P Dagverzorging De Schalm bestaat 12,5 jaar B ■■HHIW2 R Seniorenuitzendbureau officieel van start Huisartsen mogelijk naar de Noordergeestkerk Mevrouw Langereis Koninklijk onderscheiden Resultaat overleg gemeente en Woningstichting Heiloo Dierenbescherming UITKIJKPOST - 2 OKTOBER 2002 - PAGINA 6 wËmm Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30-uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. dL HEILOO Verleende collectevergunning erk in uitvoering Baggerwerkzaamheden in de watergangen van Heiloo Afsluiting Vennewatersweg 10.00 ii lilii wgmm Afzwemmen zwembad Loos Samen eten in het Trefpunt Slagerij Brink valt in de prijzen KOOK verkoop Streekradio Excellence programma 50-Plus Activiteiten voor senioren in Heiloo Collecteweek Nederlandse Brandwonden Stichting Cursus opvoeden Tentoonstelling Silhouet 310079 Activiteiten NYVH Heiloo Face Tomorrow en 80's party in Buk Buk I,),.. JUgi.! - - vervolg van pagina 4 Door burgemeester en wethouders is aan de vol gende instelling vergunning verleend voor het houden van een collecte in de volgende periode. - Nederlandse Brandwonden Stichting van 6 tot en met 12 oktober a.s. De collectanten horen een legitimatiebewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. De gemeente Heiloo start in de maand oktober de derde fase van het baggerplan aan de zuid westkant van Heiloo. Het betreft de waterpartijen waarbinnen de wijken Baeten- burg, Boekenstein en Vredenoord liggen. De watergangen liggen: tussen Mariënstein en Baetenburg tussen Termijen en Boekenstein tussen Vrieswijk en Vredenoord tussen Vredenoord en Boekenstein tussen Vredenoord en Het Malevoort tussen Boekenstein en Het Malevoort tussen Baetenburg en Het Malevoort De werkzaamheden zijn uitbesteed aan een aan nemer. De gemeente houdt toezicht op de uitvoering van de w'érkzaamheden en het water schap Het Lange Rond op de,kwaliteit. De totale werkzaamheden nemen ongeveer vier weken in beslag. Meer informatie Voor vragen kunt u terecht bij de heer C. Hartland, kwaliteitsmedewerker afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer (072 -) 535 68 11. Het bedrijf Daalder uit Alkmaar gaat begin oktober asfaltering- en herstelwerkzaamheden uitvoeren aan de rijbaan en berm van de Venne watersweg tussen Heiloo en Egmond-Binnen. Die werkzaamheden vinden plaats in opdracht van de gemeente Heiloo. Voor een snelle en vei lige uitvoering van deze werkzaamheden wordt de weg voor autoverkeer afgesloten ter hoogte van de gemeentegrens tussen Bergen en Heiloo. De werkzaamheden starten maandag 7 oktober a.s. en worden uiterlijk op woensdag 9 oktober a.s. afgerond. Geen autoverkeer Gedurende de werkzaamheden is daarom geen autoverkeer mogelijk via deze route. Het autoverkeer wordt omgeleid via de (Heilooër) Zeeweg. Meer informatie Voor eventuele vragen kunt u contact opnemen met de heer M. Slippens van het Ingenieursbureau, telefoonnummer (072 -) 535 67 67. HEILOO - De dagverzorging in De Schalm (naast Huize Overkerck), bestaat 12,5 jaar. Woensdag 25 septem ber werd dit gevierd, in de grote boven zaal van Huize Overkerck. Vanaf 14.00 uur konden bezoekers en belangstel lenden onder andere meespelen met de bingo en genieten van een optreden van het koor van bewoners van het ver zorgingshuis: Toontje Lager. Ook werden er de nodige bedankjes en woorden van waardering uitgesproken aan mensen die het bestaan van De Schalm mede mogelijk maakten en maken. iiirtui HEILOO - Directeur Gerrit Zeeman van de Stichting Ouderenwerk en Arina van Damme, regiomanager Noord-Holland-Noord van uitzendbu reau Randstad, sneden donderdagocht end in 't Trefpunt gezamenlijk de taart aan. Hiermee werd de start van het seniorenuitzendbureau officieel en kunnen werklustige senioren van Heiloo voortaan in de vestiging van Randstad in het Trefpunt terecht voor een leuk of interessant baantje. 