BoevWntn* Echtpaar Boulonois 60 jaar getrouwd Beestenboetje verwelkomt 10.000ste bezoeker van het jaar met knuffel 'Veel met elkaar lachen - dat is het geheim9 Testify 22,95 DEUTEKOM Dierenbeschermin Sneeuw op de vensterbank Kerkagenda m&wL i|n Activiteiten NVVH Sneeuw op de vensterbank door Rotraut Susanne Berner Boek van de week: Testify door Phil Collins CD van de week: ALLEEN DEZE WEEK 17,95 Winkelhof V Loo 53 Tel 5335535 Haarlemmermeers Kamerkoor in kapel GGZ Correctie gezamenlijke ledenvergadering ANBO- KBO Ijsbaan Heiloo Agenda Sporthal Het Vennewater Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend, tel: 072-5180618. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuurop werkdagen van 10.30 tot 11.30 uur en van 18.00 tot 19.00 uur, zaterdag van 11.00 tot 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Heiloo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreekuur op werkdagen van 13.30 tot 14.30 uur, zaterdag van 10.00 tot 11.00 uur en volgens afspraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Frederik Hendrik laan 3, 1814 JM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzer: Hertog Aalbrecht- weg 5,1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 09.15 uur en De Smetkliniek (Willibrord), Kennemerstraatweg 464, maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 09.30 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. Uitvaartverzorging Heiloo, tel. 072- 5115238. Algemene informatie: 072-5332879 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5090234 Honden en katten Akersloot: 0251 - 310079 Asiel; 072-5114861 Dierenambulance Noörd-Kennemer- land: 072-5150173 (alarm) en 072- 5150085 (informatie) Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Inspectie: 072-5337280 Vermist Grote zwarte gec. kater, wit plekje onder de kin, 3 jaar, Abdijlaan, Egmond-Binnen. Kleine kater, roodcypers, 2 jr., gecastr., wit befje, 4 witte sokjes. Vijverlaan, Heiloo. Gevonden Zwarte ongec. kater, witte neus, bek en bef, voor witte voetjes, en achter lange sokken. Kennemerstraatweg omg. Willibrord, Heiloo. Zwarte ongec. kater begin Hogeweg, Limmen. Zwarte gec. kater met een paar witte haren op borst. Egmond-Binnen, omg. De Nollen. De DB Kalender 2003 is verkrijgbaar bij mevr. J. de RoverRechte Hondsbosschelaan 4Heiloo. In Limmen De kopij uit Limmen kan bezorgd worde| bij N. Admiraal, Bloemenhof 5 in Limm||| Kopij ingeleverd voor ma. 12.00 uur kan nog voor de eerstvolgende editie worden verwerkt. Het algemene postadres van redactie is Postbus 68,1850 AB Heiloo, Henk en Geertje Boulonois kunnen inderdaad lachen om hun 60-jarig jubileum...(foto UKP) Ie redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag van 9,00 tot 17.30 uur, dinsdag van 9.00 to| 13.00 uur en donderdag en vrijdag van 9>Ö0 tot 17.00 uur, woensdag is de redactie afwezig. Aangeleverde kopij De redactie behoudt zich het recht voor in stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heil#* 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Foto's en kopij, Kunnen tot uiterlijk dinsdagochtend 10.00 uar worden verwerkt. