Oppen Haerd Donkersloot na Een eigen huis kopen moet vooral leuk zijn Adviesgroep BV Makelaardij BV Oppen Haerd en Donkersloot Pagina 20 SMSSIE^^ Rijksweg 116 1906 BK Limmen telefoon 072 505 4878 telefax 072 505 4758 e-mail info@oppenhaerd.nl nbva Rijksweg 116 1906 BK Limmen telefoon 072 533 0524 telefax 072 533 8554 e-mail info@donkerslootmakelaardij.nl website www.donkerslootmakelaardij.nl Natuurlijk is het kijken naar een eigen huis een leuke bezigheid. Je kijkt in de kranten of op internet en vormt zo een beeld van het aanbod. Maar toch blijven er onzekerheden als: 'zijn er nog andere huizen in de ver koop?' of 'hoe hoog moet ik bieden om als serieus beschouwd te worden?' Vak kundige begeleiding rond het kopen van een huis door Donkersloot Makelaardij is dan wenselijk. Helder vastgoedadvies Donkersloot Makelaardij adviseert over de bouwkundige staat van de woning, geeft een goede indicatie van de werkelijke waarde, onderhandelt met de verkoper en zorgt voor een waterdicht juridisch contract. Ook heeft Donker- Heiloo, Zevenhuizerlaan 103 Heiloo, Boekenstein 40 sloot een volledig inzicht van het markt- aanbod door het unieke NVM uitwisse lingssysteem. Financieel haalbaar? Het is ook prettig als er exact duidelijk is welke maandlasten aan de gekozen hypotheekhoogte vastzitten. Want als je verliefd wordt op een huis is het wel zo prettig als de aankoop ook werkelijk financieel haalbaar is. Oppen Haerd Hypotheken beschikt over een uitge breide database waarmee vrijwel alle geldverstrekkers hun aanbod in kaart brengen. Geen fiscale of financiële val kuilen, maar begrijpelijke taal van een erkend hypotheekadviseur. Belt u gerust indien u zich wilt informeren over de dienstverlening van Donkersloot Make laardij of Oppen Haerd Hypotheken. Wij doen het met plezier. Heiloo, Wentholtlaan 1 Vraagprijs: 585.000,- k.k. Vraagprijs: 225.000,- k.k. Vraagprijs: 545.000,- k.k. feesöBaaafl - fleeemfcer leesmiaant» - december feestmaand decern r feestmaand- Pensioenen Hypotheken Verzekeringen Lrjrke^dlJ betrokken adviseurs Hypotheek adviseur Woning- en bedrijfsmakelaardij Taxaties •Huur en verhuur NVM Centraal gelegen en toch maar liefst 995 m2 grond. Dat zijn de belangrijkste kenmerken van dit knusse VRIJ STAANDE WOONHUIS met garage. De woning heeft een slaapkamer en badkamer op de begane grond. De indeling is als volgt: begane grond: ruime hal/entree met toilet, L-vormige woonkamer, keuken, bijkeuken, slaapkamer en een badkamer met ligbad en aparte douche.Op de eerste verdieping bevinden zich 2 slaapkamers en een douche. De bergvliering is via een vlizotrap bereikbaar.Algemeen: garage, 3 bergingen, gedeeltelijk dubbel glas, CV gas (HR). Bijzonderheden: recentelijk buitenom geschilderd. In rustige woonwijk gelegen royale MIDDENWONING met besloten tuin op het zuiden. Nabij winkels en scholen gelegen. Totale perceeloppervlakte 162 m2. Inhoud 350 m3. De indeling is als volgt: begane grond: entree/gang, toilet, tuingerichte woonkamer met open keuken. De begane grond is voorzien van vloerverwarming. Op de eerste verdieping bevinden zich 2 (voorheen 3) slaapkamers en een badkamer met ligbad, toilet en vaste wastafel. Vaste trap naar tweede ver dieping met voorzolder en zolderkamer. Bijzonderheden: een nabij gelegen garagebox is apart te koop. Vraagprijs: 15.750,— k.k. Op een van de mooiste plekjes van Heiloo gelegen fantastisch onderhouden HALFVRIJSTAANDE BUNGALOW met garage op 513 m2 grond. De indeling is als volgt: entree/hal, toilet, zeer royale living met houten vloer. Zeer luxe open keuken met inbouwappara- tuur. Voorts 3 slaapkamers, een luxe badkamer met ligbad en aparte douche en een wasmachineruimte. Het pand is circa 4 jaar geleden geheel gerenoveerd. De moeite van een bezichtiging meer dan de waard Algemeen: Bouwjaar 1955. Perceeloppervlakte 513 m2, inhoud 450 m3. Nieuwe CV ketel.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 36