't Trefpunt hét ontmoetingscentrum in Heiloo waar senioren regelmatig bij elkaar komen, is de basis voor het seniorenuitzendbureau. De Stichting Ouderenwerk heeft in de persoon van Nonja van de Ark, coördinator sociaal en cultureel werk, een half jaar geleden contact gezocht met het uitzendbureau, omdat er onder de jonge vutters en gepensioneerden behoefte bleek te bestaan aan een betaalde (parttime) baan. Arina van Damme: „Het is de bedoeling dat we met enige regelmaat mensen aan een leuke baan helpen. Het gaat hierbij vooral om project matige inzet om aanwezig personeel te ondersteunen op bijvoorbeeld de administratie-afdeling, maar we hebben ook werk voor bijvoorbeeld gepensioneerde politie- of marine mensen die willen surveilleren bij scholen en toezicht houden bij bedrij ven. Onze ervaring is dat met name de senioren een betrouwbare doelgroep vormen, een groot verantwo ordelijkheidsgevoel hebben en het prettig vinden om nog ergens volop mee te draaien." Uniek project Het senioren-uitzendbureau is een vrij uniek project in Nederland, en dan met name door de samenwerking tussen een commerciële instelling en een non profit organisatie. Van Damme: „Uit ervaring weten we dat deze groep graag wil werken, maar niet zo snel binnen zal stappen bij een regulier uitzendbu- vW Sfc-Wi j?** m&s v* mi V00T if uw yms+s .-w tmmrn. tr'j mm Gezelligheid en veel bedankjes tijdens het 12,5-jarig bestaan van dagverzorging De Schalm. (foto: UKP) Bij de opening van het senioren-uitzendbureau in 't Trefpunt hingen er al aardig wat personeelsadvertenties op het bord. (foto: UKP) reau. Doordat deze vestiging zich bevindt in Het Trefpunt, is het laag drempelig voor de senioren, waardoor we elkaar op een ideale manier van dienst kunnen zijn. Wij schrijven bedri jven aan op zoek naar geschikt werk, en de potentiële kandidaten zijn al aan wezig in Het Trefpunt." Het samen werkingsverband wordt drie maanden na de start geëvalueerd. Dan wordt tevens duidelijk of dit project een meerwaarde voor senioren betekent. HEILOO - Op 31 augustus,4 en 24 sep tember werd er door leerlingen van zwembad Loos afgezwommen voor het A en B diploma. Het was de eerste keer na de zomervakantie en het was goed om te zien dat er in de vakantie door de meeste kinderen geoefend was. Iedereen was dan ook geslaagd. De geslaagden zijn: Diploma A: Laurens Biesheuvel, Kim v. d. Laken, Rozelotte Schouwenaar, Julia Ursem, Max Veerbeek, Tijn Kooien, Brechtje Vlaar Diploma B: Daniëlle Admiraal, Wouter Lamme, Michelle Neefjes, Marijke v.d. Werf, Freek v.d. Werff, Jort van Beek, HEILOO - Op 18 oktober is er weer een maaltijd in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2. Het 'Eten in het Trefpunt' is een gezamenlijke activiteit van de Stichting Ouderenwerk Heiloo en de ouderenbonden ANBO en KBO, in samenwerking met het personeel van de keuken van 'De Loet', de bediening door enthousiaste vrijwilligers en onder muzikale begeleiding van het pianospel van de heer Piet Houter. Het menu bestaat dit keer uit heldere groentesoep, kip pilaf met perziken, doperwtjes, gele rijst, en worteltjes, aar dappeltjes, jus en slavinken, en het dessert is chipolatapudding met aard beiensaus. Aanvang van de maaltijd is 18.00 uur. De maaltijd kost E 7,50 p.p.. te voldoen aan de balie van het Trefpunt voorafgaand aan de maaltijd. U kunt zich voor deze maaltijd opgeven bij de balie in het Trefpunt, tel: 072-5331297. HEILOO - Na een jaar te zijn wegge weest, was de landbouwtentoonstelling afgelopen woensdag weer in Alkmaar. Slager Brink sleepte tijdens deze vee tentoonstelling twee prijzen in de wacht met zijn eigen gefokte dikbillen, die u ziet staan in de weilanden bij Betsy's Hof aan de Kennemer- straatweg in Heiloo. Zie ook krant. de advertentie elders in deze REGIO - Op zaterdag 5 