Van Os mode biedt ruime keuze in 't Loo Winter wonderland bij Houtenbos Bloemenshop Schoonheid en functionaliteit bij Van der Laken Lichtadvies Vier etages woon- plezier bij Rozing I Pagina 8 Winkelhof 't Loo vol van sfeer en gezelligheid Verzorgd van top tot teen bij Beauty Center en Hair Studio Helios ie«s<iadaeft'fleeeBiietteesöBaaBö- deeemüer feestmaand december feestmaand -dece estmaand december feestmaand - Bij Bloemenshop Houtenbos kunnen de klanten alweer terecht voor hun kerstspullen. Het duurt weliswaar nog even, maar je kunt je huis volgens Carin en Martien Houtenbos niet vroeg genoeg die sfeer geven die zo type rend is voor de feestmaanden. Kaarslicht en dennengeur,tierelantijnen en glitters dus. De kerstbomen en kerststukjes mag u later komen halen, nu^uamvuj.v.wvw. maar voor de mooiste planten en bloemen, (geurkaarsen, riet, glaswerk behandelingen, variërend van com en keramiek kunt u nu al prima bij Houtenbos terecht. Bovendien is plete gezichtsbehandelingen en Houtenbos gespecialiseerd in het maken van bloemstukjes en boeketten met slechts enkele bloemen en een enkel blad. Dit wordt zeer kunstig opgemaakt, zodat u eens wat anders heeft dan een standaard kerstpotje. HEILOO - Verwend worden van top tot teen. Dat kan bij Beauty Center Helios op het terrein van Sauna Vennewater aan de Westerweg 391. Daar kunt u letter lijk van top tot teen verzorgd wor den, want in hetzelfde pand als het Beauty Center is Hair Studio Helios gehuisvest, gerund door Annemiek Lenting. De jonge eige naresse heeft ruime ervaring opge daan in een gerenommeerde kapsa lon in Heiloo. Daar leerde ze alle kneepjes van het vaktotdat ze besloot voor zichzelf te beginnen. U kunt zes dagen per week, inclusief de maandag- en vrijdagavond bij haar terecht. Hair Studio Helios is een kapsalon met hoge kwaliteit, maar voor een gemiddelde prijs. Ook kunt u bij Annemiek terecht voor een ontspannende hoofdmas sage en vanaf januari 2003 zelfs voor volumebehandeling en haarverlen- ging door middel van hairexten- sions. Uiteraard biedt zij, samen met Sandra Bakker van Beauty Center Helios een totaalpakket aan op het gebied van schoonheidsverzorging. Klanten kunnen bij Beauty Center Helios namelijk terecht voor diverse De familie Houtenbos slooft zich, samen met het personeel, elk jaar weer bijzonder uit om de winkel in de ultieme kerstsfeer te brengen. Dit jaar wordt het vooral een warme Kerst in de winkel, met veel fraaie Wilt u uw woning opnieuw gaan inrichten? Of wilt u misschien nieu we meubelen, een slaapkamer, vloerbedekking, gordijnen of zon wering aanschaffen. Zaken waar mee u uw huis tot een sfeervol, prak tisch en gezellig thuis kunt maken? accessoires en natuurlijk goedgevul de kerstbomen en kerststukken. Die kerststukken maken ze allemaal zelf bij Houtenbos, iets waar ze best een beetje trots op zijn. Ook voor de doe- het-zelvers heeft Houtenbos een heel scala aan attributen in huis. Kersttakken, mos, kransen, kaarsen in alle vormen en maten, bakjes en mandjes, draad en andere leuke, mooie en aparte accessoires voor uw zelfgemaakte kerststuk vindt u bij Houtenbos. Kerstbomen verkopen ze natuurlijk ook dit jaar weer. Blauwsparren, dennen en Nordmannen met en zonder kluit en in verschillende groottes. Wist u trou wens dat u de kans op een naaldloze kerstmis kunt vergroten als u uw boom net zo behandelt als een bos Waarschijnlijk bent u er al achter bloemen? Een stukje van de stam gekomen, dat het inrichten van een afzagen dus, en eerst even in een nieuwe woning niet zo eenvoudig is. Vorm en kleur moeten een harmoni eus geheel vormen, ongeacht of uw voorkeur uit gaat naar klassiek, rustiek, modern of het meer tijdloze interieur. Stap daarom eens binnen bij Rozing Heiloo aan de Westerweg 261 te Heiloo en laat u inspireren door maar liefst vier etages woon- plezier! Rozing Heiloo staat al meer dan 100 jaar voor kwaliteit én complete