Tuinvormgever Willem Koet Prullebakken en 'Verboden voor honden'-bordjes Uniek fotomateriaal van Egmond aan Zee Fit wakker worden begint met ontspannen slapen Gemeente Castricum beloont initiatief jeugd ere adresseti UITKIJKPOST - 25 SEPTEMBER 2002 - PAGINA 8 Jongerencentrum CONQUISTA Afgestudeerd 5 OKTOBER 2002 MUM ERA JE_ Opbrengst kankerbestrijding 5 OKTOBER 2002 ERA u Politie district Noord-Kennemerland Klaverjasdrive in de vriendschap De bibliotheek gaat buitengaats! 5053009. 5 OKTOBER 2002 ERA LIMMEN - Programma voor het week end van en 27,28 en 29 september: Kinderen: 4 tot en met 12 jaar. Op zaterdag 28 september kunnen de kinderen naar één van de nieuwste Walt Disney films gaan kijken of mis schien is het wel één van de klassiekers op het grootscherm. De ochtend begint om 10.30 uur en duurt tot ongeveer 12.00 uur. De ochtend kan in verband met de lengte van de film iets uitlopen. De entree is 1 euro. Tieners: 12 tot en met 15 jaar. Zaterdagavond 28 september is er weer een discoavond van 19.00 tot 23.00 uur voor de tieners. Kom samen met je vrienden en vriendinnen en vraag je favoriete nummer aan. Om 23.00 sluit de tent en de entree is gratis. Zondagmiddag 29 september is Conquista voor iedereen geopend van 14.00 tot 17.00 uur. Gratis entree. Jongeren: vanaf 16 jaar Vrijdag 27 en zaterdag 28 september is het jongerencafé, voor iedereen boven de 16 jaar, weer geopend van 20:30 tot 01:00 uur. Ga van het weekend bij Conquista langs en maak er, met je vrienden, een gezellige avond van. Behalve uiteraard de bar is er ook een pooltafel, flipperkasten, dartbord etce tera. De entree is gratis. ALKMAAR - Sinds 1986 heeft Willem Koet een hoveniersbedrijf waarmee hij vele tuinen in en om Heiloo heeft aangelegd. Tijdens zijn studie filosofie behaalde hij hiervoor de benodigde vakdiploma's, maar ook meteen de manier van kijken naar en benaderen van natuur. Daardoor ont werpt Willem allesbehalve standaard tuinen. Door middel van het gebruik van natuurlijke en duurzame materia len en door een flinke dosis creativiteit levert Tuinvormgever W. Koet bijzon dere tuinen af. Rusland Sinds anderhalf jaar woont Willem weer in Nederland, na een verblijf van 10 jaar in Rusland, waar hij zich onder andere heeft bezig gehouden met de verkoop van landbouwprojecten. „Ik woonde in Rusland in een sanatorium dat bestond uit een aantal huisjes met daar omheen zo'n 1,5 hectare grond. Ik deed daar heel ander werk dan ik nu in Nederland weer doe. Ik werkte als landbouwconsultant voor grote Neder landse bedrijven, ik heb met de werk groep Nederland-Rusland gewerkt in delegaties onder leiding van toenmalig minister van landbouw van Aartsen en heb voor de verkoop van landbouw projecten heel Rusland doorgereisd. Daardoor heb ik het land heel goed Archieffoto JonkerËgmonci aan Zee bij DEFA leren kennen. Zowel de cultuur, de wodka en natuurlijk de vrouwen: Russische vrouwen zijn prachtig! Wat minder leuk was, was de houding van de Russische autoriteiten tegenover 'buitenlanders' zoals ik, terwijl ik echt wel' mijn best heb gedaan me aan te passen. Zo sprak ik binnen een halfjaar vloeiend Russisch. Maar dat maakte hen niet zoveel uit. Om een voorbeeld te geven: toen ik het sanatorium betrok betaalde ik 1 dollar per maand voor gas, licht en water. Zodra ze er echter achter kwamen dat ik geen Rus was, verhoogde men mijn energierekening van de een op de andere dag naar 100 dollar per maand. Dat betaalde ik dus niet, waardoor alles werd afgesloten. Zakelijk is het de laatste twee jaar te moeilijk geworden, waardoor ik besloot weer terug te keren naar Nederland. Ik ga nog steeds zo'n twee keer per jaar terug omdat ik nog wel wat zaken doe in Rusland. Ook is nog steeds het sanatorium van mij, dat ik nu gebruik als zomerhuis, waar een gepen sioneerde boswachter de boel in de gaten houdtmaar ook hij is