lieve beren zijn te zien tijdens de poppen- en berenbeurs van Niesje Wolters van Bemmel. CASTRICUM - Show/dansgroep Music-Train uit Castricum houdt op zaterdag 21 september tot 15.30 uur een rommelmarkt. Deze markt vindt plaats in de Maranathakerk gelegen aan de Prins Hendrikstraat te Castricum. Hier worden binnen- en buitenspullen vanaf 10.00 uur verkocht. De opbrengst is bestemd voor een nieuwe wervelende show voor volgend jaar. Er is van alles te koop, zoals kleding, schoeisel, klein meubilair, computer spullen, elektrische apparaten, speel goed, curiosa, glaswerk, potten, pannen. Er zijn ook bijzonder mooie spullen te vinden. Alles ligt soort gesorteerd op de daarvoor bestemde kramen. Kinderen kunnen hun haar laten invlechten en er is een grabbelton. Ze kunnen cake versieren en limonade drinken. Er is ook koffie of thee met een stuk eigengebakken cake. Er is vast iets bij van uw gading en de spullen zijn niet duur. AKERSLOOT - De dames senioren 1 van Dimtronic Meervogels speelden tegen Lotus en verloren met 10-16. Lotus verzuimde in de eerste minuut een voorsprong te nemen, ze misten de eerste van de talrijk gegeven strafwor- pen. Helma Krom opende de Score in de vijfde minuut. Door breaks en een strafworp nam Lotus vervolgens toch afstand. 1-4. Helma Krom scoorde nu tweemaal uit de tweedelijn 3-4, Lindsay van der Eng was attent op de cirkel en scoorde de gelijkmaker 4-4. Lotus pro fiteerde daarna optimaal van dekkings- fouten aan Meervogelszijde en kwam weer op voorsprong 4-8. Wendy Kerssens en Ilse Hellinga bepaalden de ruststand op 6-8. Na rust was het Lotus dat met meer overtuiging wel scoorde en was het gat halverwege de tweede helft vijf doelpunten. Meervogels bleek niet in staat deze achterstand te over bruggen, eindstand 10-16. Heren senioren 1 van Dimtronic Meervogels speelden tegen van Rooyen WW. In de beginfase zat het verdedigend wel goed bij Meervogels maar aanvallend waren de vogels niet creatief genoeg om kansen te schep pen. Pas in de twaalfde minuut scoorde William Kerssens 3-1 en voltooide hier mee zijn eerste hattrick. WW kwam terug en bereikte halverwege eerste helft een gelijke stand 5-5. Er werd tot de rust om en om gescoord. Ruststand 9-10. Na rust werd er door beide teams goed en sportief handbal gespeeld. Na de tiende minuut in de tweede helft (bij een 18-15 stand) dicteerde Meervogels de wedstrijd en kon het gehele team doelpunten scoren, eindstand 22-18. Gescoord werd er door: William Kerssens 9x, Ed Krom 4x, Ron Out 3x, Jeremy Duin, Jelle Putter en Peter Schagen en Ruud Out lx, Jacco Kerssens 2x. CASTRICUM - Op zaterdagavond omstreeks 23.50 uur werd een 19-jarige Heerhugowaarder op een bromfiets gecontroleerd op de Soomerwegh te Castricum. Hij weigerde mee te werken aan een blaasproef. Hiervoor kreeg hij een proces-verbaal. In de nacht van zaterdag op zondag werd op de Beverwijkerstraatweg in Castricum een alcoholcontrole gehou den die speciaal was gericht op brom fietsers, maar waarbij ook een enkele automobilist werd gecontroleerd. Van de ruim 130 bestuurders bleken er uit eindelijk vijf te veel te hebben gedron ken. Het hoogst gemeten alcoholper centage was 465 ugl. Dat is ruim twee maal het toegestane maximum. CASTRICUM - Castricums nieuwste politieke partij presenteert vol trots de nieuwe site en de nieuwe domeinnaam. Op www.beleefbaar.nl kunt u de nieuwste versie van de homepage van beleefbaar CAL bezoeken. De pagina heeft al enige tijd op proef gedraaid, maar is nu gereed om 'wereldkundig' gemaakt te worden. Het idee achter beleefbaar CAL is om de inwoners van de fusiegemeente Castricum de moge lijkheid te geven op een makkelijke