KORTINGEN TOT fiftOZ jpBEVER .yyj} Nieuwe jeugdboeken Jaap-Wim van der Horst Tweede skeelerronde van Heiloo op De Oude Werf Foresters vergeet het winnende punt te maken Winnaars prijsvraag Uitmarkt ABN AMRO Najaarsnota en Meerj aren beleidsplan Falkland speelt Heer Kraai en het gevonden voorwerp Kampioenscappen Boscrossers zonder kampioen College dringt begrotingstekort in vier jaar verder terug www.bever.nl rugzakken, GoreTex jacks, fleece, tenten, slaapzakken, accessoires, winterkleding, berg-wandelschoenen, bergsport- en kampeermateriaal. ERA Heilooër wedstrijd danspaar promoveert na vierde kampioenschap The Zemsonites in de Ypsalon Uitslagen Double Stars YOC-coryfeeën bij opening Kinderboeken week in Bibliotheek Tweedehands boeken markt in het Trefpunt (foto: MSP) UITKIJKPOST - 25 SEPTEMBER 2002 - PAGINA 10 5 OKTOBER 2002 www.era.nl UITVERKOOP Tenson, Columbia, The North Face, Lowe Alpine, Hanwag enz. Alkmaar Kanaalkade 53 donderdag koopavond] Haarlem Zeilweg 63 i donderdag koopavond] HEILOO - Het danspaar Coen en Tineke Hekman won zaterdagavond 21 september in Oldenzaal de Grote Prijs van Twente. De wedstrijd werd georga niseerd door danssportcentrum Rob Rouwhorst onder auspiciën van de Nederlandse Algemene Danssport Bond en de Internationale Dans Sport Federatie. Aan deze wedstrijd namen paren deel uit Nederland, Duitsland en België. De prijsuitreiking werd verricht door Kim Kotter, Miss Universe Nederland 2002. Met dit vierde Kampioenschap in de S4-klasse bal- lroomdansen was hun puntentotaal ruim voldoende om te promoveren naar de S3 klasse. Het paar heeft in een seizoen de S4 klasse doorlopen en wist in mei jl. bij de Nederlandse Kam pioenschappen te 's Hertogenbosch zeer succesvol beslag te leggen op een 3e plaats. Coen en Tineke worden getraind door Christa de Bruijn en komen uit voor dansschool Christa de Bruijn-Bonel in Alkmaar. HEILOO - In het kader van 10-jarig bestaan zullen op zaterdagavond 28 september The Zemsonites, bekend van het Oranje bal, optreden in de Ypsalon. Drie zangeressen een zanger en vijf fantastische muzikanten vormen deze stevige band met een unieke uit straling. Lekker swingen op muziek uit de jaren '70 en '80 is het motto. Jeugdsentiment voor de dertigplussers. De vrolijke energie op het podium zorgt voor een geslaagd feest waar publiek heerlijk geniet en jeugdherin neringen op haalt uit vervlogen tijden. Een 'oh, ja' gevoel, iedere keer als er weer een 'ouwe' wordt ingezet. Dansen op de hits van Mud, Bryan Ferry, Les Humphries singers, Gruppo Sportivo, Blondie, Dexy's Midnight Runners, Nena, Karen Young, Talking Heads en de Poppy's. Ze komen op deze avond allemaal voorbij. Kortom: het zal een avond worden om nog lang met plezier aan terug te denken. Iedereen is van harte welkom, de entree is gratis, en de zaal is open vanaf 21.00 uur. De Ypaslon kunt u vinden aan de Hucht 4 in Ypestein. HEILOO - De teams van honk-, soft en peanutbalverenifing Double Stars hebben afgelopen week als volgt gespeeld: Honkbal: HB2 - Beagles 5-3, HB3 - Seagulls 11-2, Seagulls - HB3 2-9, HB4 - Kinheim 5-11, Adegeest - Juni 15-4, Adegeest - Juni 12-8, Jun2 - Koedijk 6- 2, HCAW - Adsp. 15-0, HCAW - Adsp. 14-2. Softbal: Dames 1 - Odiz 18-11, Dames 2 - Dames 3 18-6, Flying Petrels - Pupillen 5-6, Herons - Heren 1 2-0, Peanuts 2 - DVH 2 28-22, Peanuts 3 - DVH 1 21-27. HEILOO - Het college streeft naar handhaving