vaak dron ken en niet zo lang geleden is er veel gestolen. Ook staan er nog steeds 20 paarden, die ik door de jaren heen om me heen heb verzameld. Die haal ik nu per tweetal naar Nederland, om er hier een nieuwe eigenaar voor te zoeken. Geïnteresseerden mogen me dus bel len!" Creatief Sinds zijn vertrek uit Rusland heeft Willem zich weer volledig toegelegd op het ontwerpen en aanleggen van tui nen. Alhoewel ik me in Rusland eigenlijk met alles bezig hield behalve met tuinen, heb ik daar wel bepaalde ideeën opgedaan. Omdat de mensen in Rusland verschrikkelijk arm zijn, kun nen zij echt niet naar de bouwmarkt om schuttingen en tegels te kopen om daarmee een mooie tuin aan te leggen. Daardoor zijn zij genoodzaakt be staand materiaal te hergebruiken en te repareren, wat vaak erg mooie dingen oplevert. Die manier van omgaan met materialen dwingt je om creatief te zijn. Dat heb ik meegenomen naar Neder land. Ik gebruik bijvoorbeeld bijna geen beton en maak zelf speeltoestel len, pergola's en borderranden van onbehandeld hardhout (Acacia), wat vaak een verrassend resultaat oplevert en een mooie natuurlijke uitstraling geeft." Makkelijk Maar belangrijker nog dan het uiterlijk van de tuin vindt Willem de gebruikers van de tuin. „Daarom praat ik eerst uit gebreid met de opdrachtgever. Wat is die van plan met de tuin, hoe wordt de tuin gebruikt en welke aspecten vindt hij of zij het belangrijkst. Binnen korte tijd daarna heb ik een schetsontwerp klaar en eigenlijk is het altijd precies wat de klant voor ogen had. Na onge veer een week ligt er een tuin, dat komt omdat ik alles tijdens het schetsen al in mijn hoofd heb, ik hoef alleen nog maar de materialen te halen en deze te ver werken in de tuin. Dat maakt mijn werk zeer bevredigend en interessant." Doordat een tuin aanleggen Willem vrij makkelijk afgaat, is er veel mogelijk. „Ik begrijp de tuin en ik begrijp de opdrachtgever. Vaak heb ik aan een half woord genoeg. Ik schrik niet zo LIMMEN - Martine Twisk is afgestu deerd aan de faculteit der Gezond heidswetenschappen van de Univer siteit Maastricht, in de richting beleid en beheer in de gezondheidszorg. LIMMEN - Lianne Admiraal werd blij verrast toen zij nietsvermoedend binnenst ante bij de Rabobank aan de Kerkweg in Limmen. Zij zag een bedrag van 211, 09 euro bil verdubbeling van Logistiek en Managment de speciale Rabo studenten bijsluitergoed te beantwoorden: Jan Jansen was de eerste Nederlandse winnaar van de Tour de France. Als echte studentenbank heeft de Rabobank voor studenten niet alleen een uitgekiend dienstenpakket, ook is er regelmatig kans op een extraatje. En dat komt menig student goed van pas. Namens het verkoopteam van kantoor Limmen overhandigde financieel adviseur Bianca Bruin bovendien een prachtig boeket bloemen, (foto: UKP) CASTRICUM - Op woensdag 18 sep tember om 15.30 werden zij officieel ontvangen op het gemeentehuis Castricum: Milou, Kirsten en Jasmin. Zij waren uitgenodigd door wethouder Veldt, omdat zij een brief hadden geschreven over het vuil en de honden poep in hun speeltuintje. Veldt wilde graag met hen spreken, omdat Castricum inspraak en meedenken van bewoners hoog in het vaandel heeft staan. Daarna had de wethouder nog een verrassing in petto voor de jeugdi ge. gesprekspartners. www.cra.nl 0 P E N _H U 1 Z E N MAKELAAR R 0 U T 2 0 0 2 EGMONDEN - Fotograaf Peter Jonker vertegenwoordigt de vierde generatie van Foto Jonker te Egmond aan Zee. Het bedrijf werd in 1895 opgericht door zijn overgrootvader Pieter Jonker. Door de jaren heen hebben alle vier de generaties Jonker het dorpsleven in Egmond op de gevoelige plaat vastge legd en is er een 'Egmond' archief ont staan. Voor het eerst in het ruim hon derdjarig bestaan van Foto Jonker wordt een deel van dit archief ontsloten en middels de fotopresentatie '100 jaar Egmond in Beeld' aan het