wijze hun stem te laten horen. Op de website kunt u namelijk via het open forum, via diverse polls of door het ach terlaten van een reactie het programma van de partij direct beïnvloeden. Het programma is op die manier altijd actu eel en sluit volledig aan op de mening van de deelnemers, zonder vast te zit ten aan een bepaalde ideologie. Beleefbaar CAL is na de fusie van de gemeenten Castricum, Akersloot en Limmen in het leven geroepen door een aantal zeer betrokken enthousias telingen. Al snel bleek het idee van een 'beïnvloedbaar programma' aan te slaan bij degenen die van het initiatief hoorden. Ideeën over het verkeer, uit gaan en woningbeleid werden al snel omgezet in voorlopige programmapun ten, en de website bleek snel niet meer te voldoen aan de eisen. Toen ook de diverse media ruchtbaarheid gaven aan de partij werd besloten een eigen domeinnaam aan te schaffen. Met het lanceren van de nieuwe domeinnaam werd ook een professionelere en uitge breidere pagina gelanceerd, waarop iedereen met een internetverbinding zijn of haar mening kan verkondigen. Bezoekers van de site kunnen meepra ten over alle onderwerpen die leven in de gemeente op het interactieve en open discussieforum. Verder kan er gestemd worden op diverse stellingen, kan het ontwikkelde programma beke ken worden en kan direct contact gezocht worden met de initiatiefne mers. De gemeenteraadsverkiezingen zijn nog ver weg, maar beleefbaar CAL timmert al hard aan de weg. Daarbij bent u uitgenodigd om mee te praten, dus neem snel eens een kijkje op de nieuwe pagina: www.beleefbaar.nl. LIMMEN - Afgelopen week heeft een groep geïnteresseerden de eerste lezing over de Floriade bij Jeanine Jonker bij gewoond. Het werd een leerzame, kleurrijke en ogen openende avond. Wegens dit succes heeft zij nog twee avonden op het programma gezet. De dialezing, met overvloeiprojectie op groot scherm over de Floriade wordt nog op vrijdagavond 20 september en donderdagavond 4 oktober in Limmen gehouden. Voor E 2,- incl. consumptie^ bent u welkom. Reserveren gewenst.' Ook kunt u het nieuwe programma overzicht 2002-2003 boordevol met korte tuincursussen aanvragen. Jeanine Jonker, bekend van haar tuin cursussen in onze regio, heeft er dit nieuwe cursusseizoen weer zin in. Met deze laagdrempelige lezing prikkelt ze de toehoorders om met andere ogen naar het groen te kijken. Ook voor de eigen tuin, balkon of bloembak valt er altijd wel weer wat te leren. Zij heeft de afgelopen maanden diverse plaatjes op de Floriade geschoten en kan er enthousiast over vertellen. Bel voor opgave Jeanine Jonker Tuincursussen, tel. 072- 505 36 46 LIMMEN - Het Country Line-Dance start weer op dinsdag 17 september in De Burgerij, Dusseldorperwerg te Limmen. Van 19.30 tot 20.45 uur voor gevorderden en beginners, van 20.30 tot 22.00 uur voor vergevorderden en van 22.00 uur is er vrij dansen. Contactpersoon is Mcintje Guyt, tel. 072-5051374. CASTRICUM - Woensdagmiddag wer den verkeerscontroles gehouden op de Beverwijkerstraatwegen de Hcereweg. Tijdens de controle op de Bevcr- wijkerstraatweg werden 17 bestuurders bekeurd voor verschillende overtredin gen. Het hoogst scoorde het niet dra gen van de autogordel (14). Twee bestuurders reden te snel. De hoogst gemeten snelheid bedroeg 69 km/u waar 50 km/u is toegestaan. Eén bestuurder kreeg een bekeuring omdat de verlichting van zijn aanhangwagen niet goed werkte. Tijdens een controle op de Heereweg werden bestuurders vooral beboet voor het niet dragen van de autogordel (10) en te snel rijden (11). De hoogst geme ten snelheid bedroeg 86 km/u, terwijl ter plaatse een maximumsnelheid geldt van 60 km/u; Een