Vaccinatie Meningokokken C gemist! Inhaalmiddag op 27 november Opruimen stormschade bijna afgerond i Wiselende resultaten bij Dimtronic Meervogels da'® goed gedaan! m HEILOO mgeving UITKIJKPOST - 20 NOVEMBER 2002 - PAGINA 4 Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. www.heiloo.nL Woensdagmiddag 27 november a.s. organiseren de GGD'en in Noord-Holland Noord een inhaalmiddag van de vaccinatiecampagne Meningokokken C Tussen 13.00 urn en 16.30 uur kunnen alle kinderen en jongeren van 14 maanden tot en met 18 jaar (geboren op of na 1 juni 1983 en vóór 1 juni 2001) die in Noord-Holland Noord wonen en nog geen vaccinatie tegen Meningokokken C hebben gehad de gratis prik komen halen. In het kader van de landelijke vaccina tiecampagne tegen Meningokokken C hebben de drie GGD'en in Noord-Holland Noord in juni en september vaccinatie rondes gehouden. In totaal zijn er 155.000 kinderen en jongeren opge roepen. De opkomst was groot. Meer dan 90% van al deze kinderen en jon geren hebben de gratis prik gehad. Van de kinderen en jongeren die niet zijn geweest is een aantal al gevaccineerd voordat de campagne begon. Ook zijn er kinderen die om principiële redenen niet worden gevaccineerd en er is een groep die om andere redenen tijdens de vorige ouwen en wonen Ingediende bouwaanvragen Verleende bouwvergunning vaccinatiedagen niet kon komen (o.a. griep). De landelijke campagne is op 1 december a.s. afgelopen. Tijd en plaats Om de opkomst op 27 november te spreiden worden de kinderen naar leef- tijd uitgenodigd: 14 maanden t/m 4 jaar tussen 13.00 uur en 14.00 uur; 5 t/m 11 jaar tussen 14.00 uur en 15.30 uur; 12 t/m 18 jaar tussen 15.30 en 16.30 uur. Als er meer kinderen in een gezin gevacö- Verleende bouwvergunning neerd moeten worden, moet de leeftijd van het oudste kind worden aangehouden. Voor de regio Noord-Kennemeriand kan men terecht bij de GGD, Hertog Aal- brechtweg 5 te Alkmaar (bij station Alkmaar Noord). Geen oproep De kinderen en jongeren krijgen geen oproep thuisgestuurd. Dit in tegenstel ling tot de vorige twee rondes. Dus iedereen die de prik heelt gemist en op of na 1 juni 1983 en vóór 1 juni 2001 is geboren kah komen. Belangrijk is dat de inentingspapieren worden meege nomen. Informatie Voor eventuele vragen kunt u contact opnemen met mevr. T. de Wit, communi catieadviseur, telefoonnummer 0224 H 210013. Nog geen meningitisprik gehad? De schade die de storm van zondag 27 oktober jl. heeft aangericht is grotendeels opgeruimd. De storm heeft in Heiloo maar liefst 60 bomen geveld. Ook waren er veel afgebroken takken en is het blad bijna in één keer uit de bomen gewaaid. De schade is zo groot omdat de kruinen nog vol blad stonden en top zwaar waren van de regen. De gemeente heeft extra mensen en machines ingezet om alles zo snel mogelijk op te ruimen. Momenteel worden er nog herstelwerk zaamheden uitgevoerd en een inventarisatie gemaakt van de bomen die nog gevaar kunnen opleveren. Naast eigen medewerkers en materieel is een extra grote veegmachine ingezet om het blad van de doorgaande wegen weg te halen. Een hoogwerker was nodig om de afgebroken takken uit hoge bomen te verwijderen. De inzet van mensen en materieel was direct na de storm gericht op gevaarlijke situaties en daar waar veel overlast werd veroorzaakt. Inmiddels kunnen de eigen wijkmedewerkers weer hun reguliere taken uitvoeren. Je