m Mul mannenmode viert 1-jarig bestaan in Heiloo met leuke actie Bibliotheek viert 40-jarig bestaan met twee lezingen Vredesweek 2002 van 22 tot 29 september f Glascollectie van Het Huis. 22,95 Familieziek Medische diensten WM Kerkdiensten DEUTEKOM UITKIJKPOST - 18 SEPTEMBER 2002 - PAGINA 2 Auto gestolen onder bedreiging Buk Buk mededeling De redactie van de Uitkijkpost is op de vólgende uren bereikbaar: maandag van 9.00 tot 17.30 uur, dinsdag van 9.00 tot 13.00 uur en donderdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, woensdag is de redactie afwezig. Aangeleverde kopij De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niette plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tot. 072-5330175, fax 072-5335644, B-mail: redactie@uitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo, m Foto's en kopij, Kunnen tot uiterlijk dinsdagochtend 10.QÖ uur worden verwerkt. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt tl aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. Mi In Limmen kopij uit Limmen kan bezorgd worden ij N. Admiraal, Bloemenhof 5 in Limmen. Kopij ingeleverd voor ma. 12.00 uur kan nog voor de eerstvolgende editie worden verwerkt. Het algemene postadres van redactie is Postbus 68,1850 AB Heiloo. Koor Nieuwe Stemming zoekt leden Tt Cursus keramiek en boetseren Aquajoggen voor 50-plus Enkelvoudig per paar 90,- Multifocaal per paar 200,- Het Huis Moen The Me nobody knows door prinses Christina Workshop Internet voor gevorderden CD van de week: The Me nobody knows Winkelhof V Loo 53 00 TeL 5335535 Met de rugzak op door China llllJI V s i-sZ ft fttl w ïd e n. Familieziek door Adriaan van Dis Boek van de week: Agenda Sporthal Het Vennewater Zwembad Het Baafje BW Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend tel: 072-5180618. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel.' 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter. Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00 19.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Hei loo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreekuur werkdagen 13.30-14.30 uur, zaterdag 10.00 11.00 uur en volgens afspraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21. 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Frederik Hendriklaan 3, 1814 JM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzen Hertog Aalbrechtweg 5, 1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 9.15 uur en vanaf 2 januari De Smetkliniek (Willibrord), Kennemer- straatweg 464, maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 9.30 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. Uitvaartverzorging Heiloo, tel. 072- 5115238. HEILOO - Donderdagavond tegen 21.30 uur is onder bedreiging van een mes een rode Alfa Romeo gestolen. De eigenaar, een 47-jarige inwoner van Heiloo, stond op de kruising Westerweg/Zeeweg in Heiloo toen een onbekende man bij zijn auto kwam staan en naar dp auto wees. De bestuur der dacht dat er wat met de auto aan de hand was en deed zijn portier open. Op dat moment haalde de onbekende een mes van ongeveer 30 centimeter te voorschijn en bedreigde de eigenaar van de auto daarmee. Vervolgens pakte de onbekende nog een mes. De eige naar van de auto moest uitstappen, waarna de onbekende instapte en weg reed. Het slachtoffer is vervolgens naar huis gelopen en heeft de politie gebeld. Even later werd de gestolen auto gesig naleerd in Egmond-Binnen, met daarin de verdachte en zijn vriendin. De man heeft toegegeven dat hij het slachtoffer bedreigd had en de auto had gestolen. De man is in verzekering gesteld, de vrouw is vrijgelaten. HEILOO - Wegens omstandigheden zullen