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u ap de balie van de Uitkijkpost op komen halen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. HEILOO - Donderdag vierde het echt paar Boulonois- Busink het heuglijke feit dat ze al 60 jaar van elkaar houden. Een hele prestatie, maar volgens meneer Boulonois zijn de jaren omge vlogen. „Veel met elkaar lachen, dat is het geheim", aldus de 83-jarige Henk Boulonois. „Natuurlijk hebben we ook mindere tijden gekend, dat hoort er nou eenmaal bij. Maar we hebben nog heel veel plezier: we lachen elke dag!" Zijn eveneens 83-jarige Greetje knikt instemmend, maar heeft het ook erg druk met het uitdelen van de koffie met gebak. „Wil je echt niet?", vraagt ze een paar keer bezorgd, want hoe kun je gebak nu weigeren? Gelukkig wil de buurvrouw, die al zestig jaar naast het echtpaar woont, wel. De ontmoeting Henk vertelt ondertussen enthousiast door. Bijvoorbeeld over hun ontmoe ting: „Greetje werkte in de kruideniers winkel van mijn broer.Toen ik een keer bij hem langskwam, zag ik haar meteen en ik was verliefd! Ik had het goud meteen ontdekt." Ondanks hun jonge leeftijd, Henk was net 17, en Greetje nog maar 16 jaar, vroeg hij haar mee uit. „We gingen naar dë.'/Kdrm'tS ih Alkmaar","weet Henk zich nog heel goed te herinneren. „Onschuldig hoor, maar toch moesten we het daarna nog even stil houden. We waren nog veel te jong voor verkering, dat hadden onze ouders ons wel duidelijk gemaakt." Toen de verliefden echter aan eikaars ouders werden voorgesteld, was het meteen goed. Greetje is nog steeds onder de indruk van de reactie van haar schoonouders. Ik was maar een eenvoudig meisje, terwijl zijn familie uit erg intelligente mensen bestond. Maar ze hebben nooit neerbuigend tegen me gedaan. Ik voelde me er meteen thuis". Leuk leven Mede dankzij de kinderen en kleinkin deren heeft het echtpaar nog steeds een leuk leven. Trots vertellen opa en oma over hun nakomelingen, die allemaal hebben 'gestudeerd en een goede baan hebben."„Dat zit in de genen", zegt Greetje stellig. „Henk had met zijn her sens ook kunnen studeren, maar het waren destijds natuurlijk hele andere tijden."Toch heeft hij wel de HBS afge maakt, niet niks voor die tijd. Als 16- jarige jongen rondde hij deze opleiding af. Henk: „Ik was natuurlijk nog echt een jochie. Maar in die tijd kon je nog, als je in december was geboren, met je vijfde naar de middelbare school en als je vervolgens goed je best deed, op je zestiende klaar zijn met school". Daarna ging Henk aan het werk als schuurman, een beroep dat te vergelij ken is met wat wij tegenwoordig ken nen als electrotechnicus. Zeven jaar later trouwde het stel in Winkel, waar Greetje woonde. HEILOO - Op donderdag 28 novem ber zal E. Boer-Dirks uit Voorschoten, conservator van het Louis Couperus museum in Den Haag, een lezing hou den voor de Ned. Ver. van Huisvrouwen in het Open Huis, aan vang 14.00 uur. De titel van de lezing is Het feest van Sint Nicolaas: een eeu wenoude traditie, maar nog steeds springlevend. Sint Nicolaas was in de middeleeuwen een van de meest gelief de heiligen. Er bestaan oneindig veel afbeeldingen van hem. Aan de hand van dia's uit de kunstgeschiedenis (schilderkunst, beeldhouwkunst, litera tuur) zal mw. Boer aanschouwelijk maken hoe uit de prachtige middel eeuwse legenden de huidige tradities rond 6 december zijn voortgekomen. Nergens ter wereld wordt het sinter klaasfeest zo uitgebreid gevierd als in Nederland. Toch zijn er in de loop der eeuwen vaak hevige aanvallen op het bestaan ervan geweest. Denk maar eens aan de reformatie: 16de eeuwse predikanten moesten niets hebben van die verfoeide Paapse heiligen verering. In veel protestantse landen is het feest daarom verdwenen, maar - merkwaar digerwijs - niet bij ons! Tegenwoordig staat het sinterklaasfeest soms weer ter discussie: is de kerstman niet veel leu ker, wie heeft er nu nog tijd