Blik vooruit bij Alleman Agrarisch centrum Parfurmerie Wertenbroek gelooft in wonderen Coen Doen doet meer dan doe het zelf De leukste cadeauideeën vindt u bij Deemster fyoéyemt Commode may ween in ftecveyiay ytfn Bolten Verf Wand Zoek de warmte op bij Gerton S3 I Pagina 24 -M YS w/mmxA december feestmaand - dece estmaand - december feestmaand - december feestmaand- Agrarisch Centrum Nuyens te Limmen is leverancier van land- en tuinbouwproducten, kortom u vindt er alle benodigdheden voor wat groeit en bloeit Bij Nuyens vindt u naast prachtige planten, groendecoratie en tuin gereedschap onder andere de Amaryllisbollen. De Amaryllis staat voor een trotse kleurenpracht in huis. Omdat er geen bol bestaat die zo eenvoudig in bloei te brengen is, is de Amaryllis geschikt voor ieder een. Bovendien kan de bol binnens huis worden geplant in een pot en heeft u er gedurende een hele lange periode plezier van. De Amaryllis (officiële naam: Hippeastrum) komt oorspronkelijk uit de tropi sche gebieden van Zuid-Amerika. Het meest bekend zijn de groot- bloemige typen in de verschillende tinten rood, rose, zalmkleurig, oran je en wit. Naast de eenkleurige bloe men bestaan er ook diverse meer- kleurige bloemen, bijvoorbeeld rose met wit. Er zijn ook kleinbloemige en dubbelbloemige typen. De plantperiode is van oktober tot eind april en de bloei is van vanaf ï-C'-' De zaak van Johan Alleman aan de Stationsweg 61 stamt uit 1942. De eerste vraag is dan ook of er een feestje gevierd is ter ere van het 60- jarig bestaan? „Eigenlijk niet", laat Paulien Alleman weten. „Wij kij ken namelijk niet naar het verleden maar naar de toekomst. Die ouder wetse zaak voor 'oude mannen9 bestaat ook allang niet meer. Kerstmis tot eind mei. Wanneer u de Amaryllis nu plant, toont de bol zijn kleurenpracht tijdens de kerstda gen, en heeft u er tot ver in het voor jaar plezier van. Op bijna 650 m2 woonplezier vindt u bij Bolten Verf Wand wel 15.000 artikelen. Bolten heeft drie kleurmakerijen, voldoende advi seurs, een eigen stoffeerder en een eigen atelier en is flexibel in het vervullen van uw wensen. Dankzij drie professionele verf computers en twee fotospectrometers worden de kleuren gemeten en gemaakt zoals u ze hebben wilt. In sommige geval len kan het moeilijk zijn om aan de hand van kleurenwaaiers de juiste kleur te vinden. Fotospectrometer De fotospectrometer biedt de moge lijkheid om in zeer korte tijd een 'onbekende' kleur te meten en na te maken in verf. Verder vindt u bij Bolten alles op het gebied van lij men, kitten, en gereedschappen. De 250 soorten behang zijn direct uit voorraad leverbaar. Er zijn regelma tig in de aanbieding. Kunt u geen keuze maken uit de grote voorraad, dan kunt u altijd vrijblijvend een aantal stalenboeken (meer dan 250 stuks) meenemen naar huis. Gordijnen Naast bovengenoemde artikelen vindt u ook gordijnen bij Bolten. Om het geheel compleet te maken worden ook roedes, railsen, embras- ses en toebehoren geleverd. Voor uw vloer bent u bij Bolten ook aan het juiste adres. Gladde vloerbedek- Alleman Mode is namelijk swin gend op weg om een van de meest spraakmakende modezaken van de kop van Noord-Holland te worden. Na de verbouwing en uitbreiding in februari is de confectiehoek behoor lijk uitgebreid. Door fraaie raampa- nelen in het dak te verwerken valt er veel daglicht binnen. Dit zorgt niet alleen voor een ruimtelijk effect, maar zorgt er ook voor dat de klan ten niet met een kledingstuk in de verkeerde kleur de deur uit stappen. In het lamplicht wil een kleur er namelijk nog wel eens heel anders uitzien." Wie rondkijkt bij Alleman ziet een overzichtelijke zaak, met voor elk merk een aparte hoek. De merken Gardeur, Arrow, State of Art, Tommy Hilfiger,Toni Gard, Gaastra, Matinique, Camel en Lacoste zijn goed vertegenwoordigd bij Alleman. Een duidelijke trend is het ribflu weel, dat zowel in broeken, casual blazers als in maatpakken (minirib) te vinden is. In de kostuums zijn ver der veel ruitjes, strepen en katoen te king: Novilon, marmoleum en lami naat zijn verkrijgbaar. Wanden en plafonds Wanden en plafonds krijgen karakter met decoratieve sierlijsten en rozet ten. U vindt een keur aan klassieke en moderne elementen die eenvou dig aan te brengen zijn, waarna u ze probleemloos kunt schilderen. Bovendien vindt u een ruime keuze in sjablonen om snel en gemakkelijk de wand en deuren of kaarten, dozen en tafellinnen een sfeervolle en fee stelijke decoratie te geven. Bolten Verf Wand vindt u aan de Westerweg 259, tel: 