Tweede plaats Kapsalon Styles tüdens World Style Contest I Once again klaar voor de winter Spelendenwijs winkelen bij Dibbes Najaars- en wintercollectie 2002/2003 Livera Lekker slapen bij bij Lute Interieur Thuis uit eten met catering van de Loocatie I Pagina 23 teestmaaöfl - aeeemöer feestmaand - december feestmaand-dece estmaand december feestmaand - december feestmaand - december Met het najaar in zicht brengt Livera een nieuwe en verrassen de collectie lingerie. De roman tiek heeft inspirerend gewerkt. Daarnaast staat het verleidelijk zijn centraal binnen de collectie. Ook het thema Moulin Rouge laat uitgebreid van zich horen. Het resultaat is een collectie vol kant en warme kleuren. Romantisch Livera biedt voor ieder wat wils. Zo is de romantisch ingestelde consument bij de lingeriespeci aalzaak van harte welkom. Livera heeft verschillende ele gante lingeriesetjes die subtiel zijn voorzien van kant of een 'flok-print", een zachte opdruk, in lichte tinten als lia en laven delblauw. Verleidelijk Kant en broderie spelen dit najaar een belangrijke rol in de nieuwe lingeriecollectie van Livera. Diverse lingeriesetjes worden er al dan niet subtiel mee opgesierd. Komend seizoen mag de bh weer worden gezien. Kant is veelal doorgetrokken tot aan de bandjes of er is gebruik gemaakt van strass-steentjes. Dit geeft de bh nét dat beetje extra. Dit najaar is wederom een plek je gereserveerd voor de seam- less-serie. Deze serie bestaat uit een top, slip, string en boxer. De artikelen zijn vervaardigd van polyamide en lycra en hebben geen naad. Dit staat garant voor een uitstekend draagcomfort. Nieuwe nachtcollectie Livera geeft de aftrap voor een veelbelovend nachtmode-sei- zoen. Komend najaar is er een belangrijke plek weggelegd voor homewear. Qua kleuren zijn het lichte tinten die van zich doen spreken: lichtblauw, lila en vanil le. Maar ook marine en roodtin- I ten laten zich zien. Materialen als katoen, flanel en badstof zorgen voor comfortabele winteravon den. Ook satijn behoort tot het assortiment. Subtiel Ruiten en strepen zijn volop, in een fijne variant, aanwezig. De natuur heeft inspirerend ge werkt. Bladmotieven en landelij ke ruiten in warme tinten zijn dan ook in de collectie te vinden. Daarnaast zijn grappige applica ties als een tekkel in het aanbod aanwezig. Wegens succes brengt Livera dit seizoen ook weer een Snoopy-serie op de markt. Deze serie bestaat uit een pyjama, big- shirt en slipdress en is verkrijg baar in de kleuren lila en licht blauw. Daarnaast zijn de artike- I len zowel in uni als met een ruit- dessin te verkrijgen. De gebor duurde Snoopy-print is heel sub- tiel toegepast. Homewear Dit najaar speelt homewear een belangrijke rol binnen de Livera- Collectie. Men is steeds bewuster bezig met vrijetijdsbesteding en ontspanning. Na een dag hard werken, verruilt men de werk kleding het liefst voor een com fortabele outfit, die geschikt is voor een avondje languit op de bank of achter de computer. Livera haakt hier op in door een nieuwe homewearcollectie samen te stellen. De stoffen fleece, terry, badstof en velours staan garant voor op en top comfort. Kleine details als labels en koordstop- pers geven de huiskleding een eigentijdse look. Veel huispak ken hebben een hooggesloten kraag of een col meegekregen. Heerlijk voor de komende, koude wintermaanden. Daar naast biedt Livera een collectie dusters en badjassen in velours en warme kleuren. Livera't Loo 6, tel: 072-5334116 Als een compleet ander mens de deur uit gaan. Dat kan bij kapsalon Styles aan de Kennemerstraatweg 388 Iedereen die jongdenkendy is kan er terecht voor een geheel nieuwe look. Eigenaar Rob Offerman is ai 16 Uiteraard is het team van Styles op mooi zijn1', vindt hij. „Alleen cool jaar werkzaam in het kappersvak. de hoogte van de modegrillen in de en heftig is echt niet moeilijk, maar Hij probeert zijn idee over de haarmode. Bij Styles zijn de V-lijn en wanneer