Barrelhouse treedt op in Theater de Vest Ojj'W'iP' Will dies NmjwsvoorJcn Goed in bijzondere vakanties si £ASTRICUM UITKIJKPOST - 23 OKTOBER 2002 - PAGINA 9 Vijftien jaar Time Square Brand in het Klaverland Gevonden en verloren Ballonnen hebben windje tegen CMNNIEUWSM! {Hj ONGEREN NjöE 3É 4A i ie Art KELEN' ïtb 3H& IA 1 EV1 ARIlKELEMl 8^ de Zonnebloem r voorwerpen Historische zeilvaart in het Nederlands Kachelmuseum Gemeenteraad vergadert Sector ruimte Meldingen in het kader van de Wet Milieübe Afgegeven vergunningen burgemeester en wethouders Werkzaamheden Kennemerstraatweg te Heiloo i erlangs Cliëntenplatform exposities aan 29 te Alkmaar, het tel. Galerie 1719 Wisselende Verdronkenoord 072-5116034. Waterschap Het Lange Rond Wisselende exposities, te zien op werk dagen tussen 9.00 en 17.00 uur. Stedelijk Museum Alkmaar Tentoonstelling 'Alle dagen zondag' in het Stedelijk Museum, 25 foto's geven een uniek sfeerbeeld van stad, dorp en land uit de jaren vijftig. Geopend van di t/m vrij van 10.00 tot 17.00 uur en op zaterdag en zondag van 13.00 tot 17.00 uur. Meer info: www.stedelijkmuseu- malkmaar.nl of tel: 072-5110737. Nederlands Kachelmuseum Tot 1 april '03 is de expositie 'Stoken en koken aan boord', met daarin o.a. scheepskachels en -fornuizen uit de periode 1900-1965, te zien. Geopend op zondag van 12.00 tot 16.00 uur. CASTRICUM - 1200 Ballonnen kozen op 10 augustus het luchtruim, nadat wethouder Veldt en kinderheld Bob de Bouwer, de Castricumse kermis offi cieel voor geopend hadden verklaard. Bij een stralende zon en met een zach te bries uit het oosten dreven de felge kleurde luchtballonnen richting Noordzee. 1200 Kindersnoetjes tuur den vol verwachting de lucht in, in de hoop dat hun ballon de vaste grond van Errgeland zou bereiken. Maar, helaas, er is nog geen enkel kaartje retour gekomen. Vorig jaar kwamen er van de 750 ballonnen 50 kaartjes terug. De ballon die toen de meeste kilometers aflegde werd gevonden in de buurt van Koblenz in Duitsland. UITGEEST - Het is alweer 15 jaar geleden dat musicalkoor Time Square werd opgericht. Ze begonnen met de musicalproductie Pyamagame en zijn sindsdien steeds meer gegroeid in hun rol en omvang. Het koor heeft momen teel zestig leden en een vierkoppig combo. Over een paar weken is het weer zover. Na twee jaar repeteren gaat ze weer optreden met een verrassend leuk programma. De avond begint met een medley van liedjes die Time Square in hun 15-jarig bestaan gezongen heeft. Daarna volgen de medley's van Jesus Christ Superstar, Evita en als klapstuk na de pauze een medley van maar liefst driekwartier Hair, waarbij het koor vol ledig uit zijn bol zal gaan. Compleet met de juiste aankleding en beweging. Voor de choreografie van Hair is Mirjam Spijker aangetrokken, een niet onbekende in de wereld van de musi cal. Voor de choreografie van Jesus Christ Superstar heeft de Nederlandse Dansacademie gezorgd. De presentatie is in handen van Ria van Els en het geheel staat onder muzikale begelei ding van dirigent Erwin dë Ruijter. Op 6, 8 en 9 november treedt Time Square op in de Ned. Hervormde Kerk te Uitgeest. De kerk is vanaf 19.30 uur geopend en de voorstellingen beginnen om 20.00 uur. Kaarten zijn verkrijgbaar bij boekhandel Schuyt aan de Middelweg of telefonisch te reserveren bij Marian van Son, tel. 0251-311381. Indien nog voorradig zijn kaarten a E 7,50 aan de zaal te verkrijgen voor aan vang van de voorstellingen. CASTRICUM - Op zondagmiddag omstreeks 16.50 uur bleek er brand te zijn in een kamer van het Klaverland, woonvorm voor lichamelijk gehandi capten aan de Alkmaarderstraatweg te Castricum. In het pand was het branda larm afgegaan door rookontwikkeling in een van de