bromfietsbestuurder kreeg een bekeuring omdat hij geen helm droeg. Kunst en vliegwerk in circus Bongo. CASTRICUM - Circus is altijd anders. Nooit hetzelfde. Zo heeft elke voorstel ling z'n eigen charme. Voor de nieuwste productie van circus Bongo geldt dat zeker. Hoe voelen de artiesten zich en wat voor sfeer heerst er in de tent, bij het publiek. Een voorstelling wordt elke dag beïnvloed door een combina tie van factoren. Dat maakt circus zo magisch en verrassend. Dat is ook wat dit circus met haar voorstelling wil: elke dag samen met het publiek iets beleven wat niet voorspelbaar is. Zij zijn er trots op een programma te presenteren dit met geen ander circusvoorstelling is te vergelijken. Op maandag 30 september en dinsdag 1 oktober om 16.15 uur en op woens dag 2 oktober om 15.00 uur vindt u cir cus Bongo op de Brink in Castricum. Kaarten zijn vanaf de eerste speeldag aan de kassa verkrijgbaar lussen 11.00 en 12.00 uur en 30 minuten voor aan vang van de voorstelling. De sfeervolle circustent is dit jaar omgetoverd tot een 'Koninklijk Paleis', compleet met kroonluchters, rood pluche, glanzend koper en goud. De cir cusvoorstelling is verpakt in een ver haal waarin paniek ontstaat wanneer de Koningin van Circus Bongo vertelt dat de Koning in aantocht is. De hof houding/circusartiesten zorgen voor hilarische taferelen, gecombineerd met spectaculaire circusacts. Show In het paleis blijken alle medewerkers van de hofhouding anders te zijn dan zij zich op het eerste gezicht voordoen. Zo zweeft de tuinman aart strapaten in de nok van de tent. De schoonheid van deze act zit in de moeiteloosheid waar mee hij de allermoeilijkste oefeningen brengt. In de keuken is het ook feest met de kok en de kokkin. Simpele huis houdelijke voorwerpen zoals kopjes, borden en schaaltjes vormen de belangrijkste rekwisieten. Een act die juist door de eenvoud boven alle uit stijgt. Wanneer het duo uit de keuken naar de kelder afdaalt om extra draai ende borden te halen, treffen zij de hof nar. Deze Nar zet vervolgens de wijn kelder op stelten met een zeer gewaagd rola-rola nummer. Naast de hofhou ding wonen er ook twee prinsessen in het paleis. Zij zijn niet alleen super def tig. maar ook nog eens uitzonderlijk lenig. Wanneer zij de piste betreden vouwen zij zich in de meest onwaar schijnlijke bochten. Steeds als u denkt moeilijker kan haast niet wordt er nog een schepje bovenop gedaan. En dan zijn er nog de ridders. Hun materiaal bestaat uit een stand van glasvezel zoals men die bij het hoogspringen in de atletiekwereld gebruikt. Deze act is een combinatie van krachtsinspanning en precisie. Met recht en adel nummer. Dieren De dieren welke leven rondom het paleis zijn net zo bijzonder als de men selijke bewoners. Zo zijn er gedresseer de duiven, eenden, pony's en kamelen. Deze dieren uit de koninklijke stallen laten de harten smelten van het publiek. Zeker wanneer zij samen met de populaire clowns Flop en Dropje in de piste verschijnen. Het onuitputtelij ke komische repertoire van dit duo bezorgt het publiek ook dit jaar weer veel plezier. Als zij de piste betreden weten zij jong en oud te vermaken. Het is dan ook niet vreemd dat u ze meer dere malen ziet tijdens de voorstelling. In deze prachtige productie vormen mens en dier een koninklijk geheel. Men ziet een enthousiaste cast onder andere afkomstig uit Polen. Mongolië. Duitsland en Nederland. De artiesten zijn geselecteerd op kracht, dynamiek en uitstraling. Kortom, ook dit jaar er in Circus Bongo weer te veel om op te noemen. Open uw ogen, open uw hart en onderga de droomwereld van Circus Bongo.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 12