laatste kans woensdag 27 november a.s Voetpaden Zuiderneg ededetingen Wintersluiting 't Beestenboetje Belangrijke nummers r L. »kJ1 Alarmnummer: 112 Brandweer: 072 5644444 Politie: 0900 8844 Afzwemmen zwaardvis en dolfijn SV de Vrijheid Limmen Bridgeclub Limmen SV Vredeburg Damclub De broeikas Heilooër Bridgeclub DVW-Zeevissen Saus Atout Zwarte band judo voor Wesley Groefsema Poging tot oplichting Inbreker aangehouden door getuige Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde bouwaanvragen zijn ingediend. In dit sta dium is nog niet bekend of aan de verzoeken meegewerkt kan worden. Eventuele bouw vergunningen en voornemens om vrijstelling te verlenen worden te zijner tijd gepubli ceerd. Daarna bestaat de mogelijkheid de bouwplannen in te zien en eventuele bezwaren in te dienen. Kennemerstraatweg 45 - vergroten woning Rechte Hondsbosschelaan 18 - plaatsen dak kapel voordakvlak van de woning Het door Nelis Project Maatschappij inge diende verzoek met revisietekeningen inzake de opstaphoogte naar de balkons van de bos- villas type I, II, III en IV aan de Wethouder Tomsonbos is wegens termijnoverschrijding na indiening van het verzoek fictief verleend. Bezwaar Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van de fictief verleende bouw vergunning, kunt u hiertegen binnen 6 weken na deze publicatie een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Informatie Wenst u informatie over het genoemde plan dan kunt u een afspraak maken met de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer (072) 535 67 27. Door het college van burgemeester en wethouders is de hieronder vermelde bouw vergunning verleend. Rosendaal 57 - vergroten woning Ter inzage Deze bouwvergunning ligt na telefonische afspraak met de bijbehorende tekeningen en overige stukken ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Opening stijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maan dagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na afspraak met de heer F.H. Goedhart, telefoonnummer (072) 535 67 37 of met de heer J.M. Schoorl, telefoon- nummer (072) 535 67 38 van de afdeling VROM. Procedure Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouwvergunning, kunt u hiertegen binnen 6 weken na deze publi catie een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Indien u bezwaar maakt, kunt u tevens om een voorlopige voorziening vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251,1800 BG Alkmaar. Nadere informatie over de mogelijkheden om bezwaren in te dienen of een voorlopige voor ziening te vragen kunt u inwinnen bij bovenstaande telefoonnummers van de afde ling VROM. Het beheer van het gebied in de Neggen is sinds enkele jaren geleidelijk gewijzigd in een meer riatuurlijk beheer. Er is onderscheid gemaakt in zones die intensief en zones die extensief worden beheerd. Intensief onder houd, waarbij regelmatig onderhoud wordt gepleegd, vindt plaats in de delen die dichtbij de omringende woningen liggen. De overige delen worden extensief beheerd. De natuur mag hier meer zijn eigen gang gaan. Hierdoor wordt een zo natuurlijk mogelijke ontwikke ling van de beplanting bevorderd en mogelijk gemaakt. Dè voetpaden in de Zuiderneg worden exten sief beheerd. Het merendeel van de paden wordt omgevormd tot graspaden. Openval lende gaten in de paden worden eenvoudig gedicht, zodat vergrassing kan