publiek ver toond. Zo'n 250 foto's, die de afgelopen 100 jaar door Foto Jonker in 'Derp' werden gemaakt zijn geselecteerd. Met de mogelijkheden van de hedendaagse digitale technieken zijn de afbeeldin gen gescand en worden ze gepresen teerd op een groot diascherm. Peter Jonker zal de foto's van commentaar voorzien. Door de prachtige presentatie van het beeldmateriaal en het enthousiasme waarmee Peter over de foto s vertelt kan bij voorbaat vastgesteld worden dat het een unieke presentatie betreft. De voorstelling vindt plaats op zater dagavond 5 en zondagavond 6 oktober in het Ö.K.-Verenigingsgebouw aan de Julianastraat 5 te Egmond aan Zee. De aanvang is op beide avonden om 20.00 uur. LIMMEN - De jaarlijkse collecte van de Nederlandse Kankerbestrijding heeft in Limmen E 3428.64 opgebracht. Hiermee kan het KWF ook dit jaar weer een bijdrage leveren aan weten schappelijk kankeronderzoek en aan voorlichting en begeleiding van kan kerpatiënten. Iedereen met vragen over preventie, erfelijkheid, vroege ont dekking, behandelingen of begeleiding kan bellen met de KWF-hulp en Informatielijn (gratis) 0800-0226622. De voorlichters zijn bereikbaar op maandag tot en met vrijdag van 10.00 tot 12.30 uur en 13.30 en tot 16.00 uur. Via een zogeheten voice response sys teem is het mogelijk om 24 uur per dag brochures (kosteloos) te bestellen. Deze zijn ook verkrijgbaar via de web site: ww.kankerbestrijding.nl De fotopresentatie maakt onderdeel uit van de 'Regionale Fotodagen 2002' die fotoclub DEFA organiseert ter gelegenheid van het 40-jarig bestaan van de club. Op beide dagen staat het O.K.-Verenigingsgebouw in het teken van de (amateur)fotografie. Vanwege de grote belangstelling die bestaat voor het historische beeldmate riaal van Foto Jonker is besloten om met (gratis) toegangskaarten te wer ken. Deze kaarten zijn, voor zowel de zaterdag- als de zondagavond, vanaf zaterdagochtend om 09.30 uur uitslui tend te verkrijgen tijdens de Regionale Fotodagen in het O.K.-Vereniging sgebouw. Per persoon worden maxi maal 2 toegangskaarten verstrekt. Per avond kunnen er maximaal 125 belangstellenden toegelaten worden. Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de secretaris van fotoclub DEFA, 072 - 506 5950. www.era.nl 0 P E N MAKELAAR H U 1 Z E N R 0 T E 2 0 0 2 CASTRICUM - Verloren in Castricum: gsm Nokia Baluw,3x sleutelbosje, zilve ren armband met bedeltjes, gouden bedelarmband 3 bedeltjes, bril bruin metalen montuur, dames horloge roest- vrijstaal, sporttas Adidas kleding, blauw kinderjack. Gevonden in Castricum: sleutelbosje met goudkleurig plaatje, gsm Motorola, 2 sleutels met zwart touwtje, rvs k'etting met sleutel. Verloren in Limmen: dames portemon nee zwart met bruine stippen. Gevonden in Akersloot: zilveren scha kelarmband. Verloren in Akersloot: 2 sleutels aan plastic hanger, gsm Swing 200 zwart. AKERSLOOT - Zaterdag 28 septem- ber zal de eerste drive van het nieuwe seizoen worden gehouden in café De Vriendschap in Akersloot. Traditioneel zijn de drives in de Vriendschap altijd goed bezet. Op de prijzentafel liggen onder andere levensmiddelenpakket ten, draagbare radio-cd spelers, paling en kaas. Voor wie geen geluk heeft met het klaverjassen, is er de mogelijkheid om via de grote loterij in de prijzen te vallen. De aanvang van deze drive is 20.00 uur en de kosten van deelname is E 3.50, opgave via tel: 0251-312866 of zater dagavond ter plaatse. CASTRICUM - Ay ay kapitein! - boe ken over boten - is dit jaar het thema van de Kinderboekenweek die plaats vindt van 2 tot en met 12 oktober. Piraten, muiterij, ontdekkingsreizen, scheurbuik, onderzeeërs, schipbreuke lingen, meisjes loos, zeemansliederen, kompassen, ankers en vuurtorens....Er is veel materiaal aan boord van de ves tigingen van de Openbare Bibliotheek Castricum en de Openbare Bibliotheek Uitgeest. Naast