van het huidige voorzie ningenniveau. Om het begrotingstekort terug te dringen ruimte te scheppen voor nieuw beleid, maar ook als gevolg van de noodzaak om budgetten behorend bij bestaand beleid aan te passen, stelt het college ombuigingen voor. Het college wil de komende vier jaar in totaal een bedrag van tussen de E 400.000 tot E 600.000 ombuigen deels gericht op specifieke taken en deels een algemene ombuiging. Het gaat hierbij onder meer om het neerwaarts bijstel len van uitgaven specifiek gericht op de groenvoorzieningen door het maken van bijvoorbeeld keuzes in de mate of frequentie van onderhoud. Dit geldt ook voor het onderhoud van wegen. Daarnaast wil het college een discussie voeren met de gemeenteraad over de vraag of en in welke mate de onroeren de zaakbelasting structureel verhoogd moet worden. Nieuw beleid en extra uitgaven voort zetten bestaand beleid In totaal rekent het college in 2003 E 187.800 in voor nieuw beleid en in 2006 is dat bedrag rond de E 160.000. Nieuw beleid krijgt onder andere vorm in het aanstellen van een«derde politiesurveil lant, het verhogen van de subsidie voor de muziekschool door de toename van het aantal jeugdige inwoners, het reser veren van geld voor het uitbreiden van schoolgebouwen, het beschikbaar stel len van geld voor het verwijderen van hinderlijke drempels en een financiële bijdrage voor het project buurtbus. Het college rekent E 332.655 extra in voor het voortzetten van bestaand beleid in 2003 oplopend tot 688.000 in 2006. Het gaat hierbij onder meer om extra uitgaven die voortvloeien uit ver vanging openbare verlichting, de CAO- afspraken in het kader van het gemeen telijk subsidiebeleid, het planmatig onderhoud van de gemeentelijke ge bouwen, de kosten van het duale sys teem, de reconstructie van iepenlanen, en het verbeteren van de veiligheid van speelvoorzieningen. De komende jaren wil het college zich richten op een goede uitvoering van alle plannen zoals deze onder meer in de Voorjaarsnota van 2001 ert in het collcgcakkcord zijn afgesproken. Terugdringen begrotingstekort Door de inzet van een deel van de, gelukkig nog hoge, reserves en samen met andere maatregelen, zoals specifie ke en algemene ombuigingen, en het verhogen van de onroerende zaakbe lastingen met 2,75 reële verhoging vanaf 2003 plus 1% per jaar extra oplo pend tot 4% in 2005 voor het opvangen van de kosten van de herwaardering onroerende zaken en inningskosten, wil het college het begrotingstekort verder terug dringen tot E.72^.000. Het colle ge wil een discussie aangaan met de raad over de vraag of een verder struc turele verhoging van de onroerende zaakbelasting wordt toegepast als ins trument om naast de reële verhoging van de OZB daarmee verder toe te werken naar een sluitende begroting op termijn. Dit met de bedoeling het zo goed mogelijk behouden van het voorzieningenniveau in ons dorp waar op wij toch allemaal trots op zijn aldus het college van B&W van Heiloo. Het college heeft bij de voorbereiding van de najaarsnota vastgesteld dat de mogelijkheden om uitgaven verder om te buigen zonder dat het voorzieningen niveau wordt aangetast uiterst beperkt zijn. Het college stelt verder vast in de aanbiedingsbrief bij de najaarsnota, dat de financiële positie feitelijk voortvloeit uit de relatie tussen de opbrengst van de onroerende zaakbelastingen (OZB) en de door het rijk gehanteerde eigen