devest Full Circle goed geolied de toekomst in Nieuwe lessen van popkoor Highlow Nog drie appartementen te koop Haal de kerstsfeer van buiten naar binnen ttcmte*t£<nt in de beun theater Dierenbescherming Bouw Egelantier loopt voorspoedig UITKIJKPOST - 20 DECEMBER 2002 - PAGINA 8 - Oliebollenactie Scouting Rurik Cursus patchwork en quilten Grootouder/kleinkind vakantieactiviteit Bijeenkomst ANBO-KBO Dierenmishandeling Wilübrordusweg 2.1851 HB Heiloo. tel/fax 072 5333156 In Theater De Beun worden de komen de periode de volgende voorstellingen verwacht: - Vrijdag 10 januari 2003, aanvang 20.15 uur: Een bijzonder spektakel van vocale kleinkunst Mezzo Macho: In the Whyland, Toegangsprijs 12,- euro, CJP/65+ 10,85 euro. - Woensdag 15 januari 2003 aanvang 20.15 uur: cabaret door Bert Hermelink Niet van gisteren, toegangsprijs 12,50 euro, CJP/65+ 11,35 euro. - Donderdag 16 januari 2003 aanvang 20.15 uur: jazz door Duth Swing College Band, toegangsprijs 20,- euro, CJP/65+ 18,85 euro. - Voorts is er nog eeh amateurtoneel voorstelling op zondag 12 januari 2003 aanvang 14.00 uur: Marriage is rrurder door het Sherry Theater, toegangsprijs 6,- euro incl. consumptie. Bert Hermelink met Niet van Gisteren Bert Hermelink gaat in zijn nieuwe voorstelling op zoek naar de vrouw in hem. vertelt over zijn jaarlijkse levende kerststal bij hem in de tuin en organi seer: de eerste échte survivaltocht van Nederland waarvan hij dan ook de enige overlevende is. Maar ook emoties krijgen een plekje, o.a. in een troostrijk lied voor s-ngles:'.:e bent misschien wel eenzaam, maa/ e bent ook alleen'. Hij presenteert tussen neus en lippen door een alternatieve begrafenis top-10 met 'Ik heb geen zin om op te staan'. En hij behar.delt een aantal wonderen die de bijbel niet gehaald hebben. Bert heeft ook een mening. Over veel dingen. Hij vindt bijvoorbeeld dat ze af en toe ook eens met de collectebus langs de deur moeten komen om je d'r wat uit te laten halen. En hij vindt datje je relatie strikt gescheiden moet hou den van je privé-leven. En dan nog 's wat: waarom stellen mensen tegen woordig zo vaak overbodige vragen? Misschien lukt het Bert om daar ant woord op te geven. Maar één ding staat vast: Bert Hermelink is niet van giste ren. Dutch Swing College Band Een veel gehoorde uitspraak is: Er zijn slechts twee soorten muziek, namelijk goede en slechte. Voor de ware liefheb ber van goede traditionele jazzmuziek is de keuze dus vrij eenvoudig, want er is slechts één Dutch Swing College Band. Op bevrijdingsdag (5 mei) 1945 gestart als een amateur/studenten combo is het DSC sinds jaar en dag uit gegroeid tot een wereldwijd bekend jazz-ensemble dat inmiddels alle vijf de continenten heeft bezocht en met suc ces. De band heeft in de naoorlogse jaren een belangrijke pioneersrol ver vuld en vele toenmalige jongeren in de ban gebracht van de in Noord-Amerika ontstane muziekvorm; de jazz.. Een gelukkige bijkomstigheid is wel, dat de Dutch Swing College Band zich nooit heeft geprofileerd als een show- of glitterorkest. De musici zijn er vrij wel altijd in geslaagd hun publiek in de eerste plaats te boeien met voortreffe lijke jazzvertolkingen. waarbij goedko pe showelementen ten ene male ont braken. In 1960 werd het DSC een beroepsorkest en hoewel hun muziek evolueerde en ondanks de vele muta ties die in het orkest plaatsvonden ble ven de muzikale producties van het DSC in tegenstelling tot de vele navol gers, het visitekaartje van de traditione le jazzmuziek van eigen bodem. Na Frans Vink Jr (1945-'46), Joop Schrier (1955-'60) en Peter Schilperoort (1946- '55 1960-'90) berust de DSC leiding bij Bob Kaper. De meest opvallende eigenschap van het DSC, ondanks alle reeds