plaatsvinden. De keuze om over te gaan op extensief beheer betekent dat de paden bij (langdurig) slecht weer niet goed toegankelijk zijn. Ook voor mensen die moeilijk ter been zijn, betekent het vergrassen van paden een geringer loop- comfort. Wij vragen uw begrip voor het natuurlijk beheer van het gebied, inclusief de paden. In de Zuiderneg zijn de fietspaden ook te gebruiken als voetpad. De intensiteit van het gebruik van de fietspaden laten dit gecombineerde gebruik toe. Het stelsel sluit aan op bestaande looproutes rond de woon- heuvel en in Boswijk. Informatie Voor vragen en opmerkingen over de voet paden in de Neggen kunt u contact opnemen met de heer C. Hartland, kwaliteitsmede werker afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer (072) 535 68 11. De winter staat voor de deur. Dit betekent een moeilijke tijd voor de dieren in t Bees tenboetje, omdat de voorwaarden voor het welzijn van de dieren door het koude weer Grotere, problemen zijn ontstaan waar de bomen in hun val de water- of gaslei ding hebben vernield. Hier zijn tijdelijke maatregelen genomen en wordt gewerkt om de tijdelijke oplossingen weer definitief te repareren. Waar nog gewerkt moet worden staan nog afzet tingen. Wij vragen uw begrip voor eventuele overlast. De gemeente inventariseert welke bomen nog gevaar kunnen opleveren. Hoewel de gemeente zoveel mogelijk het groen probeert te behouden, worden bomen gerooid wanneer de vei ligheid dit vereist. Voor meer informatie en voor meldingen over gevaarlijke bomen, kunt u bellen met afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer (072) 535 68 68. niet altijd optimaal zijn. Tegelijkertijd is de winter ook een goede tijd voor de dieren, omdat het veel rustiger is. De dieren hebben namelijk rust nodig na de drukke periode van afgelopen jaar. Aangezien het bezoekersaantal van t Bees tenboetje in de winterperiode laag is en om de dieren rust te gunnen, is 't Beestenboetje na woensdag 27 november 2002 tot het voor jaar van 2003 gesloten. Wij zijn van plan t Beestenboetje weer te openen met ingang van Goede Vrijdag 18 april 2003. Meer infor matie kunt u te zijner tijd lezen op de gemeentelijkè informatiepagina. ig (locale tarief) HEILOO - Op 12 november werd er door leerlingen van Zwembad Loos afgezwommen voor het Zwaardvis en Dolfijn diploma. Dit werd gehouden in de Beeck in Bergen. Het Dolfijn diplo ma is een overlevingsdiploma waar alle onderdelen van zelfredzaamheid in voorkomen zoals drijven op winterkle- ding, onder obstakels door zwemmen of er overheen klimmen, drenkeling vervoeren etc. Bij het Zwaardvis diplo ma staat de techniek van zwemslagen en keerpunten centraal. Zo lieten de leerlingen o.a. een perfecte borstcrawl, een goede wedstrijdstart, een echt borst- en rugcrawlkeerpunt en de vlin derslag zien. Iedereen was geslaagd. Zwaardvis: Brons* Eveline Maan, Karen Stevenson, Michelle Meyes, Onno Dijkhuizen,Vivian v. Wijk. Zilver: iris Kloots, Mireille Egberts. Goud: Stephanie Egberts, Léon Duincveld. Doiiijn Goud' je-oen Sohaap, Miriam Maan. Diamurt?: Keskin Arikan, Michael Kerssens. LIMMEN - Schietvereniging De Vrijheid uit Limmen heeft het afgelo pen weekeinde weer wedstrijden gespeeld. In verband met een iets ande re inrichting van hun schietgelegenheid en de verlichting daarvan was het voor een aantal personen iets moeilijker dan normaal. In de scores was van deze