Lezing rally Parijs-Dakar door Gerard Jimmink Rusalki speelt in Limmen Excelsior en Emergo verzorgen muzikaal menu Jongerencentrum de Storey Club officieel geopend brieven ressen Limmen UITKIJKPOST - 23 OKTOBER 2002 - PAGINA 8 Jongerencentrum Conquista Donateursavond op Zolder Loopbaantrainingen voor particulieren enthousiast ontvangen Feest voor de Roparun Veroorzaker aanrijding verdwenen NBvP, Vrouwen van Nu Jongen aangehouden na vechtpartij Scheidsrechter mishandelt Toneelvereniging Rossenbacker speelt komedie Auto gestolen na woninginbraak Woonwensenonderzoek Afgestudeerd Sfeer in de tuin brengt extra woongenot AKERSLOOT - Vrijdag 25 oktober geeft Gerard Jimmink een lezing over zijn belevenissen in de rally Parijs- Dakar. Vanaf 1978 wordt de inmiddels al legendarische rally Parijs-Dakar gereden. Een rally die staat voor een avontuur van 10.000 kilometer door onder andere Algerije, Niger, Burkina Faso, Senegal, Marokko en Mauritanië. De coureurs worden aan zware beproe vingen blootgesteld. Dwars door woe stijnen, rivieren of onbegaanbare wegen. Alleen de sterksten en slimsten kunnen dit uitrijden. Grote fabrieksteams doen mee, er wordt gereden met allerlei soorten voertuigen zoals 4-wheel-drives, bug gy's, zijspannen, vrachtauto's en moto ren. Gerard Jimmink is een van die motorrijders. Na zeven maal Nederlands kampioen enduro te zijn geweest en enkele keren de zesdaagse te hebben te gewonnen vond hij het tijd om mee te doen aan 's werelds zwaarste rally. In 1995 deed hij voor het eerst mee en werd achtste, het jaar daarop viel hij uit, maar de 3 jaar daarna zat hij stee vast in de top van het klassement. Vrijdagavond 25 oktober verteld hij Tieners 12 t/m 15 jaar zijn belevenissen aan de hand van dia's, Zaterdagavond 26 aanvang 19.45 uur in Bar-Cafe 't Conquista helemaal Achterom in Akersloot. Voor niet leden is de entree 3 euro. LI MM EN - Het programma voor het weekend van en 25, 26 en 27 oktober bij jongerencentrum Conquista is: Kinderen 4 t/m 12 jaar Hoe kan het ook anders, de blaadjes vallen van de bomen, de kastanjes lig gen voor het oprapen en dus is er bij Conquista herfstknutselen. Neem al je mooie vondsten mee en maak er iets moois van. En ook als je niets mee hebt is er gelukkig voldoende materiaal om iets van te maken. De ochtend duurt van 10.30 tot 12.00 uur. De entree is 1 euro. oktober in de ban Gerard Jimmink geeft een lezing over zijn belevenissen in de rally Parijs- Dakar. LIMMEN - Excelsior in concert. Onder deze noemer wil de slagwerkgroep aan dacht schenken aan het 45-jarig bestaan van Excelsior uit Limmen. Het programma kan worden onderverdeeld in een muzikaal vijfgangen menu. Natuurlijk zal er in dit menu ook vol doende aandacht geschonken worden aan de sfeer en de gezelligheid. Het aperitief bestaat uit het optreden van de nieuwe slagwerkleerlingen. In de afgelopen jaren hebben weer een aantal leerlingen bij het eigen oplei dingsinstituut les genomen als slagwer ker. Deze toekomst wordt tijdens dit jubileumoptreden in de schijnwerpers gezet. Het voorgerecht wordt u geser veerd door de gastvereniging de drum band Emergo uit Castricum. Het tus sengerecht is een terugblik naar het verleden. Met een aantal werken wil Excelsior gezamenlijk met een aantal vroegere muzikanten, een terugblik maken naar het verleden. In deze flash back wordt als eerste uitgevoerd de Zeemars. Aan de uitvoering van dit werk hebben leden van het eerste uur. te weten Jan Veldt en Cees Admiraal hun medewerking al toegezegd. Als tweede werk in deze flashback wordt de Beca Mars gespeeld. Treinritme is het derde werk in deze serie en het laatste werk in Bokkenrijders. de