genoemde veranderingen, is van het begin af aan altijd geweest een eigen, zeer herken baar, geluid. Dus eigen interpretaties, arrangementen of composities en geen kopieën van opnamen van oude Amerikaanse meesters. Kortom een geheel eigen muzikale aanpak. Ook de huidige samenstelling van het door een halve eeuw gelouterde DSC laat zien en horen dat de aloude naam Dutch Swing College Band nog altijd borg staat voor professionele vertolkingen van traditionele jazzmuziek op wereld niveau! HEILOO - Trek in oliebollen? Bezoek op 30 en 31 december tussen 11.00 en 15.00 uur de stand van Scouting Rurik Heiloo aan de Heerenweg bij Café De Wit. Hier kunt u de overheerlijke olie bollen proeven. Heeft u nog geen bestelling geplaatst bij Scouting Rurik, dan kunt u dit tot 26 december aan staande doen via www.rurik.nl of u kunt bellen met 072-533 89 52. U kunt kiezen uit oliebollen met of zonder krenten en of u de oliebollem de 30ste of de 31ste thuisbezorgd wilt krijgen. Eén zakje met 6 oliebollen kost E 2,- ,2 zakjes met 12 bollen kostenE 4,- en 3 zakjes kosten E 5,-. Ook de Bedrijvenservice kan nog gebeld wor den tot 26 december aanstaande om de schalen voor u en de collega's af te leveren. Een schaal met 10 warme, verse oliebollen (met of zonder kren ten) wordt afgeleverd op de 30ste of de 31ste met servetten en poedersuiker en kost E 5,-, 2 schalen kosten E 10,-. Mocht u de oliebollen in grote hoeveel heid geleverd willen hebben: 5 schalen met 50 oliebollen, servetten en poeder suiker kost dan E 20,-. HEILOO - Het Nivon Heiloo start op dinsdagavond 14 januari 2003 een cur sus patchwork/quilten. Deze basiscur sus staat o.l.v. docente Jobina de Boer en omvat zes veertiendaagse lessen van 20.00 tot 22.00 uur en vindt plaats in het Cultureel Centrum Het Open Huis, 't Loo te Heiloo. (boven winkelcentrum). In deze cursus komen de verschillende patchworktechnieken, zowel handma-r tig als machinaal aan de orde. De kos ten bedragen E 32.75, Nivonleden genieten korting. Deze cursus is dus geschikt voor beginners, die de basis principes willen leren als voor degenen, die reeds kennis maakten met deze techniek, aantrekkelijk. U kunt inlich tingen verkrijgen bij het Nivon of onze. docente: tel. 072-5321166. U dient zich via het Nivon op te geven: Reina Mulder, tel. 072-5333127 of Astrid Oudhoff, tel. 072-5336259 jê ALKMAAR - In Theater De Vest te Alkmaar vinden van 1 tot en met 15 januari de volgende voorstellingen plaats: Woensdag 1 januari 13.00 uur: Wintercircus Martin Hanson - Tournee 2002-2003 en 16.15 uur E 12,50 kinde ren E 10)- Zaterdag 4 januari 20.15 uur: Sint Petersburg Ballet - De Notenkraker E 30,- CJP/65+ E 28,50 /kinderen E 19,- Zondag 5 januari 14.30 uur: Sint Petersburg Ballet - De Notenkraker E 30,- /CJP/65+ E 28,50 /kinderen E 19,- Dinsdag 7 januari 20.15 uur: Toneel groep Amsterdam - Barmhartige Sa maritanen E 16,- /CJP/65+ E 14,50 Woensdag 8 januari 20.30 uur: Golden Palace - Snowbirds (inleiding 19.30 uur en nagesprek) UITVERKOCHT Woensdag 8 januari 20.15 uur: Victor Löw, Jappe Claes e.a. - Requiem Voor Een Zwaargewicht E 25,- /CJP/65+ E 23,50 Donderdag 9 januari 20.15 uur: Victor Löw, Jappe Claes e.a. - Requiem Voor Een Zwaargewicht E 25,00 /CJP/65+ E 23,50 Vrijdag 10 januari 20.30 uur Emio Greco/PC - Rimasto Orfano E 13,50 /CJP/65+ E 11,50 Vrijdag 10 januari 20.15 uur Sanne Wallis de Vries - Stuk UITVER KOCHT Zaterdag 11 januari 20.15 uur: Tineke Schouten - Top Tien II UITVER KOCHT Zondag 12 januari 14.30 uur: Ensemble &caetera - Concert Oude Muziek (Johann Sebastian Bach e.a.)E 10,- Maandag 13 januari 20.15 uur Acda De Munnik - Groeten uit Maaiveld UITVERKOCHT Dinsdag 14 januari 20.15 uur Acda De Munnik - Groeten uit