Woonsfeer proeven doet u bij Beko Totaal Interieur meer dan een complete woonwinkel Gerda Dobber, expert op het gebied van schoonheid De nieuwe collectie monturen van Leco van Zadelhoff is exclusief binnen bij Het Huis Moen Opticiens Uw echte Bakkerij Putter zorgt weer voor feestelijke verrassingen I Pagina 33 ^HEEEnS2E3HSEni Onvergankelijk top- design met indiovidu- eel aecent bij CASA Mayflower, een trendy nieuwe collectie vol geur en kleur i 40 pagina's aanbiedingen informatie over Mode, Interieur, Uit eten, Lifestyle. Uec88iJj0f feestmaand - öecemBer feestmaand - dece Al 17 jaar staat Beko Interieurs aan de Kennemerstraatweg bekend om de grote collectie tapijtengordijnen en toebehorenkarpettenmarmo- leum en raamdecoraties. Wie een voet over de drempel zetziet een fraaie en overzichtelijk geordende zaak. Volgens eigenaresse Ans Koomen speelt vakmanschap een belangrijke rol bij Bekogecombineerd met de jaren lange ervaring die zij en haar echtgenoot Kees hebben opgedaan op het gebied van de woninginrichting. Wie nog nooit bij Beko geweest is kan zonder schroom eens binnenlopen om wat 'woonsfeer' te proeven. De liefhebber van tapijt vindt er prachtige wollen vloerbedekking; de nieuwe collectie van Louis de Poortere is 'vers' binnen. Wie meer van harde vloeren houdt kan terecht voor marmoleum, een product waarin Beko zich sterk op de markt presenteert. Marmoleum Marmoleum is een prachtig natuur product dat bij Beko in fraaie en trendy kleuren verkrijgbaar is, en in diverse designs. De nieuwste collec tie van Forbo is zojuist binnen geko men. Zachte kleuren, in mooie sub tiele motieven. Een collectie van twaalf vloeren met kantmotief en een zacht glanzende finish in metal lic oranje of parelmoer groen. Wie meer wil dan een standaard vloer, kan ook zelf het ontwerp voor het marmoleum aanleveren. Of het nu gaat om een clown in het marmo leum in de kinderkamer, of het logo van uw favoriete voetbalelftal in het halletje van de gang: eigenlijk is alles mogelijk. Bovendien is marmoleum sterk genoeg om in de woonkamer te leggen. Slijten zal het nauwelijks! Basiskleuren Naast de romantiek zijn dit seizoen de basiskleuren de trend, bijvoor beeld in de nieuwe gordijnencollec tie van de merken Russel Harvey en Eijffinger: zware stoffen van een mooie kwaliteit in klassieke kleuren als donkerrood, donkergroen en bruin. Ook in de nieuwe tapijtcollec ties komen deze warme kleuren terug. Beko Interieurs, Kennemerstraatweg 109, tel: 072-5336652/06-54343280. v De turbulente eeuwwisseling en de roaring twenties herleven. Inter nationale ontwerpen van architecten die begin deze eeuw aan de wieg stonden van de hedendaagse industri ële vormgeving zijn een verrukkelijke component van de collectie van CASA design interieurarchitectuur in 't Loo. Strakker, functioneler en stijlvoller dan ooit. Neem de Easy Living bank van Linteloo. Het is een royaal en comfortabel meubelstuk van maar liefst 2,60 meter breed met grote zachte donzen kussens. Bijzondere ClassiCon collectie De bijzondere ClassiCon collectie, met onder andere ontwerpen van de Engelse Eileen Gray, uit de twintiger jaren is verrassend eigentijds. Verleden en heden rijgen zich bij CASA moeiteloos aaneen met span nende combinaties van banken uit de Gelderland-collectie van Jan des Bouvrie en klassieke, handgemaakte vruchtenhouten stijlmeubelen uit Frankrijk. Jonge Nederlandse ontwerpers Zeer exclusieve en soms een tikje eigenzinnig zijn de woonaccessoires van jonge Nederlandse ontwerpers, het sierlijke Bohemia Art Glass en de bijzondere collectie verlichting van onder andere Ingo Maurer, Catellani Smith en Harco Loor. Italiaanse klasse Vanzelfsprekend ontbreekt Italiaanse klasse niet: sfeervolle wandmeube- len voor woon- en slaapkamer van Misura Emme worden op maat gemaakt en kunnen worden aange past aan individuele wensen en mogelijkheden en mogelijkheden. Voor een exclusief interieuradvies met een persoonlijk stempel bent u bij CASA design aan het juiste adres. CASA design, 't Loo 45 Heiloo, tel: 072-53335369. De donkere en sombere herfstdagen zijn weer begonnenthuis kunnen de kaarsjes weer gezellig aan. Tijd dus om weer eens kritisch te kijken naar het interieur en alles wat daarbij hoort. Wie weet wat een vrolijk nieuw kleurtje in huis kan doen voor het interieur. Daarom