Donkersloot en Oppen Haerd m Bloemen en ruches in de wintercollectie van Tally Ho Van Burgsteden Antiek heeft weer zin in kunst Smullen van Italiaanse specialiteiten bij La Dolce Vita Yes Yes geeft deze week kortingen tot wel 50% Strakke huid bij Schoonheidssalon Jolanda Vis-Wagenmakers "mmmm 2S2 - öecemöer feestmaand - dece estmaand - decemöer feestmaand - december feestmaand - deeemöer Eén van de weinige specialiteitenres taurants gerund door echte Italianen bevindt zich in Heiloo. Aan de Kenne- merstraatweg hebben gastheer Vito D'Ambrosio en chefkok Salvatore Cabula hun sfeervolle restaurant. Net even anders Twee jaar geleden zijn ze gestart. De oude pizzeria Lorenzo werd totaal verbouwd en kreeg een frisse, maar toch sfeervolle metamorfose. „Wij wilden ook volgens een ander con cept werken, zo vertelt Vito, „naast traditionele pastagerechten en pizza's, zetten we echte Italiaanse specialiteiten op tafel." Zijn ogen glimmen wanneer hij ver telt over de menukaart: „Wat zo bij zonder is aan ons restaurant, is dat wij allemaal echte Italianen zijn. We kennen de kneepjes van het vak en onze gerechten zijn altijd net even anders. We hebben naast de menu kaart, een maandmenu en veel sei zoensgebonden gerechten. Die adviseer ik de gasten ook vaak. Alles natuurlijk vers klaargemaakt en volgens origineel Italiaans recept." Vito is verantwoordelijk voor de inkoop van de ingrediënten. Vooral vis heeft zijn voorkeur. Er staat veel verse vis op het menu, zoals Dorado en zeebaars. Maar als er asperges of artisjokken te krijgen zijn weet chef-kok Salvatore ook daar weer iets bijzonders van te maken. Catering La Dolce Vita raakt steeds beken der in Heiloo en de wijde omgeving. Het tweejarig bestaan wordt gevierd met de vaste klanten. „We zijn trots op het in ons gestelde ver trouwen. We merken ook dat de gasten zich graag laten adviseren over de specialiteiten van ons huis. Op speciale wensen kunnen wij ingaan, alles wordt tenslotte a la minute gemaakt", volgens de gast heer. Zo'n speciale wens was ooit het ver zoek van een klant de catering te verzorgen bij een feest thuis. Daar ging La Dolce Vita op in, met als gevolg dat dat nu ook één van de diensten is. En dan met alles erop en eraan: eten, drankjes en natuurlijk een deskundig advies. Zingen De heren Cabula en D'Ambrosio blijken nog meer in huis te hebben voor hun gasten. Het komt regelma tig voor dat zij een gezellige culinai re avond afsluiten met een puur Italiaans concert. „Wij zingen wel eens in het restaurant. Salvatore kan naast koken ook heel goed zin gen en ik doe graag mee. De gasten vinden dat ook erg gezellig", zo lacht Vito. Bij La Dolce Vita kunt u kiezen uit het maandmenu voor E 22,50, het keuze menu vanaf E 17,50. Maar ook voor een pizza van de beste pizzabakker van Noord-Holland, Lorenzo, bent u hier aan het juiste adres. La Dolce Vita is gevestigd aan de Kennemerstraatweg 107 in Heiloo. De keuken is geopend vanaf 17.00 uur. Maandag gesloten. Voor reserveringen tel. 072-5338080. Boetiek Yes Yes gaat in januari ver bouwen. Om fris met de nieuwe col lectie en de nieuwe Yes Yes-look te kunnen beginnen worden er van 21 tot en met 24 november kortingen tot wel 50% op de huidige collectie gegeven. Er zijn genoeg leuke kle dingstukken die met een extra kor ting van de hand gaan. Bijvoorbeeld van merken als Kenny's, Clarissa, Bellissima en Dito Dito. Wie moeite heeft om te kiezen uit het assorti ment, gaat eerst even rustig zitten met een kopje koffie. Die staat altijd klaar bij Yes Yes. Boetiek Yes Yes is namelijk al 10 jaar gehuisvest in 't Loo (en al ruim 25 jaar in Middenwaard in Heerhugowaard) en staat voor vrouwelijke betaalbare mode voor een breed publiek! Sinds een jaar is Rob Baar bijna dagelijks in zijn winkeltje de Glazen Boet aan de Peperstraat 24 in Egmond te vinden, waar hij aan zijn grote werktafel druk bezig is met het vervaardigen van vazen, lampen, klokken, kaarsenstan daards en schalen. Naast deze glazen (gebruiks) voor werpen is Rob gespecialiseerd in het Tally-ho is een begrip in Heiloo en omstreken. De fraaie kledingzaak tegenover de Witte Kerk wordt bezocht door jong en oud. De eerste Tally-ho winkel werd geopend in 1966 in Bergen, als een van de eerste boetieks in Nederland. De mode werd toen tertijd nog vanuit Parijs gehaald met een kleine bestelauto. Inmiddels zijn er filia len in Hoorn, Heiloo, Alkmaar en is er dit jaar een tweede filiaal in Hoorn geopend. Inmiddels wordt de collectie van Tally-ho al lang niet meer in Parijs