Maaiveld UITVERKOCHT Woensdag 15 januari 14.30 uur: De Meekers - Banana Biz (vanaf 7 jaar) E 6,- kinderen E 5,- Woensdag 15 januari 20.15 uur: Slagerij van Kampen - 20 jaar UITVER KOCHT Voor voorstellingen die als UITVER KOCHT genoemd staan, zijn op de dag zelf door allerlei externe omstandighe den vaak nog enkele kaarten verkrijg baar. De meest recente informatie over Theater De Vest is te vinden op www.theaterdevest.nl. Canadaplein 2.1811 Kt. tel. Kassa u/2 diz/J44 Wintercircus Martin Hanson De voorstelling van Wintercircus Martin Hanson begint voor het hoog geëerde publiek al bij binnenkomst van het theater. Want op weg naar de gar derobe zijn daar plotseling die twee knapen die wel héél erg hun best doen om een baantje in het circus te vinden. Een 'sollicitatieprocedure' die zich even later voortzet in en rond de piste. Maar al ras blijkt dan dat de artistieke ambities van het tweetal om als artiest op te treden niet één-twee-drie door de charmante circusdirectrice worden gehonoreerd. Integendeel. Ondanks hun ongebreidelde liefde voor het grote circuswerk mogen ze onderaan de ladder beginnen: met een bezem in de hand en schoonmaken maar! Uiteindelijk zijn het toch de circusartie sten uit verre landen en de vele dieren die ook' in dit 24-ste seizoen de echte circussfeer in het theater brengen. De gehele ambiance - circusdecor tot cir cusorkest - en niet in de laatste plaats de kwaliteit van het programma verte genwoordigen het ware en authentieke circus. In de orkestbak boven het gordijn zetelt, als vanouds, het zeven man ster ke circusorkest van kapelmeester Coty Teuteberg. Kortom: alle ingrediënten voor een paar uren puur circus zijn aan wezig. Piste vrij. De Notenkraker Het St. Petersburg Ballet brengt hét romantische ballet 'De Notenkraker' van Pjotr Tsjaikovski als avondvoor stelling op zaterdag 4 en matineevoor stelling op zondag 5 januari in Theater De Vest. Een ouderwetse avond prach tig ballet die als een sprookjesboek op muziek begint, dat is 'De Notenkraker'. Sprookjesfiguren, een notenkraker, sneeuwvlokjes, kinderen en ouders, muizen, je kunt het zo gek niet beden ken of ze dansen allemaal wel een keer in dit romantische ballet dat precies past in de tijd van het jaar. Tsjaikovski schreef voor dit ballet prachtige symfo nische muziek, die het verdient om door een groot orkest te worden uitge voerd. Het orkest dat deze versie zal begeleiden is het Orkest van het Staats Opera- en Ballettheater Lvov onder leiding van Janusz Przybylski. De solis ten komen van het Kirov Theater St. Petersburg. De choreografie van het St. Petersburg Ballet is gebaseerd op de beroemde choreografie van Vassili Vaiones en de oorspronkelijke choreografie van Lev Ivanov naar een opzet van Marius Petipa. Alle dansers van het St. Petersburg Ballet zijn opgeleid in de beste Russische traditie en staan bekend om hun perfecte techniek. Het meeslepende en betoverende ver haal van 'De Notenkraker' is een van de voorstellingen die in de winter maanden geschikt zijn om met de hele familie heen te gaan. Bert Hermelink is Niet van gisteren, (foto Har Beeldmaker). Het Sherry Theater De vierde produktie van het Sherry Theater betreft de komedie Marriage is Murder van Nick Hall. Dit stuk bevat maar twee rollen en deze zullen in deze produktie worden bezet door Maryse de Lat en Pim de Smalen. De regie is dit keer in handen van Connie Keijsper, de vormgeving is van Renate de Smalen. Polly en Paul hebben samen enige thril lers geschreven met Miss Carlie in de rol van detective. In de verwachting dat ze met het schrijven van filmscenario's meer succes zou hebben, is Polly naar Hollywood vertrokken en van Paul gescheiden. Nu wil een grote filmmaat