heeft Mayflower weer een geweldige col lectie samengesteld, met vele kleuren en warme tinten. Kussensloopjes tafelkledensfeerlichtenmanden, etcetera; er zijn volop nieuwe acces soires binnen die het interieur in uw huis gezelliger kunnen maken. Glaswerk De kaarsjes in de winkel branden ook weer volop in al het aparte en leuk geprijsde glaswerk. Uiteraard staat al het glaswerk weer prachtig tentoongesteld op de diverse tafels van teakhout en eikenhout. Nieuw is de collectie onbehandelde eiken meubelen. De comfortabele banken die u bij Mayflower kunt vinden zijn ook zeker trendy en speels, en scherp geprijsd te noemen! Zitmeubelen Er zijn weer nieuwe modellen zit meubelen binnen gekomen met een grote keus in kleurstalen van zowel stof als leder. Mocht u ondanks de leuke collectie bij Mayflower toch nog wat te wensen hebben, dan kunt u altijd terecht in het 2000 m2 grote filiaal House of Mayflower aan de Industriestraat 6 in Heerhugowaard. Ook daar slaagt u gegarandeerd in het vinden van uw droomkast, tafel en fauteuil. Mayflower in winkelhof 't Loo is, net als het filiaal in de Middenwaard te Heerhugowaard, een begrip in de regio geworden. Vele klanten hebben tot grote tevre denheid de weg naar deze winkels kunnen vinden. Bent u ook nog steeds op zoek naar die ene leuke manddat prachtige tafeltje of een gezellig sfeerlicht voor op tafel? Nou, dan moet u zeer zeker eens bij Mayflower binnen lopen, de nieuwe collectie zal u verrassen! Mayflower 't Loo 16 te Heiloo, tel: 072-5339555 en Middenwaard 3, Heerhugowaard. Gerda Dobber, expert op het gebied van huidverzorging en definitie haarverwijdering, heeft opnieuw een effectieve behan delingsmethode, voor verbetering van diverse huidaandoenin gen aan haar toch ai zeer uitgebreide pakket kunnen toevoegen. Een revolutie op schoon he idsgebied voor de verouderde en door zon beschadigde huid. Deze nieuwe techniek is gekomen naast de sinds vorig jaar geïntroduceerde definitieve ontharings- methode, waar vele cliënten ai succesvol mee zijn behandeld. Met behulp van een selectief gedeelte uit het lichtspectrum wor den couperose, stoornissen in de pigmentatie alsmede rimpel tjes, verwijde poriën en eiastose aanzienlijk verbeterd. Het breedband spectrum van Plasmalite genereert een gelijkmatige verhitting in het doelgebied, waardoor geen schade aan de omliggende huid wordt aangericht. De methode voor beide technieken is vrijwel pijnloos en de genoemde risico's zoals oververhitting met blaasvorming, onstekingen, infecties en de- pigmentatie zijn bij de methode Plasmalite uitgesloten. Wie meer wil weten kan een afspraak maken voor nadere kennismaking. The Body styliste GD aan de Hoghe Weijdt 19 in Heiloo, tel. 072-5320082. Zien mag gezien wordenhet motto van Het Huis Moenwordt wederom krachtig onderstreept met de nieuwe collectie monturen van visagist/sty list Leco van Zadelhoff. Maar hoe mooi en stijlvol deze topmodellen ook zijnde één staat perfect en de andere wat minder. Een bril is nu eenmaal de gezichtsbepaler en modeaccessoire bij uitstek. Daarom kijken ze bij Het Huis Moen Opticiens niet alleen naar de mooiste en stijlvolste mon turenmaar ook naar het montuur dat perfect bij iemand past. Daarom bestaat de nieuwe Leco-collectie uit maar liefst twaalf unieke monturen. Brillen waarmee Nederland, man én vrouw, een hele nieuwe kijk geboden wordt op wat een bril met je uiterlijk kan doen. Bij elk montuur krijgt men bovendien een exclusieve Leco brillenkoker cadeau. The perfect look Een bril kan uw uiterlijk in één klap veranderen. Met het perfecte mon tuur verandert uw hele oogopslag. Daarom blijven ze bij Het Huis Moen Opticiens net zolang zoeken tot ze dat perfecte montuur voor u hebben gevonden. Met een hele pro fessionele kijk op de bril als essenti eel onderdeel van uw look. In de eerste plaats met een collectie abso lute topmerken en de Leco collectie. Maar ook met een heel persoonlijk advies over welke bril, of misschien wel (kleur)contactlens, het beste bij u past. Want zien mag gezien worden bij de opticiens van Het Huis Moen. En daar verbindt Leco, Nederlands' bekendste visagist/stylist, graag z'n naam aan. Als ambassadeur van Het Huis Opticiens en met de fantasti sche Leco collectie. U vindt Het Huis Moen Opticiens aan 't Loo 49, tel. 072-5332595. Wellicht