kamers. De bewoner van de kamer, een 31-jarige man, kon van zijn kamer worden gehaald. Hij moest worden overgebracht naar het RKZ in Beverwijk. De 15 overige aanwezige bewoners werden tijdelijk onderge bracht in zorgcentrum de Boogaard. Zij konden omstreeks 21.00 uur weer naar hun eigen kamers terugkeren. Een brandoorzaak kon niet worden aange geven. De technische recherche stelt een onderzoek in. Lees het elke week in de Uitkijkpost. Hét gratis weekblad voor Heiloo en omstreken Lees het elke week in de Uitkijkpost. Hét gratis weekblad voor Heiloo en omstreken Bijna 6400 langdurig zieken en gehandicapten gaan mét de Zonnebloem op vakantie. Tel. (076) 564 63 62 www.zonnebloem.nl ALKMAAR - De zeer enthousiaste reacties van het publiek, gekoppeld aan het enorme spelplezier van de bandle den van Barrelhouse bij de eerste theatertournee Signin' at the Bar, bewijst dat Barrelhouse' ook in het theater thuishoort. Barrelhouse heeft de reputatie van de beste en meest enerverende rhythm bluesgroep te zijn, met optredens in binnen- en bui tenlandse clubs en of festivals. Het aantrekkelijke van het theater is vooral de mogelijkheid om ook de meer akoestische en ingetogen kant van de band te laten zien, wat de band op zaterdag 26 oktober in de Vest zeker niet zal nalaten. In Tineke Schoemaker beschikt Barrelhouse over een zange res die ontroert en intrigeert. Haar soul en timing zijn eigen en echt. Dat Barrelhouse daarnaast uitbundig kan swingen, bewees het publiek door niet in het rode pluche te blijven zitten. Eind augustus is de nieuwe cd van Barrelhouse uitgekomen: Walking in Time. Unanieme lovende recensies waren het gevolg in diverse media. De cd heeft dezelfde variatie als de theateroptredens. Van dromerig en met ingehouden spanning tot uitbundig en extravert. Zaterdag 26 oktober speelt de band in De Vest te Alkmaar, aanvang 20.15 uur. Voor informatie: tel. 072-5127344 of www.barrelhouse.nl, www.mojo- theater.nl, www.bepop.nl. In Tineke Schoemaker beschikt Barrelhouse over een zangeres die ontroert en intrigeert. Zaterdag Radboudschool, Slimpad 9.00 en 12.00 uur. Fanfare Showband Heiloo, huis-aan- huis-actie in plan Ypestein Noord, incl. Dompvloetlaan, en Groenelaan, plan Zuid en West tussen Ewisweg, Het Zevenhuizen, Het Malevoort (incl. De Ronge en Boswijk) en Past. van Muijenweg. Kranten gereed zetten langs de weg, voor 9.00 uur. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo, container op parkeerterrein achter de Ter Coulsterkerk, tussen 10.00 en 12.30 uur. Maandag t/m vrijdag Stichting Uitkeringsgerechtigden Hei loo, container bij Bergeonstraat 30 of bij de Westerzij. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. Dagelijks De Zuidwester, Boekenstein 43, tijdens de schooluren. Ook gebruikte kleding. Muziek Dansschool, Het Veld 1. Tussen 09.30 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 19.30 uur. Willibrordschool, container staat naast 18, tussen weg/Ewislaan. HSV, C 1000-supermarkt, hoek Wester- container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. Foresters, container op sportpark Het Vennewater, Vennnewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container bij clubge bouw De Bolder, hoek Kerkelaan- /Westerweg. Ook: container op de par keerplaats bij zwembad 't Baafje. Base- en softbalclub Double Stars Heiloo, container bij het clubhuis op sportpark Het Vennewater, tijdens trai ningen en wedstrijden. Vogelvereniging Kleurenpracht, con tainer bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater. Halen op verzoek, tel. 5337339. Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13. Tennisvereniging Het Vennewater, con tainer bij de ingang van het tennispark aan Het Zevenhuizen. Hockeyvereniging De Terriërs, contai ner bij de Nic. Greeuwflat in Vrieswijk, tussen 08.00 en 20.00 uur. Tennisvereniging Het Vennewater, con tainer bij de ingang van het tennispark aan Het Zevenhuizen CASTRICUM - De politie Noord Holland Noord afdeling Castricum- /Limmen/Akersloot geeft de volgende voorwerpen op als verloren en gevon den: Gevonden in Castricum: damesjas beige wit bont, gsm Siemens C45, grijze schoudertas nylon, zwarte nylon sport tas met sportkleding, heupketting steentjes, goudkleurige halsketting, kin- derbril grijs ovale glazen, horloge met ketting rvs, dameshorloge zwart klokje een bandje en een dameshorloge rvs engels ovaal klokje. Verloren in Castricum: gsm Samsung zilverkl. sgh 2400, gsm Swing, sleutel met hanger banaan, wieldop Toyota, Pulsar dameshorloge, grijsblauw, etuitje met 3 sleutels, dameshorloge Roche- mont bruin leren bandje, handschee- rapp. in zwart tasje, BMW sleutel in zwart leren mapje, gouden herenhorlo ge bruine band Maurice Lacroix en een geweven gouden damesarmband. oktober in het aan de ALKMAAR - In de maand begint het winterseizoen Nederlands Kachelmuseum Bierkade 10. Dit houdt in dat er elke maand een speciale activiteit is. Op 27 oktober houdt Floris Hin, deskundige en publicist op het gebied van de histo rische scheepvaart, een lezing over de 19de en 20ste eeuwse zeilvaart. Dit gebeurt vanwege de huidige tentoon stelling' Stoken en koken aan boord' (scheepskachels en -fornuizen). Deze tentoonstelling is nog tot 1 april 2003 te zien. Fjoris Hin vertelt over het reilen en, zeilen van de grote zeilschepen en over het leven aan boord, met speciale aandacht voor de tuigage en het touw werk van de grote zeilschepen, maar ook van Nederlands platbodems en vis sersschepen. De lezing begint om 14.00 uur, in de pauze is koffie/thee verkrijg baar. De toegang voor de lezing is E 2,50. Gemeente Heiloo Algemeen: tel. 5356666, fax 5356788. PWN Waterleidingbedrijf Noord- Holland Voor storingen in de waterlevering: 0800-0232355 (dag en nacht) Voor alle overige informatie: 0800-2025 (op werkdagen van 08.00 tot 17.00 uur) RIMA Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening, Slimpad 16, tel. 5330984. Spreekuur op maandag, woensdag en vrijdag van 09.00 tot 10.00 uur. Terminale Thuiszorg Vrijwilligersorganisatie, die belange loos de helpende hand wil bieden. Info: tel. 5334383,5334828 of 5338850. Telefonische Hulpdienst Voor een gesprek van mens tot mens, dag en nacht bereikbaar: tel. 0900-0767. Unie van Vrijwilligers Heiloo Info: J.H.J. Overmeer, Oudburgerlaan 40,1852 KP in Heiloo, tel: 5331654. Rode Kruis Heiloo Rode Kruisgebouw: Slimpad 16c, 1851 LB Heiloo, tel. 5333399. Secretariaat: T. Bakker-Bos, Het Zandstuk 50, 1851 nRS Heiloo, tel. 5338883. De Zonnebloem Vereniging tot bevordering van het welzijn der zieken van alle gezindten, voor bezoek thuis, ziekenhuis of ver pleeghuis. Secr. A. Hoedjes, Holleweg 119, Heiloo, tel. 5335268. Rolstoelbus Heiloo Dagelijks beschikbaar, inlichtingen en afspraken: tel. 5333695. O.V. (openbaar vervoer) taxi Noord- Kennemerland Elke dag beschikbaar van 06.00 tot 24.00 uur. Rijdt in alle gemeenten van Noord-Kennemerland. Iedereen kan van de taxi gebruik maken, in het bij zonder ouderen en gehandicapten. Mimmaal een uur van tevoren bestel len, tel. 0900-8878. Stichting Uitkeringsgerechtigden Bergeonstraat 30, tel. 5339885, open maandag de hele dag, dinsdag tot er met vrijdag 13.30 tot 17.00 uur. Op woensdag 30 oktober a.s. komt de raad bijeen in de raadzaal van het gemeentehuis in de kern Castricum, aanvang 20.00 uur. De ver gadering wordt eventueel voortgezet op maandag 4 november, om 20.00 uur. Op de agenda staan onder andere de