terugblik is de Hoofdmenu Het hoofdgerecht wordt u aangeboden door de huidige enthousiaste groep slagwerkers. U krijgt een repertoire voorgeschoteld, gespeeld met melodi sche en ritmische slagwerkinstrumen ten. Bij de vertolking van Carnaval de Paris zal er een begeleiding zijn van saxofoons en trompet. Een geheel nieu we werk dat op deze avond op het pro gramma staat is de medley Songs of the Wizard uit de overbekende film de the Wizard of Oz. In dit werk zal Excelsior begeleid worden door een bas en een aantal zangers. Het toetje wordt u voorgeschoteld door de in Limmen overbekende dj René de Swart. Onder zijn muzikale klanken en onder het genot van een bijpassend drankje kunt u nog een paar uurtjes nagenieten van en napraten over de avond. Dit muzikale vijfgangen menu wordt voor u verzorgd op zaterdag 2 novem ber in Partycentrum De Burgerij te Limmen. De aanvang is om 20.30 uur en het wordt u gratis aangeboden door de jubilerende vereniging. AKERSLOOT - Op donderdag 31 oktober houdt het bestuur van de Stichting tot behoud van natuurlijke en cultuurhistorische waarden in de Alkmaardermeeromgeving een avond voor donateurs en belangstellenden in 'Op Zolder', Kerklaan 20 te Akersloot. Bij binnenkomst om 20.00 uur krijgt u een kopje koffie of thee aangeboden, waarna de voorzitter van het bestuur u op de hoogte zal brengen van de activi teiten en ontwikkelingen van de afgelo pen twee jaar. Er is gelegenheid tot vra gen te stellen. Daarna zullen Lia Vriend en Egbert van Diepen nader ingaan op de geogra fische en biologische aspecten die de nieuwe gemeente Castricum tot zo'n uniek gebied maken. Tussen de zee en het Alkmaardermeer vinden wc de dui nen, de binnenduinrand, strandvlaktes en strandwallen, een veenweidegebied en het binnendeltagebied van het vroe gere Oer-IJ. Diverse dia's tonen de rijk dom binnen de vele natuurontwikke lingsprojecten in de gemeente. Er zal ook worden ingegaan op een natuurontwikkelingsproject dat PWN realiseerde binnen de Wimmenummerduinen. Dit project ligt weliswaar buiten de gemeente, maar toont wel het PWN-beleid in het Noord-Hollands duinreservaat. Soortelijke projecten zijn er ook bin nen de gemeente Castricum. Het bestuur van de stichting verheugt zich op deze bijzondere avond en hoopt op 31 oktober veel donateurs en belang stellenden te mogen begroeten. Na afloop zal het u weer duidelijk zijn waar de stichting 'met de lange naam' nu al twaalf jaar voor staat. LIMMEN - De Ommezwaai Training en Coaching uit Limmen is dit najaar gestart met het aanbieden van een drie daagse loopbaantraining voor particu lieren. Deze betaalbare variant van haar reguliere bedrijfstraining slaat zo goed aan, dat er een extra loopbaan training voor particulieren gepland is in november. Iris Depassé, eigenaar van trainingsbu reau De Ommezwaai (www.omme- zwaai.nl) uit Limmen, verzorgt al jaren trainingen en individuele loopbaantra jecten voor diverse grote bedrijven. Zij wordt geregeld benaderd door mensen die zich graag willen bezinnen op een passende vervolgstap in hun loopbaan, zonder dat zij daarbij direct hun werk gever willen betrekken. In de loopbaantraining wordt een pas op de plaats gemaakt. Mensen gaan op zoek naar hun (verborgen) kwaliteiten, hun drijfveren en hun wensen. Wat maakt je enthousiast? Wat geeft je energie? Waar ligt je hart? Het resul taat van de training is een persoonlijk antwoord op de vraag: wanneer wordt werk weer leuk? Iedere deelnemer krijgt na de training nog drie keer gra tis e-mail ondersteuning voor vragen die samenhangen met hun loopbaan. De training wordt gehouden op 16 november, 30 november en 14 decem ber in Heiloo en kost E 