de optredens van Beyond93, De Tonies en Yarn van 20 september ver schuiven naar 8 november. De Buk biedt bij deze haar excuses aan voor deze late berichtgeving. Kijk voor meer info op www.bukbuk.nl of bel 072- 5321048. Rob Olte vanger en Marco van HalI proosten op het succes van Mul mannenmode aan de Herenweg 28. (foto UKP) HEILOO - Het late zomerzonnetje doet haar uiterste best de toch al zo fraai ogende winkel van een extra glans te voorzien. De zonnestralen vallen neer op de fraai blauwe markiezen, waarop de naam Mul mannenmode prijkt. Een jaar geleden opende Marco van Hall zijn tweede kledingzaak aan de Heerenweg 28 in Heiloo. 3,5 jaar eerder nam hij Mul mannenmode over in Castricum, en niet zonder succes. Ook in Heiloo blijkt de formule aan te slaan. Klanten uit de wijde omtrek weten de weg-inmiddels te vinden naar Mul mannenmode, schuin tegenover winkelcentrum 't Loo. Bedrijfsleider Rob Ottevanger en de overige drie per soneelsleden doen er dan ook alles aan om het hun klanten naar de zin te maken. „Ik zit al 16 jaar in de mannenmode en kom vanuit een zaak in Amsterdam", laat Rob Ottevanger weten. „Een groot verschil met Heiloo, dat immers een dorps karakter heeft. Het is een leuke omgeving om in te mogen werken. In Amsterdam bouw je nu eenmaal veel minder makkelijk een band op met je klanten, iets dat hier haast als vanzelf gaat. Heilooërs zijn wat dat betreft veel gemoedelijker. Sommigen stappen zelfs even van de fiets om je gewoon gedag te zeggen." In het afgelopen jaar heeft Ottevanger nauwelijks iets aan zijn zaak hoeven te veranderen. „De Mul mannenmode formule is al jaren succesvol in Castricum, dus daar is met de winkel in Heiloo uiteraard op ingehaakt. Toch moet je wel bewijzen dat je een eigen klantenkring kunt opbouwen. De rand voorwaarden zijn echter prima. We hebben hier een uniek plekje op een goed punt, er komt daglicht door de ramen en er is een groot en gratis par keerterrein voor de deur." Marco van Hall vult zijn bedrijfsleider aan: „Doordat wij niet in het winkelcentrum zelf zitten hebben we onze eigen uitstr aling aan het pand kunnen geven. Begrijp me niet verkeerd, in het win kelcentrum is het ook niet verkeerd, maar we kunnen onze uitstraling hier beter benadrukken. Mensen komen ook gerichter naar binnen. Aanvankelijk wist nog niet iedereen waar zij de zaak moésten zoeken, maar inmiddels weten de klanten ons geluk kig wel te vinden." Sinds de opening heeft Mul mannen mode er een nieuw merk bij gekregen: Hugo Boss. Verder zijn gerenommeer de merken als Corneliani, Gant, Ténson, Dockers, Faeonnable en Brixon verkrijgbaar. Mul mannenmode is er voor mensen die het belangrijk vinden om er verzorgd uit te zien, die waarde hechten aan hun kleding en aan het uiterlijk, zijn beide heren het eens. „Een zaak als de onze moet het niet hebben van prijzenconcurrentie, maar van service", meent de eigenaar. „De klant stelt het op prijs wanneer hij in de watten wordt gelegd en extra service krijgt." Rob Ottevanger is het helemaal met deze uitspraak eens: „Persoonlijke aan dacht is heel belangrijk. Servicegericht werken staat bij mij dan ook hoog in het vaandel. Een klant merkt bijvoor beeld direct of een medewerker écht plezier in zijn werk heeft." Iets waarover de bedrijfsleider zich waarschijnlijk geen zorgen hoeft te maken als de voorlopige balans na een jaar wordt opgemaakt. „Ik ben inder daad zeer tevreden, het gaat goed", laat Marco van Hall weten. „Bovendien zijn wij enthousiast over de nabije toe komst, dus wat wil je nog meer?" Op zaterdag 21 en zondag 22 septem ber viert Mul mannenmode het 1-jarig bestaan met speciale aanbiedingen. Bovendien wordt op koopzondag (van 