inkomensmaatstaf in het gemeente fonds. In die eigen inkomensmaatstaf gaat het rijk uit van een landelijk gemiddeld OZB tarief voor alle gemeenten. De gemeenten zijn overi gens vrij in de (ceuze van de hoogte van de tarieven. In Heiloo js door een goed financieel beleid tot nu toe nimmer aan leiding geweest om de OZB tarieven op (veel) hoger niveau te brengen. Het verschil tussen de OZB opbrengst en het bedrag van de eigen inkomensmaat staf die het rijk hanteert, bedraagt ruim E 1.000.000. Zou het college uitgaan van een gemiddeld OZB tarief dan houdt dat'in dat de tarieven met 40% verhoogd zouden moeten worden. Dit is bestuurlijk geen optie, maar wel wil het college de al genoemde discussie met de raad voeren over OZB tarieven. Najaarsnota en Meerjarenbeleidsplan In de Najaarsnota en het Meerjaren- beleidsplan geeft het college een beeld van de financiële positie voor 2002 en volgende jaren. De gemeenteraad zal zich daarover uitspreken in de raads vergadering van 5 november 2002. De eerste termijn wordt schriftelijk afge handeld. De mondelinge tweede ter mijn vindt plaats op 5 november vanaf 15.30 tot 18.00 uur met een vervolg vanaf 20.00 uur. Bij de behandeling van de Najaarsnota worden ook de algeme ne beschouwingen gehouden. Reserves Het college stelt de gemeenteraad voor om in 2003 een bedrag van E 11.666.000 van de budgetreserve in te zetten en over te hevelen naar de alge mene reserve. De rente daarvan wordt volgens het huidige beleid toegerekend aan de lopende begroting. Dit houdt een structureel hogere rente-inkomst in met als resultaat een lager begro tingstekort vanaf het jaar 2003. Ombuigingen Het college wil ombuigen op specifieke en algemene taken. Het college stelt de raad voor om minder geld uit te geven aan groenonderhoud en wegen en paden door het maken van onder- houdskeuzes. Daarnaast doet het colle ge voorstellen voor het verhogen van de tarieven voor standplaatsen en het uit breiden van een aantal marktkramen om te komen tot een kostendekking van 100%Het college rekent ook, zoals aangekondigd in het collegeakkoord, voorzichtig een ombuiging in voor het afbouwen van de individuele vervoers voorziening voor de periode 2003-2006 van respectievelijk E 15.000, E 30.000, E 50.000 en E 80.000. Besluit de raad bij de evaluatie van de Wet voorzieningen gehandicapten in december van dit jaar tot (volledige) afbouw, dan kan 2003 als overgangsjaar gelden. Verder wil het college financieel voordeel behalen bij de inkoop van producten, oplopend van E 10.000 in 2003 tot E 30.000 in 2006. Het zwembad krijgt tot taak om met ingang van 2004 E 15.000 te bezui nigen. HEILOO/CASTRICUM - Na de eer ste delen uit de voetbalserie FC Oostwijk verschijnen in de tweede helft van september drie nieuwe jeugdboe ken van Jaap-Wim van der Horst bij Uitgeverij Kluitman Alkmaar. „De reacties op de eerste twee boeken waren heel erg leuk," zegt de oud redacteur van de Uitkijkpost. „De dochter van een vriendin van mij heeft er zelfs een spreekbeurt over gehouden op school." Bij de nieuwe boeken zitten het derde en vierde deel van FC Oostwijk, verha len over voetbal en nog veel meer voor lezers vanaf 8 jaar. Elco van Putten is de hoofdpersoon: een jongen die alles over heeft voor een kampioenschap met zijn team D3. „Maar ook een jon gen die van alles meemaakt en zelf op zoek gaat, dingen ontdekt, plezier beleeft of kwaad is," vult Jaap-Wim aan. In 'Doorgaan!' komt een ploeggenoot van Elco in de problemen na een tas jesroof. Elco zelf heeft het moeilijk op het veld: omdat de keeper van de D3 ziek is, moet Elco plotseling het doel verdedigen. 