schappij hun hoeken verfilmen en vraagt om nieuwe verhalen en daarom trekt Polly tijdelijk bij Paul in. Het schrijven van een nieuw verhaal gaat echter niet helemaal naar wens, hetgeen Polly doet besluiten om weer terug te keren naar Hollywood. Vlak voordat ze vertrekt, gebeurt er echter iets, waardoor beiden gedwongen wor den, zoals deduceren en combineren te slaan en dan komen ze erachter dat... Algemene informatie: 072-5332879 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5090234 Honden en katten Akersloot: 0251 - 310079 Asiel: 072-5114861 Dierenambulance Noord-Kennemer- land: 072-5150173 (alarm) en 072- 5150085 (informatie) Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Inspectie: 072-5337280 Vermist Witte gec. Perzische kater met grijs bruine bovenkant, 11 jr., Holleweg, Heiloo. Zwarte gec. kater, mist 1 onderhoek tand, 11 jr., De Rietvink, Heiloo. Zwarte poes, witte bef, witte sokjes, witte streep op buik, 1 jr. Bachstraat, Akersloot. Gevonden Middelgrijs cyperse kat met zwarte streep over de rug, uitlopend in eivor mige vlek bij de staart, witte bef, erg schuw, Hogeweg, Limmen. Mezzo Macho - In the Whyland Muziekstijlen, tekstgrappen en vocale acrobatiek buitelen over elkaar heen in the Whyland, de merkwaardige plaats waar a-capella kwartet Mezzo Macho dit seizoen terecht is gekomen. Is the Whyland een vluchtplaats voor zingen de schapen? Een wonderland val muziek? De vier met reiskoffers uitge ruste heren weten het zelf ook niet en gaan daarom zingend op zoek naar kleine antwoorden op de grote vragen die ze tegenkomen. En andersom. Dan blijkt de wereld soms maar een kinder liedje te zijn en duurt een opera van Mozart maar vier minuten. Dan walst een Schwiegermutter met ridder Godfried en laat een klein zigeuner meisje haar tranen de vrije loop als ze herfstbladeren ziet vallen. Het veelzijdige stemmenwerk van de vier zangers in combinaties met de regie van Albert Hoex staat garant voor een bijzonder spektakel van voca le kleinkunst. Met eigen muziek en vooral met de vermaarde bewerkingen van hoogtepunten uit de muziekge schiedenis, van een vierstemmige Notenkrakersuite via een quasi- Limburgse schlager tot een vertaalde discohit als Ik wil er vijf (I will survive). In the Whyland is het zevende pro gramma van Mezzo Macho. Inmiddels verscheen de derde cd. Het kwartet bestaat uit Jack Breikers, Wilbert Friederichs, Ron Mesland en Hans Scholing. HEILOO - Het popkoor High-Low uit Heiloo gaf vrijdag 13 en zaterdag 14 december een fantastisch popconcert in de Buk Buk. De koren werden begeleid door onder andere toetsenist Rob van Zandvoort (Tröckener Kecks), Reniet Vrieze en Jasper Teule, respectievelijk zanger-gitarist en bassist van the Pilgrims. Het repertoire waar de afgelopen cursus aan gewerkt is, bestond voornamelijk uit nummers van 02 aangevuld met enkele songs van Sting. Nadat de zaal om 21.00 uur open ging was het al gauw 'volle bak'. foto MSP) HEILOO - Popkoor Highlow heeft weer een geweldig optreden achter de rug. De dinsdag als de woensdag groep traden afgelopen weekend op in de Buk Buk. Het publiek was enthousiast en de sfeer was goed, de gezelligheid straalde er vanaf. Wil je ook bij een van deze groepen zingen? De volgende 20 lessen gaan van start vanaf dinsdag 14 januari van 13.45 tot 15.00 uur, of woensdag 15 januari van 9.15 tot 10.30 uur. Het thema is Mo toun, jaren 70-muziek. Voor meer informatie bel naar Martine, tel. 072-5338576. REGIO - Met de formatie Full Circle is het dancingcircuit een toporkest rijker geworden. De bandleden deden erva ring op in diverse Noord-Hollandse topgroepen zoals Sesam, Friends, Shoreline, Seven Seas en de Ruud Jansen Superband. De vijf leden voor het merendeel