12.00 tot 17.00 uur) door delicatessen zaak De Deel voor drankjes en lekker nijen gezorgd Wie in het weekend van 21 en 22 september voor meer dan E 100,- aan kleding koopt krijgt tevens een waardebon van E 10,-, te besteden bij De Deel! HEILOO - Op 12 oktober 1962 werd de Stichting Openbare Bibliotheek Heiloo opgericht. Dit jaar bestaat de bibliotheek in Heiloo dus 40 jaar. De Stichting Openbare Bibliotheek Heiloo viert dit feit o.a. door de organisatie van twee lezingen, met gereduceerde toe gangstarieven. De eerste lezing is op 30 september, om 15.00 uur: De Middeleeuwen volgens Hanny Alders. Hanny Alders debuteerde in 1987 met de Historische roman Non Nobis, die werd bekroond met het Gouden Ezelsoor: de prijs voor het meest ver kochte literaire debuut. Geloofs vervolging en conflicten tussen anders denkenden vormen het thema van haar gehele oeuvre. Hierin past haar laatste (reis)boek In het spoor van de trouba dour. waarin het conflict van de eerste troubadours met de destijds gevestigde opvattingen over liefde, huwelijk en overspel wordt beschreven. Dit boek vormt één van de belangrijk ste onderdelen van deze middag. Op 14 oktober. 20.00 uur: Geschiedenis van Nederland in gebruik en tradities door Herman Pleij. Herman Pleij is onder meer bekend van zijn artikelen in dag- en weekbla den. Deze avond vertelt hij op zijn eigen humoristische wijze over cultuur historische onderwerpen en de Nederlandse mentaliteit. Toegangskaarten voor deze lezingen zijn ad. E 2,- (E 3,- voor niet biblio theekleden) verkrijgbaar bij de klan tenservice van de bibliotheek (072- 5330670). Bestellen (o.a. per e-mail bibliotheek@bibliotheekheiloo.nl) is ook mogelijk. HEILOO - Vanuit de kerkelijke vre desbeweging willen de leden in de Vredesweek aan de orde stellen hoe zij hun zekerheid zoeken en veilig stellen. Ze spreken over de manier waarop de politiek wereldwijd heeft gereageerd op 11 september. En over de manier waarop in Nederland sinds 11 septem ber de culturen botsen. De angst en onzekerheid van 11 september heeft de weg gebaand voor een ongezouten en soms bittere taal. Er is niets op tegen om uit te spreken wat je over en weer hindert, kwetst en dwarszit. Maar, zo vinden de leden: 'laten we zorgen dat een antwoord en een wedervraag mogelijk zijn. Ontmoeting van culturen is daarom de opdracht van deze Vredesweek'. In Heiloo vinden de volgende activitei ten in het kader van de Vredesweek 2002 plaats: Zondag 22 september, 19.00 uur. Witte Kerk: oecumenische viering van Woord en Gebed, voorganger is Ds. A.J. Mulder, verbonden aan het Landelijk Diensten Centrum van de S.O.W. Kerken als beleidsmedewerker KerkinActie speciaal voor de ontmoe ting Islam - Christendom. De Cantorij van de Ter Coulsterkerk onder leiding van Gerard Leegwater ondersteunt deze dienst muzikaal. Donderdag 26 september, 20.00 uur, inleiding gesprek, Willibrorduskerk, Westerweg 267, in de Ontmoetingsruimte een gast uit Indonesië ds. Wiesmoady Wahono. Hij woont in Malang op Oost-Java. Als theoloog is hij intensief betrokken bij de interreligieuze dialoog. Hij onder houdt een goed contact met de Nahdatul Ulama, de grootste moslim beweging in Indonesië en staat aan de wieg van diverse organisaties die wer ken aan toenadering en begrip tussen de verschillende religieuze groepen in Oost-Java. Ds. Wiesmoady Wahono zal HEILOO - Carien van Opstal en Jolanda Herngreen uit Heiloo starten binnenkort een koor onder de naam Nieuwe Stemming. Nieuwe Stemming zal gaan bestaan uit sopranen, alten, tenoren en bassen, ongeveer drie van elke stempartij. Muziekvoorkeur: swing en jazz, Nederlandse gedichten of bij voorbeeld van Brecht op muziek, wereldmuziek. Vrolijk, melancholiek, maf