situatie in de klasse KKG gelukkig niets te merken. De uitslagen: Klasse KKG Klein Kaliber Kogelgeweer .22'): 1. J. Drenth 100,2. E. Weijers 99,3. B.Sassen 97. Klasse KKK Klein Kaliber Karabijn .22 1. J. Drenth 87, 2. B.Sassen 85,3. D.Sassen 81. AKERSLOOT - De degradant uit de eerste divisie en nu koploper in de hoofdklasse het Zwartemeerse Hurry up kwam gemakkelijk aan de winst punten tegen de Heren senioren 1 van Dimtronic Meervogels. Er was spekta kel genoeg en soms subliem handbal van beide teams te zien. Maar wederom had Meervogels de pech dat de toch smalle basis van het team weer werd uitgedund door een blessure in de vijf de minuut van Ruud Out. In de 26ste minuut was er een 7-9 stand. Alle kans dus nog voor de vogels, maar ondanks een fraaie score van Jelle Putter uit de hoek werd de eerste helft waarin Meervogels acht minuten in overtal had gespeeld afgesloten met een 8-13 achterstand. In het begin van de eerste helft benutte Jacco Kerssens, die overigens nog dui delijk hinder van zijn blessure onder vond, een gestopte strafworp van keep er Sander Verduin. Zo werd het 9-13. Met nog'vier spelers in het veld scoor de de tegenstander drie keer en ont stond er een gat van zes doelpunten: 10-16. In de eindfase waren er enige fraaie doelpunten vanaf de cirkel van Cees Brandjes en scoorden Ron Out en William Kerssens uit de tweedelijn. Bij 17-26 klonk het eindsignaal en bleef Hurry up de koploper. De scores waren Jacco Kerssens 4x, Ron Out, William Kerssens en Jelle Putter 3x, Cees Brandjes en Jeremy Duin 2x. Dames senioren 1 Dimtronic Meervogels - AKC 2 18-15 Om uit de onderste regionen van de ranglijst te geraken moest van AKC gewonnen worden dat evenals Meervogels nog puntloos was. Annemiek Verduin, vorige week al terug na een kortstondige afwezigheid, was nu duidelijk aanwezig. Nadat Maaike Groneman met een fraai onderhands schot de score opende bracht zij Meervogels op 3-0. In de tien de minuut stopte Laura Groenveld de eerste van de zes strafworpen die zij zou tegenhouden. Na een 5-1 voor sprong van Meervogels stokte de aan valsdrift wat AKC de gelegenheid gaf terug te komen tot 6-5. Nu was Karin Broersen succesvol uit de tweedelijn en verzilverde Evelien Oud twee strafworpen en bracht Anja Krom de stand op 10-6. In de eindfase van de eerste helft volgde een twee minuten- straf voor keepster Laura Groenveld en kwam AKC terug tot een 10-9 rust stand. Direct na rust kwam AKC op gelijke hoogte: 10-10. Ondanks dat Meervogels slordig omging met de tal rijke kansen stond het halverwege de tweede helft 14-10, waarna er om en om werd gescoord en Meervogels de voorsprong handhaafde en na vier wedstrijden los is van de onderste regionen. Er werd gescoord door Annemiek Verduin 4x, Maaike Groneman 3x. Ilse Hellinga 3x, Karin Broersen, Evelien Oud en Anka Krom 2x, Helma Krom lx. LIMMEN - De Bridgeclub Limmen heeft op 13 november als volgt gespeeld: A-Lijn: 1 .Keyzer-Keyzer 61.61, 2. Landstra-Tuinstra 55.80, 3.v.Bellen-v.BergenHenegouw 54.02, B-Lijn: l.v.Buytenen-Kuiper 63.39, 2.Jelsma 58.48, 3.Arends-Schoonakker 55.36, C-Lijn: l.van der Molen 62.86, 2.Blommert-Kruyswijk 59.64,3.Nierop- Groot 57.86, D-Lijn: 1.Koene 57.50, 2.Duykersloot 56.29, 3.Bult-Kaandorp 55.00, E-Lijn: l.van de Storm 63.69, 2.Wagenaar-Roes 62.50, 3.v.Balen- Apeldoorn. LIMMEN - Schaakvereniging Vrede burg speelde vrijdag 15 november de