oktober houdt de Stichting KOOK weer haar maande lijkse verkoop. U kunt dan van 10.00 tot 14.00 uur in het pand aan het Victoriepark 2 in Alkmaar voor weinig geld allerlei goede, tweedehands huis raad en kleding kopen. De opbrengst wordt gebruikt om ontwikkelingspro jecten in de Derde Wereld te financie ren. Over de maand augustus bedroeg de opbrengst E 8290,-. In de maand oktober helpen zij bij een eerstelijns basis gezondheidsprogramma op de Filippijnen. Men zet zich in voor bevol kingsgroepen waarbij de regering zich niet bezig houdt met de meest elemen taire noden van de mens. Door middel van een financiële ondersteuning wordt de T'boli bevolking in de provincie Zuid Cotabato met het opstarten van een goede groentetuin en het aanplan ten van vruchtbomen geholpen, tevens zal een groep personen een basis gezondheidsopleiding krijgen. Heeft u nog bruikbare spullen, dan kunnen die worden afgeleverd bij de familie de Boer, Schuine Honds- bosschelaan 2, tel. 072-5330086. Indien u spullen wilt laten ophalen dan kunt u bellen met tel. 072-5117891, op maan dag en woensdag van 9.00 tot 15.00 uur en op de overige werkdagen van 15.00 tot 16.00 uur. Het uitzendbureau voor senioren is elke donderdag van 09.00 tot 12.00'uur geopend in Het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2. Inschrijven bij Randstad is gratis. HEILOO - Het programma van Streekradio Excellence, te beluisteren via de FM-band 106.3, kabel 96.5 is: Op 8 oktober van 20.00 tot 21.00 uur The Cats, een muzikale terugblik op deze legendarische Volendamse band mét de z.g. paling-sound. De samenstel ling is: Alfred Cahn, de presentatie: Connie v.d. Zwaag. HEILOO - Stichting Ouderenwerk Heiloo heeft nog enkele plaatsen vrij bij de volgende cursussen: Frivolite; fijn kantwerk door middel van kleine spoeltjes. Deze cursus start op donderdag 24 oktober van 14.00 tot 16.00 uur. De cursus duurt 8 lessen en kost 50 euro. Tijdens de cursus mergel- beelden wordt er uit Limburgs mergel de mooiste modellen gemaakt. Mergel is een zachte steensoort die zich mak kelijk laat bewerken. Deze cursus is ook zeer geschikt voor mensen die wat minder kracht in de handen hebben. Deze cursus start donderdag 24 okto ber van 14.00 tot 16.00 uur. De cursus kost 47 euro en duurt 8 lessen. In de cursus levensbeschouwingen wor den onder andere het jodendom, het boedisme, het christendom, de islam, het humanisme, het hindoeïsme en sekten besproken. Bovendien zal er enige aandacht geschonken worden aan het verschijnsel new-age. De cursus staat vooral in het teken van de grote vragen in het leven zoals: Waar komen we vandaan? Wat is de zin van het leven? Waarom is er zoveel lijden in de wereld? Daarnaast is er aandacht voor het leven van alledag en de gevolgen van de diverse levensbe schouwingen op maatschappelijk gebied. De cursus start op woensdag 30 oktober van 14.00 tot 16.00 uur. de cursus duurt 8 lessen en kost 56 euro. De cursus Frans voor beginners start woensdag 23 oktober van 16.15 tot 17.15 uur. De cursus duurt 25 lessen en kost 75 euro. Alle cursussen worden gegeven in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Voor informatie of aanmelding kunt u bellen met Stichting Ouderenwerk Heiloo tel:072-5331297. HEILOO - De afgelopen weken heeft er overleg plaatsgevonden tussen de gemeente en de Woningstichting Heiloo over het vinden van een andere locatie voor de huisartsen die op dit moment aan de Vinkenbaan zijn gehuisvest. Bij dit overleg zijn ook Univé en de betrokken huisartsen aan wezig geweest. Het overleg is voort gekomen uit de toezegging door het college aan de bewoners van de Vinkenbaan om zich in te spannen voor het vinden van een mogelijk geschikte andere locatie voor deze huisartsen. Tijdens het genoemde overleg is vast gesteld dat de aanwezige accommo datie in dë Noordergeestkerk