boeken, cd-roms en cd's, wordt er aandacht geschonken aan culturele en creatieve activiteiten rond om het thema van de kinderboeken week. De kinderboekenweek wordt op woensdag 2 oktober geopend met echte zeemansliederen. Een rondtrek kende kapitein speelt in de drie bibliot heken gezellige muziek van de zilte zee. Hij is in Castricum (Geesterduinweg 1) van 14.00 tot 14.20 uur, Limmen (Zonnedauw 2) van 14.35 tot 14.55 uur en Akersloot (Rembrandtsingel 1) van 15.10 tot 15.30 uur. Feest mee op de wilde woeste zee Laat je tatoeëren als een stoere zee bonk. Luister naar stormachtige verha len over de zee. Vul je scheepskist met dingen die handig zijn op een onbe woond eiland. Ontdek of je echte zee benen hebt. Doorsta de zoutwaterproef en breek je tanden op harde scheepsbe schuit. Leer spannende knopen. Als je mee wilt feesten op de wilde woeste zee moet je bewijzen dat je een echte zee rot bent. Vrijdagavond van 19.00 tot 20.00 uur op alle locaties. Leeftijd: 6 tot 9 jaar Toegang: E 1.50 Beleef het mee onder zee! Duik mee onder water en ontdek de spannende wereld onder zee. Jammer genoeg mag je nog niet zelf duiken maar je kan nu wel leren wat je allemaal nodig hebt om de wereld onder water te verkennen. Echte duikers van Onder watersportvereniging De Lamantijn, Delta Diving Alkmaar laten duikappa- ratuur zien en leggen uit hoe die werkt. En natuurlijk hoor je spannende verha len over de dingen die je onder water tegen kunt komen. Modder, vissen, wrakken, schatten? Op woensdag 2 oktober 14.00 tot 15.00 uur op alle loca ties. Leeftijd: 9 tot en met 12 jaar, toe gang: E 1.50. Kaarten (beperkt aantal verkrijgbaar) voor de activiteiten zijn verkrijgbaar bij alledrie de bibliotheekvestigingen Castricum. Wethouder Veldt, onder andere verantwoordelijk voor het wegwerken van afval, voegde de daad bij het woord en ging samen met Milou, Kirsten en jasmin een kijkje nemen op de vervuilde speelplek aan de Dorcamp in Castricum. (Foto: UKP) De meisjes schreven begin september de 'Beste mensen van de burgemeester' aan. Zij waren het zwerfvuil en de hon denpoep zat. Ze hadden zelf al het ini tiatief genomen om 'prullen uit het speeltuintje te halen'. Op het gemeen tehuis grepen zij de gelegenheid aan om ook andere mankementen aan de speeltoestellen naar voren te brengen. Wethouder Veldt, onder andere verant woordelijk voor het wegwerken van afval, voegde de daad bij het woord en ging samen met de meisjes een kijkje nemen op de bewuste speelplek aan de Dorcamp in Castricum. Milou, Kirsten en Jasmin werden vervoerd in een heuse gemeentewagen. Veldt: „Als we nieuwe speelterreintjes maken horen daar ook bankjes en prul lenbakken bij. Jullie leggen dus de vin ger precies op de zere plek, want hier staan geen afvalbakken. En dat jullie spontaan zijn gaan opruimen is een dui delijk signaal. Mensen let op, er moet iets gebeuren!" Chris Winter, beleidsmedewerker nieu we werken en projecten van de gemeente Castricum en ook verant woordelijk voor het beheer van speel tuinen, is ook aanwezig. Hij bekijkt alles met een kritisch oog. De wip is kapot, daar mankeert het aan een pen die uit de as gelopen is, de timmerman moet het speelhuisje weer fatsoeneren en er zouden doelpalen moeten komen, zodat de jongens kunnen voetballen. Kortom: een hoop werk aan de winkel. Winter bèlooft de jeugdige Castricum- mers dat na een week een en ander in orde zal zijn. Als er dan nog een mooi bord met spel regels zou kunnen komen, dan is ieder een weer tevreden en kunnen deze meisjes terug kijken op een geslaagde actie. Huisartsen Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend tel. 072-5180618. Tandartsen Tijdens het weekeinde en in de avon duren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Vuurbaak 7a. Geopend van 08.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekeinde en in de avonduren de Regionale Spoed- apotheek, Van Ostadelaan 248, Alkmaar, tel. 5143060. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. RIMA Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening, spreek uur: woensdag van 16.00 tot 17.00 uur in kamer 0.32 in het gemeentehuis (via achteringang), Zonnedauw 4. Tel. 5055363. Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten Heiloo. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Zorgcentrum De Cameren, Vredeburglaan 1, dinsdag en vrijdag tussen 08.00 en 08.30 uur. Prikpunt De Smetkliniek (Willibrord), Kennemerstraatweg 464, maandag t/m vrijdag van 09.00 uur tot 09.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Gemeente Limmen Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen, tel. 5051456. Open van 08.30 tot 12.30 uur. Grof vuil Tel. 5413533. Indicatiecommissie Aanvragen voor thuiszorg, verzorgings- en verpleeghuiszorg bij Regiobureau Zorgindicatie, Postbus 9331, Alkmaar, tel. 072 5670050. Ouderenwerk SWOL Secretaris mw. E. van Wieringen-van Wees, Oranjezon 3, 1906 VC Limmen, tel. 5051670. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur H. Corneliuskerk Pastor J. Oiling, tel. 5051275 en fax 5054503, spreekuur dinsdag 08.30 tot 09.15 uur, donderdag 16.00 tot 17.00 uur in de pastorie. Voor afspraken bel len. Diensten zaterdag 19.00 en zondag 10.00 uur. Secretariaat open vrijdag van 14.00 tot 16.00 uur, tel. en fax 5053793. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. Politiebureau Limmen tel. 0900-8844, geopend maandag van 09.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Politiebureau Akersloot tel. 0900-8844, geopend maandag van 14.00 tot 17.00 uur en donderdag van 09.00 tot 12.00 uur. LIMMEN - Bij JohWin Slaapcomfort in Limmen maken ze er veel werk van om u een zo ontspannen mogelijke nachtrust te kunnen garanderen. Slapen is een onderwerp waar we over het algemeen misschien niet zo heel diep over na denken. We vinden het heel gewoon dat we elke avond gaan slapen. Zoals we het ook vanzelfspre kend vinden dat we elke dag eten en drinken. Maar net als dat eten en drin ken is ook slapen noodzaak. Tijdens onze slaap rusten we niet alleen licha melijk en geestelijk uit. Ook verdwij nen opgebouwde afvalstoffen uit ons lichaam en wordt beschadigd weefsel hersteld. Hoe meer ontspannen u slaapt, des te beter deze processen ver lopen en des te fitter u wakker wordt. En dat fit wakker worden is natuurlijk weer nodig om de nieuwe dag met nieuwe energie aan te kunnen. „Zo is er voor elke slaapwens een oplossing," zegt John Winder, eigenaar van JohWin Slaapcomfort. „We hebben alle denkbare typen bedden en matras sen in de winkel". In principe zijn er twee soorten bed- den: de conventionele matrassen met waterbed heeft tegenwoordig ook een bedbodems en de waterbedden, zogenaamde 'elastische vinyl'. Dit spe- komt vooral omdat het een stuk extra comfort verschaft," legt John uit. „Zo kun je op een softsider goed zitten, en is de in- en uitstap een stuk eenvoudiger. Dit komt omdat er zich in plaats van een ombouw een comfortabele poly ether rand om het waterbed bevindt. Doordat het bed op verschillende hoogtes geleverd kan worden, is het ook nog geschikt voor 'alle leeftijden'. Een bijkomend voordeel is, dat er min der water ingaat, waardoor het stroom verbruik aanzienlijk lager is dan bij een hardside waterbed". Kwaliteitsverschil Volgens John Winder is ér een groot kwaliteitsverschil in waterbedden: „De laatste jaren is het waterbed steeds ver der ontwikkeld in kwaliteit en uiterlijk. De stabilisatievormen zijn sterk verbe terd. Zo kunt u in een goed waterbed probleemloos ontbijten, televisie kijken of een boek lezen. De aard van de sta bilisatie is onder meer van invloed op de prijs. Door de' verbetering van de kwaliteit is de kans op scheuren en lek ken vrijwel uitgesloten. Een goed Tegenwoordig zijn