tweede bondswedstrijd tegen ZSC Saenden uit Zaandam. Het werd een spannende strijd waarin R. Rommel zijn stelling prima op orde hield, een gevaarlijk stukoffer bekwaam opving en de winst binnenhaalde. J. Limmen zette een sluwe val op waar zijn tegen stander met open ogen intuinde, de pionwinst betekende stukverlies en het volle punt voor Limmen. G. Hafkamp beheerste -vanaf de opening de 64 vel den en veegde zijn tegenstander mee dogenloos van het bord. J. Admiraal en B. Stolp kwamen niet verder dan remi se en een geïrriteerde H. Ebels verloor al snel zijn dame, terwijl ook K. Kramer in het late middenspel een kansrijke stelling wegblunderde zodat met 4-3 de einduitslag van E. Stolp afhing, die al eerder een remiseaanbod had afgesla gen. Helaas was het pionneneindspel niet te houden zodat Vredeburg met 4- 4 naar huis kon. In ronde 9 won T. Al verrassend van J. Levering en wist R. Termes de secure M. Sturk aan zijn zegekar te binden. B. van Diermen onderbrak de imposante overwinningsreeks van M. Wester. M. Weigraven strafte een fout van R. vd Storm attent af. Komende vrijdag speelt het Vredeburg 4-tal tegen Purmerend. Uitslagen: Groep A. R. Termes-M. Sturk 1-0, T. Al-J. Levering 1-0, M. Welgraven-R. vd Storm 1-0, M. Wester- B. van Diermen 0-1, G. Pouw-J. de Graaf 0-1, G. de Graaf-P.vd Heijdt 0-1, T. Castelein-P. Zwart 0-1, K. Aafjes-M. Kos 1-0,T. Witkamp-C. Pepping 1-0, H. Levering-E. Mooij 1-0, B. Blekemolen- D. Aafjes 1-0, E. van Duin-H. de Hoog 1-0, S. Sofan-N. Pepping 0-l,T.Tebbens- B. Kerkhof 0-1. Groep B. Mike Krom- Vince Kaandorp 1-0, Menno Koot- Wouter Mijnsbergen 1-0, Christiaan Korving-Micha van Buuren 1-0, Mathijs Hendriks-Nutte van Belzen 1- 0, Djurre Bismeyer-Fabienne Mijnsbergen 1-0, Alex Zwart-Irene Klaver 1-0, Laura Aafjes-Thijs Beentjes 0-1. AKERSLOOT - De uitslagen van de op 4 november gespeelde wedstrijden bij Damclub De broeikas zijn: Kennemer DamkrLig: DDD - De Broeikas 14-14. J. Hemels - R. Veenstra 1-1, D. Worm - W. Broersen 0-3, B. van Leijden - G.J. Zonneveld 0-3, S. Droog - A. Roemeling 3-0, G. Kiewit - L. Ridder 3-0, G. v.d. Kuijt - A. Broersen 3-0, B. Vroling - M. Twaalfhoven 1-1, P. Ottervanger - W. Laan 3-0, Nella Kruijt -M. Kerssens 0-3, R. van Gelder - J. van Dijk 0-3. Beker (Cor Broersen-trofee) tweede ronde: L. Ridder - R. van Bohemen 3-0, M. Kerssens - R. Boelens 3-0, P. van Diepen - W. Laan 0-3, G. Oud - R. Veenstra 0-3, B. Pragt - G. Berkhout 0- 3, M. Twaalfhoven - B. De Jong 3-0, C. de Wit was vrij. Interne competitiestanden per 6 november: eerste team: R. Veenstra 6- 16, G. Oud 6-13, G.J. Zonneveld 6-13, M. Twaalfhoven 6-10, W. Broersen 6-9, A. Broersen 7-8, C. de Wit 6-6, A. Roemeling 6-4, F. Zonneveld 3-3, L. Ridder 7-3, R. Boelens 3-2. Tweede team: W. Laan 6-15, M. Kerssens 7-13, R. van Bohemen 5-12, C. van Diepen 8- 12, P. van Diepen 6-11, J. Stam 7-10, J. van Dijk 5-9, B. Boots 9-8, J. Broersen 6-7, O. Wever 7-4, B. Pragt 5-3, G. Berkhout 3-1. HEILOO - De Heilooër bridgeclub heeft als volgt gespeeld op dinsdag 12 november: A-lijn: fam. Muller 54.70, Olgers - Breeman 54.20. B-lijn: Brokx - Gillian 66.90, v.d. Mark - Ribberink 62.00. Donderdag 14 november A-lijn: Boelhouwer - Breeman 59.60, de Bruyckere - Stark 55.80. B-lijn: Dubbeld - Mooy 58.30, Pohley - Post 55.00. C-lijn: Evers - Knoop 60.40, Jonker - Vogel 56.30, D-lijn: fam. Sprenkeling 57.30, v.d. Dool - Neyens 56.80. HEILOO - De zeevissers van DVW hebben op zaterdag 19 oktober hun laatste wedstrijd op de Waddenzee gevist met het MS Rival vanuit Oudeschild. Deze wedstrijd werden er door 21 heren en twee dames in totaal 373 vissen met een totaal gewogen gewicht van ruim 49 kilo gevangen onder winterse weeromstandigheden. Roland Klaver is eerste geworden voor Gerrit IJnsen, Jaap Klumper en Jan Walta. Gerrit IJnsen is dit jaar de Waddenzeekampioen geworden. Zaterdag 16 november hebben 22 heren met het MS Mercuur een korte maar lucratieve en mooie visdag beleefd. Het was de inhaalwedstrijd van december 2001 toen de eerste wed strijd van het seizoen verwaaide. Deze wedstrijd werden er totaal 194 vissen gevangen en ruim 83 kilo gewogen. Joop Nieuwland wist de rest ruim voor te blijven en heeft deze wedstrijd op zijn naam gezet. Hij is met stip gestegen in het totaalklassement en staat nu eer ste in het wrakvisklassement voor Roland en Harry Klaver die resp. derde en vierde zijn geworden. De tweede plaats is voor Harm van Duivenbooden die nu de vierde plaats deelt met Wouter Voskuyl in het wrakvisklasse ment. Op 14 december hopen de vissers het seizoen af te sluiten op de Noordzee met het MS Marsdiep. Voor opgave of verdere informatie kunt u bellen met E. Wijckelsma, tel. 072-5337330, emil.wijckelsma@hccnet.nl of via R. Blok, tel. 5336108. HEILOO - De uitslagen van de op maandag 18 november gespeelde wed strijden bij bridgeclub Sans Atout zijn: A-lijn: 1Dolmans - Schouten 59,2, fam. van Diepen 55,4. B-lijn: 1. Bakker - Daudeij 57,9,2. van Baar- Haan 56,7. C- Iijn: v.d. Klis - v.d. Linden 71,7, 2. Boijmans - Fagel 53,8. D-lijn: 1. Eeltink - Visser 62,0,2. Hoeksema - van Es 57,3. E-lijn: 1Noordenbos - van Veen 62,5,2. Wieffering - Zwitserlaar 59,4. F-lijn: 1. fam. Krul - 65,3,2. fam. Gikam 56,9. HEILOO - Zaterdag 16 november heeft de 17 jarige Wesley Groefsema uit Heiloo, judoka van Randers de Geus, zijn eerste DAN (zwarte band) judo gehaald in Zaandam. Groefsema die zijn examen goed had voorbereid kwam zonder problemen door de gestelde vragen van de drie examinato ren heen. De examens werden georga niseerd door de Judo Bond Nederland, afdeling Noord-Holland. HEILOO - Op zondagmorgen kwam een inwoner van Heiloo bij de bank aan de Wester weg in zijn woonplaats. Op de pinautomaat hing een briefje dat het apparaat niet goed functioneerde. Aangeraden werd, dat als het apparaat het pinpasje niet teruggaf dat dan enke le malen de pincode ingetoetst moest worden. Als het pasje dan nog niet naar buiten kwam moest maandag de bank worden gewaarschuwd. De man zag echter, dat er een stukje tape in de gleuf van de pinautomaat zat, waaraan zijn pasje bleef vastplakken. Vermoedelijk wordt op deze wijze gepoogd het pasje met de pincode te stelen. HEILOO - Woensdagavond werd een 26-jarige inwoner van Heerhugowaard aangehouden door 18-jarige inwoner van Heiloo. Deze laatste zag dat de man uit Heerhugowaard twee kratten met lege flessen wegnam vanaf een bedrijventerrein aan de Kennemer straatweg. Na een korte achtervolging wist de getuige de verdachte aan te houden. Hij heeft de verdachte overge dragen aan twee, daar surveillerende, agenten. Uit het onderzoek bleek dat de man in de afgelopen dagen al meer dere kratten heeft gestolen. Hij is na verhoor in vrijheid gesteld.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 4