herinnert u zich uit uw jeugd nog de verrukkelijke geur van vers gebakken brood en speculaas als u langs een bakkerswinkel liep. Toch is dit geen verleden tijd, want sinds 1855 bakt Bakkerij Putter ze nog steeds iedere morgen heerlijk bruin! Als u nog rustig op één oor ligt, is Willem Putter van de gelijknamige zaak al met z'n team bezig met het kneden en mengen van de natuurlijke grondstoffen, hij stookt de ovens op, controleert de temperatuur en blijft alert bij het bakproces. Ambachtelijke kwaliteit en dat proef je! Beroemd spijsbrood Naast de vele soorten brood, gebak en koek, bakt hij ook dagelijks het beroemde spijsbrood: een specia liteit van het huis, waarmee men in 1945 reeds landelijke bekendheid verwierf. Wist u trouwens dat dit het enige krentenbrood ter wereld is met verdeeld spijs, waarop zelfs octrooi is verleend? Steeds weer zoekt deze inventieve bakker naar nieuwe lekkernijen, zoals de pas geïntroduceerde luxe Sinterklaas slof, die op een zeer bijzondere manier is opgemaakt in de vorm van een schoen! Kijk ook eens naar de handgemaakte chocoladeletters, de zalige borstplaat en de Oudhollandse tulbanden; stuk voor stuk specialiteiten. Met Putter naar de kerstmarkt Overigens kunt u dit jaar via Bakkerij Putter wel heel voordelig naar de kerstmarkt in Kasteel Assumburg te Heemskerk. Deze ambachtelijke bakker geeft name lijk in zijn drie zaken (Uitgeest, Akersloot en Limmen) relatie-kaar ten weg, met een fikse korting van maar liefst E 1,25 per persoon op de toegangsprijs van E 8,50, geldig voor twee personen. Deze Country and Christmas Fair vindt plaats van don derdag 21 tot en met zondag 24 november en is als een sprookje zo mooi door de schitterende decora ties, diepgroen getinte kerstbomen en sfeervolle verlichting. Een feestelijk geheel, waarbij u zeker al in kerst stemming komt! Bakkerij Putter vindt u aan de Hogeweg 159 in Limmen (tel: 072- 5051562), aan de Julianaweg 17 in Akersloot (tel: 0251-320166) of aan de Langebuurt 55 in Uitgeest (tel: 0251-312342 Totaal Interieur aan de Stationsweg 94 te Heiloo vlak naast het station bestaat inmiddels alweer bijna zeven jaar. Sindsdien is er heel wat gebeurd. Werd eerst nog gebruik gemaakt van tweedehands tegel- kasten, nu is de winkel gevuld met allemaal nieuwe kasten van allerlei gerenommeerde merken, aangevuld met wat kleinere exclusieve merken. Er wordt een ruime collectie wand en vloertegels gepresenteerd in elke prijsklasse. Complete woonwinkel Naast tegels biedt Totaal Interieur nog veel meer als complete woon winkel: zo kunt u er voor al uw sani tair, kranen en accessoires terecht. Van een eenvoudige toiletkraan tot douchepaneel of stoomdouche, maar ook de herinrichting van uw badka mer of toilet en het vervangen van uw cv-installatie kan volledig ver zorgd worden door Totaal Interieur. Vloerbedekking Naast de eerder genoemde vloerte gels heeft Totaal Interieur veel meer oplossingen voor het bedekken van de vloer. Een zeer ruime collectie vloerbedekking voor woon- en/of slaapkamer wordt op de eerste ver dieping getoond. Hier vindt u tevens de andere soorten zoals marmo leum, artoleum, vinyl, laminaat en de metro-pvc vloer. Door al deze soor ten vloeren naast elkaar neer te leg gen krijgt u een goede indruk welke vloerbekleding voor u de juiste keuze is. Raamdecoratie Vaak brengt de ene verandering van het interieur de andere met zich mee. Bij een nieuwe vloer ontstaat bijvoorbeeld de behoefte aan nieu we raamdecoratie zoals gordijnen, vitrage, rolgordijnen, jaloeziën, vouwgordijnen, lamelgordijnen en plissés. Van al deze producten is wederom een ruim assortiment aan wezig in allerlei prijsklassen. Om de inrichting van uw woning geheel compleet te maken vindt u bij Totaal Interieur ook een uitgebreide verza meling van buiten-zonwering. De knik-armschermen voor boven het terras maar ook markiezen, uitval schermen, sereens en rolluiken vindt u hier in diverse soorten, kleuren en maten. Totaal Interieur beschikt over een ruim netwerk van tegelzetters, lood gieters, woningstoffeerders en zonwe ringsmonteurs. Heeft u plannen om uw huis te verfraaien of bent u op zoek naar ideeën, kunt u altijd vrijblij vend bij Totaal Interieur (CBW erkend) binnenlopen aan de Stationsweg 94, tel: 072-5335798.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 49