om surpri ses te maken, is zwarte Piet niet een dis cutabel persoon, enz. Aan al deze vra gen kan aandacht besteed worden. Niet-leden zijn ook welkom. Gelukkig wonen alle kinderen in de buurt en ze hebben nog regelmatig 'de oppas'. „Elke donderdagmiddag heb ben we de kleinkinderen en dat vinden we heerlijk, maar het is mooi dat ze tegen etenstijd weer gaan." Ze moeten hier allebei hard öm lachen. „We verve len ons nooit, gaan nog veel de deur uit." Een van Henks hobby's is het maken van slagzinnen, waar hij vroeger een aantal prijzen mee heeft gewon nen. „Een van die slagzinnen was 'Geluk is samen jezelf zijn', en dat geldt nog steeds. Elkaar in je waarde laten is een van de ingrediënten voor een goed huwelijk." Er verschijnt even een don ker wolkje als de scheiding van een van de kinderen ter sprake komt. Maar dat wordt al weer snel weggelachen als we de burgemeester uit zijn auto zien stap pen. „O jee, wat komt die nou doen?" Burgemeester gaat voor Ons gesprek wordt onderbroken, want de burgemeester gaat toch even voor de journalist. „Vind je toch niet erg hè?" Burgemeester den Boon verrast het echtpaar met een bord waarop het Witte Kerkje staat afgebeeld. „Dat bord krijg je niet zomaar, daar moet je echt iets voor doen", aldus de burge meester. Greetje is al weer druk aan het rommelen in de keuken, terwijl Henk de vraag van de burgemeester, waar de prachtige achternaam van het echtpaar vandaan komt, wegwuift met „Die stamt nog af van de Hugenoten, uit het Franse Boulogne sur Mer. Later is Boulogne verbasterd tot Boulonois. Maar voor mij is het geen bijzonder heid meer, hoor." Greetje heeft op haar beurt weer een vraag voor de burgemeester: „We heb ben een felicitatie van de koningin ont vangen. Moeten we nu een kaartje terugsturen?" Volgens de burgemeester is dat niet nodig. En of die paddestoeldrempels hier in de straat kunnen worden verwij derd, vraagt Henk meteen maar even. En o ja, die huisartsenpost komt toch niet bij hun voor de deur hè!? Henk vertelt daarna over de oorlogsja ren toen hij vaak optrad met een band waarin hij trompet speelde. „We moes ten natuurlijk Duitse liederen spelen, maar dat weigerden we. En we wilden die liedjes ook niet leren spelen, dus speelden we gewoon in onze eigen taal. Dat deden we zo goed, dat die Duitse soldaten dat ook wel pikten. Maar dat waren wel tijden hoor". Tapdansen deed hij ook, en hij geeft even een demonstratie in de kamer. Als Greetje met het volgende rondje koffie terugkomt, merkt ze bijna verle gen op dat 'ze niet wist dat ze zo'n aar dige burgemeester hadden'. Wat ze bij het afscheid van meneer den Boon nog even beloond met een kus. Giechelend komt ze de kamer weer in en geeft haar zonde meteen toe, waarop haar echtge noot haar bestraffend toespreekt, met een brede lach op zijn gezicht: „Maar dat kan niet hoor: daar heb je geen ver lof voor aangevraagd!" Nog even een foto maken voor het jubileumbord aan de voordeur, en dan is de drukte weer even voorbij. „Ik hoop dat we niet de hele dag in de visi te zitten", zegt de heer Boulonois in de deuropening. „We wilden het eigenlijk stilhouden". „Maar dit is eigenlijk veel leuker!", zegt zijn vrouw resoluut. Waarna het stel lachend de deur sluit. In Sneeuw op de vensterbank staan ver halen, liedjes en gedichten voor de winter, Sint en Kerst. Het boek is geïllustreerd door Rotraut Suzanne Berner, een Duitse die tijdens de boekenweek nog een bezoekje bracht aan de boekhandel van Deutekom. Berner schreef en illustreerde