of serieus. Muzikaal gevoel is wel belangrijk. Zeker omdat het een wat kleiner koor is, hoor je elke stem. Opgeven kan bij Carien van Opstal, tel. 072-5340920 of Jolanda Herngreen, tel. 5321264. vertellen over zijn werk als 'dwarslig ger'. Zondag 29 september, 10.00 uur, Ter Coulsterkerk, Holleweg 111, oecumeni sche viering, voorgangers zijn Pastor W. van Schie en F.J. van der Wind. Het Dameskoor van de R.K. Willibrordus Parochie onder leiding van Didy Coljée verleent muzikale medewerking. Organisatie: Interkerkelijk Vredes beraad Heiloo in samenwerking met Interkerkelijk Pastores Beraad Heiloo. u f HL M£ NOBODY KnOW HEILOO - Het Nivon Heiloo organi seert het komend seizoen wederom een cursus keramiek en boetseren voor beginners en gevorderden. Deze cursus start op donderdagmorgen 3 oktober, van 9.30 tot 11.30 uur in het Open Huis (boven winkelcentrum 't Loo. bij het Witte Kerkje) en staat o.l.v. docente Saskia Sengers. Op 12 donderdagoch tenden kunt u deze techniek beoefe nen. Het Nivon heeft een eigen kera miek/pottenbakkersoven, zodat de werkstukken ter plekke worden gebak ken. Kosten cursus E 63,65 excl. mate riaal- en bakkostcn. Nivonleden krijgen reductie. Mocht u interesse hebben, dan kunt u inlichtingen inwinnen/ zich opgeven bij: Reina Mulder, tel. 072-5333127 of Astrid Oud holt, tel. 5336259 of Lineke Muller tel. 5334576. Voor meer details betreffende de inhoud van de cursus kunt u bellen met de docente tel. 072- 5331837. HEILOO - Vanaf donderdag 3 oktober van 14.30 tot 15.00 uur kunt u in zwem bad Loos, De omloop 9, beginnen met aquajoggen. Aquajoggen is bewegen in water, op een manier die het lichaam niet te zwaar belast. U heeft een soort band om die u ondersteund en drijvend houdt. U hoeft niet goed te kunnen zwemmen, de diepte van het bad is 1.40 meter. Voor informatie en aanmelding kunt u bellen met Stichting Oude renwerk Heiloo, tel. 072-5331297. Standaard met ontspiegeling en beschermende hardingslaag. In glas en kunststof. Op elke sterkte. Kortom, de Glascollectie van Het Huis biedt u optimaal kijkcomfort. Voor een vaste, scherpe prijs. HBO-OPTOMETRIST De cd The Me nobody knows is een hommage aan de slachtoffers van de ramp in New York, die plaatsvond op 11 september een jaar geleden. De opbrengst van de cd komt ten goede aan de veelal nog immer getraumati seerde overlevenden. Prinses Christina verbleef zelf gedurende 15 jaar in de bruisende stad. In haar tienerjaren ver loor zij haar hart aan het muziektheater en deze liefde is noöit voorbij gegaan. Op de cd krijgt zij tot haar eigen vreug de de kans om een van de mooiste Broadwaynummers te zingen. En de zangkwaliteiten van de Neder landse prinses zijn zeker niet slecht. Onlangs was zij nog op tv te bewonde ren in een duet met Rob de Nijs, die bovendien als gastvocalist op de zilve ren schijf te beluisteren is. Verder is aan de cd The Me nobody knows door het Nederlands Promenade Orkest onder leiding van Jurre Haanstra meege werkt. Als instrumentale solisten ver leenden Ivo Niehe, Nico van der Linden, Frits Landesbergen en Jan Menu hun medewerking. De cd bevat 19 nummers, goed voor meer dan een uur 'koninklijke' muziek. HEILOO - Welke muziek heeft Classic FM gisteravond uitgezonden? Bestaat er een lijst met gratis internetprovi- ders? Hoe is het weer op dit moment op de Canarische Eilanden? In de workshop Internet voor gevorderden wordt, op elke vraag een antwoord gevonden. Zoekmachine - Internetgids Weet u wel raad met www-adressen. maar nog niet goed waar u zult begin nen met zoeken? Tijdens deze works hop leert u wat het verschil is tussen een zoekmachine en een internetgids, en hoe u optimaal gebruik