'Koppen tegen elkaar' zit vol met voetbal. Elco mag invallen in de Dl van FC Oostwijk, een droom, maar alle tegenstanders zijn bijna een kop groter dan hij is. Alle hens aan dek De derde titel die verschijnt is 'Alle hens aan dek', een verhaal voor lezers vanaf 9 jaar. „Ik hoorde dat het thema van de kinderboekenweek 2002 'Aye, aye, kapitein' zou worden. Meteen moest ik denken aan de zeilreizen die ik een jaar of tien terug heb gemaakt op een grote klipper. Bijvoorbeeld een weekend met een heel stel vrijwilligers van jongerencentrum Buk Buk, waar ik toen bestuurslid was. Maar ook een reis van een week over de Waddenzee," vertelt de schrijver. ,,Die reis heb ik als basis gebruikt voor het boek, aange vuld met allerlei andere gebeurtenissen en verzinsels. Tijdens het schrijven was ik gewoon weer aan boord van het schip, dat in mijn boek De Windvanger heet." De hoofdpersonen in 'Alle hens aan dek' zijn Remco en Amber Kessels. Op het laatste moment gaat de vakantie reis met hun ouders naar Amerika niet door: het is te duur. In plaats daarvan gaat het gezin een weekje kamperen bij het Lauwersmeer in Groningen en daarna zeilen op de Waddenzee. Eenmaal aan boord van De Wind vanger is Remco Amerika snel verge ten. Ze zeilen met een stevige wind uit naar Schiermonnikoog, 's Avonds ligt Remco in zijn kooi onder het voordek. Hij hoort het klotsen van het water tegen de romp van het schip en het geritsel van kabels en touwen tegen de mast. Plotseling zijn er nog meer gelui den. Het lijken wel voetstappen en gefluister van stemmen... „Het was een heerlijk boek om te schrijven," zegt Jaap-Wim. -„Herin neringen, vrienden van toen en natuur lijk een heleboel fantasie. Het was alsof ik zelf weer aan het zeilen was, al moest ik wel wat onderzoek doen naar de juis te begrippen. Dat gedoe met bakboord en stuurboord, fok, grootzeil en over stag gaan... Maar het is absoluut geen technisch zeilboek geworden of een toeristische beschrijving van het Waddengebied. Gewoon, een spannend verhaal, met herkenbare gebeurtenis sen en flink wat humor en avontuur." Tijdens de kinderboekenweek (2 tot 12 oktober) zal Jaap-Wim van der Horst als een van de drie Heilooer schrijvers te gast zijn bij Boekhandel Deutekom. Meer informatie volgt in de Uitkijkpost. HEILOO - Woensdag 18 september werden de winnaars bekend gemaakt van de ABN AMRO Uitmarktprijsvraag. Freek van de Werff, Andrea Hanemaaijer, Sanne Prins en Tim van Gelder kregen uit handen van Bas Zuurbier van de bank prachtige prijzen uitgereikt. De prijswinnaars hadden op de Uitmarkt van Heiloo het aantal pennen in de glazen bak58 stuks, juist geraden. Ruim 300 kinderen hebben aan de prijsvraag meegedaan, maar slechts 4 van hen wisten het juiste aantal te raden. Frank en Tim ontvingen een Ajaxrekening met een Ajax-welkomstpakket, Andrea en Sanne kregen een Eurostylerekening eveneens met een welkomstkado. Om de kinderen alvast wat op weg te helpen met sparen ontving elk van hen een bedrag van 25 euro op de nieuwe rekening. Als toetje mochten de winnaars ook nog even een kijkje nemen in de grote kluis van de bank. HEILOO - Zondag 29 september vindt voor de tweede keer de skeelerronde van Heiloo