het én apart én mooi mogelijkheden van een passend de ruitvorming in het haar hét op dit moet zijn komt er wel meer denk- kapsel over te brengen op de klant, moment. Toch vindt Rob dat Styles werk aan te pas! Daarbij wordt niet naar mode- niet een extreme kapsalon mag wor- Styles, tel: 072-5331078, is geopend trends gekeken, maar naar het kap- den genoemd. Het vergelijk met op dinsdag tot en met zaterdag van sel wat de klant het beste "staat'. Kinkv kappers wil hij absoluut niet 9.00 tot 18.00 uur (vrijdag koop- heeft een trendy klanten- maken. „Het kan nog zo trendy en avond) en maandag van 13.00 Styles kring. Het grote succes' achter de apart, maar het moet natuurlijk wel zaak is dat de kappers vaak de vrij heid krijgen om iets creatiefs met het haar te doen. Natuurlijk staat het team van Styles achter de ideeén van Rob. Trends worden niet zelden 'geboren' bij Styles. „Dan zijn wij ergens mee begonnen, en even later zie je het overal", grijnst Rob. Nog trotser is hij op zijn tweede plaats, die hij op 26 mei '2002 behaalde tijdens de Davines World Style Contest. Elf Europese landen stuurden hun beste kappers naar Rotterdam om hun visie op de Davines Woman Profile te geven. De jury was zeer lovend over de creatie van Offerman en bedeelde hem een tweede plaats toe. De organisato ren waren zo onder de indruk van Robs prestatie, dat zij hem een con tract aanboden om als technical master trainer voor Davines aan de slag te gaan. Inmiddels laat Rob tij dens trainingen en workshops andere kappers zien welke technie ken met de Davines-kleuren alle maal mogelijk zijn, daarbij uitgaand van zijn eigen creativiteit. Bij Lute Interieur in Limmen vindt u een grote collectie slaapcomfort en artikelen. Op de slaapshowroom op de le etage vindt u naast een uitge breide collectie ledikanten en lin nenkasten ook de slaapstudio, met vele testmatrassen en bijpassende bedbodems van de merken Pullman, Auping en Norma. Ook voor bedtextiel kunt u er terecht. Handdoeken, theedoeken van 5xD en dekbedovertrekken van Cinderalle en van Dijk. Groot is het assortiment dekbedden en kussens. In vele soorten en maten en veelal uit voorraad leverbaar. Bent u op zoek naar een nieuw bed dan bent u bij Lute voor een slaapgenot aan het juiste adres. Lute Interieur, Kerkweg 1, tel: 072-5051454. tot 18.00 uur. Veel mensen hebben hun weg naar Once Again reeds gevonden. 'Had ik dit maar eerder geweten' is inmid dels het meest gebruikt zinnetje. Logisch, vinden de twee enthousiaste dames, Jolanda en Kitty. „Voor wei nig geld koopt men bij ons niet van nieuw te onderscheiden, en vooral trendy, second hand dames- en kin derkleding (vanaf maat 92). De focus ligt dan ook op de betere merken", vullen zij nog aan. „Zeker nu de euro toch veel mensen de hand op de knip legt is Once Again een uitkomst. „En dat merken wij heel erg goed: 'heer lijk die euro', zeggen wij geksche rend." Lekker ontspannen rondneu zen, een gratis kopje koffie drinken en rustig de kleding passen terwijl een gezellig muziekje de achtergrond siert, dat is de formule van Once Again. „Geen gekleef aan klanten. Niets moet maar alles mag hoort daar ook bij. Het leuke is verder dat men bij Once Again terecht kan voor een totaalpakket." Chef-kok Hans Kok startte 8 jaar geleden samen met Ingrid Kaatee het restaurant De Loocatie aan 't Loo 20 met een duidelijk doel voor ogen: gezelligheid met een uitgebreide kaart voor een redelijke prijs, maar wel van hoge kwaliteit. De kaart van de Loocatie is gebaseerd op de Franse keuken. „Ik houd niet van halffabrikaten en instant sauzen", laat Hans Kok weten. Alle gerechten die Hans maakt zijn dus vers, varië rend van zelfgemaakt brood tot ijs. Tijdens de kerstdagen is het restau rant weliswaar gesloten, maar bent u welkom om een keuzemenu met een feestelijk tintje voor thuis af te halen. Mensen die houden van makkelijk maar lekker kunnen namelijk een heerlijk kerstdiner (vier gangen