maakt van beide systemen. Met een eenvoudige zoekactie op internet wordt u al snel doorverwezen naar honderden inter netsites. Om dit te voorkomen, is het belangrijk om de juiste zoektermen te gebruiken, en deze te combineren in dë taal van de zoekmachine. Beoordelen van internetsites Iedereen die maar wil, kan op internet publiceren. Tijdens deze workshop wordt dan ook stilgestaan bij het beoordelen van de gevonden informa tie. Wie heeft de informatie op internet gezet, wanneer en met welke bedoe ling? Kritisch kijken naar het zoekre sultaat is heel belangrijk. Cursusdata Er zijn nog enkele plaatsen vrij op woensdag 25 september van 9.30 tot 12.00 uur. Ook kunt u zich inschrijven voor woensdag 27 november van 9.30 tot 12.00 uur, of voor maandagavond 2 december van 19.00 tot 21.30 uur. De deelnamekosten bedragen E 15.- voor leden van de bibliotheek en E 17,50 voor niet-leden. Informatie en inschrijven kan tijdens de openings uren bij de klantenservice van de Openbare Bibliotheek Heiloo, tel. 072- 5330670. Via e-mail is ook mogelijk: bibliotheek@bibliotheekheiloo.nl. duernr ui- door prinses Christina voor Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur, voorganger ds. F.J. van der Wind. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur, voorganger ds. H.C. van het Maalpad en pastor J. Oiling. Oec. dienst en koffiedrinken. Rooms-katholieke kerkdiensten GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur, voorganger pastor P. Jacobs. Witte Kerk Zondag 19.00 uur Oecumenische vie ring van woord en gebed, ds. A.J. Mulder v.h. Landelijk Diensten Centrum, m.m.v. de Cantorij. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met dameskoor, o.l.v. parochianen. Zondag 10.00 uur: eucha ristieviering met herenkoor, voorgan ger H. Helsloot. OL Vrouw ter Nood Vrijdag 8.30 uur eucharistieviering. Zaterdag 12.45 uur vormselgroep Oudorp. Zondag 10.30 eucharistievie ring, om 15.00 uur aanbiddingslof. Dinsdag 10.00 uur bedevaart Heemskerk. Woensdag 8.30 uur eucha-; ristieviering, 10.00 uur bedevaart KBO de Rijp, 10.30 uur bedevaart Rijnland. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur woord- en commu nieviering/gezinsviering met kinder koor, voorganger pastor J. Oiling. Zondag 10.00 uur woord- en commu nieviering met samenzang en orgel, voorgegaan door eigen woord- en com- muniegroep. Zondag 10.00 uur in de Hervormde Kerk oecumenische vie ring met lithurgisch koor, voorgangers pastor J. Oiling en H.C. van het Maalpad. H. Adelbertus Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur: eucharistieviering. Zondag 09.00 uur: H. Marg. Maria Alacoque Egmond aan den Hoef Zaterdag 19.00 uur: w.g.c. viering met samenzang. Zondag 10.30 uur: w.g.c.viering. OLV Onbevl. Ontvangen Egmond aan Zee Zaterdag 19.00 uur: w.g.c.viering. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking ser vice every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. HEILOO - De NBvP, Vrouwen van Nu, afdeling Heiloo start weer met het nieuw seizoen. De stand van deze vrou wenorganisatie heeft op de Uitmarkt veel belangstelling getrokken. Een tiental nieuwe leden heeft zich aange meld. De eerste algemene avondbijeen komst vindt plaats op donderdag 19 september, aanvang 20.00 uur. De loca tie is nieuw: een zaal van de Ter Coulsterkerk aan de Holleweg 111. De spreekster op deze avond is Mieke Reinders. Zij vertelt op een enthousias te manier over haar trektocht door China, voor velen een onbekend en merkwaardig land. De vele dia's zullen het geheel nog verlevendigen. De avond is voor iedereen toegankelijk, leden van de Vrouwen van Nu hebben gratis toegang, niet-leden betalen 2,50 euro. CASTRICUM - GEESTERDUIN 