volgende onderwer pen (onder voorbehoud): Hamerstukken: 1. Instemming jaarverslag en -rekening WNK 2001, alsmede begro ting 2003 en meerjarenbegroting WNK 2003-2007 2. Actualisering delegatiebesluit n.a.v. Wet Dualisering gemeente bestuur 3. Benoeming plaatsvervangend lid raadscommissie Ruimtelijke Ordening, milieu en gemeentewerken 4. Benoeming als loco-secretaris van de heer drs. B. J. Flink per 1 december 2002 5. Vaststellen telecommunicatieverordening 6. Beschikbaarstelling vervolgkrediet en voorbereidingsbesluit Dorpskom 2000 Bespreekstukken: 1. Beschikbaar stellen krediet t.b.v. tijdelijke verkeersmaatregel in de omgeving van de J. Rensdorpstraat 2. Vaststelling beleidsverslagen Abw 2001 voormalige gemeenten Castricum en Akersloot N.B. Onder "hamerstukken" staan voorstellen waarover geen discussie meer wordt verwacht en die direct besloten kunnen worden. "Bespreekstukken" zijn voorstellen waarover discussies worden verwacht voordat tot besluitvorming wordt overgegaan. Insprekers voor de raadsvergadering kunnen zich tot woensdag 30 oktober 12.00 uur aanmelden bij de afdeling BMO, telefoonnummer (0251) 661 294/299. (alle stukken van de sector Ruimte liggen ter inzage in het gemeente huis te Limmen) Ontvangen bouw- en sloopaanvragen en bouwmeldingen Burgemeester en wethouders hebben onderstaande verzoeken ont vangen: 021002 Eerste Groenelaan 123 te Castricum 141002 Eerste Groenelaan 60 te Castricum. uitbreiden woning (rectificatie) uitbreiden woning Deze kennisgeving betekent niet dat medewerking wordt verleend. Aanvragen vrijstellingen Burgemeester en wethouders maken bekend, dat met ingang van vrijdag 25 oktober 2002 de volgende aanvragen om vrijstelling van het bestemmingsplan gedurende 2 weken ter inzage liggen. Vrijstel lingsverzoek ex artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening Willem de Zwijgerlaan 1 te Castricum plaatsen erfafschei- ding (legalisatie) Burgemeester en wethouders maken bekend, dat met ingang van vrijdag 25 oktober 2002 de volgende aanvragen om vrijstelling van het bestemmingsplan gedurende 4 weken ter inzage liggen. Vrijstel lingsverzoek ex artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening Alkmaarderstraatweg 1 te Castricum uitbreiden fietsenstal- Rijksweg 190 te Limmen Visweg 65 te Limmen Korte Cieweg 36 te Castricum Hoogegeest 12 te Akersloot ling uitbreiden woning uitbreiden woning uitbreiden woning en slopen schuur plaatsen hek Vrijstel lingsverzoek ex artikel 19 lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening Meester Bodewesstraat 3 te Castricum bouw woning Zienswijzen Een ieder kan gedurende de termijn van terinzageligging schriftelijk zijn zienswijzen omtrent de hiervoor genoemde aanvragen om vrij stelling kenbaar maken bij burgemeester en wethouders. Verleende vergunningen en meldingen 3urgemeester en Wethouders hebben de volgende besluiten genomen: Bouwvergunningen geaccepteerde meldingen 151002 Kapelweg Pagenlaan te Limmen bouw 4 woningen 181002 De Loet 288 te Castricum plaatsen dakkapel Boterbloem 2 te Castricum plaatsen dakkapel Juliana van Stolbergstraat 23 te Ccum plaatsen tuinhuis Torenstraat 11 te Castricum Tormentil 11 te Limmen Sportpark Noord End, sectie C, nrs. 4048 en 4223 te Castricum Mient 61 te Castricum Lindenlaan 75 te Castricum Nuhout van der Veenstraat 38 te Castricum Wanne 6 te Limmen uitbreiden woning plaatsen tuinhuis (legalisatie) plaatsen veldverlich- ting plaatsen garage berging plaatsen 2 dakkapel len plaatsen schuurtje plaatsen schuurtje Bezwaar Een bezwaarschrift tegen de hiervoor genoemde besluiten dient binnen 6 weken na de datum van afgifte van het betreffende besluit te worden ingediend bij burgemeester en