woninginrichting. Want is het niet net zo prettig om op één adres uw totaalinrichting te laten adviseren en uit te zoeken? Rozing Heiloo staat tevens voor maatwerk. En maatwerk wil zeggen aangepast en toegespitst op uw eigen wensen. Tapijt, harde vloerbedekking en gordijnstoffen kunnen op unieke wijze in uw woning toegepast worden! Slapen en zitten nemen een groot deel van ons leven in. Het zijn twee belangrijke aspecten om wat langer bij stil te staan. U kunt uw nieuwe zitmeubelen bij Rozing geheel op maat aanschaffen, zowel qua zit hoogte, zitdiepte en rughoogte. In de slaapstudio kunt u rustig testen welke bedbodem en matras het meest geschikt voor u zijn. Ook kunt u samen met de medewer kers uw eigen wandmeubel en lin nenkast samenstellen; op elke gewenste hoogte, diepte en breedte én met een enorm scala aan opberg- mogelijkheden. Reden genoeg om eens een bezoekje aan Rozing te brengen. U wordt graag voorzien van een persoonlijk advies. Daarnaast komen de medewerkers vrijblijvend naar uw (nieuwe) woning om ter plaatse de verschil lende mogelijkheden met u te bespreken! U kunt natuurlijk ook via de website van Rozing Heiloo op de hoogte blij ven van de nieuwe producten én het stukje maatwerk dat zij u te bieden hebben. Tel. 072-5321738, website www.rozing.nl. Rozing is geopend op maandag vanaf 13.30 uur, overige werkdagen van 09.00 tot 17.30 uur, zaterdag van 09.30 tot 17.00 uur en vrijdagavond koopavond van 19.00 tot 21.00 uur. emmer lauwwarm water met heester- voedsel zetten. Scheelt een hoop ergernis en een flink aantal stofzuig- beurten... Houtenbos Bloemenshop is dagelijks geopend van 8.30 tot 18.00 uur, zater dag sluit de zaak een uurtje eerder aan de Herenweg 250, tel. 072-5331828. diverse lichaamsmassages tot lichaams- en gezichtsontharing en manicure. Het schoonheidsinstituut beschikt over een zonnestudio, stoombad, bruisbad, floatarium (een cabine met warm water met een nog hoger zoutgehalte dan de Dode Zee, waardoor u blijft drijven) en Alpha Massage, een cabine met een anatomisch gevormd massagebed. Ook voor halve- en hele dagevene menten bent u bij Helios aan het goede adres. Doordat er gebruik gemaakt wordt van privé-kamers is er voldoende privacy. Voor pedicure en kunstnagels draaien de mede werkers de handen ook niet om. En wellicht is het een leuk idee om straks met de feestdagen aan een cadeaubon te denken? Voor een afspraak met Annemiek belt u naar Hair Studio Helios, tel. 06- 20741611 (b.g.g. 072-5336509). Voor Beauty Center Helios via tel. 072-5334258. De openingstijden zijn van dinsdag t/m zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur, en op woensdag- en donderdagavond volgens afspraak. Van der Laken Lichtadvies helpt u bij het vinden van de juiste verlich ting, of het nu voor thuis is of voor op de zaak. ledereen die waarde hecht aan een verzorgd interieur met exclusieve en tegelijkertijd functionele verlichting, slaagt bij de zaak aan de Van der Veldenstraat 7 in Heiloo. Van der Laken Lichtadvies legt, naast een goed advies over licht en lampen, ook steeds meer de nadruk op het geven van een goed en vrijblijvend lichtadvies bij particulieren thuis of bij bedrijven. Bij een lichtadvies wordt een duidelijk beeld gegeven over wat er allemaal mogelijk is op lichtgebied in het betreffende inte rieur. Van de Laken lichtadvies werkt met een klein team van lichtspecia- listen: het persoonlijke contact met de klanten staat hoog in het vaandel. Sublieme combinatie In de stijlvolle winkel van Van der Laken Lichtadvies vindt u een breed assortiment verlichting, met lampen van merken als Anta, Artimide, Bernd Beisse, Astiluz, Foscarini, Tobias Grau, Luceplan, Lumina, Nemo en Terzani. Merken die uitblinken door een sublieme combinatie van schoon heid en functionaliteit. Naast lampen in allerlei soorten en maten vindt u bij Van der Laken Lichtadvies ook lam penkappen op maat. Wie een nieuwe kap op een