als meest igewens#e locatie zou kunnen dienen vóór de tijdelijke huisvesting van de huisartsen. Een alternatieve locatie die alleen mogelijk wordt indien de Woningstichting haar plannen voor de realisering van een Gezondheidscen trum Onder Een Dak (GOED) en de bouw van een appartementencomplex op de plaats van de huidige Noordergeestkerk gefaseerd gaat uitvoeren. Alvorens de Woningstichting kan meewerken aan de realisering van het GOED en het appartementencom plex, wil zij duidelijkheid van de gemeente over de daarmee samen hangende financiële en ruimtelijke aspecten. Los daarvan zal de Woningstichting ook nog moeten bezien welke oploss ing gevonden kan worden voor de huidige gebruikers van de kerk. De gemeente streeft er naar om medio november met het bestuur van Woningstichting overeenstemming te bereiken over de belangrijkste uit gangspunten samenhangend met de realisering van het GOED en het appartementencomplex. Omdat Het huisvesten van de artsen in de Noordergeestkerk in overeenstem ming is met het bestemmingsplan is voor de realisering van deze locatie geen vérdere procedure nodig. Zodra de betrokken partijen overeenstem ming hebben bereikt, kan de locatie direct geschikt gemaakt worden voor de huisvesting van de huisartsen. De gemeente heeft zich richting Woningstichting al bereid verklaard de helft van de kosten die voortvloeien uit de verplaatsing van de huisartsenprak tijk voor haar rekening te nemen. De gemeente streeft er in ieder geval naar om een en ander omstreeks 1 januari 2003 gerealiseerd te hebben. In reactie op dit gemeentebericht zeg gen de bewoners van de Vinkenbaan het volgende: „Om te beginnen zijn we blij dat de gemeente en Woningstichting nu een actieve rol vervullen in het vinden van een geschikte locatie voor de huisart senpraktijk en de huisartsenzorg in Heiloo, maar bij enkele uitlatingen plaatsen we onze kanttekeningen:. REGIO - In de week van 6 tot en met 12 oktober gaan weer ruim 55.000 men sen op pad om geld bijeen te brengen om brandwondenslachtoffers te helpen in hun strijd tegen littekens. Al meer dan 30 jaar zet de Brandwonden Stichting zich in voor mensen met brandwonden. De Brandwonden Stichting doet steeds meer aan nazorg voor brandwondenslachtoffers. Bij brandwonden ontstaan in veel gevallen ontsierende littekens die voor een slachtoffer zowel lichamelijk als geeste lijk blijvende gevolgen hebben. Goede nazorg is voor veel slachtoffers van groot belang. Steun daarom hun strijd tegen littekens en geef een bijdrage aan de collectant die bij u langs de deuren komt. Uw gift is ook welkom op giro 20.21.22 of banknr. 70.70.70.643 Nederlandse Brandwonden Stichting Beverwijk. Wilt u helpen met collecte ren? Het kost maar een uurtje in uw eigen buurtje. U kunt zich opgeven door contact op te nemen met de Nederlandse Brandwonden Stichting, tel. 0251-275555 of via www.brandwon- den.nl. Het overleg is voortgekomen om zich in te spannen voor het vinden van een mogelijke geschikte andere locatie Een alternatieve locatie die alleen mogelijk wordt indien de Woningstichting haar plannen gefaseerd gaat uitvo eren. Reactie: „Er is niet alleen sprake van inspanning. De wethouder heeft toegezegd aan de bewoners van de Vinkenbaan dat de portocabins aan het einde van het jaar weg zijn. Tevens moet vermeld worden dat de bewoners zelf als eersten een behoorlijke inspan ning hebben geleverd in het vinden van een" oplossing. Dit heeft zich geuit in het initiëren van het constructieve overleg met belanghebbende partijen en het aandragen van 40 alternatieve locaties." Alvorens de Woningstichting kan mee werken samenhangende financiële en ruimtelijke aspecten. Reactie: „De verhuizing naar de Noordergeestkerk hangt dus af van de acceptatie van het gefaseerde bouw plan! Ten eerste moet dit bouwplan dan reeds medio november klaar