175,- inclusief BTW, lunch en materiaal. Voor meer informatie en aanmelding: www.omme- zwaai.nl of bel De Ommezwaai, tel. 072-5020345. dansbare muziek. Kom je ook lekker swingen? Of ga je samen met je vrien den van de muziek genieten? Vergeet vooral niet je favoriete nummer aan te vragen! De deur is open vanaf 19.00 uur en sluit om 23.00 uur De entree is gratis. Zondagmiddag 27 oktober is Conquista voor iedereen geopend van 14.00 tot 17.00 uur. Gratis entree. Let op vanaf 1 november zijn de opening stijden op de zondag van 15.00 tot 19.00 uur! Jongeren vanaf 16 jaar Vrijdag 25 en zaterdagavond 26 okto ber is het jongerencafé, voor iedereen boven de 16 jaar, weer geopend van 20.30 tot 01.00 uur. De entree is gratis. CASTRICUM - De Roparun is de langste non-stop estafetteloop ter wereld: van Rotterdam naar Parijs. Het is een unieke hardloopwedstrijd, met een even uniek doel: trachten de kwali teit van het leven van mensen met kan ker zoveel mogelijk te verbeteren. Het motto van de Roparun is: Trachten leven toe te voegen aan de dagen, waar geen dagen meer kunnen worden toe gevoegd aan het leven. Speciaal voor deze mensen wordt in Castricum een feest georganiseerd. De opbrengst van het feest Quadral PowerBeatz gaat geheel naar de stich ting Roparun. Het feest is tot stand gekomen door de medewerking van dj's: Lady Dana, Mark van Dale en Keanu die deze avond voor het goede doel achter de draaitafels staan. Het vindt plaats in discotheek Millennium in Castricum en duurt van 20.00 tot 02.00 uur. Kaarten zijn verkrijgbaar bij de lokale cd winkels en bij Millennium voor E 10,-. Er zijn maar 600 kaartjes dus vol=vol. Voor meer informatie over het goede doel kijk op www.roparun.nl. Voor informatie over het feest kijkt u op quadralpowerbeatz@hotmail.com. U kunt de organisatoren op werkdagen bereiken tussen 9.00 en 17.00 uur op tel. 010-4341165. Raadpleeg voor laat ste nieuws: Nieuws! AKERSLOOT - In de nacht van don- derdag op vrijdag vond een aanrijding plaats op de Rijksweg A9. De bestuur der van een personenauto botste tegen de achterzijde van een vrachtwagen. Hierop verloor de bestuurder van de personenauto de macht over het stuur, raakte in een slip en belandde in de naast de weg gelegen sloot. Kort daar op vloog de personenauto in brand en brandde volledig uit. De bestuurder van de vrachtauto, die zijn wagen direct na de aanrijding tot stilstand bracht, troi iemand meer in de auto aan. Ook na een onderzoek van de brandweer en duikers bleek de bestuurder van de auto niet te vinden. Vermoedelijk is hij direct na het ongeval verdwenen. Enkele minuten voordat deze aanrij ding plaats vond, was dezelfde perso nenauto betrokken bij een aanrijding op de Laat in Alkmaar. De bestuurder is na deze aanrijding weggereden. De politie stelt een onderzoek in naar de identiteit van deze man. Gemeentehuis Limmen Expositie in de publieke ruimtes van het gemeentehuis van schilderijen van Joke Trim. Tot en met 6 november op werkdagen van 8.30 tot 12.30 en van 13.30 tot 17.00 uur. Johwin Slaapcomfort Expositie olieverfschilderijen en kleu renetsen van Tineke Kramer. Tot eind december te zien gedurende de ope ningstijden van Johwin Slaapcomfort aan de Rijksweg 127 te Limmen. Beeldentuin galerie Akermare Wisselende exposities, de Uiterdijk 2 te Akersloot. Tineke's Atelier Wisselende kunstexposities van aqua rellen, olieverf en etsen. Elke zondag geopend tussen 13.00 en 17.00 uur, Rijksweg 176 Limmen. Gemaal 1879 Het poldergemaal aan de Fielkerweg 4 te Akersloot. In de expositieruimte (voorheen de ketelruimte) worden ten toonstellingen gehouden van heden daagse kunst. Heden is dat de expositie van