plaats. Na de grote deceptie van vorig jaar, toen door het slechte weer de skeelerwedstrijd werd afgelast, gaat de organisatie nu uit van een nieu we succesvolle editie in Heiloo. Tijdens de eerste editie heeft men beginners, aanstormende talenten en echte cracks kunnen bekijken, die allen op hun eigen niveau een boeiende wedstrijd hebben gereden, waarin de spanning tot een waar hoogtepunt steeg. Maar zoals bij alle belangrijke sportevene menten gold voor sommige deelnemers ook hier dat meedoen belangrijker was dan winnen. Ook aanstaande zondag zijn alle men sen uit Heiloo en omgeving welkom om gratis deel te nemen aan de skeelerron de. Er wordt gestart in diverse leeftijds categorieën waarbij de jongste, vanaf 4 jaar, starten om 12.00 uur. De laatste startgroep voor de leeftijd vanaf 13 jaar start om 13.30 uur. De afstand varieert per leeftijdscategorie. De prijsuitrei king vindt aansluitend plaats in het wijkgebouw De Ypsalon, dat bestaat dit weekend 10 jaar en ook dat zal uit gebreid worden gevierd. Op zondag zal er ook nog een kermis en een rodeo stier voor het wijkgebouw staan. Deelname is voor iedereen gratis, beschermmiddelen zijn wel verplicht. Indien door de weersomstandigheden skeeleren niet verantwoord is, zal het een hardloopwedstrijd worden. Voor meer info: tel. 072-5330469. HEILOO - Wie heeft er wel eens iets gevonden of verloren? Iedereen toch zeker! Daarom is er ook in het Barre Beukenbos een 'Bureau voor gevonden voorwerpen', en heer Kraai is daar de baas van. Het rare is alleen dat, hoe goed hij ook zijn best wil doen, er hele maal niets te doen valt. Er wordt name lijk nooit iets verloren of gevonden, en daarom is het een heel saai baantje. Totdat er opeens hele rare zaken verlo ren worden en dat is pas het begin, want er wordt nog iets veel onbegrijpe- lijkers gevonden. En dan valt de arme heer Kraai ten prooi aan schrik, verba zing, ongerustheid, blijdschap en nog veel meer. Al met al een verrassend verhaal met grapjes, spanning, verliefdheid, tover trucs, boeffies, lieve heks, rijke dikzak en de meest vreemde snoeshaan die Falkland in tijden op de planken heeft gezet. Reden genoeg om snel kaarten te halen of bestellen voor een van de voorstel- HEILOO - Na de knappe overwinning van vorige week tegen buur HSV moest het team van trainer Edwin Veenstra aantreden tegen het nog ongeslagen Hoofddorp. Voor de aan vang van de competitie werd deze pro movendus door velen tot een van de titelkandidaten gerekend. Of het nu het ontzag voor de tegenstander was of dat men dacht dat na het goede resultaat van vorige week er een stapje minder hard gelopen kon worden was onduide lijk. Feit was dat de rood witten zeer slap aan het duel begonnen. De eerste helft werden de meeste duels verloren doordat Hoofddorp meer lef toonde en een duidelijke wil om te win nen had. Foresters speelde te ver uit elkaar en gaf de tegenstander te veel ruimte. Toch was het de Foresters dat de eerste twee kansjes van de wedstrijd kreeg. Een schot van Ralf Mulder vloog echter over het doel en de inzet van Dennis Dijkhuis werd door de Hoofddorp doelman gepareerd. Hierna werd de thuisploeg sterker en met name de veel wisselende spitsen waren voor de Foresters defensie moei lijk te stoppen. Meerdere malen doken ze aan de zijkanten op waar ze voor treffelijk werden bediend door de laat ste man van Hoofddorp die over een prima lange pass