gehaald, en bestaat deze uit merken als Esprit, EDC, In-wear, Turnover, Vero Moda, Jackpot, Corel en King Louie. Dit laatste merk heeft dit seizoen een leuke collectie sweatjacks van Teddy-stof en velours in de kleuren groen, rood en zwart. Voor de feest dagen zijn er van King Louie leuke jurkjes met bloemprint en mohair vestjes verkrijgbaar. Jassen zijn er van Eddy's en EDC heeft deze winter een leuke vlotte collectie strookrokken en rokken met ruches in bruin en zwart. Bij Sandwich vindt u rib- en katoenen basisbroeken met een goede pas vorm in verschillende lengtes in de kleuren zwart, kaki, bruin en blauw. Het merk Jackpot heeft onder andere mooie damesvesten en gaat dit seizoen op de sportieve toer met de kleuren lichtblauw, rood en veel bruintinten. U kunt overigens niet alleen voor kleding terecht bij Tally-ho. Ook tassen, sieraden en andere accessoi res zijn verkrijgbaar. Zo heeft Tally Ho een mooie collectie schoenen en tassen van Fred de la Bretonière. vervaardigen van glas-in-lood, waar hij de mooiste raam- en deurkunst van maakt. Bijna elk patroon of figuur is in glas-in-lood te maken. Molens, familiewapens en zelfs heel persoonlijke ontwerpen kunnen in glas-in-lood worden verwerkt. Trend Rob merkt dat steeds meer mensen besluiten om glas-in-lood in hun huis te verwerken, zowel in oude als in nieuwe huizen. „Wat dat betreft kun je wel spreken van een bepaal de trend. Mensen komen hier vaak met oude glas-in-loodramen die oorspronkelijk in hun huis zaten. Er is een tijd geweest dat al het glas-in- lood uit oude huizen werd gesloopt omdat het toen werd gezien als oubollig. Gelukkig hebben veel mensen destijds de ramen wel ergens op zolder bewaard, zodat het nu kan worden gerestaureerd en kan worden teruggeplaatst." Thermopane Ook dit kan Rob voor u doen, naast het op maat maken van nieuwe glas- in-lood-ramen. Als u met de exacte maten van uw raam of deur en/of een (zelf ontworpen) patroon aan Rob doorgeeft, kunt u uw huis een unieke uitstraling geven. „Glas-in-lood is tegenwoordig zelfs in thermopane verkrijgbaar. Dat is wel kostbaar, maar glas-in-lood is minder kwetsbaar dan gewoon glas. Daarnaast is het enorm inbraakvei- lig- omdat het bestaat uit meerdere delen, duurt het wel even voordat een inbreker binnen is!" De Glazen Boet aan de Peperstraat 24 (tegenover Berts Tweewielers) is op woensdag- en zaterdagmiddag van 13.30 tot 17.00 uur geopend. Op die tijden kunt u bij Rob Baar binnenlopen, maar u kunt hem ook bellentel: 075-642142306- 13022123. In september 2002 opende Jolanda Vis-Wagenmakers haar schoonheidssalon aan de Dampegheestlaan 17 te Limmen. Na de verhuizing uit Brielle, waar zij tien jaar lang haar eigen schoonheidssalon had, probeert Jolanda in Limmen en omgeving weer een nieuw klantenbestand op te bouwen. De behandelingen voert zij het liefst op de traditionele wijze uit. „Ik houd er niet van om met allerlei apparatuur te werken", laat de eige naresse weten. „In standaardbehan delingen heb ik veel ervaring en die geef ik dan ook het liefst. Door eerst een huiddiagnose te stellen weet ik of ik met een droge, vette, gemeng de of vochtarme huid te maken heb. Belangrijke gegevens vermeld ik op een klantenkaart, zodat ik deze informatie altijd bij de hand heb. In overleg met de klant kan ik de stan daard behandeling aanvullen met het harsen van de bovenlip of de benen. Ook ben ik gespecialiseerd in het verven van wimpers en wenk brauwen". De standaardbehandeling bestaat uit het reinigen van het gezicht, schouders, hals en decolleté, d.m.v. een borstelapparaat. Voor elk type huid wordt een andere reinigingsgel of -milk van Dr. Eckstein gebruikt. Na de reiniging worden de wenk brauwen geëpileerd. Vervolgens wordt een stoomapparaat gebruikt om de huidporiën goed te openen. Dat is nodig om tijdens de peeling alle dode huidcellen te kunnen ver wijderen. Meeëters, puistjes en ger stekorrels worden afgevoerd en het resultaat is een heerlijk zachte huid. Aansluitend geniet u ruim een kwartier van een ontspannen mas sage. Tenslotte wordt een masker aangebracht, dat na tien minuten met warme doeken wordt verwij derd. Als afsluiting van de anderhalf uur durende behandeling krijgt u een dag- of nachtcrème aangebracht en voelt uw huid heerlijk ontspannen aan. Voor meer informatie of het maken van een afspraak, bel. 072-5020509. Het is inmiddels een goede traditie bij Van Burgsteden Antiek: als de dagen weer korter worden, krijgen ze zin in kunst. Het gevolg is dat zij ook dit jaar weer een