Trudy Keijzer en Henny Mazurel, expositie over water, zand en zee. Elke zondag geopend van 13.30 tot 16.30 uur. Elke eerste zondag van de maand is het gemaal (onder voorbehoud) in werking te bezichtigen. Serre Nella van Os Kunst in de serre en beeldentuin; elke zondag van 13.00 tot 18.00 uur te bezichtigen aan de Westerweg 39 te Limmen. NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN LIMMEN - Op zondag 3 november zal in de Ned. Hervormde Kerk aan de Zuidkerkenlaan het a capella kwartet Rusalki optreden. De organisatie ligt in handen van de Stichting Culturele Raad Limmen. De aanvang is 15.30 uur, toegang E 7,-. Rusalki bestaat uit vier vrouwen, die zingen in vele talen. De klank van een taal vertelt iets over het gebied en de mensen waar die taal haar oorsprong vindt. In volksmuziek weerklinkt de ziel van een cultuur. In haar vijfjarig bestaan heeft a capella kwartet Rusalki op haar reizen vele mensen ontmoet. Mannen en vrouwen uit andere cultu ren die met liefde hun muziek met Rusalki wilden delen. Zo breidde het repertoire aanvankelijk alleen Russisch - zich uit met prachtige en intrigerende liederen uit Europa, Azië en Afrika. Muziek en zang kunnen een brug slaan tussen alle culturen, tussen oost en west, tussen autochtoon en allochtoon. Zij kan de diversiteit van de wereld aantonen, maar ook de overeenkom sten. Wereldwijd hebben volksliederen dezelfde thema's zoals liefde, verlies, hoop en de grootsheid van de natuur. Om de -buitenlandse, vierstemmige gezongen- teksten toegankelijk te maken voor een Nederlands,publiek is gekozen voor een theatrale aanpak. Niet alleen wordt er regelmatig uitge legd waar de liederen over gaan, ze worden ook op theatrale en soms komi sche wijze uitgespeeld en ondersteund. Fen optreden van Rusalki staat dan uok garant voor een middag muzikaal genot met de nodige dramatische afwis seling. De liedjes zijn verrassend en verfrissend gearrangeerd door Tatiana Kouzovkina. Rusalki zong in vele Nederlandse theater- en concertzalen, kerken en musea. Er waren radio- en televisie optredens voor de NCRV, IKON en in 'Spijkers' (VARA). Rusalki maakte meerdere internatio nale tournees naar Rusland, de Oekraïne en Egypte, waarbij het kwar tet veel waardering oogstte zowel bij het publiek als bij de media, resulte rend in diverse televisie optredens. De leden van Rusalki zijn: Tatiana Kouzovkina, Frouke Flieringa, Saskia Jelsma en Peppina mac Ruairi. Limmen. Ook zal er een video wor- gg.—"nST* rSSmST* Akersloo. speelÓDJ vertoond over d,t onderwerp mi^amteldI Jiet sporga bedde zieke- n komed.e van LIMMEN - Op donderdag 24 oktober houdt mevrouw Vriend uit Sybekarspel een lezing over Vrouwenhandel en jonge meisjes in de prostitutie voor de leden van de NBvP, Vrouwen van Nu, afd. den Aanvang 20.00 uur in De Burgerij te Limmen. Introducés zijn van harte welkom. Tevens kan men zich deze avond opgeven voor dinsdagmorgen 5 november. Dan worden onder leiding van een deskundige twee verschillende technieken geleerd om (kerst)kaarten te maken. Inlichtingen en opgave tel. 072-5055810 of 072-5051722. CASTRICUM - In de nacht van vrijdag op zaterdag werd een 18-jarige jongen uit Beverwijk aangehouden op de Stationsweg. Kort daarvoor had hij een 20-jarige jongen uit Heiloo hard in het gezicht geslagen waardoor de laatste gewond raakte. Aanleiding was het feit dat de dader vond dat het slachtoffer zich vervelend gedroeg. AKERSLOOT - Op vrijdag 25 oktober staat het gehele weekend in het teken van de opening van jongerencentrum de Story Club, dat na een periode van ruim 1,5 jaar hard werken, in een splin ternieuw onderkomen weer up en run ning is. Het programma