bestaande lampvoet wil, wordt aangeraden om de voet mee te nemen, op die manier wordt kiezen een stuk makkelijker. Van der Laken Lichtadvies is te vinden aan de Van der Veldenstraat 7 in Heiloo, tel. 072-5323030/fax 072- 5323031. Zeg Van Os en iedereen weet welke zaak er wordt bedoeld in winkelcen trum 't Loo. Het personeel doet er dan ook alles aan om de klant op zijn of haar gemak te stellen en voelt vrijwel direct aan wat de wensen zijn. Inmiddels is er 25 jaar verstreken sinds de opening van Van Os in 't Loo. Na vele veranderingen en verbouwingen is de herenafdeling echter nog steeds op de benedenverdieping te vinden. Aan de aangebouwde achterzij de is er een select afdeling met onder andere topmerken als Corneliani, René Lezard, Toni Gard, Carlo Colluci en Manston te vinden. Onder de deskundige leiding van Hans Sal en Co Oudejans krijgen de klanten een vakkundig en goed advies over de herenkleding. Ook de vrouwelijke clientèle kan rekenen op een goed advies bij Van Os Unique Damesmode. Het team is trots op om merken als Falino, Lecomte, Bogie en Court One, Carlo Colluci, Gina B, Sophia Pigozzi, JeanPaul en Master-Coat in de schappen te hebben hangen. De lijn van Bogie vertoont kleding voor de wat chiquere gelegenheden. Onder andere mantels, van Master- Coat bijvoorbeeld in lakstof, en andere geklede jassen voor de aan komende feestdagen hebben een plaatsje gekregen in de kledingrek ken. Daarnaast is de kledinglijn van Court One van Gerry Weber ver tegenwoordigd, een jonge en spor tieve kledingleverancier t/m maat 48. Van Os mode levert bovendien bedrijfskleding en vermaakt de kle ding wanneer deze bijvoorbeeld te lang is. Ook gaat Van Os mode mee met de trends. Er is een breed assor timent aan kleding en echt niet alleen voor klanten met een dikke portemonnee. Sportief of juist gekleed, het is allemaal te vinden bij Van Os mode. Het eindejaarsprogramma van Winkelhof 't Loo zit boordevol activiteiten die betrekking hebben op Sint Nicolaas en Kerst. Koopzondag 24 november. Het begint allemaal op zondag 24 november. Het winkelcentrum opent haar deuren van 12.00 tot 17.00 uur en is er voor iedereen de gelegen heid om de Sint Nicolaasinkopen te doen. Zwarte Piet komt ook en er is een optreden van de Streetband van muziekvereniging St. Caecilia. Op die dag kunnen de gratis entreebewijzen worden opgehaald voor het Sint Nicolaastoneelstuk in de Beun bij Bruna, Albert Heijn en de Hema. Het toneelstuk wordt op 30 november om 13.30 en 15.00 uur opgevoerd door de toneelverenigingen Forento en Pancratius te Castricum. Sint Nicolaas t t J Op 4 december is er een extra koopavond in verband met de Sint met een optreden van de Streetband Caecilia. Op vrijdagavond 13 december vanaf 19.00 uur een optreden van het Evolutiekoor uit Heiloo. Op vrijdag 1 en zaterdag 8 december wordt een tweedehands boeken markt gehouden en op vrijdag 13 en zaterdag 14 december wordt op de pleinen een creativiteitsmarkt gehouden. Vanaf 21 december vindt u in 't Loo traditioneel de vleugel Het staat een ieder vrij om een uurtje te reserveren en te komen spelen. Een telefoon tje naar Marianne Vollers 0251-650263 is genoeg. Zij deelt u graag m. Zaterdag 21 en zondag 22 december vindt voor de derde maal de Victoriaanse markt plaats op de pleinen. De marktkooplieden zijn geheel in de stijl van de negentiende eeuw en ook de muziek is aangepast aan die tijd. Optredens van de Carolsingers uit Schagen. Zondag 22 december koopzondag van 12.00 tot 17.00 uur. Maandag 23 december extra koopavond voor de kerst met een optre den van de Streetband Caecilia uit Heiloo. Gluweinschenken Als sluitstuk van het jaar 2002 en deze activiteiten schenken de winke liers van Winkelhof 't Loo u op 31 december een heerlijk glas glühwein en toasten graag met u op een gezond 2003. Met een optreden van het Opus 4 Quartet uit Heiloo.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 24