wethouders van de gemeente Castricum. Inlichtingen over de mogelijkheden tot het indienen van een bezwaarschrift zijn verkrijgbaar bij de afdeling VROM in het gemeentehuis te Limmen. Inspraak (voor)ontwerp bestemmingsplan De Woude Voor het eiland De Woude, de oeverzone aan de Markervaart en het gebied nabij de Kogerpolderbrug gelden diverse verouderde bestem mingsplannen. Dit betekent dat aan sommige gewenste ontwikkelingen geen mede werking kan worden verleend terwijl aan andere ongewenste ontwik kelingen juist weer wel medewerking moet worden verleend. Een nieuw bestemmingsplan kan aan dit soort situaties een einde maken. Een actueel bestemmingsplan biedt meer sturing en rechtszekerheid. Nadat de gemeenteraad van Akersloot eind vorig jaar de nota van uit gangspunten voor het bestemmingsplan heeft vastgesteld is nu op basis van deze nota een (voor-) ontwerp bestemmingsplan De Woude opgesteld. Dit (voor-)ontwerp bestemmingsplan ligt op basis van arti kel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en de inspraakverorde ning vanaf 25 oktober 2002 gedurende een termijn van 4 weken voor inspraak ter visie in het gemeentehuis, sector Ruimte te Limmen. Het voorontwerp-bestemmingsplan kan, op afspraak, ten minste gedurende 3 aaneengesloten uren buiten kantooruren ingezien worden, ledereen kan gedurende de inspraakperiode schriftelijke reacties indie nen bij het college van burgemeester en wethouders van Castricum, postbus 1301, 1900 BH Castricum. In het kader van het (voor)ontwerp bestemmingsplan zal er op dinsdag 29 oktober 2002 om 19.30 uur een inspraakavond worden gehouden in het restaurant behorend bij de Camping De Woude. Tijdens deze avond zal een mondelinge toelichting worden gegeven op het plan en is er gelegenheid tot het stellen van vragen en het maken van opmerkingen ten aanzien van het plan. gem e e n t e installatietechniek en op 1e etage kantoor. Fam. Groot, Oosterzijweg 6, 1906 AX Limmen, voor het in werking hebben van een stalling van caravans. Informatie: Milieudienst Regio Alkmaar tel. (072) 548 84 46 Er Js ontheffing verleend aan Kaandorp B.V. voor de sluitingstijd van Buona Sera in de Dorpsstraat 20 en 't Gemeentehuys in de Dorpsstraat 18 te Castricum. De ontheffing houdt in dat beide inrichtingen in de nacht van vrijdag 25 oktober op zaterdag 26 oktober tot 05.00 uur open mogen blijven. Aan SamSam/ Millenium B.V. is ontheffing van de sluitingstijd verleend voor beide inrichtingen aan de Dorpsstraat 75 in de kern Castricum. De ontheffing geldt voor de periode van 1 oktober 2002 tot en met 31 december 2002, onder de volgende voorwaarden: De ontheffing geldt: Tot 01.00 uur in de nachten van maandag tot en met donderdag. Tot 02.00 uur in de nacht van vrijdag op zaterdag en van zaterdag op zondag. Tot 01.30 uur in de nacht van zondag op maandag. In de nacht van zaterdag op zondag mogen na 00.00 uur geen bezoekers meer tot de inrichting worden toegelaten. Aan restaurant China City aan de Burgemeester Mooijstraat 39 in de kern Castricum is een Drank- en Horecavergunning verleend. Vanaf 28 oktober gaat de gemeente Heiloo beginnen met het recon strueren van een deel van de Ken nemerstraatweg. Er wordt begonnen met de werkzaamheden van het stuk Kennemerstraatweg tussen de Heilooër Tolweg (ring Alkmaar) en de Van Foreestlaan. Het verkeer vanuit Heiloo zal gewoon doorgang kunnen vinden. Het verkeer van Alkmaar richting Heiloo wordt omgeleid. De werkzaamheden zul len in de eerste week van december worden afgerond. y Opening speeltuin Op woensdag 30 oktober wordt de vernieuwde speeltuin aan de Kon. Wilhelminalaan in de kern Castricum officieel geopend. Wethouder Könst zal de feestelijke opening verrichten. Van