menu) bestellen, en dat voor E 32,50 p.p. Het is na het afhalen slechts een kwestie van warm maken en opdie nen op een mooi bord. Zo bespaart u zich een hoop werk, u blijft lekker thuis maar gaat toch 'uit eten'. Als voorgerecht kunt u onder andere kie zen uit salade van huisgerookte zalm, carpaccio van rundvlees of een terri ne van wild met rozijnen. Als tussen gerecht heeft de kok ossenstaart bouillon, licht gebonden gevogelte- soep en gegrilde doradefilet op het menu staan en als hoofdgerecht kunt u kiezen uit gebraden hertenbout, confit de canard en gegrilde kalfsrug, dit alles begeleid met bijpassende aardappel- en groentegarnituur. Als dessert kiest u uit een bavaroise taar tje, trilogie van chocolademousse of rauw-melkse Franse kaas. Ook voor en na de kerstdagen kunt u natuurlijk uitstekend terecht bij De Loocatie. Liefhebbers van wild kun nen tot januari genieten van de uit eenlopende gerechten die het wild- seizoen biedt. Hans Kok werkt sei zoensgebonden, zodat de producten gegarandeerd vers zijn. De Loocatie, tel. 072-5333352, is geopend van dinsdag t/m zondag vanaf 17.45 uur. Lunch op afspraak Er zijn naast kleding onder andere mooie schoenen, sieraden, tassen en eau de toilette te koop. Kortom, een winkel die je niet mag missen. Eenmaal binnen geweest betekent nooit meer dure merkkleding kopen maar in het vervolg eerst langs Once Again. Zo doet u veel langer met de dure euro's. Zeker in de kerst maand. Ook hier gaat Once Again een stapje verder. Speciaal voor de kerst zal er op een vrijdagavond een speciale kerstkoopavond worden georganiseerd zodat u met de kerst mooi voor de dag komt. Houd de advertenties van Once Again daar om goed in de gaten. Op dit moment loopt de wintercol lectie al heel erg goed. De inkoop van avond- en skikleding is nu van belang. U bent welkom om uw kle ding in te brengen op dinsdag en donderdag. Once Again is geopend op maandag van 13.30 tot 16.30 uur dinsdag tot en met vrijdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.30 uur en op zaterdag van 12.00 tot 16.00 uur. Once Again vindt u aan de Stationsweg 86 in Heiloo, tel. 072-5340687. Dibbes Children's Wear is alweer bijna drie jaar gevestigd aan de Stationsweg in Heiloo. Sindsdien hebben al heel wat enthousiaste ouders en kinderen de weg weten te vinden naar de winkel van Rita Visser en Margareth de Zeeuw. De winkel valt op door de overzichtelijke, gezellige ruimte met achterin een grote speelgelegenheid voor de kinderen. Ouders kunnen zo in alle rust rondkijken in het aanbod aan kindermode in de maten 50 tot en met 176. Het is Rita en Margareth weer uitstekend gelukt om een prach tige collectie kinderkleding samen te stellen. De wintercol lectie loopt uiteen van klassiek sportief tot trendy en stoer. Ook is er kleding voor speciale gele genheden zoals Kerstmis. Een aanrader is bijvoorbeeld het Nederlandse merk Bengh met een grappige en fleurige collectie samengesteld voor eigentijdse meisjes. Of Zizibo, voor jongens en meisjes, die een collectie brengt die opvalt door de mooie, speelse ontwerpen, bijvoorbeeld lange wijde jurken en wijde broeken. Sportieve jongens zul len kiezen voor het bekende merk Gaastra-Gant, dat een wat klassiekere collectie met prachti ge truien en stoere rugby's biedt. Voor de allerkleinsten is er een uitgebreide babyhoek met een zeer betaalbare basiccollec- tie, maar ook lieve jurkjes en mooie pakjes onder andere van het bekende merk Petit Bateau. Ook de voorraad pyama's, rom pers en ondergoed van Petit Bateau is groot. Naast onder goed van Petit Bateau is er het kwaliteitsondergoed van het Duitse merk Sanetta. Slagen bij Dibbes is eigenlijk vanzelfsprekend. Wie kennis wil maken met de collectie is wel kom van 10.00 tot 17.30 uur. Maandagmorgen is de winkel gesloten en op zaterdag gaat de deur een half uurtje eerder dicht. Dibbes, Stationsweg 83, tel: 5325320

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 39