geschoold aan het con servatorium, beschikken allen over een uitstekende leadstem, wat uniek te noe men is. Er is dan ook bijna geen num mer wat deze band niet aan kan. Het brede repertoire varieert van het bete re Top 100 werkt tot de huidige hits van de Mega Top 50. Enkele artiesten waarvan zij repertoire spelen zijn onder andere John Miles, Queen,The Stones, Suppremes, Melissa Etheridge, Tina Turner, Bon Jovi, Dire Straits, Marco Borsato en 2 Brothers on the 4th Floor. Intussen zal ook worden gewerkt aan eigen materiaal waarmee zij ongetwijfeld verrassend zullen uit- HEILOO - Op maandagmiddag 23 december kunt u weer in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, terecht voor een gezellige grootouderkleinkind acti viteit. U kunt er knutselen, dansen, muziek maken en nog veel meer. Dit alles onder deskundige leiding van docente Evi Velders. Het thema is Jingle bells. De activiteiten beginnen om 15.00 en duren tot 17.00 uur. De kosten zijn 2.50 euro voor 1 volwassene en 1 kind. Voor ieder extra kind betaald u 1 euro. Inbegrepen zijn limonade en wat lek kers voor de kinderen. Voor informatie kunt u bellen met Stichting Ouderenwerk Heiloo, tel. 072-5331297. Nu nog een grote bouwput, straks ligt hier een fraai dakterras, (foto UKP) pakken. Voor bedrijfsfeesten en brui loften heeft deze band aangepast reper toire (en kleding). De plannen van Full Circle zijn gesmeed: de toekomst in met een goed geoliede machine. Flexibel, klantvrien delijk en een geluids- lichtverzorging waar je een puntje aan kunt zuigen, maar bovenal met enthousiasme op hoog niveau muziek spelen, waarbij het publiek uit zijn dak kan gaan. Kortom, een topband waarvan je de optreden niet mag missen! Jeannet van der Woude, zang, gitaar, percussie, Henk Haanraads, gitaar, zang, Marco Hoogland, keyboards, gitaar, zang, Wilco Hietbrink, basgitaar, zang en Ian Rijksen, drums, zang. HEILOO - Op zondag 22 december om 14.00 uur viert de activiteitencom missie ANBO-KBO in samenwerking met de toneelgroep 't Trefpunt zijn kerstfeest. Na de opening, gezang en het voorlezen van een kerstverhaal door C. Timmer speelt de toneelgroep 't Sterk 'Niemand hoeft alleen te zijn'. Tijdens de pauze krijgt u een drankje en een hapje. Aan het eind van de middag is er een bingo van twee ronden met planten als prijs. De zaal is open vanaf 13.15 uur en de entree bedraagt 3,50 euro. Verder gaan de dansliefhebbers van 't Trefpunt naar het jeugdhonk in de Buk Buk, waar zij met plezier ontvangen worden.. Na een langdurig overleg gaat men dit drie maanden proberen. De eerste keer zal zijn op 8 januari om 14.00 uur, in de Buk Buk vlakbij 't Trefpunt. De entree is 2,- euro. HEILOO - Op 16 april startte Tervoort's Bouwbedrijf uit Egmond met de bouw van het complex De Egelantier op de hoek van de Westerweg/Stationsweg. Als alles goed verloopt wordt De Egelantier in okto ber 2003 opgeleverd. Het complex biedt naast de huisvesting van de nieu we bibliotheek een vestiging van de Rabobank. Boven de bibliotheek en de bank komen koopappartementen, waarvoor de belangstelling behoorlijk groot is. Van de 21 te bouwen apparte menten zijn er nog maar drie beschik baar! De nieuwe bewoners kunnen hun auto kwijt in een speciaal voor hen aan te leggen ondergrondse parkeerkelder. Nieuw gezicht Met de komst van de Egelantier krijgt het oude centrum van Heiloo een nieuw gezicht. Het ontwerp wordt gekenmerkt door een viertal aaneenge schakeld villa's. In totaal bevatten deze villa's 21 luxe drie- en vierkamer appar tementen, variërend van 100 tot 220 m2 oppervlakte. Alle appartementen zijn voorzien van een balkon. De Egelantier, (het gebouw is ver noemd naar een oude rederijkerska mer uit de 17de