de navolgende bedrijven zijn op grond van diverse besluiten milieubeheer meldingen ontvangen. Deze meldingen liggen vanaf 25 oktober 2002 gedurende 4 weken ter inzage in het gemeentehuis in de kern Castricum. Besluit bouw- en houtbedrijven Aannemingsbedrijf A.C. Borst Bouw, Castricummerwerf 1-7, 1901 RW, Castricum, voor het in werking hebben van een machi nale timmerwerkplaats met verfspuitinstallatie. Bouwbedrijf Casmond BV, Castricummerwerf 19, 1901 RW Castricum, voor het van toepassing worden van het besluit op de reeds aanwezige inrichting. P.M.J. Dorenbos, Heemstederweg 42, 1902 RP Castricum, voor het van toepassing worden van het besluit op de reeds aanwezige inrichting. PJ. Kuiper, Molenlei 19, 1921 CX Akersloot, voor het van toepas sing worden van het besluit op de reeds aanwezige inrichting. Besluit Detailhandel en ambachtsbedrijven Bagel Boyz VOF, Molenlei 16, 1921 CZ Akersloot, voor het in wer king hebben van een groothandel annex bakkerij. Besluit Glastuinbouw P.C.J. Borst/G.C.M. Borst-Groen VOF, Bleumerweg 20, 1901 MJ Castricum, voor het van toepassing worden van het besluit op de reeds aanwezige inrichting. L. Groen, Hoogegeest 16, 1921 CH Akersloot, voor het van toe passing worden van het besluit op de reeds aanwezige inrichting. Besluit Horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen Zwembad Dampegheest, Vaarkant 44, 1906 WJ Limmen voor het oprichten van een unit t.b.v. toezicht en kleedruimten. Besluit Opslag- en transportbedrijven Dutch Oilfield Services Company B.V. Boekei 40,1921 CE Akersloot, voor het verhuur van off-shore materialen en opslag daarvan. Schoonmaken van diverse materialen m.u.v. boorpijpen, kantoor ruimte inpandig. Lammers en Toepoel B.V., Castricummerwerf 49,1900 AD Castricum, voor het in werking hebben van een opslag voor materiaal t.b.v. B e graaf plaats "On De begraafplaats "Onderlangs" in de kern Castricum zal vrijdag 1 november a.s. van 8.00 uur tot 13.00 uur gesloten zijn voor bezoek. Dit in verband met werkzaamheden die op de begraafplaats zullen plaatsvinden. Het cliëntenplatform is bereikbaar op het postadres: Postbus 148, 1900 CC Castricum. Het wekelijkse spreekuur in dorpshuis De Kern is elke donderdag van 10.00 uur tot 11.00 uur. Castricum, 23 oktober 2002 .-E' E Bezoekadres Raadhuisplein 1, 1902 CA Castricum Zonnedauw 4, 190,6 HA Limmen (sector Ruimte) Rembrandtsingel 1, 1921 EK Akersloot (ma.14.00 - 17.00, wo. 10.00-12.00, vr. 14.00-17.00) Postadres Postbus 1301 Tel 1900 BH Castricum (0251)66 11 22 Fax: (0251)66 12 34 Internet: www.castricum.nl E-mail: voorlichting@castricum.nl of gemeentebestuur@castricum.nl Openingstijden Maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17.00 uur. De afdeling Publiekszaken is voor reisdocumenten en rijbewijzen ook geopend op donderdagavond van 19.00 tot 20.00 uur. E E De buitendienst van de afdeling Gemeentewerken vindt u aan het Schulpstet 17, 1901 JH Castricum. Deze locatie, waar ook het afvalbreng- depot is gevestigd, is geopend op werk dagen van 8.00 tot 11.45 uur en van 13.00 tot 15.45 uur. De afvalstraat is daarnaast ook op zaterdag geopend van 9.00 tot 13.00 uur. Voor klachten en vragen over het ophalen van huisvuil en grof vuil, storingen aan openbare verlichting en verkeerslichten, rioolver stoppingen, omgewaaide bomen enz. belt of mailt u:tel. (0251) 66 13 37 e-mail: klantenservice@castricum.nl Informatie Tijdens kantooruren Bureau Communicatie Voorlichting, Tel.: (0251) 66 12 30 66 12 40 Buiten kantooruren Vragen, opmerkingen of klachten kunt u inspreken op het antwoordapparaat, telefoon (0251) 66 13 33 of aan ons melden via de fax, (0251) 66 12 34.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 9