072-5321990/06-53405908. ID voor Vakwerk Coen Doen in winkelhof 't Loo heeft meer dan ijzerwaren en gereedschap alleen. U kunt terecht voor diverse spullen voor huis- en tuinklussen, voor het maken van sleutels, maar ook voor het beveiligen van uw woning. Voor vragen omtrent de beveili ging kunt u in de winkel bij Coen en zijn medewerkers terecht. Ook monteren zij deze producten, die voldoen aan het politiekeurmerk Veilig Wonen'. Met de winter voor de deur zijn de schaatsen weer uit het magazijn gehaald. Voor het slij pen van schaatsen en al uw tuinge reedschap kunt u bij Coen Doen terecht. Juist de extra service, de klantvriendelijkheid, de uitgebrei de collectie waarin ook de 'zeldza me' moertjes en schroefjes zijn te vinden, en de expertise maken Coen Doen uniek. Sinds 4 novem ber heeft Jack Zeeman de plaats van Richard overgenomen, en ook Jack is als gezegd 'een oude rot in het vak'. Coen Doen vindt u in Winkelhof 't Loo, nummer 43. Het ongeluk Crème de La Mer is in de jaren 60 bedacht door een fysicus van de NASA: Dr. Max Huber, na een hevig indicent tijdens een mislukt experi ment met raketbrandstof. Dr Hubers huid was ernstig verminkt door de derdegraads brandwonden die hij opliep toen er brandstof in zijn gezicht en ogen ontplofte. De weten schap en diverse therapiën hielpen hem helaas niet verder en Max besloot zelf aan de slag te gaan en begon te werken aan de ontwikke ling van een crème met het doel zijn zwaar gehavende huid te herstellen. Twaalf jaar en 6000 experimenten later zag Crème de La Mer het licht. De formule Er is niets wonderbaarlijks aan de ingrediënten: zeekelp, calcium, mag nesium, potassium, ijzerlechitine, vitamines C,D,E en B12, plus citrus- olie, eucalyptus, tarwekiemen, alfalfa en zonnebloem. Vandaag de dag wordt Crème de La Mer nog steeds gemaakt via hetzelfde langzame en nauwgezette biofermentatieproces dat Dr. Max Huber ontwikkelde. En omdat kelp natuurlijke antimicrobi- sche eigenschappen bezit, zijn er slechts minieme hoeveelheden con serveringsmiddelen nodig om de lange houdbaarheid in stand te hou den. Het wonder Nog steeds is na al die jaren niet helemaal bekend waarom Crème de La Mer werkt. Het duurt maar heel kort of je huid wordt voelbaar zach ter en steviger en zichtbaar gladder. De lijntjes en vergrote poriën die bij het ouder worden horen, zijn nauwe lijks nog zichtbaar. Zelfs de aller droogste huiden 'genezen'. Crème de La Mer is ook verkrijg baar in twee Lotion formules, de twee lotions hebben hetzelfde bio fermentatieproces ondergaan, heb ben dezelfde componenten, dezelf de werking en dezelfde eigenschap pen als de crème, maar zijn gemaakt voor de behoeften van de verschil lende, andere huidtypes. Kom dit wonder aanschouwen en laat u overtuigen bij Wertenbroek Parfumerie aan de Stationstraat in Bergen, tel. 072-5812205 Beemster Kadoshop aan de Westerweg 353 in Heiloo, staat bekend als het kleine winkeltje bomvol tierelantijnen en hebbedin gen, die zeer geschikt zijn om cadeau te geven. Natuurlijk ook aan uzelf! Wat dacht u van de zilveren, gouden en houten fotolijstjes in alle maten, kristallen karafjes, stijlvol schrijfpapier, kleurige servetten van IHB, (geur)kaarsen en gedessineer de opbergdozen. Maar ook voor luxe cadeauartikelen zoals boeren bontservies, het bekende kip/haan servies en prachtige Amerikaanse kalenders met of zonder frame kunt u prima bij Beemster terecht. Ook voor de 'gewone' huishoudelijke artikelen als deurmatten, damast en uni tafelkleden, pannenlappen, ovenwanten en diverse schalen bent u bij Beemster aan het juiste adres. Een bezoek aan Beemster Kado shop? Gewoon een leuk idee voor de aankomende feestdagen! vinden, naast uiteraard de effen kleuren die in het assortiment niet ontbreken. Onder de kostuums hoeft overigens niet perse een over hemd gedragen te worden. Leuke truitjes met colletjes kunnen worden gecombineerd deze winter. Ook in de overhemden laten de strepen en ruiten zich gelden. En zelfs in de stropdas komen de strepen terug. Strepen worden moeiteloos met ruitjes gecombineerd. „We krijgen weer het beeld van vroeger", merkt Paulien op. „De retrostijl is echt helemaal in. Maar ook bruintinten met blauw doen het erg goed. Zelfs Gaastra, die bij velen bekend staat als hét zeilmerk, toont deze trend en heeft fraaie ribjassen, wollen over jassen en fleece sjaals en mutsen in de collectie." Uw bezoek aan Alleman Mode brengt u ongetwijfeld op een leuk kledingidee. En anders helpen Johan en Paulien Alleman u graag bij het uitzoeken van een