liggen, wat een zeer ambitieus tijdschema is. Ten tweede dient er geen vertraging te komen in het wettelijk traject van het toekennen van de bouwvergunning. Een bouwvergunning waar mogelijk wel bezwaren op kunnen binnen komen." Naar het idee van de bewoners kan de huisartsenpraktijk sowieso naar de Noordergeestkerk verhuizen. Dit staat feitelijk los van een toekenning van een bouwvergunning betreffende de defini tieve herinrichting van dit gebied. In feite staat dit ook verderop vermeld in het persbericht ('voor de realisering van deze locatie is geen verdere proce dure nodig' Waarom de verhuizing dan toch afhankelijk maken van andere bouwplannen. Los daar van huidige gebruikers van de kerk. Reactie: „Wat zijn de verplichtingen van de Woningstichting naar deze gebruikers? Wat gebeurt er indien zij geen geschikte ruimte vinden?" De gemeente heeft zich richting Woningstichting al bereid verklaard de helft van de kosten voor haar rekening te nemen. Reactie: „De kosten gelijkelijk delen lijkt ons de enige goede oplossingen daar de Woningstichting zelf heeft erk end de bewoners niet vooraf te hebben geïnformeerd." De gemeente streeft er 1 januari 2003 gerealiseerd te hebben. Reactie: „Nogmaals, dit is geen streven, dit is reeds toegezegd door de wethouder. Dit is voor de bewoners de uiterste deadline. Het is niet acceptabel dat de portocabins langer blijven staan in onze binnentuin, gezien de grote bezwaren inzake privacy, woongenot en (brand)veiligheid van de bewoners." HEILOO - Opvoeden van kinderen is leuk, maar soms ook moeilijk. Iedere ouder heeft wel eens behoefte aan steun of advies. In de oudercursus 'Opvoeden Zó'! ziet u op video hoe ouders hun kinderen prijzen, verbieden en straffen en wat het effect is. U kunt met andere ouders praten over opvoe den en u zult ervaren dat u niet de enige bent die zich soms onzeker voelt als ouder. 'Opvoeden Zó'! is niet alleen een kijk- en praatcursus, het is een doe- cursus, georganiseerd door de Thuiszorg en de GGD en zal op vijf donderdagochtenden in het gebouw van de Thuiszorg, aan de Holleweg plaatsvinden. De data en de tijd zijn: 24 oktober en 7, 14, 21 en 28 november van 9.15 tot 11.15 uur. De kosten zijn E 12,- per deelnemer en E 18,- per paar. Voor informatie en opgave kunt u terecht bij Carrelien Spiering, tel. 072- 5320074 (bij geen gehoor kunt u het antwoordapparaat inspreken). HEILOO - Tot en met 21 oktober is het werk van Hans van Marwijk, te zien bij Silhouet aan de Kennemerstraatweg 99. Het werk van Hans van Marwijk is een eigen interpretatie van de eenvoud van onderwerp, een kubistische weer gave van zijn waarnemingen en met de sierlijkheid van kleuren die toch nu en dan afwijken van hetgeen wat waarge nomen is. Een bepaalde robuustheid van object en fors hanteren van penseel op groot formaat doek zijn voor hem een grote ontdekkingsreis aan het wor den, en met name de daken van huizen zijn de laatste tijd iets waar hij wat mee heeft. Een dak boven je hoofd hebben en de geborgenheid van mensen in een huis. Een huis waar kinderen in geboren worden, waarin je leeft, eet, drinkt, lief hebt en doodgaat. Huizen bij elkaar, vaak tegen elkaar gebouwd, het lijkt wel of huizen ook beschutting bij elkaar zoeken... een huis is vaak ook weergave van wat mensen in zich Algemene informatie: 072-5332879 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5090234 Honden en katten Akersloot: 0251- Asiel: 072-5114861 Dierenambulance Noord-Kennemer- land: 072-5150173 (alarm) en 072- 5150085 (informatie) Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Inspectie: 072-5337280 Vermist Halflangharige tatoeage Heiloo. QX zwart/witte 151, 15 jr.. gec. kater, Termeijen een hebben, ze lijken op elkaar of ze moe ten nog groter, mooier en kleurrijker. Gevonden Roodcyperse poes, witte bef en wit vlekje tussen