o.a. Sprookjestijd, Haas en Hond en de Kareltje-serie. In 1997 werd haar 'Het avontuur' bekroond met een Zilveren Penseel, en een tweede Zilveren Penseel volgde in 2001, voor haar illustraties in het prentenboek Als ik eens een wens mocht doen van Franz Hohler. In Sneeuw op de vensterbank staan o.a. verhalen van Annie M.G. Schmidt, Jürg Schubiger en Toon Teilegen, Paul Biegel, Talo Calvino en André Sollie. Sinterklaas vertellingen zijn er van Wim Hofman, Rindert Kromhout en Bart Moeyaert. Gedichten van de hand van Guido Gezelle, Christian Morgenstern en Edward van de Vendel - en nog veel meer moois van heel beroemde en van minder bekende hand. Het boek, dat is opgesierd met bekende liedjes uit de decembermaanden en van fraaie tekenin gen is voorzien is een feest om te lezen of uit voor te lezen. De hele winter lang! geïllustreerd door Rotrout Susanne Berner Hwrenwog 67-69,1891 KL Héiloo naast Wlnketoof 't Loo, 072 5331' iH-matl; 1ofo<deut*koro#it NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN HEILOO - Vorige week woensdag was het feest in het Beestenboetje. Rond 15.00 uur stapte namelijk de 10.000ste bezoeker van dit jaar de hekken van het fraaie dïerencomplex binnen. Wethouder Rob Opdam bood de 3-jari- ge Senna Jongkind een lieve knuffel beer aan. Enigszins verlegen, maar toch ook dankbaar aanvaardde het kleine meisje het geschenk. Senna en haar moeder Saskia Sengers zijn regelmati ge bezoekers van het Beestenboetje. „In de zomer komen wij hier bijna wekelijks, maar nu het weer wat slech ter wordt komen we wat minder vaak. Maar als we hier langsfietsen en mijn dochter mensen ziet roept ze dat we moeten stoppen, want 'Hij is open!'." Senna is een echte fan van de cavia's, die allen steevast een aaibeurt krijgen. Haar moeder is overigens ook geen onbekende voor de beesten en mede werkers van het Beestenboetje, want zij is zelf vrijwilligster geweest op de zater dagochtend. Wethouder Opdam sprak in het bijzijn van Ilse Plasmeijer, Hoofd van Beheer Openbare Ruimte, over het ontstaan van het Beestenboetje, dat na een brand in het voormalige hertenkamp werd uitgebreid tot het huidige dieren park. Het Beestenboetje trekt al jaren veel moeders, kinderen en mensen.uit de omgeving van Heiloo. Dankzij de steun van vrijwilligers is het Beestenboetje elke eerste en derde zaterdag van de maand geopend, en elke woensdag van 13.00 tot 16.00 uur. „Wim Jansen, Nico Bontje en Ton Bisselink zijn al vanaf 1993 zeer nauw bij het Beestenboetje.betrokken. Maar zonder de inzet van de talrijke vrijwilli gers zou het Beestenboetje niet kunnen bestaan", zo sprak Rob Opdam. Vorig jaar werd het Beestenboetje min der druk bezocht vanwege de mond- en klauwzeercrisis. Nu de 10.000ste bezoe ker dit jaar wel weer werd 'gehaald', durfde wethouder Opdam de zo gewenste uitbreiding van de stal nog eens ter sprake te brengen: „Ik weet dat de medewerkers graag een grotere stal zien komen. Laten we het zo stel len; als jullie het aantal vrijwilligers kunnen uitbreiden zal ik de gemeente verzoeken hetzelfde met de stal te doen". Ton Bisselink toonde zich erg verheugd met deze mededeling, en wil bij deze dan ook iedereen die het Beestenboetje een warm hart toe draagt vragen zich te melden. Via de gemeente kunt uTon bereiken. Testify is alles behalve een comeback op de gebruikelijke manier. Maar voor mil joenen van Collins fans is het een lang verwachte en stormachtig toegejuichte terugkeer in een wereld, die geen artiest beter begrijpt of daarin meer succesvol