voor dit weekend is: Vrijdag 25 oktober van 16.00 tot 17.15 uur - officiële opening, 19.30 tot 21.00 uur - receptie voor genodigden, 21.00 tot 02.00 uur - live optreden van Desire. Zaterdag 26 oktober van 11.00 tot 13.00 uur - inloop ochtend, van 14.00 tot 17.00 uur - Gino Roberto's Doldwaze Kidsdisco en van 20.30 tot 02.00 uur - live optreden DJ Dame. Zondag 27 oktober van 11.00 tot 13.00 uur - inloop ochtend, 14.00 tot 16.30 uur - filmmiddag, 14.00 tot 17.00 uur - Gaming Zone en van 18.00 tot 00.00 uur - live muziek Tikkie Terug. Iedereen, van jong tot oud, is welkom bij de feestelijke opening van het nieu we onderkomen van de Storey Club en Storey+. De opening zal om 16.00 uur plaatsvinden. Voor de kinderen is er een ballonnenwedstrijd en zijn er gratis traktaties. Bij de opening is ook de prijsuitreiking van de kleurwedstrijd. Voor de speciale genodigden (vrijwilli gers, sponsors, buren en medewerkers) is er een receptie ter ere van de nieuwe behuizing. Met aansluitend de band Desire. Desire, één van de beste bands uit Akersloot en oms.reken zal deze avond een daverend optreden verzor gen. Covers van allerlei bands zullen ten gehore worden gebracht. Desire staat garant voor groot succes. Voor iedereen die op zijn of haar gemak het gebouw van binnen wil zien zullen tij dens de inloopochtenden enkele vrij willigers aanwezig zijn om de bezoe kers te woord te staan over hoe de inrichting tot stand is gekomen en wat allemaal nog zal gaan plaatsvinden in CASTRICUM - Op zondagmiddag omstreeks 15.45 uur werd een 49-jarige man uit Castricum door twee mannen het pand De Toekomst. Onder het genot van een gratis kopje koffie, thee of limonade kan men de indrukken van de benedenzaal en het internetcafé op zich laten inwerken. Een drie uur durend kinderspektakel, een show met muziek (K3, Kabouter Plop, Vengaboys, etc.), goocheltrucs, quiz, zing/dans/playbackwedstrijd en nog veel meer. Het zal allemaal wel goed gaan onder de bezielende leiding van de clowns Gino Roberto. Kom dansen, kom lachen, kom gek doen, maar vol vol. Aanvang 14.00 uur; gra tis toegang. DJ Dame zal zaterdag van 20.30 tot 02.00 uur alles uit de spikspl- inter nieuwe geluids- en lichtinstallatie halen. De Storey Club zal hiermee niet onder doen aan een 'echte' disco! Houdt er rekening mee: vol vol. En je kunt er maar beter bij zijn, want een DJ als deze is nog nooit in de Storey Club geweest (en nog gratis toegang ook). Legitimatie is verplicht i.v.m. met alco hol schenken boven de 16 jaar In de themaweekenden, die de Storey Club/Storey+ in het verleden altijd organiseerden, werd altijd tijd vrijge maakt voor een film. Voor de jeugd tus sen de 7 en 11 jaar is er de mogelijkheid om naar een leuke film te komen kij ken. Met de nieuwe pr'ojector en geluidsinstallatie die de Storey Club rijk is zal het net lijken of je in een echte bioscoop zit. Aanvang 14.00 uur; gratis toegang. Als er beneden film wordt gekeken, kunnen jongeren vanaf 12 jaar boven in het internetcafé computerspelletjes spelen. Zes computers zijn beschikbaar om tegen elkaar te 'gamen' of via het internet te spelen. Keuze uit verschil lende games. Als het weekend vol activiteiten bijna voorbij is, is er nog één verrassing. Gezegd kan worden dat er live muziek is en de toegang is gratis. Heb je van avond nog zin om het weekend goed af te sluiten, ga dan naar de Storey Club. Toneelvereniging LIMMEN - In de nacht van woensdag op donderdag werd ingebroken in een woning aan de Kapelweg. Men kwam in de woning door het vernielen van een raam. De bewoners werden wakker van vreemde geluiden. Toen zij op onderzoek uit gingen zagen zij dat een onbekende man