eeuw), heeft een cen trale ligging ten opzichte van de win kels en het station. De historie van de bouwlocatie gaat terug naar begin 1700. Tot 1968 stond op de hoek een markante boerderij die eigendom was van boer Bakker. Volgens Robert Vos van Vos Makelaardij voldoen de appar tementen prima aan de eisen die de Heilooër koper stelt. De appartemen ten zullen bestaan uit duurzame mate rialen. Het fraaie ontwerp van Architectenbureau Reu,s en Leeu wenkamp heeft er voor gezorgd dat de gevels van de Stationsweg en de Westerweg worden gevolgd. Het aantal verdiepingen van de bebouwing is gelijk aan de aangrenzende bebouwing, te weten twee lagen en een dak. De gemiddelde dakhoogte ligt zo rond de 11 meter. Aan de Stationsweg, waar de entree van de woningen wordt gesitu eerd, is het dak iets hoger. ,De dak hoogte aldaar bedraagt ongeveer 13 meter", aldus uitvoerder Cor Tervoort. Het plan wordt gepresenteerd met een grote diversiteit aan kleuren en mate rialen en wordt zo mogelijk opgeleverd met het productcertificaat Woonkeur. Daarmee krijgen de kopers een objec tief en onafhankelijk oordeel over de kwaliteit van de woning. Woningen die voldoen aan het basispakket van Woonkeur voldoen tevens aan de nor men die het Politiekeurmerk Veilig Wonen stelt. Hoewel pas na de opleve ring blijkt of het onafhankelijk keu ringsinstituut SKW het certificaat erkent, tracht Tervoort tijdens de uit werking van het ontwerp waar mogelijk deze eisen van Woonkeur in acht te nemen. Bevroren beton Ondanks de koude periode van d< afgelopen tijd, ligt de bouw goed oj schema. „Momenteel zijn de werklie den druk bezig in de parkeerkelder" laat Cor Tervoort weten. „Door d< vorst kon er namelijk geen betonwerl meer plaatsvinden. Dat is namelijk a bevroren voordat het is gestort", voeg stagiair Jeroen daar aan toe. In de par keerkelder wordt gewerkt aan de bouw van 27 garageboxen en het creëren van 15 parkeerplaatsen. Voor de aanleg van de garageboxen zijn alleen al 33500 ste nen nodig. De bouw van De Egelantier is gevorderd tot de tweede woonlaag, waar de vloer van is gestort. De eerste verdieping is qua beton helemaal af. Wanneer het weer het toelaat wordt de komende weken gewerkt aan het zet ten van de buitenwanden op de tweede verdieping. Het nieuwbouwproject, dat is getoetst aan een beeldkwaliteitsplan, moet dit deel van Heiloo aantrekkelijker maken als winkel- en woongebied. Wie meer informatie wil over deze appartemen ten kan zich wenden, tot Vos Makelaardij, Zeeweg 20 te Heiloo, tel. 072-5331895 of kijk op www.vosmakel- aardij.nl. HEILOO - Op het terrein van de Kapel Onze Lieve Vrouw ter Nood in Heiloo is iemand betrapt op het vangen van kippen die hij vervolgens de sche del indrukte of de kop afsloeg. Hij maakte daarbij gebruik van een vang- tuig van drie bij drie meter. De man heeft op deze wijze tientallen kippen van het leven beroofd. De Dierenbescherming heeft bij de politie aangifte gedaan wegens mishandeling en illegaal doden van dieren. EGMOND - Ondanks de ijzel en de gure koude was het afgelopen zaterdag een druktê van belang in de Egmondse duinen. De PWN bood dit jaar op 14 december weer de mogelijkheid om een eigen kerstboom te zagen in het Noord- Hollands Duinreservaat. Tussen 10.00 en 12.00 uur was het zwart van de mensen aan de mistige Middenweg te Egmond-Binnen. Onder begeleiding van een boswachter kon op een geschikte plek in het duingebied van Egmond- Binnen een boom worden uitgekozen. PWN stelde de bomen gratis beschikbaar en verzorgde ook nog het transport van de bomen vanaf de. zaagplaats naar de parkeerplaats. Het vervoer werd gedaan met paard met wagen, (foto MSP)

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2002 | | pagina 8