de achterpoten. Egmond- Binnen. Cyperse poes, witte kin, bef en buik, wit aan de poten, litteken op rechterachter- poot, zwarte vlooienband, Heerenweg Egmond-Binnen. Zwarte gec. kater, kaal plekje op rech terheup, wit/zwart bandje met stippen, Westerweg/Egelenburg, Heiloo. Zwart poesje, wit befje, witte snorharen en wenkbrauwharen, wit onder de buik, voor witte teentjes, en achter kousjes, Hoge Geest, Akersloot. Zwart/wit gevlekt poesje, witte kop, winkelcentrum 't Loo, Heiloo. HEILOO- De NVVH (Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen) start het nieuwe seizoen op dinsdag 8 oktober in het Open Huis om 14.00 uur. In de foyer zal eerst gelegenheid zijn om onder het genot van een drankje elkaar weer te ontmoeten. Om 14.45 uur zal burgemeester den Boon, een 'lezing' houden over onze gemeente, waarna er gelegenheid is tot het stellen van vra gen. HEILOO - Het Rotterdamse Face Tomorrow zal vrijdag 4 oktober Buk Buk op zijn kop komen zetten. Zij spe len een combinatie van emo, hardcore, pop rock, punk en metal en wordt vaak vergeleken met bands als Radiohead en Muse. Ook staat er een leuke band in het voorprogramma: het Alkmaarse 'A Day's Work', deze band speelt een afwisselend repertoire met op originele wijze uitgevoerde nummers, variërend van harde tot dromerige, rustige num mers .A Day's Work stond in voorpro gramma's van Racoon en Silkstone. De entree deze avond is 6 euro en de zaal gaat om 21:00 open. Kijk voor meer info op www.bukbuk.nl of bel 072- 5321048. 80's party Op zaterdag 5 oktober zal er in Buk Buk een 80's party zijn. Houd je van muziek uit de jaren tachtig en heb je zin om te dansen kom dan naar Buk Buk. Dj Dennis zal zijn beste platen te voorschijn toveren en er een swingende avond van maken. De entree is vrij. HEILOO - Op vrijdag 27 september heeft burgemeester A.H. den Boon aan mevrouw C.C. Langereis-Speur uit Heiloo een Koninklijke Onder scheiding uitgereikt. Mevrouw Langereis kreeg het versiersel opge speld ter gelegenheid van haar afscheid bij de volksdansgroep De Wisselpas te Heiloo. Zij neemt tevens afscheid van de volksdansgroepen in Egmond aan Zee en Schoorl. Mevrouw C.C. Langereis-Speur (68) is benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Zij ontving deze onder scheiding voor haar werk inzet en ini tiatieven voor verschillende volksdans groepen in Heiloo, Egmond aan Zee en Schoorl. Zij was onder andere initia tiefnemer tot de oprichting van de volksdansgroep Pridini die in binnen- en buitenland bekendheid geniet. Zij is sinds 1973 tot heden actief op het terrein van volksdansen. Vanaf 1973 is zij volksdanslerares van de volksdans groep De Wisselpas onderdeel van de NBvP (Vrouwen van Nu) in Heiloo. Zij kan de spil en motor van deze groep genoemd worden. Daarnaast is zij oprichtster van de volksdansvereniging Pridini in 1975. Pridini is uitgegroeid tot een groep van bijna 100 leden tus sen 3 en 70 jaar die naast dansgroepen uit een orkest en een zanggroep bestaat. In de jaren 1980 was zij ook leidster van de demonstratievolksdans groep. Daarnaast geeft mevrouw Langereis les aan volksdansgroepen te Egmond aan Zee (vanaf 1981) en Schoorl (vanaf 1984). Bij haar lessen heeft zij altijd veel aan dacht gehad voor nieuwe inzichten. Zij heeft er door zelf bijscholingscursussen te volgen voor gezorgd telkens nieuw lesmateriaal in haar lessen te brengen. Ook heeft zij aandacht voor leden voor wie gespecialiseerd bewegingsonder wijs zowel fysiek als psychisch zeer belangrijk is. De leden van de verschil lende dansgroepen noemen haar gedul dige en ontspannen manier van lesge ven, waardoor zij allen weet te enthou siasmeren en te stimuleren tot bewe ging- Burgemeester den Boon spelt de Koninklijke onderscheiding op bij mevrouw Langereis. (foto: UKP)

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 6