wegreed in de auto van de bewoner. Het betreft een auto van het merk Jaguar, S type. De auto is donkerblauw van kleur en voorzien van het kenteken 75-DF-DN. De sleu tels van de auto zijn uit de woning weg genomen. Twee tassen die door de inbreker werd meegenomen vanuit het huis werden in de tuin teruggevonden. Puikman te Castricum. De man opgetreden als scheidsrechter in de voetbalwedstrijd Vitesse'22 (6) tegen Flamingo's (5). De wedstrijd begon zeer agressief en de scheidsrechter werd door voetballers van Flamingo's meerdere malen uitgescholden. Hiervoor werd een van de spelers van het veld verwijderd. Toen het agressie ve gedrag van de spelers ook in de tweede helft voortduurde, besloot de scheids de wedstrijd te staken. Vitesse stond toen al met 6-1 voor. Toen de, scheidsrechter na zich te hebben omge kleed uit de kleedkamers kwam werd hij door twee spelers van Flamingo's beetgepakt en vervolgens geschopt en geslagen. De politie stelt een onder zoek in naar de twee spelers. Molière in drie bedrijven, gestoken in een modern jasje. De komedie van Peter Pflug wordt op vrijdag 1 novem ber en zaterdag 2 november opgevoerd in sport en cultureel centrum De Lelie in Akersloot, aanvangstijd 20.15 uur. Na afloop wordt een zaalloterij gehou den. De kaarten a E 5,- zijn te koop bij Veldt's Toko te Akersloot en op 1 en 2 november aan de zaal. Tevens telefoni sche kaartverkoop via Dick Kruk, tel. 0251-313594. AKERSLOOT - Een geweldig idee van de gemeente Castricum om een onderzoek in te stellen naar de woon wensen van de starters in de nieuwe gemeente. De starters zijn namelijk één van de belangrijkste groepen op de woningmarkt. Gaat de voorkeur uit naar Noord Kennemerland of naar de IJmond? Je zal denken eigenlijk is dit niet nodig, want bij de fusiebesprekin gen van de voormalige gemeenten Akersloot, Limmen en Castricum is overeengekomen dat voor Noord Kennemerland wordt gekozen! Is deze afspraak alweer vergeten? Het onderzoek wordt serieus aange pakt: een extern bureau wordt speciaal hiervoor ingeschakeld. In de uitnodi ging -voor een informatieavond - aan de starters staat vermeld dat een beslis sing zal worden genomen die zoveel mogelijk rekening houdt met de belan gen van de woningzoekenden. Tijdens de bijeenkomst op 30 september krij gen veertien geselecteerde jongeren tekst en uitleg over de beide regio's Het grootste gedeelte van de aanwezi ge starters uit de oude kernen Limmen, Akersloot en zelfs Castricum spreken hun voorkeur uit voor de regio Noord- Kennemerland. Dat is dus duidelijk zul je zeggen. Maar wat lezen wij tot onze verbijste ring in de krant: "Wij adviseren waar schijnlijk voor de IJmond te kiezen, ter wijl de jongeren dus een andere mening is toegedaan. We zijn benieuwd wat de gemeenteraad vervolgens doet", aldus de woordvoerder van de gemeente. Waarom dan een duur onderzoek? Waarom de 'belangrijkste groep op de woningmarkt' voorhouden dat zoveel mogelijk met hun belangen rekening zal worden gehouden? (Wai de belan gen van de starters zijn weten ze zelf het beste). Waarom wordt de wens van de woningzoekenden uit alle kernen van de gemeente Castricum gene geerd? Wij hope. oprecht dat de gemeenteraad wél voor naleving van de fusieafspraken zal zorgdragen en vooral serieus luistert naar de mening van haar inwoners (kiezers)! Dus gemeenteraadsleden kies samen met ons voor de regio Noord Kennemerland! Namens vele woningzoekenden uit de kern Akersloot, W. Krom en N.R.J. Putter Akersloot Huisartsen Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend, tel: 072-5180618. Tandartsen Tijdens het weekeinde en in de avon duren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Vuurbaak 7a. Geopend van 08.