37 - TEL. (0251) 65 66 95, HEILOO - WINKELHOF 'T LOO 49 - TEL. (072) 533 25 95 Onder dreiging van de Koude Oorlog wordt een jongen voor de toekomst klaargestoomd. Hij moet zich leren weren in een kwade wereld en de bom tikt, ook in huis... Zijn opvoeder, meneer Java, is een door de oorlog beschadigde man die zijn zoon steeds meer bij zijn waanwereld betrekt. De jongen is de stille getuige, die alles ziet en niets vergeet. De waanzin raast door het huis en zijn moeder en zusters vor men een sceptisch koor dat commen taar levert op de gebeurtenissen. Evenals in Nathan Sid en Indische dui nen treedt in Familieziek een uit de koloniën afkomstig gezin op, dat een nieuw bestaan in Nederland probeert op te bouwen. Maar dit keer krijgt het persoonlijke verhaal van aanpassing en heimwee een haast mythisch karakter. De handeling verplaatst zich van een dorp aan zee naar een inrichting en de angst voor de toekomst neemt absurde vormen aan. Zo vertelt Adriaan van Dis in Familieziek het verhaal van een jongen die zich losmaakt uit de greep van zijn ouders en desondanks door de vloek van hun verleden wordt aange tast. door Adriaan van Dis voor 18,50 Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo naast Wtakeftit# t too, 072 5331483 LIB RIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: fnfo.deutekom@llbriB.nl Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 w Sporthal in Sportcentrum Het Vennewater, tel. (072) 5333152 Het Zevenhuizen 48,1852 JC Heiloo Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 •Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo,'tel. 5356681 of tel. 5356682. Op deze telefoonnummers kunt u ook informatie inwin nen over de verhuur voor het seizoen 2002/2003. Woensdag 11-09-2002 Woensdag 18-09-2002 Donderdag 19-09-2002 Vrijdag 20-09-2002 Zaterdag 21-09-2002 Zondag 22-09-2002 Maandag 23-09-2002 Dinsdag 24-09-2002 Woensdag 25-09-2002 Donderdag 26-09-2002 Vrijdag 27-09-2002 Zaterdag 28-09-2002 Zondag 29-09-2002 Maandag 30-09-2002 Dinsdag 01-10-2002 Woensdag 02-10-2002 Donderdag 03-10-2002 Vrijdag 04-10-2002 Zaterdag 05-10-2002 Zondag 06-10-2002 Maandag 07-10-2002 Dinsdag 08-10-2002 Woensdag 09-10-2002 19.15-23.00 19.15-23.00 14.00-15.30 08.30-12.15 19.15-23.00 Geen verhuur Geen verhuur Zaalvoetbal Zaalvoetbal Sportinstuif Schoolgym Zaalvoetbal 19.15-23.00 17.00-18.30 Zaalvoetbal Basketball 08.45-15.30 Schoolgym 17.00-22.30 Volleybal 08.30-15.30 Schoolgym 19.00-23.00 Volleybal 10.00-17.00 Vaccinatie GGD 19.15-23.00 Zaalvoetbal 14.00-15.30 Sportinstuif 16.30-17.30 Zaalvoetbal 19.15-23.00 Zaalvoetbal 08.30-12.15 Schoolgym 17.00-18.30 Basketball 19.15-23.00 Zaalvoetbal 15.00-20.00 Basketball 08.45-15.30 Schoolgym 17.00-22.30 Volleybal 08.30-15.30 Schoolgym 19.00-23.00 Volleybal 19.15-23.00 Zaalvoetbal 14.00-15.30 Sportinstuif 19.15-23.00 Zaalvoetbal 08.30-12.15 Schoolgym 17.00-18.30 Basketball 19.15-23.00 Zaalvoetbal 13.00-16.00 Zaalvoetbal 08.45-15.30 Schoolgym 17.00-22.30 Volleybal 08.30-15.30 Schoolgym 19.00-23.00 Volleybal 19.15-23.00 Zaalvoetbal De Omloop 11 - 1852 RJ Heiloo - tel 072 5333909 Bezoekersaantallen. Net als vorige jaren zullen we u wekelijks informeren over onze bezoekers. Met als uiteindelijke doel om de magische grenzen van 50.000 en zelfs 60.000 te overschrijden. Tot en met zondag 04 aug. Tot en met zondag 11 aug. Tot en met zondag 18 aug. Tot en met zondag 25 aug. Tot en met zondag 01 sep. Gehele seizoen 2002 2001 2000 1999 34.477 42.579 37.042 48.631 35.821 43.544 40.532 49.638 45.632 47.623 42.938 50.435 47.217 54.100 45.719 52.946 48.527 55.238 46.913 56.605 48.527 55.238 46913 56.605

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 2