fraai kle dingstuk! Parfumerie Wertenbroek aan de Stationsweg 11 in Bergen gelooft in won deren. Omdat hier iets is gebeurd dan onverklaarbaar is. Als het waar is dat een wonder een unieke gebeurtenis is dat de wetten van de natuur over stijgt, dan is Crème de La Mer er zeker een. De fervente fans hebben al het voorrecht gehad om deze ervaring te beleven. Net zoals zij, zal ook u voe len dat Crème de La Mer een echte verandering teweeg heeft gebracht. Beweging in het haar brengen, dat is de haarmodekreet die kappers gebruiken voor alle variaties van omvorming. Hoe je dat doet is vol gens Marga's Haarmode te Limmen afhankelijk van het doel. „Krullen voor een avondje uit of als onder steuning van een coupe. Vandaag de dag wil men de ene dag een krul en de vol gende dag een steile coupe. Een perma nent, oftewel een per manente omvorming, moet dus multifunctio neel zijn, zodat er makkelijk verschillen de stylen mee te creeë- ren zijn. Kijk maar naar sterren als Madonna, Kylie Minoque en Sarah Jessica Parker, die afwisselend te zien zijn met en zonder krullen. De vrouw van nu kiest niet meer voor een gekruld kapsel waar ze een jaar mee doet. Anno nu mag en kan alles. Als het maar voor de klant zelf makkelijk te stylen is". Permanent van nu Wil de klant geen permanent, dan zijn er genoeg andere mogelijkheden, zoals watergolf, de krultang, warmte- rollers of klittenbandrollers. „De structuurveranderingen die we tegen woordig permanent kunnen aanbren gen zijn van zo'n goede kwaliteit en kunnen zo grof en los in het haar ziten, datje daar niet meer het schrik beeld van een ernstige pluisperma- nent bij hoeft te hebben. Er is een duidelijk verschil tussen de perma nent van vroeger en de huidige omvorming. Vroeger was de krul de basis van het kapsel, nu moet het vorm geven. De onregelmatige krul van nu staat voor neoro mantiek, oftewel sensua liteit, zachtheid en vrijheid in het kapsel. De huidige trend is een grove krulte- kening met glans in lange re haarlengtes. Dus een natuurlijk vallende veer krachtige soepele krul. Voor een blijvend resul taat is het wel belangrijk het haar optimaal te ver zorgen". Kleur De vraag of omvorming met kleur te combineren is, kan positief worden beantwoord. Mits het bij de kapper gebeurt en de klant thuis goede ver zorgingsproducten gebruikt. Dat is de allerbeste garantie!" Dus ga voor een professioneel advies gerust eens langs bij Marga's Haarmode te Limmen. Ook voor make-up van Bourjois (eventueel een make-up advies), maar ook voor de nieuwste collectie sieraden van Dolce Luna en Gabeler kunt u gerust eens binnen stappen aan de Dusseldorperweg 105, tel: 072-5052456. De zomer neemt afscheid, en dat is goed te merken: de dagen worden korter en kouder. Het is weer tijd om 's avonds lekker voor de open haard te zitten met een knoestige Hema- worst en een kledder hutspot op je bord. Het is een drukte van belang bij Ton en Janny Otte van interieurspeci aalzaak Gerton Limmen. De winkel wordt warm aangekleed en de kachel gaat omhoog. „De donkere winterdagen zijn op komst en dat is voor veel mensen een reden om uit te kijken naar een nieuw, warm tapijt of kleed", legt Janny uit. „Ook de gordij nen krijgen meer aandacht in deze periode van het jaar. Vooral de nieu we gordijnencollectie van Jan des Bouvrie wordt goed ontvangen". Kinderkamer „De klanten hebben de mogelijkheid om alle interieurstoffen op elkaar af te stemmen. We hopen de mensen goed van dienst te kunnen zijn door een ruim gesorteerd pakket aan te bieden. De spulletjes voor in de kinderkamer is een extra service die we aanbieden. Naast het bekende assortiment voor in huis kunnen de mensen tot hun verrassing ook terecht voor een vro lijk behangetje, gordijntjes en noem maar op voor de kinderkamer." Sfeervol en warm De etalage is met zorg ingericht en ondersteunt de komende koude maan den op een sfeervolle manier. „Onze winkel ligt precies op een drukke doorgaande route dus we willen aan de etalage altijd wat extra aandacht besteden. De wintertijd is toch de tijd van warme kleuren en comfortabele karpetten", zegt Ton. „En kijk nou eens wat sfeervol en warm en ook nog eens perfect op elkaar afgestemd!". „Niet alleen omdat het nu winter wordt hoor; we hebben voor elke kamer in huis een passende oplossing. Of je nu wat klassieks wilt of juist de laatste trends wilt volgen, wij hebben een groot assortiment en veel op voor raad, dat is iets wat veel van onze col lega's niet kunnen zeggen."

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 40