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekeinde en in de avonduren de Regionale Spoed- apotheek, Van Ostadelaan 248, Alkmaar, tel. 5143060. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. RIMA Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening, spreekuur: woensdag van 16.00 tot 17.00 uur in kamer 0.32 in het gemeentehuis (via achteringang), Zonnedauw 4. Tel. 5055363. Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten Heiloo. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Zorgcentrum De Cameren, Vredeburglaan 1, dinsdag en vrijdag tussen 08.00 en 08.30 uur. Prikpunt De Smetkliniek (Willibrord), Kennemerstraatweg 464, maandag t/m vrijdag van 09.00 uur tot 09.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Gemeente Limmen Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen, tel. 5051456. Open van 08.30 tot 12.30 uur. Grof vuil Tel.,5413533. Indicatiecommissie Aanvragen voor thuiszorg, verzorgings- en verpleeghuiszorg bij Regiobureau Zorgindicatie, Postbus 9331, Alkmaar, tel. 072 5670050. Ouderenwerk SWOL Secretaris mw. E. van Wieringen-van Wees, Oranjezon 3, 1906 VC Limmen, tel. 5051670. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: 14.00-17.30 en 19.00-20.30 10.00-12.00 en 14.00-17.30 vrijdag 14.00-17.30 en 19.00-20.30 H. Corneliuskerk Pastor J. Oiling, tel. 5051275/ fax •5054503, spreekuur op dinsdag 08.30 tot 09.15 uur, donderdag 16.00 tot 17.00 uur in de pastorie. Voor afspraken bel len. Diensten zaterdag 19.00 en zondag 10.00 uur. Secretariaat open vrijdag van 14.00 tot 16.00 uur, tel. en fax 5053793. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. Politiebureau Limmen tel. 0900-8844, geopend maandag van 09.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Politiebureau Akersloot tel. 0900-8844, geopend maandag van 14.00 tot 17.00 uur en donderdag van 09.00 tot 12.00 uur. maandag woensdag Met oktober woonmaand gezellig binnen. De LIMMEN - Op 17 september is Harold Nijman afgestudeerd aan de Universiteit van Amsterdam in de Studierichting Fiscaal Recht. LIMMEN maken we het dagen worden korter.'De avonden weer gezellig bij de warme kachel. Met aandacht voor de tuin kunnen we de tuin betrekken bij het wonen. Binnen genieten van een sfeervolle wintertuin. Met accessoires bereiken we soms een heleboel. Als u ook een interessante tuin wilt kan dat op diverse manieren. Jeanine Jonker biedt diverse tuincur- sussen aan. Met de cursus Borders kunt u in vijf lessen een goed op elkaar afgestemde beplanting uitpuzzelen van een stukje van uw eigen tuin. Een jaarrond bloei ende en interessante beplanting naar uw wensen kan dan gerealiseerd wor den. Met de cursus Tuinontwerpen gaat u in slechts zes lessen met de gehele vormgeving van de tuin aan de slag. Kennis voor de cursussen is niet nood zakelijk want de cursussen worden door middel van stap voor stap opdrachten begeleicj. Mocht het uitzicht en de ruimte in de tuin belemmerd worden dan is inzicht in het snoeien in de cursus Snoeien te verkrijgen. Er is vaak veel met een goede snoeibeurt te bereiken. Na vijf lessen brengt de groep het geleerde onder vakkundige begeleiding in prak tijk. Voor mensen met Fruitbomen is er zelfs een speciale zeer praktische cur sus. Deze bestaat uit twee theorie en twee praktijk lessen waarin het produc- tiegerichte snoeien centraal staat. Deze vier cursussen starten eind okto ber. Voor meer informatie of het pro grammaoverzicht incl. lezingen hoe u een sfeervolle tuin kunt maken kunt u bellen naar Jeanine Jonker Tuin- cursussen, tel. 072-5053646.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 8