is dan Phil Collins. Collins heeft in de laatste jaren duidelijk een andere weg ingeslagen. Enerzijds nam hij met zijn Big Band 1999 het album A Hot Night In Paris op, ander zijds kreeg hij voor zijn bijdrage voor de Disney-productie Tarzan een Oscar, Grammy en een Golden Globe uitge reikt. Met Testify betreedt Phil Collins echter weer het bereik van hoogkwalita- tieve popmuziek. En zonder twijfel is hij daarin zelfs beter dan ooit. Wanneer je loepzuivere composities en teksten met volwassen, rijpe emotie zoekt kan men eenvoudigweg geen 'maar' ontdekken. Collins weet het op dusdanige wijze te brengen, dat de luisteraar slechts tevreden kan zijn over deze aankoop. Testify is het geluid van een man, die weer lekker in zijn vel steekt en in har monie is met de wereld waarin hij leeft. Phil Collins is in de gelegenheid zijn enorme schare luisteraars precies datge ne te geven wat zij hebben willen - en waarop zij zo lang moesten wachten. Het klassieke Phil Collins-album Testify werd in Zwitserland en de USA geschreven, en door Rob Cavallo (Green Day, GooGoo Dolls und Alanis Morissette), in Frankrijk geproduceerd. door Phil Collins HEILOO - Op zondag 24 november verzorgt het Haarlemmermeers Kamerkoor een concert in de kapel van GGZ Noord-Holland-Noord aan de Kennemerstraatweg 464 in Heiloo (voormalig Willibrord). Het concert begint om 15.00 uur. Op het program ma staan werken van onder andere Mozart, Mendelsohn, Franck en Vaughan Williams. De nadruk ligt op geestelijke muziek uit de Romantische periode. Daarnaast is er echter ook repertoire uit de Renaissance en de Barok te beluisteren. Trompettist Jeroen Heins en organist Theo Kooij verzorgen het instrumentale gedeelte. Zij spelen delen uit een Concert voor trompet van Telemann. Het geheel staat onder de bezielende leiding van dirigent Johan Akerboom. Kaarten voor het concert zijn voor aanvang ver krijgbaar en kosten E 6,- voor volwas senen en E 4,50 voor vrienden van het koor en kinderen. De toegang tot het concert is kosteloos voor cliënten van GGZ Noord-Holland-Noord. Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: voorganger ds. FJ. van der Wind, m.m.v. de Cantorij. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: voorganger ds. H.C. van het Maalpad (H.A.). Rooms-katholieke kerkdiensten GGZ Willibrorduskapeï Zondag 10.00 uur: voorganger ds. M. Braamse. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met Cantores, o.l.v. parochia nen. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met dames- en herenkoor, voorganger H.Helsloot. OL Vrouw ter Nood Vrijdag 08.30 uur: eucharistieviering. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering, 15.00 uur: aanbiddingslof. Woensdag 08.30 uur: eucharistievie ring. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met spontaan koor, voorge gaan door eigen woord- en communie- groep. Zondag 10.00 uur: woord- en communieviering met gemengd koor (Cecilia feest), voorganger pastor J. Oiling. H. Adelbertus Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur: w.g.c.viering met Exspecto. Zondag 10.30 uur: w.g.c.viering met samenzang. H. Marg. Maria Alacoque Egmond aan den Hoef Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met samenzang. Zondag 09.00 uur: eucharistieviering met Soli Deo. OLV Onbevl. Ontvangen Egmond aan Zee Zondag 10.30 uur eucharistieviering met gemengd koor. H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.00 uur: avondgebed. Zaterdag 19.00 uur: mis. Zondag 10.00 uur: hoogmis. SOW gemeente Egmond Zondag 10.00 uur: ds. C. Veenhuizen te Egmond aan Zee, herdenking overle denen. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking ser vice every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Elke zon dag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. HEILOO - In de Uitkijkpost van vori ge week werd in een onder verant woordelijkheid van de ouderenbonden aangeleverde tekst een storende beschuldiging geuit nl: 'Bij het gebruik van het pand heerst structureel een organisatorisch en financieel wanbe leid'. Dit is niet correct. Er heerst tus sen de gebruikers (Anbo-Kbo-Soh) wel een zeer sterk afwijkend inzicht ten aanzien van de wijze waarop de exploi tatie van het pand, in organisatorische en financiële zin, vorm zou moeten hebben. Dit is wat anders dan wanbe leid, deze kwalificatie wordt betreurd. HEILOO - Al dient koning winter zich nog niet aan, toch zijn de kaartverko pers van Ijsbaan Heiloo al weer enige weken op pad. Zij zijn druk bezig om alle kaarten bij de houders aan de deur af te leveren. Dit doen ze in Egmond- Binnen, Limmen, Alkmaar en in Heiloo. Het is een tijdrovende klus, omdat niet iedereen de eerste keer thuis is. Maar op deze adressen wordt het nogmaals geprobeerd. Wilt u ook een kaart van de ijsbaan, bel dan met de secretaris K.J. Bakker, tel. 072- 5110432 of 06-21802228. Li de voorver koop kosten ze 3 euro, na sinterklaas kosten ze 6,50 euro. Als u een kaart heeft hopen de organisatoren u bij vol doende natuurijs op de ijsbaan in het Heilooërbos te verwelkomen. De 3-jarige Senna Jongkind stapte als 10.000ste bezoekster de poorten van het Beestenboetje binnen. Dat leverde haar een lieve knuffelbeer op, uitgereikt door Rob Opdam, (foto UKP) Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 Sporthal in Sportcentrum Het Vennewater, tel. (072) 5333152 Het Zevenhuizen 48,1852 JC Heiloo Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 •Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of tel. 5356682. Op deze telefoonnummers kunt u ook informatie inwin nen over de verhuur voor het seizoen 2002/2003. Woensdag 20-11-2002 Donderdag 21-11-2002 Vrijdag 22-11-2002 Zaterdag 23-11-2002 Zondag 24-11-2002 Maandag 25-11-2002 Dinsdag 26-11-2002 Woensdag 27-11-2002 Donderdag 28-11-2002 Vrijdag 29-11-2002 Zaterdag 30-11-2002 Zondag 01-12-2002 Maandag 02-12-2002 Dinsdag 03-12-2002 Woensdag 04-12-2002 Donderdag 05-12-2002 Vrijdag 06-12-2002 Zaterdag 07-12-2002 Zondag 08-12-2002 Maandag 09-12-2002 Dinsdag 10-12-2002 Woensdag 11-12-2002 13.00-17.00 Schoolbasketballtoernooi 19.15-23.00 Zaalvoetbal 14.00-15.30 Sportinstuif 19.15-23.00 Zaalvoetbal 08.30-12.15 Schoolgym 17.00-18.30. Basketball 19.15-23.00 Zaalvoetbal 17.00-20.00 Basketball 08.00-16.00 Vlooienmarkt 08.45-15.30 Schoolgym 17.00-22.30 Volleybal 08.30-15.30 Schoolgym 19.00-23.00 Volleybal 19.15-23.00 Zaalvoetbal 14.00-15.30 Sportinstuif 16.30-17.30 Zaalvoetbal 19.15-23.00 Zaalvoetbal 08.30-12.15 Schoolgym 17.00-18.30 Basketball 19.15-23.00 Zaalvoetbal 13.00-16.00 Zaalvoetbal 16.30-20.00 Basketball 08.45-15.30 Schoolgym 17.00-22.30' Volleybal 08.30-15.30 Schoolgym 19.00-23.00 Volleybal 19.15-23.00 Zaalvoetbal 14.00-15.30 Sportinstuif 08.30-12.15 Schoolgym 17.00-18.30 Basketball 19.15-23.00 Zaalvoetbal 11.00-12.30 Handbal 13.00-16.00 Zaalvoetbal 16.30-20.00 Basketball 08.45-15.30 Schoolgym 17.00-22.30 Volleybal 08.30-15.30 Schoolgym 19.00-23.00 Volleybal 19 15-23.00 Zaalvoetbal

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 2