beschikte. In de twintigste minuut werd zo'n lange bal schitterend meegenomen door de snelle linksbuiten van de thuisclub waarna hij doelman Nick van Aart omspeelde. In plaats van de bal in het doel te schieten liet hij zich theatraal vallen waarna de dicht in de buurt zijn de scheidsrechter hem een gele kaart en een vrije trap tegen gaf in plaats van een strafschop. Een wissel door zijn coach werd zijn deel. Toch was deze gevaarlijke aanval voor de Foresters geen reden er een schepje bovenop te doen en het wachten was op de ope ningstreffer van Hoofddorp. In de bles suretijd van de eerste helft kwam die er ook. Slap uitverdedigen werd de Foresters fataal. De opgevangen bal werd aan de rand van het rechterdoel- gebied scherp voorgezet. Drie Foresters verdedigers misten de bal waarna de Hoofddorp spits weinig moeite had doelman van Aart bij de tweede paal te passeren. Ruststand: 1-0. In de rust wees trainer Veenstra zijn spelers fijntjes op de tekortkomingen in de eerste helft en eiste een andere mentaliteit. Dat de boodschap goed over was gekomen bleek al in de eerste vijf minuten van de tweede helft. De Foresters verdedigde meer vooruit en speelde veel agressiever op de bal. Hoofddorp moest achteruit en de rood witten kregen steeds meer grip op de wedstrijd. Schoten uit de tweede lijn leverden alleen nog niet het gewenste resultaat op. Omdat de thuisploeg HEILOO - De Kinderboekenweek 2002 heeft als thema meegekregen: 'Ay, Ay kapitein! Boeken over boten'. Voor deze speciale gelegenheid heeft oud VOC-kapitein Willem Klump aangege ven dat hij samen met zijn scheepsmaat Constapel (een onderofficier die voor het geschut, het kruit en de bewapening zorgt) de bibliotheek van Heiloo wil bezoeken. Tijdens een één uur durend programma (van 15.00 tot 16.00 uur) zullen zij op woensdagmiddag 2 okto ber oude tijden doen herleven. Daarbij brengen zij met hun luit en hun trekzak ook de nodige muziek ten gehore. De Openbare Bibliotheek Heiloo is zeer vereerd, dat zij deze hoge gasten, juist op dit moment, mag ontvangen. Alle kinderen van 9 tot 99 jaar worden dan ook van harte uitgenodigd om op deze historische middag aanwezig te zijn! HEILOO - Zaterdag 28 september is er van 10.00 tot 13.00 uur de maandelijkse tweedehands boekenmarkt in het Trefpunt, aan de Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. De opbrengst is zoals altijd bestemd voor de door de Stichting Ouderenwerk georganiseerde sociaal culturele activiteiten en goede doelen. Boeken en platen kunnen worden opgehaald (tel: 5331297), maar ook worden gebracht naar 't Trefpunt. lingen in Theater de Beun op: vrijdag 11 oktober om 19.15 uur, zaterdag 12 en zondag 13 oktober om 13.30 en 16.00 uur. Kaartverkoop start op vrijdag 27 sep tember bij: Reisbureau Holland International (Raadhuisweg) Boek handel De Schrijverij (Stations centrum), Sigarenmagazijn 't Hoekje ('t Hoekstuk), C 1000 Ypestein, Theater de Beun maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 17.00 uur. Bel voor meer informatie of reserveringen Jaap Schuuring, tel:072 5115511 steeds verder achteruit liep hield Foresters achterin een mannetje over. Laatste man Tristan Ooms werd daar om ingewisseld voor spits Geert Koelman. Hierdoor kwam Foresters sieeds dichter bij het doel van de tegen stander maar wilden de kansen maar niet omgezet worden in een doelpunt. Ruim tien minuten later was het dan eindelijk