van der Laken van der Onze digitale showroom is 24 uur per dag geopend! www.vandersteen-heiloo.nl Van der Steen Autobedrijf BV opent nieuwe showroom officieel msm De Oude Werf 1-4-6-1851 PW Heiloo Open: maandag t/m zaterdag, koopavond op vrijdag tot 21.00 uur. lp» Pagina 38 Van der Laken Lichtadvies Van der Veldenstraat 7 1851 HS Heiloo Telefoon 072 5323Ü30 Fax 072 5323031 E-mail vdlakenIichtadvies@tip.nl Vrijblijvend lichtadvies bij u thuis of op de zaak Winkel met exclusieve Designverlichting Lampenkappen op maat Projectverlichting AUTOBEDRIJF ffl AUTOSCHADE AUTOLEASE E-mail: vdsteen-heiloo@hetnet.nl Verkoop: 072 53 20 160 Werkplaats: 072 533 85 43 Schade: 072 533 91 41 -4 Geef uw eigen creativiteit ruim baan r O I 1 1 I - üeeemöer feestmaand - flecemüer feestmaand - decemb r feestmaand- steen HEILOO - Bedrijventerrein De Oude Werf is sinds enige tijd een fraai pand rijker: de nieuwe showroom van Van der Steen Autobedrijf B. V. Het pand telt twee verdiepingen en door middel van een oprij baan aan de westzijde kunnen de auto9s moeiteloos voor een proefrit naar beneden worden gereden. Het pand oogt strak en modern. De gevel aan de voorzijde is geheel van glas en zorgt voor veel daglicht bin nen. Het pand werd op 7 november officieel geopend. De eigenaars zijn uiteraard heel trots op het resultaatdat er inderdaad fantastisch uitziet. Want wij kunnen de keuken van uw dromen maken. Met ruim 15 jaar ervaring en traditioneel vakmanschap leveren wij een keuken geheel op maat en met alle comfort die u wenst. Bij ons staan service en persoonlijke begeleiding DE STOOF BADKAMERMEUBELS SSSi voorop -tv; Bel ons gerust voor verdere informatie. Offertes op afspraak. Industrieterrein Oosterzij 12, 1851 NT Heiloo Verkoopkantoor als bruin café Veel materiaal is hergebruikt van het pand dat eerder aan de Oude Werf 4 heeft gestaan. Zo is bijvoorbeeld de gehele staalconstructie opnieuw gebruikt voor de bovenverdieping, de fundering is blijven liggen en verschil lende kozijnen en deuren zijn herge bruikt. Dit is niet alleen kostenbespa rend geweest, maar ook met het oog op recycling en aandacht voor het milieu een prettig gegeven. Het interieur is erg verrassend. In tegenstelling tot het strakke en moder ne uiterlijk van het pand heeft men binnen gekozen voor een wat 'lossere' opzet. In plaats van een zakelijke omgeving hebben Joop en Maarten van der Steen gekozen voor een ver koopkantoor dat doet denken aan een bruin café. Door her en der oude mate rialen te verzamelen is een 'ouderwets' gezellige sfeer gecreëerd. Zo zijn de prachtige oude kozijnen voorzien van glas in lood, en staan de oude kroeg deurtjes uitnodigend open. Geen biertje, maar wel een lekker kopje koffie drinkt u aan de grote stamtafel. Je zou haast vergeten dat je voor een auto komt! Maar Niek van Papenrecht, de nieuwe verkoper bij Van der Steen Autobedrijf B.V., staat u graag te woord over de auto van uw keuze. Daarin is keuze genoeg, want de nieuwe showroom biedt plaats aan wel tachtig personen- en bedrijfsauto's van verschillende merken. Uiteraard kunt u niet alleen voor gebruikte auto's terecht bij Van der Steen Autobedrijf. Ook voor nieuwe auto's bent u hier aan het juiste adres. U moet zeker eens een kijkje nemen bij Van der Steen. "Iedereen is van harte welkom!", nodigen Joop en Maarten van der Steen u uit. Uiteraard is een virtueel bezoekje aan de showroom ook mogelijk, via de compleet vernieuwde website www.vandersteen-heiloo.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 54