er ook watermatras sen die op praktisch alle stabiele bed bodems geplaatst kunnen worden. Zo kun je van het huidige, bestaande bed een waterbed maken. „Dat is erg han dig als je niet meteen de hele slaapka mer wilt veranderen," zegt John. Waterbedden Er bestaan twee typen waterbedden: hardside en softside. In het begin was er alleen het hardside bed, dat altijd in een ombouw geplaatst moet worden. Sinds enige jaren maakt het softside waterbed echter grote opgang. „Dit ciaal bewerkte vinyl zorgt ervoor dat lichaam en waterbed nog prettiger op elkaar aansluiten". Maar ook de manier waarop een water bed gefabriceerd wordt is belangrijk: "Lasnaden horen aan de onderkant van het waterbed te lopen zodat hierop tijdens het gebruik geen spanning op komt te staan, en let er op, dat de onder kant van grijs of zwart vinyl is. Dit voor komt namelijk dat het verwarmingsele ment ooit het waterbed kan verkleuren of kan inwerken. Veiligheid en zeker heid voor alles! Bij waterbedden die deze zeer belangrijke onderdelen niet hebben, zijn geen technologische ont wikkelingen doorgevoerd en zijn qua systeem dan ook sterk verouderd". Het is daarom verstandig om een waterbed aan te schaffen bij een geren ommeerde beddenspeciaalzaak, waar van u derhalve een uitstekende service en nazorg mag verwachten. Bovendien kunt u daar het waterbed goed vergelij ken met andere slaapsystemen, zodat u zeker weet dat de juiste keus gemaakt wordt. „Ook belangrijk", zegt John, „dat alles erbij inbegrepen is, zoals een goede wollen hoes, elektronisch ver warmingselement, ontluchter, slangen, vacuümpompje, vinylcleaner en milieu vriendelijke conditioner. Deze condi tioner moet ieder jaar opnieuw toege voegd worden. Het houdt het water fris en is tegelijktijdig een onderhoudsmid del voor vinyl en stabilisatie". Een waterbed kopen is een zaak van goede voorlichting, van wikken en wegen en... proefliggen. „Iedereen moet komen proefliggen" zegt John stellig. Proefliggen In een beddenzaak is het heel normaal dat men de verschillende systemen uit probeert. Want pas door een objectieve vergelijking van de verschillende syste men bent u in staat een juiste keus te maken. Gemeentehuis Limmen Expositie in de publieke ruimtes van het gemeentehuis van Joke Trim.Tot en met 6 november op werkdagen van 08.30 tot 12.30 en van 13.30 tot 17.00 uur. Johwin Slaapcomfort Expositie olieverfschilderijen en kleu renetsen van Tineke Kramer. Tot eind december te zien gedurende de ope ningstijden van Johwin Slaapcomfort aan de Rijksweg 127 te Limmen. Bibliotheek Akersloot Fototentoonstelling tot en met 30 sep tember van Cees Beentjes, aan de Rembrandtsingel 1. Beeldentuin galerie Akermare Collectie kunst van o.a. Ewerdt Hilgemann, Marry en Roel Teeuwen, Marijke de Vre, Alieke Hartog, Geny Titus, Peter Schelvis, Frederiek Walrecht, Reina Ramakers, Frits Bangert, Jan en Greetje Grijpma, Andre Vranken en Guusje Hamelynck. Tot eind september aan de Uiterdijk 2 te Akersloot. Tineke's Atelier Wisselende kunstexposities van aqua rellen, olieverf en etsen. Elke zondag geopend tussen 13.00 en 17.00 uur, Rijksweg 176 Limmen. Gemaal 1879 Het poldergemaal aan de Fielkerweg 4 te Akersloot. In de expositieruimte (voorheen de ketelruimte) worden ten toonstellingen gehouden van heden7 daagse kunst. Heden is dat de expositie van Trudy Keijzer en Henny Mazurel, expositie over water, zand en zee. Elke zondag geopend van 13.30 tot 16.30 uur. Elke eerste zondag van de maand is het gemaal (onder voorbehoud) in www.era.nl werking te bezichtigen. Serre Nella van Os Expositie van Nella met haar drie dochters 'Kwartet van Os'; onder ande re bronzen beelden, keramiek, acryl, olieverfschilderijen en aquarellen. Tot oktober elke zondag van 13.00 tot 18.00 uur te bezichtigen aan de Westerweg 39 te Limmen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 8