raak. Rechterverdediger Carlos Blom, die niet aan de wedstrijd mocht beginnen vanwege het te laat komen bij de bespreking was na de rust Walter Tromp komen vervangen. Zijn eerste voorzet van de wedstrijd was meteen een succesvolle. Dennis Dijkhuis nam, met zijn rug naar de goal toe, de bal aan, draaide schitterend bij zijn tegen stander weg en a la Bombarde schoot hij de bal onhoudbaar binnen: 1-1. Trainer Veenstra spoorde zijn mannen aan om de winnende treffer te forceren en binnen drie minuten kreeg de Foresters nog twee goede mogelijkhe den. Uit een voorzet van Maurice Stoffers was het Dennis Dijkhuis die dicht bij zijn tweede doelpunt was. Vlak daarop werd de Forestersspits binnen de zestien meter naar de grond getrok ken. De scheidsrechter stak zijn fluit in zijn mond om voor een penalty te flui ten maar besloot om de voordeelregel toe te passen. Helaas was hij de enige die in de daaropvolgende actie voor deel zag aangezien Dennis Karte zich tussen drie man bevond en onmogelijk kon afronden. Na het laatste fluitsignaal was het besef daar dat er met name in de tweede helft meer in had gezeten maar dat er teveel kansen werden gemist. De eerste helft toonde echter aan dat wanneer de Foresters te weinig inzet toont er ook van iedereen verloren kan worden. Een wijze les. Foresters 2 Het tweede speelde de lastige uitwed strijd tegen VVZ waarvan vorig jaar nog twee maal werd verloren. Na een van twee kanten slechte wedstrijd bleef de 0-0 op het scorebord staan. Wel bleef hiermee de ongeslagen status behou den. Deze fietscrossers vlogen met indrukwekkende hoogtes over de heuvels. HEILOO - Op zondag 22 september werd op de fietscrossbaan van F.C.C. De Boscrossers aan het Sportcomplex Het Vennewater de vijfde wedstrijd (in een totaal van zes) voor het Nederlands Kampioenschap verreden. Hoewel er flink gestreden werd om de titel, viel er in geen van de klasses een beslissing. Volgende week zal dit hoogst waar schijnlijk gebeuren in Haaksbergen, waar de zesde en laatste wedstrijd om het kampioenschap zal worden verre den. Zo'n 450 deelnemers namen deel aan het evenement. De Boscrossers gooi den ook dit jaar weer hoge ogen door met zo'n 25 rijders mee te dingen naar deze titel. De thuisbaan voor deze jon gens was op deze dag in hun voordeel, omdat ze alle kombochten, dubbel- jumps en anders obstakels kunnen dro men. Ook fietscrossverenigingen uit Uithoorn (U.W.T.C.), Langedijk (de Kleydrivers) en Velsen-Noord (Wijker- ooog) waren aanwezig, (foto: MSP) Winnaars: 5e wedstrijd Open Nk: Elite Man: Joost Wichman, Elite Woman: Willy Kanis, Sportklasse: Matthieu Tanke, Cruisers 40+: Teun Stam, Cruisers 30 t/m 39 jaar: Dirk Jan de Wilde, Cruisers 19 t/m 29 jaar: Cuno Rossen-Weurt, Cruisers 17 t/m 18 jaar: Sander Bisseling-Wijchen, Cruisers 15 t/m 16 jaar: Norris Martina, Cruisers t/m 14 jaar: Martijn Scherpen, Junior Men: Norris Martina, Boys 15 16 jaar: Ivo van der Putten, Boys 13 14 jaar: Martijn Scherpen, Boys 11 12 jaar: Kenny Smulders, Boys 10 jaar: Maurice van den Broek, Boys 9 jaar: Jeffrey Hoogland, Boys 8 jaar: Lars van Berkel, Boys 7 jaar: Jordi Schippers, Boys t/m 6 jaar: Mike van der Heijden, Girls 15 16 jaar: Natalja Buschers, Girls 13 14 jaar: Sharon van der Kolk, Girls 11 12 jaar: Jill Nagel, Girls 9 10 jaar: Merle van Benthem, Girls t/m 8 jaar: Ellis Ligtlee.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 10