Va Burgsted e n Antiek aanbieding Uitnodiging winterexpositie Pantalons 2 voor 50 Blazers Gilets Rokken Pantalons Blouses Jassen Jacks Mantels etc. etc. I Pagina 35 'iiüi'j De vele bezoekers, hun enthousiasme en de warme reacties tijdens onze expositie van vorig jaar, hebben er voor gezorgd dat er bij ons, nu de dagen weer korter worden, wat begon te kriebelen. Wij zijn met een aantal mensen om de tafel gaan zitten, wat tot gevolg heeft dat wij ook dit jaar weer een sfeervolle winterexpositie aan u kunnen presenteren. Magda Bakker heeft zich in Frankrijk laten inspireren tot het maken van een prachtige serie aquarellen, boeketten en winter arrangementen. Marijke de Vré exposeert, voor het eerst in onze zaak, haar beelden. Gefascineerd door haar dagelijkse omgeving maakt zij bronzen beelden in een eigen figuratieve stijl. Studio Ineke van Beek zocht bij deze kunstvormen schitterende materialen en creëerde hiermee een prachtig geheel. Gecombineerd met onze 18e en 19e eeuwse meubelen, zoals staande hoekkasten, vitrine- en ladekasten, secretaires, charman te tilt-toptafels, maar ook gepatineerde meubelen en strakke vruchtenhouten tafels. Allemaal vakkundig gerestaureerd in ons eigen atelier en stuk voor stuk antieke meubelen, met een ingetogen sobere uitstraling. De expositie, welke duurt tot eind december, zal worden geopend op zondag 24 november a.s. om 12.00 uur door wethouder de heer R. Bos. Wij nodigen u gaarne uit om hierbij aanwezig te zijn om vervolgens, onder het genot van een drankje en prachtige muziek, al dit moois te bezichtigen. Graag tot ziens, Magda Bakker Marijke de Vré Ineke van Beek Gerda en Frank van Burgsteden Wij zijn open van dinsdag t/m zaterdag van 10.00 tot 18.00 uur. Vrijdag tot 21.00 uur. Van Burgsteden Antiek, Kennemerstraatweg 536, 1851 NH Heiloo. Tel. 072-5337756 Internet www.vanburgstedenantiek.nl om zelf te combi neren Truien Vesten Pully's Shirts van klassiek tot sportief o.a. Setterlaine Actual Fashion (o.a. stretch) 27,50 per stuk maat 38 t/m 54 in heel veel kleuren jaaasaaaafl -mmm reeamaantf - december feestmaand - decern! ir feestmaand-

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 51