sfeervolle win- terexpositie aan u kunnen presente ren. Gerda en Frank van Burgsteden zijn trots dat tot eind december het werk van Magda Bakker, Marijke de Vré en Ineke van Beek in hun zaak wordt geëxposeerd. Magda Bakker heeft zich in Frankrijk laten inspire ren tot het maken van een prachtige serie aquarellen, boeketten en win- terarrangementen. Beeldend kun stenares Marijke de Vré-Verlaan heeft de laatste jaren, ook interna tionaal, bijzonder veel waardering voor haar beeldhouwwerk gekregen. Haar werk, al dan niet in opdracht vervaardigd, is inmiddels niet alleen in Nederland maar ook in andere Europese landen en Amerika terug te vinden. Studio Ineke van Beek zocht bij deze kunstvormen schitte rende materialen en creëerde hier mee een prachtig geheel. Stijlvolle combinatie Gecombineerd met de 18de en 19de eeuwse meubelen, zoals staande hoekkasten, vitrine- en ladekasten, secretaires, charmante tilt-toptafels maar ook gepatineerde meubelen en strakke vruchtenhouten tafels. Allemaal vakkundig gerestaureerd in het eigen atelier en stuk voor stuk antieke meubelen, met een ingeto gen sobere uitstraling. Expositie De expositie zal worden geopend op zondag 24 november om 12.00 uur door wethouder de heer R. Bos. Van Burgsteden Antiek nodigt u uit om hierbij aanwezig te zijn om ver volgens onder het genot van een drankje en prachtige muziek al dit moois te bezichtigen. Openingstijden: dinsdag tot en met zaterdag van 10.00 tot 18.00 uur. Vrijdag tot 21.00 uur. Van Burgsteden Antiek, Kennemer straatweg 536, tel. 072-5337756 of www.vanburgstedenantiek.nl. im Sinds kort hebben Tom Donkersloot van Donkersloot Makelaardij en Karei Beers en Bas Appel van Oppen Haerd advies groep gezamenlijk hun onderne ming in een karakteristiek heren huis aan de Rijksweg in Limmen. Alhoewel ze nog midden in een interne verhuizing zitten, is Oppen Haerd en Donkersloot al een begrip aan het worden in Limmen, Heiloo en omgeving. Donkersloot met zijn kennis en expertise op het gebied van de makelaardij en Oppen Haerd met alles in huis op het gebied van financiële producten blijkt een uitstekende combinatie te zijn. Karei Beers: „Mensen willen graag hun financiële rompslomp zo beperkt mogelijk houden, met het gevoel dat er tijd en aandacht aan hen wordt besteed. Juist omdat er tegenwoordig verschrikkelijk veel mogelijk is op financieringsgebied. Kijk alleen maar naar alle verschil lende hypotheekvormen en de financieringen die in een reclame spotje op tv worden aangeboden. Door middel van ons computersys teem, dat in verbinding staat met alle aanbieders op financieel gebied, zijn wij in staat het juiste product, afgestemd op de persoon lijke situatie van de klant, aan te bieden. Dat computersysteem kan op elk moment van de dag worden ge-update, zodat de meest recente rentepercentages onmiddelijk be kend zijn." Kleine lettertjes Gecombineerd met hun kennis van de verscheidene producten, alsme de de 'kleine lettertjes' en andere valkuilen die vaak bij deze produc ten horen, kan gerust gesteld wor den dat uw financieringsportefeuil le bij Oppen Haerd en Donkersloot in de juiste handen is. „Om een voorbeeld te noemen: iemand wordt gebeld door een verkoper van pensioenfondsen, die vervol gens één keer op gesprek komt. De klant wordt vervolgens behoorlijk gepusht om een handtekening te zetten en komt er een jaar later pas achter dat er een lening aan vast hangt waar hij niks van af wist. Of dat de rente opeens de lucht inschiet, terwijl hij dacht dat die van hem vaststond. Weet de klant dan nog waar hij terecht kan met zijn klachten en vragen? Wij zullen ten eerste nooit een financieel pro duct afsluiten zonder op de hoogte te zijn van alle gegevens, de wensen en de achtergrond van de klant. Ten tweede weet de klant waar wij zit ten en met wie hij heeft gesproken, zodat hij altijd welkom is met vra gen of aanmerkingen." Extra service Op het gebied van service lopen Oppen Haerd en Donkersloot dus net dat stapje harder voor hun klanten. „Wanneer men niet tijdens kantooruren bij ons langs kan komen, komen wij 's avonds langs voor een gesprek. Wij willen onze klanten die extra service bieden, juist omdat het hun financiële toe komst betreft. Dat regel je niet zo maar even en dat wil je laten doen door iemand die je vertrouwt." Voor een onafhankelijk en eerlijk advies over uw financiering kunt u gerust eens binnenstappen bij Oppen Haerd en Donkersloot, Rijksweg 116 te Limmen, tel: 072-5054878.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 23